co się stało z moderatorami????? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 20:44   #91
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez PaniKota
a ja chyba zaczynę ryczeć - http://www.wizaz.pl/forum/showgroups.php - lista PNG, czyli persona non grata - użytkowników, którym utrudnia się dostęp do forum. Czemu Złośliwiec tak się boi Złośnicy?
to już jest cios poniżej pasa!! Złośliwiec boi sie niewygodnych użytkowników i tyle. Czyli zasady tak jak w polityce, za dużo pytań?? Działanie: uciszyć, jak nie podziała to zastraszyć, dalej oczernić/ośmieszyć, zlikwidować...
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:46   #92
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez PaniKota
a ja chyba zaczynę ryczeć - http://www.wizaz.pl/forum/showgroups.php - lista PNG, czyli persona non grata - użytkowników, którym utrudnia się dostęp do forum. Czemu Złośliwiec tak się boi Złośnicy?
to chyba jakaś nowa kategoria, stworzona z potrzeby chwili. Cóż mój podpis aktualizuje się z każdą minutą coraz bardziej.
Smutne
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:46   #93
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: co się stało z moderatorami?????

A co się dzieje z takimi PNG? Nie mogą wejść na forum czy jak?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:47   #94
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Marigold19
O kurcze, a mnie tam nie ma? Muszę to nadrobić
ja już jestem blisko

brw.ręce opadają
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:48   #95
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez pixie7
Dzieje się coś bardzo, bardzo niedobrego. Kto następny na listę?
może zróbmy społeczną? Ja się zgłaszam
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:49   #96
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Dziewczyny, bardzo Was szanuje za Wasz protest przeciwko takiemu traktowaniu Zlosnicy i przynajmniej wiem, ze Wy nas (zwykle Wizazanki) szanujecie, w przeciwienstwie do osob (redakcji), ktorej tak naprawde powinno na nas zalezec. I bardzo Wam za to dziekuje
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:50   #97
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Wiesz Cattt, mnie nie opadły, bo ja naprawdę tylko czekałam kiedy taka historia wypłynie. Ale rozumiem rozżalenie dziewczyn, np. Smoczycy z tego powodu, ale tak naprawdę to niejedna Wizażanka zwracała już uwagę na to, do czego zmierza Wizaż.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 20:51   #98
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
to już jest cios poniżej pasa!! Złośliwiec boi sie niewygodnych użytkowników i tyle. Czyli zasady tak jak w polityce, za dużo pytań?? Działanie: uciszyć, jak nie podziała to zastraszyć, dalej oczernić/ośmieszyć, zlikwidować...
ale numer... sorry,ale brak mi słów...wiesz Złosiu,nie spodziewałam sie tego co jak co po Tobie...normalnie no
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:51   #99
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja proponuję zrobic liste kiedy miałysmy okres. Wtedy będzie wiadomo kto ma a kto nie ma. Ja nie mam na pewno bo mi sie skonczył wczoraj. Moje wypowiedzi nie są podyktowane wojną hormonalną.
hehe Shem a słyszałaś,że kobiety które przebywają blisko siebie mają okres w tym samym czasie? to jest taka wirtualna wersja
Wyobraż sobie PMS wszystkich użytkowniczek poratlu na raz Zło pewnie tak to widzi
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:52   #100
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja proponuję zrobic liste kiedy miałysmy okres. Wtedy będzie wiadomo kto ma a kto nie ma. Ja nie mam na pewno bo mi sie skonczył wczoraj. Moje wypowiedzi nie są podyktowane wojną hormonalną.
Shem, ja protestuję, bo ja jestem na pigulkach i mam cykl jak w zegarku, i zero problemów z PMS!

