Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 17:39   #151
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Wróciłam
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 17:47   #152
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
Wróciłam
No i.......
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 17:50   #153
Tommorow
Raczkowanie
 
Avatar Tommorow
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Moj Sliczny Apartment
Wiadomości: 410
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Przyszlam, bo mnie az sumienie zzera , przysznaje sie bez bicia ze ostatnio zaniedbywalam watek, ale mam jaks chandre wszytscy mnie irytuja na okolo, wciaz tylko pytaja o jedno, Maya jak na zlosc nie ma zamiaru wogole wyjsc. Moj M. juz mowi ze bede jak slon 24 m-ce w ciazy chodzic


Malenstffo
widziaalam foto, ale juz Ci brzuszek wyskoczyl WoW

Gucia to trzymamy kciuki za rozmowe

Bikus j
ak tam z Emilko sie dociercie

Zaaabcia dla Dominisia za pierwsza przespana nocke

Mrowinka
a jak u Ciebie kochana?? maz czesciej w domku

Madzius super ze juz odstawiliscie te kremy, mam nadzieje ze teraz tylko wystarczy jak nie bedziesz za duzo bialka jadla. A jak Majeczka na jabuszka reaguje wciaz sie krzywi??

Bao
boskie zdjecie sliczne te Twoje dzieciaczki

i Buziak dla reszty dziewczyn, wiecej juz nie pamietam co czytalam
__________________
Świat Stał Się Piękniejszy

Filip

Maya




Gubimy Ciążowe Kilogramy
66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 53 54 51 52 50
Tommorow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 17:50   #154
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Heh...więc tak...doktorek mnie wypytał, wymacał, wystukał, chciał zrobić rtg, ale jak się dowiedział, że jestem w ciąży, to oczywiście zrezygnował...i bez rtg oczywiście sam nie wie do końca co to jest...
Generalnie coś jest, on to wyczuwał, być może to jakieś zapalenie...może to jakaś pozostałość po tym moim przeziębieniu ostatnim (), chociaż nie pasuje mu to na powiększony węzeł chłonny...w każdym razie mam robić chłodne okłady, nie spać na tej stronie, a swojego gina mam poprosić o przepisanie leków...tzn. na początek chociaż jakieś przeciwzapalne...napisał mi jakie on proponuje leki, a gin zadecyduje...jeśli to nie zejdzie lub będzie się powiększać, to antybiotyki pójdą w ruch...



A poza tym mam zacząć szczotkować porządnie zęby 3 razy dziennie..bo po ciąży zostanę chyba ze sztuczną szczęką! Polecił jakaś pastę, zjechałam pół miasta i akurat tego rodzaju nigdzie nie było!
I oczywiście znalazł jakąś dziurkę...więc idę do niego za tydzień...
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:04   #155
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o takim dresie ?http://www.nyandcompany.com/nyco/pro...-Hoodie-Jacket Byly byscie zadowolone z takiego prezentu? Bo jest na przecenie z 70$ na 30$ i mysle czy nie kupic moim przyjaciolkom.
ja bym się ucieszyła
jejku jak ja bym na BF sobie poszła, albo do kohl's
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:08   #156
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Wlasnie tez mamy wiekszosc bombek plastikowych pare tylko szklanych.

Jaka bylismy po te krzeselko wczoraj to weszlismy na dzial wszystkich rzeczy do zabezpieczenia domu przed malutkim dzieckiem. I wydaje mi sie ze ludzie czasem przesadzaja. Rozumiem wtyczki do kontaktow czy do piecyka. Ale kurcze zeby caly dom zabezpieczac? To przeciez dziecko sie nie nauczy slowa "nie wolno" jesli dom bedzie caly podporzadkoany pod dziecko.
Kochana, na dziecko czyha w domu mnóstwo 'niebezpieczeństw' zanim pojmie, że nie wolno. Ja uważam, że lepiej dmuchać na zimne... I założyłabym zabezpieczenie na szuflady

Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
Heh...więc tak...doktorek mnie wypytał, wymacał, wystukał, chciał zrobić rtg, ale jak się dowiedział, że jestem w ciąży, to oczywiście zrezygnował...i bez rtg oczywiście sam nie wie do końca co to jest...
Generalnie coś jest, on to wyczuwał, być może to jakieś zapalenie...może to jakaś pozostałość po tym moim przeziębieniu ostatnim (), chociaż nie pasuje mu to na powiększony węzeł chłonny...w każdym razie mam robić chłodne okłady, nie spać na tej stronie, a swojego gina mam poprosić o przepisanie leków...tzn. na początek chociaż jakieś przeciwzapalne...napisał mi jakie on proponuje leki, a gin zadecyduje...jeśli to nie zejdzie lub będzie się powiększać, to antybiotyki pójdą w ruch...



