Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-31, 22:39   #1771
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja tak a propo indyjskich olejków...

jak myślicie czy lepiej kupić:
Olejek Stymulujący Wzrost Włosów, Khadi

http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie

czy zacząć od tańszego
Bhringraj Olejek do Włosów

http://www.helfy.pl/produkt-Hesh_Bhr...-013HS,71.html

?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 08:55   #1772
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Miałaś już jakieś hinduskie olejki? Jak nie to zacznij od tańszego. Nie wiadomo, czy ci przypasują w ogóle.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
Miałaś już jakieś hinduskie olejki? Jak nie to zacznij od tańszego. Nie wiadomo, czy ci przypasują w ogóle.
EDIT:
Miała któraś Amle jaśminową? Mówię o starej wersji. Jeśli tak, to jakie efekty?
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 12:44   #1773
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Jestem po dekoloryzacji, obecnie fatalny kolor, lekko podrażniona skóra głowy, no i nieco wysuszone włoski prawie od połowy włosów do końcówek - chciała bym jakiś fajny olejek - ale z drugiej strony jestem trochę wrażliwa na wszelkie duszące smrodki...zastanawiam się nad czymś bez parafiny - naturalnym, mój kolor włosów obecnie marchewka z jasnymi końcami dążę do jakiegoś ładnego - poszukuję olejku który by nie oblepił włosa - ponieważ za jakieś 4 tygodnie będę farbować - farbą chemiczną

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

?....?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 13:28   #1774
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

A próbowałaś ze zwykłymi olejami typu oliwa, z pestek winogron, kokosowy?
Ja z indyjskich miałam tylko Amlę, ale jeśli smrodków nie lubisz, to Ci nie przypasuje.
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 13:30   #1775
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

A jeszcze zapytam - jak długą datę ważności mają olejki, np tytułowa Amla? Trzymacie je w lodówce?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 13:36   #1776
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
A jeszcze zapytam - jak długą datę ważności mają olejki, np tytułowa Amla? Trzymacie je w lodówce?
Ja trzymam w szafce. Data ważności powinna być nadrukowana na buteleczce, moja się zamazała, więc nie pomogę w tej kwestii
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 13:47   #1777
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
A jeszcze zapytam - jak długą datę ważności mają olejki, np tytułowa Amla? Trzymacie je w lodówce?
Nie trzeba trzymać w lodówce. Data ważności to 2-3 lata.
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 15:06   #1778
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Jestem po dekoloryzacji, obecnie fatalny kolor, lekko podrażniona skóra głowy, no i nieco wysuszone włoski prawie od połowy włosów do końcówek - chciała bym jakiś fajny olejek - ale z drugiej strony jestem trochę wrażliwa na wszelkie duszące smrodki...zastanawiam się nad czymś bez parafiny - naturalnym, mój kolor włosów obecnie marchewka z jasnymi końcami dążę do jakiegoś ładnego - poszukuję olejku który by nie oblepił włosa - ponieważ za jakieś 4 tygodnie będę farbować - farbą chemiczną

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

?....?
To zależy od włosów- różne produkty różnym włosom pasują Ja bardzo lubię Vatikę - olej kokosowy z ziołami. Poza tym, na pewno mogę polecić zwykłe oleje naturalne, jak olej kokosowy, oliwa z oliwek, olej jojoba... ja lubię też olej monoi, ale zapach to on ma raczej intensywny

Mam nadzieję, że uda Ci się doprowadzić włosy do stanu sprzed dekoloryzacji (na marginesie- masz podrażnioną skórę głowy, więc się domyślam, że to nie była łagodna dekoloryzacja, bez amoniaku, proszku rozjaśniającego i utleniacza? lepiej było wybrać jakiś łagodny produkt, np. Color Peel Renee Blache)
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 20:03   #1779
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

dziękuję, de koloryzację miałam robioną w salonie fryzjerskim (tam gdzie mi zepsuto włoski) - z tego co wiem to był mieszany de koloryzator z maską utleniaczem, już jest odrobinę lepiej, kolor fatalny - no ale muszę przeczekać, dzisiaj w sklepie ze zdrową żywnością zakupiłam olej kokosowy zamierzam go położyć na włosy na noc, dziękuję za radę w sprawie odżywki zobaczę u mnie w zielarskim jeśli nie to spróbuję zamówić przez internet.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 12:23   #1780
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

dziewczyny Wy już wypróbowałyście tych olejków z helfy także co by było najmocniejsze na wypadanie włosów i wzmocnienie? bo zastanawiam się co zamówić

samą amle, vatikę czy vatikę z kokosem i oliwą?

