Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-02-04, 09:37   #4891
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

MayMay6, to bêdzie albo jesienny li¶æ albo Loreal 7,43, Mango i Iskra wychodz± ostrzej, a Ty chcesz zgaszony.

TeenyWeeny, farby profesjonalne mo¿na jak najbardziej u¿ywaæ w domu, dziewczyny tak robi±, to nie jest trudne, trzeba tylko dobraæ odpowiedni± wodê %. Fryzjerka po prostu nie chcia³a straciæ klientki. Jak poka¿esz nam jakie¶ zdjêcie, jaki kolor chcia³aby¶ uzyskaæ to na pewno pomo¿emy

A tutaj do poczytania o farbach profesjonalnych w domu :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542516

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-02-04 o 10:23
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-04, 10:21   #4892
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Hej Rudzianki,

zamierzam farbowaæ w³oski dzisiaj farb± vitalitys 8,44. Ku mojemu zdziwieniu w opakowaniu brak jest ulotki, tylko napisy w ¶rodku opakowania w jakich¶ chiñskich jêzykach. Czy mo¿e mi która¶ napisaæ jakie s± ogólne zasady farbowania t± farb±?
Zamierzam rozrobiæ z oxy 6% (innej firmy). jakie s± proporcje? Ile trzymaæ farbê?

bêdê wdziêczna za odpowied¼

pozdrawiam
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-04, 10:22   #4893
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdzieb±d¼
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
MayMay6, to bêdzie albo jesienny li¶æ albo Loreal 7,43, Mango i Iskra wychodz± ostrzej, a Ty chcesz zgaszony.
Dziêkujê Tak w³a¶nie my¶la³am, ¿e Mango i Iskra moga byæ zbyt ¶wietliste . Jeszcze raz dziêkuje. Dzisiaj biegnê do sklepu. Dam znac jak efekty
maymay6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-04, 10:24   #4894
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Nie jarzeniowo wychodzi te¿ Karmelowa Czekolada z Wellatonu, fajny efekt daje!
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:26   #4895
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez TennyWenny Poka¿ wiadomo¶æ
Pomimo ¿e farbujê w³osy od lat i mia³am na g³owie chyba wszystkie mo¿liwe kolory to jednak nie uwazam siê za specjalistkê w tym temacie. Dlatego mam do was pytanie, czym w³asciwie ró¿ni siê farba drogeryjna od profesjonalnej? Zawsze uzywa³am zwyk³ej farby ze sklepu bo naj³atwiej kupiæ, kiedy¶ zapyta³am fryzjerkê czy tak± farba jakiej u¿ywa mog³abym sobie sama w domu ufarbowaæ? Odpowiedzia³a stanowczo ¿e nie bo to nie do u¿ytku domowego Rozumiem ¿e nie chcia³a straciæ klientki Ale czy rzeczywi¶cie w domu mogê mieæ z tym jaki¶ problem? Pytanie moze nieco po czasie bo farbê ju¿ kupi³am i mam zamiar zaryzykowaæ z samodzielnym po³o¿eniem Trochê sie obawiam efektu bo wybra³am sobie Majirel 7.4 , w katalogu wyglada nieco 'oczo☠☠☠nie' ale co tam, najwyzej bêdê odblaskowa
Tak jak napisa³a AniaAga postêpowanie z farb± profesjonaln± jest identyczne jak z drogeryjn±. Jedyna ró¿nica to to, ¿e w opakowaniu nie ma do³±czonego utleniacza(oksydantu), który w drogeryjnych farbach jest(3%, 6% lub 9%). Ale ³atwo takowy dokupiæ. Najlepiej dostêpnym jest utleniacz Joanny. Chocia¿ do niektórych farb lepiej stosowaæ oryginalny oksydant. Na opakowaniach, lub stronach internetowych farb jest napisane w jakich proporcjach zmieszaæ farbê z oksydantem
Dlatego te¿ spokojnie mo¿esz sama w domu siê zafarbowaæ
co do 7.4 to zale¿y jak mocny dasz oksydant. Ja stosowa³am 7.44(czyli jeszcze intensywniejszy odcieñ) z utleniaczem 3%(najs³abszym) i nie wali³ po oczach

kasszc je¶li chcesz rudy bez czerwieni to omijaj farby, które w swojej numeracji maj± 6(po kropce) czyli np. 7.46 lub 7.64 bêd± czerwone
P³omienna iskra wychodzi intensywnie. Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e na pocz±tku, po farbowaniu jaka¶ czerwieñ siê pojawi, ale nie zra¿aj siê, bo siê wyp³ucze

maymay6 farbowa³am Loreal'em 7.43 i jest to taki stonowany rudy br±z zale¿y od podk³adu powodzenia!
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-04, 17:31   #4896
TennyWenny
Przyczajenie
 
