Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-09, 11:35   #1861
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Mroczna1234 Pokaż wiadomość
tymczasowa_ mi seks z innym partnerem sprawia bardzo dużo przyjemności,a mimo to nie dochodzę. Natomiast seks z moim facetem jest okropny. Ogólnie nie dochodzę przy bardzo silnym podnieceniu odczuwam ból

---------- Dopisano o 03:08 ---------- Poprzedni post napisano o 03:03 ----------

tymczasowa_ wiem,że orgazmu trzeba się nauczyc . Niektórym pomaga zaciskanie ud, ja np. nie dojdę gdy spinam mięśnie brzucha. Przede wszystkim musisz być rozluźniona i nie myśleć tyle o tym orgazmie ale kumulowac w sobie jak najwięcej tego podniecenia. Nie spinac ciała i nie stresować się. U mnie,niestety,to już nie działa...

---------- Dopisano o 03:12 ---------- Poprzedni post napisano o 03:08 ----------

A, i przy masturbacji nie czuje ŻADNEJ przyjemności. Drapanie po plecach jest przyjemniejsze
uwielbiam drapanie i głaskanie po plecach! co prawda mi masturbacja sprawia przyjemność, jednak często jest tak, że gdy jestem z mężczyzną, to dla mnie wszystko mogłoby się zakończyć na grze wstępnej, albo nawet na samym właśnie drapaniu czy całowaniu. niby mi to nie przeszkadza, ale wiem, że to nie jest do końca ok, a na pewno nie wystarcza mężczyźnie.

ja potrafię się podniecić i nakręcić, seks sam w sobie nie sprawia mi raczej bólu, no tylko mam ten problem, że gdy widzę, że facet już nic więcej ze mnie nie wykrzesa i nie dojdę tak konkretnie, to chciałabym to wszystko zakończyć, by się nie stresować tym, że nie będzie pełnego orgazmu, by nie męczyć i nie zawodzić w pewnym sensie faceta, który się stara, a tam dalej nic.

może faktycznie tego trzeba się po prostu nauczyć, ale gdzie ja teraz trafię na takiego cierpliwego nauczyciela
__________________
trzeba mnie trochę oswoić, uspokoić, wzmocnić poczucie bezpieczeństwa i punkt oparcia.
tymczasowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 09:53   #1862
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Ja jeszcze pochwowego nie mialam, Zresztą czytałam w książce o seksie,ze tak naprawdę nie ma orgazmu pochwowego i pochodzi jedynie od nęcenia łechtaczki. W ostatnim czasie zupełnie mi sie nie chce uprawiać seksu ;/ Zastanawiam się nawet nad kupieniem sobie jakichś tam tabletek, które się reklamuja w tv ( libido therapy czy stimea). Czy daje to jakieś efekty?
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 14:42   #1863
EvZbj
Przyczajenie
 
Avatar EvZbj
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 11
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Ja powiem tak, kiedyś seks nie sprawiał mi przyjemności, potem mój były eksperymentował ze mną pieszcząc mnie - i to jedyna forma jaka mnie doprowadza do orgazmu, co nie oznacza, że z aktualnym mężczyzna jestem niezadowolona z penetracji, bo czasem jest to bardzo przyjemne, ale dopiero z nim tak mocno to czuję, wcześniej ledwo czułam cokolwiek. I nadal, żebym doszła musi mnie zaspokoić pieszczotami, jest tego świadomy i to akceptuje, bo wyjaśniłam mu, jak to działa.

Glito, zacząć powinieneś od akceptacji stanu rzeczy - tego, że ona Cię kocha i nie musi dochodzić w czasie seksu z Tobą, przestań myśleć tyle o samym jej orgazmie, jeśli już skup się na szukaniu miejsc, w których pieszczoty jej odpowiadają, może pieścisz ją za lekko lub za mocno, może nie dokładnie w tym miejscu, gdzie by chciała, może nie robisz tego ręką, tylko ustami, i odwrotnie. To ty jesteś bardziej doświadczony, więc wiesz, jak bardzo szerokie spektrum wymagań mają kobiety.

Skup się na przyjemności z szukania i z bliskości, nie na tym, że orgazm musi być, bo nie musi. I pamiętaj, że na orgazm kobiety pracuje się cały dzień, poza tym wydaje mi się, że Twoja kobieta jest mało pewna siebie, i może coś jej nie odpowiadać, ale o tym nie mówi.

