Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 14:11   #4741
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dzięki za ostrzeżenie Jam zielona w składach więc zaraz przybiegłam z linkiem do Was Będę w takim razie to serum omijała

Tak!! To była glinka z naturalne-piękno.pl Serio była najfajniejszą jaką miałaś? Zapamiętam bo to była moja pierwsza glinka marokańska więc nie mam porównania

mgiełka pięknie pachnie Już się jej nie mogę doczekać
A jak sama maseczka?
tam będe sie w glinki zaopatrywac
dla samego zapachu warto było mgiełke nabyć
Maska oczyszczająca to cos w rodzaju peelingu - ma gęstą konsystencje pasty i ścierające granulki. Myslałam, że trudno bedzie ją w głowe wmasować własnie dlatego, że gęsta, ale wystarczyło trochę zmoczyć w trakcie nakładania i dałam radę. 2 razy zmywałam ja szamponem, bo miałam wrażenie, że niedokładnie wypłukałam. Na efekt poczekam, bo mam mokre włosy jeszcze. No i musze wziąć poprawke na fakt braku uzycia odzywki, psiknęłam tylko mgiełke
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no tak ale 50ml to pól opakowania sesy, jakbym była tak rozrzutna to nie wyrobiłabym na oleje. sam kokos raczej mi nie służy. ja ogólnie daję gdzieś z niedużą łyżkę na skalp po czym rozczesuję włosy żeby się trochę przeniosło oleju na nie i jeszcze kapkę daję na same końcówki. mam długie włosy, ale cienkie więc taka ilość spokojnie starcza żeby były dokładnie naolejowane ale ten olej nie ścieka z nich
Aga, ja tez niedużo daję oleju - na skórę głowy i na całe włosy (krótkie mam i niezby gęste) wychodzi mi jakies 10 ml - na skórę 2/3 tego idzie.
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o dłonie to smaruję maścią z witaminą A. Nic tak dobrze nie działa na moje przemarznięte dłonie.
A oleju na włosy to nie załuję, dopóki włosy chłoną to nakładam i nakładam. Są całe mokre, takie tłuste strąki ale nic z nich nie kapie i nic mi nie brudzi pościeli. Przynajmniej nie zauwazyłam. Po pierwszym olejowaniu też nie widziałam efektów. Dopiero po kilku widać, że włosy odżyły.
Wczoraj w nocy nałożyłam Tż olejek herbaciany na twarz, cierpiał bardzo! Dusił się, kaszlał, i płakał. Ale w końcu zasną Niech się przyzwyczaja
a jak - nie ma przebacz


Ishani - dziekuje Ci bardzo, ja pytałam o olej z iherba

Korah nie wydaje mi sie, żeby Aga chciała Ciebie albo którąkolwiek z dziewczyn obrazić. Każda z nas ma inny styl pisania i trzeba to brać pod uwagę. Myśle, że piszac o rozrzutności miała na mysli siebie i inną niz Twoja ilość włosów.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-05 o 14:22
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:14   #4742
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie rozumiem aluzji. właśnie dlatego nie kupuje Sesy, tylko jednoskladnikowe oleje i masła i nie używam ich codziennie, żeby nie byc rozrzutną. Uważaj na ton z łaski swojej. Mam naprawde dużo włosów, to jest minimalna ilośc dla nich.
Po Twojej odpowiedzi nieźle mnie zamurowało. Bynajmniej nie była to aluzja do Ciebie, zwykłe zdziwienie i odniesienie tej wartości do moich włosów - bo rzeczywiście jakbym sobie na coś takiego pozwoliła to po pierwsze zużywałabym służące moim włosom oleje w mega tempie, po drugie wszystko zostawałoby mi na poduszce bo włosy nie wchłonęłyby takiej ilości. Ciesz że się że masz grube włosy, ale też nie bierz wszystkiego tak do siebie, bo po prostu pisałam o swoich preferencjach
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:29   #4743
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Na kursie uczono mnie, ze podkład próbujemy na skórze między okiem a policzkiem. Nie na szyji, nadgarstku, czy żuchwie. Mam podobny problem jak Ty, czyli szyja bardzo jasna. Nie pozostaje Tobie nic innego jak dobrać ciutkę jaśniejszy podkład i twarz delikatnie skonturować jasnym bronzerem lub jeszcze lepiej o ton ciemniejszym (od bazowego) podkładem. Początki są trudne, ale wraz z błędami nabieramy wprawy.
ooo, dzieki... tylko brazery sa wszystkie takie ciemne najjasniejszy, jaki widzialam, byl z maybelline. tylko on mnie uczulil czy ja dobrze kojarze, ze hauschkowy jest dosc jasny? musze chyba pojsc go obmacac... kurde, jak wejde do tego sklepu, to sie znow nie opanuje i wydam 50 ojro!
podklad ciut ciemniejszy tez bylby rozwiazaniem, tylko nie wiem za bardzo, czy uda mi sie go ladnie nalozyc... pedzlem i puderkiem sie latwiej posluzyc i jeszcze trzeba wziac pod uwage, ze innego podkladu niz living nature nie mam zamiaru stosowac, a wydac 31 euro na jakies male ciapki na twarzy to troche przesada a moze nie...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:51   #4744
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ooo, dzieki... tylko brazery sa wszystkie takie ciemne najjasniejszy, jaki widzialam, byl z maybelline. tylko on mnie uczulil czy ja dobrze kojarze, ze hauschkowy jest dosc jasny? musze chyba pojsc go obmacac... kurde, jak wejde do tego sklepu, to sie znow nie opanuje i wydam 50 ojro!
podklad ciut ciemniejszy tez bylby rozwiazaniem, tylko nie wiem za bardzo, czy uda mi sie go ladnie nalozyc... pedzlem i puderkiem sie latwiej posluzyc i jeszcze trzeba wziac pod uwage, ze innego podkladu niz living nature nie mam zamiaru stosowac, a wydac 31 euro na jakies male ciapki na twarzy to troche przesada a moze nie...
Hauschkowy brązer rzeczywiście jest dość jasny, ale nie na tyle żeby dać efekt jaki daje połączenie dwóch podkładów. Szkoda, że nie jestem w stanie tego Tobie pokazać bo technika jest na prawdę prosta. Moim zdaniem dwoma podkładami można sobie mniejszą szkodę wyrządzić niż brązerem. Cenowo powiem tak, jeśli jesteś pewna na 100% podkładu i możesz go stosować cały rok, to zakup dwóch odcieni (bazowy i odcień o jeden lub dwa tony ciemniejszy, ale w tej samej tonacji!) wcale nie wychodzi drogo. Nie dość, że możesz przepięknie i w prosty sposób tonować skórę, to jeszcze latem, kiedy się opalisz, możesz podkłady zmieszać.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:08   #4745
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Po Twojej odpowiedzi nieźle mnie zamurowało. Bynajmniej nie była to aluzja do Ciebie, zwykłe zdziwienie i odniesienie tej wartości do moich włosów - bo rzeczywiście jakbym sobie na coś takiego pozwoliła to po pierwsze zużywałabym służące moim włosom oleje w mega tempie, po drugie wszystko zostawałoby mi na poduszce bo włosy nie wchłonęłyby takiej ilości. Ciesz że się że masz grube włosy, ale też nie bierz wszystkiego tak do siebie, bo po prostu pisałam o swoich preferencjach


