Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-27, 21:55   #4981
Talisa
Raczkowanie
 
Avatar Talisa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 180
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Postanowiłam zrobić bilans ile CV wysłałam przez pół roku poszukiwania pracy i jakie były efekty. W skrzynce mailowej mam równą setkę wysłanych aplikacji, plus jedną składałam osobiście w Starostwie. Zaproszona zostałam na 10 rozmów, z czego poszłam na 6...Z tego wynika, że co 10 aplikacja została pozytywnie rozpatrzona. Jakiś marny ten bilans, szczególnie, że 100 CV w pół roku to strasznie mało chyba, a i tak niektòre wysłałam w desperacji.

To taka ciekawostka

Coraz więcej nowych osób na wątku.... Kurde, kiedy wreszcie coś w tej Polsce się zmieni?
Ja szukałam pracy 3 tygodnie. Wysłałam około 20 aplikacji, zostałam zaproszona na 4 rozmowy, z czego dostałam 2 oferty pracy. Jedną wybrałam, ale to raczej taka praca na przeczekanie, cały czas szukam czegoś na stałe i w zawodzie. Zobaczymy, ile mi to zajmie
Talisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 22:13   #4982
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez liittleedeviil Pokaż wiadomość
Niestety, sytuacja na rynku pracy jest taka, że sieciówki przestają być ostatecznością. Aktualnie pracuję w dwóch, w jednej ogłoszenie było na darmowych portalach z ogłoszeniami - ilość nadesłanych CV 400, z drugiej na gazetapraca.pl - ilość CV 1000. Jak się nie ma doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta to ciężko być tą jedną z kilkuset wybranych. Wiele siecówek dostało dodatkowy etat na okres przecen letnich, urlopów etc., ale coraz częściej nie jest zamieszczane ogłoszenie, nie są brane pod uwagę CV przyniesione do sklepu, a szuka się wśród znajomych pracowników, sama tylko w ostatnim tygodniu zostałam zapytana przez 3 kierowników czy nie mam kogoś poleconego do pracy.

Gwiazdeczko obserwuję Twojego bloga bo swego czasu interesował mnie scrapbooking, decoupage, quilling etc. Z tego co zauważyłam to robisz kartki na zamówienie więc jakiś zalążek biznesu i dochodu masz. Masz gotowe portfolio swoich prac, nie wiem czy dostałabyś dofinansowanie z UP, ale probuj nawet bez tego, tutaj to przede wszystkim reklama.

I dołączam się do grona tych, które były na wątku, znalazły pracę i okazała się ona niesatysfakcjonująca. Depresji pracowej ciąg dalszy.
Też nie wiem czy dostałabym dofinansowanie, ale starać się mogę, po pysku raczej mi nie dadzą
Tak robię kartki głównie jak ktoś zamówi, nie robię na zapas, bo w sumie nie wiem czy potem to sprzedam
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 22:14   #4983
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Zauwazylam pewną zależność. ile już osób z tego wątku znalazło pracę, była radość i w ogole niby wszystko fajnie a po jakimś czasie okazuje się że wcale nie jest kolorowo. czy dzisiaj w ogole można znaleźć coś normalnego?
True.

Gwiazdeczka, robisz cuda!

Kozkowa89, gratulacje.

Cytat:
Napisane przez seelaine
Mi się wydaje, że nie ma zasady co do dostania pracy po studiach. Można się dwoić i troić, robić kursy, praktyki i mało którego pracodawcę to zainteresuje, a można mieć po prostu to coś, odrobinę szczęścia i bez wysiłku dostać pracę.
Zresztą praktyki zawodowe w dzisiejszych czasach nie robią na nikim wrażenia, to tylko pic na wodę... Wiem z własnego doświadczenia.
Zgadza się, to co wypracujemy, często nic nie daje.
Mam 3 praktyki, staż, nagroda i stypendium rektora, gazeta studencka, akcje na uczelni i praca w międzyczasie. I zamiast HR, kłania się low marketing w postaci sprzedawcy. Ale już niedługo, bo działam.
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 22:25   #4984
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość

Coraz więcej nowych osób na wątku.... Kurde, kiedy wreszcie coś w tej Polsce się zmieni?
Hmm może jak Kaczyński dojdzie do władzy? Nie chcę wchodzić w dyskusje na temat polityki, bo nie lubię i uważam, że wszystkie te dziady są po jednych pieniądzach, ale sądzę, też że gorzej jak teraz to chyba być nie może?

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
True.

Gwiazdeczka, robisz cuda!

Dzisiaj zrobiłam ładną kartkę (piszę tak bo ja sama w stosunku do siebie jestem bardzo krytyczna i zawsze znajdę coś co mi się w danej kartce nie podoba i co bym zmieniła a ta wyjatkowo mi się udała) - jutro wrzucę na bloga
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 05:04   #4985
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Hmm może jak Kaczyński dojdzie do władzy? Nie chcę wchodzić w dyskusje na temat polityki, bo nie lubię i uważam, że wszystkie te dziady są po jednych pieniądzach, ale sądzę, też że gorzej jak teraz to chyba być nie może? [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------
wg mnie caly rzad by trzeba bylo przebudowac.

---------- Dopisano o 05:49 ---------- Poprzedni post napisano o 05:45 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Też nie wiem czy dostałabym dofinansowanie, ale starać się mogę, po pysku raczej mi nie dadzą
Tak robię kartki głównie jak ktoś zamówi, nie robię na zapas, bo w sumie nie wiem czy potem to sprzedam
probuj. najgorzej jest dostac kase w stolicy. w innych miastach wiele osob dostaje. wczoraj kolega mi mowil, ze jego dwie kumpele staraly sie o ksse. nie dostaly. jedna wyjechala do Zabrza a druga do Gdyni. zlozyly. dostaly kase. przypadek? nie sadze.