Avatar TennyWenny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Belfast
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dziêki dziewczyny za odpowiedzi
Oxydant kupi³am 6% Loreala, na wszelki wypadek wola³am tej samej firmy co farba, poza tym Joanny i tak tutaj nie dostanê a na innych tutejszych sie nie znam wiêc wolê nie ryzykowaæ
Ju¿ nie mogê sie doczekac co z tego wyjdzie
TennyWenny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-05, 11:47   #4897
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdzieb±d¼
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Kupi³am Loreal'a 7.43. I póki co walczê sama ze sob± bo bojê sie na³o¿yæ. Dorad¼cie jeszcze czy jedno opakowanie starczy czy najlepiej od razu dwa otrzworzyæ (bo kupi³am dwa na wszelki wypadek). W³osy mam tak za zapiecie stanika. Rzadkie to one nie s±, ale jako¶ super gêste te¿ nie - takie ¶rednie.
maymay6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 14:00   #4898
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez maymay6 Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am Loreal'a 7.43. I póki co walczê sama ze sob± bo bojê sie na³o¿yæ. Dorad¼cie jeszcze czy jedno opakowanie starczy czy najlepiej od razu dwa otrzworzyæ (bo kupi³am dwa na wszelki wypadek). W³osy mam tak za zapiecie stanika. Rzadkie to one nie s±, ale jako¶ super gêste te¿ nie - takie ¶rednie.
Ja u¿ywa³am jednego opakowania i jeszcze czê¶æ sz³a do kosza, bo na 2 razy by³o za ma³o a na jedno farbowanie za du¿o. Je¿eli dobrze pamiêtam to chyba jest jej 70ml. Mia³am wtedy w³osy troszkê krótsze od Twoich i ¶redniej grubo¶ci. Teraz mam d³u¿sze i u¿ywaj±c profesjonalnych farb stosujê 50ml+utleniacz, wiêc my¶lê, ¿e jedno opakowanie powinno Ci starczyæ
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:13   #4899
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdzieb±d¼
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dziêkujê Filifonka za pomoc. Teraz tylko zebraæ w sobie odwagi i po³ozyæ to na g³owê Wiêkszo¶æ osób twierdzi, ¿e w takim rudawym by³o mi ³adnie, ale nadal jako¶ strach mnie oblatuje. Do pracy mogê i¶c jakkolwiek, ale nie chcia³abym ¿eby mój facet siê mnie przerazi³ Co poradziæ jak zakocha³am siê w rudo¶ciach
maymay6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:19   #4900
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Nie ma siê co baæ! akurat ten kolor nie wychodzi intensywnie, wiêc szoku raczej nie bêdzie a jeszcze siê oka¿e, ¿e id±c za ciosem spróbujesz intensywniejszych odcieni s³u¿ê rad± je¶li tylko bêdê mog³a pomóc
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:06   #4901
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 544
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez maymay6 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Filifonka za pomoc. Teraz tylko zebraæ w sobie odwagi i po³ozyæ to na g³owê Wiêkszo¶æ osób twierdzi, ¿e w takim rudawym by³o mi ³adnie, ale nadal jako¶ strach mnie oblatuje. Do pracy mogê i¶c jakkolwiek, ale nie chcia³abym ¿eby mój facet siê mnie przerazi³ Co poradziæ jak zakocha³am siê w rudo¶ciach
Koniecznie wstaw zdjêcia przed i po farbowaniu
lavenderfay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 17:28   #4902
TennyWenny
Przyczajenie
 
