Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-19, 12:08   #751
NicNieMusisz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: połud.-zachód
Wiadomości: 1 011
GG do NicNieMusisz
Dot.: Brwi. Zapuszczanie a potem regulacja.

tak jak mówiła koleżanka z góry;
masz śliczne brwi ;-)
no, a to jest indywidualna sprawa ile będa rosnać mi tak z tez około 3 tygodni nie całe
NicNieMusisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 16:59   #752
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brwi. Zapuszczanie a potem regulacja.

Ja jestem właśnie po zabiegu zapuszczania. U mnie trwało to ok 4tyg. Miałam komiczne, cieniutki jak kreseczki brewki, zapuściłam krzaczory i teraz sama sobie wyregulowałam i jestem zachwycona Zawsze sama regulowałam ale pewnego pięknego dnia przesadziłam i za dużo wyskubałam włosków. Teraz jestem zadowolona.
A Ty masz śliczny kształt brwi, uważam jedynie że są zbyt czarne do Twoich platynowych włosów. Mnie osobiście nie bardzo podobają się takie kontrasty ale to rzecz gustu.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 13:48   #753
nieznosna1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 278
Dot.: Brwi. Zapuszczanie a potem regulacja.

Przyłączę się, masz bardzo śliczne brwi.
Ja właśnie muszę wybrać się do kosmetyczki.
A ile będzie kosztowała taka wizyta??Szczerze powiem, że nigdy nie byłam.
nieznosna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 15:33   #754
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Brwi. Zapuszczanie a potem regulacja.

Dziękuję za komplement
Ale jakoś źle się czuję w tym kształcie. Szczególnie gdy podnoszę brwi to brzydko to wygląda. Nie mają tego łuku. I dosyć mam codziennego poprawiania ich brązową kredką, bo naturalnie są bardzo jasne ;/
Ja kiedyś byłam to za regulację woskiem i hennę zapłaciłam ok.15 zł
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 17:42   #755
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Brwi. Zapuszczanie a potem regulacja.

Ale na kolor to wydepilowanie nie ma znaczenia. Mozesz je wydepilowac w wezyk, a i tak beda jasne. Rob sobie henne na brwi , wiec nie bedziesz musiala ich codzien kredka poprawiac. Jesli sie nie myle t tak co miesiac ,1,5 m-ca musialabys hennowac brwi i po krzyku.

I nie pisz mi tu ze cos brzydo wyglada? A ty myslisz ze my wszystkie to takie piekne jestesmy? rzecz gustu. Nie jedna z nas ma kompleksy, ale takie jestesmy i nic sie nie da zmienic.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 14:14   #756
mylifeMG
Raczkowanie
 
Avatar mylifeMG
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 276
Dot.: Brwi. Zapuszczanie a potem regulacja.

Mam pododobne brwi do tych na trzecim zdjęciu, tyle że mam naturalnie ciemne, ale kolor to nie problem, bo przecież już od wieków istnieje henna :P A odrastanie brwi to też kwestia idwidalna, bo niektórym włoski odrastają szybciej innym krócej.
mylifeMG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 17:21   #757
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Brwi - regulacja , pielęgnacja - wątek zbiorczy :)

Witam
A co możecie mi polecić? Jestem naturalną ciemną blondynką (nawet wpadającą trochę w jasny brąz). Obecnie mam rozjaśnione włosy (popielaty blond). Brwi mam troche dziwne, mają nieokreślony kształt. Chodzę do kosmetyczki, ale ona mówi że wszystko ok. Moim zdaniem są krzywe.
Właściwie przy popielatym blondzie (w ogóle przy blondach) brwi powinny być troche ciemniejsze. Zastanawiam się czy nie pójść do kosmetyczki na hennę grafitową. Jednak moje brwi są i tak dość ciemne nie wiem czy ona w ogóle coś da.
A jakie właściwości ma ten olejek rycynowy? On przyspiesza wzrost brwi i przyciemnia je? Może on byłby lepszym wyjściem... Włoski po nim by troche odrosły, a kosmetyczka nadałaby im później idealny kształt...
A może zwykła odżywka do brwi dla poprawy kształtu?

edit: Jakie henny nadają się dla zimnych blondynek z niebieskimi oczami (chodzi mi takie u kosmetyczki nie sklepowe)? Brązy odpadają...

