Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-14, 10:14   #3031
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Jagoodka1989 Pokaż wiadomość
Pisalam jakis czas temu ale to na poczatkach bylo wiec przypomne. Przebijalam pepek dwa razy w salonie kosmetycznym i po obu przebiciach zwezala mi sie skora do takiego stopnia ze ta stara robila sie czarna i odpadala a ta swiezsza sie robila tak cienka ze az przezroczysta. Zdecydowalam sie na ostatnie 3 przebicie, bo wkoncu do 3 razy sztuka, i w momencie kiedy skora zaczynala sie zwezac i byla juz przezroczysta strasznie bolalo i wyciagnelam kolczyk. I mam takie pytanie. Nalezy mi sie zwrot pieniedzy lub cos jesli nie minelo nawet pol roku?
nie nie należy się zwrot-bo w twoim przypadku to nie wina technicznej strony kłucia tylko tendencji twojego organizmu
wiedzac,że takie rzeczy sie dzieja sama zdecydowałaś sie na kolejny kolczyk
teraz radzę jedynie stosowac maść na blizny
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 12:38   #3032
niewyspana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 324
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Miss venflon-a jaka maść polecasz na blizny po przekłuciu?
Też mam, co prawda mała, ale jestem blada, a blizna ciemna wiec trochę się rzuca w oczy.
__________________
DBaM o Się
*zapuszczam włosy
*wybielam kły
*szukam motywacji coby popracować nad ciałem
niewyspana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 13:45   #3033
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez niewyspana91 Pokaż wiadomość
Miss venflon-a jaka maść polecasz na blizny po przekłuciu?
Też mam, co prawda mała, ale jestem blada, a blizna ciemna wiec trochę się rzuca w oczy.
cepan,contartubex,noscar-wazne jest regularne uzywanie i deliktany masaz przy aplikacji
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 18:55   #3034
d_omi95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Czy ktoś z Was może orientuje się, ile kosztuję sól fizjologiczna?;]
d_omi95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 21:28   #3035
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

10/20 gr za buteleczkę 5ml
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:42   #3036
mia_gf
Raczkowanie
 
Avatar mia_gf
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 93
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Wizażanki drogie, mam pytanie...Co z kolczykiem kiedy się leci samolotem.? Dokładnie chodzi mi o moment przejścia przez bramkę, muszę im cos powiedziec że mam kolczyk? A może to nic nie wadzi i zostawic jak jest? Czy najlepiej wyjąc zawczasu?? :conf used: Bardzo proszę o pomoc
__________________

mia_gf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:12   #3037
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Mi nic nie piszczało

Moja kumpela miała smileya, frowneya ( nie wiem jak to się pisze, chodzi o dolne wiązadełko), w ręce miedzy kciukiem a wskazującym, ok.13 kolczyków w uszach i pępek oczywiście i nic nie wykryli. Najwyżej podniesiesz koszulke i pokażesz co tam masz
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 17:14   #3038
mia_gf
Raczkowanie
 
Avatar mia_gf
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 93
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

OK , dzięki bardzo
__________________

mia_gf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:43   #3039
pinacolada249
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 18
GG do pinacolada249
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Mi pepek przebijala kolezanka jakos 1,5 roku temu oczywiscie zna sie na tym, ma profesjonalny sprzet, kurs etc. jesli chodzi o bol to jest niczym taki jak przebijanie platka ucha szybciutko mi sie zagoilo, jedynie sola fizjologiczna przemywalam, mysle ze jest to fajna rzecz, i polecam ja. nie podobaja mi sie jakies mega wiszace tandetne ozdoby bo jak dla mnie jest to zbyt kiczowate ale takie delikatne i subtelne jak najbardziej jakby kto smial pytania to piszcie
__________________
some people wait a lifetime for a moment like this <3
pinacolada249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 13:25   #3040
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

a ja mam pytanie o tytanowe kolczyki, lepszy jest tytan G23 czy G5?
widzialam tez w sprzedazy kolorowe tytanowe kolczyki (nie chodzi mi o krysztalek tylko sam metal), czy one sa tez bezpieczne czy maja jakies szkodliwe dodatki?
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 21:11   #3041
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

ja używam G23 i jestem zadowolona, natomiast G5 nigdy nie miałam "kolorowy" tytan też jest bezpieczny i idealny do gojenia.
__________________
Tancerka
Śpiewaczka


Cera naprawiona!