Niby wyglada, że wszystko jest okej między wami, ale może spędźcie cały (wieczór ? Długi moment czasu jaki macie przeznaczony na bliskość i seks? ) czas na tym, żeby się po prostu mieć blisko, pieścić, skupiając się na niej i badaniu jej sfer przyjemności. Zrób masaż całego ciała, piersi, pleców, stóp i tak dalej. Zrelaksuj ją. Jak będzie się krępować, to wróć na bezpieczny grunt gdzie jeszcze się czuła ok i spróbuj czegoś innego jak się zrelaksuje ponownie. Przede wszystkim mysle, że musi się w pełni zrelaksować i Ci zaufać, bo bez tego nawet nie da sobie szansy sprawdzić czy to może być dla niej przyjemne.

Cierpliwości. Ona musi wiedzieć, że ja akceptujesz, ale chciałbyś, żeby czuła się z Tobą tak dobrze jak Ty z nią i że to nie jest nic złego, że ma z tym problem, bo tego trzeba się nauczyć. I że twoje starania wynikają z tego, ze chcesz dla niej wszystkiego co najlepsze, o ile ona też chciałaby coś w tej materii zmienić. Może po prostu, pytaniem wprost uświadom jej, że może sama zadecydować, czy zostawia to jak jest, czy chce spróbować z otwartym umysłem Ci zaufać. Przygotuj się na obie opcje, bo obie musisz umieć zaakceptować, w końcu to jej orgazm.
EvZbj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 23:18   #1864
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Nigdy nie mialam chodz ktoś kiedys mi powiedzial najwiekszą przyjemność kobieta dostaje po 25 roku życia może trzeba pierw poznać siebie.. swoje ciało . a później rozpoczynac te tematy . Ja z kolei szybko robię się sucha przepraszam za te określenie. Taka młoda osoba jak ja powinna z łożka nie wychodzić a tu jednak.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 22:52   #1865
lindenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 37
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Witam.
Współżyję z moim chłopakiem od niedawna. Mamy za sobą 3-4 razy. Wcześniej trochę się masturbowaliśmy, właściwie to on mnie, ponieważ ja jestem dziewicą i nie wiem za bardzo co mam robić. Nie jestem bierna - po prostu nie stosuję wyszukanych technik oralnych.
Mój problem to fakt, iż nie odczuwam przyjemności z seksu oralnego, a kiedy on we mnie wchodzi - w ogóle go nie czuję. On wcześniej miał dziewczynę, jest w miarę doświadczony, ja jestem dziewicą. Podoba mi się, jest dosyć hojnie obdarzony. Problem to fakt, iż ja nie potrafię powiedzieć mu, że nic nie czuję. Trochę jęczę, ale nie dlatego, że jest mi tak przyjemnie, tylko chcę się nakręcić.
Zazwyczaj wygląda to tak, że leżymy, przytulamy się, ja staję się trochę podniecona, potem się całujemy, leżymy na sobie i się ocieramy. Staję się mokra, do czasu, aż on nie zacznie wkładać mi palców do majtek. Kompletnie nie jest to dla mnie przyjemne.
Najgorsze jest to, że ja nie czuję o kompletnie kiedy jest we mnie - jestem dziewicą, więc on starał się włożyć penisa do końca, udało się to, a ja nawet nie poczułam, nie czułam żadnej różnicy.
Nie wiem co jest nie tak, przecież nie powiem mu nagle, że nic nie czuję, bo się chłopak załamie.
Sama wcześniej się nie masturbowałam, wyaje mi się, że to jest problem, nie znam swojego ciała i nie rozmawiamy ze sobą. Ale ja po prostu nie potrafię sama doprowadzić się do orgazmu.

Mam też pytanie - czy ocieranie penisem o pochwę jest dla faceta przyjemne? Ostatnio chlopak powiedział mi, że jego penis jest trochę "otarty" już. Jednak on sam zaczął tak robić, ja kontynuowałam, bo myślałam, że to dla niego przyjemne.