Wybacz ale dziwnie to zabrzmiało. Jak już napisałam, zuzywam duże ilosci, bo muszę, a nie dlatego, że mam taki kaprys. dlatego raczej nigdy nie kupię firmowych olejków, chyba, że obetnę włosy najpierw na krótko, po prostu mi sie to nie opłaca. Wystarczą mi domowe mieszanki z olejów i maseł zakupionych hurtem w niższej cenie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:21   #4746
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Włosy mi prawie wyschły i wiecie co......... jakieś mam pofalowane
Zawsze susze włosy na grubj szczotce więc są proste. A teraz jak same wyschły to takie fale mam a może to ta cudowna mgiełka phenome ?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:31   #4747
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tez lubie ten tonik na dobranoc. mialam gratisowa buteleczke 50 ml, ladnie odswiezal, nawilzal i nie obciazal przy tym skory

z twarza masz faktycznie fuksa, szczesciara!!!
niby efekt rozjasniajacy daja kremy bb, ale sklady takie, ze mi sie odechciewa na sama mysl ja po living nature nawet nie mam ochoty zuzyc moich zapasow - w porownaniu z LN to jakies kleje, lepiszcza... obrzydzenie mnie bierze, jak mysle o nalozeniu tego na twarz
u mnie na noc spisuje się super.

No chociaż w tym mi się poszczęściło..

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Włosy mi prawie wyschły i wiecie co......... jakieś mam pofalowane
Zawsze susze włosy na grubj szczotce więc są proste. A teraz jak same wyschły to takie fale mam a może to ta cudowna mgiełka phenome ?
a może to wina tego, że nie były suszone na szczotce? Nie, to na pewno nie mgiełka Phenome, mówie Ci
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-02-05 o 15:40
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 15:32   #4748
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wybacz ale dziwnie to zabrzmiało. Jak już napisałam, zuzywam duże ilosci, bo muszę, a nie dlatego, że mam taki kaprys. dlatego raczej nigdy nie kupię firmowych olejków, chyba, że obetnę włosy najpierw na krótko, po prostu mi sie to nie opłaca. Wystarczą mi domowe mieszanki z olejów i maseł zakupionych hurtem w niższej cenie.
spoko. Sorki może trochę niejasno się wyraziłam. cóż ja mogę Ci jedynie zazdrościć grubości włosów i żałować że moje cienkie aczkolwiek burżujskie włosy lubują się tylko w drogich olejach. przynajmniej w szamponach znają umiar i bardziej służy im alterra niż JMO
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Włosy mi prawie wyschły i wiecie co......... jakieś mam pofalowane
Zawsze susze włosy na grubj szczotce więc są proste. A teraz jak same wyschły to takie fale mam a może to ta cudowna mgiełka phenome ?
wow, ja zawsze chciałam mieć kręcone włosy, więc tym bardziej nie mogę się doczekać mgiełki. jej zawsze na wszystkie imprezy kręcę włosy i nigdy nie mogłam zrozumieć po co ludzie wymyślili prostownicę
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:40   #4749
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
wow, ja zawsze chciałam mieć kręcone włosy, więc tym bardziej nie mogę się doczekać mgiełki. jej zawsze na wszystkie imprezy kręcę włosy i nigdy nie mogłam zrozumieć po co ludzie wymyślili prostownicę
Bo człowiek zawsze by chciał tego, czego akurat nie ma; ja na przykład kiedyś farbowałam włosy na brąz ( a wszystkie moje ciemnowłose koleżanki na blond...)

