Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 10:31   #781
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
babcia dziewczyny babcia.... ja ją bardzo kocham i szanuje... i jak potrzebuje pomocy to ją o to poprosze (lubi się czuć potrzebna) ale jak jej nie potrzebuje to nienawidzę jak ją na siłę dostaje... wolałabym mieć swoją kuchnię w takich momentach. Już nie wspomnę o tym że chleb dla kur moczy w zlewie (przez co dziennie go szoruję) co chwile się mnie pyta czy mi cos nie geruje w lodówce (a nie może? może ja chce!) no i pasze do kur trzymie w szpiżarni naszej... raz uwalone wiadro od paszy i równych ściepów co ma dla kur postawiła na krajalnicy... jak to zobaczyliśmy to z TŻ zaczęliśmy kupować krojony chleb. o butach nie wspomnę tez je trzymie w spiżarni ale to nic.... raz je niosła tam ale coś ją oderwało i postawiła je na piec! wygadałam się
Strong, Słoneczko, no widzę, że Ci się przerwało!
Spokojnie Takie są niestety minusy mieszkania z kimś. Pomyśl, że macie w perspektywie wyprowadzkę i wspólne życie w ramach Waszej małej rodzinki!! Będzie dobrze. Nie psuj sobie humoru przez kapustę
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:33   #782
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Strong a właśnie.. kiedy się wyprowadzacie?

za 7 min muszę wychodzić. Mąż latam z Mają po dworze teraz. Bo na 11.50 szczepienie.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:33   #783
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
halo kochane.
Wczoraj jak wyjechałam z domu o 9 rano, tak wróciłam z pracy o 1 w nocy...i to z zapaleniem pęcherza....;-((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( ((((((((

Dziś tak zdycham, że nie mogę. Któraś ma jakieś patenty na to? Już zajadam uro furaginum, rutunaceę i unrinal, ale lipa...W dodatku teraz przy planowaniu takie jaja. Nie wiem czy mam po tym posiew robić czy co. Jeszcze w łepie mi się kręci do tego...A w tym cyklu mam brać clo. Przedwczoraj skończyłam luteinę, @ nadal nie ma, zapalenie za to jest;P
depresja
Cóż furagina najlepsza...jest jakiś lek bez recepty z furaginą, ale nie znam nazwy, to jest to uro furaginum??
Ja bym nie łączyła tyle leków na raz
I nic nie przechodzi od razu....pij dużo wody, czy soków z wit. C...a najlepiej żurawinę...im częściej będziesz sikać, tym lepiej...i warto być dobrze ubraną pod kocykiem...ale nie grzać pęcherza... a jak nie będzie przechodzić...to do lekarza...
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:34   #784
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Dodaja

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Blonde, jak u logopedy?
napisze ponizej

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
wlasnie wczoraj posiedzialam na allegro i wynalazlam np gre tluczek albo krokodyl u lekarza
ja teraz kupuje du\o kolorowanek, kredek, tablice, gry, karty, puzzle itp

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Co u nas....... Emilka w dzień coraz mniej śpi, wiec domaga sie uwagi no i ciezko cos mi w domu zrobic jak ona nie spi, bo nie moge jej jeszcze samej zostawic...... w ogole ciegle sie zastanawiam i szukam pomyslow na zabawy z takim malenstwem...... moze macie jakies propozycje

Wczoraj Emilka skończyła miesiąc....... i waży 4kg (Mona a Twój poważnie 4,7kg??? Może 3,7kg???)
Zaczyna się coraz częściej uśmiechać i w ogóle taka "fajniejsza" i bardziej kumata się robi

Pytanko - kiedy przeszłyście na pampersy 2 ??? Bo my ciągle 1 używamy, zdarza się, że coś jej bokiem, lub tyłem wyjdzie, ale przy 2 też jej się to zdarza...... więc nadal używamy 1 bo mamy spory zapas (oczywiście nadgorliwy teściu o to "zadbał" żeby nam pampersów 1 nie zabrakło - zaraz je na tablica.pl wystawię).

Aha..... Emilka nadal ma pępek ale pani połaożna powiedziała, że jest bardzo ładnie wysuszony, zagojony, no ale trzyma się twardo

no i wczoraj z okazji miesięcznicy urodzin (czy jak to nazwać) tż sprezentował swoją córunię........ różowymi różami
dla Tz i dla Emilki za miesiac
Ile przybrala od urodzenia?
Generalnie powinno byc 200g na tydzale jak lekarz mowi ze ok, to ok

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
[

Blonde super z tymi rzeczami, ja mam zawsze z tym problem, bo wszystko jest mi potrzebne



Przeleciałam Was bo nie mam teraz czasu Dziś lecimy z małą na szczepienie
no wlasnie ja tez zawsze trzymalam, ale powiedzialam doscLepsze rzeczy daje mami, gorsze niezniszczone a nienoszone zanosze do skupu

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

Bika kochana każde dziecko w swoim tempie przybiera, więc spokojnie. Skoro lekarz mówi, że dobrze, to znaczy, ze dobrze. Maja to jest pyzunia więc wiesz hehe. Choć np w tym miesiącu przytyła tylko 500 g.
Madzia ale Maja jest starsza, to juz mniej przybiera...przecietnie dziecko do 6 miesiaca powinno przybierac ok.200g na tydz

