Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 13:03   #4351
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bez wysiłku nie będzie rezultatów. Mnie też denerwowało, że ją trzeba czyscić za każdym razem, tracić na to wiecej czasu, wiadomo, że najlepiej po prostu się wypaćkać paluchami i spłukać, ale jednak efekty są wtedy nijakie. Przerabiałam to już nie raz i niestety nie ma cudów bez starania, regularnego poświęcania czasu na wszelkie zabiegi. Ale jak nie lubisz to Ci nic nie poradzę, fajne są jeszcze pieluszki tetrowe zamiast gąbeczki lub ręczniczek frotte, ale to tez trzeba myć i się babrać z tym. Wydaje mi sie jednak, że warto, bo taki codzienny masaż tymi akcesoriami lepiej wpływa na cerę niż ostre peelingi stosowane raz w tygodniu, ale rozsiewające wypryski na całej twarzy.
No właśnie, mój problem też jest taki, że ja jestem średnio systematyczna. Albo coś robię codziennie albo w ogóle. Nie mam po prostu siły ostatnimi czasy. Zmuszam się aby codziennie włosy myć, więc na resztę sił mi już brak.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Proszę Cię, ja już nie mogę się doczekac!!!
To będzie dopiero wydarzenie .......
Mam nadzieję że przesyłka ode mnie będzie dzisiaj
Myslę, że spodoba Ci sie jej zawartość
Powinna, w końcu to priorytet. Wypadałoby od poczty aby doszło.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:05   #4352
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Auraria gdzie zaopatrujesz sie w olejek z pestek opuncji ??
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:07   #4353
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ups. No trudno, to ja mam nadzieję, że mnie nie uczuli. A czym Wy myjecie ręce, Dziewczyny? Naturalnymi mydełkami w kostce czy może polecacie jakieś w płynie?

.
Używam mydeł tuli,lf no i teraz mam ładny zapas phenome.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:13   #4354
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ups. No trudno, to ja mam nadzieję, że mnie nie uczuli. A czym Wy myjecie ręce, Dziewczyny? Naturalnymi mydełkami w kostce czy może polecacie jakieś w płynie?

Skoro się tak rozkręciłaś, Anula, to ja też skorzystam. Co prawda w najbliższym czasie nie planuję nowych zakupów, bo przyszedł czas na oszczędzanie... Ale dobrze wiedzieć na przyszłość. Co byś poleciła do włosów długich, gęstych, przetłuszczających się u nasady, ale suchych na końcach. Dodam, że pod spodem (przy szyi) moje włosy są takie dziwne, bardzo grube, szorstkie i sztywne niczym druty , a z wierzchu cieńsze, gładsze i delikatniejsze.

po pierwsze odżywki nie nakładaj na skórę głowy a na włoski poniżej uszu nakładaj regularnie silniejsze odżywki. Stosujesz oleje?
Szampony pewnie będą Ci odpowiadały te co mi - ja mam wprawdzie włosy troche poniżej linii żuchwy i nie super grube, ale skłonne do przetłuszczania
To Ci napiszę, jakie szampony najbardziej lubię pod względem oczyszczania ale nie wysuszające:
- khadi szafran+reetha+tulsi i coś tam jeszcze; Małgosia pisała, że dla jej syna za ciężki i obciążał, ale u mnie świetnie sie sprawdza włosy są świeże, miękkie, błyszczące i nie zauważyłam, żeby szybciej sie przetłuszczały, a jednoczesnie mam wrażenie nawilżenia
- yves rocher oczyszczający - mam od niedawna, super oczyszcza, na razie nie wysusza
- labogravier z oślim mlekiem, dobrze myje ale troche plącze
- les argiles z glinkami - ja mam z glinką zieloną i rhassoul, ale jest tez dla włosów przetłuszczających sie z samą glinka - warto sie nim zainteresować
- nowy nabytek kuomaye też bardzo dobrze oczyszcza
- moje włosy sa długo swieże i fajne objętościowo po szamponach yes - ale po pierwsze te ze starym składem do dorwania tylko na all, a po drugie jak czytałas wielu dziewczynom one nie pasują.
- argile provence z zieloną glinką
Staraj się myć szamponem głowę, a wysuszonej części włosów wystarczy jak sie przepłuczą woda ze spłukiwanym szamponem.
O odżywkach już dzisiaj pisałam, więc nie bedę się powtarzać
Oleje - regularnie.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Auraria gdzie zaopatrujesz sie w olejek z pestek opuncji ??
Podszyję się pod Aurarię
Ja mam z BU.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:15   #4355
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja czekam na zamówienie z iherb... wysłałi 23 stycznia, mam nadzieję, ze niedługo dojdzie.....
Nie mogę się doczekać aż przetestujesz odżywkę dodającą objętość
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:15   #4356
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
jp91 ktora maska?
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Właśnie która to maska?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...aloe-vera.html
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Skus sie, skuś, fajna i wydajna Nie śmierdzi, fajnie pachnie ziołami. Wygląda troche jak przyprawa curry i dobrze się rozrabia. Jest w proszku.

