żele IBD - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 11:50   #451
magdalen1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: żele IBD

A jaki masz primer? ile razy przemywaśz warstwy cleanerem?
magdalen1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 13:33   #452
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez magdalen1986 Pokaż wiadomość
A jaki masz primer? ile razy przemywaśz warstwy cleanerem?
do mnie to pytanie?
używam nail dehydrator & ph balancing agent
o jakie przemywanie chodzi? bo nie bardzo rozumiem.
używam dehydratora? wcieram peirwszą warstwę? do lampy na 4 minuty i kładę warstwę budującą. wysuszam przez około 4-6 minut.
dopiero po suszeniu (czy jak to się po polsku fachowo nazywa) odtłuszczam warstwę cleanerem.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:32   #453
paciwona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: żele IBD

witajcie,ja tez robie pazurki na zelach ibd,na poczatku probowalam roznych marek,jednak zainwestowalam ponownie w ibd,nie uzywam bondera bo nie mam,bylam przekonana ze primer i odtluszczacz wystarczy. u niektorych osob pazury trzymaja sie cale bez zapowietrzen a u innych potyg sie cos dzieje.;/ a pazurki kazde robie tak samo..zamowilam na probe zele jeszcze z modeny,kiedys mialam kamuflarz byl super ! lepszy niz SF.
paciwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:46   #454
paciwona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: żele IBD

ostatnio zakupilam zele z modeny..ciekawe czy beda tak dobre jak kamuflarz. a co do ibd tez uzywam od pocztaku kiedy zaczelam frobic pazukri ok 2lata temu.. wyprobowalam juz duzo innych marek,zadowolona bylam z takiego zelu jak diamond line dokladnie nie pamietam czy to tak sie nazywalo pojemniczek bialy i niebieska naklejka byl super mocny ni e zapowietrzal sie trzymal sie pani na pazurach ponad miesiac ! odrost byl duzy zero zapowietrzen
paciwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 18:03   #455
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez paciwona Pokaż wiadomość
witajcie,ja tez robie pazurki na zelach ibd,na poczatku probowalam roznych marek,jednak zainwestowalam ponownie w ibd,nie uzywam bondera bo nie mam,bylam przekonana ze primer i odtluszczacz wystarczy. u niektorych osob pazury trzymaja sie cale bez zapowietrzen a u innych potyg sie cos dzieje.;/ a pazurki kazde robie tak samo..zamowilam na probe zele jeszcze z modeny,kiedys mialam kamuflarz byl super ! lepszy niz SF.
.........
Wiesz,to jak się żele trzymaja zależy też od tego co klientka robi z łapkami i jak o nie dba między uzupełnieniami,a także zalezy to od predyspozycji płytki danej klientki...nie tylko od produktów i techniki wykonania.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 09:20   #456
sroka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: żele IBD

jaki primer z ibd jest lepszy kwasowy czy bez? help bo mam bezkwasowy .. zostaje on na plytce nie wysycha jak ten kwasowy ,moze przez to czasami robi ą✂ sie zapowietrzenia? ale nie u kazdej osoby wlasnie,, moze kwasowy bylby lepszy?
sroka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 10:32   #457
magdalen1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
Wiesz,to jak się żele trzymaja zależy też od tego co klientka robi z łapkami i jak o nie dba między uzupełnieniami,a także zalezy to od predyspozycji płytki danej klientki...nie tylko od produktów i techniki wykonania.


