Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-18, 12:14   #1681
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez aguuuuuuunia Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem że dużo bardziej opłaca się inwestować w dużą lodówkę, o ile macie miejsce na cos takiego u siebie w kuchni. Wiele plusów:
1. Jak przychodzą goście nie trzeba się martwić gdzie schowacie przygotowane potrawy,
2. Nie trzeba latać ciągle do sklepu,
3. mają fajne kolory i kształty
1. A jak ktoś nie przyjmuje gości, albo jak już przyjmuje ale nie na zasadzie postaw się zastaw się?
2. No tak lepiej kupować hurtowo, a potem hurtowo wyrzucać bo nie zdąży się tego wszystkiego przejeść.
3. Faktycznie kolor i kształt lodówki jest kluczową sprawą, zwłaszcza dla ludzi, którzy chcą mieć zabudowaną lodówkę.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-08-20 o 17:46 Powód: link reklamowy w cytacie
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 07:50   #1682
aguuuuuuunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

A przeczytałaś mój post czy po prostu skrytykowałaś żeby skrytykować? To jest ogólny temat o AGD...
aguuuuuuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 23:09   #1683
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez aguuuuuuunia Pokaż wiadomość
A przeczytałaś mój post czy po prostu skrytykowałaś żeby skrytykować? To jest ogólny temat o AGD...
Tylko skrytykowałam.

Temat jest ogólny o AGD dlatego też, wypowiedziałam się dlaczego duża lodówka to zły pomysł.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 10:40   #1684
aguuuuuuunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

No i gitara, Ty masz takie zdanie, a ja uważam inaczej
aguuuuuuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 17:52   #1685
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez aguuuuuuunia Pokaż wiadomość
A przeczytałaś mój post czy po prostu skrytykowałaś żeby skrytykować? To jest ogólny temat o AGD...
Ale niekoniecznie służący do reklamowania własnej strony (a właściwie jednej z wielu)

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;47774656]Tylko skrytykowałam.

Temat jest ogólny o AGD dlatego też, wypowiedziałam się dlaczego duża lodówka to zły pomysł. [/QUOTE]
Zadarłaś z władczynią agd
Koleżanka przyszła tu wrzucić linka, a ty do niej od razu z konkretami i parametrami starujesz Wyszła z ciebie ta inżynierka
W lodówce przecież wielkość czy kolor są najważniejsze i basta
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 22:32   #1686
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Ale niekoniecznie służący do reklamowania własnej strony (a właściwie jednej z wielu)


Zadarłaś z władczynią agd
Koleżanka przyszła tu wrzucić linka, a ty do niej od razu z konkretami i parametrami starujesz Wyszła z ciebie ta inżynierka
W lodówce przecież wielkość czy kolor są najważniejsze i basta
W sumie racja, można wtedy trupa schować.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 20:30   #1687
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;47790111]W sumie racja, można wtedy trupa schować. [/QUOTE]
Wieść gminna niesie, że trupa to się chowa w szafie, a nie lodówce

EOT
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 10:12   #1688
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

hej, dziewczyny - jakby któraś miała problem z agd - to też mogę doradzić. mam dojścia do jednego z e-sklepów agd - mogę np załatwić darmowy transport itp - jak ktoś zainteresowany, pisać priv
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 13:43   #1689
mamanuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 62
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ratunku

Robimy kuchnię pod wymiar i szukam sprzętu. Potrzebuję doradztwa, na co warto zwrócić uwagę, może jakieś konkretne modele. Wymagania mam takie, by sprzęt był jakościowo dobry (same wiecie , że nie zawsze cena znaczy jakość, więc ptam, co wam sięsprawdza):

1. zmywarka pod zabudowę - szerokość około 60 cm, możliwość włączenia półówki, pełny koszyk na sztućce u góry (widziałam u szwagierki), oszczędność wody, a i o co chodzi z widocznym panelem?