Bez wysiłku nie będzie rezultatów. Mnie też denerwowało, że ją trzeba czyscić za każdym razem, tracić na to wiecej czasu, wiadomo, że najlepiej po prostu się wypaćkać paluchami i spłukać, ale jednak efekty są wtedy nijakie. Przerabiałam to już nie raz i niestety nie ma cudów bez starania, regularnego poświęcania czasu na wszelkie zabiegi. Ale jak nie lubisz to Ci nic nie poradzę, fajne są jeszcze pieluszki tetrowe zamiast gąbeczki lub ręczniczek frotte, ale to tez trzeba myć i się babrać z tym. Wydaje mi sie jednak, że warto, bo taki codzienny masaż tymi akcesoriami lepiej wpływa na cerę niż ostre peelingi stosowane raz w tygodniu, ale rozsiewające wypryski na całej twarzy.
A wydajna ta maseczka? ile łyzeczek potrzebujesz na jednorazowe użycie?
Święte słowa! Cały czas powtarzam aż do znudzenia, że od jednej maseczki czy jednej glinki nikt nie wypięknieje. Na to trzeba kupe czasu i wysiłku. Niestety też dużo trzeba próbować, żeby wybrac sobie perełki. Każdemu odpowiadają inne kosmetyki, co cera to inne wymagania.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:18   #4357
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Justynka, nie wiem czy zauważyłaś, ale pisałam, ze sklepy możesz dopisać na listę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 13:18   #4358
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

mialam ta maske


a co do systematyczności - ja tez w to nie jestem dobra, ale zamierzam sie poprawic
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:20   #4359
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja czekam na zamówienie z iherb... wysłałi 23 stycznia, mam nadzieję, ze niedługo dojdzie.....
Oby Mojego śmierdziela zamówiłam 2.01, wysłali 4.01, dzisiaj dotarł.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:21   #4360
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Justynka, nie wiem czy zauważyłaś, ale pisałam, ze sklepy możesz dopisać na listę.
A widziałam, widziałam, nawet je sobie skopiowałam, już uzupełniam
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:22   #4361
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Nie mogę się doczekać aż przetestujesz odżywkę dodającą objętość
ja też dam znać
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oby Mojego śmierdziela zamówiłam 2.01, wysłali 4.01, dzisiaj dotarł.
nie wyrobię tyle czasu!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 13:26   #4362
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A wydajna ta maseczka? ile łyzeczek potrzebujesz na jednorazowe użycie?
Święte słowa! Cały czas powtarzam aż do znudzenia, że od jednej maseczki czy jednej glinki nikt nie wypięknieje. Na to trzeba kupe czasu i wysiłku. Niestety też dużo trzeba próbować, żeby wybrac sobie perełki. Każdemu odpowiadają inne kosmetyki, co cera to inne wymagania.

Zgadzam się, nie ma cudownego kosmetyku, chyba, ze chemiczne g...o, które świetnie się nakłada i szybko spłukuje, po którym cera wygląda ładnie przez 1 dzień, a potem 2 razy gorzej.