A poza tym mam zacząć szczotkować porządnie zęby 3 razy dziennie..bo po ciąży zostanę chyba ze sztuczną szczęką! Polecił jakaś pastę, zjechałam pół miasta i akurat tego rodzaju nigdzie nie było!
I oczywiście znalazł jakąś dziurkę...więc idę do niego za tydzień...
Malenstfo, no to niefajnie, ze Twoje zęby takie delikatne. A jaką pastę Ci polecił? Możesz napisać?
Czy zanim zaszłaś w ciążę wyleczyłaś wszystkie zęby (pytam z ciekawości)?

Mam nadzieję, że 'gula' szybko zejdzie
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:15   #157
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Malenstfo, no to niefajnie, ze Twoje zęby takie delikatne. A jaką pastę Ci polecił? Możesz napisać?
Czy zanim zaszłaś w ciążę wyleczyłaś wszystkie zęby (pytam z ciekawości)?

Mam nadzieję, że 'gula' szybko zejdzie
Moje zęby są masakryczne...nawet ten mój dentysta kiedyś powiedział, że w życiu takich nie widział Ja już chyba wszystkie miałam robione, a i tak znajduje nowe dziury... I mam nadzieję, że dzieci odziedziczą zęby po tacie..

Mam wieczorem myć Elmexem żelem, ale to mam w domu, a normalnie na dniu Sensodyne Sensitive...to tak chyba ze względu na dziąsła... I tej Sensodyne nigdzie nie znalazłam

A przed ciążą miałam wszystkie wyleczone
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 18:27   #158
Tommorow
Raczkowanie
 
Avatar Tommorow
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Moj Sliczny Apartment
Wiadomości: 410
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Malentsffo niestety uroki ciaz kpochana, ja juz nie moge sie doczekac jak urodze i pojde zrobic do konca zeby
__________________
Świat Stał Się Piękniejszy

Filip

Maya




Gubimy Ciążowe Kilogramy
66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 53 54 51 52 50
Tommorow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:29   #159
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Tommorow Pokaż wiadomość
mam jaks chandre wszytscy mnie irytuja na okolo, wciaz tylko pytaja o jedno, Maya jak na zlosc nie ma zamiaru wogole wyjsc. Moj M. juz mowi ze bede jak slon 24 m-ce w ciazy chodzic
Mrowinka
a jak u Ciebie kochana?? maz czesciej w domku
Spokojnie, do słonicy Ci daleko. Niedługo się doczekacie
A mąż... pracuje 6 dni w tygodniu po 11 godzin
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:38   #160
Tommorow
Raczkowanie
 
Avatar Tommorow
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Moj Sliczny Apartment
Wiadomości: 410
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;37706894]Spokojnie, do słonicy Ci daleko. Niedługo się doczekacie
A mąż... pracuje 6 dni w tygodniu po 11 godzin [/QUOTE]

Mrowinka
oj biednas, nawet nie mcie kiedy czasu ze soba spedzic, brak slow
__________________
Świat Stał Się Piękniejszy

Filip

Maya




Gubimy Ciążowe Kilogramy
66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 53 54 51 52 50
Tommorow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:46   #161
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
sama przyszla

To sie najecie

Tu tez jest dzien przcen, ale ja sie nigdzie nie wybieram
Za to jutro jedziemy do ikei

Co do dresu mialam taka bluze, ja lubie, mila w dotyku, ale to zalezy czy one lubia chodzic w dresie i czy bedzie sie podobal, ja ubran raczej nie kupuje
Oj tak Pamietam jak rok temu mialam pierwsze spotkanie z toaleta po indyku wlasnie.

