Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-31, 07:34   #1261
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No to pierwsze koty za płoty - jeśli chodzi o Strobe Cream i Fix+
Najpierw po nałozeniu Strobe prawie się załamałam nerwowo, kiedy zobaczyłam w lustrze bombkę na buzi ale myślę sobie, nic to, jedziemy z podkładem Wedle rad Kamila zmieszałam Pro Longa NC20 z NW 20 i faktycznie - wyszedł piękny twarzowy beżyk aczkolwiek samo NW równiez mi pasuje i to idealnie, wychodzi, ze nie jestem NC tylko C lub NW Wracając do makijazu, to na podkład nałozyłam korektor, na to wszystko blota, potem róz i CCl i spryskałam Fixem i .... no i swieciłam sie troche nim wyschłam, ale efekt ... bardzo mnie zadowolił! Buzia faktycznie nie wygląda tak pudrowo po Fixie. Generalnie póki co nie żałuję zakupów A co do Strobe, to leciutko przebija przez podkład, ale nie tak nachalnie, wiec się polubimy
Do potestowania jeszcze czeka wkład Tete -A-Tint
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-05-31 o 07:36
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 07:34   #1262
who1
Raczkowanie
 
Avatar who1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Piękny zbiór, teraz tylko opisy i swatche! Swatchy nigdy zbyt wiele, zwłaszcza, że często ten sam cień odmiennie wygląda w zależności od karnacji.
Zatem Who1 - Traxa po raz setny poproszę!
sie robi, w weekend wrzuce forki wszystkich zdobyczy
who1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 07:38   #1263
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
sie robi, w weekend wrzuce forki wszystkich zdobyczy
Dużo tych forków?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:19   #1264
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to pierwsze koty za płoty - jeśli chodzi o Strobe Cream i Fix+
Najpierw po nałozeniu Strobe prawie się załamałam nerwowo, kiedy zobaczyłam w lustrze bombkę na buzi ale myślę sobie, nic to, jedziemy z podkładem Wedle rad Kamila zmieszałam Pro Longa NC20 z NW 20 i faktycznie - wyszedł piękny twarzowy beżyk aczkolwiek samo NW równiez mi pasuje i to idealnie, wychodzi, ze nie jestem NC tylko C lub NW Wracając do makijazu, to na podkład nałozyłam korektor, na to wszystko blota, potem róz i CCl i spryskałam Fixem i .... no i swieciłam sie troche nim wyschłam, ale efekt ... bardzo mnie zadowolił! Buzia faktycznie nie wygląda tak pudrowo po Fixie. Generalnie póki co nie żałuję zakupów A co do Strobe, to leciutko przebija przez podkład, ale nie tak nachalnie, wiec się polubimy
Do potestowania jeszcze czeka wkład Tete -A-Tint
możesz jeszcze sróbować zamiast pod podkłąd to odrobinkę na podkład,( ale oczywiście przed pudrem) wklepać 190 (płaskim do podkładu) wklepać strobe cream tam, gdzie używasz rozświetlacza (na kości policzkowe). Ktoś o to pytał (chyba Myszkołapka?) - u mnie Strobe przy tych temperaturach spisuje się jak zwykle bez zmian czyli super.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:42   #1265
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
możesz jeszcze sróbować zamiast pod podkłąd to odrobinkę na podkład,( ale oczywiście przed pudrem) wklepać 190 (płaskim do podkładu) wklepać strobe cream tam, gdzie używasz rozświetlacza (na kości policzkowe). Ktoś o to pytał (chyba Myszkołapka?) - u mnie Strobe przy tych temperaturach spisuje się jak zwykle bez zmian czyli super.
Dziękuje za podpowiedź tylko nie mam 190 przymierzałam się dopiero do niego, albo do 195 A czy 190-ka możan korektor spokojnie nałozyć na większe partie buzi?
A co do temperatur, w pracy mam klime, w aucie klime, to nie wiem kiedy sprawdzę na sobie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:51   #1266
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Burn: ahhhh Coppering ))

dziewczyny, czytałyście?

http://www.temptalia.com/mac-blogger...ons-collection

http://www.temptalia.com/mac-blogger...akes-eyeshadow

tego jeszcze nie było!
nie wiem jeszcze JAK, ale muszę to mieć
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:58   #1267
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Burn: ahhhh Coppering ))

dziewczyny, czytałyście?