A maseczka jest bardzo wydajna. Na opakowaniu (śliczny metalowy pojemnik) pisze, żeby dać 5 gram, ale ja dałam tylko pól łyżeczki od herbaty i wszystko ładnie pokryło mi twarz i nawet troche szyi Maseczka ma w sumie 50 gram.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:28   #4363
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
mialam ta maske


a co do systematyczności - ja tez w to nie jestem dobra, ale zamierzam sie poprawic
Załóż sobie kosmetyczny pamiętnik Kotwilka pisała o tym na swoim blogu Jak ktoś jeszcze nie był na jej blogu to powinien zajrzeć

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zgadzam się, nie ma cudownego kosmetyku, chyba, ze chemiczne g...o, które świetnie się nakłada i szybko spłukuje, po którym cera wygląda ładnie przez 1 dzień, a potem 2 razy gorzej.

A maseczka jest bardzo wydajna. Na opakowaniu (śliczny metalowy pojemnik) pisze, żeby dać 5 gram, ale ja dałam tylko pól łyżeczki od herbaty i wszystko ładnie pokryło mi twarz i nawet troche szyi Maseczka ma w sumie 50 gram.
No to skoro ją chwalisz, to już sobie zapisuję Moja lista się powiększa powiększa a portfelu nie przybywa
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:33   #4364
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

po pierwsze odżywki nie nakładaj na skórę głowy a na włoski poniżej uszu nakładaj regularnie silniejsze odżywki. Stosujesz oleje?
Szampony pewnie będą Ci odpowiadały te co mi - ja mam wprawdzie włosy troche poniżej linii żuchwy i nie super grube, ale skłonne do przetłuszczania
To Ci napiszę, jakie szampony najbardziej lubię pod względem oczyszczania ale nie wysuszające:
- khadi szafran+reetha+tulsi i coś tam jeszcze; Małgosia pisała, że dla jej syna za ciężki i obciążał, ale u mnie świetnie sie sprawdza włosy są świeże, miękkie, błyszczące i nie zauważyłam, żeby szybciej sie przetłuszczały, a jednoczesnie mam wrażenie nawilżenia
- yves rocher oczyszczający - mam od niedawna, super oczyszcza, na razie nie wysusza
- labogravier z oślim mlekiem, dobrze myje ale troche plącze
- les argiles z glinkami - ja mam z glinką zieloną i rhassoul, ale jest tez dla włosów przetłuszczających sie z samą glinka - warto sie nim zainteresować
- nowy nabytek kuomaye też bardzo dobrze oczyszcza
- moje włosy sa długo swieże i fajne objętościowo po szamponach yes - ale po pierwsze te ze starym składem do dorwania tylko na all, a po drugie jak czytałas wielu dziewczynom one nie pasują.
- argile provence z zieloną glinką
Staraj się myć szamponem głowę, a wysuszonej części włosów wystarczy jak sie przepłuczą woda ze spłukiwanym szamponem.
O odżywkach już dzisiaj pisałam, więc nie bedę się powtarzać
Oleje - regularnie.
Odżywek nigdy nie kładę na skórę głowy, tylko właśnie od ucha w dół. Jestem strasznie leniwa, więc dotychczas z olejami było ciężko, ale od tygodnia jestem zachwycona olejkiem Alterry i mam zamiar stosować go regularnie. Stosuję metodę OMO i ona w dużym stopniu polepszyła stan moich włosów (pisałam o tym niedawno). Odżywka od ucha w dół, szampon na skalp i staram się zmywać go tak, żeby jak najmniej spływał po włosach. Po tym na koniec treściwsza odżywka. Cieszę się, że Twoje rady pokrywają się w dużym stopniu z tym, co już sama uskuteczniam. A polecone szampony sobie zapiszę. Nad tymi z glinkami już się wcześniej zastanawiałam. Dziękuję!
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:50   #4365
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Jakby ktoś się nastawiałam na Lily Lolo na targach w Warszawie, to ich niestety tam nie będzie
Dostałam jednak informacje, że w ich siedzibie na Bemowie są dni, w których można przyjść i potestować, tylko wcześniej trzeba ich uprzedzić
o a ja się nastawiłam...

