Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-20, 10:35   #2011
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Nie śmiej się, jak mi pomożesz to się nawet podzielę

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kto ma szczęście w miłości nie ma grze.
No a jak w jednej grze wygrywam, a w totka nie to jak to z tą miłością? Lord mnie kocha tylko co drugi dzień czy jak?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 10:39   #2012
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie śmiej się, jak mi pomożesz to się nawet podzielę



No a jak w jednej grze wygrywam, a w totka nie to jak to z tą miłością? Lord mnie kocha tylko co drugi dzień czy jak?
Spokojnie Maleńka, to w drugą stronę nie działa. Miałam logikę na studiach to wiem.
Kto ma szczęście w grach nie ma w miłości - FAŁSZ.

Uratowałam skórę Lorda?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 10:44   #2013
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
The Ordinary - mogę być nieobektywna w opinii o marce, bo bardzo odpowiada mi filozofia marki (proste składy, działające na jeden problem, nie wierzę w produkty, które mają tańczyć, śpiewać i przy okazji zmywać naczynia).

Zużyłam dwa sera - rozjaśniające i przeciwzmarszczkowe. Nie potrafię ocenić działania, bo wiadomo, to nie działa natychmiast, w widoczny sposób. Na pewno ogromną zaletą jest to, że te produkty bardzo szybko się wchłaniają, czyli bardzo dobrze nadają się do pielęgnacji warstwowej. Możesz jednocześnie używać kilku produktów, działając na różne problemy. Moja walka z przebarwieniami kończy się dużym sukcesem, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy to akurat TO zadziałało.

Używam teraz trzech kolejnych produktów - nawilżacza, serum z witaminą C i retinolu. I tu już na pierwszy rzut oka konsystencja jest problemem - dwa pierwsze to bardzo gęste kremiszcza, a retinol jest w konsystencji lekko oleistej. Ale - o dziwo - o ile od kosmetyków w takiej formie uciekam gdzie pieprz rośnie to te stosuję z dużą przyjemnością. Szybko się wchłaniają i zostawiają skórę w formie (w dotyku) wypielęgnowanej. Witaminę C i retinol oceniam po trzech użyciach (w tej chwili moja skóra cierpi, więc nie mogę używać ich regularnie), więc jest to ocena wstępna. Twarz po retinolu jest tak aksamitna, że grozi zamizianiem twarzy. Efekt utrzymuje się też rano.

Reszta produktów w zapasach.

Ogólnie - marka zdecydowanie warta wypróbowania, pod warunkiem, że komuś nie przeszkadza to, że będzie musiał stosować kilka produktów jednocześnie (jeśli będzie chciał rozwiązywać jednocześnie kilka problemów). Jeśli ktoś by chciał spróbować jeden produkt proponuję zacząć od nawilżacza.

Klairs - znam na razie tylko z opowiadań. Azjatyk warty wypróbowania, szczególnie zachwalane jest serum (witamin drop), ale było wykupione.
Na Klairsa patrzyłam ostatnio w topestetic i kusi oj kusi.

The Ordinary mają różne opinie, właśnie często słyszę, że są tłuste i ciężko się wchłaniają i to może zapychać. Też mnie kusi ta marka, a gdzie ją zamawiałaś? U mnie to wiadomo, że nawilżacz to pierwszy must have i coś na rozszerzone pory bym chciała

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Spokojnie Maleńka, to w drugą stronę nie działa. Miałam logikę na studiach to wiem.
Kto ma szczęście w grach nie ma w miłości - FAŁSZ.

Uratowałam skórę Lorda?

chyba będę musiała z nim jeszcze pogadać, jak to mawiał Lenin czy inny Stalin: ufaj, ale kontroluj
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 10:46   #2014
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Na Klairsa patrzyłam ostatnio w topestetic i kusi oj kusi.