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

a może ten sesa?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 20:52   #1781
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Oj jak dawno mnie tu nie było!

Ktoś na poprzedniej stronie narzekał na zapach olejku Khadi.No to ja muszę powiedzieć,że nie jestem w stanie używać ani oleju migdałowego,ani jaśminowego Użyłam parę razy i więcej nie mogę,szczególnie migdałowy działa na mnie tak,ze autentycznie robi mi się niedobrze W rezultacie nie mam czego używać,wykańczam resztkę sesy,ale tylko na skórę głowy i zastanawiam się nad powrotem do Vatiki,ale tym razem mam ochotę na odżywkę w kremie
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 08:58   #1782
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Amlę "podrzuciła mi" jako pomysł koleżanka z innego forum, ale tak sobie pomyślałam, że warto poczytać, co na wizażu sądzą na ten temat (do tej pory dużo wizażu podczytywałam, co by uzupełniać wiedzę :P), ale to za sprawą Waszych informacji postanowiłam ostatecznie zamówić

Wczoraj dotarła do mnie butelka Amli Dabur i właśnie siedzę z nią na głowie. Nałożenie jej okazało się banalnie proste, dwie łyżeczki od herbaty spokojnie wystarczyły na moją długość włosów

Bałam się strasznie tego zapachu, który miał być mocny i w ogóle nie do zniesienia - wg mnie jest dosyć delikatny i bardzo przyjemny Nie mam tylko pewności, czy TŻ się ze mną zgodzi

Za godzinkę zmywam i zobaczymy, co z tego wyjdzie :P
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:03   #1783
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja proponuję od tego 2 ma ładny zapach i przyjemnie się go rozprowadza,efekty bym porównała do VATIKI sama się jeszcze raz na niego skuszę :P

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------



---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny Wy już wypróbowałyście tych olejków z helfy także co by było najmocniejsze na wypadanie włosów i wzmocnienie? bo zastanawiam się co zamówić

samą amle, vatikę czy vatikę z kokosem i oliwą?

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

a może ten sesa?

VATIKA jest naturalna
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 23:12   #1784
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Himalaje wczoraj testowałam pod względem zapachu - mdły nieładny nie kupiłam
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 14:19   #1785
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

a amle albo vatikę zmyje mi Babydream? czy coś mocniejszego muszę mieć?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 22:03   #1786
insanecurls
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 234
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

hej dziewczyny, używała któras z was szamponów albo odżywek z KHADI? firma podobno dobra ale martwo mnie to ze nie ma pełnych składów.. może macie jakiś szampon bez sls godny polecenia?
insanecurls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 09:25   #1787
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
a amle albo vatikę zmyje mi Babydream? czy coś mocniejszego muszę mieć?
Vatikę powinnaś zmyć babydreamem, a co do Amli to może być nieco ciężej, to to jednak znacznie cięższy olej
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 11:07   #1788
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez insanecurls Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, używała któras z was szamponów albo odżywek z KHADI? firma podobno dobra ale martwo mnie to ze nie ma pełnych składów.. może macie jakiś szampon bez sls godny polecenia?
pełne składy są tutaj http://www.indien-produkte.de/index....a8c3d8015fa306 kliknij na 'more info'

z szamponów Khadi miałam Amle, Aloes i Szafran. Jak dla mnie Amla najlepsza, Szafranem myłam dopiero 2 razy, ale jak na razie podoba mi się, Aloes nie dla mnie - miałam po nim jakby przesuszona i sianowate włosy. Co do odżywki Khadi to totalny nie wypał, ale dałam mojej siostrze i jak dla niej jest bardzo dobra więc jak widać zależy od włosów.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 21:33   #1789
ivory kowalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

cześć dziewczyny Kończy mi się już moja vatika i myślę intensywnie co nowego wypróbować. Byłam właściwie już zdecydowana na olejek kokosowy parachute ale znalazłam na allegro olejek kokosowy Dabur anmol, pojemność 500 ml, 100% naturalny olej kokosowy. Jest jakies 3 zł tańszy od parachute. Sprzedawca mi napisał, że niby to jest to samo ale ciekawa jestem czy któraś z was uzywała oba i może je porównać i może jednak, któryś z nich jest lepszy jakościowo?
ivory kowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 21:02   #1790
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Witam wszystkie Wizażanki

Jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chciałam się Was Kochane poradzić w pewnej sprawie. Dwa miesiące temu zachecona wieloma pozytywnymi opiniami (m. in. na tym forum) kupiłam olejek Dabur Amla Jasmine, jednak musze powiedziec ze pozytywnych efektów nie zauważylam zadnych. Zastanawiam sie czy dobrze go stosuje, albo może po prostu ja jestem jakaś dziwna że na mnie to nie dziala w ogole...

