Perełki cruelty-free - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 01:06   #241
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez VeiN Pokaż wiadomość
dziewczyny a mozecie polecic cos nawilzajacego pod oczy co nie jest zelem z flos-leku? bo tych juz uzywalam i fakt przyjemnie chlodza i zmniejszaja opuchlizne ale jak dla mnie marnie nawilzaja...prosze o rade
a jesli chodzi o perelki crulety free to jak dla mnie Ziaja - MAZIAJKI - Mydło do kąpieli GUMA BALONOWA Nie powiem ze nawilza czy daje jakies niesamowite efekty bo ja cudow od mydla nie oczekuje ale ten zapach !! oprocz tego dobrze sie pieni, jest wydajne i nie drogie
Ok, zaraz dodam gumę balonową A jeśli chodzi o kremy pod oczy to niestety nie mogę nic sensownego polecić (dla mnie fantastycznym kremem jest Eye Contour Balm Dr Nony, ale głównie z powodu tego jak bardzo zmniejszył mi cienie pod oczami i jak łagodzi uczucie zmęczenia oczu), ale może znajdziesz coś tu? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503829

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja polecam kremik Oriflame-ten mały,w różowym pudełeczku,nadaje się do wszystkiego
Hmm, ja nie mam zielonego pojęcia który to, prawdę mówiąc, na pewno nie pamiętasz serii?

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Linusiaczek, świetna robota

Myślę, że warto dopisać Glorię, żeby nikt nie zapomniał
O, dziękuję

A co to ta Gloria? Ja nie wiem czy kiedykolwiek o niej słyszałam...?

---------- Dopisano o 02:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:43 ----------

Nooo, to mi się już skończyło miejsce w pierwszym poście, co robimy? Zakładamy nowy wątek na specjalną listę jak zrobiła to kiedyś Teteesia?

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-02-17 o 01:13
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 01:22   #242
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Perełki cruelty - free

to się dowiedziałam, jutro prześledzę wątek dokładniej
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 06:52   #243
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Hmm, ja nie mam zielonego pojęcia który to, prawdę mówiąc, na pewno nie pamiętasz serii?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...re.html&next=1 chyba chodzi o ten.

Gloria jest do włosów, jeśli o ta chodzi, widziałam tylko na kwc nigdy nei trafiłam na nią fizycznie niestety
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:50   #244
VeiN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 133
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o kremy pod oczy to niestety nie mogę nic sensownego polecić (dla mnie fantastycznym kremem jest Eye Contour Balm Dr Nony, ale głównie z powodu tego jak bardzo zmniejszył mi cienie pod oczami i jak łagodzi uczucie zmęczenia oczu),
a mozesz powiedziec o nim jeszcze cos wiecej?;> cienie pod oczami tez mam i czesto o poranku miewam opuchniete oczy ale oprocz tego szukam nawilzenia...a i jaka jest cena tego kremu?
VeiN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:00   #245
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545
Dot.: Perełki cruelty - free

hej może wy pomożecie bo na poprzednim wątku olali mnie mam pytanie co do firmy pat&rub jest to bardzo dobra firma super składy na ich stronie napisali coś takiego:

nasze kosmetyki nie są testowana na zwierzętach. Co więcej, ponieważ kupujemy certyfikowane surowce - wiemy, ze nie także surowce nie były testowane na zwierzętach nawet jeśli surowiec pochodzi np. z jednej z Ameryk, a nie z Europy. W Europie (Unii) testy kosmetyków i surowców na zwierzętach są zabronione. Dlatego nie umieszcza się już tej informacji na opakowaniach. A np. w USA nie są zabronione, więc taka informacja jest istotna.

myślę że są ok , a co wy na to?
agatri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:09   #246
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Dziewczyny, skończyło się już miejsce w pierwszym poście, macie jakieś pomysły jak to teraz powinnyśmy rozwiązać?


Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...re.html&next=1 chyba chodzi o ten.

