prezent dla niemowlaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-19, 13:42   #1
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788

Pierwsza wizyta +prezent


Może był juz taki temat ale nie mogę znależć niestety. Mam ogromną prośbę, moja bardzo dobra koleżanka urodziła synka. Idę ich pierwszy raz odwiedzić i chciałabym dać jakiś prezent maluszkomi, ale za bardzo nie mam pomysłu. A może rodzicom także powinnam dać? JAk myślicie?
Bardzo proszę o rady Pozdrawiam
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 14:08   #2
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Pierwsza wizyta +prezent

Ja proponuje kartke z gratulacjami z okazji narodzin dzidziusia,kwiaty dla mamusi i cos dla malutkiego,np.
jakis malutki pluszak,moze z pozytywka lub jakies ubranka.
Pozdrawiam.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 14:14   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Pierwsza wizyta +prezent

Wlasnie przeczytalam taki artykol w gazecie tych poradnikach dla mam i przyszlych mam . Sa tam propozycja do pierwszego roku zycia. Np. podano zeby kupic jakis ladny komplecik na maluszka spioszki z bluzeczka, lub caly komplecik do tego buciki i czapeczka i najlepiej o dwa rozmiary wieksze bo taki bobas to szybko rosnie. Sama w marcu przyszlego roku bede mama i nie kupuje nic na 56 czy 58 cm tylko odraz 62 cm. Moja dzicia zapowiada sie na 3,5 kilo wiec pewnie wzrost bedzie bardziej standartowy nie to co ja bylam (61 cm mialam jak sie urodzilam), ale wiem jak dzieci szybko rosna jesli kupisz cos w sam raz to dzicia to zalozy z przyslowiowe dwa razy i juz wyrosnie. Podobno zabawka taka na przyszlosc czyli klocki takie duze dla malych dzieci lub misiu. Jak dzicia bedzie miec tak powyzej pol roku to zacznie po tego typu zabawki siegac. Moze nie bedzie umiec jeszcze budowac zamkow z klockow ale juz cos bedzie kombinowac, wiec wazne zeby byly duze zeby bylo dobrze je zlapac. Lub mozesz podarowac rodzica kupon na jakas tam sume z jakiegos sklepu dziecinnego ktore sprzedaje takie kupony a rodzicie sami pojda i kupia to co potrzebuja
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 15:18   #4
anuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 35
GG do anuska
Re: Pierwsza wizyta +prezent

Hi hi u mnie w rodzinie jest taki przesąd a zarazem tradycja, ze jak sie idzie do maluszka w pierwsze odwiedziny to oprócz prezentu dla szkraba daje sie jakies slodycze aby dziecko mialo "slodkie zycie", wiec gdy moja siostra urodzila w zeszlym roku, wpadliśmy na genialny pomysl - kupiliśmy dla "malucha" 10 kg cukru. Pomysl bardzo sie spodobal pozostalym mamą które dzielily sale z moja siostrą. Polecam naprawde warto zobaczyc minę, rozbawienie i lzy szcześcia. Pozdrawiam serdecznie
anuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-19, 15:28   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Pierwsza wizyta +prezent

ja polecam dla tatusia jakis dobry alkohol ,dla mamusi jakies soczki a dla maluszka ciuszki, mądrą zabawke lub książeczkę ,no i oczywiscie kwiaty i kartkę na pamiatkę .
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-21, 22:48   #6
Karmen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 171
Re: Pierwsza wizyta +prezent