The Ordinary mają różne opinie, właśnie często słyszę, że są tłuste i ciężko się wchłaniają i to może zapychać. Też mnie kusi ta marka, a gdzie ją zamawiałaś? U mnie to wiadomo, że nawilżacz to pierwszy must have i coś na rozszerzone pory bym chciała
Sera w butelkach (poza retinolem) tłuste nie były.
Produkty w tubkach są gęste, przez to można powiedzieć, że ciężkie, ale szybko się wchłaniają i nic tłustego na skórze nie zostaje.
Nic na 100% mnie nie zapchało (ale piszę to po zużyciu tylko 2 produktów i stałym używaniu trzeciego - więc znawcą tematu nie jestem).

Kupowałam na deciem (sklep firmowy) i jeszcze gdzieś, ale nie pamiętam gdzie (może lookfantastic).
W Polsce są dostępne na cossibelli - świetny patent, aby wypróbować jeden produkt, ale teraz chyba czekają na dostawę.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 10:48   #2015
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Do włosów niskoporowatych.
Na moje włosy pielęgnacja nie działa - one zawsze wyglądają dobrze, pielęgnacja jedynie pomaga w ich rozczesaniu (choć jeśli nie rozjaśniam włosów to nie mam problemu z ich rozczesaniem), ale źle zastosowana obciąża włosy.
A maska Anwen działa cuda - włosy po jej zastosowaniu są jak po wyjściu od fryzjera. Nie chodzi o to, że stylizuje mi fryzurę oczywiście, ale ujarzmia włosy. Moje włosy żyją własnym życiem, odkręcają się gdzie chcą (mają charakter po mnie, wiadomo), a po tej masce przez kilka dni nie sprawiają problemu.
A to nie dla mnie, ja bym musiała kupić do średnioporowatych chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 10:49   #2016
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja mam philipsa sonicare flexcare
https://www.mediaexpert.pl/szczotecz...care,id-567511

polecam
O, dziękuję Pamiętam, że polecałaś Philipsa, ale nie wiedziałam którą

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja mam Philipsa zadowolona jestem
Może tego samego co Amyzek?

Lena, za denko Wow!
U mnie maska Anwen czeka jeszcze w kolejce. Ciekawa jestem tego szamponu Petal Fresh.

Irmina, współczuję Najważniejsze, że nie poszło dalej

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
superowe denko!!a co do petal fresh się zgadzam zużyłam niedawno szampon i odżywkę i jestem zakochana
No to koniecznie muszę wypróbować

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Zdenkowałam też sporo kolorówki, ale śmieci z niej są wyjątkowo mało fotogeniczne.

- podkłady: EL DW Light, catrice HD, maybeline fit mi mat - wszystkie świetne;
- pudry - Inglot i Pupa lile a doll (do tego ostatniego wrócę jak już wypróbuję 187 pudrów na wish liście);
- tusze do rzęs - chyba 5 sztuk - spodobała mi się panterkowa helenka i tusz loreala sculpt (ten z grzebykową szczotką);
- 3 pomadki płynne;
- korektor;
- cień w kremie;
- 5 cieni prasowanych (dementuję plotki, że siedzę i nocami wydłubuję wypraski cieni z paletek, to były cienie luzem z paletek dawno już rozmontowanych).

Będą zakupy


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
chyba będę musiała z nim jeszcze pogadać, jak to mawiał Lenin czy inny Stalin: ufaj, ale kontroluj
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 10:49   #2017
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

chyba będę musiała z nim jeszcze pogadać, jak to mawiał Lenin czy inny Stalin: ufaj, ale kontroluj

Słusznie. Tylko proponuję zrobić to bardziej subtelnie niż powrotem do domu z dzikim okrzykiem "na wizażu dziewczyny napisały, że mnie nie kochasz".
To może grozić odcięciem netu i co wtedy?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-20, 10:50   #2018
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Aż tak źle?
Poprzednim razem aż dałam sobie spokój, bo kontakt z nimi to jakaś udreka, nie odpisuja, a jak odpisza to 5 razy o to samo pytaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 10:53   #2019
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Też właśnie zamawiałam ten zestaw, a dostałam inny.
Napisałm im na fejsie i wysłam już formularz reklamacyjny ale trochę mi to popsuło humor ciekawa jak rozwiążą te sytuacje z naszymi zamówieniami, daj proszę znać;
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 10:55   #2020
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Sera w butelkach (poza retinolem) tłuste nie były.
Produkty w tubkach są gęste, przez to można powiedzieć, że ciężkie, ale szybko się wchłaniają i nic tłustego na skórze nie zostaje.
Nic na 100% mnie nie zapchało (ale piszę to po zużyciu tylko 2 produktów i stałym używaniu trzeciego - więc znawcą tematu nie jestem).