Avatar TennyWenny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Belfast
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dziêki dziewczyny za odpowiedzi. Po³o¿y³am farbê dzisiaj i szczerze mówi±c nie jestem jako¶ zbytnio zadowolona. Kolor wyj¶ciowy jaki mia³am to Loreal 7.43 po³o¿ony ponad miesi±c temu wiêc ju¿ mocno sprany, dzisiaj Majirel 7.4. Prawdê mówi±c jakiej¶ du¿ej róznicy nie widzê, jedynie jakby od¶wie¿enie koloru. Kolor sam w sobie jest ³adny ale zupe³nie nie taki jaki chcia³am uzyskaæ, wyszed³ bardziej kasztanowy ni¿ marchewkowy. Czy powinnam u¿yæ oxydantu 9% zamiast 6% czy nastêpnym razem u¿yæ farby w du¿o jasniejszym odcieniu? Porad¼cie mi jakiej farby u¿yæ aby uzyskaæ piekny marchewkowy kolor?

Ps.Dodam jeszcze ¿e po tej Majirel w³osy nie maj± takiego blasku jak po drogeryjnym Lorealu, jakies takie matowe mi wysz³y i o wiele bardziej napuszone ni¿ zwykle.
TennyWenny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:39   #4903
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez TennyWenny Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny za odpowiedzi. Po³o¿y³am farbê dzisiaj i szczerze mówi±c nie jestem jako¶ zbytnio zadowolona. Kolor wyj¶ciowy jaki mia³am to Loreal 7.43 po³o¿ony ponad miesi±c temu wiêc ju¿ mocno sprany, dzisiaj Majirel 7.4. Prawdê mówi±c jakiej¶ du¿ej róznicy nie widzê, jedynie jakby od¶wie¿enie koloru. Kolor sam w sobie jest ³adny ale zupe³nie nie taki jaki chcia³am uzyskaæ, wyszed³ bardziej kasztanowy ni¿ marchewkowy. Czy powinnam u¿yæ oxydantu 9% zamiast 6% czy nastêpnym razem u¿yæ farby w du¿o jasniejszym odcieniu? Porad¼cie mi jakiej farby u¿yæ aby uzyskaæ piekny marchewkowy kolor?

Ps.Dodam jeszcze ¿e po tej Majirel w³osy nie maj± takiego blasku jak po drogeryjnym Lorealu, jakies takie matowe mi wysz³y i o wiele bardziej napuszone ni¿ zwykle.
My¶lê, ¿e nie ma sensu katowaæ w³osów 9%. Lepiej u¿yæ innego odcienia. 7.4 wiele siê nie ró¿ni od 7.43. Jakby prze³o¿yæ numerki na nazwy to pierwszy to miedziany blond, a drugi blond miedziano-z³ocisty. Chocia¿ mi 7.4 profesjonalny(aczkolwiek nie Majirel) wyszed³ inaczej i bardziej rudo ni¿ drogeryjny Loreal.
A mo¿esz wrzuciæ fotkê swojego wymarzonego koloru? Bo nie wiem jak bardzo intensywny kolor chcesz uzyskaæ(nie pamiêtam czy wrzuca³a¶ ju¿ zdjêcie). Mo¿e uda nam siê pomóc
A co do stanu w³osów to wystarczy zmieniæ firmê farby je¶li ta Twoim w³osom nie odpowiada. W drogeryjnym Lorealu du¿o daje do³±czona od¿ywka
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:18   #4904
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Filifonka a mo¿e wiesz jaka farb± profesjonaln± uzyskam taki kolor jak na fotce?to chyba co¶ bardziej w kierunku jasnego miedzianego blondu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg BlakeHC2.jpg (48,3 KB, 107 za³adowañ)
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:55   #4905
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka¿ wiadomo¶æ
Filifonka a mo¿e wiesz jaka farb± profesjonaln± uzyskam taki kolor jak na fotce?to chyba co¶ bardziej w kierunku jasnego miedzianego blondu
Ja bym obstawia³a 9.34 bêdzie to na pewno tak jak mówisz mied¼ i z³oto. Chyba w przewadze z³ota, dlatego numerek 3 jest wcze¶niej od 4(mied¼).
Zastanawia³abym siê nad poziomem blondu, ale my¶lê, ¿e ten najja¶niejszy, czyli 9, bo ja farbujê kolorem 8.34 i nie jest on a¿ tak jasny
poza tym oksydant 6%. A jaki masz kolor wyj¶ciowy?
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-05, 20:58   #4906
TennyWenny
Przyczajenie
 