2. płyta gazowa 5 palnikowa - ruszty żeliwne, z wgłębieniem, jak mi coś wykipi, hehe, żeby się nie "przelało", zobaczyłamtaką, ale nie na żywo, tylko w necie: Samsung GN7A2IFXD

3. kuchenka elektryczna do zabudowy (taka, bym mogła piec 2 lub 3 placki jednoczesnie - tak jestem przyzwyczajona teraz)

4. mikrofalówka - nie mam chyba wymagań, bo nigdy nie miałam i nie używałam (u teściów do popcornu, hihi)

5. Ma ktoś lodówkę Indesit SIAA 12 SI

6. Albo zamrażarkę:
zamrażarka szufladowa Indesit UIAA 12.1

Co do 5 i 6 myślałam o samsungu, ale uparłam się na białe drzwi, a tam mają tylko stalowe

Jestem wdzieczna z góry za wszystkie odpowiedzi
mamanuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 20:19   #1690
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez mamanuna Pokaż wiadomość
Ratunku

Robimy kuchnię pod wymiar i szukam sprzętu. Potrzebuję doradztwa, na co warto zwrócić uwagę, może jakieś konkretne modele. Wymagania mam takie, by sprzęt był jakościowo dobry (same wiecie , że nie zawsze cena znaczy jakość, więc ptam, co wam sięsprawdza):

1. zmywarka pod zabudowę - szerokość około 60 cm, możliwość włączenia półówki, pełny koszyk na sztućce u góry (widziałam u szwagierki), oszczędność wody, a i o co chodzi z widocznym panelem?

2. płyta gazowa 5 palnikowa - ruszty żeliwne, z wgłębieniem, jak mi coś wykipi, hehe, żeby się nie "przelało", zobaczyłamtaką, ale nie na żywo, tylko w necie: Samsung GN7A2IFXD

3. kuchenka elektryczna do zabudowy (taka, bym mogła piec 2 lub 3 placki jednoczesnie - tak jestem przyzwyczajona teraz)

4. mikrofalówka - nie mam chyba wymagań, bo nigdy nie miałam i nie używałam (u teściów do popcornu, hihi)

5. Ma ktoś lodówkę Indesit SIAA 12 SI

6. Albo zamrażarkę:
zamrażarka szufladowa Indesit UIAA 12.1

Co do 5 i 6 myślałam o samsungu, ale uparłam się na białe drzwi, a tam mają tylko stalowe

Jestem wdzieczna z góry za wszystkie odpowiedzi
1 - Panel do sterowania w zmywarce jest na widoku albo ukryty. Przy takich wymaganiach do wyboru macie właściwie każdą zmywarkę. Zwróćcie uwagę przy zakupie, aby dno zmywarki nie było plastikowe. Nie rozumiem o co chodzi z tym pełnym koszykiem na sztućce Chodzi o wysuwaną szufladę?

2 - Nie mam takiej płyty jaką opisujesz, ale poszukałam, uwzględniłam Twoje wymagania i znalazłam jeszcze Bosch PCQ715M90E, Whirlpool AKA 7522IX, Electrolux EGG7353NOX i jeszcze z Candy, Amici Siemensa, Miele, Smega, Hotpoint-Ariston. Poszukaj na stronach producentów.

6 - Chcesz jeszcze oprócz lodówki podstawić dużą zamrażarkę?
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 19:16   #1691
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

A my mamy zagwozdkę

Chcemy niedługo zacząć zakupy agd - lodówka, piekarnik, płyta, mikrofala, okap. Wymyśliliśmy sobie że wszystkie agd chcemy mieć białe, no może poza płytą którą chcemy mieć beżową.
Dobrze to będzie wyglądało do białych lśniących szafek? Blat planujemy zrobić beżowy.

No i jeszcze jedno - szukając białych agd, strasznie ciężko cokolwiek znaleźć i dopasować do siebie. Widzieliśmy jedynie gorenje z serii oraw i tutaj pytanie czy takie dopasowanie z jednej linii też będzie ok? Wydaje mi się że tak, ale nie chcę jednak na własnej skórze dowiedzieć się że jednak to źle wyglądać.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 10:04   #1692
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez mamanuna Pokaż wiadomość
Ratunku

Robimy kuchnię pod wymiar i szukam sprzętu. Potrzebuję doradztwa, na co warto zwrócić uwagę, może jakieś konkretne modele. Wymagania mam takie, by sprzęt był jakościowo dobry (same wiecie , że nie zawsze cena znaczy jakość, więc ptam, co wam sięsprawdza):

1. zmywarka pod zabudowę - szerokość około 60 cm, możliwość włączenia półówki, pełny koszyk na sztućce u góry (widziałam u szwagierki), oszczędność wody, a i o co chodzi z widocznym panelem?

