prezent dla niemowlaka - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 00:32   #241
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Odwiedziny noworodka

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
to chyba też zależy od dziecka i matki. Ja doszłam do siebie w 3 dni po porodzie, na 4 dnień to już miałam ochotę na ugotowanie 3 daniowego obiadu, gości i dziki seks z mężem. Dziecko tylko jadło i spało. Nuda była że hej..jak ktoś mnie chciał odwiedzić bardzo się cieszyłam.
Teraz gorzej...nie sypiam po nocach, pracuję , nie mam kiedy zwykłej pomidorowej ugotować- goście to ostatnia rzecz na jaką mam ochotę

Najlepiej po prostu zapytać "kiedy mogę was odwiedzić?"

Miałam podobnie jak Ty....Szybko wróciłam do formy,( a czwartego dnia po porodzie ulepiłam z mężem pierogi ruskie hihi) w zasadzie do razu (może dlatego, że nacinana nie byłam?), i z wielką ochotą zaprosiłam najbliższe dwie koleżanki do szpitala. Było mi bardzo miło, że przyszły!

Potem po tygodniowej kwarantannie równie ochoczo zaprosilismy najbliższych znajomych (pary), ale nie gromadnie, tylko w rożbe dni, aby tłoku nie robić.

Dziecko ładnie spało, można było posiedzieć. Jednak chorym/zakatarzonym/przeziębionym osobom zdarzyło się, że odwołaliśmy wizytę, żeby nie narażać córeczki (co gorsze, jeden z tych znajomych, który był akurat przeziębiony bardzo się zdziwił).

Edytowane przez ewelajna25
Czas edycji: 2013-01-20 o 00:34
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 08:03   #242
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: prezent dla niemowlaka

A właściciele sklepu żałują kasy na reklamę? Nieładnie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 00:05   #243
gOgA546
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: prezent dla niemowlaka

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;45202534]A właściciele sklepu żałują kasy na reklamę? Nieładnie.[/QUOTE]

Myślałam, że forma są po to, żeby móc się wypowiedzieć. A dadum to niby co przepraszam, nie reklama? Tak a propo to ja jestem właścicielką sklepu i niestety nie jestem monstrum handlowym, jak biedronka, żeby mieć rekalmę w telewizji, tylko chcącym przeżyć drobnym przedsiębiorcą. W inny sposób nie dowiedziałaby się droga szajajaba i inni forumowicze, że istnieje, coś innego niż w galeriach, może ktoś doceni moją pracę i starania. W Białymstoku, bo tu mieszkam, bezrobocie jest wysokie o pracę bardzo trudno. Mam dyplom wyższej uczelni i ukończoną podyplomówkę, ale niestety dla pracodawców, także jestem matką dwójki małych dzieci. Nie mam za wielkich szans na etat. Jeśli chce się coś osiagną, to trzeba zrobić to samemu i właśnie próbuję to robić. Jeśli ktoś poczuł się urożony, to przepraszam.
gOgA546 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 19:58   #244
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: prezent dla niemowlaka

Fora są owszem, po to, by się wypowiedzieć - i nawet reklamować możesz, jeśli zapłacisz. Proste. A jakbyś tak popatrzyła to byś widziała, że nawet jeśli w rozmowach przewija się nazwa jakiegoś sklepu (bo przewija się, i to niejedna), to normalnie jak w rozmowie - nie celem reklamy.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 21:20   #245
gOgA546
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: prezent dla niemowlaka

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;45233630]Fora są owszem, po to, by się wypowiedzieć - i nawet reklamować możesz, jeśli zapłacisz. Proste. A jakbyś tak popatrzyła to byś widziała, że nawet jeśli w rozmowach przewija się nazwa jakiegoś sklepu (bo przewija się, i to niejedna), to normalnie jak w rozmowie - nie celem reklamy.[/QUOTE]

Napiszę, więc w ten sposób, jeśli wiesz co to pozycjonowanie stron, to nieświadomie to właśnie robicie pisząc o jakiś sklepach lub powołując jakieś inne strony. Im wyższa pozycja w wyszukiwarkach, tym, logiczne, odwiedzalność strony większa itd. Mogłam założyć wątek, tylko dla celów rekalmy i oszukiwać wszystkich, co sądzą o tych produktach, wtedy nie odebrałabyś to zupełnie inaczej. Jeśli masz jakieś obiekcje, to proszę zgłoś nadużycie. Jak moderator przyzna Ci rację to dostanę BANA. Jak sama widzisz, odpowiadam na Twoje wypowiedzi, więc nie chodziło może jedynie o reklamę, tylko o coś więcej? Może ktoś będzie miał jakieś sugestie, tak jak Ty, ale innego rodzaju. Może ktoś ma doświadczenie w takim biznesie i powie mi daruj, bo to nie wypali. Trochę źle odebrałąś moje intencje. Szukam inspiracji i przy okazji skorzystałam, żeby stronę zalinkować. Wizaż znam od bardzo dawna i często odwiedzałam, szukając różnych rzeczy, dlatego wiem również, że jest chętnie odwiedzanym portalem przez kobiety.
gOgA546 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 20:00   #246
ulika12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: prezent dla niemowlaka

