Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-13, 11:45   #481
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Zimna wojna-Naprawdę bardzo bym chciała,żeby mi się bardziej podobało. Od strony technicznej rzeczywiście rewelacja ale tylko tyle niestety. Nie dostrzegłam tam ani ciekawej historii,ani jakiegoś głębszego znaczenia. Dam tak 6/10,bo od strony audio-wizualnej bardzo ładny film,ale ogólnie to jestem raczej zawiedziona.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 18:53   #482
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Uwodziciel - nudny. Nie polecam
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 19:10   #483
ImaMajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 34
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Serce nie sługa - niby sztampa, bo co nowego można wymyśleć w komedii romantycznej - a jednak spłakałam się na seansie ogromnie. Ciekawy i zaskakujący film.
ImaMajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 19:41   #484
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Bohemian Rapsody - bardzo polecam, swietna muzyka, swietna historia. Pol kina wylo na napisach koncowych ;-) najlepszy do ogladania w kinie
Star is Born - tez super. Lady Gaga dala rade a sciezke dzwiekowa katuje od 2 tygodni
Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Twoją opinią. Film mógłby trwać cztery godziny, a i tak bym go z chęcią obejrzała.
[1=8bbd05a6dd63af3a7b6455d bf4547443166d9226_5f9dfa8 23cc5f;86078525]Bohemian Rhapsody - podobał mi się, mimo, iż trochę pomieszano fakty i daty. Nie jest to jednak film dokumentalny, więc rozumiem, że pozwolono sobie na takie luźniejsze podejście. Warto zobaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Podzielam Wasze zdanie, to najlepszy film na jakim byłam w kinie w ostatnim czasie Oczywiście chusteczki się przydały na otarcie łez
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 10:39   #485
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Sama możesz zobaczyć

Przebudzenie dusz-- w sumie sama nie wiem na co liczyłam, może na lepsze straszydło a tutaj okazało się, że film ma ma ślimacze tempo, zero napięcia. No jakoś nie przemówił do mnie 4/10
Nie mam czasu I jak juz jakis wolny czas jest, to wolalabym go spedzic we dwojke.

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Zimna wojna-Naprawdę bardzo bym chciała,żeby mi się bardziej podobało. Od strony technicznej rzeczywiście rewelacja ale tylko tyle niestety. Nie dostrzegłam tam ani ciekawej historii,ani jakiegoś głębszego znaczenia. Dam tak 6/10,bo od strony audio-wizualnej bardzo ładny film,ale ogólnie to jestem raczej zawiedziona.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Jest na torrentach?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 08:50   #486
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie mam czasu I jak juz jakis wolny czas jest, to wolalabym go spedzic we dwojke.



Jest na torrentach?
Jest

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 09:02   #487
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Jest

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-17, 09:05   #488
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, myślałam że to bajka dla dzieci a nie do końca, piękne zdjęcia, muzyka i sama akcja wciągająca. Film spodobał mi się do tego stopnia, że od razu kupiłam bilety na drugą część w kinie. Powinien podobać się fanom twórczości Tima Burtona
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 10:55   #489
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - świetny film, dobrze, że leciał przypomniałam sobię co było w 1 bo 2 cześć juz w kinach.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 23:12   #490
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Bohemian rhapsody

Jestem wielką fanką Queen i Freddiego. Wychowałam się na ich muzyce. To dla mnie ikony, zwłaszcza postać lidera. Dla kogoś takiego jak ja, robienie czegokolwiek o tym zespole zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Tak bywa kiedy mamy do czynienia z postacią niepowtarzalną. Nie ma drugiego Freddiego i nie będzie, przynajmniej dla mnie. Dlatego kiedy usłyszałam o produkcji filmu byłam nastawiona sceptycznie. Nie podobał mi się fakt, że w pierwszej kolejności wybrano Sache Barona Cohena do roli Mercurego. Jak dobrze, że ten pomysł nie wypalił. Mimo wszystko, do końca produkcji ja ciągle byłam na nie. Nie przekonał mnie nawet zwiastun, jednak pomimo tak silnej niechęci, musiałam film zobaczyć. I cieszę się, że poszłam do kina.