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Miałam napisać wczoraj, bo wczoraj dorwałam gazetę i zapomniałam
Normalnie jesteśmy skarbnicą wiedzy o kosmetykach naturalnych
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...cia_piany.html
o fajnie
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
czy ma ktos kod rabatowy na jmo?
hm teraz nic nie było chyba, ale od pierwszego zamówienia i tak coś odejmują

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A do mnie idzie przesyłka, którą dla mnie Anula wykonała oraz jutro po 17:00 idę do sklepu odebrać pewien kosmetyk i będę się mogła koło 20:00 wreszcie wszystkim pochwalić.
Po raz pierwszy poszłam na żywioł, nie zastanawiałam się aż tak jak zwykle, odsunęłam moje obawy i uprzedzenia i kupiłam.
czekam z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Proszę Cię, ja już nie mogę się doczekac!!!
To będzie dopiero wydarzenie .......
Mam nadzieję że przesyłka ode mnie będzie dzisiaj
Myslę, że spodoba Ci sie jej zawartość
w to nie wątpię

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oczywiście. Właśnie dotarł krem z filtrem Aubrey Organics. Chyba nie dla mnie. Posmarowałam tylko nadgarstek. Krem tępy, tłusty, śmierdzący Jak ja nie lubię filtrów.
też już wiem że nienawidzę filtrów mineralnych, phenome robi ze mnie różową świnkę, ciekawe jak by się sprawował JMO

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ups. No trudno, to ja mam nadzieję, że mnie nie uczuli. A czym Wy myjecie ręce, Dziewczyny? Naturalnymi mydełkami w kostce czy może polecacie jakieś w płynie?

Skoro się tak rozkręciłaś, Anula, to ja też skorzystam. Co prawda w najbliższym czasie nie planuję nowych zakupów, bo przyszedł czas na oszczędzanie... Ale dobrze wiedzieć na przyszłość. Co byś poleciła do włosów długich, gęstych, przetłuszczających się u nasady, ale suchych na końcach. Dodam, że pod spodem (przy szyi) moje włosy są takie dziwne, bardzo grube, szorstkie i sztywne niczym druty , a z wierzchu cieńsze, gładsze i delikatniejsze.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

po pierwsze odżywki nie nakładaj na skórę głowy a na włoski poniżej uszu nakładaj regularnie silniejsze odżywki. Stosujesz oleje?
Szampony pewnie będą Ci odpowiadały te co mi - ja mam wprawdzie włosy troche poniżej linii żuchwy i nie super grube, ale skłonne do przetłuszczania
To Ci napiszę, jakie szampony najbardziej lubię pod względem oczyszczania ale nie wysuszające:
- khadi szafran+reetha+tulsi i coś tam jeszcze; Małgosia pisała, że dla jej syna za ciężki i obciążał, ale u mnie świetnie sie sprawdza włosy są świeże, miękkie, błyszczące i nie zauważyłam, żeby szybciej sie przetłuszczały, a jednoczesnie mam wrażenie nawilżenia
- yves rocher oczyszczający - mam od niedawna, super oczyszcza, na razie nie wysusza
- labogravier z oślim mlekiem, dobrze myje ale troche plącze
- les argiles z glinkami - ja mam z glinką zieloną i rhassoul, ale jest tez dla włosów przetłuszczających sie z samą glinka - warto sie nim zainteresować
- nowy nabytek kuomaye też bardzo dobrze oczyszcza
- moje włosy sa długo swieże i fajne objętościowo po szamponach yes - ale po pierwsze te ze starym składem do dorwania tylko na all, a po drugie jak czytałas wielu dziewczynom one nie pasują.
- argile provence z zieloną glinką
Staraj się myć szamponem głowę, a wysuszonej części włosów wystarczy jak sie przepłuczą woda ze spłukiwanym szamponem.
O odżywkach już dzisiaj pisałam, więc nie bedę się powtarzać
Oleje - regularnie.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------