Tak wiadomo,ale co mam powiedzieć znajomej od której biore 20zł ,a normalnie 50 zł u której zapowietrza sie po 4-5 dniach ,a po 7 potrafi coś odpaść?Wiem,że zdarzały sie jej takie problemy u innych pań,ale ostatnim razem zanim ja jej zaczełam robić robiła jej pani po której pazury trzymały sie super-zero zapowietrzeń!Jednak ta pani robiła jej na tipsie,a ja robie na formie,,, jak myślicie może mies to jakiś związek?
magdalen1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 10:38   #458
magdalen1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
do mnie to pytanie?
używam nail dehydrator & ph balancing agent
o jakie przemywanie chodzi? bo nie bardzo rozumiem.
używam dehydratora? wcieram peirwszą warstwę? do lampy na 4 minuty i kładę warstwę budującą. wysuszam przez około 4-6 minut.
dopiero po suszeniu (czy jak to się po polsku fachowo nazywa) odtłuszczam warstwę cleanerem.
Tak do Ciebie nadiuszka,czyli ten dehydrator & ph balancing agent to jeszcze coś inn ego niz primer?to tylko to dajesz?
I co oznacza wcieram warstwe i do lampy?to ten dehydrator & ph balancing agent wkłada sie do lamy???
A przemywanie to ile razy w ciągu całego seta przemywasz warstwy cleanerem?ja 3-4 razy a podobno to za czesti i może pow\odowac zapowietrzenia
magdalen1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 20:51   #459
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez magdalen1986 Pokaż wiadomość
Tak wiadomo,ale co mam powiedzieć znajomej od której biore 20zł ,a normalnie 50 zł u której zapowietrza sie po 4-5 dniach ,a po 7 potrafi coś odpaść?Wiem,że zdarzały sie jej takie problemy u innych pań,ale ostatnim razem zanim ja jej zaczełam robić robiła jej pani po której pazury trzymały sie super-zero zapowietrzeń!Jednak ta pani robiła jej na tipsie,a ja robie na formie,,, jak myślicie może mies to jakiś związek?
.....
nie ma to związku,jeżeli robisz pazury poprawnie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:59   #460
sroka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: żele IBD

mile panie moze któras z was odpowie mi na pytanie? z góry dzieki

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

jaki primer z ibd jest lepszy kwasowy czy bez? help bo mam bezkwasowy
sroka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 22:23   #461
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez sroka1989 Pokaż wiadomość
mile panie moze któras z was odpowie mi na pytanie? z góry dzieki

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

jaki primer z ibd jest lepszy kwasowy czy bez? help bo mam bezkwasowy
.......
optymalnie jest dać kwas.i bezkwas.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 09:44   #462
sroka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: żele IBD

dziekuje za odpowiedz,czyli musze zakupic jeszcze kwasowy..a moze byc innej firmy?
sroka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 12:41   #463
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez sroka1989 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz,czyli musze zakupic jeszcze kwasowy..a moze byc innej firmy?
.....
oczywiście,tylko pamiętaj żeby go mało dawać i porządnie odparowywac z płytki
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 15:23   #464
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez magdalen1986 Pokaż wiadomość
Tak do Ciebie nadiuszka,czyli ten dehydrator & ph balancing agent to jeszcze coś innego niz primer? to tylko to dajesz?
daję tylko to. i to hyba jest prajmer... w różnych firmach primery pełnią różne funkcje. w Ibd jest ich dwa. dehydrator i stick (kwasowy)
Cytat:
Napisane przez magdalen1986 Pokaż wiadomość
I co oznacza wcieram warstwe i do lampy?
cieńką warstęwkę żelu wcieram okragłymi ruchami w płytke paznokciową w kierunku skórek a później w kierunku od skórek smaruję jak by wygładzając płytkę. i do lampy do wysuszenia w ciągu 3-4 minut. generalnie jak ta pierwsza cienka warstwa dobrze wyschnie to zapowietrzeń już będzie znacznie mniej. oczywiście jak nie zapomnimy o dokładnym opiłowaniu okolic skórek już po całym modelowaniu (przed sealerem)
Cytat:
Napisane przez magdalen1986 Pokaż wiadomość
to ten dehydrator & ph balancing agent wkłada sie do lamy???
dehydrator szybko się ulatnia. zanim posmarujesz drugi paznokieć pierwszy już wyschnie, a wraz z nim ulotni się cała wilgoć która mogła być na płytce i zostać przyczyną zapowietrzeń
Cytat:
Napisane przez magdalen1986 Pokaż wiadomość
A przemywanie to ile razy w ciągu całego seta przemywasz warstwy cleanerem?ja 3-4 razy a podobno to za czesti i może powodowac zapowietrzenia
coś się tak uparła tego przemywania? zanim nie wyschnie mi ostatnia (budująca) warstwa żelu nic nie przemywam!