2. płyta gazowa 5 palnikowa - ruszty żeliwne, z wgłębieniem, jak mi coś wykipi, hehe, żeby się nie "przelało", zobaczyłamtaką, ale nie na żywo, tylko w necie: Samsung GN7A2IFXD

3. kuchenka elektryczna do zabudowy (taka, bym mogła piec 2 lub 3 placki jednoczesnie - tak jestem przyzwyczajona teraz)

4. mikrofalówka - nie mam chyba wymagań, bo nigdy nie miałam i nie używałam (u teściów do popcornu, hihi)

5. Ma ktoś lodówkę Indesit SIAA 12 SI

6. Albo zamrażarkę:
zamrażarka szufladowa Indesit UIAA 12.1

Co do 5 i 6 myślałam o samsungu, ale uparłam się na białe drzwi, a tam mają tylko stalowe

Jestem wdzieczna z góry za wszystkie odpowiedzi
ad 1. Zmywarki maja albo wbudowany panel i nie widać wtedy go na zewnątrz albo panel widoczny.
Mam zmywarkę Boscha, która ma funkcje mycia polowy załadunku oraz skrócenia każdego cyklu mycia. Nie ma osobnej szufladki na może i sztućce. Jest tylko koszyk.
panel wbudowany i podczas pracy świeci się światełko w kierunku podłogi, które gaśnie po zakończeniu pracy (poza tym wydaje sygnał dźwiękowy oznaczający koniec pracy).
Natomiast szwagierka ma zmywarkę beko, która ma dodatkowa szufladkę na noże i sztućce (koszyk też posiada). Z tego co się zorientowałam to zmywarka nie sygnalizuje końca pracy i kilka razy szwagierka otworzyła zmywarkę w trakkcie pracy (najwyraźniej zmywarka nie blokuje drzwi, w swojej tego nie próbowałam, wiec nie wiem). W jej zmywarce nie da się uchylić drzwi - albo są zamknięte albo całkowicie otwarte, w mojej da się zatrzymać drzwi prawie na każdym poziomie).
nie wiem jak z głośnością i zużyciem wody.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;4787385 8]A my mamy zagwozdkę

Chcemy niedługo zacząć zakupy agd - lodówka, piekarnik, płyta, mikrofala, okap. Wymyśliliśmy sobie że wszystkie agd chcemy mieć białe, no może poza płytą którą chcemy mieć beżową.
Dobrze to będzie wyglądało do białych lśniących szafek? Blat planujemy zrobić beżowy.

No i jeszcze jedno - szukając białych agd, strasznie ciężko cokolwiek znaleźć i dopasować do siebie. Widzieliśmy jedynie gorenje z serii oraw i tutaj pytanie czy takie dopasowanie z jednej linii też będzie ok? Wydaje mi się że tak, ale nie chcę jednak na własnej skórze dowiedzieć się że jednak to źle wyglądać.[/QUOTE]
białego sprzętu jest mało. Mi się bardzo podobała lodówka Samsunga sbs biala, ale wtedy nie miałabym takiego piekarnika jaki bym chciała bo on nie występuje w wersji bialej.
Jeśli sprzęt gorejne spełnia Twoje oczekiwania także pod innym względem niż wygląd to bym brała. Nawet lepiej jak są z jednej lini bo np. wyswietlanie będzie w jednym kolorze.
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:23   #1693
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez mamanuna Pokaż wiadomość
Ratunku

Robimy kuchnię pod wymiar i szukam sprzętu. Potrzebuję doradztwa, na co warto zwrócić uwagę, może jakieś konkretne modele. Wymagania mam takie, by sprzęt był jakościowo dobry (same wiecie , że nie zawsze cena znaczy jakość, więc ptam, co wam sięsprawdza):

1. zmywarka pod zabudowę - szerokość około 60 cm, możliwość włączenia półówki, pełny koszyk na sztućce u góry (widziałam u szwagierki), oszczędność wody, a i o co chodzi z widocznym panelem?