Wrocilismy od logopedy
Bardzo miła Pani, Seba sie bawil, przeprowadzila ze mna wywiad, powiedziałam o swoich obserwacjach i zmartwieniach. Pytała co mowi i ile.Potem układala z nim puzzle, zadawala pytania, ja troche pomagałam mu mowiac po polsku. Bardzo dobrze mu szło.Pozniej to samo z lala, pokazał czesci ciała. Gneralnie była zachwycona, mowiła,ze nie ma sie czym martwic,ze jest dobrze, ze Seba jest żywym, kontaktowym dzieckiem. Pytała o przedszkole i powiedziła,ze dzis sie skonataktuje z tamtejsza logopeda i potem ustala terapie, bo beda rózne(wszystko zalezy od mozliwosci dziecka i od samego dziecka)albo 1 na 1, albo grupowa z innymi dziecmi albo z rodzicem lub w domu. Zobaczymy, najwazniejsze ze cos sie ruszyło i mnie troche uspokoiliMowiła mi tez ze teraz Seba ma mętlik w głowie, duzo chodzi do przedszkola i w domu mówimy inaczej, ale wg niej nie jest zleAaa i zrobia mu jeszcze raz dokładne badanie słuchuNo i jestem dumna, bo ładnie współpracował a tego sie obawiałam
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:37   #785
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Wczoraj jak byliśmy u znajomych to Maja tak ładnie głaskała pieska. Jak potem płakała z powodu tych ząbków to wystarczyło, ze piesek podszedł i ona już zapominała o wszystkim. Piesek odszedł - Maja w płacz.

aaa i dzwoniła do mnie teściowa i mnie przepraszała, ze tak zbagatelizowała ten liszaj Mai i że to ona czuje sie skrzyczana przez pediatrę.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Blonde super Całe szczęście, że teraz mniej przybiera I tak już 9 kg waży
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:39   #786
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

blonde super!!!

Magda kupujecie zatem psa?
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:40   #787
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Dziewczyny!!
Pamiętacie Pszczółkę dla której przelewałyśmy grosze. (mąż jej tragicznie zginął, została sama z 2 małych dzieci, bez pracy, z kredytem i rachunkami).

Pszczółka urodziła synka 05.11.2012 Pawełek ma 53 cm, waga 3180 i wstawiam fotkę

Starszy synek jest obecnie u dziadków.

Niestety z tych gorszych wiadomości

cytuję koleżankę
" A tak żeby wam uzmysłowić jak "cudowny" kraj jest naszą ojczyzną powiem wam na czym Maja stoi z kwestią renty rodzinnej.

Otóż ZUS oczywiście nadal sprawy nie rozpatrzył do końca i jeszcze nic nie ma przyznane.

Za to już się zdąrzył skontaktować z Urzędem Pracy w którym Maja była zarejestrowana jako bezrobotna. I dostała pisemko, że z dniem 7.09 (dzień śmierci Łukasza) odebrali jej status osoby bezrobotnej z powodu "procedury ubiegania się o rente rodzinną" i w związku z tym cofają jej wszystkie przywileje i potracą jej z pierwszej wypłaconej renty wszystkie świadczenia wypłacone od dnia 7.09
Mając na uwadze fakt, że w tej chwili najnizsza renta rodzinna to 740 zł BRUTTO!!! Czyli pewnie jakieś 500-550 zł netto, to jak jej jeszcze potrącą na rzecz UP to pewnie przez miesiąc lub dwa nie dostanie nic. Miejmy nadzieję, że mimo opieszałości ZUSu w przyznawaniu tych pieniędzy naliczą jej wyższą kwotę

Ale nie sądzicie, że to zakrawa na skandal? Renta jeszcze nie przyznana, ale UP już uważa ją za osobę to świadczenie pobierającą"


więcej można poczytać tutaj

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,89264.270.html


postanowiłyśmy z dziewczynami zebrać się po 5-10zł i zrobić prezenty świąteczne dla Pszczółki, Pawełka i Tymka.
To będą bardzo trudne święta, pierwsze po stracie
Jakby któraś chciała przesłać choć 1zł na prezent świąteczny dla nich to mogę podać konto na priv

no i wklejam listę wpłat

Wpłaty:

Oleśniczanka
Asieńka
Iga07
Złota
Zabeczka17
Mama Muffinki
Cierpienie
Martolina
Anonim (Maria)
Duunia
Agnieszka S z Warszawy (nie mogę rozszyfrować nicku)
B.
Cedryk
Ruffian
Małgorzata z Białegostoku (nie jest podany nick)
Szepcik
Gwash
Strongwoman (kolezanka Cierpienie)
Agulaj
Aszhar
Galantova
ciri
marta_sz
mery
mzimu
unicorna
cricetidae
aleksandraAlicja
Ptaszysko (kolezanka Cierpienie)
Oliwia7
LUUcynka (kolezanka Cierpienie)
Faza
Bader
Ewabe
Dottii13
Fin
Bogdan
Kaktus
Luuucynka
Anulka0 (kolezanka Cierpienie)
Metkaa (j.w.)
Marta z Leszna
Margaritka
Gru
Olcia86
Agata z Ostrołęki
Equum
Pitoszek
Agull
Lalena
Corsunia36
Disco z mamą
Rybka
Olcia86 ponownie
Ewuś

Razem: 2570 zł

Razem wydane: 951,08 zł

Zostało: 1618,92 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 82340.jpg (38,5 KB, 19 załadowań)
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 10:46   #788
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
no wlasnie najwiekszy problem te odrosty a juz na tak krotkich wlosach jak moje (wygolone z tylu i boki) widac strasznie szybko i wygladaja fatalnie
no i to jest wlasnie kit przy blondzie...