Podszyję się pod Aurarię
Ja mam z BU.
ten z glinkami był świetny i kuomaye też
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:51   #4366
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oczywiście. Właśnie dotarł krem z filtrem Aubrey Organics. Chyba nie dla mnie. Posmarowałam tylko nadgarstek. Krem tępy, tłusty, śmierdzący Jak ja nie lubię filtrów.
Masz ten Green Tea?
Ja się chyba przerzucę na pudery z filtrami, bo też nie mogę kremów znieść
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ups. No trudno, to ja mam nadzieję, że mnie nie uczuli. A czym Wy myjecie ręce, Dziewczyny? Naturalnymi mydełkami w kostce czy może polecacie jakieś w płynie?
Babydream żel w pompce
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja czekam na zamówienie z iherb... wysłałi 23 stycznia, mam nadzieję, ze niedługo dojdzie.....
uu, to jeszcze z tydzień, dwa musisz poczekać
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:53   #4367
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
o a ja się nastawiłam...
Też myślałam, że coś kupię przy okazji, ale w sumie może to i dobrze Zawsze można się przejechać do nich. Sprawdzałam, że z centrum dojedzie się do nich tramwajem.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:53   #4368
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość

też już wiem że nienawidzę filtrów mineralnych, phenome robi ze mnie różową świnkę, ciekawe jak by się sprawował JMO
Zaryzykowałam i go zamówiłam. Dziś lub jutro powinnam go mieć. Zobaczymy. Jakoś już nie wierzę w "przyjemne" filtry
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 14:02   #4369
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Odżywek nigdy nie kładę na skórę głowy, tylko właśnie od ucha w dół. Jestem strasznie leniwa, więc dotychczas z olejami było ciężko, ale od tygodnia jestem zachwycona olejkiem Alterry i mam zamiar stosować go regularnie. Stosuję metodę OMO i ona w dużym stopniu polepszyła stan moich włosów (pisałam o tym niedawno). Odżywka od ucha w dół, szampon na skalp i staram się zmywać go tak, żeby jak najmniej spływał po włosach. Po tym na koniec treściwsza odżywka. Cieszę się, że Twoje rady pokrywają się w dużym stopniu z tym, co już sama uskuteczniam. A polecone szampony sobie zapiszę. Nad tymi z glinkami już się wcześniej zastanawiałam. Dziękuję!
polecam sie
naturalnym produktom trzeba dać więcej czasu.
oczywiście cudów nie ma - ja na przykład zawzięcie szukam produktów dzięki którym mogłabym myc włosy co 3 dni , ale póki co nie mam na to szans
no ale włosy sa zdrowe, nie wypadają, widocznie potrzebują tak częstego mycia i juz...na drugi dzień są raczej marne , ale zawzięłam sie, że nie będe myła codziennie!
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość

ten z glinkami był świetny i kuomaye też

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
uu, to jeszcze z tydzień, dwa musisz poczekać
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 14:10   #4370
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja swój olej też mam (właściwie miałam, bo się zużył) Z BU

Anula
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 14:16   #4371
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Ja swój olej też mam (właściwie miałam, bo się zużył) Z BU

Anula

bu ma od jakiegoś czasu hydrolat z drzewa oliwkowego - strasznie mnie ciekawi co on za jeden!
Może bym go zamówiła razem z olejem z kocanki, bo moja Mała ma ostatnio kilka popękanych naczynek na buziaku..... Muszę jej czymś naczynka wzmocnić. Ale nie chce jej nic mocnego serwować.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-02 o 14:18
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 14:21   #4372
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Masz ten Green Tea?
Ja się chyba przerzucę na pudery z filtrami, bo też nie mogę kremów znieść
a co to za pudry?