Kupowałam na deciem (sklep firmowy) i jeszcze gdzieś, ale nie pamiętam gdzie (może lookfantastic).
W Polsce są dostępne na cossibelli - świetny patent, aby wypróbować jeden produkt, ale teraz chyba czekają na dostawę.
Też patrzyłam na deciem

No nic pewnie po nowym roku co nieco zamówię skoro tak zachwalasz

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Słusznie. Tylko proponuję zrobić to bardziej subtelnie niż powrotem do domu z dzikim okrzykiem "na wizażu dziewczyny napisały, że mnie nie kochasz".
To może grozić odcięciem netu i co wtedy?
A nie... ja nie będę z nim dyskutować....ja od razu tak profilaktycznie, akonto
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 10:59   #2021
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Boję się odbierać paczkę z tym zestawem bo reklamację w kontigo to jakaś masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamówienia dla mamy z tym zestawem nie odbieram, składane 9 grudnia o 15 nadal nie wysłane, ja się będę bić o moja reklamację ale to był mój ostatni zakup u nich albo daja mi inne zapachy żeli niż mają być albo nie dosyłają mega ważnej dla mnie rzeczy a w sumie dwóch bo to zestaw, inne sklepy Yr, SEphora czy douglas w których kupuję namiętnie super się zachwoują w takich sytuacjach.

Mam jeszcze jedno zamówenie od nich na poczcie z tym zestawem ( ale w innej cenie 85zł) ale go nie odbieram nie ma frajera ;p
__________________
WYMIANKA 10.2017

Edytowane przez dzastinaaaaa
Czas edycji: 2017-12-20 o 11:01
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-20, 11:00   #2022
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Poprzednim razem aż dałam sobie spokój, bo kontakt z nimi to jakaś udreka, nie odpisuja, a jak odpisza to 5 razy o to samo pytaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Napisałm im na fejsie i wysłam już formularz reklamacyjny ale trochę mi to popsuło humor ciekawa jak rozwiążą te sytuacje z naszymi zamówieniami, daj proszę znać;
Też właśnie tak zrobiłam i czekam na odpowiedź. Chociaż nie wiem dlaczego to ma być reklamacji, skoro oni sie pomylili Powinni dosłać/wymienić produkt i tyle. Dam znać
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:05   #2023
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Denko (udaję, że porządki robię)

Ulubieńcy:
- maska do włosów Anwen - cudak, jedyny produkt, który robi na moich włosach widoczną różnicę;
- szampon Petal Fresh - zdecydowanie najlepszy szampon naturalny, którego używałam i jeden z lepszych szamponów w ogóle;
- mus do mycia twarzy ze skin79 - dobrze domywał makijaż, łatwy w używaniu, póki co mój numer 1;
- peeling Iwostinu - napisałam o nim już wiele, żaden produkt dotąd nie pomagał mi tak skutecznie w walce z rozszerzonymi porami saipan
- płyn do kąpieli ze Starej Mydlarni - must have dla każdej maniaczki cytrusowych, naturalnych zapachów (w użyciu mam pomarańczową galaretkę do mycia ciała );
- krem do rąk -417 - idealny;
- maska PTR - wiadomka.

Ciekawe było myjadło do twarzy z Bielendy z glikolem - bardziej peeling do twarzy niż myjadło, ale miało jedną wadę - opakowanie. Non stop ufaflunione, bo nie dało się zamknąć. Jedyna wada produktu, może do niego wrócę, ale będę musiała wynaleźć opakowanie zastępcze.

Buble:
- Nacomi olejek do demakijażu - jak mawia zoila oliwa na twarzy (bez emulgatorów) to nie jest coś co tygrysy lubią najbardziej, zużyłam do mycia pędzli;
- żel do mycia człowieka z organic shop - wodnisty i śmierdzący vibovitem, to ja już wolę szare mydło;
- coś (nawet nie wiem co) z Lancome - ładnie pachnący nic nie rób.