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Nikitus znalazłas???
jeronie ale sliczna!!!! Cala mamusia

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
halo kochane.
Wczoraj jak wyjechałam z domu o 9 rano, tak wróciłam z pracy o 1 w nocy...i to z zapaleniem pęcherza....;-((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( ((((((((

Dziś tak zdycham, że nie mogę. Któraś ma jakieś patenty na to? Już zajadam uro furaginum, rutunaceę i unrinal, ale lipa...W dodatku teraz przy planowaniu takie jaja. Nie wiem czy mam po tym posiew robić czy co. Jeszcze w łepie mi się kręci do tego...A w tym cyklu mam brać clo. Przedwczoraj skończyłam luteinę, @ nadal nie ma, zapalenie za to jest;P
depresja
mala, masz przed soba etatowego zapalenca pecherzowego i w sumie to mi juz pomaga tylko Biseptol. Ale jest taki lek Munoral chyba sie nazywa, ktory jest ponoc super i mozna go zarzyc w ciazy, to tylko 1 saszeta i ponoc pomaga. Ja go mam kupiony i trzymam w szafce na wypadek ale paru miesiecy mam spokoj (ODPUKAC).
Co jest wazne:
- duuuzo pic w dzien, najlepiej woda albo woda z cytryna, jak tylko poczujesz, ze chcesz siku to od razu idz, nie trzymaj. Upewniej sie, ze wysikalas wszystko, nawet do najmniejszej kropki
- uzywaj zelu lubryfikacyjnego w czasie sexu (bardzo mi to pomoglo)
- po sexie szoru do lazienki aby sie wysikac a potem podmyc
- wypij po min. szklanke wody
- mniej stresu

To chyba tyle ode mnie



Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Wrocilismy od logopedy
Bardzo miła Pani, Seba sie bawil, przeprowadzila ze mna wywiad, powiedziałam o swoich obserwacjach i zmartwieniach. Pytała co mowi i ile.Potem układala z nim puzzle, zadawala pytania, ja troche pomagałam mu mowiac po polsku. Bardzo dobrze mu szło.Pozniej to samo z lala, pokazał czesci ciała. Gneralnie była zachwycona, mowiła,ze nie ma sie czym martwic,ze jest dobrze, ze Seba jest żywym, kontaktowym dzieckiem. Pytała o przedszkole i powiedziła,ze dzis sie skonataktuje z tamtejsza logopeda i potem ustala terapie, bo beda rózne(wszystko zalezy od mozliwosci dziecka i od samego dziecka)albo 1 na 1, albo grupowa z innymi dziecmi albo z rodzicem lub w domu. Zobaczymy, najwazniejsze ze cos sie ruszyło i mnie troche uspokoiliMowiła mi tez ze teraz Seba ma mętlik w głowie, duzo chodzi do przedszkola i w domu mówimy inaczej, ale wg niej nie jest zleAaa i zrobia mu jeszcze raz dokładne badanie słuchuNo i jestem dumna, bo ładnie współpracował a tego sie obawiałam
dla Seby!
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:49   #789
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

obrobiłam sie
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:51   #790
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Blonde super ze sa postepy

Strippi, nie daloby sie tej sprawy jakos naglosnic? Sama nie wiem, do telewizji, radia, gazet, fb...
bo to sie noz w kieszeni otwiera, ze takiej matce sp Madzi daje sie wszystko, nowa szanse na lepsze zycie, a kiedy jest ktos kto rzeczywiscie potrzebuje, to wszyscy oczy i uszy zamykaja i maja gleboko gdzies
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:52   #791
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Blonde super Całe szczęście, że teraz mniej przybiera I tak już 9 kg waży


Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
dla Seby!


Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
blonde super!!!
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 10:53   #792
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
obrobiłam sie
wuuuuu, gratki!!! klask i:
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:56   #793
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
wuuuuu, gratki!!! klask i:

ide w koncu coś zjeść bo padne zaraz..
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 10:59   #794
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
obrobiłam sie
super

gratuluje
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:01   #795
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
super

gratuluje

Takie było parcie od rana, że nie miałam kiedy ani zjeść, ani sie napic, ani nawet siku zrobić
Ale juz jest spokój
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:03   #796
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
babcia dziewczyny babcia.... ja ją bardzo kocham i szanuje... i jak potrzebuje pomocy to ją o to poprosze (lubi się czuć potrzebna) ale jak jej nie potrzebuje to nienawidzę jak ją na siłę dostaje... wolałabym mieć swoją kuchnię w takich momentach. Już nie wspomnę o tym że chleb dla kur moczy w zlewie (przez co dziennie go szoruję) co chwile się mnie pyta czy mi cos nie geruje w lodówce (a nie może? może ja chce!) no i pasze do kur trzymie w szpiżarni naszej... raz uwalone wiadro od paszy i równych ściepów co ma dla kur postawiła na krajalnicy... jak to zobaczyliśmy to z TŻ zaczęliśmy kupować krojony chleb. o butach nie wspomnę tez je trzymie w spiżarni ale to nic.... raz je niosła tam ale coś ją oderwało i postawiła je na piec! wygadałam się
kochana no niestety tak to juz jest z babciami moja tez przechodzi czasami sama siebie tylko w druga strone (niedlucho chyba zaczniemy zdejmowac buty na chodniku