Słuchajcież Kobiety, jest w rossie taka marka akcesoriów Wash my Back czy coś takiego i sobie kupiłam takie myjadełko do twarzy z bambusem i jest bossskie dokupię sobie jeszcze peelingujące z soją i pyknę Wam fotkę wraz z innymi ostatnimi moimi zakupami (szykujcie się, będzie na co popatrzeć

A jeśli chodzi o tonik na dobranoc, to już pisałam,że mnie strasznie po nim oczy szczypały
Że też mnie muszą te naturalne ekstrakty tak często uczulać
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:40   #4750
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
a może to wina tego, że nie były suszone na szczotce? Nie, to na pewno nie mgiełka Phenome, mówie Ci
Tak - napewno to cudowna mgiełka
Ja wiem, susząc na szczotce wyciagam włosy i sa proste. Ale do tej pory jak same schły to az takich fal nie miałam
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
wow, ja zawsze chciałam mieć kręcone włosy, więc tym bardziej nie mogę się doczekać mgiełki. jej zawsze na wszystkie imprezy kręcę włosy i nigdy nie mogłam zrozumieć po co ludzie wymyślili prostownicę
o! to tak jak ja!
zawsze chciałam mieć kręcone włosy i z totalnym brakiem zrozumienia patrzyłam na przyjaciółke prostująca włosy
wiesz do kręconych to nawet po mgiełce moim włosom daleko ale takie faleczki są
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:50   #4751
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Słuchajcież Kobiety, jest w rossie taka marka akcesoriów Wash my Back czy coś takiego i sobie kupiłam takie myjadełko do twarzy z bambusem i jest bossskie dokupię sobie jeszcze peelingujące z soją i pyknę Wam fotkę wraz z innymi ostatnimi moimi zakupami (szykujcie się, będzie na co popatrzeć
oj w to nie wątpię, jak Małgosiu wyskoczysz ze swoimi phenomenalnymi zakupami to będziemy zęby z podłogi zbierać. jak Ci się uda przed piątkiem to dentysta mi poskłada swoją drogą nie pisałaś jak ostatnio pewien uroczy pan zareagował na Twoją wizytę?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak - napewno to cudowna mgiełka
Ja wiem, susząc na szczotce wyciagam włosy i sa proste. Ale do tej pory jak same schły to az takich fal nie miałam

o! to tak jak ja!
zawsze chciałam mieć kręcone włosy i z totalnym brakiem zrozumienia patrzyłam na przyjaciółke prostująca włosy
wiesz do kręconych to nawet po mgiełce moim włosom daleko ale takie faleczki są
oj mgiełka będzie cudowna, tak sobie teraz myślę, że olejek też mógłby być cudowny i maska też pewnie jest cudowna
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 15:53   #4752
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
spoko. Sorki może trochę niejasno się wyraziłam. cóż ja mogę Ci jedynie zazdrościć grubości włosów i żałować że moje cienkie aczkolwiek burżujskie włosy lubują się tylko w drogich olejach. przynajmniej w szamponach znają umiar i bardziej służy im alterra niż JMO

wow, ja zawsze chciałam mieć kręcone włosy, więc tym bardziej nie mogę się doczekać mgiełki. jej zawsze na wszystkie imprezy kręcę włosy i nigdy nie mogłam zrozumieć po co ludzie wymyślili prostownicę
a ja własnie odwrotnie, alterry szamponów nie lubię, a prostownicę kocham


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Słuchajcież Kobiety, jest w rossie taka marka akcesoriów Wash my Back czy coś takiego i sobie kupiłam takie myjadełko do twarzy z bambusem i jest bossskie dokupię sobie jeszcze peelingujące z soją i pyknę Wam fotkę wraz z innymi ostatnimi moimi zakupami (szykujcie się, będzie na co popatrzeć

Wow A czy to się mieści w ramach naturalności? Czy to jakaś nowość?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:59   #4753
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
postaraj sie kontynuowac pielegnacje. potrzeba czasu no i przed wyjsciem tlusciochy nakladaj - nic wodnego, bo na mrozach wodne smarowidla moga przymarznac i rozwalac skore przez rozprezanie

wiecie co, ja te nagietkowe schellery widuje jeszcze na polkach. wysylka z niemiec do polski jest okropnie droga oplacaloby sie ewentualnie, jak bym kilka sztuk wziela i wyslala do jednego "odbiorcy", ktory by potem rozprowadzil kremy po polsce.
to wcieram to masło kakaowe i oczekuje wiosny
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:59   #4754
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak - napewno to cudowna mgiełka
Ja wiem, susząc na szczotce wyciagam włosy i sa proste. Ale do tej pory jak same schły to az takich fal nie miałam

o! to tak jak ja!
zawsze chciałam mieć kręcone włosy i z totalnym brakiem zrozumienia patrzyłam na przyjaciółke prostująca włosy
wiesz do kręconych to nawet po mgiełce moim włosom daleko ale takie faleczki są
no to jestesmy z Aga w trojke prostownica to najglupszy wynalazek na swiecie... jak mozna nie kochac chocby i niesfornych kreciolkow
ja wymyslilam sobie sposob na optycznie bujniejsza fryzure i loki bez cierpienia:
rano zawsze myje wlosy, susze zimnym powietrzem (a nawet jak nie susze, fale sie nie pojawiaja... chyba potrzebuje mgielki phenome ). jak juz sa suche, to zawijam je na 3 (tak, slownie trzy) papiloty i sobie z nimi laze, jem sniadanie, prasuje... i potem rozpuszczam, przeczesuje palcami i wgniatam zel (oczywiscie naturalny!) i gotowe!