Mam jeszcze kolorówkę

Aaa, mam takie życiowe przemyślenie nad stertą tych śmieci - lady pudernica ze mnie żadna, ale na serumożercę mam duże szanse
piekne denko. ten peeling iwostinu tez mam na liscie do PL.

Anulka, dziekuje ze rozewbralas boxa na czynniki pierwsze, tomki-atomki. juz mi sie box podoba. ponoc juz odebrany, ale wpadnie za kilka dni w moje rece!

Zoila, Nicola
, duzo pozytywnej energii wysylam.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Zdenkowałam też sporo kolorówki, ale śmieci z niej są wyjątkowo mało fotogeniczne.

- podkłady: EL DW Light, catrice HD, maybeline fit mi mat - wszystkie świetne;
- pudry - Inglot i Pupa lile a doll (do tego ostatniego wrócę jak już wypróbuję 187 pudrów na wish liście);
- tusze do rzęs - chyba 5 sztuk - spodobała mi się panterkowa helenka i tusz loreala sculpt (ten z grzebykową szczotką);
- 3 pomadki płynne;
- korektor;
- cień w kremie;
- 5 cieni prasowanych (dementuję plotki, że siedzę i nocami wydłubuję wypraski cieni z paletek, to były cienie luzem z paletek dawno już rozmontowanych).

Będą zakupy
my tu pitu-pitu na wizazu a Pani nie proznowala!!!

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Tak nas Warzywniak zaskoczył ilością brokułowych różyczek, że umknęły mi dwie składowe.
Ale czy słusznie?

Burberry baza. Kolejna do kolekcji. Nie mam ani płaszcza, ani szala, ani nawet perfum. Za to mam bazę, a od bazy się zaczyna. Baza to podstawa. Kto nie ma bazy nie ma niczego.

Tu znajdziecie więcej ciekawostek o Tomaszku B.
http://www.logo24.pl/Logo24/56,12538...ej_kratki.html

[B]Eborian? czy tak, piszę z głowy, a mózgi mają to do siebie, że lubią płatać figle (więcej w najnowszym wydaniu magazynu Focus) dla mnie to zawsze będzie Eboradin, jakże skrócony skrót Seboradinu.
Dziwne to to, jakieś takie jak kupa słowicza, albo innego ptactwa, bardziej spostrzegawczy mogą widzieć w tej kupie ubogą masę makową, dużo ciasta mało maku. Po rozsmarowaniu masa staje się wściekle biszkoptowo-pomarańczowa. Drobiny maku znikają. [/B]Taaa...
Co to jest u licha?
Ni pies ni wydra.
to bedzie pewnie dla mnie deja vu z TBS ---podobnego cudaka maja....

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
I ostatnia fotka w tym roku
Moje ostatnie 2 zamówienia z kontigo - na promo -50% i 2+2

Myjadło ze ślimakiem (bo ślimak), myjadło z klairs (bo interesuje mnie marka, a wszystkie inne produkty były wykupione), esencja (bo nigdy nie miałam jeszcze kosmetyku ze słowem esencja w nazwie), klej duo (bo jak mnie Irmina nauczy malować kreski to rzęsy trzeba będzie doklejać), dwa zapachy Alvernum (bo inny zapach z tej marki, który kupiłam w hebe jest moim dużym ulubieńcem), podkład (bo brakowało mi produktu do promo 2+2).

Jak mawia kjd3 "only smart shopping"
Alvernum sobie w koncu ponucham w HEBE:
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:06   #2024
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja zamówienia dla mamy z tym zestawem nie odbieram, składane 9 grudnia o 15 nadal nie wysłane, ja się będę bić o moja reklamację ale to był mój ostatni zakup u nich albo daja mi inne zapachy żeli niż mają być albo nie dosyłają mega ważnej dla mnie rzeczy a w sumie dwóch bo to zestaw, inne sklepy Yr, SEphora czy douglas w których kupuję namiętnie super się zachwoują w takich sytuacjach.