Też wydaje mi się, że o tatusiu warto pamiętać. Nie ma takiego zwyczaju ..a szkoda. Zgadzam się z Paulą, że alkochol (choćby syboliczna małpeczka) na pępkowe byłby bardzo miłą i oryginalną niespodzianką.
Dla mamy, niezawodne i zawsze trafione kwiaty (chyba, że uczulona na pyłki)i tu też nie musi być wystawnie, długa ładna róża wygląda świetnie!
A dla maluszka niezawodne są chusteczki do pupci (choć to dziwnie brzmi) każda mama się ucieszy, bo tego zawsze w domu mało. Jeśli zabawkę, to lepiej coś małego i dobrej jakości, niż dużo a takiej sobie jakości. Ja zawsze cieszyłam się gdy ktoś przyniósł ładną oryginalną grzechotkę (np. chicco). Body też są dobre w każdej ilości(polecam rozmiar 68/74 conajmniej). Polecam kupić coś naprawdę ładnego i estetycznego bo mam nigdy na to nie stać i przedłożą ponad to inne wydatki, a w prezencie fajnie dostać coś extra nap z "mathercare". Są tam śliczne śliniaczki, body, skarpeteczki, kocyków też nigdy dość.
Na później dobre są również kubeczki (tak zwane) niekapki, klipsy do smoczków (takie by smoczek nie upadał na ziemię) lub pudełka do smoczków. Smoczka samego nie polecam bo są różne gusta i preferencje. Poza tym mama może być z tych co są smoczkom przeciwne, więc radzę się upewnić co do smoczkowych akcesoriów.
podaje jeszcze inne pomysły którymi jako mama dwójki sama bym nie pogardziła

ramki do zdjęć
albumy do djęć
sudocrem (do pupci dzidzi)
dobre czerwone winko (mamom wolno pić lampkę dziennie)
ładne ilustrowane książeczki-lub takie materiałowe czy piankowe dla dzidziusiów
ręczniczek z kapturkiem...
Powodzenia
klarysa
Karmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-22, 09:10   #7
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Re: Pierwsza wizyta +prezent

Dziękuje bardzo za wszelkie pomysły.
Odwiedziny mam za soba. Kupiłam dobre czerwone winko, album na zdjecia- bardzo ale to bardzo sie przydał , a maleństwo dostało ciuszki, podobno bardzo słodkie- hmmm wszystko co małe to słodkie.
Pozdrawiam
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-23, 11:46   #8
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Wink co kupic

moja znajoma kilka dni temu urodziła dzidziusia,chcialabym isc ją odwiedzić ale wiem,ze z pustymi rękami nie wypada.co kupić maleństwu?

dodam,ze to ma byc coś skromnego-niedrogiego.
wiem,ze temat jest banalny,ale ja na prawdę nie mam zadnego oryginalnego pomysłu.nie wiem co kupuje się noworodkowi, grzechotke, pluszaka, ..,..?nie mam pojęcia.

Edytowane przez iza_
Czas edycji: 2005-06-23 o 11:55 Powód: chce coś dodać
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 13:02   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: co kupic

w zasadzie mozesz kupic cos z rzeczy które wymieniłas ,osobiscie preferowałabym gryzak,grzechotkę,jakis ładny ciuszek,ksiązkę taką sztywną kolorową.

nie lubiłam jak znajomi przynosili pluszaki -córka nigdy sie nimi nie bawiła a miała tego całą masę tylko sie kurzyły.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 15:48   #10
aga25115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2
Dot.: co kupic

Grzechotka Lub Jakis Gryzak To Dobry Pomysł, A Moze Jakiś Album Fotograficzny Gdzie Mozna Uwiecznic Swojego Słodkiego Malucha.
aga25115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 19:35   #11
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: co kupic

Jak mojej przyjacilce urodzila sie dziewczynka, kupilam jej sliczna sukieneczke, zeby podkreslic "dziewczecosc" noworodka Naprawde fajniutka kiecuszke kupilam za jakies 20-30 pln w H&M. Uszyta tak, by bez problemu wlozyc w nia noworodka nie robiac mu krzywdy A jak urodzil sie chlopaczek, kupilam tam sliczna koszuleczke (za 15). Noworodek jest za malutki na zabawki, a nowe ubranko zawsze sie przyda. Mozesz kupic np jakies body, tego nigdy za duzo. A jesli np wiesz, ze kolezance sie nie przelewa, mozesz kupic pake pampersow, przewiazac wielka kokarda - bedzie zabawnie i praktycznie.
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-23, 20:53   #12
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: co kupic

dzieki za pomoc.jutro rano pójde na zakupy.coś wybiorę
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:19   #13
marzulkii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
jaki prezent dla noworodka?