jestem tu nowa i szukam pomysłu na prezetn, macie jakieś propozycje?
ulika12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 19:41   #247
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: prezent dla niemowlaka

ja kupilam ramke z mozliwoscia zrobienia odciskow
a innym razem zestaw kosmetykow pielegnacyjnych la dbobasa i mamy
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 01:11   #248
ulika12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: prezent dla niemowlaka

kosmetyki były zapakowane w formie kosza podarunkowego?
ulika12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 23:04   #249
gosiam89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Polecam ręcznie szyte przedmioty, ponieważ są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i można cos zamówić na specjalne zamówienie. Moja córcia dostała taki prezent- komplet kocyk i poduszeczka minky oraz do tego w komplecie miś oraz kosteczke... Powiem,, ze to super sprawa bo takich rzeczy w sklepach nie ma. Moja córcia dostała z firmy Tul Misie, sa na FB bo znalazłam ich link- https://www.facebook.com/pages/Tul-M...44016689147662 . polceam bo mają na prawdę super jakościowo produkty. Sama wybieram się teraz w odwetki i na pewno coś tam kupie.
gosiam89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 07:55   #250
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: prezent dla niemowlaka

A ja dla niemowlaka polecam wyprawke Sterntaler. Kupilam wlasnie otulaczyk ocieplany, rewelacyjna jakosc mikropolarku, do tego myjke z pieskiem, recznik zapakowany w pudelko i taka zawieszke z pieskiem na fotelik, wozek, czy lozeczko.
Uwazam, ze, ladny kocyk, otulaczyk, czy recznik sa super prezentami. Widzialam tez recznik carters z kapturkiem kaczki, kotka, piekne za 42 zl. Dobrym pomyslem jest tez zestaw 2 pajacyki z czapka, widzialam, ze next ma super zestawy i carters, czasem mozna trafic na komplet. Bardzo polecam tez 3 pack body i spodenki z malpka na pupie albo inszym zwierzakiem, mielismy te komplety, sa przepiekne i jakosc super. Dla niemowlaka super sa takie pluszowe piszczalki na patyku do raczki, ma sterntaler i chyba lamaze, ale nie jestem pewna. Swietne sa tez maty edukacyjne, fisher price z zyrafka i tiny love zaczarowany ogrod.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 09:47   #251
mag991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: prezent dla niemowlaka

Moim zdaniem warto kupić dziecku coś, czego nie kupiliby mu rodzice.
I nie mam tutaj na mysli czegś typu "złota kołyska"...
Chodzi mi raczej o coś, na co rodzice by nie wpadli albo o czymś nie wiedzą, że jest dostępne na rynku. Np. slimak z rynienką, miska-niewysypka (to dla kilkumiesięcznych dzieci) lub też droższe prezenty, bardziej na chrzciny, typu babycook.

Edytowane przez mag991
Czas edycji: 2015-11-06 o 09:07
mag991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 10:29   #252
kfj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1
Dot.: prezent dla niemowlaka

Ja polecam ręczniki firmy mekiddo - produkcja polska - świetne bo duże, w dwóch wersjach XL (100x100cm) lub XXL (120x120cm). XXL ponoć chwilowo niedostępne - wkrótce znów będą w sprzedaży. Ja swój kupiłam na Allegro. Kupiłam też XL i mój 4-latek również z niego korzysta - kieszenie są boskie
kfj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 11:49   #253
klaudyna_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: prezent dla niemowlaka