Mam jeszcze jedno zamówenie od nich na poczcie z tym zestawem ( ale w innej cenie 85zł) ale go nie odbieram nie ma frajera ;p
niestety nie zawsze, ja się z D biłam ostatnio, bo mi wmawiali że wszystko było, że widzą to na monitoringu, ale wiedzą co było niespodzianką... w końcu po wymianie kilkunastu mailu dosłali mi jakieś gówienka.... S pomyliła pojemność w boxie - filorgi i dziewczyną nic nie odpisała, a mi niby dali 10zł którego nawet nie mam na koncie
Zgodzę się co do YR tam nigdy nie ma problemu, ale dawno u nich nic nie zamawiałam :d
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:07   #2025
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

[QUOTE=amyz;79832091


i powstał człowiek z kaca do życia [/QUOTE]

cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:07   #2026
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość



Też właśnie tak zrobiłam i czekam na odpowiedź. Chociaż nie wiem dlaczego to ma być reklamacji, skoro oni sie pomylili Powinni dosłać/wymienić produkt i tyle. Dam znać
Ja im też tak argumentowałam, jednak i tak kazali wypełniać ten formularz. tam nawet nie ma słowa o czyms takim jak brak w zamówieniu lub wysąłnie niewłaściwego towaru.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:09   #2027
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O, dziękuję Pamiętam, że polecałaś Philipsa, ale nie wiedziałam którą



Może tego samego co Amyzek?

Lena, za denko Wow!
U mnie maska Anwen czeka jeszcze w kolejce. Ciekawa jestem tego szamponu Petal Fresh.

Irmina, współczuję Najważniejsze, że nie poszło dalej



No to koniecznie muszę wypróbować







Koniecznie daj znać jak Ci się sprawdzi maska Anwen.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też patrzyłam na deciem

No nic pewnie po nowym roku co nieco zamówię skoro tak zachwalasz



A nie... ja nie będę z nim dyskutować....ja od razu tak profilaktycznie, akonto
Polecam zakupy na deciem, bezproblemowe. Podobno (ale to trzeba sprawdzić) wysyłają produkty z magazynu w Europie, więc cło nie grozi. Na lookfantastic czy beautybay można polować na zniżki, ale wybór produktów jest tam zazwyczaj mocno średni (a cena produktów niska, więc brak zniżki nie boli).

Co do zachwalania to chwalę bardziej wrażenia po stosowaniu, a nie skuteczność, bo ja nie z tych, którym po zastosowaniu serum przeciwzmarszczkowego prostują się zmarszczki (i to nie tylko dlatego, że młoda jestem i zmarszczek nie mam i jeszcze długo mieć nie będę).

Ale ale... albo wzrok mi się pogorszył (starość), albo światło zimowe jest bardziej łaskawe, ale coraz bardziej mi się podoba to co widzę w lustrze. Niedługo podkładami będę robiła tylko bodypainting
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:12   #2028
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
niestety nie zawsze, ja się z D biłam ostatnio, bo mi wmawiali że wszystko było, że widzą to na monitoringu, ale wiedzą co było niespodzianką... w końcu po wymianie kilkunastu mailu dosłali mi jakieś gówienka.... S pomyliła pojemność w boxie - filorgi i dziewczyną nic nie odpisała, a mi niby dali 10zł którego nawet nie mam na koncie
Zgodzę się co do YR tam nigdy nie ma problemu, ale dawno u nich nic nie zamawiałam :d
Z D nie miałam problemów, ale od roku maja bajzel na fakturach to fakt np mam na fakturze mini perfumy a w paczce szmatkę z collistara i w sumie w razie zwrotu miała bym kłopot ale Sephora np zwróciła mi kasę za dwa zestawy, które mi wysłali, mówiłam, że może po nie przyjechac kurier i to będzie uczciwe a nalegali abym sobie je zostawiła, jeden był za 60 zł a drugi za 160 zł, kiedyś ( rok temu) dali mi rabat na perfumy z którym weszła zniżka 20% i miałam la vie est za 80zł aż 30 ml ;p pomylili się kiedyś z moją szminką kiss kiss bang bang i tak zrobili że miałam ją za 60 zł .....
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:12   #2029
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać jak Ci się sprawdzi maska Anwen.