Od początku: mam włosy jasny blond, cienkie, dość gęste, oslabione, zniszczone i porozdwajane. Olejku używałam regularnie co dwa dni. Niewielką ilość nakładałam na włosy i skore głowy przed snem a rano zmywałam ziołowym szamponem pollena eva. Od drugiego użycia zobserwowałam ogromne wypadanie włosów! Szok. Wypadanie nieco zmniejszylo się w miare dalszego używania ale pozostało na alarmujacym jak dla mnie poziomie. Włosy w duzej ilości znajdywałam na ubraniu, poduszkach, wszędzie. Ustąpilo to wczoraj, gdy po prostu umyłam włosy szamponem bez używania tego olejku. Nie zauważyłam ani szybszego wzrstu włosów, nawet jeśli wypadały mi tylko te słabe włosy (przez dwa miesiace?) to nie wyrósł mi ani jeden nowy, silniejszy włos, polysku specjalnego nie było, żadnego nawilżenia czy regeneracji - tylko to wypadanie, no i zapach - im dłuzej nie widziałam efektów, tym bardziej mnie denerwował

Więc proszę o jakieś uwagi, wskazówki, porady, cokolwiek. Moze robilam cos nie tak? Moze po prostu za krótko używałam olejku zeby zauważyć poprawę stanu włosów? Bo nie zauważylam dosłownie nic ale używałabym dalej, gdybym tylko nie bała się tej ciagłej utraty wlosów

Proszę pomóżcie
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 20:52   #1791
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cześć dziewczyny - dwa dni temu kupiłam Vatikę. Generalnie wielkich problemów z włosami nie mam, bo po rozjaśnianiu, farbowaniu itp obcięłam je do odrostu . Teraz mają z dziesięć cm i uznałam, że skoro rosną nowe, to jest to niepowtarzalna szansa, by odżywiać je od samego początku . Przeczytałam ze trzydzieści stron tego wątku i zrodziło się w mojej głowie pytanie o to całe wysuszanie przy olejowaniu na sucho. Może więc lepiej minimalnie zwilżyć włosy np hydrolatem z róży albo innym i dopiero ładować olejek? Zastanawiam się też nad amlą, ale mam jasne włosy, więc może sobie daruję. Zastanawia mnie też ten olejek Bringhraj zielony firmy Hesh i na zdjęciach przewinął się jeszcze taki różowy, czy warto któryś nabyć?
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 21:19   #1792
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja stosuję oleje tylko na mokre/ wilgotne włosy ( tak samo jak i ciało)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 21:34   #1793
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Sz. Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny - dwa dni temu kupiłam Vatikę. Generalnie wielkich problemów z włosami nie mam, bo po rozjaśnianiu, farbowaniu itp obcięłam je do odrostu . Teraz mają z dziesięć cm i uznałam, że skoro rosną nowe, to jest to niepowtarzalna szansa, by odżywiać je od samego początku . Przeczytałam ze trzydzieści stron tego wątku i zrodziło się w mojej głowie pytanie o to całe wysuszanie przy olejowaniu na sucho. Może więc lepiej minimalnie zwilżyć włosy np hydrolatem z róży albo innym i dopiero ładować olejek? Zastanawiam się też nad amlą, ale mam jasne włosy, więc może sobie daruję. Zastanawia mnie też ten olejek Bringhraj zielony firmy Hesh i na zdjęciach przewinął się jeszcze taki różowy, czy warto któryś nabyć?
Ja stosuję czasem na suche, czasem na mokre, ale nigdy nie zauważyłam żadnego wysuszenia.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 22:22   #1794
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja dzisiaj zastosowałam dopiero trzeci raz - na minimalnie wilgotne, zobaczymy jak to będzie
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 09:48   #1795
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Sz.
Super że ścięłaś i gratuluję odwagi ja nie mogę bo rosną mi niecały cm na miesiąc, włos nieprzetrawiony chemią jest zupełnie inny