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
ja teraz kupuje du\o kolorowanek, kredek, tablice, gry, karty, puzzle itp

no Sebus jest troche starszy od Mai bo u nas narazie kredki sa bleee....najlepsze sa dlugopisy!!!! tablice dwustronna tez ma i kreda porysowala caaala kuchnie a pisakiem lodowke wiec narazie ma tablice bez pisadla hahaha


Wrocilismy od logopedy
Bardzo miła Pani, Seba sie bawil, przeprowadzila ze mna wywiad, powiedziałam o swoich obserwacjach i zmartwieniach. Pytała co mowi i ile.Potem układala z nim puzzle, zadawala pytania, ja troche pomagałam mu mowiac po polsku. Bardzo dobrze mu szło.Pozniej to samo z lala, pokazał czesci ciała. Gneralnie była zachwycona, mowiła,ze nie ma sie czym martwic,ze jest dobrze, ze Seba jest żywym, kontaktowym dzieckiem. Pytała o przedszkole i powiedziła,ze dzis sie skonataktuje z tamtejsza logopeda i potem ustala terapie, bo beda rózne(wszystko zalezy od mozliwosci dziecka i od samego dziecka)albo 1 na 1, albo grupowa z innymi dziecmi albo z rodzicem lub w domu. Zobaczymy, najwazniejsze ze cos sie ruszyło i mnie troche uspokoiliMowiła mi tez ze teraz Seba ma mętlik w głowie, duzo chodzi do przedszkola i w domu mówimy inaczej, ale wg niej nie jest zleAaa i zrobia mu jeszcze raz dokładne badanie słuchuNo i jestem dumna, bo ładnie współpracował a tego sie obawiałam
nooo brawoooo dla Sebcia
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:03   #797
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
Strippi, nie daloby sie tej sprawy jakos naglosnic? Sama nie wiem, do telewizji, radia, gazet, fb...
bo to sie noz w kieszeni otwiera, ze takiej matce sp Madzi daje sie wszystko, nowa szanse na lepsze zycie, a kiedy jest ktos kto rzeczywiscie potrzebuje, to wszyscy oczy i uszy zamykaja i maja gleboko gdzies
[/FONT][/SIZE][/COLOR]
ehh dziewczyny rozmyślają, bo to po prostu masakra jest rachunki trzeba popłacić i o tym to pamiętają dobrze, tylko nikt nie pomyśli z czego tu popłacić
normalnie aż się płakać chce
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:05   #798
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Wow, dzieki. Juz sie nie moge doczekac kiedy pojawi sie w sieci, na razie jest ale w zlej jakosci jeszcze .



A mozesz napisac cos wiecej o tym szamponie? Jaki to konkretnie z tej Joanny? i jaki jedwab?



ooo to chyba przeoczylam, lece zatem wstecz
szampon dokładnie taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...sow-blond.html
a jedwab taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...k-therapy.html

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Bao super z tą sypialnią Kubuś zadowolony??
nie wiem, niby mówi, ze sie cieszy, że będzie miał pokój z Isią,ale co będzie jak zaczniemy z tż meble przestawiać u niego on ztych co to "mojego nie ruszaj"

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
alez mnie kusi takie zblondzenie tylko ze na obecnych wlosach odrost muysialabym robic co 2 tygodnie chyba

ale juz mam plan jak zapusze to sie zblondze
ja sie też obawiam odrostów, no ale mam plan raz na 2 mce iść na poprawę

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Widzisz, a u nas nawet pediatra liczył od spadku w kazdym razie wazy 4kg i mówili, ze ładnie przybiera.... a przy urodzeniu miała prawie 3400..... no ale patrzac na Majkę czy Dawidka to sie zaczynam zastanawiac czy to fsktycznie "ładnie" bo wg twojego liczenia to przybrała połowe mniej niz Majka.... ale nie rozmylsam nad tym, jak mówia ze ladnie, to ladnie i no stres
Iza ważyła 3550g, spadła do 3300g przy wyjściu, w 3 tyg życia miała 3880g, a w 7 tyg i 2 dniu życia miała na szczepieniu 4880g. porównywali z wagą urodzeniową, nie spadkową i stwierdzili, ze chowam grubasa...jasne co do miary, to ja nie wiem jak oni to mierzą, skoro w szpitalu miała 56 cm i na mierzeniu w 7 tyg też miałą 56 dziwne, bo już i ubranka na 62 ma na styk, a jak się urodziła to w 56 pływała
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Bika aaa i jeszcze sobie przypomniałam. U nas tez były momenty, ze kupka codziennie jej bokiem wychodziła. masakra. Codziennie miałam ubrania do prania. Bo takie rzadkie były. Ale jak jej zaczełam już podawac inne rzeczy do jedzenia to już mają inną formę i nic nie wylatuje My pampków 1 mieliśmy 3 opakowania i wszystko poszło. Potem przeszliśmy na biedronkowe.
a jednak biedronkowe....a pamiętam jak mówiłaś, że nastawiasz sie na pampersy premium care tylko my na dadach od poczatku - miałam tylko pampersy newborn jedną paczkę i jedną paczkę jedynek z dady, a potem od razu na 2 przeszliśmy - jedne miałąm pampersowe a potem już dady, teraz mi zostalo 8 pieluch 2jek i przechodzimy na rozm. 3 - już mam 2 paczki zakupione. A macie tą edycję limitowaną dady??tę świąteczną?? fajne, z jelonkiem
Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
babcia dziewczyny babcia.... ja ją bardzo kocham i szanuje... i jak potrzebuje pomocy to ją o to poprosze (lubi się czuć potrzebna) ale jak jej nie potrzebuje to nienawidzę jak ją na siłę dostaje... wolałabym mieć swoją kuchnię w takich momentach. Już nie wspomnę o tym że chleb dla kur moczy w zlewie (przez co dziennie go szoruję) co chwile się mnie pyta czy mi cos nie geruje w lodówce (a nie może? może ja chce!) no i pasze do kur trzymie w szpiżarni naszej... raz uwalone wiadro od paszy i równych ściepów co ma dla kur postawiła na krajalnicy... jak to zobaczyliśmy to z TŻ zaczęliśmy kupować krojony chleb. o butach nie wspomnę tez je trzymie w spiżarni ale to nic.... raz je niosła tam ale coś ją oderwało i postawiła je na piec! wygadałam się
tak to jest jak różne pokolenia pod jednym dachem mieszkają
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:08   #799
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
ja sie też obawiam odrostów, no ale mam plan raz na 2 mce iść na poprawę
no u mnie by to nie przeszlo przy mojej dlugosci wlosow po 2 miesiacach to ja bym miala odrost na pol glowy
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 11:08   #800
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
szampon dokładnie taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...sow-blond.html
a jedwab taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...k-therapy.html