http://www.temptalia.com/mac-blogger...ons-collection

http://www.temptalia.com/mac-blogger...akes-eyeshadow

tego jeszcze nie było!
nie wiem jeszcze JAK, ale muszę to mieć
Parisian Skies mi przypomina Russian Blue
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 09:58   #1268
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Burn: ahhhh Coppering ))

dziewczyny, czytałyście?

http://www.temptalia.com/mac-blogger...ons-collection

http://www.temptalia.com/mac-blogger...akes-eyeshadow

tego jeszcze nie było!
nie wiem jeszcze JAK, ale muszę to mieć
Super sprawa.Szkoda,że tylko online
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 10:02   #1269
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Super sprawa.Szkoda,że tylko online
i to tylko w USA i Kanadzie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 15:59   #1270
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Myszołapko pytałaś się, jak Strobe Cream będzie się zachował w wysokich temperaturach - otóż bardzo przyzwoicie - zero dodatkowego świecenia, tłuszczenia i tym podobnych. Jestem usatysfakcjonowana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 16:45   #1271
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myszołapko pytałaś się, jak Strobe Cream będzie się zachował w wysokich temperaturach - otóż bardzo przyzwoicie - zero dodatkowego świecenia, tłuszczenia i tym podobnych. Jestem usatysfakcjonowana
Wezmę próbkę, koniecznie muszę obadać, bo lubię się świecić
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 18:38   #1272
who1
Raczkowanie
 
Avatar who1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dużo tych forków?
oj Ty niedobra nie łap za slowa
who1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 18:44   #1273
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to pierwsze koty za płoty - jeśli chodzi o Strobe Cream i Fix+
Najpierw po nałozeniu Strobe prawie się załamałam nerwowo, kiedy zobaczyłam w lustrze bombkę na buzi ale myślę sobie, nic to, jedziemy z podkładem Wedle rad Kamila zmieszałam Pro Longa NC20 z NW 20 i faktycznie - wyszedł piękny twarzowy beżyk aczkolwiek samo NW równiez mi pasuje i to idealnie, wychodzi, ze nie jestem NC tylko C lub NW Wracając do makijazu, to na podkład nałozyłam korektor, na to wszystko blota, potem róz i CCl i spryskałam Fixem i .... no i swieciłam sie troche nim wyschłam, ale efekt ... bardzo mnie zadowolił! Buzia faktycznie nie wygląda tak pudrowo po Fixie. Generalnie póki co nie żałuję zakupów A co do Strobe, to leciutko przebija przez podkład, ale nie tak nachalnie, wiec się polubimy
Do potestowania jeszcze czeka wkład Tete -A-Tint
Cori, czyżbyś sugerowała, że jak ktoś używa NC to powinien używać W, a jak NW to powinien używać C (np. w face & body) ?
Bo zastanawiam się nad face & body, a jedyna rzecz, do której się nigdy nie przekonam to proszenie w MACu o dobraniu koloru podkładu,bo ZAWSZE mi wciskają NW, kiedy ja potrzebuję NC :P. I myślałam, że w F&B powinnam brać C ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 18:54   #1274
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
oj Ty niedobra nie łap za slowa


---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Cori, czyżbyś sugerowała, że jak ktoś używa NC to powinien używać W, a jak NW to powinien używać C (np. w face & body) ?
Bo zastanawiam się nad face & body, a jedyna rzecz, do której się nigdy nie przekonam to proszenie w MACu o dobraniu koloru podkładu,bo ZAWSZE mi wciskają NW, kiedy ja potrzebuję NC :P. I myślałam, że w F&B powinnam brać C ...
Winyl, ja w żadnym razie nic nie sugeruję
Ja tylko mówię, co odkryłam u siebie. Prawda jest taka, ze F&B w kolorze C2 dobrał mi wizazysta i to kolor dla mnie idealny. Potem ja dobierałam sobie sama absolutnie w ciemno Pro Long zakładajac, ze NC będzie dobry. Ale przy noszeniu wydał mi sie za zóltawy. I teraz, nabywszy NW wyszło, ze lepiej mi pasuje NW niz NC, a jeszcze lepiej, jak mam oba zmieszane, bo wtedy mam idelany beż, czyli wychodzi w sumie C (C to beż, neutral).
Wiec w sumie mogę nosić C lub NW. Samo NC jest dla mnie za zólte
Tak to jest, jak sie nie ma sklepu maca pod nosem i nie moze wszystkiego pomacać/potestować tylko w ciemno i na podstawie pytań albo tego co się oblooka na forum
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-05-31 o 19:00
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 19:06   #1275
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