Edytowane przez scotiii
Czas edycji: 2010-01-02 o 17:24
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 17:37   #758
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Witam
A co możecie mi polecić? Jestem naturalną ciemną blondynką (nawet wpadającą trochę w jasny brąz). Obecnie mam rozjaśnione włosy (popielaty blond). Brwi mam troche dziwne, mają nieokreślony kształt. Chodzę do kosmetyczki, ale ona mówi że wszystko ok. Moim zdaniem są krzywe.
Właściwie przy popielatym blondzie (w ogóle przy blondach) brwi powinny być troche ciemniejsze. Zastanawiam się czy nie pójść do kosmetyczki na hennę grafitową. Jednak moje brwi są i tak dość ciemne nie wiem czy ona w ogóle coś da.
A jakie właściwości ma ten olejek rycynowy? On przyspiesza wzrost brwi i przyciemnia je? Może on byłby lepszym wyjściem... Włoski po nim by troche odrosły, a kosmetyczka nadałaby im później idealny kształt...
A może zwykła odżywka do brwi dla poprawy kształtu?

edit: Jakie henny nadają się dla zimnych blondynek z niebieskimi oczami (chodzi mi takie u kosmetyczki nie sklepowe)? Brązy odpadają...

Dodaje zdjęcie. Nie patrzcie na reszte wyglądałam jak zoombie
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 20:00   #759
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Witam Mam małą sprawę. Nigdy nie regulowałam brwi ,bo zawsze miałam w miarę ładne tzn nigdy 'włoski' nie wystawały mi za łuk ,a jak już to pojedyncze, brwi są chude itd. ale problem ,że są długie nie kończą się na poziomie gdzie się kończy oko tylko dalej ;/ i są ciemne .
Ostatnio zaczęło mi to przeszkadzać ,ale jak będę wyrywać brwi skracając przy tym ich łuk ,boje się że będą mi rosnąć w dużym tempie;/
Koleżanka, gdy zaczęła wyrywać to jeszcze bardziej jej zarastają;/
Ja chciałabym ,żeby brwi były mało widoczne na twarzy ,może to dziwne ale...;P


scotiii- olejek z reguły przyśpiesza porost oraz działa odżywczo ; wzmacnia rzęsy i brwi
__________________



Edytowane przez Nancy_Franciss
Czas edycji: 2010-01-15 o 20:02
Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 20:22   #760
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
Witam Mam małą sprawę. Nigdy nie regulowałam brwi ,bo zawsze miałam w miarę ładne tzn nigdy 'włoski' nie wystawały mi za łuk ,a jak już to pojedyncze, brwi są chude itd. ale problem ,że są długie nie kończą się na poziomie gdzie się kończy oko tylko dalej ;/ i są ciemne .
Ostatnio zaczęło mi to przeszkadzać ,ale jak będę wyrywać brwi skracając przy tym ich łuk ,boje się że będą mi rosnąć w dużym tempie;/
Koleżanka, gdy zaczęła wyrywać to jeszcze bardziej jej zarastają;/
Ja chciałabym ,żeby brwi były mało widoczne na twarzy ,może to dziwne ale...;P


scotiii- olejek z reguły przyśpiesza porost oraz działa odżywczo ; wzmacnia rzęsy i brwi
moje brwi też się kończą za okiem, ale wg mnie to wygląda fajnie. Jak są dobrze wyregulowane i mają dopasowany kształt to tylko podkreśla oko. Nie wiem jak Twoje brwi zareagują na skrócenie łuku, spróbuj to się przekonasz
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 10:13   #761
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Wczoraj sama regulowałam . Wyrwałam też włoski z łuku brwiowego ,żeby je zwęzić i chyba przesadziłam o drobinę ;P Tylko bardzo szybko odrastają ;// Dzisiaj już widać pojedyncze włoski ,co zrobić by je osłabić żeby tak szybko nie odrastały?
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 14:51   #762
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Pisałam już kiedyś w tym wątku.
Obecnie sytuacja wygląda tak: mam teraz blond włosy, ale za pare dni pomaluje je na ciemny blond i wracam do naturalnych:j upi:

Nie wiem co zrobić z brwiami. One mi wszystko psują!
Do tej pory tylko regulowałam brwi, ale one są jakieś niesymetryczne. Bardzo podobają mi się takie brwi jak na fotkach (tyle że chciałabym takie pasujące do ciemnego blondu jak np. Angeliny Jolie). Jak osiągnąć efekt takich idealnych brwi? Nie wiem czy to henna czy one są po prostu zaznaczone kredką.

Wydaje mi się, że to kredka. Jak zrobić takie idealne brwi? Sama na pewno takich nie zrobie...

Megan ma piękne brwi.
Ja mam takie jakieś rzadkie. Może jak przyciemnie włosy to zaczne je smarować olejkiem rycynowym to się troche zagęszczą i później kosmetyczka je wyreguluje.
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:29   #763
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Szukałam kiedyś dobrej kosmetyczki znającej się na brwiach. Kuzynka poleciła mi jedną. Więc poszłam do niej nastawiona na super efekt. I co? Totalna porażka: wyrwała dwa włoski "na krzyż" i wzięła 10 zł - za samą regulację... Młoda i naiwna byłam, więc się nie kłóciłam.. Musiałam później dwa miesiące zapuszczać brwi! Teraz mam swoją zaufaną kosmetyczkę od brwi. Zawsze mogę liczyć na udaną hennę i regulację. A dziś pierwszy raz zamierzam nałożyć sobie sama hennę w proszku. - tak z czystej ciekawości.. Dobrze, że jutro pozostaję w domq - w razie nieudanej próby.
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 14:44   #764
twee
Raczkowanie
 
Avatar twee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 75
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Ja mam pytanie dotyczące regulacji górnej części brwi. Około 4 miesiące temu poszłam pierwszy raz na regulację brwi do kosmetyczki. Najpierw zaczęła od wosku, potem wyrwała kilka włosków pęsetą, a gdy myślałam, że już koniec zaczęła regulować górną część. Wtedy jakoś specjalnie mnie to nie dziwiło, ale teraz jak czytam o tym uszkodzeniu nerwu, to zastanawiam się czy przy następnej wizycie zwrócić je na to uwagę ? Do tej pory nic niepokojącego się nie wydarzyło, ale skoro wszyscy piszą, że nie wolno...
Ach, i jeszcze jedno pytanie. Czy kosmetyczki przycinają wam włoski nożyczkami ? ja mam strasznie krzaczaste i niesforne brwi, a kosmetyczka za każdym razem lekko je zaczesuje do góry i przycina. Uważam, że dzięki temu mają lepszy kształt i łatwiej nad nimi zapanować, tyle że wyczytałam, że to również nie jest wskazane
pozdrawiam
twee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 10:07   #765
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez twee Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie dotyczące regulacji górnej części brwi. Około 4 miesiące temu poszłam pierwszy raz na regulację brwi do kosmetyczki. Najpierw zaczęła od wosku, potem wyrwała kilka włosków pęsetą, a gdy myślałam, że już koniec zaczęła regulować górną część. Wtedy jakoś specjalnie mnie to nie dziwiło, ale teraz jak czytam o tym uszkodzeniu nerwu, to zastanawiam się czy przy następnej wizycie zwrócić je na to uwagę ? Do tej pory nic niepokojącego się nie wydarzyło, ale skoro wszyscy piszą, że nie wolno...
Ach, i jeszcze jedno pytanie. Czy kosmetyczki przycinają wam włoski nożyczkami ? ja mam strasznie krzaczaste i niesforne brwi, a kosmetyczka za każdym razem lekko je zaczesuje do góry i przycina. Uważam, że dzięki temu mają lepszy kształt i łatwiej nad nimi zapanować, tyle że wyczytałam, że to również nie jest wskazane
pozdrawiam
tak zwróć jej uwagę - nie powinna tak robić. oczwiście czasmi jest potrzebne przycinanie nożyczkami
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:16   #766
my_darliing
Przyczajenie
 