Film nie jest biografią, no może częściowo, bo większość faktów się zgadza. Jest kilka fragmentów istotnych, za co dziękuję producentom. Jest ogrom muzyki, jest romans, jest śmiech, jest tragedia. Cały wachlarz uczuć, ale bardzo wywarzonych. Podoba mi się to, że to nie jest tylko dramat w stylu 'umarł na aids więc tylko to jest istotne'. Jestem pod dużym wrażeniem gry aktorskiej całej czwórki. Podoba mi się też to, że udało się streścić w ponad 2godz największe sukcesy zespołu i najistotniejsze fragmenty życia Freddiego. Co istotne, film pokazuje, że Freddie pomimo całej sławy i dorobku, był człowiekiem wrażliwym i w pewnym sensie bardzo samotnym. Freddie to nie tylko śpiewający biseksualista, który cierpiał na AIDS i to właśnie można odkryć oglądając ten film. Nie jest to filmowe arcydzieło, ale zdecydowanie warto zobaczyć. 8/10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 09:31   #491
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Jestem taka piękna - film niby zwyczajny ale według mnie z przesłaniem, pozytywnym wydźwiękiem. Polecam
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2018-11-19 o 07:06
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-18, 12:23   #492
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Bohemian rhapsody

Jestem wielką fanką Queen i Freddiego. Wychowałam się na ich muzyce. To dla mnie ikony, zwłaszcza postać lidera. Dla kogoś takiego jak ja, robienie czegokolwiek o tym zespole zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Tak bywa kiedy mamy do czynienia z postacią niepowtarzalną. Nie ma drugiego Freddiego i nie będzie, przynajmniej dla mnie. Dlatego kiedy usłyszałam o produkcji filmu byłam nastawiona sceptycznie. Nie podobał mi się fakt, że w pierwszej kolejności wybrano Sache Barona Cohena do roli Mercurego. Jak dobrze, że ten pomysł nie wypalił. Mimo wszystko, do końca produkcji ja ciągle byłam na nie. Nie przekonał mnie nawet zwiastun, jednak pomimo tak silnej niechęci, musiałam film zobaczyć. I cieszę się, że poszłam do kina.

Film nie jest biografią, no może częściowo, bo większość faktów się zgadza. Jest kilka fragmentów istotnych, za co dziękuję producentom. Jest ogrom muzyki, jest romans, jest śmiech, jest tragedia. Cały wachlarz uczuć, ale bardzo wywarzonych. Podoba mi się to, że to nie jest tylko dramat w stylu 'umarł na aids więc tylko to jest istotne'. Jestem pod dużym wrażeniem gry aktorskiej całej czwórki. Podoba mi się też to, że udało się streścić w ponad 2godz największe sukcesy zespołu i najistotniejsze fragmenty życia Freddiego. Co istotne, film pokazuje, że Freddie pomimo całej sławy i dorobku, był człowiekiem wrażliwym i w pewnym sensie bardzo samotnym. Freddie to nie tylko śpiewający biseksualista, który cierpiał na AIDS i to właśnie można odkryć oglądając ten film. Nie jest to filmowe arcydzieło, ale zdecydowanie warto zobaczyć. 8/10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Ci za tę recenzję. Również jak Ty, uwielbiam Queen a Freddie jest moją ikoną i osobą, której twórczość wielbię. Nadal boję się filmu, ale już mniej. W sobotę zobaczę, ale czuję, że połowę przepłaczę, bo bardzo wzruszam się jego historią, głosem też