Avatar TennyWenny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Belfast
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Filifonko : pierwsze zdjêcie pokazuje mój kolor marzenie! Tak± pomarañczê chcê na g³owie. Drugie to jest to co wysz³o mi z dzisiejszego farbowania (w rzeczywisto¶ci sa odrobinê bardziej rude ale na zdjêciu jako¶ nie chcia³o to wyj¶æ). Czy ¿eby uzyskaæ to co chce musia³abym najpierw odbarwiæ w³osy do blondu? Wola³abym tego unikn±æ. Jak± farbê po³o¿yæ aby uzyskac taki efekt?
Ps. Farby Joanny nie wchodz± w grê, tutaj ich nie kupiê a w polsce nieprêdko bêde .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 291a48572a.jpg (28,7 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0798.jpg (59,5 KB, 46 za³adowañ)
TennyWenny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:06   #4907
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym obstawia³a 9.34 bêdzie to na pewno tak jak mówisz mied¼ i z³oto. Chyba w przewadze z³ota, dlatego numerek 3 jest wcze¶niej od 4(mied¼).
Zastanawia³abym siê nad poziomem blondu, ale my¶lê, ¿e ten najja¶niejszy, czyli 9, bo ja farbujê kolorem 8.34 i nie jest on a¿ tak jasny
poza tym oksydant 6%. A jaki masz kolor wyj¶ciowy?

teraz mam taki sprany rudy poziom 8, a jaka farbk± farbujesz?
__________________
jestem ksiê¿niczk±...
tylko oczy podkr±¿one
i zgubi³am gdzie¶ koronê...
KOCHAM <3
zapuszczam w³oski

konstancja01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:14   #4908
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez TennyWenny Poka¿ wiadomo¶æ
Filifonko : pierwsze zdjêcie pokazuje mój kolor marzenie! Tak± pomarañczê chcê na g³owie. Drugie to jest to co wysz³o mi z dzisiejszego farbowania (w rzeczywisto¶ci sa odrobinê bardziej rude ale na zdjêciu jako¶ nie chcia³o to wyj¶æ). Czy ¿eby uzyskaæ to co chce musia³abym najpierw odbarwiæ w³osy do blondu? Wola³abym tego unikn±æ. Jak± farbê po³o¿yæ aby uzyskac taki efekt?
Ps. Farby Joanny nie wchodz± w grê, tutaj ich nie kupiê a w polsce nieprêdko bêde .
My¶lê, ¿e nie trzeba odbarwiaæ do blondu tutaj masz np. kolor jednej z Wiza¿anek, która u¿y³a 7.44
http://www.smaczny.wizaz.pl/forum/sh...193383&page=96 (czwarty post od do³u)
Ogólnie to nie ma co mêczyæ w³osów odbarwianiem po kilku farbowaniach powinna¶ uzyskaæ swój wymarzony kolor pierwsze co mi przysz³o na my¶l to P³omienna Iskra z Joanny, ale je¶li nie wchodzi w grê to trzeba szukaæ intensywnej miedzi(czyli 44 po kropce). A przed kropk± to ju¿ zale¿y jak jasn± chcesz uzyskaæ mied¼(7-blond, 8-jasny blond, 9-ultra jasny blond). Ja po farbowaniu 7.44 nie by³am zadowolona(ale u¿y³am oksydant 3%, mo¿e z 6% by³oby lepiej).
Natomiast po 7.4 mia³am bardzo ³adny kolor(nie tak intensywny jak ten Twój wymarzony, ale podoba³ mi siê). Nie ma regu³y co wyjdzie na w³osach
Jak zesz³am na ja¶niejszy poziom-8, to uzyska³am o wiele lepszy efekt. Przy poziomie 7 mo¿na siê spodziewaæ rudego br±zu, przy 8 to ju¿ jest rudy wiêc mo¿e warto spróbowaæ np. 8.44? Poszukaj sobie palet w Internecie a je¶li masz pytania to z chêci± pomogê mam nadziejê, ¿e nie zamota³am strasznie


konstancja01 ja farbujê farb± firmy Inebrya. Aktualnie 8.34 i je¶li za drugim razem wyjdzie tak jak za pierwszym to zostajê przy tym odcieniu jak mi siê uda to wstawiê zdjêcia po farbowaniu
Je¶li masz poziom 8 to my¶lê, ¿e bez problemu powinno 9.34 chwyciæ obejrzyj sobie palety z kolorami najlepiej na ¿ywo, bo w Internecie przek³amuj± dosyæ czêsto.