Korah, nie bierz zdziwienia Agi do siebie bo to nie byl zaden atak - ja tez sie niezle zdziwilam... mam butelke oleju jojoba 150 ml. juz dobre 5 razy olejowalam nim cale wlosy i nie ubylo mi nawet 1/3 butelki. nigdy nie wiem, ile dokladnie nakladam, bo wylewam po trochu na reke. ale po ubytku stwierdzam, ze jesli lyzka ma 10ml, to mi na olejowanie schodzi mniej niz lyzka
(boszzz, toz to tylko swiadczy o tym, ze mam marne wloski albo pociesze sie, ze moje wlosy po prostu malo chlonne sa )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:08   #4755
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Korah, nie bierz zdziwienia Agi do siebie bo to nie byl zaden atak - ja tez sie niezle zdziwilam... mam butelke oleju jojoba 150 ml. juz dobre 5 razy olejowalam nim cale wlosy i nie ubylo mi nawet 1/3 butelki. nigdy nie wiem, ile dokladnie nakladam, bo wylewam po trochu na reke. ale po ubytku stwierdzam, ze jesli lyzka ma 10ml, to mi na olejowanie schodzi mniej niz lyzka
(boszzz, toz to tylko swiadczy o tym, ze mam marne wloski albo pociesze sie, ze moje wlosy po prostu malo chlonne sa )

HM, a moze to jest tak, że te firmowe olejki sa wydajniejsze, może są rzadsze i mniejsza ilość pokrywa więcej włosów? Ech, zaraz dojdzie do tego, że skuszę się na jakiś olejek z Helfy przez Was

Już sobie wyjasnilysmy wszystko, nie mam nic za złe i mam nadzieje, że Aga też. Mam chyba kiepski dzień dzisiaj, przepraszam wszystkich.
A przepraszam za off-top, ale zarejestrowałam się dzisiaj na pewnym forum o hodowli zwierząt i jako nowicjuszka zadałam kilka pytan. I chyba tylko dlatego, że się pojawiłam zostałam zjechana z góry na dół. I tak jest prawie wszedzie. Ludzie lubują sie w zadawaniu złośliwości i uszczypliwości i to bardzo. Powiem Wam jedno, nigdzie nie ma takiej atmosfery jak na wizażu i na tym watku. Absolutnie nie chciałabym niczego psuć. Uwielbiam Was
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:09   #4756
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Bo człowiek zawsze by chciał tego, czego akurat nie ma; ja na przykład kiedyś farbowałam włosy na brąz ( a wszystkie moje ciemnowłose koleżanki na blond...)

Słuchajcież Kobiety, jest w rossie taka marka akcesoriów Wash my Back czy coś takiego i sobie kupiłam takie myjadełko do twarzy z bambusem i jest bossskie dokupię sobie jeszcze peelingujące z soją i pyknę Wam fotkę wraz z innymi ostatnimi moimi zakupami (szykujcie się, będzie na co popatrzeć

Już nie mogę się doczekać. A to jakieś naturalne?
Ja zawsze chciałam mieć ciemne włosy, już od dziecka i lekko falowane, nie kręcone, ale falowane.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:13   #4757
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Korah, chyba tak bedzie z tymi olejami... kokosa i shea nie mozna porownac do jojoba na przyklad - ten sie swietnie rozprowadza. a na gotowe mieszanki sie skus koniecznie! ja sama bym chciala, tylko sie boje, bo moj malz wpada w panike, jak kropelke olejku herbacianego zastosuje...

i wszystko jest ok - atmosfera tutaj jest naprawde swietna! mysle, ze nielatwo bedzie nam ja zepsuc no, to buziaki i testujmy dalej rozne oleje!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:18   #4758
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no to jestesmy z Aga w trojke prostownica to najglupszy wynalazek na swiecie... jak mozna nie kochac chocby i niesfornych kreciolkow
ja wymyslilam sobie sposob na optycznie bujniejsza fryzure i loki bez cierpienia:
rano zawsze myje wlosy, susze zimnym powietrzem (a nawet jak nie susze, fale sie nie pojawiaja... chyba potrzebuje mgielki phenome ). jak juz sa suche, to zawijam je na 3 (tak, slownie trzy) papiloty i sobie z nimi laze, jem sniadanie, prasuje... i potem rozpuszczam, przeczesuje palcami i wgniatam zel (oczywiscie naturalny!) i gotowe!

(boszzz, toz to tylko swiadczy o tym, ze mam marne wloski albo pociesze sie, ze moje wlosy po prostu malo chlonne sa )
też sobie tak pomyślałam, bo mimo że mam prawie tak długie jak Justyna (a chciałabym mieć tak piękne włosy i to jeszcze bez olejowania), to jednak nie mam ich aż tyle. znaczy mam całkiem sporo włosów ale bardzo cienutkie i słabiutkie. i jak dam z 10ml olejku na nie to już są pijane. a sposób na lekkie fale mam taki że jak są lekko wilgotne to robię z nich koszek, jak rozpuszczę to lekko rozczeszę palcami i są boskie, jak mgiełka to utrwali to będzie super
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-02-05 o 16:21
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:24   #4759
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Odkąd zaprzyjaźniłam się z minerałami to uwielbiam się malować. Stosuję sposób francuzek, jeżeli ktoś mi mówi że jestem ładnie umalowana, to wiem, że się źle pomalowałam, jeżeli mi mówi jak ładnie dziś wyglądasz, to wiem, że jestem dobrze umalowana.

Moje włosy kochają olejowanie i tutaj sprawdza sie oczywiście sesa i heenara też świetna. Sesa jest (ta moja w małej buteleczce) więc smaruję tylko skalp, na włosy daje kokosowy aż wlosy są tłuste i rano zmywam, stosuję też masło złote karite ono jest takie luźne jak kokos i łatwo jest je nałożyć, dobrze sie wchłania i nie mam problemu ze zmyciem. Oleje nakładam na wilgotne włosy po opsikaniu mgiełką.

Maseczka anty-age jest rewelacyjna kupiłam drugie opakowanie (na zapas) i na próbę wzięłam maseczkę Cannabis (konopie) do wlosów suchych i zniszczonych.