Czy nauczę się orgazmu?
lindenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 06:03   #1866
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Ja jeszcze pochwowego nie mialam, Zresztą czytałam w książce o seksie,ze tak naprawdę nie ma orgazmu pochwowego i pochodzi jedynie od nęcenia łechtaczki. W ostatnim czasie zupełnie mi sie nie chce uprawiać seksu ;/ Zastanawiam się nawet nad kupieniem sobie jakichś tam tabletek, które się reklamuja w tv ( libido therapy czy stimea). Czy daje to jakieś efekty?
Cóż - przyczyn takiego stanu jest kilka. Być może wynika to z twojego podejścia do seksu, może przyczyną są nieuregulowane kwestie hormonalne.
Moje rady to spróbować coś zmienić - a więc może gadżety erotyczne, jakieś afrodyzjaki. Tabletki - jak już to tylko i wyłącznie suplementacja jak chociażby Libido Therapy. Też zażywałam przez pewien okres i muszę powiedzieć, że pozytywnie wpływa n poziom podniecenia. Chociaż do najtańszych nie należy.
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 11:09   #1867
PytamIBladze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 55
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Zawsze mam orgazm, kiedy mój TŻ pieści mnie oralnie. Podczas penetracji - zdarzyło się kilka razy, ale tylko wtedy kiedy byłam 1-2 dni przed okresem...nie wiem czy to przypadek, czy ma to jakieś znaczenie. Nie ubolewa nad ty bardzo, bo mój TŻ za każdym razem pieści mnie oralnie, ja jego też, więc jestem zaspokojona. Penetracja jest przyjemna, ale nie aż tak jak dla mnie - wolę oral

Nie mieszkamy z TŻ jeszcze razem, każde z nas mieszka z rodzicami, więc nie mamy zbyt wielu okazji aby się kochać

Ostatnio po raz pierwszy miałam orgazm podczas masturbacji, przyszedł niespodziewanie, byłam w totalnym szoku! W końcu poznałam swoje ciało... Coraz częściej myślę nad zakupem wibratora... znacie jeszcze jakies inne sposoby urozmaicenia masturbacji?
PytamIBladze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 17:50   #1868
EvZbj
Przyczajenie
 
Avatar EvZbj
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 11
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

PytamIBladze, próbowałaś podczas kąpieli, wodą z rączki od prysznica? Ja tak robię - to jedyna opcja, jak dla mnie, by się masturbować.

Lindenn, powinniście jednak porozmawiać, chłopak powinien zrozumieć, skoro wie, że jesteś dziewicą i nie masz doświadczenia, no, chyba, że urwał się z choinki.
Dla mnie na początku również było to mało przyjemne, trzeba czasu i odpowiedniej osoby. Zdecydowanie wolę oral lub pieszczoty od penetracji, chyba że mówimy o moich ulubionych pozycjach wtedy to nadal tylko bardzo przyjemne, ale mało podniecające.
Zachęć go, może niech popróbuje Cię dotykać czy pieścić w inny sposób, nie tylko oralnie. Poszukaj czegoś, co Ci się podoba, również sama - ja się nie umiem własnymi dłońmi masturbować, ale już strumieniem wody tak.
Co do ocierania się - tak, to jest przyjemne dla faceta, o ile nie jesteś za sucha lub za mokra, wtedy może być nieprzyjemnie (otarcia lub za małe tarcie - też mniejsza przyjemność) - wiem, bo kiedyś sama o to spytałam swojego partnera Trzeba ROZMAWIAĆ, zawsze. Inaczej nie będzie Wam w seksie fajnie!
EvZbj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 15:06   #1869
elasticheart
Raczkowanie
 
Avatar elasticheart
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 83
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Czy to możliwe, że orgazm pochwowy odczuwam słabiej niż łechtaczkowy? Właściwie nie jestem pewna czy osiągam orgazm pochwowy -TZ pieszcząc mnie paluszkami potrafi doprowadzić do takiego momentu, że mam jakby takie ciarki na szyi, przechodzi przez moją żyje takie ciepło, nigdy czegoś takiego nie odczuwałam plus ponoć wtedy mojanpochwa zaciska się, ale to mogę uwierzyć tylko mu na słowo. Trwa to krótko i po tym dalej mnie w ten sam sposób pieści, aż tak "dojde" z 3/4 razy i zaczyna sprawiać mi to ból. Nie jestem do końca przekonana czy schodzi dzięki temu napięcie ze mnie i podniecenie, nie tak jak w przypadku orgazmu łechtaczkowego. Przy orgazmie łechtaczkowym czuję ciepło od łechtaczki rozlewajace się na całe ciało jakby, i jest to o wiele bardziej przyjemne. Niezbyt wiem co mam myśleć o tych orgazmach pochwowych...
elasticheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 10:12   #1870
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Orgazmu dopochwowego nigdy nie doznałam zaś z łachtaczkowym nie ma u mnie problemu. Ponadto orgazmu potrafię dostać podczas robienia dobrze TŻ... bez odtykania mnie.. Nie wiem czy któraś z was ma tak ?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 21:17   #1871
narcyzianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 10
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Może spróbuj kupic jakis żel potęgujący doznania ja ostatnio kupiłam w sex shopie<reklama> i świetny jest już nie pamiętam jak się nazywa ale na pewno znajdziesz coś dla siebie