Mam pytanie do wszystkich mam Moja najlepsza koleżanka urodziła córeczke, zostałam zaproszona na wizyte ale kompletnie nie wiem co kupić malutkiej wiem ze ubranek i innych klasycznych drobiazgów ma juz duzo. Prosze o jakiś pomysł coś co nie tylko jest ladne ale cos co sie naprawde przydaje. Z góry dziejuje
marzulkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:27   #14
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

jestem mama prawie rocznej Wiktorii i tak szczerze to najwiecej dostalam ubranek i zabawek. z innych praktycznych rzeczy to specjalny bidon trzymajacy cieplo napojow w butelce, kocyki jeden duzy a drugi maly i tak szczerze to te kocyki sa rzecza ktora bedzie mi sluzyla przez kilka ladnych lat. najlepiej chyba jednak bedzie jak wprost zapytasz sie jej co jeszcze moze sie jej przydac. na pewno jest jeswzcze kilka rzeczy w ktore musi sie zaopatrzyc.jakby co to pisz. podpowiem. pozdrawiam
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:53   #15
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

wielka paczka pieluch to jest to co noworodek wiecznie potrzebuje plus ładna kartka z powitaniem i gratulacjami dla rodziców .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:57   #16
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

1. ładny album na zdjęcia lub album-książeczkę - młodzi rodzice dostają "kręćka" na punkcie fotografowania dzieci
2. karuzelka do łóżka
3. kocyk - śpiworek
4. wesoła lampka nocna - fajne świecące "duszki" są w IKEA

a najbardziej przydadzą się pampersy
no, ale raczej nie na prezent
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 20:01   #17
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

moze faktycznie sie spytaj co by kobietki potrzebowały. Ja osobiscie dostałam od znajomych: karuzelkę, play-gym(mata do lezenia dzdzi z grzechotkami na pałąkach)-i najbardziej użyteczny prezent-nosidełka. Oprócz tego mnóstwo ubranek, grzechotek-ale to są prezenty mniej potrzebne (ciuszki nie wszystkie są praktyczne-a ja cenie praktycznosc, a grzechotki-co za dużo to niezdrowo ).
Spytaj mamy dzidzi czego nie zdązyła kupic to ja mozesz w tym wyręczyc-skoro jestescie zaprzyjaznione-napewno odpowie szczerze.
Paula ma dobry pomysł z tymi pampersami, choc ja bym wolała cos bardziej trwałego.
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 21:24   #18
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

paula ma racje paczka pieluch lub chusteczek nawilżających zawsze sie przyda ... albo raczej pomyśl o drobiazgu dla młodej mamy. Strasznie się ucieszyłam jak raz to ja dostałam prezent ... krem pod oczy co by worków nie było widac kurcze ale się ucieszyłam i oczywiście w pełni wykorzystałam
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-28, 11:49   #19
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Dla dziecka kupiłabym pieluszki bo to schodzi jak woda... a dla mamy skoro urodziła córcie to przydałby się jakiś ładny kwiatek i wydaje mi się że wystarczy
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-28, 12:30   #20
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
prezent dla nowordka i dla mamy

ja też wychodze z załozenia że prezent miło dać i mamie i dziecku...
Koleżance kupiłam balsam ujędrniajacy do ciała - chciałam kupić antycellulitis ale nie chciałam jej urazić i nie wiedziałam czy ma
a... ujedrniający taki wydawał mi się odpowiedni
i w końcu powinnyśmy tez pomysleć o mamie a nie tylko o dziecku bo młoda mama też chce fajnie wyglądać, a nie mozna jej kupić np koniaczku

a prezent dla dziecka? gdy zadzwoniłam do innej mojej koleżanki to powiedziałą - że ona chce abym tylko przyjechała.... a prezentów nie chce.
jest to miłe ale chciałabym im obojgu coś kupić - bo ojcu to łatwo
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 21:50   #21
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: prezent dla nowordka i dla mamy

a gazetki? Np. prenumerata na kwartał "Rodzice"?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 10:13   #22
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

ja pamietam, ze najbardziej cieszylam sie z pieluch.