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-02-05 o 22:19
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-05, 23:03   #4909
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Hej dziewczyny mo¿e wy bardziej obeznane poszukujê odcienie farby co¶ na kszta³t Majirouge 8,46 ,bo konkretnie tej chyba w polsce nie ma
__________________

Mój ¦wiat paznokci





abra30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 10:35   #4910
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

TeenyWeeny, b³±d w odcieniu, nie w wodzie! 7,4 nie jest i nie bêdzie marchewkowy na ¿adnej wodzie! Je¿eli chcesz marchewkê to np.8,43. Teraz zaczekaj a¿ Ci siê spierze ta 7 i do dzie³a
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-06, 12:13   #4911
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wie¶
Wiadomo¶ci: 259
GG do basia188
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ona ma piêkne w³osy wie kto¶ czym je uzyskac?? moze P³omienna iskra??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lmj9i622XA1qjuagmo1_500.jpg (38,4 KB, 71 za³adowañ)
__________________
MÓWI£AM,¯E CHCÊ ¯YÆ BEZ CIEBIE..NIECHCIA£AM.MÓWI£ AM ¯E CIÊ NIEKOCHAM...KOCHA£AM..KRZ YCZÊ..NIKT MNIE NIE S£YSZY..ODCHODZÊ.NIKT SIÊ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNO¦CI..KOCHAM BEZ WZAJOMNO¦CI..JEDYNA RZECZ¡ JAKIEJ PRAGNÊ JEST TO ABY¦MY KIEDY¦ MOGLI NA NOWO ROZPOCZ¡Æ TO CO TAK SZYBKO SIÊ ZAKOÑCZY£O..
basia188 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-06, 12:14   #4912
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wie¶
Wiadomo¶ci: 259
GG do basia188
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

To jest anne lindfjeld jakby co ona cude ma te wloski
__________________
MÓWI£AM,¯E CHCÊ ¯YÆ BEZ CIEBIE..NIECHCIA£AM.MÓWI£ AM ¯E CIÊ NIEKOCHAM...KOCHA£AM..KRZ YCZÊ..NIKT MNIE NIE S£YSZY..ODCHODZÊ.NIKT SIÊ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNO¦CI..KOCHAM BEZ WZAJOMNO¦CI..JEDYNA RZECZ¡ JAKIEJ PRAGNÊ JEST TO ABY¦MY KIEDY¦ MOGLI NA NOWO ROZPOCZ¡Æ TO CO TAK SZYBKO SIÊ ZAKOÑCZY£O..
basia188 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-06, 13:26   #4913
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Kobietki a u¿ywa³y¶cie mo¿e kiedy¶?:

http://allegro.pl/imperity-farba-do-...075883562.html

http://allegro.pl/envie-profesjonaln...077101641.html

http://allegro.pl/farba-echosline-ec...045089834.html

http://allegro.pl/nirvel-farba-krem-...088040767.html

Podobaj± mi siê te intensywne miedziane na poziomie 8 i 9 Szczerze mówi±c nigdy o nich nie s³ysza³am, a tym bardziej nie u¿ywa³am... Mo¿e która¶ z Was co¶ zasz³ysza³a, wyczyta³a, b±d¼ u¿ywa³a?

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez basia188 Poka¿ wiadomo¶æ
Ona ma piêkne w³osy wie kto¶ czym je uzyskac?? moze P³omienna iskra??
P³omienna iskra raczej tak Nie znam innych tak intensywnych, ale tej kiedy¶ u¿y³am i kolor by³ bardzo intensywny i podchodz±cy w czerwieñ. Z profesjonalnych to zapewne te z koñcówk± .44 lub .46?
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-06, 13:54   #4914
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Fajne, zw³aszcza Echosline mi siê podoba.