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2016-07-31 o 21:28
narcyzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 12:01   #1872
Yohanna_
Raczkowanie
 
Avatar Yohanna_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wild World
Wiadomości: 216
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Przyznam szczerze, że orgazmu pierwszego w życiu doznałam z moim obecnym partnerem, czyli "kolejnym". Pierwszy był do bani, ważne, żeby on się zaspokoił, zero pytań o moje potrzeby, itd. Dwóch następnych to kolejno to samo co pierwszy i kompletny nieudacznik. Kolejny to mój przyjaciel, który był za☠☠☠isty, ale jakoś krępowałam się przy nim szczytować, nie wiem dlaczego. Obecny, który jest moim partnerem życiowym i seksualnym to istny cud. Zanim jeszcze byliśmy ze sobą oficjalnie potrafił doprowadzić mnie do takiego orgazmu, że opadałam jak nieprzytomna i musiałam chwilę odpocząć. Dosłownie jakby albo w życiu miał miliony partnerek seksualnych, albo przechodził jakieś kursy doszkalające. : D Jestem zachwycona. Oprócz tego mówi, że z nikim nie czuł się pod tym względem tak jak ze mną. I jest to też pierwsza osoba, z którą zdecydowałam się na seks oralny. Stwierdzam, iż to jest pierwsza osoba, która jest tego warta i za razem osoba, która nigdy w życiu nie zniży się do żenującej obelgi dotyczącej seksu oralnego, cokolwiek by się między nami w przyszłości nie działo. Jest po prostu porządny i wręcz dystyngowany zarówno z ubioru jak i podejścia do ludzi obcych, a zwłaszcza bliskich. Kocham. Z całą pewnością to mówię. To jest pierwszy facet, którego kocham. Dlatego m. in. boję się... Ale to już nie na ten temat.
Yohanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 09:53   #1873
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Mam 33 lata i jestem od 9 lat żyję w szczęśliwym małżeństwie.Niestety ostatnio mój mąż zaczął mieć problemy z erekcją ,po długich namowach poszedł do lekarz a ,ten powiedział ,że to raczej kwestia psychiki...ostatnio postanowiliśmy ,że on dla pewności weźmie jakiś środek wspomagający...i tu pojawia się pytanie ,czy może wasi mężczyźni brali jakieś doraźne środki ,bez recepty i jakie mieli po nich wrażenia??...z góry dziękuję za wszelkie wskazówki
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 11:37   #1874
Yohanna_
Raczkowanie
 
Avatar Yohanna_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wild World
Wiadomości: 216
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katrin11111 Pokaż wiadomość
Mam 33 lata i jestem od 9 lat żyję w szczęśliwym małżeństwie.Niestety ostatnio mój mąż zaczął mieć problemy z erekcją ,po długich namowach poszedł do lekarz a ,ten powiedział ,że to raczej kwestia psychiki...ostatnio postanowiliśmy ,że on dla pewności weźmie jakiś środek wspomagający...i tu pojawia się pytanie ,czy może wasi mężczyźni brali jakieś doraźne środki ,bez recepty i jakie mieli po nich wrażenia??...z góry dziękuję za wszelkie wskazówki
To raczej nie ten wątek.
Yohanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 07:43   #1875
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Dzięki dziewczyny za pomocne rady.
Mam jeszcze pytanie co do tych środków potency therapy i tego drugiego. Czy one dają jakieś efekty uboczne? W sensie tak jak sildenafil, że może skoczyć po nim ciśnienie?
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 08:06   #1876
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Potency theapy podobo jest wolny od skutkow ubocznych i suplementuje sie go codziennie.
Man tabs przyjmuje se doraznie podnosi cisnieie w naczynkach i wykazuje interakcje negagywne z alkoholem cytrusami i bogatotluszczowymi posilkami.
Tyle znalazlam w interecie.
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 23:45   #1877
buzinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Hej
Z tego co czytam wiele dziewczyn ma podobny problem. Chcę się z wami podzielić moim doświadczeniem, prawdopodobnie powtórzę to, co wiele osób przede mną już mówiło, ale mam nadzieję, że komuś się to przyda

