zwykly nocny wypad na kebaba ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-24, 23:58   #1
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173

zwykly nocny wypad na kebaba ;)


co sadzicie o tym ubraniu haha duzo tak chodzi na chwile do sklepu lub na kebcia :P

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 00:07   #2
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
co sadzicie o tym ubraniu haha duzo tak chodzi na chwile do sklepu lub na kebcia :P
Ty tak serio?
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 00:08   #3
furtadOwa
Zakorzenienie
 
Avatar furtadOwa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7 141
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

to zwykła PROWOKACJA dziewczyny ona robi sobie z nas jaja kręci ja to chyba
furtadOwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 00:16   #4
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Latasz tak po budach z kebabem a pozniej w tym spisz tak?? Jesli tak to musisz miec pachnaca posciel
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 00:23   #5
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
Ty tak serio?
nie udaje wiesz.. ? ://///

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Latasz tak po budach z kebabem a pozniej w tym spisz tak?? Jesli tak to musisz miec pachnaca posciel
to moze byc za pizam, lecz nie musi... pozatym u mnie nie ma smierdzacych bud z kebabami, wszytsko jest czyste i zadbane..jak cala Norwegia zreszta..
__________________
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 00:28   #6
BradshowCarrie
Raczkowanie
 
Avatar BradshowCarrie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 55
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Mniamniusio
__________________
" Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
BradshowCarrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 00:59   #7
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

mój tata zawsze jak przyjedzie z Norwegii zapomina, że Polacy właśnie tak reagują. W Norwegii bardzo dużo osób wyskakuje do sklepu czy kebaba w piżamie i nikt nie robi z tego halo, w PL na pewno by to nie przeszło. Niedługo też dołączę do biegających w piżamach po ulicy, can't wait, kupiłam sobie nawet gatki w krowy na tę okazję
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 01:19   #8
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

W usa to norma, ze dziewczyny chodza do kina/sklepu w pidzamach. Niektore nawet do szkoly. Ja tego nigdy nie zrozumiem...
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 01:22   #9
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
W usa to norma, ze dziewczyny chodza do kina/sklepu w pidzamach. Niektore nawet do szkoly. Ja tego nigdy nie zrozumiem...
wiadomo każdy lubi czasem wyglądać kobieco a czasem nie chce mu się niczego, ja do szkoły czy kina pewnie bym nie wyskoczyła w piżamie ale w nocy na domówce jak komuś się chce kebsa się stroić specjalnie, trampy na nogi i długa :P albo jak rano płatków śniadaniowych zabraknie , albo z psem na spacer - w sumie wygodna sprawa. Zwłaszcza, że czasem i w Polsce zdarza się wyskoczyć w piżamie (oczywiście w formie żartu ze znajomymi ofc bo w Polsce to zaraz patrzą jak na wariata, np. jak mój tata tak po papierosy z domu wyskoczył to go w kolejce przepuścili bo myśleli, że walnięty ).
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 02:54   #10
S_tylistka
Raczkowanie
 
Avatar S_tylistka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Portugalia, Setubal
Wiadomości: 428
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
wiadomo każdy lubi czasem wyglądać kobieco a czasem nie chce mu się niczego, ja do szkoły czy kina pewnie bym nie wyskoczyła w piżamie ale w nocy na domówce jak komuś się chce kebsa się stroić specjalnie, trampy na nogi i długa :P albo jak rano płatków śniadaniowych zabraknie , albo z psem na spacer - w sumie wygodna sprawa. Zwłaszcza, że czasem i w Polsce zdarza się wyskoczyć w piżamie (oczywiście w formie żartu ze znajomymi ofc bo w Polsce to zaraz patrzą jak na wariata, np. jak mój tata tak po papierosy z domu wyskoczył to go w kolejce przepuścili bo myśleli, że walnięty ).
ja to może nie tyle w pidzamie co w dresie często wychodzę, bo i po co se stroić jak do sklepu/piwicy/z psem na krótki spacer ide...ale nie rozumiem po co robić z tego wieszak?
__________________
czas zadbać o zdrowie, kondycję i wygląd