No wlasnie one lubia w nich chodzic. Bo czesto jak sie psotykamy na kawce to w takich sa. Tez nigdy nie kupowalam im ubrania na prezent, ale kurde pomysly mi sie wyczerpaly

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
fajny dres, ja lubię taki materiał, w takim chodzę po domu


hej

dzwoniła do mnie niedawno promotorka i mam mało poprawek do zrobienia muszę odebrać pracę, poprawić, oprawić i zostawić indeks tylko moja drukarka coś ostatnio focha ma i wydrukować dwustronnie to pewnie będzie nie lada wyzwanie


brawa za prace

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
ja bym była bardzo zadowolona - uwielbiam dresy

----------
czyli moge smialo im kupic

Cytat:
Napisane przez Tommorow Pokaż wiadomość

Zaaabcia dla Dominisia za pierwsza przespana nocke



Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
Heh...więc tak...doktorek mnie wypytał, wymacał, wystukał, chciał zrobić rtg, ale jak się dowiedział, że jestem w ciąży, to oczywiście zrezygnował...i bez rtg oczywiście sam nie wie do końca co to jest...
Generalnie coś jest, on to wyczuwał, być może to jakieś zapalenie...może to jakaś pozostałość po tym moim przeziębieniu ostatnim (, chociaż nie pasuje mu to na powiększony węzeł chłonny...w każdym razie mam robić chłodne okłady, nie spać na tej stronie, a swojego gina mam poprosić o przepisanie leków...tzn. na początek chociaż jakieś przeciwzapalne...napisał mi jakie on proponuje leki, a gin zadecyduje...jeśli to nie zejdzie lub będzie się powiększać, to antybiotyki pójdą w ruch...


A poza tym mam zacząć szczotkować porządnie zęby 3 razy dziennie..bo po ciąży zostanę chyba ze sztuczną szczęką! Polecił jakaś pastę, zjechałam pół miasta i akurat tego rodzaju nigdzie nie było!
I oczywiście znalazł jakąś dziurkę...więc idę do niego za tydzień...
uu szkoda

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja bym się ucieszyła
jejku jak ja bym na BF sobie poszła, albo do kohl's
Bylam ostatnio w Kohlsie i myslalam o Tobie bo pamietam jak pisala ze uwielbiasz teb sklep

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kochana, na dziecko czyha w domu mnóstwo 'niebezpieczeństw' zanim pojmie, że nie wolno. Ja uważam, że lepiej dmuchać na zimne... I założyłabym zabezpieczenie na szuflady
No tak , tylko z drugiej strony jak pojdziemy do znajomych czy dziadkow to juz takich zabezpieczen nie beda miec zalozonych i wtedy jest problem.

malenstfo - jak tam po sesji z blizniaczkami znajomej?

Domino wlasnie dostal slodkiego ziemniaczka w krzeselku pozniej ja bylam naczynia a on siedzial i mi sie przygladal. Chyba mu sie krzeselko podoba

Zrobilam mu tez zdjecia do kalendarza ( w stroju halloween , w dekoracjach na wielkanoc i wiosenne na maj ) Takze dzisiaj zamawiam kalendarze i kartki na swieta
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 18:51   #162
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Tommorow Pokaż wiadomość

Mrowinka
oj biednas, nawet nie mcie kiedy czasu ze soba spedzic, brak slow
Byle do świąt. Potem już będzie lepiej
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:51   #163
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Bylam ostatnio w Kohlsie i myslalam o Tobie bo pamietam jak pisala ze uwielbiasz teb sklep
no najbardziej mi pasuje marshalls mi nie podszedł wcale np

Mrowinko to jesteśmy dwie słomiane wdowy ja będę miała męża przez pół roku tylko na weekendy
ale powiem Wam, że póki co szybko mi lecą te dni
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2012-11-19 o 18:54
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:53   #164
Tommorow
Raczkowanie
 
Avatar Tommorow
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Moj Sliczny Apartment
Wiadomości: 410
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;37707569]Byle do świąt. Potem już będzie lepiej [/QUOTE]

Mrowinka
to juz blizej niz dalej
__________________
Świat Stał Się Piękniejszy

Filip

Maya




Gubimy Ciążowe Kilogramy
66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 53 54 51 52 50
Tommorow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:56   #165
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
malenstfo - jak tam po sesji z blizniaczkami znajomej?
daj spokój...zrobiłam kilka zdjęć, ale tak o...wkurza mnie aparat, nie mogę dojść z nim do ładu, wszystkie zdjęcia są niewyraźne...a nie chce non stop lampy używać...wolę naturalne zdjęcia...

Miałam jechać do takiego znajomego, żeby mi może podpowiedział, co ja robię źle, albo co jest z tym aparatem...mąż dzwonił do niego, a ten stwierdził, że on na zwykłych cyfrówkach to się nie zna...myślał, że mamy lustrzankę...

Najchętniej poszłabym do sklepu i kupiła lustrzankę, którą zawsze chciałam..ale mąż mi zabrania...nie dziwię mu się w sumie, bo ten aparat trochę kosztował...ale szlag mnie już trafia...na co mi taki aparat, jak nie mogę nim normalnego zdjęcia zrobić? przecież niemowlakom nie będę po oczach lampą błyskać!!