Jeszcze niedawno nie odczuwałam w ogóle przyjemności ze stosunku, byłam podniecona podczas pieszczot, ale gdy tylko mój chłopak we mnie wchodził podniecenie opadało... Jedyny orgazm jaki potrafiłam osiągnąć to ten łechtaczkowy, do tego sama, bo gdy robił to mój facet nic z tego nie wychodziło. Aż do pewnego momentu...

Nigdy nie przykuwałam uwagi do ćwiczeń "mięśni kegla"(mięśnia łonowo-guzicznego). Uważałam, że skoro jestem młoda, nigdy nie rodziłam powinnam te mięśnie mieć w miarę mocne. Pewnego dnia coś mnie tknęło i zaczęłam je ćwiczyć, w autobusie, w domu, przed spaniem, wszędzie gdzie mogłam, próbowałam je ćwiczyć nawet po parę razy dziennie. Długo nie musiałam czekać na rezultaty bo już po około tygodniu zaczęłam odczuwać większą przyjemność podczas seksu. Orgazm osiągnęłam po trochę dłuższym czasie, mięśnie ćwiczyłam też zaraz przed stosunkiem i zaciskałam je i rozluźniałam w trakcie stosunku. Byłam w szoku bo po raz pierwszy doznałam orgazmu pochwowego, a mój chłopak nawet jeszcze bardziej, bo czuł skurcze pochwy Przez 3 lata odkąd uprawiam seks nic takiego się nigdy nie zdarzyło!

I jeśli ktoś mi powie, że ćwiczenia tych mięśni nic nie dają to nie uwierzę. Po dość krótkim czasie przestałam je ćwiczyć, stwierdziłam, ze skoro już osiągnęłam parę orgazmów to jestem na takim etapie, że już będzie ok cały czas. I wraz z zakończeniem ćwiczeń zaczął powoli zanikać orgazm aż w końcu wróciłam do pierwotnego problemu braku orgazmu Przez 3 miesiące nie mogłam się znów zebrać, a to studia, a to zapominałam, aż w końcu dokładnie tydzień temu znów zaczęłam je ćwiczyć. I co? Pierwszy stosunek po tygodniu i wrócił orgazm pochwowy Jest on co prawda mniej intensywny niż łechtaczkowy i wręcz mało wyczuwalny, ale jestem pewna, że przy dłuższym ćwiczeniu efekt się polepszy.
Zapewne niektórym dziewczynom efekt przyjdzie po dłuższym czasie, ale to zrozumiałe Każdy organizm jest inny!

Dziewczyny gorąco polecam ćwiczenie mięśnia łonowo-guzicznego, wiem, że problem często leży w psychice. Bo poza tymi ćwiczeniem trzeba się odpowiednio rozluźnić, odblokować, nauczyć własnego ciała, ważna jest pozycja, tempo... ale nic nie szkodzi spróbować A i najważniejsze! Nigdy nie udawajcie przed chłopakiem, że jest wam przyjemnie gdy tak naprawdę nie czujecie przyjemności.

To nie jest tak, że orgazm pochwowy nie istnieje, trzeba się go po prostu nauczyć

Pozdrawiam gorąco!

P.S Słyszałam, że te ćwiczenia są też dobre dla panów i wydłużają erekcję
buzinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 02:48   #1878
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Ale jak to ćwiczyć? Tak napiac się w "środku"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 07:06   #1879
tamrysi
Raczkowanie
 
Avatar tamrysi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 98
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez wiremia Pokaż wiadomość
Potency theapy podobo jest wolny od skutkow ubocznych i suplementuje sie go codziennie.
Man tabs przyjmuje se doraznie podnosi cisnieie w naczynkach i wykazuje interakcje negagywne z alkoholem cytrusami i bogatotluszczowymi posilkami.
Tyle znalazlam w interecie.

