Problem z biodrami .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-08, 08:28   #1
efa18
Raczkowanie
 
Avatar efa18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 31

Problem z biodrami ....


Hej dziewczyny! Mam problem z prawym bioderem, udem na załaczonym zdjeciu widac ze jestem szersza bardziej niz z lewej strony .Zauwarzyłam to już rok temu jak bylam u krawcowej to ona miara mi sie nie zgadzala i faktycznie patrze w lustro cos nie tak . I dalej mam to samo na zdjeciu moze nie widac az tak bardzo roznicy ale w rzeczywistosci jest bardziej widoczna .Nie wiem co to jest , juz okolo miesiac robie sobie masaz szorstka gąbka i nic to nie daje, w tym mejsciu mam wiekszy cellulit i i to taka bardziej bylwa twarda nie taka skora jak wszedzie tylko takie twardze .Dziewczyny doradzcie mi cos co to moze byc i jak z tym walczyc !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08-04-08_0900.jpg (15,1 KB, 55 załadowań)
efa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 09:45   #2
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Problem z biodrami ....

moze HULA HOP?
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 21:23   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Problem z biodrami ....

Nie przejmuj się, każdy jest trochę asymetryczny, nie ma ludzi idealnie identycznych z prawej i lewej strony. Nie wygląda, żeby to była jakaś duża różnica w Twoim przypadku. Jeśli problem wiąże się ze skórą, to może ewentualnie poradź się dermatologa Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam Twój opis.
Wydaje mi się, że masz trochę źle dopasowany fason lub rozmiar bielizny - może to powoduje lekkie obrzęki, utrudniając cyrkulację krwi i limfy?
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.