Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16. - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 15:27   #3031
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Aaby, mój tż właśnie Ci odpisał
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 16:04   #3032
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Cześć

Zabciu dlaczego musiałaś odwołać wizytę?
.
Nie miałam z kim zostawić Domino

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Wiesz co, to jest tak, że do niektórych rodzin zawozi się samemu, 'nasza' akurat się nie zgodziła na kontakt (myślę, że ludzie się wstydzą), czyli ja odwożę te rzeczy do magazynu, a stamtąd wolonatriusze dostarczają te wszystkie rzeczy do rodziny

Żabciu, przepraszam, że tyle to trwało z tymi krokietami ziemniaczanymi, ale nie umiałam znaleźć przepisu w gazecie
I dopiero mi sie przypomniało, że wstawiałam je kiedyś na wątek przepsowy, więc wstawiam link: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=240

aha , rozumiem najważniejsze ze paczuszka dotrze

dziekuje za link

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Witajcie

Żabcia a dlaczego nie uda się pójść do fryzjera?
Nie miałam z kim zostawić Domino i musiałam odwolac

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Kule bele weszlam do k. i tylko sobie cisnienie podnioslam...
nie stresuj się

Cytat:
Napisane przez Tommorow Pokaż wiadomość
U nas niezaciekawie Maya jest strasznie chora, katar, kaszel ze az jej w plucach trzeszczy, oczka lzawia az normalnie serce mi sie kraja jak na nia patrze na dodatek Filip i M. tez nie lepiej ahhh...
A u mnie kryzys, wciaz chodze zmeczona, nie moge spac ciagle sprawdzam czy z Maya wszystko ok a w dzien znow musze czas Filipowi poswiecic. Meczy mnie juz tak egzystacja nie tak sobie to wsyztsko wyobrazalm ahhh
Wroce kochane jak sie u mnie troszke poprawi, mam nadzieje ze z Maya bedzie juz lepiej, zobacze co dzis lekarz powie.

Buziki dla wszytskich
dużo zdrowka dla dzieciaczkow

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Aż się zadziwiłam... nie wchodzę do tego wątku k. dla mam...ale zachęcona aferą teraz weszłam...jestem w szoku. dżizas... boję się odezwać... i bardzo mi przykro odbierać teksty, że od kiedy pojawiły się nowe osoby, to jest na wątku do kitu...bo ja wpadłam w trakcie i uważam się za nową osobę
nie przejmujcie się dziewczyny szkoda Waszych nerwow

aby - brawa dla meza

Ddzien Doberek
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2012-12-05 o 20:39
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 16:24   #3033
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Chciałam coś napisać, ale mam problem z wyrażeniem siebie.
Butter, Nikita, Mysia rozumiem Was. Ja jestem na wątku długo, ale co z tego i tak poczułam się beznadziejnie
o to ja podobnie

Mimo, ze jestem długo to i tak przykro.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość

Więc co u mnie...
Mąż się obronił Oficjalnie więc nasze studia uznajemy za skończone! I oby nam nie strzeliło kiedyś do głowy iść na kolejne

W piątek byli rodzice i teściowie, siedziało się o dziwo miło ale cieszyłam się, jak już wyszli i zostaliśmy sami
Moi rodzice zrobili nam mały prezent z okazji obron, tym samym zastanawiamy się, czy nie uczcić tego jakimś zimowym krótkim wyjazdem w góry. Nigdy nie byliśmy, mąż zawsze marzył o górach, a już w ogóle zimą, a skoro chcemy zacząć staranka, to może warto przed ciążą jeszcze gdzieś wyskoczyć
Była któraś z Was zimą w Karpaczu? Myślimy o nim...