Mój facet ma bardzo podobny problem. Sildenafilu raczej unika. Bierze w ostateczności. Potency therapy - bierze i rzeczywiście daje pozytywny efekt. Trzeba brać codziennie, ale nie jest to szczególnie uciążliwe. Dobry jest też man tabs. Cum on natomiast działa pozytywnie na doznania, na odczuwanie. Jak ktoś ma z tym problemy to uważam, że też warto.
tamrysi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-13, 12:09   #1880
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez buzinga Pokaż wiadomość
Hej
Z tego co czytam wiele dziewczyn ma podobny problem. Chcę się z wami podzielić moim doświadczeniem, prawdopodobnie powtórzę to, co wiele osób przede mną już mówiło, ale mam nadzieję, że komuś się to przyda

Jeszcze niedawno nie odczuwałam w ogóle przyjemności ze stosunku, byłam podniecona podczas pieszczot, ale gdy tylko mój chłopak we mnie wchodził podniecenie opadało... Jedyny orgazm jaki potrafiłam osiągnąć to ten łechtaczkowy, do tego sama, bo gdy robił to mój facet nic z tego nie wychodziło. Aż do pewnego momentu...

Nigdy nie przykuwałam uwagi do ćwiczeń "mięśni kegla"(mięśnia łonowo-guzicznego). Uważałam, że skoro jestem młoda, nigdy nie rodziłam powinnam te mięśnie mieć w miarę mocne. Pewnego dnia coś mnie tknęło i zaczęłam je ćwiczyć, w autobusie, w domu, przed spaniem, wszędzie gdzie mogłam, próbowałam je ćwiczyć nawet po parę razy dziennie. Długo nie musiałam czekać na rezultaty bo już po około tygodniu zaczęłam odczuwać większą przyjemność podczas seksu. Orgazm osiągnęłam po trochę dłuższym czasie, mięśnie ćwiczyłam też zaraz przed stosunkiem i zaciskałam je i rozluźniałam w trakcie stosunku. Byłam w szoku bo po raz pierwszy doznałam orgazmu pochwowego, a mój chłopak nawet jeszcze bardziej, bo czuł skurcze pochwy Przez 3 lata odkąd uprawiam seks nic takiego się nigdy nie zdarzyło!

I jeśli ktoś mi powie, że ćwiczenia tych mięśni nic nie dają to nie uwierzę. Po dość krótkim czasie przestałam je ćwiczyć, stwierdziłam, ze skoro już osiągnęłam parę orgazmów to jestem na takim etapie, że już będzie ok cały czas. I wraz z zakończeniem ćwiczeń zaczął powoli zanikać orgazm aż w końcu wróciłam do pierwotnego problemu braku orgazmu Przez 3 miesiące nie mogłam się znów zebrać, a to studia, a to zapominałam, aż w końcu dokładnie tydzień temu znów zaczęłam je ćwiczyć. I co? Pierwszy stosunek po tygodniu i wrócił orgazm pochwowy Jest on co prawda mniej intensywny niż łechtaczkowy i wręcz mało wyczuwalny, ale jestem pewna, że przy dłuższym ćwiczeniu efekt się polepszy.
Zapewne niektórym dziewczynom efekt przyjdzie po dłuższym czasie, ale to zrozumiałe Każdy organizm jest inny!

Dziewczyny gorąco polecam ćwiczenie mięśnia łonowo-guzicznego, wiem, że problem często leży w psychice. Bo poza tymi ćwiczeniem trzeba się odpowiednio rozluźnić, odblokować, nauczyć własnego ciała, ważna jest pozycja, tempo... ale nic nie szkodzi spróbować A i najważniejsze! Nigdy nie udawajcie przed chłopakiem, że jest wam przyjemnie gdy tak naprawdę nie czujecie przyjemności.

To nie jest tak, że orgazm pochwowy nie istnieje, trzeba się go po prostu nauczyć

Pozdrawiam gorąco!

P.S Słyszałam, że te ćwiczenia są też dobre dla panów i wydłużają erekcję
Mogę się pod tym podpisać. Dodatkowo kupilam sobie kulki gejszy i ćwiczenie mięśni Kegla z ich użyciem dało mi naprawdę duża poprawę w odczuwaniu doznan podczas stosunku. Także polecam i ćwiczenie mięśni, i używanie kulek. Mięśnie można też ćwiczyć w czasie siusiania, wstrzymując strumień moczu.
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 09:39   #1881
Jnunum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4
Problemy z orgazmem