z ubranek oczywiscie tez, ale dostalam ich sporo, wszystkie takie malenkie, ze nawet niektorych nie zdazylam corci ubrac.
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 10:14   #23
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

no wlasnie! zapomnialam dodac, ze ja takze dostalam pare razy drobiazg i bylo mi bardzo milutko.
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 15:51   #24
marzulkii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Dziekuje bardzo wszystkim. Ostatecznie zrobilam tak że kupilam małej pieluchy i chusteczki nawilzające( z tego prezętu widac moja przyjaciólka byla bardzo zadowolona) do tego jeszcze mała pozytywka dla niemowlaków i drecik ale wiekszy rozmiar. Dla mamusi kupilam kwiatek doniczkowy nio i oczywiście zabrałam pyszne ciasto, które prawie cale zjadł tatuś. Bardzo milo wspominam te wizyte, maleńka jest slodka a rodzice choć zmęczeni nocnym maratonem to bardzo bardzo szcześliwi !!! Pozdrawiam

PS. Hmmm... są tez minusy tej wizyty a mianowicie....... JA CHCĘ DZIDZIUSA:P
marzulkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 13:38   #25
mmadameekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 54
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

pieluszki,chusteczki nawlizane i oliwki, nic sie bardziej nie przydaje
mmadameekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 10:50   #26
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Podnoszę wątek
Niedługo pierwszy raz zobaczę moją przyszłą chrześnicę i chciałabym kupić jej jakiś drobiazg na dobry początek Niunia będzie wtedy miała ponad miesiąc. Zastanawiam się nad kocykiem, o którym - jak widzę - już tu wspomniano. Myślicie, że to dobry pomysł?

Pozdrawiam
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:41   #27
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Cytat:
Napisane przez natka_pietruszki
Zastanawiam się nad kocykiem, o którym - jak widzę - już tu wspomniano. Myślicie, że to dobry pomysł?
Jasne że dobry, o ile rodzice już nie kupili, bo kocyk nalezy chyba do "pakietu startowego"
A może taki , troche wiekszy http://www.tanimarket.pl/go/_info/?i...a3b84d97dd7768
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 09:55   #28
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Muszę się przyznać, że dostałam (dostaliśmy) prezent, którego na poczatku kompletnie nie doceniłam a teraz (szczególnie latem) nigdzie bez niego się nie ruszam. Jest to przewodnik Pascala "Z dzieckiem po Polsce". Naprawde super sprawa, opisane miejsca które dzieko moze zobaczyć i dobrze się bawić, knajpy, kapielska no mase informacji. Korzystamy z niego nie tylko w czasie wakacji ale np w weekendy czy wolne słoneczne popołudnie. Nawet nie zdawalismy sobie sprawy że tak blisko nas są takie fajne miejsca do zobaczenia i miłego spędzenia czasu. Do tego przed każdym regionem Polski jest dodana legenda, podanie związane z danym regionem, które w samochodzie były juz czytane setki razy .
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:08   #29
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

jak mój mały się urodził i przyjmowałam gości to dostałam mnóstwo ubranek,kocyk,grzechotki, butelke antykolkowa i ...wszystko własciwie mi sie przydało.jak rok później byłam pierwszy raz u przyjacióki oglądac jej dzidzie to kupiłam jej taki album -pierwsze lata dziecka albo jakos tak.bardzo się to przyjaciółce spodobało i od razu zabrała sie za wpisywanie ,wklejanie i uzupełnianie tych kilku tygodni od urodzenia.sama mam takie cos dla marcinka i nieraz sentymentalnie popatrze na odbicie malutkiej raczki albo zdjęcie pierwszego wyrżniętego ząbka...

nie jestem zwolenniczka prezentów -kosmetyków dla dziecka -nigdy nie wiadomo czego dzidzia uzywa,może mieć na jakąś firme uczulenie i co jeśli akutar kupiłabym cały zestaw.tak samo z pieluszkami i chusteczkami...-chyba że wiedziałabym że dziecko np.używa tylko oryginalnych pampersów -to co innego.
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 15:24   #30
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: jaki prezent dla noworodka?

Już zdecydowałam - pytałam rodziców małej o kocyk, ale mają już cztery , za to nie mają pościeli
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-02 10:33:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.