I ja również czekam na odpowiedź adminów czemu Złośnica nie może choćby czytać forum - nie wspominając o wypowiadaniu się - bana jej nikt nie dał, bo przecież regulaminu nie złamała... I co oznacza skrót PNG... wolę się nie zastanawiać, ciarki mnie przechodzą i jest mi coraz straszniej
Ciekawe, kto następny...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:52   #101
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
Dziewczyny, bardzo Was szanuje za Wasz protest przeciwko takiemu traktowaniu Zlosnicy i przynajmniej wiem, ze Wy nas (zwykle Wizazanki) szanujecie, w przeciwienstwie do osob (redakcji), ktorej tak naprawde powinno na nas zalezec. I bardzo Wam za to dziekuje
Dzięki.
Było warto, Laski - słyszycie???
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 20:53   #102
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Co prawda jestem uzytkownikiem Wizażu zaledwie od paru miesięcy ale bacznie slędzę co tutaj się dzieje, no a teraz sytuacja jest naprawdę nieciekawa. Jak można robic cos takiego? W końcu to dzieki nam Wizażankom istnieje to forum i ma się tak dobrze, tylu uztkowniukówilu jest tutaj naprawdę cięzko spotkać na jakiś innych forach. Zgodzę się z jedną z powyzszych wypowiedzi, że w końcu dojdzie tak daleko że stare uzytkowniczki będą odchodzić a nowe "małolaty" bedą przychodzic i poruszane będą już tylko niestety bardzo przyziemne tematy: "Wyższość solarium nad olejkiem samoopalającym" czy "wyższość musztardy nad ketchupem".
Naprwdę trzeba coś z tym zrobic.

Byłe moderatorki trzymajcie się, stoimy za Wami.

Pozdrawiam wszystkich uzytkowników
Sanderek
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:55   #103
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Spoko... raz trafiłam na fajne babskie forum a tu takie kuku...
Bardzo mi przykro, dziewczyny.
Niefajnie to wygląda wszystko :|
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:55   #104
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Odechciewa sie wszystkiego.
Bardzo dobrze jest sie do pewnych rzeczy zdystansować.
Bo miejsce ktore bylo nasza mila odskocznia od rzeczywistosci ostatnio stalo sie miejscem ktore denerwuje, bulwersuje, podnosi cisnienie... I nie mowie tylko o tym watku. Wszyscy dobrze wiemy ze ostatnio bylo niewesolo.
Gdybym przejmowala sie wszystkim tak jak kiedys to chyba bym zwariowała.
Ja podobnie jak Shem zawdzieczam wizazowi to ze poznalam tu naprawde wspaniale dziewczyny, ktore staly sie moimi znajomymi nie tylko wirtualnie ale i w prawdziwym zyciu. I to jest cos wspanialego, cos z czego nie zrezygnuje z powodu takiej czy innej afery.

A teraz cóż...
Nie jest miło
I nie wiem czy jeszcze kiedys bedzie.
Ostatnio nieprzyjemne sytuacje tak sie nawarstwialy, ze nie wiem czy to przypadkiem nie bylo do przewidzenia. No i mamy. Bomba wybuchła. Bomba po ktorej pewnie wizaz nie bedzie juz taki sam... Szkoda .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:58   #105
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Wiesz Cattt, mnie nie opadły, bo ja naprawdę tylko czekałam kiedy taka historia wypłynie. Ale rozumiem rozżalenie dziewczyn, np. Smoczycy z tego powodu, ale tak naprawdę to niejedna Wizażanka zwracała już uwagę na to, do czego zmierza Wizaż.
Zgadzam się.
Mimo iż jestem tu krótko to tzw. "sprawa Marigold" szybko i jasno pokazała, że Grupa Trzymająca Władzę nie może się mylić, a tym bardziej w pełni przyznac do błędu.
Szkoda.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 20:58   #106
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
I co oznacza skrót PNG...
Smoczyco
Persona non grata
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:00   #107
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez PaniKota
rezygnacja 7 moderatorek to chyba jest powód do wyjaśnień?
Nie dla mnie. Dla nich. Ze mną na ten temat żadna z nich nie rozmawiała.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:01   #108
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Nie dla mnie. Dla nich. Ze mną na ten temat żadna z nich nie rozmawiała.
rozmawiamy wlasnie teraz. a przynajmniej probujemy. szkoda, ze tylko my...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:02   #109
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez cattt
Smoczyco
Persona non grata
Catt - jestem filologiem, znam łacinę dość przyzwoicie - to było pytanie retoryczne - chciałam żeby Zło nam wyjasnił tę kwestię bo zdaje się że nikt z nas nie wiedział że istnieje taka grupa
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 21:02   #110
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Ja również dorzucę swoje 3 grosze.
Najbardziej rozczarowuje mnie postawa Złosia, którego do tej pory naprawdę ceniłam i miałam za bardzo dobrego administratora. Jednak ostatnie kilka wypowiedzi każe mi się nad tym głęboko zastanowić.
Byłam przekonana, że Zło zabierze głos w tym wątku i że będzie to głos rozsądku i logiki- jak często do tej pory. Pomyliłam się Przykro mi.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:04   #111
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: co się stało z moderatorami?????