2. płyta gazowa 5 palnikowa - ruszty żeliwne, z wgłębieniem, jak mi coś wykipi, hehe, żeby się nie "przelało", zobaczyłam taką, ale nie na żywo, tylko w necie: Samsung GN7A2IFXD

3. kuchenka elektryczna do zabudowy (taka, bym mogła piec 2 lub 3 placki jednoczesnie - tak jestem przyzwyczajona teraz)

4. mikrofalówka - nie mam chyba wymagań, bo nigdy nie miałam i nie używałam (u teściów do popcornu, hihi)

5. Ma ktoś lodówkę Indesit SIAA 12 SI

6. Albo zamrażarkę:
zamrażarka szufladowa Indesit UIAA 12.1

Co do 5 i 6 myślałam o samsungu, ale uparłam się na białe drzwi, a tam mają tylko stalowe

Jestem wdzieczna z góry za wszystkie odpowiedzi
Zmywarka z szufladką na sztućce w górnym koszu to znam Miele i podobno Candy też teraz takie robi.
http://czterykaty.pl/czterykaty/5,10...arki.html?i=23

Jeśli kupisz dobrą kuchenkę/piekarnik to uważam,że mikrofalówka jest zbędna (sama piszesz,iż tylko popcorn), a zagraca moim zdaniem niepotrzebnie kuchnię.

Chcesz kupić osobno lodówkę i zamrażarkę,trochę nietypowe. Nigdy się z tym szczerze nie spotkałam u nikogo. Teraz raczej 2w1
Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
1 - Panel do sterowania w zmywarce jest na widoku albo ukryty. Przy takich wymaganiach do wyboru macie właściwie każdą zmywarkę. Zwróćcie uwagę przy zakupie, aby dno zmywarki nie było plastikowe. Nie rozumiem o co chodzi z tym pełnym koszykiem na sztućce Chodzi o wysuwaną szufladę?

2 - Nie mam takiej płyty jaką opisujesz, ale poszukałam, uwzględniłam Twoje wymagania i znalazłam jeszcze Bosch PCQ715M90E, Whirlpool AKA 7522IX, Electrolux EGG7353NOX i jeszcze z Candy, Amici Siemensa, Miele, Smega, Hotpoint-Ariston. Poszukaj na stronach producentów.

6 - Chcesz jeszcze oprócz lodówki podstawić dużą zamrażarkę?
Chodzi o szufladę na sztućce na górze,a nie tradycyjny koszyk. Ja widziałam coś takiego tylko u Miele
http://www.youtube.com/watch?v=LYB1-hC4Uzw
[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;4787385 8]A my mamy zagwozdkę

Chcemy niedługo zacząć zakupy agd - lodówka, piekarnik, płyta, mikrofala, okap. Wymyśliliśmy sobie że wszystkie agd chcemy mieć białe, no może poza płytą którą chcemy mieć beżową.
Dobrze to będzie wyglądało do białych lśniących szafek? Blat planujemy zrobić beżowy.

No i jeszcze jedno - szukając białych agd, strasznie ciężko cokolwiek znaleźć i dopasować do siebie. Widzieliśmy jedynie gorenje z serii oraw i tutaj pytanie czy takie dopasowanie z jednej linii też będzie ok? Wydaje mi się że tak, ale nie chcę jednak na własnej skórze dowiedzieć się że jednak to źle wyglądać.[/QUOTE]
Moja rodzicielka ma białe, lśniące szafki i białe AGD i wygląda ok tylko teraz trudno kupić dobre AGD białe. To zazwyczaj podstawowe modele.

Mnie się białe i niezabudowane AGD podoba. Zabudowa jest fajna,ale jeśli coś się zepsuje to jest problem z dopasowaniem nowego AGD do kuchni.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 14:19   #1694
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Chodzi o szufladę na sztućce na górze,a nie tradycyjny koszyk. Ja widziałam coś takiego tylko u Miele
http://www.youtube.com/watch?v=LYB1-hC4Uzw
Zmylił mnie ten pełny koszyk, myślałam na początku że chodzi o jakiś zamykany koszyk od góry albo o koszyk cały zabudowany bez dziurek
Zmywarki z szufladą na sztućce ma też Amica, Siemens, Whirlpool, Bosch. Nie mam pojęcia jak z pozostałymi firmami.

Cytat:
Napisane przez Sutailje
A my mamy zagwozdkę

Chcemy niedługo zacząć zakupy agd - lodówka, piekarnik, płyta, mikrofala, okap. Wymyśliliśmy sobie że wszystkie agd chcemy mieć białe, no może poza płytą którą chcemy mieć beżową.
Dobrze to będzie wyglądało do białych lśniących szafek? Blat planujemy zrobić beżowy.