nie wiem, niby mówi, ze sie cieszy, że będzie miał pokój z Isią,ale co będzie jak zaczniemy z tż meble przestawiać u niego on ztych co to "mojego nie ruszaj"

ja sie też obawiam odrostów, no ale mam plan raz na 2 mce iść na poprawę


Iza ważyła 3550g, spadła do 3300g przy wyjściu, w 3 tyg życia miała 3880g, a w 7 tyg i 2 dniu życia miała na szczepieniu 4880g. porównywali z wagą urodzeniową, nie spadkową i stwierdzili, ze chowam grubasa...jasne co do miary, to ja nie wiem jak oni to mierzą, skoro w szpitalu miała 56 cm i na mierzeniu w 7 tyg też miałą 56 dziwne, bo już i ubranka na 62 ma na styk, a jak się urodziła to w 56 pływała

a jednak biedronkowe....a pamiętam jak mówiłaś, że nastawiasz sie na pampersy premium care tylko my na dadach od poczatku - miałam tylko pampersy newborn jedną paczkę i jedną paczkę jedynek z dady, a potem od razu na 2 przeszliśmy - jedne miałąm pampersowe a potem już dady, teraz mi zostalo 8 pieluch 2jek i przechodzimy na rozm. 3 - już mam 2 paczki zakupione. A macie tą edycję limitowaną dady??tę świąteczną?? fajne, z jelonkiem
tak to jest jak różne pokolenia pod jednym dachem mieszkają
swoją drogą co ja bym dała, żeby moja babcia mi do gara zajrzała matko jak ja tęsknię za moimi babciuniami
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:10   #801
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

blonde - brawo dla Seby, super moja Julka kolejne słowa się nauczyła, więc może będzie dobrze, jutro pogadam z panią o logopedzie przedszkolnym i zobaczę co ustalimy
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:11   #802
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
no u mnie by to nie przeszlo przy mojej dlugosci wlosow po 2 miesiacach to ja bym miala odrost na pol glowy
no to pozostaje ci zapuszczanie
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:17   #803
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
blonde - brawo dla Seby, super moja Julka kolejne słowa się nauczyła, więc może będzie dobrze, jutro pogadam z panią o logopedzie przedszkolnym i zobaczę co ustalimy
a to Julcia malo mowi? myslisz ze jej logopeda potrzebny?? w sumie ja sie nie znam ale zawsze warto cos skonsultowac ze specem
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
no to pozostaje ci zapuszczanie
nooo a wiesz ile to czasu zajmie
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:17   #804
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Madziu, środy są zawsze ekstremalne, bo:
- od rana do 14-30 jestem zawsze w swojej etatowej pracy
- od 15:00 do 20:00 uczę angielskiego w miejscowości obok
- a od 21: 00 do 24:00 przynajmniej organizuję co środę imprezę studencką w klubie, w którym pracuję ;D
I chyba z tego latania p.upe mi przywiało;P;P;P;P Masakra

Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
Cóż furagina najlepsza...jest jakiś lek bez recepty z furaginą, ale nie znam nazwy, to jest to uro furaginum??
Ja bym nie łączyła tyle leków na raz
I nic nie przechodzi od razu....pij dużo wody, czy soków z wit. C...a najlepiej żurawinę...im częściej będziesz sikać, tym lepiej...i warto być dobrze ubraną pod kocykiem...ale nie grzać pęcherza... a jak nie będzie przechodzić...to do lekarza...
Dzięki Maleństwo;-* Nie wiedziałam, że trzeba dużo pić, a ja tego unikałam, bo sama myśl o siku i płakać mi sie chce;P Tak urofuraginum to to samo co sama furagina tylko bez recepty;D

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
no i to jest wlasnie kit przy blondzie...



