Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 15:35   #961
ziel_ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 24
GG do ziel_ona
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

[quote=Shangri-La;6995321]Super czarne mniam! i widze tez nosisz opaske


Tak... wydaje mi się, że warkoczyki wygladają estetyczniej ukryte pod przepaską, przede wszystkim ze wzgledu na wystajace cebulki


a poza tym nie podbaja mi się moje uszy i od zawsze je ukrywam pod roznego rodzaju przepaskami czy chustkami
ziel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 16:39   #962
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez ziel_ona Pokaż wiadomość

Tak... wydaje mi się, że warkoczyki wygladają estetyczniej ukryte pod przepaską, przede wszystkim ze wzgledu na wystajace cebulki


a poza tym nie podbaja mi się moje uszy i od zawsze je ukrywam pod roznego rodzaju przepaskami czy chustkami
Ja dokladnie tak samo przynajmniej uszy mi nie odstaja:d i odrostow i wystajaych klaczkow nie widac:P

Dzisiaj robie metmorfoze moich włosów sciagam przednie warkoczyki i robie grzywke zobaczymy co z tego wyjdzie
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:38   #963
Princess of Egypt
Raczkowanie
 
Avatar Princess of Egypt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Pokaż wiadomość
Ja dokladnie tak samo przynajmniej uszy mi nie odstaja:d i odrostow i wystajaych klaczkow nie widac:P

Dzisiaj robie metmorfoze moich włosów sciagam przednie warkoczyki i robie grzywke zobaczymy co z tego wyjdzie
Shangri - La już ściągasz warkoczyki Czemu tak szybko, włoski Ci odrosły, czy po prostu znudziły Ci się? :P A jak długo nosiłaś swoje warkole?

Hmm.. zapewne z grzywką będzie równie ładnie.. patrząc na zdjęcie
Princess of Egypt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:13   #964
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Princess of Egypt Pokaż wiadomość
Shangri - La już ściągasz warkoczyki Czemu tak szybko, włoski Ci odrosły, czy po prostu znudziły Ci się? :P A jak długo nosiłaś swoje warkole?

Hmm.. zapewne z grzywką będzie równie ładnie.. patrząc na zdjęcie
Nie nie sciagam ich zupelnie, jedynie z przodu rozplotłam bo troche mi zaczely wylazic juz z reszta lubie czesto cos zmieniac wiec pomyslam o grzywce ale reszte zostawilam i mysle ze bede miala jeszcze je z jakies 3 tygodnie moze, chociaz przyznam ze czasem chciala bym juz je zdjac bo mam ochote na jakas fajna nowa fryzurke i zeby mi glowa troche odpoczela ale narazie jeszcze ponosze a mam je chyba od ponad miesiaca?
Kilka osob powiedzialo ze nawet im sie chyba bardziej podobam z grzywka i warkoczykami niz bez niej hehe wiec chyb zle nie jest
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 15:30   #965
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
czy ktos ma warkoczyki na opasce? Moge poznac opinie?Czy ktos moze widzial to na zywo

witam
bardzo podoba mi sie ta peruka http://photos03.allegro.pl/photos/or...3/87/339638786
Nie widzialam nigdy tego na zywo i nie wiem czy dobrze sie t osprawuje. Czy ktos to ma lub widzial to? Jakie sa wasze odczucia?
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:53   #966
eratoo
Przyczajenie
 
Avatar eratoo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Czesc Dziewczyny!
W piatek zostalam szczesliwa(albo i nie to sie jeszcze okaze) posiadaczka warkoczykow....wszytsko bylo by pieknie gdyby nie te swedzenie i uczucie ciagniecia...przy karku porobily mi sie straszne zaczerwienienia i ranki, z reszta nie moge spac tak mnie swedzi i boli glowa....czy moglaby mi ktoras poradzic co z tym zrobic, jak zalagodzic te objawy....prosze pomozcie
eratoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:05   #967
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: czy ktos ma warkoczyki na opasce? Moge poznac opinie?Czy ktos moze widzial to n

podbijam, bo to dla mnie bardzo wazne
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 18:49   #968
KasiaKiiSS
Raczkowanie
 