No i jeszcze jedno - szukając białych agd, strasznie ciężko cokolwiek znaleźć i dopasować do siebie. Widzieliśmy jedynie gorenje z serii oraw i tutaj pytanie czy takie dopasowanie z jednej linii też będzie ok? Wydaje mi się że tak, ale nie chcę jednak na własnej skórze dowiedzieć się że jednak to źle wyglądać.
Znalazłam kiedyś zdjęcia aneksu, w którym fronty szafek były lakierowane na biało, oprócz tego biały blat i sprzęty. Podobało mi się. I wydaje mi się, że sprzęt w tej kuchni był firmy Gorejne.

Edytowane przez daydreaming_
Czas edycji: 2014-09-01 o 14:26
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 14:26   #1695
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja zakupiłam ostatnio zmywarkę beko din 5834, która również posiada półkę na sztućce u góry (bo koszyki mnie wkurzają, zajmują za dużo miejsca). Nie miałam okazji jeszcze jej wypróbować i zanim podłączą trochę minie, ale na necie spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami i przez to wybór padł na nią.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 20:21   #1696
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ciężko cokolwiek znaleźć z białego szkła
A przecież skoro są już kolorowe meble, to czemu by nie kupić sobie np. fioletowego piekarnika? Czemu takiej możliwości nie ma?

Aktualnie czekamy na wycenę z MediaMarkt. Szukaliśmy przez neta naszych agd, no i cena niewiele się różniła od tego z MediaMarkt
A jeszcze może dadzą nam jakiś rabat, to już całkiem będzie taniej niż kupowanie w necie.
No i chyba zrezygnujemy z Gorenje. Nie do końca podoba nam się ten "pałąk" srebrny w tej serii Oraw, jest za duży i za daleko odstaje.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 20:52   #1697
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Sutailje zobacz na stronie Amici - w nowościach są dwie płyty i dwa pierkaniki białe. Może coś Ci się spodoba. Ale nie mają białej mikrofali do zabudowy, niestety.

Bosch nie ma białego piekarnika, ale ma za to piekarnik i mikrofalę 2 w 1 http://www.bosch-home.pl/produkty/pi...?source=browse i jest krótszy niż piekarnik standardowy.

I doszukałam jeszcze - Whirpool ma biały piekarnik, mikrofalę, okap kominowy i płytę. Nie produkują płyt beżowych. A jednak mają. Płyta gazowa na beżowym szkle.

Edytowane przez daydreaming_
Czas edycji: 2014-09-02 o 20:58
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 11:17   #1698
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Rozklekotała się mojej mamie pralka i na "gwałt" szukamy jej nowej.
Mamy możliwość zakupienia jakiejś z BEKO taniej, ale googlałam, czytałam i opinie są mega różne- może któraś z Was po prostu jakąś ma?
Czy lepiej postawić na inną firmę?

Wiem, że to też dużo zależy od szczęścia, bo teraz wszelkie niemedyszne i niewojskowe sprzęty są poddane spiskowi żarówkowemu i bez szwanku działają tylko do końca gwarancji

Gdzieś słyszałam, że Siemensy są dobre... Im LG.
Ale czy opłaca się, bo może się☠okazać, że ewentualna naprawa to koszt co najmniej trafienia piątki w lotku :P

Praleczka też nie powinna być za duża, w małej łazience jest dla niej miejsce o szerokości 60 cm i głębokość max. 40 cm.

I sprzęt musiałby sobie radzić z kocimi kłakami, bo mój biały Julian produkuje hurtowe ilości (dziwię się, że łysy nie jest!), upodobał sobie zwłaszcza czarne ubrania

Ładowność też nie musi być spora, bo mama sama z kotem tylko jest
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 12:54   #1699
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Moja babcia ma pralkę beko. Beznadzieja, nie tylko nie dopiera ale i rozciąga ubrania.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 13:21   #1700
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Szukam zmywarki do zabudowy na szerokość 45 cm.
Powiem szczerze, że totalnie nie wiem na co zwrócić uwagę. Pomoże ktoś?
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 13:33   #1701
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Szukam zmywarki do zabudowy na szerokość 45 cm.
Powiem szczerze, że totalnie nie wiem na co zwrócić uwagę. Pomoże ktoś?
Również jestem na tym etapie Zwracam uwagę aby miała 1/2 wsadu, krótki program myjący (ok. 30-40 minut), zintegrowany wyświetlacz (tzn, żeby nie był widoczny na zewnątrz), na hałas - teściowie jak włączają swoją na noc to na górze ją słyszymy
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 14:18   #1702
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Sutailje zobacz na stronie Amici - w nowościach są dwie płyty i dwa pierkaniki białe. Może coś Ci się spodoba. Ale nie mają białej mikrofali do zabudowy, niestety.