Edytowane przez Malensstfo
Czas edycji: 2012-11-19 o 18:58
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:57   #166
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Hej

Ja tak na szybciutko:
1. poparzyłam dzisiaj cycka gorącą zupą - nie pytajcie jak to możliwe
2. poparzyłam dzisiaj brzusio żelazkiem - nie pytajcie jak to możliwe
3. ale tak, tak to oznacza, że w końcu prasuję zaległości mnie przerażają ale muszę już ruszyć, bo nie mam wczym chodzić
4. i strzelam dzisiaj FOCHA - tyle postów napsałyście, że nie ma szans na nadrabianie - za niedługo ogłoszę STRAJK (chcialabym dopisać głodowy ale raczej nei wytrzymałabym)

No tyle o mnie


Malenntsfo kurde to z tymi ząbkami nieciekawie.. a to rzeczywiscie w ciazy tak się niszczą zęby?? Przeraża mnie to..

Stokrotko brawo z pracę

Mrowinko Twój mąż pracuje 66h tygodniowo?? Masakra.

i nie wiem co tam jeszcze.
__________________
Hania
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 18:58   #167
Tommorow
Raczkowanie
 
Avatar Tommorow
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Moj Sliczny Apartment
Wiadomości: 410
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

A teraz lece juz zobaczymy co bedzie jutro u mnie, jakby co odezwe sie wieczorkiem chyba ze mnie zatrzymakja to bede pisac do Malenstffa lub Biki
__________________
Świat Stał Się Piękniejszy

Filip

Maya




Gubimy Ciążowe Kilogramy
66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 53 54 51 52 50
Tommorow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:00   #168
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Tommorow Pokaż wiadomość
A teraz lece juz zobaczymy co bedzie jutro u mnie, jakby co odezwe sie wieczorkiem chyba ze mnie zatrzymakja to bede pisac do Malenstffa lub Biki
Today już niedługo to czekamy na wieści
__________________
Hania
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:01   #169
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Tommorow Pokaż wiadomość
A teraz lece juz zobaczymy co bedzie jutro u mnie, jakby co odezwe sie wieczorkiem chyba ze mnie zatrzymakja to bede pisac do Malenstffa lub Biki
Pisiaj, pisiaj

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Malenntsfo kurde to z tymi ząbkami nieciekawie.. a to rzeczywiscie w ciazy tak się niszczą zęby?? Przeraża mnie to..
Trochę pewnie lecą...ale ja po prostu mam taki "gatunek" zębów i już...
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 19:06   #170
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Mąż poszedł na nockę do pracy, Maja śpi więc... jestem Wasza

Zabciu super Jakie krzesełko wzięliście. Ciekawa jestem czy na cycu Maja też całą nockę prześpi Bo ono jest lekkostrawne i dziecko szybciej się głodne robi Dresik bardzo fajny, lubię takie.

Stokrotko super, że masz mało poprawek, to raz dwa i będzie zrobione

Today kochana ja non stop o Tobie myślę co do cery to nawet nie wiesz jak jestem szczesliwa. A co do jabłuszka to już mniej, bo jej skrobie i daję łyżeczką a nie ścieram

Maleństwo wspołczuję. MY kupiliśmy lustrzankę z racji ciąży

Tomalinko o matko....

Bika widziałaś jak pisałam ci tym płynie o kąpieli??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:07   #171
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Mrowinko to jesteśmy dwie słomiane wdowy ja będę miała męża przez pół roku tylko na weekendy
ale powiem Wam, że póki co szybko mi lecą te dni
Lecą szybko, to fakt - żyję tak od weekendu do weekendu. Byle do piątku

Cytat:
Napisane przez Tommorow Pokaż wiadomość
Mrowinka to juz blizej niz dalej
Za 5 tygodni Wigilia

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Mrowinko Twój mąż pracuje 66h tygodniowo?? Masakra.
No zdarza się... Tylko w sezonie - czyli teraz.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:12   #172
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Mrowinko nie odliczaj, bo to oznacza, że niedługo wracam do pracy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:15   #173
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;37708030]Lecą szybko, to fakt - żyję tak od weekendu do weekendu. Byle do piątku [/QUOTE]
no ja do maja też tak będę ale mam pracę, szybko się robi ciemno to i szybciej spać idę-no i leci
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:15   #174
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Maleństwo wspołczuję. MY kupiliśmy lustrzankę z racji ciąży
Nic mi nie mów Madzia...taka jestem zła, że dałam się namówić na ten aparat co teraz mamy, że szok...
Wiem, że mąż ma rację....niby powiedział, że jak sprzedam ten, to mogę sobie kupić nowy...ale jak spojrzałam, po ile można go sprzedać, to szkoda gadać...nie wiem już co robić...