Może to śmiesznie zabrzmi ale nie miałam jeszcze orgazmu za pomocą penisa tylko łechtaczkowy i bardziej wolę sama się pieścić niż on to robi ale jest mi głupio bo może pomyśleć że nie sprawia mi przyjemności, przyjemnie jest ale bez szczytowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jnunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 19:23   #1882
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Porozmawiaj z nim. Badz szczera. On sie nie domysli ze milimetr wyzej sie rozplywasz z radosci a w tym miejscu jest przyjemnie ale nie jest to szczyt marzen. Pokaz mu gdzie i jak. Bo po jakims czasie bedziecie rozczarowani a taka nauka tez ma swoj urok. Nie ma co sie obrazac. Trzeba rozmawac.
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 19:35   #1883
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Mogę się pod tym podpisać. Dodatkowo kupilam sobie kulki gejszy i ćwiczenie mięśni Kegla z ich użyciem dało mi naprawdę duża poprawę w odczuwaniu doznan podczas stosunku. Także polecam i ćwiczenie mięśni, i używanie kulek. Mięśnie można też ćwiczyć w czasie siusiania, wstrzymując strumień moczu.
Nie wiem czy to do końca dobry pomysł, bo może to się skończyć jakąś infekcją. Nie raz słyszy się o tym, by nie wstrzymywać strumienia moczu.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 08:37   #1884
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to do końca dobry pomysł, bo może to się skończyć jakąś infekcją. Nie raz słyszy się o tym, by nie wstrzymywać strumienia moczu.
Dokładnie. Ćwiczenie mięśni to dobry pomysł ale nie w czasie oddawania moczu. W każdym innym momencie, leżąc, siedząc w autobusie, stojąc w kolejce. Oby nie w trakcie oddawania moczu.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 09:23   #1885
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Wstrzymywanie moczu grozi wyłącznie potencjalną infekcją czy czymś jeszcze i np w przyszłości?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 08:01   #1886
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Wstrzymywanie moczu grozi wyłącznie potencjalną infekcją czy czymś jeszcze i np w przyszłości?
Raczej tylko infekcją ale też gdybyś chciała ćwiczyć mięśnie tylko w czasie oddawania moczu to byłyby dość mało efektywne. O wiele wygodniej jest ćwiczyć w dowolnym momencie kiedy akurat jest wygodnie zamiast spędzać pół godziny w łazience za każdym razem kiedy idzie się siku.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 08:06   #1887
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Są jakieś specjalne techniki ćwiczeń? Czy wystarczy po prostu napinać?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 08:23   #1888
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Raczej tylko infekcją ale też gdybyś chciała ćwiczyć mięśnie tylko w czasie oddawania moczu to byłyby dość mało efektywne. O wiele wygodniej jest ćwiczyć w dowolnym momencie kiedy akurat jest wygodnie zamiast spędzać pół godziny w łazience za każdym razem kiedy idzie się siku.
Właśnie mi się najlepiej ćwiczy przy okazji sikania.... Wiem wtedy jakie mięśnie spinam. A tak to brzuch mi się spina albo nie wiadomo co ;/
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 06:58   #1889
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Właśnie mi się najlepiej ćwiczy przy okazji sikania.... Wiem wtedy jakie mięśnie spinam. A tak to brzuch mi się spina albo nie wiadomo co ;/
Musisz potrenować na sucho. Jeżeli wiesz które to mięśnie w trakcie sikania to znajdziesz je i na sucho. Musisz próbować zacisnąć je tak jak zatrzymujesz mocz.

Askawtn, tak są różne metody, poszukaj w internecie.

Edytowane przez aKatia
Czas edycji: 2016-08-24 o 07:00
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 09:31   #1890
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Musisz potrenować na sucho. Jeżeli wiesz które to mięśnie w trakcie sikania to znajdziesz je i na sucho. Musisz próbować zacisnąć je tak jak zatrzymujesz mocz.
Jak sobie przypomnę to ćwiczę. Ale żeby napiąć odpowiednie mięśnie i nie napinać tych złych to wymaga dużo skupienia. Sikając robię to jakoś prawie bezwiednie, na sucho trzeba się baaardzo skupić. Ale jak to mówią: trening czyni mistrza

Jeszcze jedno pytanie: ćwiczenie mięśni dna miednicy 'ogólnie' poprawia odczucia podczas seksu czy poprawia je jak zaciśnie się mięśnie? (Ja czasami zaciskam, czuję jak chodzą, partner czuje, ale ja nic poza tym )
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"

Edytowane przez Frezja__
Czas edycji: 2016-08-24 o 09:33
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 19:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.