Bosch nie ma białego piekarnika, ale ma za to piekarnik i mikrofalę 2 w 1 http://www.bosch-home.pl/produkty/pi...?source=browse i jest krótszy niż piekarnik standardowy.

I doszukałam jeszcze - Whirpool ma biały piekarnik, mikrofalę, okap kominowy i płytę. Nie produkują płyt beżowych. A jednak mają. Płyta gazowa na beżowym szkle.
Ja mam z Whirlpoola beżowy piekarnik i beżową płytę indukcyjną (w katalogach widnieje jako srebrna jednak w rzeczywistości srebrna wcale nie jest)
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 14:42   #1703
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;48049974]Moja babcia ma pralkę beko. Beznadzieja, nie tylko nie dopiera ale i rozciąga ubrania. [/QUOTE]

Szajse... o chyba rozejrzymy się☠za inną
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:07   #1704
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ja mam z Whirlpoola beżowy piekarnik i beżową płytę indukcyjną (w katalogach widnieje jako srebrna jednak w rzeczywistości srebrna wcale nie jest)
U mnie podobnie było z piekarnikiem. Nie widziałam go na żywo, mimo że kupowałam w sklepie. Sprzedawca opowiedział o funkcjach i wyposażeniu piekarnika, co innego mówił przedstawiciel firmy, co innego było w katalogu, a po zamontowaniu okazało się, że jest jeszcze inaczej.
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:28   #1705
bambinkka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 89
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Również jestem na tym etapie Zwracam uwagę aby miała 1/2 wsadu, krótki program myjący (ok. 30-40 minut), zintegrowany wyświetlacz (tzn, żeby nie był widoczny na zewnątrz), na hałas - teściowie jak włączają swoją na noc to na górze ją słyszymy
na pobór energii i wody jeszcze patrz. Przy długich programach to wszystkie są w miarę oszczędne, natomiast bodaj Electrolux zrobił najekonomiczniejszy krótki program zmywania.
bambinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:30   #1706
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ja mam z Whirlpoola beżowy piekarnik i beżową płytę indukcyjną (w katalogach widnieje jako srebrna jednak w rzeczywistości srebrna wcale nie jest)
Beżową płytę też będę miała. A niby to srebrny kolor Ciekawe tylko, jakim kolorem będzie beż z ich katalogu skoro silver to beż
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:42   #1707
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Szajse... o chyba rozejrzymy się☠za inną
Poczytaj na necie opinie o konkretnym modelu. Ona ma ładowaną od góry, kupioną x lat temu, może od tamtej pory się poprawili, albo jej się trafił jakiś wybrakowany model.
Chociaż teraz sobie przypominam, że na jednym z wynajmowanych mieszkań też chyba miałam beko i też rozciągała ubrania.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:48   #1708
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Mnie tylko zastanawia jedno- naprawdę potrzeba Wam 1/2 wsadu w zmywarce 45?

Ja mam 60 i chyba ze dwa razy uzylam tej funkcji. Dużo nie gotujemy, dzieci nie mamy i praktycznie codziennie zmywarka chodzi. Takze ciekawa jestem jak jest u innych
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:50   #1709
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;4807312 1]Beżową płytę też będę miała. A niby to srebrny kolor Ciekawe tylko, jakim kolorem będzie beż z ich katalogu skoro silver to beż [/QUOTE]
Mój beżowy piekarnik jest lekko cieplejszych od płyty ale różnica jest niewielka
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:52   #1710
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Sprzęty AGD (lodówka, kuchenka, pralka, zmywarka,okap) - porady, opinie

Ja mam czarna plyte gazowa ale klne na czym swiat stoi chyba za jakis czas zmienie na białą. .. nie moze byc gorsza niz czarna
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-16 18:12:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.