nie no, kto jak kto, Zły, ale Złośnica na tą listę, za co? za to że pytała?

dlaczego?
bo ty jesteś panem i władcą?
to prawda, ale przypominam Ci, że aby istniało jakieś państwo [tutaj: Wizaż.pl], w którym ktoś jest panem i władcą [tutaj: Ty & żona], ktoś musi też być mieszkańcem tego państwa [tutaj: My, użytkowniczki]

a Ty posuwasz się o krok bliżej do tego, by większośc najbardziej aktywnych i tych, które naprawdę miło się czyta [mimo wielu różnic naszych poglądach bardzo lubiałam czytać wypowiedzi Złośnicy, tak samo jak dyskutować z nią, bo wiedziałam, że niczego źle nie odczyta ani nie rzuci się za chwilę na mnie z wyzwiskami, dlatego Zło, może i popieram usówanie, czy też utrudnianie dostępu użytkownikom, ale tylko tym typowo Trollowatym, do których Złośnica nie zalicza się napewno] wysłać na banicję

a wyobraź sobie taką sytuację,

usunąłeś jedną, drugą, trzecią, bo Ci 'nie leżały', później kolejne, kolejne,
na Wizażu utopia wszyscy mili i wspaniali, tylko dlaczego nagle wizaż umarł? w sumie to i dobrze, bo masz więcej czsu dla siebie [od czasu pozbawienia moderatorek ich funkcji przybyło ci roboty, teraz, kiedy wizaż zamarł, znowu albo wreszcie, masz czas dla siebie ]
a co się dzieje z tymi, które tak naprawdę [nie oszukujmy się] tworzyły forum Wizażu [bo forum Wizażu, tak jak państwo, tworzą użytkowniczki, nie Ty, Ty możesz mieć pomysł, możesz udostępnić w sieci, możesz wprowadzać zmiany, możesz wszystko, tylko czy chcesz tez sam sobie zadawać pytania, sam na nie odpowiadać, sam tworzyć wątki?]
no więc co się dzieje z tymi wyrzuconymi?
a idą sobie na inny portal, na inne forum, tam się znowu spotykają i co się okazuje? a okazuje się, że teraz inny portal ma taką dużą liczbę użytkowników, inni tętni życiem, inny ma swoje problemy, ale tez miłe chwile i inny portal ludzie dażą wielką sympatią, naprawdę wielką, bo jak pewnie wiesz, Wizaż darzymy/darzyłyśmy?/ wielką sympatią, tylko że ta sympatia może się przeżucić gdzie indziej,

wystarczy tylko garstka tych najaktywniejszych użytkowniczek, regulamin stworzony przez nie bądź twórcę i "dystrybutora" innego forum, kilka moderatorek, trzymanie się regulaminu [każdy mu podlega i każdy w jednakowej mierze] i już mamy Wizaż prat2. tylko pewnie pod inną nazwą

nie chcę tutaj pokazać, że Wizaż nie jest nic wart, chcę tylko pokazać, że można go łatwo powielić, wystarczy tylko kilka osób


[pewnie niektórzy się ze mną nie zgodzą, ale przecież każdy może mieć swoje własne zdanie]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:04   #112
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Nie dla mnie. Dla nich. Ze mną na ten temat żadna z nich nie rozmawiała.
Pierwsza piątka nie prosiła o rezygnację, tylko kulturalnie uprzedziła o urlopie. Pozostałe dwie rozmawiały. Proszę nie robić z nas idiotek.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:05   #113
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Dzięki.
Było warto, Laski - słyszycie???
Słyszymy. Dziękuję wszystkim użytkowniczkom i użytkownikom za wsparcie, za dobre słowo, za szacunek, ogromnie dużo dla mnie znaczą. Widzę właśnie, że było bardzo warto.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:05   #114
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Nie popełniłem żadnego błędu. Odmówiłem dwóm userkom odpowiedzi na ich pytanie, bo nie miało to sensu - odpowiedzieć nie mogę ze względu na bezpieczeństwo oprogramowania, a moja odpowiedź musiałaby odsłonić co i jak robię.