Hydrolaty uwielbiam oczarowy, różany, bławatkowy, z białej herbaty, migdałowy, lipowy. Robię tez z nich toniki wystarczy dodać np. gliceryny (jeżeli nie zapycha to najlepszy nawilżacz i do dostania w aptece) wit. B3 pięknie wyrównuje koloryt lub B5, kolagen z elastyną lub mieszankę kw. hialuronowych nie wszystko na raz oczywiście super nawilżacze, na mokrą od takiego toniku twarz odrobina serum lub kremu czy olejku arganowego z kiełków pszenicy lub śliwkowy (cudny zapach) i buzia jak marzenie

Edytowane przez auraria
Czas edycji: 2012-02-05 o 16:28 Powód: literówka
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 16:28   #4760
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Odkąd zaprzyjaźniłam się z minerałami to uwielbiam się malować. Stosuję sposób francuzek, jeżeli ktoś mi mówi że jestem ładnie umalowana, to wiem, że się źle pomalowałam, jeżeli mi mówi jak ładnie dziś wyglądasz, to wiem, że jestem dobrze umalowana.

Moje włosy kochają olejowanie i tutaj sprawdza sie oczywiście sesa i heenara też świetna. Sesa jest (ta moja w małej buteleczce) więc smaruję tylko skalp, na włosy daje kokosowy aż wlosy są tłuste i rano zmywam, stosuję też masło złote karite ono jest takie luźne jak kokos i łatwo jest je nałożyć, dobrze sie wchłania i nie mam problemu ze zmyciem.

Maseczka anty-age jest rewelacyjna kupiłam drugie opakowanie (na zapas) i na próbę wzięłam maseczkę Cannabis (konopie) do wlosów suchych i zniszczonych.

Hydrolaty uwielbiam oczarowy, różany, bławatkowy, z białej herbaty, migdałowy, lipowy. Robię tez z nich toniki wystarczy dodać np. gliceryny (jeżeli nie zapycha to najlepszy nawilżacz i do dostania w aptece) wit. B3 pięknie wyrównuje koloryt lub B5, kolagen z elastyną lub mieszankę kw. hialuronowych nie wszystko na raz oczywiście super nawilżacze, na mokrą od takiego toniku twarz odrobina serum lub kremu czy olejku arganowego z kiełków pszenicy lub śliwkowy (cudny zapach) i buzia jak marzenie
Och, jakie ładne przepisy na tonik!
A ja nadal będę olejować włosy. Może po prostu nie moja mieszanka. A właśnie dziewczyny czy jak nałożę olej z jojoba to może mi on zmniejszyć przetłuszczanie się skóry głowy, jak myślicie?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:32   #4761
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
HM, a moze to jest tak, że te firmowe olejki sa wydajniejsze, może są rzadsze i mniejsza ilość pokrywa więcej włosów? Ech, zaraz dojdzie do tego, że skuszę się na jakiś olejek z Helfy przez Was

Już sobie wyjasnilysmy wszystko, nie mam nic za złe i mam nadzieje, że Aga też. Mam chyba kiepski dzień dzisiaj, przepraszam wszystkich.
A przepraszam za off-top, ale zarejestrowałam się dzisiaj na pewnym forum o hodowli zwierząt i jako nowicjuszka zadałam kilka pytan. I chyba tylko dlatego, że się pojawiłam zostałam zjechana z góry na dół. I tak jest prawie wszedzie. Ludzie lubują sie w zadawaniu złośliwości i uszczypliwości i to bardzo. Powiem Wam jedno, nigdzie nie ma takiej atmosfery jak na wizażu i na tym watku. Absolutnie nie chciałabym niczego psuć. Uwielbiam Was
Jak się kusić to może na iherba oni tam maja tyle olejków, ze oglądam już drugi tydzien i wciąz nie wiem...... mam ochotę na ten co dziewczyny polecały za Cathy, ale trudno się zdecydowac.....
bo nigdzie nie ma takiego świetnego towarzystwa same fajne babki tu jesteśmy, dlatego tak tu nam dobrze razem
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:40   #4762
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
też sobie tak pomyślałam, bo mimo że mam prawie tak długie jak Justyna (a chciałabym mieć tak piękne włosy i to jeszcze bez olejowania), to jednak nie mam ich aż tyle. znaczy mam całkiem sporo włosów ale bardzo cienutkie i słabiutkie. i jak dam z 10ml olejku na nie to już są pijane. a sposób na lekkie fale mam taki że jak są lekko wilgotne to robię z nich koszek, jak rozpuszczę to lekko rozczeszę palcami i są boskie, jak mgiełka to utrwali to będzie super
kiedys, jak mialam dluuugie wlosy (dobrze za cyc ), to tez takie koczki robilam. wlasnie na takich juz-nie-mokrych-ale-jeszcze-nie-do-konca-suchych wlosach tylko ze kiedys mylam wlosiska wieczorem
teraz z rana nie mam zbytnio czasu i musze zawijac calkiem suche wlosy, ale sa tak cienkie, ze i tak lapia skret. zaleta papilotow (trzech ) jest taka, ze nawet na krotszych wloskach sie udaje skret i jest bardziej urozmaicony, taki troche "nielad" ja robie jednego papilota na gornej czesci glowy, a dolna czesc dziele na polowe i tam ida dwa pozostale