Cytat:
Napisane przez mag991 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto kupić dziecku coś, czego nie kupiliby mu rodzice.
I nie mam tutaj na mysli czegś typu "złota kołyska"...
Chodzi mi raczej o coś, na co rodzice by nie wpadli albo o czymś nie wiedzą, że jest dostępne na rynku. Np. slimak z rynienką, miska-niewysypka (to dla kilkumiesięcznych dzieci) lub też droższe prezenty, bardziej na chrzciny, typu babycook.
Też tak uważam. A najlepiej to zapytać się wcześniej co by chcieli dostać, żeby nie kupić czegoś co już mają albo czegoś, czego nie chcą lub i tak nie będą używać. Jeśli chodzi o droższe prezenty to najlepiej się zrzucić jeszcze z kimś z rodziny lub znajomych jak np. na fotelik do samochodu, nosidełko, może kojec lub mata edukacyjna. A z mniejszych prezentów to ja już od dawna kupuję wszystkim koleżankom, a w zasadzie ich dzieciom żyrafkę sophie Mam koło siebie taki sklep z gadżetami dla dzieci bibabu.pl i mam już nawet u nich stały rabat - jak tylko przychodzę to pani od razu się uśmiecha i pyta, czy po żyrafkę? Ale cóż poradzić, jak w ciągu ostatniego roku w rodzinie i w pracy w sumie 9 dzieci się urodziło i każdemu wypadało coś kupić Tą żyrafkę można też znaleźć na allegro i wiem, że kiedyś jak nie mieli w tym sklepie obok mnie to zamawiałam w innym, zdaje się ze w dobramama.pl czy madramama.pl nie pamietam dobrze nazwy, ale cos z "mama"..
klaudyna_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 14:34   #254
mamiagi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 62
Dot.: prezent dla niemowlaka

Ja dostawałam i zazwyczaj kupuję pieluchy, i bardzo się z tego cieszyłam bo ciuchów miałam od groma, kąpaliśmy w specjalnych emolientach więc pieluchy jak znalazł, przez 3 miechy chyba nie musiałam kupować ale dużo jest teraz eko mam i warto zapytać czy ktoś nie stosuje pieluszek wielorazowych ;p

a może chusta do noszenia?
mamiagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 21:34   #255
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: prezent dla niemowlaka

Moja siostra 3 tyd temu urodziła. NA pierwszą wizytę zaniosłam jej pieluchy rozmiar 2, bo z 1 szybko dzieci wyrastają, grzechotkę (tego na początku nigdy mało) i śliniaczki. Dla mamy kwiaty.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 07:36   #256
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: prezent dla niemowlaka

Cytat:
Napisane przez mag991 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto kupić dziecku coś, czego nie kupiliby mu rodzice.
I nie mam tutaj na mysli czegś typu "złota kołyska"...
Chodzi mi raczej o coś, na co rodzice by nie wpadli albo o czymś nie wiedzą, że jest dostępne na rynku. Np. slimak z rynienką, miska-niewysypka (to dla kilkumiesięcznych dzieci) lub też droższe prezenty, bardziej na chrzciny, typu babycook.
Ten śliniak zwijany jest super pomysłem.
Kilkoro dzieciaczków już ode mnie go dostało, a teraz używa ich młodsze rodzeństwo.
Torba do wózka, jak nie ma w komplecie jakaś fajna dla mamy, o ile znamy jej gust też fajna. Są tańsze i droższe.
Zabawki w stylu żyrafka i szczeniaczek to już chyba klasyka.
Gadżety do kąpieli, może na później, dla trochę starszego dziecka, ale one tak szybko rosną.
Kocyk z danymi dziecka jest super pamiątką.

Nigdy nie kupuję pieluch dla dzieciaków.
Ubranka tylko jeśli są jakieś "inne"(np. wersja mini stroju regionalnego, ale w nieco większym rozmiarze, min pół roku).

Chusty bym nie kupowała, to chyba się dobiera na rozmiar i trzeba w sklepie osobiście sprawdzić. Nie każda mama też będzie nosić.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 09:17   #257
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Pierwsza wizyta +prezent

Chusty nie trzeba mierzyc. Dopasowuje sie pi razy oko na wzrost/wage noszacego. Dla osoby sredniej 4,6m wystarczy a dla wysokiej pow 180 lub przy kosci (,np moj na 183cm i rozmiar xl) to chusta 5,2m
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 11:21   #258
spejson
Przyczajony tygrys
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 18
Dot.: prezent dla niemowlaka

Dla niemowlaka kupiłbym pozytywkę albo misia, rodzicom pieluchy - bądź co bądź one zawsze się przydadzą - w każdej ilości Może ten artykuł Ci coś podpowie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-01 o 15:37 Powód: Link.
spejson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 09:33   #259
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: prezent dla niemowlaka

Cytat:
Napisane przez spejson Pokaż wiadomość
Dla niemowlaka kupiłbym pozytywkę albo misia, rodzicom pieluchy - bądź co bądź one zawsze się przydadzą - w każdej ilości Może ten artykuł Ci coś podpowie.
Super prezent dla matki dziecka
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-02 10:33:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.