Winyl, ja w żadnym razie nic nie sugeruję
Ja tylko mówię, co odkryłam u siebie. Prawda jest taka, ze F&B w kolorze C2 dobrał mi wizazysta i to kolor dla mnie idealny. Potem ja dobierałam sobie sama absolutnie w ciemno Pro Long zakładajac, ze NC będzie dobry. Ale przy noszeniu wydał mi sie za zóltawy. I teraz, nabywszy NW wyszło, ze lepiej mi pasuje NW niz NC, a jeszcze lepiej, jak mam oba zmieszane, bo wtedy mam idelany beż, czyli wychodzi w sumie C (C to beż, neutral).
Wiec w sumie mogę nosić C lub NW. Samo NC jest dla mnie za zólte
Tak to jest, jak sie nie ma sklepu maca pod nosem i nie moze wszystkiego pomacać/potestować tylko w ciemno i na podstawie pytań albo tego co się oblooka na forum

dziewczyny skoro mowa o face & body foundation to ja tez się podepne pod temat jeśli można .
zamierzam w piatek sobie go zamówić ale nie wiem jaki odcien.. jestem NW 15 ..które odcienie w face&body więc który odcien będzie dla mnie dobry w face&body ?
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 19:08   #1276
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



Winyl, ja w żadnym razie nic nie sugeruję
Ja tylko mówię, co odkryłam u siebie. Prawda jest taka, ze F&B w kolorze C2 dobrał mi wizazysta i to kolor dla mnie idealny. Potem ja dobierałam sobie sama absolutnie w ciemno Pro Long zakładajac, ze NC będzie dobry. Ale przy noszeniu wydał mi sie za zóltawy. I teraz, nabywszy NW wyszło, ze lepiej mi pasuje NW niz NC, a jeszcze lepiej, jak mam oba zmieszane, bo wtedy mam idelany beż, czyli wychodzi w sumie C (C to beż, neutral).
Wiec w sumie mogę nosić C lub NW. Samo NC jest dla mnie za zólte
Tak to jest, jak sie nie ma sklepu maca pod nosem i nie moze wszystkiego pomacać/potestować tylko w ciemno i na podstawie pytań albo tego co się oblooka na forum
Aaa myślałam, że jesteś specjalistką w dobieraniu kolorów podkładów jak nasz Rodzynek .
Ale wygląda na to, że rzeczywiście to tak działa . I od razu się poprawię, nie ma C i W tylko C i N, troszkę się zaplątałam . Czyli NW -> C, NC -> N .
Jak się mylę to proszę poprawić, ale akurat się trafił post na pewnym blogu, który by tę tezę potwierdzał .

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
dziewczyny skoro mowa o face & body foundation to ja tez się podepne pod temat jeśli można .
zamierzam w piatek sobie go zamówić ale nie wiem jaki odcien.. jestem NW 15 ..które odcienie w face&body więc który odcien będzie dla mnie dobry w face&body ?
W związku z tym co napisałam przed chwilą, celowałabym w C1 na Twoim miejscu, ale koniecznie sprawdź to wcześniej! Nie chcę żeby było później na mnie :P.
(ja mam NC15 i będę celować w N1 )

Btw. ostatnio się spotkałam z opinią, że przy kolorach najjaśniejszych nie ma większej różnicy czy się weźmie NC czy NW .
W przypadku pudrowego studio fixa protestuję, ale już np. korektor sobie głupia przez przypadek wzięłam NW i o dziwo pasuje
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2011-05-31 o 19:10
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 19:10   #1277
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Aaa myślałam, że jesteś specjalistką w dobieraniu kolorów podkładów jak nasz Rodzynek .
Ale wygląda na to, że rzeczywiście to tak działa . I od razu się poprawię, nie ma C i W tylko C i N, troszkę się zaplątałam . Czyli NW -> C, NC -> N .
Jak się mylę to proszę poprawić, ale akurat się trafił post na pewnym blogu, który by tę tezę potwierdzał .