---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Och, jakie ładne przepisy na tonik!
A ja nadal będę olejować włosy. Może po prostu nie moja mieszanka. A właśnie dziewczyny czy jak nałożę olej z jojoba to może mi on zmniejszyć przetłuszczanie się skóry głowy, jak myślicie?
no, przepisy fajowe... ja sie jeszcze chyba za bardzo niedouczona czuje (szczegolnie jesli chodzi o kwestie higieny przy mieszaniu - tyle roznych rzeczy sie czyta...) i boje sie tworzyc wodne kombinacje. mieszalam dotychczas tylko oleje i tylko do zuzycia w danym momencie.

ja jojobe na skore glowy tez stosuje i jedno jest pewne - fajnie koi skore, szczegolnie w zime, kiedy powietrze takie suche. pomysl, ile wcierasz w twarz - niech sie skorze glowy tez cos dostanie czy pomoze na przetluszczanie? jesli jest natury hormonalnej, to raczej nie. ale jesli to obronna reakcja skory, ktora probuje nadrobic za suche powietrze i zbytnie wymycie (chociaz nikt jej o to nie prosi), to owszem, moze pomoc ja ogolnie czuje sie bardziej komfortowo po olejowaniu. jojoba jest w sam raz dla tlusciochow - bedziesz mogla tez do twarzy uzyc od czasu do czasu na nocke na przyklad
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:43   #4763
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
kiedys, jak mialam dluuugie wlosy (dobrze za cyc ), to tez takie koczki robilam. wlasnie na takich juz-nie-mokrych-ale-jeszcze-nie-do-konca-suchych wlosach tylko ze kiedys mylam wlosiska wieczorem
teraz z rana nie mam zbytnio czasu i musze zawijac calkiem suche wlosy, ale sa tak cienkie, ze i tak lapia skret. zaleta papilotow (trzech ) jest taka, ze nawet na krotszych wloskach sie udaje skret i jest bardziej urozmaicony, taki troche "nielad" ja robie jednego papilota na gornej czesci glowy, a dolna czesc dziele na polowe i tam ida dwa pozostale


---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------


no, przepisy fajowe... ja sie jeszcze chyba za bardzo niedouczona czuje (szczegolnie jesli chodzi o kwestie higieny przy mieszaniu - tyle roznych rzeczy sie czyta...) i boje sie tworzyc wodne kombinacje. mieszalam dotychczas tylko oleje i tylko do zuzycia w danym momencie.

ja jojobe na skore glowy tez stosuje i jedno jest pewne - fajnie koi skore, szczegolnie w zime, kiedy powietrze takie suche. pomysl, ile wcierasz w twarz - niech sie skorze glowy tez cos dostanie czy pomoze na przetluszczanie? jesli jest natury hormonalnej, to raczej nie. ale jesli to obronna reakcja skory, ktora probuje nadrobic za suche powietrze i zbytnie wymycie (chociaz nikt jej o to nie prosi), to owszem, moze pomoc ja ogolnie czuje sie bardziej komfortowo po olejowaniu. jojoba jest w sam raz dla tlusciochow - bedziesz mogla tez do twarzy uzyc od czasu do czasu na nocke na przyklad
Jojoba już na twarz używałam nie raz i po pewnym czasie miałam pozytywnie napiętą skórę. I zresztą takie obietnice ten olej składa. A czy hormonalne? Raczej nie, nigdy problemów z hormonami nie miałam. Mojej mamie się też tak tłuściły, ale ona mniej więcej od 20 roku życia systematycznie robi pasemka i w końcu jej to włosy podsuszyło (nie mylić z wysuszyło ). Dlatego tak pomyślałam, że może na skórę głowy też by zadziałał.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:47   #4764
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Okay zmyłam olej. Najpierw dałam minimalnie na dłoń aby tak lekko z grubsza, a potem drugi raz i nabrałam więcej niż biorę na co dzień. Oczywiście wzięło mi się za dużo i znowu nie widząc nic na oczy tańcowałam z kabiną. Już wiem czemu niektórym szampony przy codziennym myciu starczają na 2 tygodnie. Jakbym ja codziennie nakładała tyle ile mi się dzisiaj nałożyło to też bym na 2 tygodnie tylko miała. A co do efektu to na razie nic, czekam jak wyschną, na razie w turbanie je mam.
Caameroon, nie używam. Ech... Przez święta używałam i do nowego roku, a teraz od miesiąca sobie leży.
Ja chciałam zauważyć,że masz pięknego avka
Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja leze chora mam angine wczoraj 40 stopni goraczki, jak szlam do lekarza myslalam ze zemdleje... mam dosc tych moich migdalow chyba sie skusze i je wytne...w tamtym roku mialam 4 anginy
tak wiec dopiero dzis zagladam, glowa boli ale przynajmniej goraczki nie mam...jednak jak jestem chora to internet nie dla mnie
Co do Phenome w czwartek uzylam maseczki i fakt bardzo dobrze oczyszcza wlosy...mialam wrazenie ze moje skrzypia i maseczka jak na taka konsystencje to wydajna a potem szampon Age i no wlasnie plusy takie: wlosy dobrze umyte, puszyste, lekkie, szampon wydajny wystarczyla niewielka ilosc-orzecz wloski-mam wlosy za lopatki; a minusy dla mnie, tak naprawde nie wiem czy to minusy wlosy w dotyku wydaja sie na cienkie, wogole nie czulam ich na glowie, dziwne uczucie...moze i takie sa...zawsze mylam wlosy szamponami z tymi wszystkimi syfami i po umyciu moj wlos byl grubszy, ciezszy niz po tym szamponie i przy ruszaniu glowa to jednak czulam ze jest ruch nie byle puszyste tak naprawde to nie potrzebowalam nawet prostownicy a przy tym zdecydowanie tak...
Wracaj do zdrowia

Ja po pierwszym umyciu szamponem anti coś tam phenome również miałam uczcuie lekkich i cieńszych włosów niż zawsze.A na drugi dzień wstałam z prostymi włosami jak drutyten szampon mi je jakoś"prostuje"co akurat uwielbiam
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dla mnie spoko, ale zmartwię Cię: ja nie widzę i nie wierzę w żadne konkretne działania hydrolatów Ogólnie to służy mi on do przetarcia buzi po umyciu mydłem, a że mam ostatnio okropne odczyny alergiczne, wybrałam migdał, bo jest bardzo łagodny i mnie dodatkowo nic a nic nie podrażnia...