Pokłosie -- długo zajęło mi obejrzenie tego filmu, chyba głównie przez krzyki, że to film antypolski. Lecz ja tak tego nie odebrałam, film pokazuje prawdę, Polacy święci nie byli. Ale Żydzi tym bardziej nie. Wkurza mnie, że o tym filmów się nie kręci, przecież cały świat by zawrzał, że film jest obrazą wyznawców judaizmu.
Co do historii- ciekawa, wciągająca, ale dopiero od drugiej połowy filmu. Ciekawe czy podobne zdarzenia miały miejsce.
Film osobiście nie uważam za antypolski i mam nadzieję, że kiedyś doczekam się jakiego obrazu o Żydach mordujących naszych rodaków. 6/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 12:49   #493
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Sky crap - nie polecam, jak dla mnie nic rewelacyjnego w tym filmie nie było, szkoda czasu.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 17:45   #494
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Muzyka ciszy - spodobał mi się ten film i poznałam historię człowieka, którego podziwiam od dzieciństwa
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 18:37   #495
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za tę recenzję. Również jak Ty, uwielbiam Queen a Freddie jest moją ikoną i osobą, której twórczość wielbię. Nadal boję się filmu, ale już mniej. W sobotę zobaczę, ale czuję, że połowę przepłaczę, bo bardzo wzruszam się jego historią, głosem też



Pokłosie -- długo zajęło mi obejrzenie tego filmu, chyba głównie przez krzyki, że to film antypolski. Lecz ja tak tego nie odebrałam, film pokazuje prawdę, Polacy święci nie byli. Ale Żydzi tym bardziej nie. Wkurza mnie, że o tym filmów się nie kręci, przecież cały świat by zawrzał, że film jest obrazą wyznawców judaizmu.

Co do historii- ciekawa, wciągająca, ale dopiero od drugiej połowy filmu. Ciekawe czy podobne zdarzenia miały miejsce.

Film osobiście nie uważam za antypolski i mam nadzieję, że kiedyś doczekam się jakiego obrazu o Żydach mordujących naszych rodaków. 6/10


Daj znac jak wrazenia po sobotnim seansie! x
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 20:51   #496
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Przetrwanie 2011 - 3/10
co za bajka momentami ale pokazuje starcie człowieka z naturą
główny bohater Liam Neeson zabija wilki na alasce, które zbliżają się do ludzi.
w trakcie katastrofy lotniczej przeżywa on i jeszcze niektóre osoby ale znajdują się na alasce pośrodku niczego, a wilki są w pobliżu..



Hidalgo - ocean ognia (2004) - 8/10
cudowny
ja kocham konie i jeżdżę od 1997 więc to napewno też dużo uroku mi dodało że kocham te zwięrzęta ale film na faktach i pokazuje determinacje i siłę człowieka, w walce z naturą i w kontakcie z koniem, który był jego przyjacielem.
momentami zabawny, momentami smutny (wyścig), ale ciągle ciekawy.
polecam

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2018-11-18 o 20:55
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 05:46   #497
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Ucieczka - jak dla mnie mało ciekawy, kobieta która całkowicie zrezygnowała ze swojej kariery bo zaszla w ciążę po kilku latach ma dość wychowywania 2 dzieci i ucieka.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 15:53   #498
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Listy do M. 3 - badziew. Zero akcji, coś tam sklejone, bez ładu i składu, kilka zabawnych momentów. Nie polecam.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 16:42   #499
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za tę recenzję. Również jak Ty, uwielbiam Queen a Freddie jest moją ikoną i osobą, której twórczość wielbię. Nadal boję się filmu, ale już mniej. W sobotę zobaczę, ale czuję, że połowę przepłaczę, bo bardzo wzruszam się jego historią, głosem też