powrót do starych, dobrych nawyków

S_tylistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:20   #11
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Mi się nie podoba. Wolę bardziej "wyjściowe" ubrania niż piżamy i dresy.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 08:02   #12
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Jak na wyjście do sklepu, czy z psem, w każdym razie chwilowe, to jak najbardziej, w sumie nie widzę powodów, żeby się sto razy przebierać, kiedy jest nagła potrzeba wyjść na chwilkę. Ja sama mam domowe spodnie dresowe, w których jak trzeba wyjść na chwilkę to ubieram japony i śmigam, a zdarza się nawet, że w nich śpię, bo się przebierać nie chce grunt, że nie jest to koszula nocna, czy koronkowa halka. A teraz takie materiałowe wzorzyste spodnie modne
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 08:33   #13
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

ok
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:42   #14
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez S_tylistka Pokaż wiadomość
ja to może nie tyle w pidzamie co w dresie często wychodzę, bo i po co se stroić jak do sklepu/piwicy/z psem na krótki spacer ide...ale nie rozumiem po co robić z tego wieszak?
z ty mogę się zgodzić, nie wiem po co
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:45   #15
MissSonia
Rozeznanie
 
Avatar MissSonia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: legowisko w kwiaty
Wiadomości: 913
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez S_tylistka Pokaż wiadomość
ja to może nie tyle w pidzamie co w dresie często wychodzę, bo i po co se stroić jak do sklepu/piwicy/z psem na krótki spacer ide...ale nie rozumiem po co robić z tego wieszak?
Też chętnie się dowiem
__________________
Włosomaniaczka od 08.2012:
-oleje, odżywki, maski, suplementy


28.09.2002

"Zaraz zrobimy kawę. Wprawdzie nie mam kawy, filiżanek i pieniędzy, ale od czego jest nadrealizm, metafizyka, poetyka snów."
- Tadeusz Różewicz, "Kartoteka"
MissSonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:55   #16
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
nie udaje wiesz.. ? ://///

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------



to moze byc za pizam, lecz nie musi... pozatym u mnie nie ma smierdzacych bud z kebabami, wszytsko jest czyste i zadbane..jak cala Norwegia zreszta..
tu nie ma znaczenia czy Norwegia jest czysta czy nie, dla mnie wyjscie w tym samym ubraniu na zewnatrz i pozniej spanie w tym jest nie do pomyslenia poprostu jest to niehigieniczne. Dziwne to dla mnie nie jest bo mieszkam w Ie tez nastolatki tak lataja do sklepów nawet z mokrymi wlosami po kapieli i w pizamie wlasnie ale nie zmienia to faktu ze mnie to obrzydza jak mozna w tym pozniej spac. Co innego dres domowy no ale w nim sie nie spi.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 11:05   #17
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Jak na wyjście do sklepu, czy z psem, w każdym razie chwilowe, to jak najbardziej, w sumie nie widzę powodów, żeby się sto razy przebierać, kiedy jest nagła potrzeba wyjść na chwilkę. Ja sama mam domowe spodnie dresowe, w których jak trzeba wyjść na chwilkę to ubieram japony i śmigam, a zdarza się nawet, że w nich śpię, bo się przebierać nie chce grunt, że nie jest to koszula nocna, czy koronkowa halka. A teraz takie materiałowe wzorzyste spodnie modne
Zgadzam się
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:07   #18
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