Zapuszczam włosy!
jest: 44 cm
będzie: 70 cm

[fashion]445023[/fashion]
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 21:29   #3042
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

dzieki za odpowiedz
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 09:40   #3043
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez malawinka Pokaż wiadomość
ja używam G23 i jestem zadowolona, natomiast G5 nigdy nie miałam "kolorowy" tytan też jest bezpieczny i idealny do gojenia.
G23 jest najlepszym stopem
natomiast nie zgodzę się co do koloryzowanego tytanu-powłoka jest nakładana przez anodyzowanie-a co za tym idzie ściera sie delikatnie w kontakcie z ciałem-wystarczy choćby przyład blackline-nie założyłabym nikomu na swieże przekłucie kolorowego tytanu waśnie z tego wzgędu-na wygojone miejsce to żaden problem
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:06   #3044
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Naprawdę? Dzięki za sprostowanie - przydatna wiedza Byłam przekonana, że to nie gra żadnej roli.
__________________
Tancerka
Śpiewaczka


Cera naprawiona!

Zapuszczam włosy!
jest: 44 cm
będzie: 70 cm

[fashion]445023[/fashion]
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:20   #3045
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Ja mam pytanko do Was, szczerze mówię, że nie chce mi się całego wątku przeszukiwać żeby znależc odpowiedź nba pytanie, więc nie złoście się jeśli sie powtórzę. Potrzebuję dość szybkiej opowiedzi, bo w najbliższych dniach chciałabym przekłuć pępek. Upatrzyłam sobie już salon i zobaczyłam, że razem z kolczykiem za przekłuwanie zapłacę 130 zł. Wolałbym sobie kupić kolczyk sama i zapłacić za przebicie maksymalnie do 80 zł (wyjdzie minimalnie taniej razem, ale jednak ). I pytanie takie czy jak kupie w normalnym sklepie z biżuterią kolczyk ze stali chirurgicznej czy on będzie się nadawał czy lepiej kupić w salonie gdzie chcę przebijać?
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 22:31   #3046
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;16742931]Ja mam pytanko do Was, szczerze mówię, że nie chce mi się całego wątku przeszukiwać żeby znależc odpowiedź nba pytanie, więc nie złoście się jeśli sie powtórzę. Potrzebuję dość szybkiej opowiedzi, bo w najbliższych dniach chciałabym przekłuć pępek. Upatrzyłam sobie już salon i zobaczyłam, że razem z kolczykiem za przekłuwanie zapłacę 130 zł. Wolałbym sobie kupić kolczyk sama i zapłacić za przebicie maksymalnie do 80 zł (wyjdzie minimalnie taniej razem, ale jednak ). I pytanie takie czy jak kupie w normalnym sklepie z biżuterią kolczyk ze stali chirurgicznej czy on będzie się nadawał czy lepiej kupić w salonie gdzie chcę przebijać?[/QUOTE]
a mozemy się dowiedzec ,ktory salon sobie upatrzyłaś w Krakowie?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:40   #3047
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
a mozemy się dowiedzec ,ktory salon sobie upatrzyłaś w Krakowie?
http://tattoo.biz.pl/kult/index.php Prosze.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:54   #3048
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

w Krakowie polecam również chłopaków pracujących w następująchc studiach:
http://www.myspace.com/rockninktat
http://www.9th-circle.pl/
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:38   #3049
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Zdecydowała sie juz na kult, od dawna planuje przekłucie tam. Zastanawiam się tylko czy moge spokojnie przyjsc z kolczykiem kupionym w sklepie czy lepiej zakupic u nich.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 15:02   #3050
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

czesc dziewczyny ja rowniez chce sobie zrobic kolczyk w pepku tylko mam dylemat poniewar nie wiem za bardzo jaki byl by leszy generalnie to bardzo ale to bardzo podobaja mi sie wiszace tylko ze kolezanka mi odradzila wiszacy bo ponoc bedzie mi sie zachaczal i to nie bezpieczne w czasie gojenia poradzila mi zebym na poczatek jakis taki malutki sobie kupila hmm co o tym myslicie slyszalam ze z tytanu sa najlepsze?? po jakim czasie moge zmienic kolczyk i dac sobie inny ?powinno sie zmieniac co jakis czas kolczyki czy jak np kupie jakis dobry zloty czy srebrny to go moge zawsze nosic?? oczywiscie do czasu jak mi sie z nim nic nie staniebo moge go zgubic albo urwac hmmm aha i jeszcze jedno dziewczyny musze przed przekluciem sie zaszczepic np przec infekcji??hmm chyba nie wybaczcie za pytania ale jestem zielona w tym z gory dziekuje za odp
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:49   #3051
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Agnieszka100 ja na początek też Ci odradzam kolczyki z wiszącymi ozdobami. Najlepszy jest jakiś klasyczny. Co do kolczyków z tytanu to dobrze słyszałaś, są najlepsze
Kolczyk możesz zmienić gdy przekłucie będzie już wygojone - tak jest najbezpieczniej. Potem możesz już śmiało sobie je wymieniać
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:44   #3052
nela01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