W sobotę za to byli znajomi. Lena i Ignaś słodcy! Oni we czwórkę (a raczej w szóstkę ) jadą w styczniu na narty do Czech, ale mają drogi nocleg, ski passy też są droższe niż w PL, więc jak podliczyliśmy to wyjazd ten zdecydowanie nie jest na naszą kieszeń A szkoda, bo choć raz pojechalibyśmy gdzieś w miłym towarzystwie.
Poza tym wieczór mega udany! Na tyle udany, że winko wchodziło mi jak woda, jak goście wyszli, to jeszcze się "dobiłam" kolejnym kieliszkiem i... ubzdryngolenie na liście "Do zrobienia przed ciążą" można odhaczyć
Laski, umierałam! Położyłam się, to od razu kręci i niedobrze, poleciałam do łazienki, ale nudności nie były tak silne, by skończyło się to romansem z kibelkiem. Czułam się jak pies zmielony z budą, zasnęłam na chodniczku w łazience, obudziłam się o 4, zawlokłam swoje fałdy do łóżka i miałam taki sajgon w głowie, że nie wiedziałam o co chodzi. Masakra! Co ludzie w tym widzą?
Alko podziałało na mnie tak, że w nd zwłokami byłam jeszcze do 15, potem jako tako funkcjonowałam, ale cały czas w łóżku Jeszcze w pn miałam zawroty głowy A ludzie nie wierzą, jak mówię, że nie piję
Winko było bardzo dobrze i pewnie dlatego. Na razie mi dość
Dodam, że to był mój kolejny pierwszy raz - tym razem pierwszy raz byłam naprawdę pijana :P

Także tak weekend zleciał...
A od pn w pracy młyn W pn byłam jeszcze lekkimi zwłokami, więc po pracy zaległam na kanapie, wczoraj po pracy pojechaliśmy na zakupy i wróciliśmy wieczorem, dziś też jedziemy do Decathlonu, więc znów popołudnie wyjęte



Zajrzałam do k. i... ząbki poturlały się pod biurko
Zrobiło mi się cholernie przykro, bo nie jestem ze "starej ekipy" i nie mam dzieci. Czyli powinnam zamknąć buzię na kłódkę...

brawo za obronę!!!


Boziu jaki mam kaszel a jutro mam prowadzić Mikołajki bosko...
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 16:39   #3034
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Z pozytywnych rzeczy to świetnie zniosłam CLO i właśnie mamy dni staraczkowe więc czekam aż tż do domku wróci;D

Mrowinko jak ty na CLo i jak twoje starania?
Też na szczęście dobrze znoszę Clo. A starania już za nami. Następne w okolicy świąt
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 16:44   #3035
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Hej
Weszlam tu bo w K. cos pusto i sie zastanawialam co jest...
Widze, ze przez 2 ososby, ktore straaaasznie narobiy zametu nie wiadomo czemu dziewczyny boja sie odezwac
Kurcze szkoda, bo watek zaczal sie ciekawie rozkrecac, z waszymi wiadomosciami
Odwiedzajcie watek a jak tylko ktoras zacznie sie rzucac to Madzia zleje po du..pie
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:03   #3036
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Dziewczyny, jestem! MASAKRA! bol nie do opisania, jakby mi ktos zyletka przecinal powieke... Mysle, ze cos bylo nietak, bo czytalam, ze zel znieczulajacy trzyma sie 20 min, a ja trzymalam tylko 10min. Podczas zabiegu nie umialam opanowac miesni oka, same mi sie napinaly, drgaly a oczy lzawily. Pod koniec myslalam, ze juz powiem babce, zeby zostawila tak, jak jest, ja juz dluzej nie moge... oczu to w ogole nie umialam otworzyc. Najgorsze jednak jest to, ze babce wypadl ten pistolecik z rak (chyba mocno trzymaliscie kciuki jak pisalam, ze mam nadzieje wrocic z 2 oczami), no jakbym miala otwarte oko to juz go nie mam. W efekcie mam pod brwia czarna kropke!!!!! podobno barwnik sie wchlonie i nie bedzie widac, zobaczymy, bo wyglada to strasznie. Oczy mam okropnie opuchniete, szczegolnie jedno Kreski same w sobie podobaja mi sie. No i jeszcze jedna wazna rzecz. W trakcie zabiegu babka powiedziala mi 'mimochodem', ze reszta poprawek to juz przy KOREKCIE, na ktora trzeba sie osobno umowic i jest osobno platna (drugie tyle). Nie ma bata, nie przezyje drugi raz tego samego. Chyba, ze naprawde koszmarnie bez poprawki bedzie to wygladalo to sie zastanowie...