Gloria jest do włosów, jeśli o ta chodzi, widziałam tylko na kwc nigdy nei trafiłam na nią fizycznie niestety

A, już widzę ten kremik z Oriflame, pamiętam go nawet, moja mama używała. Ktoś mi musi coś więcej napisać o tej Glorii, żebym ją mogła ciapnąć na listę

Cytat:
Napisane przez VeiN Pokaż wiadomość
a mozesz powiedziec o nim jeszcze cos wiecej?;> cienie pod oczami tez mam i czesto o poranku miewam opuchniete oczy ale oprocz tego szukam nawilzenia...a i jaka jest cena tego kremu?
Wiesz co, ja ten krem dostałamna gwiazdkę od mamy, ona kocha takie firmy jak Herbalife, Aloe Vera czy Dr Nona, że niby są zdrowe i działają cuda. Jest koszmarnie drogi, dlatego go nie polecałam, on kosztuje ponad 200 zł (wydaje mi się, że jak się jest konsultantem to ma się zniżkę, bo nie wyobbrażam sobie, żeby moja mama tyle za niego zapłaciła). Natomiast przyznać muszę, że jest bardzo wydajny, bo jest wielki i go za licho skończyć nie mogę, już chyba z rok używam. Pięknie pachnie (taki delikatny różany zapach, dobrze działa, jest szalenie delikatny i nie zostawia dziwnego filmu pod oczami, nadaje się pod makijaż, faktycznie likwiduje cienie pod oczami. Ogólnie same pozytywy, tylko ta cena... z pewnością można znaleźć coś w sensowniejszej cenie niż ta.
Tu link do preparatu i składu http://edrnona.pl/index.php?page=sho...emart&Itemid=1
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:21   #247
VeiN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 133
Dot.: Perełki cruelty - free

no niestety taka cena stanowczo mnie przerasta... gdybys ktos jeszcze mogl cos doradzic to bede wdzieczna
VeiN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 16:43   #248
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez VeiN Pokaż wiadomość
no niestety taka cena stanowczo mnie przerasta... gdybys ktos jeszcze mogl cos doradzic to bede wdzieczna
No mnie to nie dziwi, bo cena naprawdę nieco kosmiczna... ale tak poszperałam i poszperałam i może to Ci coś pomoże:
- głęboko nawilżający krem z Avon - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...zy.html&next=1
- krem Ava (Ava chyba nie testuje, ale 100% pewności nie mam) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...zy.html&next=1
- krem Clinique (tak, wiem że z tym Clinique to nie wiadomo i że niezbyt cena, ale tak podaje jako jedną z propozycji) - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zy.html&next=1

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez agatri Pokaż wiadomość
hej może wy pomożecie bo na poprzednim wątku olali mnie mam pytanie co do firmy pat&rub jest to bardzo dobra firma super składy na ich stronie napisali coś takiego:

nasze kosmetyki nie są testowana na zwierzętach. Co więcej, ponieważ kupujemy certyfikowane surowce - wiemy, ze nie także surowce nie były testowane na zwierzętach nawet jeśli surowiec pochodzi np. z jednej z Ameryk, a nie z Europy. W Europie (Unii) testy kosmetyków i surowców na zwierzętach są zabronione. Dlatego nie umieszcza się już tej informacji na opakowaniach. A np. w USA nie są zabronione, więc taka informacja jest istotna.

myślę że są ok , a co wy na to?
Ja bym ich uznała za ok, chyba że jesteś z tych osób, które wolą mieć stuprocentową pewność i nie kupią kosmetyku póki nie jest na liście OK. Ale chyba nie jesteś to jak dla mnie można używać

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-02-17 o 16:41 Powód: literówki
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:43   #249
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość

Gloria jest do włosów, jeśli o ta chodzi, widziałam tylko na kwc nigdy nei trafiłam na nią fizycznie niestety
Tak, chodzi mi o maskę do włosów. Myślałam, że ją wszyscy na wizażu znają, bo ja tutaj o niej przeczytałam. Jeszcze jest Wax. Z tego co wiem obydwie nietestowane na zwierzętach i bardzo dobre. Testowałam też obie i obydwie bym poleciła, na moich włosach widać efekt. Do kupienia w Auchon.
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 17:25   #250
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Tak, chodzi mi o maskę do włosów. Myślałam, że ją wszyscy na wizażu znają, bo ja tutaj o niej przeczytałam. Jeszcze jest Wax. Z tego co wiem obydwie nietestowane na zwierzętach i bardzo dobre. Testowałam też obie i obydwie bym poleciła, na moich włosach widać efekt. Do kupienia w Auchon.
Niestety nie ma czegoś takiego, co by wszyscy znali! Nawet tu, na wizażu Wiesz jak to jest, powstaje tyle wątków, stale jakieś nowe sklepy powstają, stale słyszę o nowyh firmach.