A u mnie jest dość zabawna historia jeśli chodzi o kolczyk, zrobiam go sobie we wrześniu 2008,a w maju roku 2009 go wyciągnęłam i tydzień temu chciałam zobaczyć czy mi wejdzie kolczyk bo dziurka była widoczna i bez problemu włożyłam xd
__________________

nela01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 12:15   #3053
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Dziewczyny, mam pytanie.. w pazdzierniku przekluwalam sobie pepek, wszystko bylo jak najbardziej wporzadq, ladnie sie goil, przemywalam octeniseptem a czasem robilam oklady z rumianku, nie mialam nawet zaczerwienienia, potem zrezygnowalam z rumianku i przemywalam juz samym octeniseptem. wiadomo nie bylo jescze zagojone bo tobily mi sie delikatne srupeczki ale juz dziurka ladnie wygladala ;] miesiac temu zauwazylam ze z dziurki wyplywa mi taka wydzielinka, stwierdzilam ze to limfa, ale wciaz przemywalam. Ponad dwa tygodnie temu bylam na imprezie, z ktorej wróciłam bez gornej kuleczki, na szczęście kolczyk mi nie wypadl, ja zorientowalam sie dopiero po przebudzeniu ze polowy kolczyka nie mam... no i zmienilam na kolczyk ze stali ktory mialam w domq, kupowalam u jubilera ale mowiono mi ze sztanga jest ze stali chirurgicznej. chcac nie chcac zmienilam bo musialam i od tego czasu mi sie babra bardziej. zaniepokoilo mnie wczoraj gdy dziurka przy przemywaniu delikatnie zaczela krwawic, wiem ze pepek dluuugo sie goi ale czy to normalne? wydaje mi sie ze procz krwi wycieka mi tez ropa bo jest taka gesta i ciagnaca. Pozatym wokol gornej kuleczki robia mi sie strupki, a przed chwilka kiedy chcialam przemyc dzirke, cos w ksztalcie ropnej obraczki przesunelo sie wzdluz sztangi. sciaglam to patyczkiem, w tej chwili dziurka lekko krwawi... mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi... co powinnam zrobic? prosze o rade... nie chce wyciagac kolczyka
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 14:42   #3054
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

loluska - piercier u którego ja przebijałam pępek, powiedział mi, że jak coś mi się zacznie babrać to mam do niego przyjść, bo czasem jest tak, że kolczyk okazuje się być falerny. Mówił mi, że miał taki przez który nikomu się nie goiła rana. Być może po prostu to jakiś nie najlepszy stop. Dlatego według mnie Twoim problemem może być właśnie kolczyk, który miałaś w domu. Niby wszystkie mogą być ze stali chirurgicznej, ale też mają swoją jakość.
Proponuję Ci pójść do studia i zapytać się piercera co o tym myśli. Jeśli by było tak jak mówię on by na pewno miał kolczyki sprawdzone. Mogłabyś wtedy go zamienić, być może na taki z tytanu.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 16:51   #3055
cziikii
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