jedyna warstwa jaką przemywam (odtłuszczam) to kamyflaż, bo jak sie go przemyje to po nim biały żel sie nie rozpływa.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej

Edytowane przez nadiuszka
Czas edycji: 2011-08-02 o 15:30
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 11:47   #465
sroka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: żele IBD

ja tez nie przemywam nic cleanerem,dopiero jak skoncze budowac pazury. czytam inne forum i dziewczyna pisze ze primer bezkwasowy z idb daje do lampy..jak myslicie trzeba tak? na kursie nic takiego nie mowili zeby primer suszyc ,wiem ze bonder tak...

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

a i odnosnie przemywania kamuflazu,,,ja nie przemywam,buduje takie jajeczko daje do lampy na 3m potem sondą nakladam exstreme frech ibd i pedzelkiem robie ladny usmiech i siup do lampy,tylko musi to byc 1 plynny ruch,wiadomo jak czasmami klientka ruszy palcem to trzeba pociagnac 2x to wtedy dokladnie wysieram pedzelek w wacik bezpylowy. odpiszcie mi w sprawie tego primera jak ktoras z was wie... bo mam ten z ibd bezkwasowy ma on taka powierzchnie lustrzana na pazurku potem ,nie wiem czy to mam dac do lampy ,nigdy nie dawalam m,na to dawalam zel,wspomne ze zel sie slizgal po tym jak po masle,mam clear strong ibd.a nablyszczacz z modeny bo z ibd mi sie skonczyl,a chcialam sprobowac inny,powiem szczerze ze ten z modeny jest wodnisty bardziej ale jak super nablyszcza,,na dlugo i ozdoby tez super w nim sie trzymaja.
sroka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 06:52   #466
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: żele IBD

Cytat:
Napisane przez sroka1989 Pokaż wiadomość
czytam inne forum i dziewczyna pisze ze primer bezkwasowy z idb daje do lampy..jak myslicie trzeba tak? na kursie nic takiego nie mowili zeby primer suszyc ,wiem ze bonder tak...
najpierw coś se ponawymyślają a później udaja to za prawdę po co suszyć prajmer kwasowy w lampie skoro on odparowuje po kilku sekundach od nalożenia?
bonder to oczywiście co innego, jego powinno się suszyć, ale ja z nim mam same kłopoty więc stoi se cichutko w kąciku.

Cytat:
Napisane przez sroka1989 Pokaż wiadomość
a i odnosnie przemywania kamuflazu,,,ja nie przemywam,buduje takie jajeczko daje do lampy na 3m potem sondą nakladam exstreme frech ibd i pedzelkiem robie ladny usmiech i siup do lampy,tylko musi to byc 1 plynny ruch,wiadomo jak czasmami klientka ruszy palcem to trzeba pociagnac 2x to wtedy dokladnie wysieram pedzelek w wacik bezpylowy.
robię dokładnie tak samo, tyle że mam rzadszy frencz żel i on mi sie rozpływa jak kamuflażu nie odtłuszczę...