A właśnie, Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała wodę brzozową? (Chyba z Polleny -Malwy). Ma kosztować grosze i świetnie działać, zaintrygowała mnie. Oo, znalazłam linka do KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wa.html&next=1
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 19:44   #251
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez agatri Pokaż wiadomość
hej może wy pomożecie bo na poprzednim wątku olali mnie mam pytanie co do firmy pat&rub jest to bardzo dobra firma super składy na ich stronie napisali coś takiego:

nasze kosmetyki nie są testowana na zwierzętach. Co więcej, ponieważ kupujemy certyfikowane surowce - wiemy, ze nie także surowce nie były testowane na zwierzętach nawet jeśli surowiec pochodzi np. z jednej z Ameryk, a nie z Europy. W Europie (Unii) testy kosmetyków i surowców na zwierzętach są zabronione. Dlatego nie umieszcza się już tej informacji na opakowaniach. A np. w USA nie są zabronione, więc taka informacja jest istotna.

myślę że są ok , a co wy na to?
Bardzo nie lubię K. Rusin (m.in. za propagowanie futer), więc jej kosmetyki też dla mnie odpadają.

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Tak, chodzi mi o maskę do włosów. Myślałam, że ją wszyscy na wizażu znają, bo ja tutaj o niej przeczytałam. Jeszcze jest Wax. Z tego co wiem obydwie nietestowane na zwierzętach i bardzo dobre. Testowałam też obie i obydwie bym poleciła, na moich włosach widać efekt. Do kupienia w Auchon.
Gloria jest na mojej liście do kupienia (eh, Wizaż ), a Waxa mam i polecam
Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
:A właśnie, Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała wodę brzozową? (Chyba z Polleny -Malwy). Ma kosztować grosze i świetnie działać, zaintrygowała mnie. Oo, znalazłam linka do KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wa.html&next=1
Kupiłam ją kilka tyg temu, ale w sumie użyłam zaledwie kilka razy. Zmniejsza przetłuszczanie włosów, na większe rezultaty trzeba poczekac i używać regularnie A! Przelałam ję do pojemnika z psikaczem.
__________________
http://www.pustamiska.pl

Edytowane przez telbuh
Czas edycji: 2011-02-17 o 19:46
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 20:01   #252
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Kupiłam ją kilka tyg temu, ale w sumie użyłam zaledwie kilka razy. Zmniejsza przetłuszczanie włosów, na większe rezultaty trzeba poczekac i używać regularnie A! Przelałam ję do pojemnika z psikaczem.
Ooo, ale polecasz czy nie polecasz?

Apropos psikacza to tak mi poradziła jedna z Wizażanek używać hydrolatów. Używam i używam i używam a końca nie widać!
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:40   #253
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Ooo, ale polecasz czy nie polecasz?

Apropos psikacza to tak mi poradziła jedna z Wizażanek używać hydrolatów. Używam i używam i używam a końca nie widać!
Haha, dokładnie zastanawiałam się dlaczego ten hydrolat mi się nie kończy, mimo, że drugi kupiony później i używany zamiennie kończy się szybciej. A to dzięki psikaczowi. Niech żyją psikacze!
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 21:00   #254
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość

Gloria jest na mojej liście do kupienia (eh, Wizaż ), a Waxa mam i polecam

Warto kupić, kosztuje grosze (ok 6 zl) a naprawdę działa cuda. Tylko nie zrażaj się po pierwszym użyciu, bo u mnie był efekt dopiero po drugim Opinie na wizażu nie są przesadzone. (Chyba, że ktoś jest przyzwyczajony do drogich profesjonalnych masek na które mnie nie stać, to może nie być taki zadowolony)

Włosy są naprawdę super - mięciutkie, błyszczące. Czytałam, że innym przeszkadza zapach, ale jak dla mnie jest nawet przyjemny. Ja mam włosy kręcone ( bardzo suche) do tego je traktuje prostowaniem chemicznym co jakieś 3 miesiące. Tą maską ratuję włosy, po zabiegu są tak suche, że boję się, że mi się końcówki odkruszą. 2 użycia glorii i wraca wszystko do normalnego stanu. Maska się spodoba osobom, które unikają silikonów. Ma lekką konsystencję.