Polecam zakupy na deciem, bezproblemowe. Podobno (ale to trzeba sprawdzić) wysyłają produkty z magazynu w Europie, więc cło nie grozi. Na lookfantastic czy beautybay można polować na zniżki, ale wybór produktów jest tam zazwyczaj mocno średni (a cena produktów niska, więc brak zniżki nie boli).

Co do zachwalania to chwalę bardziej wrażenia po stosowaniu, a nie skuteczność, bo ja nie z tych, którym po zastosowaniu serum przeciwzmarszczkowego prostują się zmarszczki (i to nie tylko dlatego, że młoda jestem i zmarszczek nie mam i jeszcze długo mieć nie będę).

Ale ale... albo wzrok mi się pogorszył (starość), albo światło zimowe jest bardziej łaskawe, ale coraz bardziej mi się podoba to co widzę w lustrze. Niedługo podkładami będę robiła tylko bodypainting
uuuuuuuu Pani gdzie jakieś foto? Chciałybyśmy ocenić na "żywo"
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-20, 11:13   #2030
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Współczuję przejść z Kontigo
Parchy niemyte, jabłonowe.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:14   #2031
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Z D nie miałam problemów, ale od roku maja bajzel na fakturach to fakt np mam na fakturze mini perfumy a w paczce szmatkę z collistara i w sumie w razie zwrotu miała bym kłopot ale Sephora np zwróciła mi kasę za dwa zestawy, które mi wysłali, mówiłam, że może po nie przyjechac kurier i to będzie uczciwe a nalegali abym sobie je zostawiła, jeden był za 60 zł a drugi za 160 zł, kiedyś ( rok temu) dali mi rabat na perfumy z którym weszła zniżka 20% i miałam la vie est za 80zł aż 30 ml ;p pomylili się kiedyś z moją szminką kiss kiss bang bang i tak zrobili że miałam ją za 60 zł .....
ja z D miałam kilka razy doczynienia i jakoś niesmak został
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:14   #2032
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Faktycznie ta sytuacja z boxem jet słaba bo w sumie tylko dlatego tego boxa brałam w sumie 2 dla mamy też ;p a tą Twoją sytuację Korniko tez pamietam chodziło o krem bobbi brown pod oczy?? Po Twoje historii miałam stracha odbierac swoja paczke z nim ale u mnie było ok.

Generalnie chyba dam sobie na wstrzymanie , nic już nie odbieram i bedę zużywać mam zapasy na 1,5 roku ;p
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:17   #2033
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać jak Ci się sprawdzi maska Anwen.

Ale ale... albo wzrok mi się pogorszył (starość), albo światło zimowe jest bardziej łaskawe, ale coraz bardziej mi się podoba to co widzę w lustrze. Niedługo podkładami będę robiła tylko bodypainting
Na pewno napiszę Ale już napoczęłam inną i w kolejności czekają jeszcze dwa biovaxy - muszę zobaczyć, jak to z datami wychodzi.

I o to chodzi!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:18   #2034
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




chyba będę musiała z nim jeszcze pogadać, jak to mawiał Lenin czy inny Stalin: ufaj, ale kontroluj
i dobrze! bo chłopa trza trzymać krótko! (inaczej się rozbestwia )

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Słusznie. Tylko proponuję zrobić to bardziej subtelnie niż powrotem do domu z dzikim okrzykiem "na wizażu dziewczyny napisały, że mnie nie kochasz".
To może grozić odcięciem netu i co wtedy?
albo odcięciem funduszy - a to nawet gorzej