a i ostatnio kupiłam sobie w Stanach Ibd Intense Seal w dużej butelce. Takiego g...na jeszcze nie widziałam. Odpryskuje na drugi dzień i kolor pazurów mam trupi... To dziwne bo jak kupowałam te w małych budeteczkach to wszystko grało. teraz to tylko do śmietnika sie nadaje ta butelka która mnie sporo kosztowała. Najgorsze to że nawet reklamacji złożyć nie mogę
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 09:15   #467
sroka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: żele IBD

o to dziwne tez kiedys mialam ten nablyszczacz i bylo z nim wszystko ok ale mialam ten w malej buteleczce... powiem szczrze ze mi nie odpryskiwal byl fajny dlugo pazury sie blyszczaly,ale swiecil w ultrafiolecie co nie kazdemu pasi.. wczoraj przyszly mi zele z modeny,,hm bialy taki bialusi ale wole ibd ten co mam bo jest gesty fajny zrobie nim cale 5 paluszków i jest na miejscu a ten z modeny rozplywa si epo zrobieniu juz 2......
sroka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 13:58   #468
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zel ibd jednofazowy?

Hej! Szukam zelu albo akrylu firmy IBD lub Ez Flow, ktory jest elastyczny. Nie buduje paznokci, chce jedynie je utwardzic i wyrownac. Zel Axiumm - 3 warstwy oraz warstwa nablyszczajacego zelu UV Axium - pekaja pod wplywem pracy plytki. Glupio to wyglada, bo plytke musze zamalowywac by nie bylo widac pekniec. Ten system nadaje sie tylko do budowania pazura w 3 krokach.

Any ideas?!?!?!

guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 13:47   #469
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Zel ibd jednofazowy?

guacamole zwyklym żelem czy akrylem musisz zachować wszystkie zasady jak przy normalnym utwardzaniu krzywizny itp...czyli musisz budować. Jeżeli położysz żel czy akryl na płasko będziesz miała efekt jak opisujesz wyżej. Zel Axiumm to coś na kształt hybrydów dlatego kładzie się go na płasko.. jednak musisz miec bardzo słabe paznokcie naturalne prawdopodobnie wyginające w każda stronę dlatego Axiumm nie spełnia swoich właściwości..I żeby była jasność żaden żel nie spełni swojej właściwości..jeżeli nie będzie odpowiednio zbudowany na twojej płytce..(zachowane krzywizny itp) Bo jeżeli masz słabe pazurki trzeba je zbudować (łuk co prawda dobrze zrobiony będzie mało widoczny ale musi być budowa.) bez względu na jakość materiału .
I pod żele 3-fazowe zawsze musi być położony Bonder...nie primer. Jeżeli nie mamy Bondera możemy połozyc primer i na to żel jednofazowy który robi za Bonder. IBD są żelami budującymi...
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-09-14 o 13:55
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 17:46   #470
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: żele IBD

Abra, dzieki! Gdy kladlam primer oraz wszystkie 3 zele: bazowy, budujacy i nawierzchniowy, a na to nablyszczacz - wszystko Axxium, paznokcie nie pekaly, bylo ok, bo plytke 'budowalam'. Fakt, ze popelnilam kilka bledow: np. minimalne, ale mimo wszystko, zalanie bokow , przez co pazurek odstawal, ale nic nie pekalo. Za kazdym razem bylo juz lepiej. Tym razem nie chcialam budowac paznokcia, bo mam krotkie, a dolepianie koncowek french to troche zbyt ryzykowne, gdy sie ma do dyspozycji tylko mechaniczne pilniki i bloczki zamiast frezarki.

Paznokcie mam kruche i niezbyt sztywne, ale po nalozeniu zelu, dziwnie mi miekna.

Co do pekania - polozylam cienka wartswe i to jedynie budujacego, bo nawierzchniowy mi sie wylal (100 zet sie wylalo, mimo dobrego dokrecenia, ale sloiczek lezal bokiem.....), a podkladowy, kurka, nie dal sie odkrecic... Potem na to dalam nablyszczacz UV Axium. Wiem, blad na calej linii, ale myslalam, ze cienka wartswa to maly pikus. Juz sama doszlam, ze powinnam choc troche podbudowac plytke, zrobic te krzywa i... chyba sobie kupie akryl, bo wydaje mi sie latwiejszy. Przynajmniej sie nie wylewa i jak sie wypracuje odpowiednie proporcje liquid-puder, to i latwiej budowac krzywa. Niestety, zel wydaje mi sie zbyt zaawansowany, jak dla amatorki, co ma na dodatek miekkie paznokcie. Poza tym, akryl mozna ze soba wszedzie zabrac (wraz z pilnikiem i liquidem) i w razie co - poprawic. Zel UV, niestety nie da sie zabrac do kosmetyczki .