Pozdrawiam mam nadzieję że będziesz miała śliczne włoski
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 10:30   #1796
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Mi rosną o 2 na miesiąc, jak ścięłam to miały ze 3 . Żałuję tych wszystkich eksperymentów, bo przed nimi miałam włosy do pasa, ale za to już mam nauczkę ;D
Właśnie idę zmyć Vatikę i może wypłuczę je w rumianku. A jak to jest z różowym Bhringraj Jivy? Właśnie oglądam na helfy i w komentarzach nie ma nic o przyciemnianiu. A strrrrasznie kusi mnie jeszcze amla w pudrze!
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 12:25   #1797
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cześć ponawiam pytania zawarte kilka postów powyżej, no i czy na KOGOKOLWIEK jeszcze te olejki indyjskie działają negatywnie?

Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 12:58   #1798
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Hey! Planuję w najbliższym czasie zakup olejku Amla http://www.helfy.pl/amla-olejek-do-wlosow jednak mam włosy naturalny jasny blond.. czy to przyciemni lub zmieni kolor włosów? Czy działa on faktycznie na hamowanie wypadania włosów? Jakie specyfiki z indyjskiej lub arabskiej półki możecie szczególnie zalecić do włosów wypadających, cienkich, blond? Zależy mi na wzmocnieniu bardziej niż na odżywieniu dogłębnym... Jeszcze jakby przyspieszał porost włosów to cud miód, ale mam nadzieję, że mi pomożecie, coś zalecicie, bo przejrzałam wątki i poruszany jest temat wielu olejków i nie wiem w końcu na jaki się zdecydować?
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:27   #1799
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Maria Elena Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki

Jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chciałam się Was Kochane poradzić w pewnej sprawie. Dwa miesiące temu zachecona wieloma pozytywnymi opiniami (m. in. na tym forum) kupiłam olejek Dabur Amla Jasmine, jednak musze powiedziec ze pozytywnych efektów nie zauważylam zadnych. Zastanawiam sie czy dobrze go stosuje, albo może po prostu ja jestem jakaś dziwna że na mnie to nie dziala w ogole...

Od początku: mam włosy jasny blond, cienkie, dość gęste, oslabione, zniszczone i porozdwajane. Olejku używałam regularnie co dwa dni. Niewielką ilość nakładałam na włosy i skore głowy przed snem a rano zmywałam ziołowym szamponem pollena eva. Od drugiego użycia zobserwowałam ogromne wypadanie włosów! Szok. Wypadanie nieco zmniejszylo się w miare dalszego używania ale pozostało na alarmujacym jak dla mnie poziomie. Włosy w duzej ilości znajdywałam na ubraniu, poduszkach, wszędzie. Ustąpilo to wczoraj, gdy po prostu umyłam włosy szamponem bez używania tego olejku. Nie zauważyłam ani szybszego wzrstu włosów, nawet jeśli wypadały mi tylko te słabe włosy (przez dwa miesiace?) to nie wyrósł mi ani jeden nowy, silniejszy włos, polysku specjalnego nie było, żadnego nawilżenia czy regeneracji - tylko to wypadanie, no i zapach - im dłuzej nie widziałam efektów, tym bardziej mnie denerwował

Więc proszę o jakieś uwagi, wskazówki, porady, cokolwiek. Moze robilam cos nie tak? Moze po prostu za krótko używałam olejku zeby zauważyć poprawę stanu włosów? Bo nie zauważylam dosłownie nic ale używałabym dalej, gdybym tylko nie bała się tej ciagłej utraty wlosów

Proszę pomóżcie
Może uczula Cie jakiś składnik olejku?Np olej mineralny.Mi włosy po oleju nie wypadają bardziej,ale po jaśminowym tak samo jak Ty nie zauważam kompletnie żadnych efektów,tylko smród Ale szkoda mi wyrzucić więc staram się zużyć
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 22:34   #1800
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez marta200 Pokaż wiadomość
ja odwiedziłam ostatnio little india w wawie i kupiłsm amlę,amlę do jasnych włosów i olejek z migdałów.
teraz stosuję amlę tradycyjną i zapach mi odpowiada, mam nadzieję, że zahamuje wypadanie włosów
kupiłam amlę w tym samym sklepie - mają dobrą cenę 18zł za 300ml


wczoraj po raz pierwszy użyłam amli na noc i mam pozytywne wrażenia.
włosy miękkie i błyszczące. o dziwo myślałam, że bardzo dużo jej zuzyję ze względu na brak jakiegokolwiek dozownika ale nic takiego się nie stało.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2010-08-15 o 22:38
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.