Nikita - pozdrowilam Dominike, tez kazala pozdrowic i bardzo sie ucieszyla a kreski mi robila inna babka...

Zdjecia wstawie w klubie, bo moje oczy nie nadaja sie na widok publiczny
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:05   #3037
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
O to że wpadły 2 osoby i narobiły zamentu
Bikuś, to ja wiem....to było bardziej pytanie retoryczne do jednej z tych osób bo nie rozumiem pretensji, a do drugiej to się wcale nie odnoszę bo miałam wrażenie jakby jakaś 12 latka podkradła konto i nawymyślała

Laski wózek przyszedł Oczywiście 5 min po tym jak zaczęłam korki Możecie mnie sobie wyobrazić!! Myślałam, że nigdy się nie skończą!

Ale jak weszłam do pokoju to padłam, wygląda jakby tajfun przeszedł, folie, kartony...gdzieś w tym stelaż...fotelik....idę mężowi pomóc bo widzę, że nie daje rady
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 18:07   #3038
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

o Matko co tutaj sie dzieje??? nawet nie wiem czy chce teraz do k zagladac
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:42   #3039
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Amani, odpisałam Ci w k. na temat kresek

Onyks, fajnie, że wózek jest Czy piękny??
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:50   #3040
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Onyks focia focia!
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:30   #3041
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

A ja po pracy byłam na miescie z mama. Zjadłysmy obiad i byłysmy na zakupach. Kupiłam sobie sukienke tz sie zdziwi jak wróci do domu i zobaczy co kupilam. Ja raczej preferuje spodnie
Kupiłam bo mamy 13grudnia wigilie firmowa i tak pomyslałam,ze moze by kiecke zarzucic na tyłke.
Pokazałbym Wam ale siostra pozyczyła aparat. Jak odda wrzuce fotę.
Onyks - chwal sie wózkiem
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 19:50   #3042
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość


Blondzia, lecimy na 3 tyg do Portugali.


ooo, super

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem! MASAKRA! bol nie do opisania, jakby mi ktos zyletka przecinal powieke... Mysle, ze cos bylo nietak, bo czytalam, ze zel znieczulajacy trzyma sie 20 min, a ja trzymalam tylko 10min. Podczas zabiegu nie umialam opanowac miesni oka, same mi sie napinaly, drgaly a oczy lzawily. Pod koniec myslalam, ze juz powiem babce, zeby zostawila tak, jak jest, ja juz dluzej nie moge... oczu to w ogole nie umialam otworzyc. Najgorsze jednak jest to, ze babce wypadl ten pistolecik z rak (chyba mocno trzymaliscie kciuki jak pisalam, ze mam nadzieje wrocic z 2 oczami), no jakbym miala otwarte oko to juz go nie mam. W efekcie mam pod brwia czarna kropke!!!!! podobno barwnik sie wchlonie i nie bedzie widac, zobaczymy, bo wyglada to strasznie. Oczy mam okropnie opuchniete, szczegolnie jedno Kreski same w sobie podobaja mi sie. No i jeszcze jedna wazna rzecz. W trakcie zabiegu babka powiedziala mi 'mimochodem', ze reszta poprawek to juz przy KOREKCIE, na ktora trzeba sie osobno umowic i jest osobno platna (drugie tyle). Nie ma bata, nie przezyje drugi raz tego samego. Chyba, ze naprawde koszmarnie bez poprawki bedzie to wygladalo to sie zastanowie...


Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Laski wózek przyszedł Oczywiście 5 min po tym jak zaczęłam korki Możecie mnie sobie wyobrazić!! Myślałam, że nigdy się nie skończą!

Ale jak weszłam do pokoju to padłam, wygląda jakby tajfun przeszedł, folie, kartony...gdzieś w tym stelaż...fotelik....idę mężowi pomóc bo widzę, że nie daje rady