Avatar KasiaKiiSS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 79
GG do KasiaKiiSS
Dot.: czy ktos ma warkoczyki na opasce? Moge poznac opinie?Czy ktos moze widzial to n

wiesz jeżeli kolor jest ciemny to nie wygląda to tak źle... ale z tym blondem to bym nie ryzykowała... chyba nie chcesz wygladac jak sztuczna barbie takie jest moje zdanie.... jednak ciemny brąz widziałam i nawet nie wyygląda zle
KasiaKiiSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 11:52   #969
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez eratoo Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny!
W piatek zostalam szczesliwa(albo i nie to sie jeszcze okaze) posiadaczka warkoczykow....wszytsko bylo by pieknie gdyby nie te swedzenie i uczucie ciagniecia...przy karku porobily mi sie straszne zaczerwienienia i ranki, z reszta nie moge spac tak mnie swedzi i boli glowa....czy moglaby mi ktoras poradzic co z tym zrobic, jak zalagodzic te objawy....prosze pomozcie
Kup sobie oliwke dla dzieci i smaruj te miejsca zaczerwienione .
|Z ciagnieciem to niewiem bo mnie ngdy nie ciaglo.
Kup sobie odzywke RADICAL w spreju ze skrzypu polnego ,ja zaawsze uzywalam tylko ta i jestesm zadowolona.
Wlasnie ja sobie zamowilam i juz jedzie do mnie z Polski.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 16:03   #970
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: czy ktos ma warkoczyki na opasce? Moge poznac opinie?Czy ktos moze widzial to n

zdjecie osttanie jest podobno z flashem, t moge zaryzykowac. Skoro wygladaja w sumie brazowe ok... na szczescie do 10 dni oge oddac
chcialam tylko poznac jakas opinie
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 16:03   #971
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: czy ktos ma warkoczyki na opasce? Moge poznac opinie?Czy ktos moze widzial to n

zdjecie osttanie jest podobno z flashem, t moge zaryzykowac. Skoro wygladaja w sumie brazowe ok... na szczescie do 10 dni oge oddac
chcialam tylko poznac jakas opinie. jak cos, wysle wlasne fotki potem
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 19:06   #972
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Coś Wam powiem dziewczyny Przed zrobieniem warkoczyków miałam straszne włosy , wracałam ze szkoły i były już tłuste a myłam poprzedniego wieczora. Teraz zauważyłam, że długo (nie wiem, z miesiąc będzie) po ściągnięciu i okresie "odpoczęciowo-odżywkowym" są w świetnym stanie i myję je co 2 dni a i tak nie są wcale tłuste I już tęsknię bardzo chociaż w momencie gdy ściagnęłam ostatniego powiedziałąm sobie "nigdy więcej"


ERATOO: Miałam tak samo , trwało tydzień, przeszło samo. Ja płukałam włosy różnymi ziołami , różnymi jakie miałam w domu - lipa, mięta, melisa, i też przynosiło to uczucie ulgi, zwłaszcza po mięcie i lipie. Osobiście polecam wodę brzozową (3-6 zł)(słyszałam że pokrzywowa też jest dobra) mimo że nie stosowałam w czasie posiadania warkoczyków, ale włosy po niej są w bardzo dobrym stanie. Jednak nei wiem jak się zachowa podrażniona skóra po użyciu tego więc lepiej mi tu nie ufać teraz
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 15:31   #973
eratoo
Przyczajenie
 