Avatar my_darliing
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Red face Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady - ZBIORCZY

Ja mam właśnie długie włoski i sama nie wiem, jak mogłabym je wyregulować. Dlatego postanowiłam pójść do kosmetyczki. Czy ktoś mógłby mi polecić dobrą kosmetyczkę z Legnicy ? Bardzo bym była wdzięczna, jakby ktoś napisałby mi to w wiadomości prywatnej. Z góry dziękuję

Edytowane przez my_darliing
Czas edycji: 2010-02-26 o 20:23
my_darliing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 14:49   #767
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Korzystam tylko z tej metody regulacji brwi i jestem bardzo zadowolona. Nie wydaje mi się, żeby z tego powodu miały opadać mi powieki, przecież wosk nakłada się tylko na mała powierzchnię, a podczas zrywania nigdy nie odczułam, żeby "ciągnęła" się powieka....
Boli tylko chwilę, dla mnie rewelacja, zawsze robię u jednej sprawdzonej kosmetyczki i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, abym była niezadowolona.....klask i:
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 07:47   #768
hexe_hexe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
metamorfoza po ciąży - najlepsze zabiegi w Krakowie

Witajcie dziewczyny
na początku lutego urodziłam dziecko, teraz kiedy juz prawie doszłam do siebie planuję kilka zabiegów by poprawić swój wygląd a tym samym samopoczucie chciałabym wyregulować brwi i przedłużyć sobie rzęsy, no i w końcu udać się do dobrego fryzjera
Proszę o pomoc )
hexe_hexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 00:00   #769
Nevermind991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 27
Talking Pierwsze wyrywanie brwi.

Witam chciała bym się poradzić co do pierwszego wyrywania brwi pincetą.Jedni mówią o kosmetyczce a inni mają swoje sposoby.Proszę o jakieś porady

Z góry dzięki
__________________


Kocham Cię Misiu<3

[glamour]662618[/glamour]
Nevermind991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 00:05   #770
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: Pierwsze wyrywanie brwi.

Za pierwszym razem według mnie najlepiej iść do kosmetyczki, bo przynajmniej potem będziesz miała jakiś konkretny kształt brwi, na którym będziesz bazować przy kolejnej depilacji
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:05   #771
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Pierwsze wyrywanie brwi.

Dokładnie, lepiej iść do kosmetyczki, która wyreguluje brwi tak, żeby pasowały do twarzy.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 15:00   #772
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Pierwsze wyrywanie brwi.

ja moją pierwszą regulację robiłam sama, miałam wtedy 12 lat i o dziwo brwi miały piękny kształt. jeśli chcesz to zrobić w domu to możesz kupić wzory brwi, żeby wyregulować je na pożądany kształt. najlepiej robić to zaraz po kąpieli czy prysznicu, gdy naczynka są otwarte i łatwiej wyrwać włos z cebulką. możesz też nakremować brwi przed- to też ułatwia wyrywanie. a jeśli masz delikatną skórę to po zakończonej "operacji" możesz przyłożyć lód, by złagodzić ból.
najważniejsze, żebyś nie robiła tego przy lustrze powiększającym, bo zostaną ci cienkie nitki zamiast brwi
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 21:54   #773
Nevermind991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 27
Dot.: Pierwsze wyrywanie brwi.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.Jednak myślę ze pójdę do kosmetyczki.
__________________