Ja wiem, że Dziewczyny dostrzegają jakieś walory pielęgnacyjne w mydłach czy tonikach... ja niestety nie dostrzegam, mydło myje, owszem, hydrolat może minimalnie nawilża, ale bez przesady
Choć to pewnie kwestia,że mam już dojrzałą, suchawą i bardzo wymagającą skórę
Ja też nigdy nie widzę działania żadnego z toników czy hydrolatów.Już tyle razy sobie obiecywałam,że nic z tego typu rzeczy nie kupię,a mam właśnie do zużycia tonik p&rNo i czeka mgiełka phenome
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Włosy mi prawie wyschły i wiecie co......... jakieś mam pofalowane
Zawsze susze włosy na grubj szczotce więc są proste. A teraz jak same wyschły to takie fale mam a może to ta cudowna mgiełka phenome ?
Hmm no ciekawe jak będzie na moich włosach.Mgiełka akurat czekać u mnie nie musi,więc jak przyjdzie to pójdzie w ruch
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Słuchajcież Kobiety, jest w rossie taka marka akcesoriów Wash my Back czy coś takiego i sobie kupiłam takie myjadełko do twarzy z bambusem i jest bossskie dokupię sobie jeszcze peelingujące z soją i pyknę Wam fotkę wraz z innymi ostatnimi moimi zakupami (szykujcie się, będzie na co popatrzeć
Nie wątpię,że zrobi mi się gorąco na widok Twojej fotki


Jeśli chodzi o oleje to ja je uwielbiam i nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów bez nichZe wszystkich wypróbowanych przeze mnie najbardziej kocham vatike

Natomiast skoro jesteśmy przy temacie phenome to szampon age coś tamwspółgra pięknie z moimi włosami.
Obkupiłam się jak głupia na tych wyprzedażach,ale nic więcej póki co wypróbować nie mogę.Bardzo ciekawa jestem holistica.
No i mam charpkę jeszcze na 3 kremy,ale kupię je kiedyś tam,bo teraz mam za duży zapas innych.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:47   #4765
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Włosy mi prawie wyschły i wiecie co......... jakieś mam pofalowane
Zawsze susze włosy na grubj szczotce więc są proste. A teraz jak same wyschły to takie fale mam a może to ta cudowna mgiełka phenome ?
mi tez sie pofalowaly tez sie zdziwiwlam tylko ja to nie lubie fal, lubie mega proste
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:05   #4766
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ooo, dzieki... tylko brazery sa wszystkie takie ciemne najjasniejszy, jaki widzialam, byl z maybelline. tylko on mnie uczulil czy ja dobrze kojarze, ze hauschkowy jest dosc jasny? musze chyba pojsc go obmacac... kurde, jak wejde do tego sklepu, to sie znow nie opanuje i wydam 50 ojro!
podklad ciut ciemniejszy tez bylby rozwiazaniem, tylko nie wiem za bardzo, czy uda mi sie go ladnie nalozyc... pedzlem i puderkiem sie latwiej posluzyc i jeszcze trzeba wziac pod uwage, ze innego podkladu niz living nature nie mam zamiaru stosowac, a wydac 31 euro na jakies male ciapki na twarzy to troche przesada a moze nie...
Martusia brązer EDMu soft bronzer czy jakoś tak jest cudny, naturalny i krzywdy sobie nim nie zrobisz Mają tez podobno fajne prasowane
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Hauschkowy brązer rzeczywiście jest dość jasny, ale nie na tyle żeby dać efekt jaki daje połączenie dwóch podkładów. Szkoda, że nie jestem w stanie tego Tobie pokazać bo technika jest na prawdę prosta. Moim zdaniem dwoma podkładami można sobie mniejszą szkodę wyrządzić niż brązerem. Cenowo powiem tak, jeśli jesteś pewna na 100% podkładu i możesz go stosować cały rok, to zakup dwóch odcieni (bazowy i odcień o jeden lub dwa tony ciemniejszy, ale w tej samej tonacji!) wcale nie wychodzi drogo. Nie dość, że możesz przepięknie i w prosty sposób tonować skórę, to jeszcze latem, kiedy się opalisz, możesz podkłady zmieszać.
Zgadzam się, modelowanie nie jest trudne a może zdziałać cuda.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Włosy mi prawie wyschły i wiecie co......... jakieś mam pofalowane
Zawsze susze włosy na grubj szczotce więc są proste. A teraz jak same wyschły to takie fale mam a może to ta cudowna mgiełka phenome ?
Ja mam falujące włosy, już się jej boję
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Bo człowiek zawsze by chciał tego, czego akurat nie ma; ja na przykład kiedyś farbowałam włosy na brąz ( a wszystkie moje ciemnowłose koleżanki na blond...)