Pokłosie -- długo zajęło mi obejrzenie tego filmu, chyba głównie przez krzyki, że to film antypolski. Lecz ja tak tego nie odebrałam, film pokazuje prawdę, Polacy święci nie byli. Ale Żydzi tym bardziej nie. Wkurza mnie, że o tym filmów się nie kręci, przecież cały świat by zawrzał, że film jest obrazą wyznawców judaizmu.
Co do historii- ciekawa, wciągająca, ale dopiero od drugiej połowy filmu. Ciekawe czy podobne zdarzenia miały miejsce.
Film osobiście nie uważam za antypolski i mam nadzieję, że kiedyś doczekam się jakiego obrazu o Żydach mordujących naszych rodaków. 6/10
Chusteczki jak najbardziej wskazane, ja też prawie ryczałam, ale też w wielu momentach aż miałam ochotę wstać i zatańczyć, nóżka chodziła. Ten film ma jakąś taką niesamowitą aurę jak Freddie, ściska w środku, by po chwili móc się śmiać. Ja w momencie wyjścia z kina czułam lekki niedosty, ale z każdym dniem film podoba mi się coraz bardziej. Myślę, że sprawię go sobie gdy wyjdzie już na dvd, bo na pewno będę do niego wracać. Jednak na pierwszy raz warto wydać na bilet do kina, dla kogoś kto nie miał okazji zobaczyć Freddiego na żywo to taka namiastka koncertu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-19, 16:45   #500
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Chusteczki jak najbardziej wskazane, ja też prawie ryczałam, ale też w wielu momentach aż miałam ochotę wstać i zatańczyć, nóżka chodziła. Ten film ma jakąś taką niesamowitą aurę jak Freddie, ściska w środku, by po chwili móc się śmiać. Ja w momencie wyjścia z kina czułam lekki niedosty, ale z każdym dniem film podoba mi się coraz bardziej. Myślę, że sprawię go sobie gdy wyjdzie już na dvd, bo na pewno będę do niego wracać. Jednak na pierwszy raz warto wydać na bilet do kina, dla kogoś kto nie miał okazji zobaczyć Freddiego na żywo to taka namiastka koncertu.
To jest dopiero magia, nie widziałam jeszcze filmu a już pragnę go mieć na DVD
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 18:00   #501
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Bohemian rhapsody - jeżeli tak jak ja żyliście w nieświadomości i ignorancji i nie zdawaliście sobie sprawy jak wielkim artystą był Freddie, to musicie doświadczyć tego filmu. Doświadczyć, bo tego filmu się nie ogląda. Jego się przeżywa wszystkimi zmysłami, to jest coś, czego nie potrafię opisać. Już od pierwszych sekund wiedziałam, że to arcydzieło, cały film a to tupałam nogą, a to piszczałam z zachwytu, wzdychałam, śmiałam się i wzruszałam. Owszem, postać Freddiego i zespół są mi doskonale znane, ale nigdy nie zagłębiałam się w tę historię, w tę muzykę... Od wczoraj myślę tylko o tym że chciałabym ten film obejrzeć drugi, trzeci, czwarty raz. O ile do tej pory żyłam tylko premierą A star is born, o tyle teraz mam wątpliwości, czy jst w stanie zbliżyć się do tego doznania, jakim był wczorajszy seans. POLECAM OGROMNIE, absolutne 10/10

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
To jest dopiero magia, nie widziałam jeszcze filmu a już pragnę go mieć na DVD
Ja go na pewno kupię, nie ma innej opcji. Poszłam bez oczekiwań, a ten film mnie absolutnie pochłonął w całości.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 18:02   #502
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Bohemian rhapsody - jeżeli tak jak ja żyliście w nieświadomości i ignorancji i nie zdawaliście sobie sprawy jak wielkim artystą był Freddie, to musicie doświadczyć tego filmu. Doświadczyć, bo tego filmu się nie ogląda. Jego się przeżywa wszystkimi zmysłami, to jest coś, czego nie potrafię opisać. Już od pierwszych sekund wiedziałam, że to arcydzieło, cały film a to tupałam nogą, a to piszczałam z zachwytu, wzdychałam, śmiałam się i wzruszałam. Owszem, postać Freddiego i zespół są mi doskonale znane, ale nigdy nie zagłębiałam się w tę historię, w tę muzykę... Od wczoraj myślę tylko o tym że chciałabym ten film obejrzeć drugi, trzeci, czwarty raz. O ile do tej pory żyłam tylko premierą A star is born, o tyle teraz mam wątpliwości, czy jst w stanie zbliżyć się do tego doznania, jakim był wczorajszy seans. POLECAM OGROMNIE, absolutne 10/10