jeronie ale sliczna!!!! Cala mamusia



mala, masz przed soba etatowego zapalenca pecherzowego i w sumie to mi juz pomaga tylko Biseptol. Ale jest taki lek Munoral chyba sie nazywa, ktory jest ponoc super i mozna go zarzyc w ciazy, to tylko 1 saszeta i ponoc pomaga. Ja go mam kupiony i trzymam w szafce na wypadek ale paru miesiecy mam spokoj (ODPUKAC).
Co jest wazne:
- duuuzo pic w dzien, najlepiej woda albo woda z cytryna, jak tylko poczujesz, ze chcesz siku to od razu idz, nie trzymaj. Upewniej sie, ze wysikalas wszystko, nawet do najmniejszej kropki
- uzywaj zelu lubryfikacyjnego w czasie sexu (bardzo mi to pomoglo)
- po sexie szoru do lazienki aby sie wysikac a potem podmyc
- wypij po min. szklanke wody
- mniej stresu

To chyba tyle ode mnie





dla Seby!
Dzięki kochana!!!!!!!!!!!!! To współczuję!!!!!!!!!!!!!!! !!To jest straszne. Szczerze to już wolę ósemki wyrywać;P Dziękuję za cenne rady, jadę zatem do apteki;-**** I na chwilę obecną opcje z kochaniem się się nie tyle nawet niedostępne co niechciane!!! heh

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
super

gratuluje
Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
ehh dziewczyny rozmyślają, bo to po prostu masakra jest rachunki trzeba popłacić i o tym to pamiętają dobrze, tylko nikt nie pomyśli z czego tu popłacić
normalnie aż się płakać chce
Straszna sytuacja, ja chętnie cokolwiek przeleję, tylko po weekendzie bo u mnie konto to rezerwa i wszystko mam w gotówce.
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:23   #805
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

Co to mamy to moze powiedz jej zeby zrobila badania dla Mai w koncu ma dla kogo dlugo zyc. Ja tak dogadywalam mojej mamie i od 4 miesiecy nie pali
no to osiągnęłaś sukces

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Morfologię, mocz, TSH bez problemu może Ci napisać Gdzieś czytałam, że za toxo zawsze się płaci, ale sama tego nie weryfikowałam. Co do reszty to nie wiem
Btw, jesteś o krok dalej niż ja



Też mi coś wczoraj nie szło
Aaby ja chyba coś pominęłam... kiedy zaczynacie starania?
Toxo już mam zrobione i chlamydię też oraz grupę krwi.

tsh to hormon? wystarczy mu powiedzieć tsh i będzie wiedział? w ogóle to mam stresiora, bo... ten lekarz miał dz u nas... i boję się, ze wszystkim powie

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić książkę Jamiego Olivera - Każdy może gotować. Co prawda nie wiem, czy nie jest to książka dla naszego pokolenia bardziej, niż dla naszych mam. Jest tam bowiem takie bardziej współczesne podejście do kuchni typu sałatki, zapiekanki itp. A nasi rodzice to chyba raczej mięcha - choć i te tam znajdziesz W każdym razie Jamie gotuje zdrowo, szybko, przepisy napisane są jak dla debila (czyt. jak dla mnie ) typu: umyj ogórka - pokrój - wsyp do miski I co najważniejsze - w niewielu tylko przepisach są jakieś droższe składniki, których musisz szukać w Almie czy Piotrze i Pawle. Prawie wszystkie przepisy bazują na tanich, prostych składnikach
Oooo jaaaa wygląda ciekawie!!! masz tą książkę? korzystasz? kupiłabyś drugi raz? a wkleisz mi skan jakieś przykładowego przepisu i czy ma jakieś rady zdrowotne?

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Ana , ja już 2,5 miesiąca nie karmię piersią
no to wszystko jasne

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Bikuś pytałam się jaki płyn do mycia dokładnie z Ziajki kupiłaś? Bo ja mam z natłuszczaczem i super. Podobny do Olilatum a tańszy. Zaraz sprawdze i ci napiszę kiedy zaczeliśmy 2 używać. Brawa dla TZ ooo widzisz... to ja mu musze powiedzieć o tym lakierze

Przeleciałam Was bo nie mam teraz czasu Dziś lecimy z małą na szczepienie
Madzia czy Ty wszystko na temat Mai zapisywałaś? jestem pod wrażeniem jakie kryteria sobie przyjęłaś?

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
babcia dziewczyny babcia.... ja ją bardzo kocham i szanuje... i jak potrzebuje pomocy to ją o to poprosze (lubi się czuć potrzebna) ale jak jej nie potrzebuje to nienawidzę jak ją na siłę dostaje... wolałabym mieć swoją kuchnię w takich momentach. Już nie wspomnę o tym że chleb dla kur moczy w zlewie (przez co dziennie go szoruję) co chwile się mnie pyta czy mi cos nie geruje w lodówce (a nie może? może ja chce!) no i pasze do kur trzymie w szpiżarni naszej... raz uwalone wiadro od paszy i równych ściepów co ma dla kur postawiła na krajalnicy... jak to zobaczyliśmy to z TŻ zaczęliśmy kupować krojony chleb. o butach nie wspomnę tez je trzymie w spiżarni ale to nic.... raz je niosła tam ale coś ją oderwało i postawiła je na piec! wygadałam się
tule!


hej hej!
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:29   #806
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość

Wrocilismy od logopedy
Bardzo miła Pani, Seba sie bawil, przeprowadzila ze mna wywiad, powiedziałam o swoich obserwacjach i zmartwieniach. Pytała co mowi i ile.Potem układala z nim puzzle, zadawala pytania, ja troche pomagałam mu mowiac po polsku. Bardzo dobrze mu szło.Pozniej to samo z lala, pokazał czesci ciała. Gneralnie była zachwycona, mowiła,ze nie ma sie czym martwic,ze jest dobrze, ze Seba jest żywym, kontaktowym dzieckiem. Pytała o przedszkole i powiedziła,ze dzis sie skonataktuje z tamtejsza logopeda i potem ustala terapie, bo beda rózne(wszystko zalezy od mozliwosci dziecka i od samego dziecka)albo 1 na 1, albo grupowa z innymi dziecmi albo z rodzicem lub w domu. Zobaczymy, najwazniejsze ze cos sie ruszyło i mnie troche uspokoiliMowiła mi tez ze teraz Seba ma mętlik w głowie, duzo chodzi do przedszkola i w domu mówimy inaczej, ale wg niej nie jest zleAaa i zrobia mu jeszcze raz dokładne badanie słuchuNo i jestem dumna, bo ładnie współpracował a tego sie obawiałam
brawo dla Seby widzisz, niepotrzebnie tyle się martwiłaś, da sobie chłopak radę, zdolny przecież po mamie jest

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
obrobiłam sie
yy miałaś dzisiaj obronę?? gratulację:ju pi:

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
czeeeeeeść właśnie umyłam moje nowe wlosy nowym profesionalnym szamponem fryzjerskim z joanny co zapobiega żółceniu włosów blond i nadaje im platynowy odcieć....padłam włosy jak z salony, a zapach!!!!!! matko jaki cudny! do tego jedwab na końcówki i mogę śmigać na okładki
Odpisali mi z seriwsu espiro i wyślą mi gratis pocztą tę zaślepkę do koła co zgubiłam juppi
boszzzzz jak mi pachną te włosy
Będziemy dzisiaj z tż robić dla nas sypialnię jednak a małą eksmitujemy do kubusia - jakoś spróbuję to zorganizować ale łóżeczko będzie z nami. Teraz musze obczaić jakąś fajną kanapę niedrogą mam nadzieję, ze kupię coś tak max do 1800zł
jeszcze chyba nie komentowałam twoich włosów, bardzo ładny kolorek do twarzy Ci w nim

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
halo kochane.
Wczoraj jak wyjechałam z domu o 9 rano, tak wróciłam z pracy o 1 w nocy...i to z zapaleniem pęcherza....;-((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((( ((((((((

Dziś tak zdycham, że nie mogę. Któraś ma jakieś patenty na to? Już zajadam uro furaginum, rutunaceę i unrinal, ale lipa...W dodatku teraz przy planowaniu takie jaja. Nie wiem czy mam po tym posiew robić czy co. Jeszcze w łepie mi się kręci do tego...A w tym cyklu mam brać clo. Przedwczoraj skończyłam luteinę, @ nadal nie ma, zapalenie za to jest;P
depresja
o kurcze współczuję problemów z pęcherzem, j nie pomogę w tej kwestii bo nie mam z tym problemów

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
babcia dziewczyny babcia.... ja ją bardzo kocham i szanuje... i jak potrzebuje pomocy to ją o to poprosze (lubi się czuć potrzebna) ale jak jej nie potrzebuje to nienawidzę jak ją na siłę dostaje... wolałabym mieć swoją kuchnię w takich momentach. Już nie wspomnę o tym że chleb dla kur moczy w zlewie (przez co dziennie go szoruję) co chwile się mnie pyta czy mi cos nie geruje w lodówce (a nie może? może ja chce!) no i pasze do kur trzymie w szpiżarni naszej... raz uwalone wiadro od paszy i równych ściepów co ma dla kur postawiła na krajalnicy... jak to zobaczyliśmy to z TŻ zaczęliśmy kupować krojony chleb. o butach nie wspomnę tez je trzymie w spiżarni ale to nic.... raz je niosła tam ale coś ją oderwało i postawiła je na piec! wygadałam się
to są niestety uroki mieszkania z kimś. dobrze że się wygadałaś, co zrobisz starsze osoby nieraz tak mają

Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
Aaa zapomniałam napisać, że dzieci wczoraj w kinie były grzeczne! Dały mamusi obejrzeć!
to fajnie, ze były grzeczne, powodzenia na wizycie

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
hahaha

to teraz maly apel!!! Dziewczyny ktore wybieraja sie na film albo beda ogladac w domu: nie wychodzcie!!! i nie wylaczajcie!!!
????

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
mi chodzi o tą większą już, z tymi długimi włosami
ale śliczna

a ja właśnie wstawiłam zupę pomidorową do gotowania, tyle mam rzeczy na sobotę na studia do zrobienia jeszcze a lenia mam totalnego
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:38   #807
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Dzięki Maleństwo;-* Nie wiedziałam, że trzeba dużo pić, a ja tego unikałam, bo sama myśl o siku i płakać mi sie chce;P Tak urofuraginum to to samo co sama furagina tylko bez recepty;D
Trzeba, trzeba Szybciej wypłukujesz wtedy bakterie...a jak do tego dołożysz witaminę C, to w ogóle...bo bakterie nie lubią kwaśnego środowiska

Żurawina jest dobra...tylko patrz, żeby to faktycznie była żurawina, a nie herbatka o smaku żurawinowym

Po kąpiu!
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:39   #808
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
A do mnie chyba zaczyna dochodzić to co się dzieje wokół mnie. Organizm w końcu odreagowuje. Wczoraj usnęłam z pilotem w ręku tak szybko, że nie zdążyłam nawet ustawić czasu wyłączenia tv. Obudziłam się rano w dokładnie takiej pozycji w jakiej usnęłam.
A o tego robi się coraz ciemniej i zimniej. Zbliżają się święta których nie lubie... I wszystko się nakłada dla siebie.