Myślę, że za taką cenę warto wypróbować, bo nawet jak komuś nie przypasuje, to dużo nie straci.
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 21:26   #255
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Warto kupić, kosztuje grosze (ok 6 zl) a naprawdę działa cuda. Tylko nie zrażaj się po pierwszym użyciu, bo u mnie był efekt dopiero po drugim Opinie na wizażu nie są przesadzone. (Chyba, że ktoś jest przyzwyczajony do drogich profesjonalnych masek na które mnie nie stać, to może nie być taki zadowolony)

Włosy są naprawdę super - mięciutkie, błyszczące. Czytałam, że innym przeszkadza zapach, ale jak dla mnie jest nawet przyjemny. Ja mam włosy kręcone ( bardzo suche) do tego je traktuje prostowaniem chemicznym co jakieś 3 miesiące. Tą maską ratuję włosy, po zabiegu są tak suche, że boję się, że mi się końcówki odkruszą. 2 użycia glorii i wraca wszystko do normalnego stanu. Maska się spodoba osobom, które unikają silikonów. Ma lekką konsystencję.

Myślę, że za taką cenę warto wypróbować, bo nawet jak komuś nie przypasuje, to dużo nie straci.
Zachęcasz Widziałam ją w moim osiedlowym sklepie spożywczym, chyba się skuszę
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 21:51   #256
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Zachęcasz Widziałam ją w moim osiedlowym sklepie spożywczym, chyba się skuszę
Daj potem znać, czy jesteś zadowolona
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 22:16   #257
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Ooo, ale polecasz czy nie polecasz?
Polecam, zwłaszcza za taką cenę Ale więcej o efektach napiszę po dłuższym używaniu.
Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Apropos psikacza to tak mi poradziła jedna z Wizażanek używać hydrolatów. Używam i używam i używam a końca nie widać!
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Haha, dokładnie zastanawiałam się dlaczego ten hydrolat mi się nie kończy, mimo, że drugi kupiony później i używany zamiennie kończy się szybciej. A to dzięki psikaczowi. Niech żyją psikacze!
Dziewczyny, napiszcie coś o tych hydrolatach. Co, jak, z czym, do czego i po co
Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Warto kupić, kosztuje grosze (ok 6 zl) a naprawdę działa cuda. Tylko nie zrażaj się po pierwszym użyciu, bo u mnie był efekt dopiero po drugim Opinie na wizażu nie są przesadzone. (Chyba, że ktoś jest przyzwyczajony do drogich profesjonalnych masek na które mnie nie stać, to może nie być taki zadowolony)
I Ty ją polecasz i tak zachwalana na forum jest, że chyba się niedługo na nią skuszę (jak tylko coś z zapasów wykończę )
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 23:21   #258
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Perełki cruelty - free