Pokaz

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
A ja po pracy byłam na miescie z mama. Zjadłysmy obiad i byłysmy na zakupach. Kupiłam sobie sukienke tz sie zdziwi jak wróci do domu i zobaczy co kupilam. Ja raczej preferuje spodnie
Kupiłam bo mamy 13grudnia wigilie firmowa i tak pomyslałam,ze moze by kiecke zarzucic na tyłke.
Pokazałbym Wam ale siostra pozyczyła aparat. Jak odda wrzuce fotę.
Onyks - chwal sie wózkiem
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:55   #3043
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem! MASAKRA! bol nie do opisania, jakby mi ktos zyletka przecinal powieke... Mysle, ze cos bylo nietak, bo czytalam, ze zel znieczulajacy trzyma sie 20 min, a ja trzymalam tylko 10min. Podczas zabiegu nie umialam opanowac miesni oka, same mi sie napinaly, drgaly a oczy lzawily. Pod koniec myslalam, ze juz powiem babce, zeby zostawila tak, jak jest, ja juz dluzej nie moge... oczu to w ogole nie umialam otworzyc. Najgorsze jednak jest to, ze babce wypadl ten pistolecik z rak (chyba mocno trzymaliscie kciuki jak pisalam, ze mam nadzieje wrocic z 2 oczami), no jakbym miala otwarte oko to juz go nie mam. W efekcie mam pod brwia czarna kropke!!!!! podobno barwnik sie wchlonie i nie bedzie widac, zobaczymy, bo wyglada to strasznie. Oczy mam okropnie opuchniete, szczegolnie jedno Kreski same w sobie podobaja mi sie. No i jeszcze jedna wazna rzecz. W trakcie zabiegu babka powiedziala mi 'mimochodem', ze reszta poprawek to juz przy KOREKCIE, na ktora trzeba sie osobno umowic i jest osobno platna (drugie tyle). Nie ma bata, nie przezyje drugi raz tego samego. Chyba, ze naprawde koszmarnie bez poprawki bedzie to wygladalo to sie zastanowie...

Nikita - pozdrowilam Dominike, tez kazala pozdrowic i bardzo sie ucieszyla a kreski mi robila inna babka...

Zdjecia wstawie w klubie, bo moje oczy nie nadaja sie na widok publiczny
az mnie ciary przeszyly jak to czytałam ..



Co tu takie pustki?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:03   #3044
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cześć

Dziś miałam super dzień

Tylko, ze mnie prawie w domu nie było
Wyszłam po 11 i poszłam do fryzjera. Tam spędziłam 2,5 godziny i jestem bardzo zadowolona. Tego mi było trzeba
Potem wpadłam do pracy (odebrałam mężowi obiad), zaszłam do koleżanki, pogadałam sobie, poznałam moje dzieci klasowe. Wróciłam do domku o 16. Nakarmiłam Maję, zjedliśmy i dostałam tel od mamy, ze chcą mi z tatą coś na gwiazdkę kupić i abym się szykowała to pojedziemy. Więc pojechałam. Kupili mi śliczną bluzeczke i swterek. Kosztowały 200 zł ale mama miała zniżkę o 50 zł więc luz Niestety dopiero na święta dostanę, a szkoda Wróciłam do domku przed 19. Pobawiłam się z Mają, potem kąpiel i usypianie.

No... i dziś ładnie u nas śnieżek zaczął wieczorem padam, usłyszałam bardzo miłe słowa od męża, została wycałowana i wyściskana po powrocie. Córcia się ode mnie oderwać nie mogła i powitała mnie wielkim uśmiechem. Więc czego chcieć więcej

Idę was nadrabiać
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:05   #3045
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.


mam w domu istny sajgon przez tą szlachetną paczkę.
Wszędzie stoją pudła, część już popakowałam, część się nie zmieściła.
Ludzie dali naprawdę bardzo dużo, ale musiałam też wywalić kilka ciuchów z dziurami, jedna osoba dała zająca wielkanocnego czekoladowego i nie wiem co z nim zrobić, chyba go nie dołożę
Pies mi sznupie w kartonach i obwąchuje pasztet, a mąż wytarguje jakieś samochodziki-zabawki i sie bawi

Do tego upiekłam 3 blachy serowych ciastek z jabłkami i zagniotłam ciasto na piernik. I miałam korki...i zaraz umrę
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:06   #3046
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

mam w domu istny sajgon przez tą szlachetną paczkę.
Wszędzie stoją pudła, część już popakowałam, część się nie zmieściła.
Ludzie dali naprawdę bardzo dużo, ale musiałam też wywalić kilka ciuchów z dziurami, jedna osoba dała zająca wielkanocnego czekoladowego i nie wiem co z nim zrobić, chyba go nie dołożę
Pies mi sznupie w kartonach i obwąchuje pasztet, a mąż wytarguje jakieś samochodziki-zabawki i sie bawi :mdleje:
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:09   #3047
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Cześć