No to gratukuję A w zasadzie po co męczyć się zakładaniem ubrań Wychodzimy bez, a w razie chłodu proponuję narzucić skórę z barana... tzn. miałam na myśli oczywiście koc.
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:10   #19
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
tu nie ma znaczenia czy Norwegia jest czysta czy nie, dla mnie wyjscie w tym samym ubraniu na zewnatrz i pozniej spanie w tym jest nie do pomyslenia poprostu jest to niehigieniczne. Dziwne to dla mnie nie jest bo mieszkam w Ie tez nastolatki tak lataja do sklepów nawet z mokrymi wlosami po kapieli i w pizamie wlasnie ale nie zmienia to faktu ze mnie to obrzydza jak mozna w tym pozniej spac. Co innego dres domowy no ale w nim sie nie spi.
Po pieerwsze czy ja napisalam, ze ja w tym spie? NIE SADZE! Lecz moze robic to za pizame, ale nie uzywam jako pizamy i wypadu na ''miasto''
Po drugie jest to znaczenie czy Norwegia jest czysta.. bo powietrze jest czyste i nie ma spalin, a ludzie utrzymuja dobra higiene osobista.
Po trzecie w dresie domowym tez mozna spac a pozatym dres nie jest tylko domowy. A jak te z was co pala i wieczorem przed spaniem tez ubieracie sie jak na miasto i na balkon zapalic ?
__________________
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 15:28   #20
S_tylistka
Raczkowanie
 
Avatar S_tylistka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Portugalia, Setubal
Wiadomości: 428
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
Po pieerwsze czy ja napisalam, ze ja w tym spie? NIE SADZE! Lecz moze robic to za pizame, ale nie uzywam jako pizamy i wypadu na ''miasto''
Po drugie jest to znaczenie czy Norwegia jest czysta.. bo powietrze jest czyste i nie ma spalin, a ludzie utrzymuja dobra higiene osobista.
Po trzecie w dresie domowym tez mozna spac a pozatym dres nie jest tylko domowy. A jak te z was co pala i wieczorem przed spaniem tez ubieracie sie jak na miasto i na balkon zapalic ?

1. A uważasz że Polacy się nie myją?
2. To tam nie ma samochodów?

To tylko tak z ciekawości
__________________
czas zadbać o zdrowie, kondycję i wygląd

powrót do starych, dobrych nawyków

S_tylistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:57   #21
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez S_tylistka Pokaż wiadomość
1. A uważasz że Polacy się nie myją?
2. To tam nie ma samochodów?

To tylko tak z ciekawości
No niestety byly rozne artykuly na ten temat i Polacy nie naleza do osob, ktore pilnuja higieny osobistej
__________________
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 21:07   #22
Joasiaa7
Zadomowienie
 
Avatar Joasiaa7
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 796
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

bez sensu ten wieszak
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera, choć zakochani od siebie odejdą"


Joasiaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 21:13   #23
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
No niestety byly rozne artykuly na ten temat i Polacy nie naleza do osob, ktore pilnuja higieny osobistej
Podasz jakiegoś linka do tych artykułów? Chętnie bym poczytała
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 21:23   #24
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Stylistko nie wiem jak i gdzie żyje (mieszka) bohaterka wieszaka ale u mojego taty (Indre Arna Bergen ilość osób przemieszczających się samochodem można policzyć na palcach jednej ręki) popularnością cieszą się kolejki (znaczy takie pociągowe )
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 21:41   #25
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Też się z tym spotkałam, że przede wszystkim Polacy, w sensie faceci średnio dbają o higienę i o estetyczny wygląd, ale niekiedy jak patrzę na niektóre laski, to bywa, że kobiety również powoli coraz mnie o to dbają.
Ale ja uważam, że jest to kwestia osobista, a nie "narodowościowa".

A co do spalin, hmm samochody jak samochody, ale w Polsce przez nasz ukochany rząd i ich super podatki, akcyzy itp, to niestety trzeba przyznać, ale zdarza się, że ludzie przez brak kasy palą w kominach co popadnie. Ostatnio w były jajca przecież, że gdzieś na śląsku jakieś tam toksyny w powietrzu przekroczyły kilkakrotnie normę, a unia miała narzucić jakieś kary finansowe za śmieci czy za spaliny z kominów i do końca roku fabryki miały założyć jakieś filtry czy coś tam. Niestety, takie mamy realia
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 22:18   #26
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Też się z tym spotkałam, że przede wszystkim Polacy, w sensie faceci średnio dbają o higienę i o estetyczny wygląd, ale niekiedy jak patrzę na niektóre laski, to bywa, że kobiety również powoli coraz mnie o to dbają.
Ale ja uważam, że jest to kwestia osobista, a nie "narodowościowa".