Imperity ma dobr± opiniê, reszty nie znam......
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-06, 13:57   #4915
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wie¶
Wiadomo¶ci: 259
GG do basia188
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Sama jestes ciekawa co ta za farba ...mi ten kolor siê podoba 7.64 moze warto u¿yc tej farby..
__________________
MÓWI£AM,¯E CHCÊ ¯YÆ BEZ CIEBIE..NIECHCIA£AM.MÓWI£ AM ¯E CIÊ NIEKOCHAM...KOCHA£AM..KRZ YCZÊ..NIKT MNIE NIE S£YSZY..ODCHODZÊ.NIKT SIÊ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNO¦CI..KOCHAM BEZ WZAJOMNO¦CI..JEDYNA RZECZ¡ JAKIEJ PRAGNÊ JEST TO ABY¦MY KIEDY¦ MOGLI NA NOWO ROZPOCZ¡Æ TO CO TAK SZYBKO SIÊ ZAKOÑCZY£O..
basia188 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-06, 14:38   #4916
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez basia188 Poka¿ wiadomo¶æ
Sama jestes ciekawa co ta za farba ...mi ten kolor siê podoba 7.64 moze warto u¿yc tej farby..
7.64 (innej firmy) wychodzi czerwony, ale ja by³am zadowolona, bo pomimo poziomu 7 by³ intensywny

AniaAga powiedzia³a¶ w dwóch zdaniach to co ja próbowa³am wyja¶niæ w po¶cie na pó³ w±tku wiêc zgadzam siê w 100% z odpowiedzi± dla TeenyWeeny

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2012-02-06 o 14:41
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-06, 15:11   #4917
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Fajne, zw³aszcza Echosline mi siê podoba.

Imperity ma dobr± opiniê, reszty nie znam......
na dodatek Imperity ma dobr± cenê 14 z³ za farbê i utleniacz to prawie jak za darmo!!! Na próbê mo¿na by by³o wzi±æ, bo to w sumie jak dla mnie przy 60 ml farba na jeden raz. Zobaczymy czy kto¶ jeszcze co¶ wie o tych farbach

ostatnie dwie bez amoniaku...

Edytowane przez sylvietta86
Czas edycji: 2012-02-06 o 15:18
sylvietta86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-07, 01:31   #4918
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez abra30 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny mo¿e wy bardziej obeznane poszukujê odcienie farby co¶ na kszta³t Majirouge 8,46 ,bo konkretnie tej chyba w polsce nie ma
ponawiam pytanie? a mo¿e Majirouge 8,46 jest dostepna w sprzeda¿y?? help
__________________

Mój ¦wiat paznokci





abra30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-07, 07:26   #4919
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wie¶
Wiadomo¶ci: 259
GG do basia188
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

MATRIX SoRed Socolor Beauty u¿ywa³ kto¶??dok³adnie chodzi mi o kololr SR-C????
__________________
MÓWI£AM,¯E CHCÊ ¯YÆ BEZ CIEBIE..NIECHCIA£AM.MÓWI£ AM ¯E CIÊ NIEKOCHAM...KOCHA£AM..KRZ YCZÊ..NIKT MNIE NIE S£YSZY..ODCHODZÊ.NIKT SIÊ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNO¦CI..KOCHAM BEZ WZAJOMNO¦CI..JEDYNA RZECZ¡ JAKIEJ PRAGNÊ JEST TO ABY¦MY KIEDY¦ MOGLI NA NOWO ROZPOCZ¡Æ TO CO TAK SZYBKO SIÊ ZAKOÑCZY£O..
basia188 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:59   #4920
TennyWenny
Przyczajenie
 
Avatar TennyWenny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Belfast
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dziêki wam zaczynam powoli ³apaæ ca³± t± numerologiê farbian± i poziomy . Teraz przynajmniej wiem ¿e powinnam siê przerzuciæ na poziom 8. Rozpoczê³am poszukiwania sugerowanego przez was koloru Majirel 8.43 ale niestety nigdzie nie mogê go dostaæ, jak± on ma nazwê oprócz numeru?
Bez problemu mogê natomiast dostaæ:
8.04- Light Natural Copper Blonde
8.45- Light Copper Mahogany Blond
lub z Alfaparfu 8.4-Light Copper Blonde
Czy dziêki której¶ z tych farb otrzyma³abym pomarañczowy rudy?
Przyznam ze ciekawi mnie wypróbowanie Alfaparfu bo szczerze mówiac o ile kolor po Majirel jest ok to jako¶c w³osów ju¿ nie za bardzo.
TennyWenny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.