Dziś miałam super dzień

Tylko, ze mnie prawie w domu nie było
Wyszłam po 11 i poszłam do fryzjera. Tam spędziłam 2,5 godziny i jestem bardzo zadowolona. Tego mi było trzeba
Potem wpadłam do pracy (odebrałam mężowi obiad), zaszłam do koleżanki, pogadałam sobie, poznałam moje dzieci klasowe. Wróciłam do domku o 16. Nakarmiłam Maję, zjedliśmy i dostałam tel od mamy, ze chcą mi z tatą coś na gwiazdkę kupić i abym się szykowała to pojedziemy. Więc pojechałam. Kupili mi śliczną bluzeczke i swterek. Kosztowały 200 zł ale mama miała zniżkę o 50 zł więc luz Niestety dopiero na święta dostanę, a szkoda Wróciłam do domku przed 19. Pobawiłam się z Mają, potem kąpiel i usypianie.

No... i dziś ładnie u nas śnieżek zaczął wieczorem padam, usłyszałam bardzo miłe słowa od męża, została wycałowana i wyściskana po powrocie. Córcia się ode mnie oderwać nie mogła i powitała mnie wielkim uśmiechem. Więc czego chcieć więcej

Idę was nadrabiać
Super
Co sobie robiłas u fryzjera?

U mnie nadal lodowisko, zwłaszcza pod domem, bo jeszcze taka gorke do głownej ulicy mamyale dziś mnie kolezanka pocieszyła ze zapowiadaja białe świeta u NasFajnie by było, tylko,z e ja w prognozy nie bardzo wierze

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

mam w domu istny sajgon przez tą szlachetną paczkę.
Wszędzie stoją pudła, część już popakowałam, część się nie zmieściła.
Ludzie dali naprawdę bardzo dużo, ale musiałam też wywalić kilka ciuchów z dziurami, jedna osoba dała zająca wielkanocnego czekoladowego i nie wiem co z nim zrobić, chyba go nie dołożę
Pies mi sznupie w kartonach i obwąchuje pasztet, a mąż wytarguje jakieś samochodziki-zabawki i sie bawi

Do tego upiekłam 3 blachy serowych ciastek z jabłkami i zagniotłam ciasto na piernik. I miałam korki...i zaraz umrę
to rzeczywiscie sajgon
Zajaca bym odlozyła, to nie te swieta

dla Ciebie

Co do pogrubionego
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:11   #3048
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

mam w domu istny sajgon przez tą szlachetną paczkę.
Wszędzie stoją pudła, część już popakowałam, część się nie zmieściła.
Ludzie dali naprawdę bardzo dużo, ale musiałam też wywalić kilka ciuchów z dziurami, jedna osoba dała zająca wielkanocnego czekoladowego i nie wiem co z nim zrobić, chyba go nie dołożę
Pies mi sznupie w kartonach i obwąchuje pasztet, a mąż wytarguje jakieś samochodziki-zabawki i sie bawi

Do tego upiekłam 3 blachy serowych ciastek z jabłkami i zagniotłam ciasto na piernik. I miałam korki...i zaraz umrę
Ja bym nie dodala tego zajac
Często jest tak ze ludzie pozbywają się rzeczy z domu i daja dla biednych.

Te zbiorke co zrobiłam po huraganie .. ludzi etez mi przynosili dziwne rzeczy. Np. lakier do wloskow widać ze wyciagniety z szafki po paru latach .. i tak mowilam do znajomej ze ludzie potracili domy nie maja wody i pradu a ktoś daje lakier do wlosow ..
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:14   #3049
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Today zdrówka dla malutkiej, współczuję bardzo

Ana zdrówka.

Maleństwo zgadzam się

Metka ja tak prawie 3 m-ce mówiłam no... w sumie nie tyle... bo odrosty pojawiły się potem

Aaby za obronę

Kasiu jestem zwarta i gotowa

Butter

Blonde scięłam + kolor.