Kocham Cię Misiu<3

[glamour]662618[/glamour]
Nevermind991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 08:42   #774
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Unhappy Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Mam pytanie co do henny i regulacji
Chodzi mi o to czy któraś wie może jak ją nakładać po jakiej lini, o co chodzi z tym załamaniem, ja nie wiem które włoski zafarbować/wyrwać. Widziałam tą instrukcje o początku , pozniej gdzie ma byc luk i gdzie koniec ale ja nadal tego nie rozumiem.
Jak sie reguluje? o co chodzi z tym załamaniem? skąd mam wiedziec które moge wyrwać? Ponoc te co wyrastają, kiedyś to zrobiłam i tak wyszło zle.
Więc mój problem to henna i regulacja.
Szukałam filmików ale nie ma w ogóle. Czy która z was może jakiś posiada albo swój?
Nie wysyłajcie mnie do kosmetyczki.
Czekam na poważne odpowiedzi.
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:20   #775
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

A dlaczego nie kosmetyczka? Jeszcze sobie szkody narobisz i będziesz płakać....
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 00:00   #776
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Hmm, szczerze mówiąc ja zawsze reguluje na wyczucie. Nie zastanawiam się nad jakimiś załamaniami itp., tylko patrzę na twarz i mniej więcej wiem, jaki chcę mieć kształt brwi. Inna sprawa, że nie każdy może osiągnąć taki sam efekt, wiele zależy od kształtu twarzy, położenia oczu itp. Więc najlepiej jednak za pierwszym razem udać się do kosmetyczki, zwłaszcza, że z tego co piszesz nie bardzo wiesz na czym to wszystko polega i jak się do tego zabrać
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 15:59   #777
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Jakie brwi?????

Witam wizazanki!! Zakladam ten watek bo juz nie radze sobie z moimi brwiami. Nie mam pojecia jaki ksztalt brwi mi pasuje? Z natury moje brwi sa bardzo geste, szerokie, krzaczaste troche... i zarastaja wrecz powieke... Podobaja mi sie cienkie brwi , o dosc mocno zarysowanym luku, ale zeby nie wygladaly jak trojkat... problem w tym ,ze gdy zaczynaja odrastac ..musze je depilowac co kilka dni... tak je sobie urzadzilam ,ze zostaly mi ktotkie kreski... Zalaczam zdjecia jakie sa teraz i jakie mialam wczesniej.. Moze potraficie doradzic mi jakie by mi pasowaly?? Pierwsza fotka to moje "stare brwi" gdy depilowalam na cienko.. natomiast kolejne ot terazniejsze brwi.. nie podobaja mi sie zupelnie...
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 12:40   #778
dafforne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jakie brwi?????

Cienkie brwi, takie kreski jak na pierwszym zdjeciu wygladaja bardzo nienaturalnie. Brwi powinny miec dlugosc od zewnetrznego kacika oka do zewnetrznego a zalamanie brwi badz jak kto woli opadanie powinno zaczynac sie tam gdzie konczy sie teczówka. Musisz spojrzec przed siebie i patrzac od zewnetrznego koncika oka na teczówke miejsce w którym ona sie koncy to wlasnie meiejsce zalamania brwi. Co do grubosci to wydaje mi sie ze najlepsza jest na srodkowym zdjeciu czyli najgrubsze od wewnetrznej strony do coraz cienszej na zewnatrz.

Nie jestem zadna profesjonalistka dlatego mój jezyk jest malo profesjonalny ale wyrazilam swoja opinie i mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzilo
dafforne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 14:35   #779
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jakie brwi?????

wystarczyło się podłączyć do wątków zbiorczych...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...watek+zbiorczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...watek+zbiorczy

moim zdaniem Twoje obecne brwi nie wyglądają źle, ale sprawiają że twarz masz jakby bardzo agresywną... są tak mocno wyciągnięte do góry, chyba az za mocno
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 14:55   #780
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Jakie brwi?????

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
wystarczyło się podłączyć do wątków zbiorczych...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...watek+zbiorczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...watek+zbiorczy

moim zdaniem Twoje obecne brwi nie wyglądają źle, ale sprawiają że twarz masz jakby bardzo agresywną... są tak mocno wyciągnięte do góry, chyba az za mocno



Dzieki. Ale agresywna twarz?? Wczesniej nigdy nie slyszalam czegos takiego...
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.