Avatar eratoo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

ERATOO: Miałam tak samo , trwało tydzień, przeszło samo. Ja płukałam włosy różnymi ziołami , różnymi jakie miałam w domu - lipa, mięta, melisa, i też przynosiło to uczucie ulgi, zwłaszcza po mięcie i lipie. Osobiście polecam wodę brzozową (3-6 zł)(słyszałam że pokrzywowa też jest dobra) mimo że nie stosowałam w czasie posiadania warkoczyków, ale włosy po niej są w bardzo dobrym stanie. Jednak nei wiem jak się zachowa podrażniona skóra po użyciu tego więc lepiej mi tu nie ufać teraz [/quote]

Dzieki bardzo za rady, mecze sie niestety caly czas a tydzien juz minal ale jestem dobrej mysli)) Strasznie mi sie podobaja te moje warkole, co prawda boje sie na sama myslo o sciagnieciu ale co tam bedzie dobrze. Zakupie te preparaty ktore polecacie bede plukala ziolami i musi mi to zniknac!!!

Pozdrawionka
eratoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 15:43   #974
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Jeszcze dodam że wysypka i łupież mi ciągle nawracały, ale po ściągnięciu i umyciu już 'cacy' było i nadal jest Może masz bardziej delikatną skórę głowy i potrzebujesz 2 tyg, grunt to być wyrozumiałym dla co jak co ale bardzo obciążonej skóry głowy
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 20:40   #975
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

dziś robiłam szybkie cornrowsy w 45 minut. druga kuzynka natomiast chciała coś takiego jak widać na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg One.jpg (68,6 KB, 328 załadowań)
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:46   #976
KasiaKiiSS
Raczkowanie
 
Avatar KasiaKiiSS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 79
GG do KasiaKiiSS
Dot.: czy ktos ma warkoczyki na opasce? Moge poznac opinie?Czy ktos moze widzial to n

a nie lepiej by Ci bylo przedluzyc sobie wloski warkoczykami? naturalniej by wygladalo
KasiaKiiSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:47   #977
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: czy ktos ma warkoczyki na opasce? Moge poznac opinie?Czy ktos moze widzial to n

oj niestety nie. Moje wlosy mogly by nie wytrzymac
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 13:36   #978
mala071
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
GG do mala071
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

1

Edytowane przez mala071
Czas edycji: 2008-04-17 o 14:07
mala071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 14:07   #979
mala071
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
GG do mala071
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez shikai Pokaż wiadomość
Jeszcze dodam że wysypka i łupież mi ciągle nawracały, ale po ściągnięciu i umyciu już 'cacy' było i nadal jest Może masz bardziej delikatną skórę głowy i potrzebujesz 2 tyg, grunt to być wyrozumiałym dla co jak co ale bardzo obciążonej skóry głowy

sprobuj krem ze sterydami na czerwona wyspke na głowie to jest zapalenie okolomieszkowe. krem miozesz kupic w aptece posmaruj raz i powinno ci zejsc
mala071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 08:51   #980
Monik272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubartów(woj lubelskie)
Wiadomości: 15
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej dziewczyny co jest grane?czy już każda zapomniała o warkolach?Zbliża sie lato,dla większości kniec szkoły.Dawać zdjęcia juz mi tuPozdrawiam
Monik272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 20:40   #981
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ja dzisiaj zdjęłam warkole :P mialam je ok dwa i pol miecha... troche mi sie przezadzily ale nie tak strasznie, w sumie mam geste wlosy dosc wiec jest dobrze. Wydaje mi sie ze sa w niezlej kondycji, nawet ladniej sie ukladaja, sa gladsze i takie leciutkie... domyslam sie ze dlatego, ze sa zmeczone ale jednak wygladaja ladniej niz przed zrobieniem hehe tak wiec jesli chodzi o mnie to nic sie z wlosami mi nie stalo po warkoczykach.
Po matorze jakos w czerwcu znow robie
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 12:54   #982
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej Dziewczęta