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------



Ja go na pewno kupię, nie ma innej opcji. Poszłam bez oczekiwań, a ten film mnie absolutnie pochłonął w całości.
To teraz obejrzyj sobie koncerty z Budapesztu, Wembley czy koncert Rainbow '74 gdzie dopiero rozkwitali
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 19:01   #503
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
To teraz obejrzyj sobie koncerty z Budapesztu, Wembley czy koncert Rainbow '74 gdzie dopiero rozkwitali
Wpadłam w szał oglądania, jeszcze wywiady z Ramim Malekiem czekają na swoją kolej
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 19:03   #504
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Wpadłam w szał oglądania, jeszcze wywiady z Ramim Malekiem czekają na swoją kolej
Cieszy mnie to bardzo
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 05:50   #505
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Kapitan Ameryka.Wojna bohaterów - film świetny, miło było po raz kolejny obejrzeć, polecam.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 15:53   #506
Karlotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 440
GG do Karlotta
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

"Narodziny gwiazdy", film bardzo mi się podobał, historia niby prosta, nieskomplikowana, ale jednak emocjonalnie mnie rozstroił ten film. Mieszkam w UK, gdzie film miał premierę już dawno, wiem, że w Polsce będzie dopiero 30 listopada i powiem jedno: idźcie do kina. Warto.
Karlotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 05:46   #507
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Nasze najlepsze wesele - jak dla mnie nic rewelacyjnego, były momenty ciekawe i komediowe ale zbyt mało bym mogła zaliczyć ten film do ciekawych i polecać go.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 10:17   #508
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

A star is born / Narodziny gwiazdy - miałam iść na ten film do kina, ale nie wytrzymałam i obejrzałam online. Prosta historia, ale dobrze zagrana. Lady Gaga faktycznie świeci. Muzyka jednak jest najciekawsza. Dla fanów Lady Gaga lektura obowiązkowa.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 11:14   #509
flowerme
Zakorzenienie
 
Avatar flowerme
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4 363
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Planeta singli 2 - 7/10
Obejrzałam i ja Nie jest to bardzo ambitne kino, nie ma co się spodziewać jakiegoś wow, ale jak dla mnie - osoby która lubi polski filmy, to całkiem fajna komedia na nudny wieczór Nawet się trochę pośmiałam
Czekam na trzecią część
__________________
______________________

measure twice, cut once

31 - 23 - 52 - 41 - 47
flowerme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 09:49   #510
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
A star is born / Narodziny gwiazdy - miałam iść na ten film do kina, ale nie wytrzymałam i obejrzałam online. Prosta historia, ale dobrze zagrana. Lady Gaga faktycznie świeci. Muzyka jednak jest najciekawsza. Dla fanów Lady Gaga lektura obowiązkowa.
Zwiastun w kinie bardzo mnie zachęcił, szczególnie muzyka

Bohemian Rhapsody -- arcydzieło w każdym detalu. To uczucie, gdy oglądasz coś tak bliskiego Twemu sercu, gdy oczekiwanie latami na ten film dobiegło końca, masz to tu i teraz jest nie do opisania. Ukazanie Queen w najpiękniejszych latach jakie ja kocham ('74), to jak pokazali koncerty, osobowości, historie. I miałyście kochane rację, chusteczki jak mało kiedy w kinie się przydały. Gdy usłyszałam jak tłum śpiewa moje kochane Love Of My Life, łzy pociekły mi do samej brody, co za emocje. A koncert Live Aid? Przepłakałam cały z emocji. Trzymało mnie do rana, nie mogłam zasnąć i pół nocy nie mogłam znać, czyli coś to znaczy Mogę z całą szczerością napisać, że to film mojego życia, wreszcie mam taki, o mojej ukochanej legendzie i muzycznej miłości mojego życia 10/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-27 19:27:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.