Kurcze, to jak dla wszystkich to będzie porażka, to będę się czuła głupio
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 08:59   #259
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napiszcie coś o tych hydrolatach. Co, jak, z czym, do czego i po co
No coś jak tonik, tylko bez zbędnych śmieciowych składników Kwiatowy, roślinkowy. Na buzie po demakijażu, niektóre podobno na włosy, ale ja nie stosowałam. Do kupienia w BU, ZSK, Naturalis itp.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 10:14   #260
VeiN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 133
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
No mnie to nie dziwi, bo cena naprawdę nieco kosmiczna... ale tak poszperałam i poszperałam i może to Ci coś pomoże:
- głęboko nawilżający krem z Avon - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...zy.html&next=1
- krem Ava (Ava chyba nie testuje, ale 100% pewności nie mam) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...zy.html&next=1
- krem Clinique (tak, wiem że z tym Clinique to nie wiadomo i że niezbyt cena, ale tak podaje jako jedną z propozycji) - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zy.html&next=1[COLOR="Silver"]
ten avon warty zastanowienia, ale ava odpada bo: "Delikatny, tłusty krem sporządzony na bazie eucerynowej, zawiera wyłącznie naturalne surowce, w tym odżywczy olejek z tłuszczu norek. " a clinique pewnie tez sporo kosztuje... dzieki za pomoc
VeiN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:52   #261
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
No coś jak tonik, tylko bez zbędnych śmieciowych składników Kwiatowy, roślinkowy. Na buzie po demakijażu, niektóre podobno na włosy, ale ja nie stosowałam. Do kupienia w BU, ZSK, Naturalis itp.
Dzięki jak ja sobie pluję w brodę, że jestem takim chomikiem muszę pokończyć to, co mam (a większość kupowałam zanim trafiłam na ten wątek ) i zrobić zakupy na BU - tyle rzeczy kusi, a zapasy nie chca się skończyć

Mahdab - nie bój żaby, za tyle, co kosztuje Gloria to nawet, jak nie będzie aż tak genialna to nic się nie stanie :P
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 09:31   #262
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

Hej!
Dołączę się
Praktycznie wszystkie moje perełki są już wymienione z tego co nie ma OLEJ Z KORZENIA ŁOPIANU firmy Nami. Stosuje go na twarz, mam cere mieszaną ze skłonnością do powstawania wyprysków. Pisałam do firmy Nami w sprawie testów na zwierzętach i nie testują swoich produktów na zwierzętach, dostawcy też nie testują surowców.
Balsam do ciała z himalayi dla mojej skóry jest super! oliwka dla dzieci z tej firmy również.
A alternatywą dla żeli pod oczy z flos leku, są żele z firmy Ava. Mojego TŻ flos- lek podrażnia, a żel ze świetlikiem z avy super się sprawdza.
Co do glorii to polecam, u mnie sprawdza się lepiej niż WAX.

Linusiaczek może załóż nowy wątek informacyjny na którym będzie lista, a tu będziemy pisały propozycje i doświadczenia? Tak jak jest w wątku o "kosmetykach i innych produktach testowanych..." wydaje mi się, że będzie wygodniej.
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 13:36   #263
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Perełki cruelty - free

A znacie jakiś krem cruelty-free z kwasami ? najlepiej BHA, LHA ( Nie AHA- bo mam cerę naczynkową)
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 16:35   #264
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Hej!
Dołączę się
Praktycznie wszystkie moje perełki są już wymienione z tego co nie ma OLEJ Z KORZENIA ŁOPIANU firmy Nami. Stosuje go na twarz, mam cere mieszaną ze skłonnością do powstawania wyprysków. Pisałam do firmy Nami w sprawie testów na zwierzętach i nie testują swoich produktów na zwierzętach, dostawcy też nie testują surowców.
Balsam do ciała z himalayi dla mojej skóry jest super! oliwka dla dzieci z tej firmy również.
A alternatywą dla żeli pod oczy z flos leku, są żele z firmy Ava. Mojego TŻ flos- lek podrażnia, a żel ze świetlikiem z avy super się sprawdza.
Co do glorii to polecam, u mnie sprawdza się lepiej niż WAX.

Linusiaczek może załóż nowy wątek informacyjny na którym będzie lista, a tu będziemy pisały propozycje i doświadczenia? Tak jak jest w wątku o "kosmetykach i innych produktach testowanych..." wydaje mi się, że będzie wygodniej.
A witam Cię, Emilko, wreszcie! Właśnie chciałam założyć nowy wątek, ale wtedy do mnie dotarło, że obecnie nie da się napisać posta pod postem, bo się zlewają w jeden Czy ktoś wie jak to teraz działa?