Ale trzeba zacząć pozytywnie myśleć!! Nie damy się dziewczyny,
Przecież zaraz Today i Onyks przywitają na świecie małe kruszynki!
Kurdę tak się tym fascynuje jakbym co najmniej sama miała zaraz rodzić =)

Ale i tak zaraz po przebudzeniu pomyślałam- Malenstfo zobaczy dzisiaj bliźniaki =) Ale fajno.
tasiu podziwiam Cie za to pozytywne myślenie, tak trzymać kochana

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość

Witajcie w czwartek.
Wczoraj mój mąż przeliczył nasz stan finansów i stwierdził, że raz się żyje... "chodź kupię Ci portfel" A prawda jest taka że w neidziele rozwalił się mój stary No i wypatrzyłam piękny, kolorowy, duży (bo torebki i portfele muszą być wielkie ) no i cena mnie zabiła 155 zł za tyle to ja buty kupuje!
Poszliśmy do innego sklepu i znalazłam inny, czarny ale za 40zł To lubię! Mam nadzieje, że pieniądze będą się w nim rozmnażać
a grosika na szczęście i na rozmnażanie do środka wrzuciłaś?

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość


Chciałabym napisać, że to będzie dobry dzień. Pogoda od rana nie zachęca do jakichkolwiek czynności, a szczególnie zawodowych Dziś idę do dwóch optyków za okularami. Obym coś wybrała, choć trochę się w nich sobie podobała i przy tym nie wydała całej wypłaty
sama wybierasz oprawki sobie? bo ja kompletnie nie umiem sobie dobrać, zawsze biorę przyjaciółkę do pomocy bo ona zawsze doradzi. A co do strony finansowej, to niestety trochę to kosztuje

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Ehhh...opiszę później w k. (jak nadrobię bo mam tam tyły)
Ogólnie to znów pracuje w ten najgorszej brygadzie i mają takie sytuacje, że widzę po nim że do pracy chodzi z coraz gorszym nastrojem...jeszcze mi w depresję wpadnie
oby u męża atmosfera się poprawiła a będzie brał urlop z pracy jak się Nataszka urodzi?

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Butter, mogłaś chociaż jednego głosa mi oddać Ja się już nie prosze bo mnie okrzyczałaś

moje dziecko już śpi prawie drugą godzinę
zupka mu się już gotuje, dom ogarnięty, ogień zrobiony, kawa wypita, i pranie wyorane

wiecie że mi się zdaje że troche schudłam.... waga wskzuje tylko 800gram mniej ale jakoś wizualnie się lepiej czuje.
brawo za schudnięcie może w cm więcej uciekło, czasami tak jest, że waga nie pokazuje wszystkiego, poproszę o aktualne zdjęcie Kamilka

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Co u nas....... Emilka w dzień coraz mniej śpi, wiec domaga sie uwagi no i ciezko cos mi w domu zrobic jak ona nie spi, bo nie moge jej jeszcze samej zostawic...... w ogole ciegle sie zastanawiam i szukam pomyslow na zabawy z takim malenstwem...... moze macie jakies propozycje

Wczoraj Emilka skończyła miesiąc....... i waży 4kg (Mona a Twój poważnie 4,7kg??? Może 3,7kg???)
Zaczyna się coraz częściej uśmiechać i w ogóle taka "fajniejsza" i bardziej kumata się robi

Pytanko - kiedy przeszłyście na pampersy 2 ??? Bo my ciągle 1 używamy, zdarza się, że coś jej bokiem, lub tyłem wyjdzie, ale przy 2 też jej się to zdarza...... więc nadal używamy 1 bo mamy spory zapas (oczywiście nadgorliwy teściu o to "zadbał" żeby nam pampersów 1 nie zabrakło - zaraz je na tablica.pl wystawię).

Aha..... Emilka nadal ma pępek ale pani połaożna powiedziała, że jest bardzo ładnie wysuszony, zagojony, no ale trzyma się twardo

no i wczoraj z okazji miesięcznicy urodzin (czy jak to nazwać) tż sprezentował swoją córunię........ różowymi różami
śliczna jest i brawo dla Twojego tz, mój nigdy w życiu by nas coś takiego nie wpadł
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:39   #809
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

eee.. co Wy, jaką obrone??

Napisałam , że sie obrobiłam w sensie, ze w pracy Obrobiłam sie z papierami
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 11:42   #810
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
dzien doberek,

masakryczna pogoda,
u mnie ładnie dzisiaj jest, tylko co z tego jak siedzę w domu bo jeszcze trochę przeziębienie trzyma

Tomalinko kiedy masz wizytę?

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
eee.. co Wy, jaką obrone??

Napisałam , że sie obrobiłam w sensie, ze w pracy Obrobiłam sie z papierami
no właśnie coś mi nie pasowało oj te moje czytanie ze zrozumieniem
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.