Zabawne, na paznokciach u stop nic mi nie peka i nie odlazi, mimo brawurowych ekseprymentow Fakt, paznokcie u stop mam twarde i sztywne i, rzeczywiscie, nie sa narazone na czeste moczenie i prace.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 22:18   #471
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: żele IBD

Powiem Ci szczerze ,że akurat nie miałam do czynienia z żelami Axxium, wydawało mi się ,że piszesz o hybrydach...
ale nie zmienia to faktu ,że na cieniutkich pazurkach wiele nie zdziałasz..
jeśli masz króciutkie pazurki po prostu połóż na nie clear albo jakiś lekki róż na wzmocnienie...ale bez budowania na tak słabiutkich paznokietkach nie przejdzie ;/ poczekaj w między czasie az odrośnie i wtedy na naturalki french położyć .Jak masz doświadczenie z akrylem to jak najbardziej akryl ale też musisz zbudować delikatnie pazurka...tak jak napisałam ważne by nie był płaski..malutka krzywa wystarczy. Nie musi byc jakas wyrazista ,ważne by pazurek został wzmocniony na lini stresu. Inaczej cała zabawa pójdzie..w..cholere Żel natomiast polecam kłaść małymi warstwami...,mała kapkę żelu umieścić na środku pazurka i delikatnie podepchnąć pod skórki i do wolnego brzegu... nie musisz nakładać "gluta "na pazurka i mazać nim po całej płytce... spoko dasz rade co do zaawansowania...mnie się zawsze wydawało ,że akryl jest trudniejszy...ale ja po prostu nie przepadam za akrylem może dlatego

Co do pekania - polozylam cienka wartswe i to jedynie budujacego, bo nawierzchniowy mi sie wylal (100 zet sie wylalo, mimo dobrego dokrecenia, ale sloiczek lezal bokiem.....), a podkladowy, kurka, nie dal sie odkrecic..

no bez podkładu nie przejdzie...jak nie masz podkładu to jednofazowa na primer..
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-09-14 o 22:27
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 14:04   #472
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: żele IBD

Abra, dzieki wielkie za wsparcie. Do podobnych wnisokow zaczelam dochodzic malymi kroczkami juz sama, ale rozwialas mi kilka watpliwosci. Za kazdym razem ucze sie czegos nowego i nie popelniam tych samych bledow dwa razy. Mam miekkie paznokcie i to jest fakt. Jak maluje lakierem - wszystko jest ok, ale lakier musi byc elastyczny i jeszcze wzmocniony podkladowa odzywka i Seche Vite na wierzch.
Mysle, ze pokusze sie o male opakowanie zelu jednofazowego i o jakis nieduzy zestaw akrylu IBD (puder i liquid oraz jakis jeden brokacik). Z zelem bazowym Axxium powalczy moj malzonek swoimi obcegami i innymi gadzetami. On tylko czeka, kiedy bedzie mogl mnie wybawic z opresji - kocha pokazywac swoje narzedzia w akcji (bez poddtekstow ).
Zel bazowy to to samo co bonder? Ten Axxium to wlasnie takie trio: bazowy, budujacy i overlay oraz dodatkowo nablyszczacz UV.