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------


W związku z tym co napisałam przed chwilą, celowałabym w C1 na Twoim miejscu, ale koniecznie sprawdź to wcześniej! Nie chcę żeby było później na mnie :P.
(ja mam NC15 i będę celować w N1 )
włąsnie studiuje to co napisałaś - sprawdzić niestety nie mam jak i to cały problem
zastanwiam sie w takim razie pomiędzy C1 a C2 bo teraz minimalnie sie opaliłam i nw15 jest troszke za jasne a nw20 już za ciemne


ja miałam korektor nc i kompletnie mi nie pasował - sądze,że to jednak od cery zależy
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 19:54   #1278
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Pomarańczowe i miedziane cienie to najlepsze co może być!Na prawdę!Ostatnio przeżywam fazę trwałego romansu z Paradisco

Moje niedoceniane perełki : Star Violet(mam wrażenie,że większość woli Cranberry),wyma rzony do wszystkich ciepłych kolorów a także do neutrali na codzień, Coppering(prawda Kasiu ?) i Swiss Chocolate.
Majeczko Przetestuję

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Miło mi

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to pierwsze koty za płoty - jeśli chodzi o Strobe Cream i Fix+
Najpierw po nałozeniu Strobe prawie się załamałam nerwowo, kiedy zobaczyłam w lustrze bombkę na buzi ale myślę sobie, nic to, jedziemy z podkładem Wedle rad Kamila zmieszałam Pro Longa NC20 z NW 20 i faktycznie - wyszedł piękny twarzowy beżyk aczkolwiek samo NW równiez mi pasuje i to idealnie, wychodzi, ze nie jestem NC tylko C lub NW Wracając do makijazu, to na podkład nałozyłam korektor, na to wszystko blota, potem róz i CCl i spryskałam Fixem i .... no i swieciłam sie troche nim wyschłam, ale efekt ... bardzo mnie zadowolił! Buzia faktycznie nie wygląda tak pudrowo po Fixie. Generalnie póki co nie żałuję zakupów A co do Strobe, to leciutko przebija przez podkład, ale nie tak nachalnie, wiec się polubimy
Do potestowania jeszcze czeka wkład Tete -A-Tint
Corii dziękuję Chyba trzeba będzie kupić

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Ktoś o to pytał (chyba Myszkołapka?) - u mnie Strobe przy tych temperaturach spisuje się jak zwykle bez zmian czyli super.
Tym bardziej trzeba będzie kupić

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myszołapko pytałaś się, jak Strobe Cream będzie się zachował w wysokich temperaturach - otóż bardzo przyzwoicie - zero dodatkowego świecenia, tłuszczenia i tym podobnych. Jestem usatysfakcjonowana
Czyli już mam go na liście must-have

Po Waszych postach nasuwa mi się jedno pytanie ... czy w Polsce Jumbo NYX'a tylko przez neta, a jeśli nie to gdzie w necie ?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:03   #1279
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Czyli już mam go na liście must-have
Kochana, ja Strobe Cream w ciągu 2 tygodni nabyłam od wpisania na must have listę

Vanth - wstawiłam na swatchowym makijaż o który prosiłas zebym wrzuciła, jak się umaluje - czyli paradisco i szarości
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-05-31 o 21:41
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 22:11   #1280
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Hej

Orientujecie się może ile kosztuje ten korektor (Studio Finish) w sklepie stacjonarnym w Warszawie albo Krakowie?
http://www.maccosmetics.com/product/...ler/index.tmpl

Zastanawiam się do jakiego stopnia cena (93zł + przesyłka) na allegro jest wysoka
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:14   #1281
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wszystkie korektory są po 70PLN
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:21   #1282
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Wszystkie korektory są po 70PLN
jak dobrze, że zapytałam czyli opłaca się poprosić koleżankę o wizytę w galerii z MAC'iem
dziękuję
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 00:31   #1283
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość



Miło mi


?
Mi jeszcze bardziej
Rano wysle
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 00:58   #1284
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Vanth - wstawiłam na swatchowym makijaż o który prosiłas zebym wrzuciła, jak się umaluje - czyli paradisco i szarości
Ależ Ci pięknie wyszło - po takim makijażu to ja Paradisco mieć muszę! Razem z Burn - it - up pokazujecie, jak wiele wymiarów może mieć ten cień - jakbyście się umówiły, by jednego dnia oczy nim podkreślone upubliczniać .
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 07:18   #1285
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Ależ Ci pięknie wyszło - po takim makijażu to ja Paradisco mieć muszę! Razem z Burn - it - up pokazujecie, jak wiele wymiarów może mieć ten cień - jakbyście się umówiły, by jednego dnia oczy nim podkreślone upubliczniać .
Masz rację, Paradisco w zalezności od uzytych kolorów do niego zmienia się jak kameleon. Powiem Ci, ze mnie na razie najbardziej podoba się z szarosciami, ale chciałam jeszcze wypróbowac inne kombinacje, owczywiście wstawię je dla porównania
A co do zmowy - zainspirowałaś mnie makijażem zmalowanym w MAC-u, obiecałam Ci, ze jak sie tak umaluję, to wstawię, no i wstawiłąm, a ze akurat jakoś tak po Burn - to czysty przypadek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-01 o 07:20
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 07:39   #1286
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuje za podpowiedź tylko nie mam 190 przymierzałam się dopiero do niego, albo do 195 A czy 190-ka możan korektor spokojnie nałozyć na większe partie buzi?
A co do temperatur, w pracy mam klime, w aucie klime, to nie wiem kiedy sprawdzę na sobie
można jak chcesz na razie tańszy odpowiednik (np. tylko do stosowania do Strobe lub korektora, tak jak ja, bo ja do podkładu wolę cudo-flat topa z Sigmy) to bardzo podobny jest płaski pędzel do podkładu z Inglota https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...klonu-21t.html

Co do sprawdzania, to u mnie to odrazu widać, bo np. kiedyś jak wychodziłam z klimatyzowanego pomieszczenia lub samochodu na upał to od razu jakby pociła mi sie twarz (tzn. nie pociła naprawdę ale makijaż tak jakby od razu rozwarstwiał się i spływał). Teraz zmieniłam podkład na mój nowy absolutny ideał - Double Wear i upał mi nie straszny. No i inne kosmetyki typu róz, bronzer itp lepiej "siedzą" na twarzy.

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-06-01 o 07:40 Powód: dodany link
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 08:00   #1287
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
można jak chcesz na razie tańszy odpowiednik (np. tylko do stosowania do Strobe lub korektora, tak jak ja, bo ja do podkładu wolę cudo-flat topa z Sigmy) to bardzo podobny jest płaski pędzel do podkładu z Inglota https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...klonu-21t.html

Co do sprawdzania, to u mnie to odrazu widać, bo np. kiedyś jak wychodziłam z klimatyzowanego pomieszczenia lub samochodu na upał to od razu jakby pociła mi sie twarz (tzn. nie pociła naprawdę ale makijaż tak jakby od razu rozwarstwiał się i spływał). Teraz zmieniłam podkład na mój nowy absolutny ideał - Double Wear i upał mi nie straszny. No i inne kosmetyki typu róz, bronzer itp lepiej "siedzą" na twarzy.
Dziękuję, Strobe wolę jakos palucem nakładać ale do korektora to bym jakiś pedzelek chciała. Inglotowi sie przyjrzę, ale macowy 190 to chyba nabęde i tak, bo za mną łazi, do podładu tez sie przyda

A wiesz, wczoraj jak wyszłam na ten upał, to nic mi nie spłynęło Wszystko na miejscu ładnie się trzymało. I nie wiem czy to zasługa Fix+ czy nie
Double Wear miałam, przyznaję jeden z trwalszych na takie temperatury, ale zrezygnowałam z niego, bo mi straszliwie uwidaczniał suche skórki, nawilżanie buzi guzik dawało Przeszłam potem na DW Light, który tez wytrzymywał bez problemu upały i nie wysuszał, ale za jasny kolor miałam, a ciemniejszy był juz za ciemny no i tak wyszło, ze sie go pozbyłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:20   #1288
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Ależ Ci pięknie wyszło - po takim makijażu to ja Paradisco mieć muszę! Razem z Burn - it - up pokazujecie, jak wiele wymiarów może mieć ten cień - jakbyście się umówiły, by jednego dnia oczy nim podkreślone upubliczniać .
Paradisco to must have!
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:06   #1289
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

http://gossmakeupartist.blogspot.com...ce-review.html
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:26   #1290
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Mam pytanie. Można gdzieś jeszcze dostać szminkę Viva Glam Cyndi?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.