Jeszcze żebym miała wśród znajomych kogoś, kto się zna na tym...a tu gucio
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:17   #175
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no najbardziej mi pasuje marshalls mi nie podszedł wcale
W Marshalls trzeba szukac a nie kazdy to lubi.
Ja np uwielbiam teraz H&M maja swietne ciuchy
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:19   #176
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Maleństwo kurcze ja się nie znam, mąz bardziej się tym wszystkim interesuje więc nie pomogę. Moge jak coś to swój model polecić, bo jestem zadowolona. A za ile ten swój byc mogła sprzedać? Dużo byś musiała dołożyć potem?
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:20   #177
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
W Marshalls trzeba szukac a nie kazdy to lubi.
Ja np uwielbiam teraz H&M maja swietne ciuchy
eeee to mam w Polsce
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:24   #178
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Maleństwo kurcze ja się nie znam, mąz bardziej się tym wszystkim interesuje więc nie pomogę. Moge jak coś to swój model polecić, bo jestem zadowolona. A za ile ten swój byc mogła sprzedać? Dużo byś musiała dołożyć potem?
Pewnie niecały 1000 zł....drugie tyle bym musiała pewnie dołożyć...akurat teraz jest promocja na jedną lustrzankę...no ale cóż...nici chyba z tego...ehhh

Niby to głupota się takimi rzeczami przejmować, bo są inne wydatki, ale ja kocham zdjęcia...i jak pomyślę, że tym apratem nie zrobię nawet przyzwoitych zdjęć dzieciom, to mnie coś trafia

Muszę coś qrcze wykombinować...
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:29   #179
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Maleństwo jak masz kasę to ja bym brała. Tym bardziej, że ten sprzedasz i masz choć 1 tys a jaki model chcesz kupić?
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:29   #180
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - cz. 16.

Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
daj spokój...zrobiłam kilka zdjęć, ale tak o...wkurza mnie aparat, nie mogę dojść z nim do ładu, wszystkie zdjęcia są niewyraźne...a nie chce non stop lampy używać...wolę naturalne zdjęcia...

Miałam jechać do takiego znajomego, żeby mi może podpowiedział, co ja robię źle, albo co jest z tym aparatem...mąż dzwonił do niego, a ten stwierdził, że on na zwykłych cyfrówkach to się nie zna...myślał, że mamy lustrzankę...

Najchętniej poszłabym do sklepu i kupiła lustrzankę, którą zawsze chciałam..ale mąż mi zabrania...nie dziwię mu się w sumie, bo ten aparat trochę kosztował...ale szlag mnie już trafia...na co mi taki aparat, jak nie mogę nim normalnego zdjęcia zrobić? przecież niemowlakom nie będę po oczach lampą błyskać!!
uuu przykro mi a co to za aparat teraz macie?

Cytat:
Napisane przez tomalinka Pokaż wiadomość
Hej

Ja tak na szybciutko:
1. poparzyłam dzisiaj cycka gorącą zupą - nie pytajcie jak to możliwe
2. poparzyłam dzisiaj brzusio żelazkiem - nie pytajcie jak to możliwe
3. ale tak, tak to oznacza, że w końcu prasuję zaległości mnie przerażają ale muszę już ruszyć, bo nie mam wczym chodzić
4. i strzelam dzisiaj FOCHA - tyle postów napsałyście, że nie ma szans na nadrabianie - za niedługo ogłoszę STRAJK (chcialabym dopisać głodowy ale raczej nei wytrzymałabym)
.

To Ty uwazaj tam na siebie.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Zabciu super Jakie krzesełko wzięliście. Ciekawa jestem czy na cycu Maja też całą nockę prześpi Bo ono jest lekkostrawne i dziecko szybciej się głodne robi Dresik bardzo fajny, lubię takie.
Zraz wrzuce Ci link z krzeselkiem.

Co do karmienia to chyba nie ma reguly bo mam znajome ktore karmia piersia i ich dzieciaki przesypiaja cale nocki a sa dzieci na mm ktore budza sie co 3-4h

Teraz tylko kolor musze wybrac

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
eeee to mam w Polsce


A to moj maly mezczyzna
otoczony jajeczkami wielkanocnymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0383.jpg (86,6 KB, 24 załadowań)
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.