'Odrastam' paznokci i delikatnie spilowuje warstwy zelu. Osobiscie uwazam, ze mimo calego wzmacniania linii stresu, chyba sobie daruje nablyszczacz UV Axium, bo jest on nieporownywalnie sztywniejszy, niz sam zel. Najwyzej dam go na stopy. Nawet na slabo zrobionym paznokciu samym zelem, nie mialam zadnych pekniec, co po warstwie utwardzacza-nablyszczacza na wierzch. Problem mialam jedynie z tym, ze zalalam boki i mi odchodzil pazurek. Tym razem juz mi nic nie odchodzi przy skorkach. Tylko te pekniecia.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-15 o 14:06
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 17:55   #473
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: żele IBD

Zel bazowy to to samo co bonder? Ten Axxium to wlasnie takie trio: bazowy, budujacy i overlay oraz dodatkowo nablyszczacz UV.

tak Baza inaczej Base Bonder to to samo...bywa w słoiczku abo w pędzęku jak lakier..ale jesli nie posiadasz może być sam primer i jednofazowy cienko -też może zastąpic bonder przy trójfazówkach.. ale skoro masz ochotę zakupic sobie jednofazowy żel..to sprawa jest prostsza..samym jednofazowym zbudujesz wszystkie warstwy.. nawet nabłyszczającą...są jednofazówki gdzie kładę primer jedna warstwę budującą przemywam i koniec. Albo wygładze blokiem i wtedy nabłyszczacz..bez piłowania
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 18:12   #474
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: żele IBD

dzieki za rady bede cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 20:48   #475
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: żele IBD

spoko jeśli wiem to doradzę powodzonka
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:01   #476
aolis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 22
Dot.: żele IBD

A ja tak obok tematu Piszesz, że masz słabe pazurki więc może spróbuj nie nosić przez chwilkę żelu i mocz je w ciepłej wodzie z dodatkiem soli morskiej (kupisz w sklepie spożywczym) i kilku kropel oliwy z oliwek. Będą twardsze, uwierz, sprawdzona metoda przez wiele osób.

A co do Axxium to są super na własną płytkę, ale trzeba budować

Powodzenia!
aolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 15:59   #477
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: żele IBD

Dzieki, dziewczyny Bede dzialac. Nie wiem, dlaczego mam miekkie paznokcie. Wlosy mam grube, sliskie, geste i bez sladu rozdwojenia, podobnie z rzesami. A te paznokcie...

Ile czasu trzeba poswiecic na te kuracje solno-oliwna?
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:57   #478
apsik3559
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Question Dot.: żele IBD

Hej dziewczyny. prześlecie mi jakis link gdzie moge kupic przez internet zele IBD albo Christo?
apsik3559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 08:21   #479
aolis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 22
Dot.: żele IBD

Troszke sie zapodzialam ostatnio kuracja moze trwac ile chcesz, wazne jest systematycznosc, najlepiej robic to codziennie, efekty juz widoczne po tygodniu!
Domyslam sie, ze po tak dlugim czasie na odpowiedz mozesz sie podzielic informacjami czy kuracja dala efekt jesli zastosowalas
aolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 09:05   #480
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: żele IBD

Witam mam pewien problem. pracuje na żelach IBD około 3 lat. Wszystkim zawsze super sie trzyma oprócz kilku klientek ;/ zapowietrza sie szybko po tygodniu a po 3 tyg paznokcie wygladają beznadziejnie jestem juz zalamana, zmienilam zarowki w lampie-nie pomaga, caly czas robie tak samo i caly czas to samo, klientki te twierdza ze nic takiego nie robia i ze to nie ich wina. jednej zapowietrza sie od boków i nie wiem jaka to przyczyna? dobrze matowie, odtluszczam juz nawet klade dwie warstwy primera, uwazam przy skórkach no i nic dalej to samo. Moze poprostu ten zel nie nadaje sie dla wszystkich klientek? miłyście takie problemy? moze zel christrio bedzie lepszy? bo to nie możliwe zebym ja cos robila nie tak, innym sie super trzyma, chyba ze na te trudne plytki macie jakies sposoby? prosze pomozcie mi bo ja juz niewiem co mam robic ;/ pozdrawiam
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-05 18:52:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.