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Też myślałam, że coś kupię przy okazji, ale w sumie może to i dobrze Zawsze można się przejechać do nich. Sprawdzałam, że z centrum dojedzie się do nich tramwajem.
znając życie to się będę ruski rok wybierać tam, a jak trzeba się jeszcze umówić to już w ogóle. a na targach to by było przy okazji

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zaryzykowałam i go zamówiłam. Dziś lub jutro powinnam go mieć. Zobaczymy. Jakoś już nie wierzę w "przyjemne" filtry
daj znać jak się będzie sprawował
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 14:24   #4373
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A ja chciałam pochwalić podkład boujouris bio detoxbardzo fajny Nałożyłam go bez większych oczekiwań, ale efekt mnie zadowala dosyć tępy w nakładaniu i szybko zasycha ale myślę że to może być jego plus bo jest nie do zdarciaCały dzien mam katar a naprawdę podkład sie trzyma i mimo iż go nie przypudrowałam to sie nie świecę
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:25   #4374
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A ja chciałam pochwalić podkład boujouris bio detoxbardzo fajny Nałożyłam go bez większych oczekiwań, ale efekt mnie zadowala dosyć tępy w nakładaniu i szybko zasycha ale myślę że to może być jego plus bo jest nie do zdarciaCały dzien mam katar a naprawdę podkład sie trzyma i mimo iż go nie przypudrowałam to sie nie świecę
Ja go kocham,ubóstwiam i gdyby poprosił to została bym jego żoną z tej miłości
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:51   #4375
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja go kocham,ubóstwiam i gdyby poprosił to została bym jego żoną z tej miłości
A jaki masz odcień cery? Zaciekawił mnie ten podkład, ale te sklepowe kolory niemalże nigdy mi nie pasują, ja dość żółta i blada jestem, i w sklepowych wyglądam jak marchewa. Orientujesz się czy on ma jakiś jaśniutki odcień?
I ma trójglicerydy w składzie , nie zapycha?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 15:54   #4376
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ostatnio gdzieś czytałam, że jest planowana likwidacja tej serii bio detox, ale ja się nie maluję, więc większej uwagi do tego nie przykułam.
Anula, nic do mnie nie przyszło.
Edit: Ale jutro na szczęście jestem w domu, nie idę na uczelnię, więc będę łapać listonosza i przesłuchiwać jeżeli nie będzie miał.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-02 o 16:38
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:10   #4377
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A jaki masz odcień cery? Zaciekawił mnie ten podkład, ale te sklepowe kolory niemalże nigdy mi nie pasują, ja dość żółta i blada jestem, i w sklepowych wyglądam jak marchewa. Orientujesz się czy on ma jakiś jaśniutki odcień?
I ma trójglicerydy w składzie , nie zapycha?
Ja jestem kiepska w te klocki.Bardziej Anulka Ci powie jaki ja mam odcień ceryJa mam 53 i idealny jest dla mnie,52 ma Ania właśnie.Dla mnie 52 dużo za jasny był by
Nic mnie w nim nie zapycha.Po mojemu 52 jest jasna i taka żółtwawa
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ostatnio gdzieś czytałam, że jest planowana likwidacja tej serii bio detox, ale ja się nie maluję, więc większej uwagi do tego nie przykułam.
Anula, nic do mnie nie przyszło.
Właśnie wiemChciałam zrobić zapas 53,ale nigdzie już nie ma.Ja nie wiem o zrobię jeśli serio,serio je zlikwidują
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:10   #4378
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A jaki masz odcień cery? Zaciekawił mnie ten podkład, ale te sklepowe kolory niemalże nigdy mi nie pasują, ja dość żółta i blada jestem, i w sklepowych wyglądam jak marchewa. Orientujesz się czy on ma jakiś jaśniutki odcień?
I ma trójglicerydy w składzie , nie zapycha?
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ostatnio gdzieś czytałam, że jest planowana likwidacja tej serii bio detox, ale ja się nie maluję, więc większej uwagi do tego nie przykułam.
Anula, nic do mnie nie przyszło.
no właśnie likwidują, była promocja i już tych jaśniejszych odcieni raczej się nigdzie nie znajdzie niestety
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:31   #4379
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no właśnie likwidują, była promocja i już tych jaśniejszych odcieni raczej się nigdzie nie znajdzie niestety
Kurczę, akurat jak mnie zainteresował. Ale tylko ten najjaśniejszy odcień, czy w ogóle cały podkład wycofują?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:50   #4380
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a co to za pudry?
ELF SPF 45 i Funky Fresh Minerals Nude SPF
innych nie znam.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.