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
A znacie jakiś krem cruelty-free z kwasami ? najlepiej BHA, LHA ( Nie AHA- bo mam cerę naczynkową)
Ja, przyznam szczerze, nie mam pojęcia.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 17:58   #265
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

Linus
spróbuj założyć to się przekonamy jak to działa


Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
A znacie jakiś krem cruelty-free z kwasami ? najlepiej BHA, LHA ( Nie AHA- bo mam cerę naczynkową)
Nie kojarze kremów, ale wiem, że na BU jest serum LEMON (BHA 2%), tonik BHA 2% i PHA 6%.
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 20:54   #266
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Linus
spróbuj założyć to się przekonamy jak to działa
To ja jeszcze zapytam pozostałe osoby na wątku co myślą o założeniu nowej listy (jak na bezpiecznych firmach) I ewentualnie - gdyby się okazało, że potrzebuję posta pomiędzy moimi postami, czy któraś z dziewcząt byłaby chętna, żeby mi w tym pomóc? Bo tak planowałam, żeby może założyć nowy informacyjny wątek i pierwszy post poświęcić na środki do higieny, drugi na pielęgnację ciała, trzeci na pielęgnację włosów itd. Co myślicie?
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:19   #267
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
To ja jeszcze zapytam pozostałe osoby na wątku co myślą o założeniu nowej listy (jak na bezpiecznych firmach) I ewentualnie - gdyby się okazało, że potrzebuję posta pomiędzy moimi postami, czy któraś z dziewcząt byłaby chętna, żeby mi w tym pomóc? Bo tak planowałam, żeby może założyć nowy informacyjny wątek i pierwszy post poświęcić na środki do higieny, drugi na pielęgnację ciała, trzeci na pielęgnację włosów itd. Co myślicie?
Ja się zgadzam, ale nie wiem o co chodzi z postem między postami
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:23   #268
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja się zgadzam, ale nie wiem o co chodzi z postem między postami
Chodzi o to, że teraz nie można pisać posta pod postem, bo automatycznie zlewają się one w 1 posta z dopiskiem "dopisano o" (napisz 2 posty bezpośrednio pod sobą i sama zobaczysz, że się "zleją" w 1 automatycznie )

Mogę więc potrzebować kogoś, kto pod moim postem o higienie dodałby posta choćby z kropką, tak żebym mogła od razu po nim dodać kolejnego posta z produktami do włosów, potem ktoś by dodał kolejnego posta z kropką czy czymkolwiek i potem ja znów mogłabym dodać posta o np. kosmetykach do makijażu.. Czy teraz to ma więcej sensu, że już tak namotałam, że nikt już nic nie wie?
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:58   #269
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że teraz nie można pisać posta pod postem, bo automatycznie zlewają się one w 1 posta z dopiskiem "dopisano o" (napisz 2 posty bezpośrednio pod sobą i sama zobaczysz, że się "zleją" w 1 automatycznie )

Mogę więc potrzebować kogoś, kto pod moim postem o higienie dodałby posta choćby z kropką, tak żebym mogła od razu po nim dodać kolejnego posta z produktami do włosów, potem ktoś by dodał kolejnego posta z kropką czy czymkolwiek i potem ja znów mogłabym dodać posta o np. kosmetykach do makijażu.. Czy teraz to ma więcej sensu, że już tak namotałam, że nikt już nic nie wie?
Kuuumam a nie może to być jeden dluuugi post, tylko z wyraźnie zaznaczonymi podtytułami? Wiesz, pogrubionymi, itp.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:01   #270
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że teraz nie można pisać posta pod postem, bo automatycznie zlewają się one w 1 posta z dopiskiem "dopisano o" (napisz 2 posty bezpośrednio pod sobą i sama zobaczysz, że się "zleją" w 1 automatycznie )

Mogę więc potrzebować kogoś, kto pod moim postem o higienie dodałby posta choćby z kropką, tak żebym mogła od razu po nim dodać kolejnego posta z produktami do włosów, potem ktoś by dodał kolejnego posta z kropką czy czymkolwiek i potem ja znów mogłabym dodać posta o np. kosmetykach do makijażu.. Czy teraz to ma więcej sensu, że już tak namotałam, że nikt już nic nie wie?
Witam dziewczynki Pewnie część z Was zauważyła mnie na wątku z bezpiecznymi produktami więc postanowiłam dołączyć i tutaj

Zauważyłam, że jeżeli pisze się posty w odstępie 24godzin albo jakoś tak to nie zlewają się one w jedną całość tylko zostają odrębne.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 18:29:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.