A co do spalin, hmm samochody jak samochody, ale w Polsce przez nasz ukochany rząd i ich super podatki, akcyzy itp, to niestety trzeba przyznać, ale zdarza się, że ludzie przez brak kasy palą w kominach co popadnie. Ostatnio w były jajca przecież, że gdzieś na śląsku jakieś tam toksyny w powietrzu przekroczyły kilkakrotnie normę, a unia miała narzucić jakieś kary finansowe za śmieci czy za spaliny z kominów i do końca roku fabryki miały założyć jakieś filtry czy coś tam. Niestety, takie mamy realia
z tymi spalinami to prawda, mieszkam w domku jednorodzinnym w takim całym skupisku innych domów i czasem jak się wraca (skądkolwiek do domu) to czasem nie ma czym oddychać, dosłownie, dlatego moje psy całą zimę w domu siedziały tylko wychodziły siusiu bo sorry ale oddychać się nie dało, jakieś plastiki, gumy :/ a dymy przeróżnego koloru :/ paskudztwo :/ się potem dziwią że zachorowalność na raka wzrasta o 25% jak się takie shity wdycha to nie dziwne :/
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 23:39   #27
sylwialosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 173
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Podasz jakiegoś linka do tych artykułów? Chętnie bym poczytała
http://www.fakt.pl/Polacy-myja-sie-c...,136983,1.html
__________________
sylwialosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 23:53   #28
marissima
Zadomowienie
 
Avatar marissima
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 490
GG do marissima
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez sylwialosiek Pokaż wiadomość
Po pieerwsze czy ja napisalam, ze ja w tym spie? NIE SADZE! Lecz moze robic to za pizame, ale nie uzywam jako pizamy i wypadu na ''miasto''
Norwegia jest czysta.. bo powietrze jest czyste i nie ma spalin, a ludzie utrzymuja dobra higiene osobista.
Po trzecie w dresie domowym tez mozna spac a pozatym dres nie jest tylko domowy. A jak te z was co pala i wieczorem przed spaniem tez ubieracie sie jak na miasto i na balkon zapalic ?
Chciałam zapytać,jakie to ma znaczenie gdzie teraz mieszkasz?( w Polsce, czy w Norwegii czy gdziekolwiek indziej nawet na księżycu możesz nosić co chcesz i nie musisz się tym chwalić) .Według mnie wykazałaś się małą dojrzałością i chcesz się tylko chwalić ubraniami, trochę więcej wstydu Kobieto Poproszę

Prawda w oczy kole
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby zakładać nudne ubrania.




http://shywordinmyhead.blogspot.com/


[ross_i]695240[/ross_i]

Edytowane przez marissima
Czas edycji: 2012-06-25 o 23:57
marissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 23:56   #29
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

to ja dorzucę kilka linków:
http://www.sfora.pl/Polacy-zyja-w-br...zadziej-a37787
http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=857
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 14:03   #30
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: zwykly nocny wypad na kebaba ;)

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
O kur*a! To ja jestem normalnie jak kot, który myje się co 15minut jak można myć włosy raz na tydzień?! Są tacy ludzie z pewnością, ale ja bym nie generalizowała, jak wcześniej napisałam, uważam, że to jest kwestia osobista, a nie "Polki/Polacy myją się coraz rzadziej", bo to są przypadki pojedyncze.

Jeśli chodzi o te artykuły to wiadomo, statystyki nie istnieją. Poza tym nie wiem jak po ilości zużycia wody można stwierdzić, że ktoś się nie myje. Ja przy myciu również mało zużywam wody, bo nie mam manier nalewania całej wanny. A do mycia zębów w ogóle nie używam wody z kranu, płuczę albo specjalnymi płukankami albo wodą mineralną.
Na wszystko jest jakieś porządne wytłumaczenie.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-06-26 o 14:04
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.