Zajawiłam się strasznie na warkoczyki i planuje je zrobić za ok. 2 tyg. po maturach. tylko mam problem, bo boje się że będą ciężkie i obciążą mi moje włosy .. Kurcze ale tak mi się podobają
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:58   #983
pysia183
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hej pod koniec maja roku 2008 robie warkoczyki<jupi>mam gęste niefarbowane włosy(czarne)
jaki mam zrobić kolor warkoczyków ciemny brąz czy czarny?? proszę o odpowiedź xD
pysia183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 08:59   #984
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez pysia183 Pokaż wiadomość
hej pod koniec maja roku 2008 robie warkoczyki<jupi>mam gęste niefarbowane włosy(czarne)
jaki mam zrobić kolor warkoczyków ciemny brąz czy czarny?? proszę o odpowiedź xD
Zrob czarne z czerwonym.Bardzo fajnie wygladaja razem.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 09:35   #985
Monik272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubartów(woj lubelskie)
Wiadomości: 15
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez pysia183 Pokaż wiadomość
hej pod koniec maja roku 2008 robie warkoczyki<jupi>mam gęste niefarbowane włosy(czarne)
jaki mam zrobić kolor warkoczyków ciemny brąz czy czarny?? proszę o odpowiedź xD
Czarny też ładnie wygląda z fioletowym.Taki śliczny jest połysk obu kolorów.Poszukaj w necie.Pełno jest czarnych warkoczy z domieszką innych odcieni.
U mnie niestety warkocze może wyjdą na lato.W co tez wątpie.Ale zrobię wszystko aby je mieć
Monik272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:05   #986
pysia183
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
THX Dziękuje za odpowiedzi) na początku akurat czarny z czerwonym i czarny z fioletowym wpadł mi w oko bo to moje ulubione kolory(czarny,czerwony,fi oletowy)) Ale pod koniec zdecydowałam się na same czarne)

THX dziękuję za odpowiedz ale może wiecie jak sie TO pielęgnuje??

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-06 o 13:58 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania.
pysia183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 12:34   #987
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Kup sobie odzywke w spreju RADICAL ze skrzypu polnego i sobie pryskaj na wloski.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 01:24   #988
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

rok temu mialam na glowie ok. 180 warkoczy z wlosow syntetycznych. 2 murzynki plotly mi je prawie przez 6h!!! poczatkowy efekt byl nieziemski ale potem....po spaniu zaczely wychodzic krotkie wlosy przy samej skorze, w ogole swedziala mnie glowa,nie mowiac o myciu tego czegos. Na szczescie zaplacilam tylko 160euro i po 3 tygodniach kolejne 3h rozplatywala mi je kumpela. Pewnie sie jeszcze kiedys na to skusze ale wybiore inny rodzaj wlosow bo jak juz pisalam te syntetyki strasznie mi grzaly w glowe(normalnie ukrop) co powodowalo swedzenie. to tyle jesli chodzi o moje doswiadczenie z warkoczykami siegajacymi 'pupy'
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 09:29   #989
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
rok temu mialam na glowie ok. 180 warkoczy z wlosow syntetycznych. 2 murzynki plotly mi je prawie przez 6h!!! poczatkowy efekt byl nieziemski ale potem....po spaniu zaczely wychodzic krotkie wlosy przy samej skorze, w ogole swedziala mnie glowa,nie mowiac o myciu tego czegos. Na szczescie zaplacilam tylko 160euro i po 3 tygodniach kolejne 3h rozplatywala mi je kumpela. Pewnie sie jeszcze kiedys na to skusze ale wybiore inny rodzaj wlosow bo jak juz pisalam te syntetyki strasznie mi grzaly w glowe(normalnie ukrop) co powodowalo swedzenie. to tyle jesli chodzi o moje doswiadczenie z warkoczykami siegajacymi 'pupy'
Nastepnym razem poszukaj lepszej jakosci sztucznych wlosow.
Jakies takie bardziej miekkie ,delikatniejsze.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 09:42   #990
pysia183
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Talking Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Kup sobie odzywke w spreju RADICAL ze skrzypu polnego i sobie pryskaj na wloski.
dziękuję bardzo za odpowiedź traci jesteś kochana
pysia183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.