Kurcze ja się boję jutro jechac na ang. Bo jeszcze w zimie nie jeźziłam
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 20:27   #3050
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
[
Blonde scięłam + kolor.

Kurcze ja się boję jutro jechac na ang. Bo jeszcze w zimie nie jeźziłam
jaki kolor?

Madzia napewno dasz rade
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:27   #3051
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Onyks, fajnie, że wózek jest Czy piękny??
Piękny

Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
Onyks focia focia!
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość

Onyks - chwal sie wózkiem
Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Pokaz
Najpierw wklejam sajgon jaki zastałam jak mąż został sam z wózkiem...na żywo wyglądało to gorzej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20121205_185123.jpg (95,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121205_185138.jpg (89,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121205_185147.jpg (99,2 KB, 43 załadowań)
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:31   #3052
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Onyks szczerze...zamiast na bajzel wpatruję się w ścianę...i fajną firankę!
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:32   #3053
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

A teraz wózek...napstykałam zdjęć w każdej pozycji

Fotelik:
to różowe to kombinezon czyli symulacja Nataszki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20121205_200849.jpg (76,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121205_204551.jpg (75,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121205_204609.jpg (76,7 KB, 30 załadowań)
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:33   #3054
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Onyks i konika w tle widzę

Blonde zrobiłam troszkę jaśniejsze niż ostatnio i teraz co wizyta będę o troszkę jaśniejsze. Mam nadzieję, ze dam radę dojechać

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Onyks super się prezentuję, czekam na reszte zdjęc.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:35   #3055
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Gondola
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20121205_204703.jpg (90,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121205_204719.jpg (72,6 KB, 19 załadowań)
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:38   #3056
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Spacerówka w jedną i drugą stronę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20121205_204838.jpg (90,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121205_204852.jpg (86,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121205_204903.jpg (87,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121205_204912.jpg (78,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121205_204933.jpg (75,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121205_204956.jpg (73,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121205_205008.jpg (84,0 KB, 10 załadowań)
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:41   #3057
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Onyks już dawno miałam Ci pisać, ale jakoś ciągle mi z głowy wypada....... codziennie o Tobie myślę, codziennie jak jestem z Emilką na spacerze...... bo myślę, jak Ty sobie poradzisz z wózkiem pchając go jedną ręką, nawet często sama próbuję pchać Emilkę jedną ręką, żeby troszkę wczuć się w Twoją sytuację i Ci potem napisać jak mi to idzie (chociaż Tobie na pewno pójdzie lepiej niż mi) więc tak, ogólnie nie jest źle ale u nas są górzyste tereny i jak jest jakaś góra, to nawet pchając dwiema rękami jest ciężko....... no i niestety teraz jak na chodnikach zalega śnieg to też jest masakra...... w ogóle dużo możnby mówić o przystosowaniu chodników do jeżdżenia po nich wózkami...... współczuję osobom na wózkach inwalidzkich......
Podsumowując, jak jest równo, tzn prosty teren i nie zalega śnieg na chodnikach to jest spoko a je nie mam jakiegoś lekkiego wózka...... więc spokojnie dasz radę gorzej już jak będziesz chciała zakupy zrobić, bo ja ostatnio dwie siaty z zakupami, wózek plus to błoto pośniegowe i szło się zajechać
No bałaganik masz fajny ale czekam na fotki wózeczka
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:41   #3058
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
Onyks szczerze...zamiast na bajzel wpatruję się w ścianę...i fajną firankę!


Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Onyks i konika w tle widzę

Blonde zrobiłam troszkę jaśniejsze niż ostatnio i teraz co wizyta będę o troszkę jaśniejsze. Mam nadzieję, ze dam radę dojechać

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Onyks super się prezentuję, czekam na reszte zdjęc.
A pokaż włoski
Dzięki


Ależ emocje Od razu mi się przypomniało jak kupiliście wasz wózek i pisałaś, że z radości jeździcie nim po domu....mamy to samo teraz
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:41   #3059
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Onyks ile ona waży, bo chyba nie jest za ciężki? Bardzo mi sie podoba.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:42   #3060
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

O są foteczki super ten wózeczek
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.