Słuchajcież Kobiety, jest w rossie taka marka akcesoriów Wash my Back czy coś takiego i sobie kupiłam takie myjadełko do twarzy z bambusem i jest bossskie dokupię sobie jeszcze peelingujące z soją i pyknę Wam fotkę wraz z innymi ostatnimi moimi zakupami (szykujcie się, będzie na co popatrzeć

A jeśli chodzi o tonik na dobranoc, to już pisałam,że mnie strasznie po nim oczy szczypały
Że też mnie muszą te naturalne ekstrakty tak często uczulać
Małgo daj znać wcześniej, muszę zrobić popcorn!!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:08   #4767
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jak się kusić to może na iherba oni tam maja tyle olejków, ze oglądam już drugi tydzien i wciąz nie wiem...... mam ochotę na ten co dziewczyny polecały za Cathy, ale trudno się zdecydowac.....
bo nigdzie nie ma takiego świetnego towarzystwa same fajne babki tu jesteśmy, dlatego tak tu nam dobrze razem

Dlaczego to powiedziałaś Nie słuchać Anuli, nie słuchac Cloche, nie kupować, nie kupować, nie kupować


Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:08   #4768
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak - napewno to cudowna mgiełka
Ja wiem, susząc na szczotce wyciagam włosy i sa proste. Ale do tej pory jak same schły to az takich fal nie miałam

o! to tak jak ja!
zawsze chciałam mieć kręcone włosy i z totalnym brakiem zrozumienia patrzyłam na przyjaciółke prostująca włosy
wiesz do kręconych to nawet po mgiełce moim włosom daleko ale takie faleczki są
Nie- to na pewno nie cudowna mgiełka

A ja mam proste włoski i zaskocze Was, zawsze chciałam takie mieć Kiedyś jak nie były dobrze nawilżone to mi się falowały a ja lubie proste włoski, zainwestowałam w prostownicę i siup, prostowałam Teraz się już z niej wyleczyłam i dobra odżywka + dobry szampon + olej kokosowy zamiast syntetycznego jedwabiu dają mi zadowalający efekt Dlatego już się boje użyć mgiełki

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Bo człowiek zawsze by chciał tego, czego akurat nie ma; ja na przykład kiedyś farbowałam włosy na brąz ( a wszystkie moje ciemnowłose koleżanki na blond...)

Słuchajcież Kobiety, jest w rossie taka marka akcesoriów Wash my Back czy coś takiego i sobie kupiłam takie myjadełko do twarzy z bambusem i jest bossskie dokupię sobie jeszcze peelingujące z soją i pyknę Wam fotkę wraz z innymi ostatnimi moimi zakupami (szykujcie się, będzie na co popatrzeć
Praktycznie zawsze!!

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
oj mgiełka będzie cudowna, tak sobie teraz myślę, że olejek też mógłby być cudowny i maska też pewnie jest cudowna
Nie, olejek na pewno nie byłby cudowny Nie mów tak, nie kupiłam go

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Maseczka anty-age jest rewelacyjna kupiłam drugie opakowanie (na zapas) i na próbę wzięłam maseczkę Cannabis (konopie) do wlosów suchych i zniszczonych.
A co to jest za maseczka?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja po pierwszym umyciu szamponem anti coś tam phenome również miałam uczcuie lekkich i cieńszych włosów niż zawsze.A na drugi dzień wstałam z prostymi włosami jak drutyten szampon mi je jakoś"prostuje"co akurat uwielbiam

Natomiast skoro jesteśmy przy temacie phenome to szampon age coś tamwspółgra pięknie z moimi włosami.
Obkupiłam się jak głupia na tych wyprzedażach,ale nic więcej póki co wypróbować nie mogę.Bardzo ciekawa jestem holistica.
No i mam charpkę jeszcze na 3 kremy,ale kupię je kiedyś tam,bo teraz mam za duży zapas innych.
To ten szamponik to coś dla mnie

A jakie kremiki Cie korcą? Tak tylko pytam z ciekawości

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
mi tez sie pofalowaly tez sie zdziwiwlam tylko ja to nie lubie fal, lubie mega proste
Po mgiełce Phenome?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:17   #4769
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Nie- to na pewno nie cudowna mgiełka

A ja mam proste włoski i zaskocze Was, zawsze chciałam takie mieć Kiedyś jak nie były dobrze nawilżone to mi się falowały a ja lubie proste włoski, zainwestowałam w prostownicę i siup, prostowałam Teraz się już z niej wyleczyłam i dobra odżywka + dobry szampon + olej kokosowy zamiast syntetycznego jedwabiu dają mi zadowalający efekt Dlatego już się boje użyć mgiełki

Nie, olejek na pewno nie byłby cudowny Nie mów tak, nie kupiłam go
nie martw się, Twoje włoski na pewno mgiełka wyprostuje, bo to taka magiczna mgiełka i robi z włosami co się tylko zapragnie
a olejek musi być super. kokos, arganowy i jojoba a do tego jeszcze olejek szałwiowy, imbirowy i miętowy. musi być super. wiesz jeszcze nic straconego, tydzień promocji został
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:19   #4770
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Nie- to na pewno nie cudowna mgiełka
A ja mam proste włoski i zaskocze Was, zawsze chciałam takie mieć Kiedyś jak nie były dobrze nawilżone to mi się falowały a ja lubie proste włoski, zainwestowałam w prostownicę i siup, prostowałam Teraz się już z niej wyleczyłam i dobra odżywka + dobry szampon + olej kokosowy zamiast syntetycznego jedwabiu dają mi zadowalający efekt Dlatego już się boje użyć mgiełki

Po mgiełce Phenome?
ja tez lubie miec mega proste i jak na razie musze prostowac napisz cos o tych dobrych szamponach i odzywkach i olejach....to sobie sciagne
lubie miec wlosy proste a po maseczce z Phenome to mi sie mega fale porobily ale nie skojarzylam pomyslalam ze to przez goraczke...ale anula rozwiala moje skojarzenie i tym mnie dobila
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.