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A nie... ja nie będę z nim dyskutować....ja od razu tak profilaktycznie, akonto
: oklaski:

wpadnij do domu z okrzykiem "Ty chamie Ty"! i trzask go! a jak się będzie dopytywał "za co" to walnij jeszcze raz za to że rżnie głupa
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:20   #2035
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Z D nie miałam problemów, ale od roku maja bajzel na fakturach to fakt np mam na fakturze mini perfumy a w paczce szmatkę z collistara i w sumie w razie zwrotu miała bym kłopot ale Sephora np zwróciła mi kasę za dwa zestawy, które mi wysłali, mówiłam, że może po nie przyjechac kurier i to będzie uczciwe a nalegali abym sobie je zostawiła, jeden był za 60 zł a drugi za 160 zł, kiedyś ( rok temu) dali mi rabat na perfumy z którym weszła zniżka 20% i miałam la vie est za 80zł aż 30 ml ;p pomylili się kiedyś z moją szminką kiss kiss bang bang i tak zrobili że miałam ją za 60 zł .....
To wyjątkowo fajnie Ci się trafiło z S. Oni bardzo różnie się zachowują i bywają też sytuacje, kiedy się totalnie wypinają. A z boxami to już nie pierwsza wpadka, pamiętam w zeszłym roku latem, jaka była afera.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wpadnij do domu z okrzykiem "Ty chamie Ty"! i trzask go! a jak się będzie dopytywał "za co" to walnij jeszcze raz za to że rżnie głupa
"Nie wiesz za co? To pomyśl!" Na pewno coś sobie przypomni
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:20   #2036
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

jest jakiś kod rabatowy do S? Na -20%
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:21   #2037
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
uuuuuuuu Pani gdzie jakieś foto? Chciałybyśmy ocenić na "żywo"
yyy, dobrze, że kilka postów temu obiecałam Wam, że to było moje ostatnie zdjęcie w tym roku

A tak serio - jak już wyskoczę z piżamki (czyli pewnie po nowym roku) to może coś wrzucę

Cansada
Jak się szuka alibi do zakupów to i zużywanie jakoś idzie
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:22   #2038
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

"Nie wiesz za co? To pomyśl!" Na pewno coś sobie przypomni
otóż to!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:23   #2039
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Na pewno napiszę Ale już napoczęłam inną i w kolejności czekają jeszcze dwa biovaxy - muszę zobaczyć, jak to z datami wychodzi.

I o to chodzi!
To prawda

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i dobrze! bo chłopa trza trzymać krótko! (inaczej się rozbestwia )



albo odcięciem funduszy - a to nawet gorzej



: oklaski:

wpadnij do domu z okrzykiem "Ty chamie Ty"! i trzask go! a jak się będzie dopytywał "za co" to walnij jeszcze raz za to że rżnie głupa
niezłe macie w kraku metody wychowawcze, jestem pod wrażeniem
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 11:25   #2040
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Faktycznie ta sytuacja z boxem jet słaba bo w sumie tylko dlatego tego boxa brałam w sumie 2 dla mamy też ;p a tą Twoją sytuację Korniko tez pamietam chodziło o krem bobbi brown pod oczy?? Po Twoje historii miałam stracha odbierac swoja paczke z nim ale u mnie było ok.

Generalnie chyba dam sobie na wstrzymanie , nic już nie odbieram i bedę zużywać mam zapasy na 1,5 roku ;p
nie powiem, nie raz nam idą na rękę, a czasem jest róznie i kręcimy nosem
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i dobrze! bo chłopa trza trzymać krótko! (inaczej się rozbestwia )



albo odcięciem funduszy - a to nawet gorzej



: oklaski:

wpadnij do domu z okrzykiem "Ty chamie Ty"! i trzask go! a jak się będzie dopytywał "za co" to walnij jeszcze raz za to że rżnie głupa

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To wyjątkowo fajnie Ci się trafiło z S. Oni bardzo różnie się zachowują i bywają też sytuacje, kiedy się totalnie wypinają. A z boxami to już nie pierwsza wpadka, pamiętam w zeszłym roku latem, jaka była afera.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------



"Nie wiesz za co? To pomyśl!" Na pewno coś sobie przypomni


---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
yyy, dobrze, że kilka postów temu obiecałam Wam, że to było moje ostatnie zdjęcie w tym roku

A tak serio - jak już wyskoczę z piżamki (czyli pewnie po nowym roku) to może coś wrzucę

Cansada
Jak się szuka alibi do zakupów to i zużywanie jakoś idzie
ok, trzymam Cię za słowo
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-10 10:35:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.