pomóżcie. założyłam nowy wątek ale żadnej odpowiedzi, może tu mi ktoś pomoże.
iech ktoś (najlepiej jakiś fachowiec) oceni czy to coś koło tunelu to ziarnina. jeśli tak to powiedzcie jak to leczyć, tylko błagam nie papka z aspiryny i soli fizjologicznej, bo po prostu nie mam czasu jej robi i się z tym paprać. potrzebuje gotowego leku. bez względu na to czy jest na receptę czy nie. z góry dzięki za odp, pozdrawiam
cziikii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:36   #3056
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez cziikii Pokaż wiadomość
pomóżcie. założyłam nowy wątek ale żadnej odpowiedzi, może tu mi ktoś pomoże.
iech ktoś (najlepiej jakiś fachowiec) oceni czy to coś koło tunelu to ziarnina. jeśli tak to powiedzcie jak to leczyć, tylko błagam nie papka z aspiryny i soli fizjologicznej, bo po prostu nie mam czasu jej robi i się z tym paprać. potrzebuje gotowego leku. bez względu na to czy jest na receptę czy nie. z góry dzięki za odp, pozdrawiam
nie dziwię się ,że odpowiedzi nie było-odtego sa zbiorcze wątki ,żeby w nich pisać-sam watek też jest łatwo przeszukać
otóż nie ma gotowego leku na ziarninę
jeśli twoja zmiana nie jest połączona z ropnym wysiękiem to może to być ziarnina
papka z aspiryny jest najmniej inwazyjnym sposobem-a na początku nie ma co sięgac po mocniejsze sposoby-na świeżą zmianę wystarczy
a papke można przygotować wcześniej-a nakładanie i masaż to raptem 15 minut dziennie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 18:35   #3057
cziikii
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
nie dziwię się ,że odpowiedzi nie było-odtego sa zbiorcze wątki ,żeby w nich pisać-sam watek też jest łatwo przeszukać
otóż nie ma gotowego leku na ziarninę
jeśli twoja zmiana nie jest połączona z ropnym wysiękiem to może to być ziarnina
papka z aspiryny jest najmniej inwazyjnym sposobem-a na początku nie ma co sięgac po mocniejsze sposoby-na świeżą zmianę wystarczy
a papke można przygotować wcześniej-a nakładanie i masaż to raptem 15 minut dziennie
przemywałam kilka dni spirytusem i dzisiaj bąbelek pękł i trochę ropy wyciekło, ale nadal pozostał, nie zmniejszył się. nie jest twardy raczej, a ziarnina podobno jest twarda. a co sądzisz o maści Bactroban? jak przebiłam pępek (w lipcu) to miałam prawdopodobnie oparzenie od szczypców i dzięki Bactrobanowi zeszło w 3 dni a na jakimś forum ktoś odradzał tą maść.
cziikii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 18:42   #3058
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez cziikii Pokaż wiadomość
przemywałam kilka dni spirytusem i dzisiaj bąbelek pękł i trochę ropy wyciekło, ale nadal pozostał, nie zmniejszył się. nie jest twardy raczej, a ziarnina podobno jest twarda. a co sądzisz o maści Bactroban? jak przebiłam pępek (w lipcu) to miałam prawdopodobnie oparzenie od szczypców i dzięki Bactrobanowi zeszło w 3 dni a na jakimś forum ktoś odradzał tą maść.
to maśc z antybiotykiem-więc jesli była ropa-można ja zastosować(o ile nie jesteś uczulona)-2-3 x dziennie przez tydzień powinno wystarczyć
i co znaczy,że miałaś oparzenie od kleszczy?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:09   #3059
cziikii
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
to maśc z antybiotykiem-więc jesli była ropa-można ja zastosować(o ile nie jesteś uczulona)-2-3 x dziennie przez tydzień powinno wystarczyć
i co znaczy,że miałaś oparzenie od kleszczy?
zrobił mi się bąbelek z woda, który pękł i zrobił się strupek. moja mama pielęgniarka powiedziała, że może to być poparzone od szczypców, bo kobitka mi bardzo mocno ścisnęła.
cziikii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:15   #3060
Nice Sprite
Raczkowanie
 
Avatar Nice Sprite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 322
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

miss venflon, mam do Ciebie pytanie. Miałam przebijany pępek ale kolczyk strasznie migrował, więc wyjęłam(przed wyjęciem, banan 6 mm byl nawet za długi.) Narazie z wierzchu się zagoiło, blizna jest, ale smaruje maścią, do lata moze zejdzie, chce przebić kolejny, w salonie piercer mowil ze mam przyjsc jak sie wygoi. Czy jest duża szansa na kolejną migracje? Zrost moze zatrzymac migracje? Chce kolczyka znaczanie wyżej niż miałam, ostatni mi sie nie podobał, po przebiciu miałam banana 10 mm, myslalam ze trzeba dluzszy na poczatek. Tylko boje się ze w srodku nie zarośnie mi w ogole, bo dotykajac palcami czuje w srodku kanał i to dość szeroki, przed wyjęciem troche mi się babrało i kanał sie poszerzył.
__________________
...i znów zmierzch...
kolejny dzień dobiega końca...
choćby nie wiem jaki był piękny,
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.