Ale za to teraz obserwuję, jak pięknie się to kończy - olać pytanie jednej z ważnych... Na własnej skórze przekonuję się, jak miłe stanowimy społeczeństwo...
Obserwuję dalej.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:05   #115
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Nie dla mnie. Dla nich. Ze mną na ten temat żadna z nich nie rozmawiała.
Pozbawienie nas moderatorstwa również odbyło się bez konsultacji, chciałabym zauważyć.
nan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:05   #116
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: co się stało z moderatorami?????

W wątku dotyczącym Marigold Złośliwiec w pewnym momencie powiedział do Wizażanek aktywnie uczestniczących w tym wątku: "Macie godzinę na lincz". Trudno się chyba w tym momencie dziwić więc, że sytuacja wygląda tak, a nie inaczej: nosił wilk razy kilka, ponieśli i ... Z tym, że Marigold nie była niczemu winna.
Nie wiem, czy rozstrząsanie tej sprawy może przynieść jeszcze cokolwiek dobrego oprócz poczucia, że się rozumiemy i wzajemnego utwierdzania się w słuszności. Gdyby Złośliwiec miał zmienić zdanie, to już by to zdrobił, a po tych słowach, które tu padają, chyba trudno już na to liczyć...

Pozdrowienia dla wszystkich Moderatorek!
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:06   #117
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez PaniKota
Pierwsza piątka nie prosiła o rezygnację, tylko kulturalnie uprzedziła o urlopie. Pozostałe dwie rozmawiały. Proszę nie robić z nas idiotek.
A kiedy to byłaś moderatorką?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:06   #118
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Matko jedyna!!! toz to najpopularniejszy wątek od czasu powsatnia Wizażu, 85 przegladających Wizażanek!! Czytam i oczom nie wierze,jakies donosicielstwo, listy persona non grata , ujawnianie PW. SZOK
A pamietam mój rok rejestracji 2003, kilkaset Wizażanek, cisza, spokój.... Wtedy faktycznie było "domowo" Nie ukrywam, z wiżaem aż tak uczuciowo związana nie jestem, ale przykro mi to wszystko czytać. Chora sytuacja. A przecież wystrczyłby mały, malutki gest z "góry" i napewno dziewczyny puściłby ten incydent w niepamieć. Ludzka rzecz sie mylić.
Nie bedzie Wizażanek, nie będzie Wizazu
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:07   #119
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Nie dla mnie. Dla nich. Ze mną na ten temat żadna z nich nie rozmawiała.
przepraszam Złosiu,ale dla mnie Twoje słowa to jak odkręcanie kota ogonem,zero konstruktywnej dyskusji,głosu z Twojej strony...Tylko tyle masz do powiedzenia??bo oczywiscie to wszystko wymysł chorej wyobrazni Wizażanek i tak naprawde to my tu jestesmy"be"??Ja sie przyznam szczerze,jestem bardzo rozczarowana Twoją postawą,ale Wizażanki-Moderatorki(tak,dla mnie one NADAL nimi są!)oraz Wizażanki-Uzytkowniczki przywracaja mi wiarę w ludzi!rozumieją,czuwają i ufają sobie nawzajem!BRAWO DZIEWCZYNY!
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:07   #120
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja proponuję zrobic liste kiedy miałysmy okres. Wtedy będzie wiadomo kto ma a kto nie ma. Ja nie mam na pewno bo mi sie skonczył wczoraj. Moje wypowiedzi nie są podyktowane wojną hormonalną.
Bardzo słuszna idea Maga sobie tą liste postawi koło monitora i będzie wiedziała kiedy, która zacznie "szczekać i gryźć" z powodu PMSa
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.