---------- Dopisano o 05:50 ---------- Poprzedni post napisano o 05:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Talisa Pokaż wiadomość
Ja szukałam pracy 3 tygodnie. Wysłałam około 20 aplikacji, zostałam zaproszona na 4 rozmowy, z czego dostałam 2 oferty pracy. Jedną wybrałam, ale to raczej taka praca na przeczekanie, cały czas szukam czegoś na stałe i w zawodzie. Zobaczymy, ile mi to zajmie
ja szukalam ok miesiaca i myslalam, ze bardziej na stale. ale teraz wiem, ze po wakacjach sie zwijam.

---------- Dopisano o 05:53 ---------- Poprzedni post napisano o 05:50 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetka_25 Pokaż wiadomość
Myślę, że nie będziesz mieć problemu z pracą. Przynajmniej nie obijasz się na studiach, tylko myślisz o przyszłości. Mi troszkę brakło tej dalekowzroczności, myślałam tylko tu i teraz, i studiowałam sobie nie robiąc prawie nic więcej - żadnych praktyk, szkoleń, i siedzę teraz na BEZROBOCIU
ja sie zastanawiam kiedy obudza sie moje znajome bo robia identycznie

---------- Dopisano o 05:55 ---------- Poprzedni post napisano o 05:53 ----------

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Podczytuję was od jakiegoś czasu, teraz postanowiłam dołączyć, bo kończę studia i zaczynam intensywniej szukać jakiejś stałej pracy.

Przy okazji gratuluję wszystkim, którym udało się znaleźć prace, a pozostałym życzę jak najszybszego zdobycia wymarzonej posady.
witamy w gronie

---------- Dopisano o 05:57 ---------- Poprzedni post napisano o 05:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Euphoriaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja jutro idę na, uwaga, moją pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. W dodatku okazało się, że jest to miejsce o którym nic nie wiem Niech żyją ogłoszenia internetowe..
ale chyba podali Ci nazwe firmy?!

---------- Dopisano o 06:00 ---------- Poprzedni post napisano o 05:57 ----------

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Postanowiłam zrobić bilans ile CV wysłałam przez pół roku poszukiwania pracy i jakie były efekty. W skrzynce mailowej mam równą setkę wysłanych aplikacji, plus jedną składałam osobiście w Starostwie. Zaproszona zostałam na 10 rozmów, z czego poszłam na 6...Z tego wynika, że co 10 aplikacja została pozytywnie rozpatrzona. Jakiś marny ten bilans, szczególnie, że 100 CV w pół roku to strasznie mało chyba, a i tak niektòre wysłałam w desperacji.

To taka ciekawostka

Coraz więcej nowych osób na wątku.... Kurde, kiedy wreszcie coś w tej Polsce się zmieni?
ja wyslalam niecale 200 w dwa miesiace i mialam 20 rozmow. wiec tez nie powala choc ilosc cv bije na glowe. jednak w wiekszosci to byly miejsca gdzie mam za wysokie kwalifikacje i klops.

---------- Dopisano o 06:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
witam

jestem nowa tutaj właśnie jestem na etapie rozsyłania CV..
studiuję dziennie (od pazdziernika ostatni rok) - studia nauczycielskie, więc rozesłałam ponad 40 CV do szkół i czekam

w ostateczności będę rozsyłać CV do sieciówek, żeby mieć chociaż 1/2 na weekendy...

jakieś rady, doświadczenia?
cierpliwosci...

---------- Dopisano o 06:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
witam

jestem nowa tutaj właśnie jestem na etapie rozsyłania CV..
studiuję dziennie (od pazdziernika ostatni rok) - studia nauczycielskie, więc rozesłałam ponad 40 CV do szkół i czekam

w ostateczności będę rozsyłać CV do sieciówek, żeby mieć chociaż 1/2 na weekendy...

jakieś rady, doświadczenia?
Cytat:
Napisane przez Dagusia18 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę. Pierwsze pytanie jakie padło, to czy dalej studiuję, bo proponują umowę zlecenie nieozysowaną...
Zaczynam mgr od października, ale i tak zostałam zaproszona na rozmowę, więc już sama się pogubiłam

Nie wiem jak Wy, ale ja już mam tego dosyć, ofert jest coraz mniej, a jak już jakieś są, to szukają tylko osoby ze statusem studenta, żeby mu wcisnąć umowę zlecenie.
Czuję, że nie mam szans na znalezienie stabilnej pracy, w której chociaż będą szanse na to, że po kilku pierwszych miesiącach będę mogła dostać umowę o pracę, chociażby na czas określony. Jak tak dalej pójdzie, to przekroczę 26 lat, więc nie będę już "osobą uczącą się do 26 roku życia", bez pracy, bez ubezpieczenia, bez możliwości usamodzielnienia się.
po 26 r.z. da sie cos zorganizowac. luzik. trzeba jednak pamietac, ze przybywa konkurencji.

teraz dodatkowo jest lato wiec zastoj w wielu branzach.

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2013-06-28 o 04:52
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 06:29   #4986
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
probuj. najgorzej jest dostac kase w stolicy. w innych miastach wiele osob dostaje. wczoraj kolega mi mowil, ze jego dwie kumpele staraly sie o ksse. nie dostaly. jedna wyjechala do Zabrza a druga do Gdyni. zlozyly. dostaly kase. przypadek? nie sadze.
A może to zbyt duża ilość chętnych? Ja złożyłam wniosek a nie jestem nawet zameldowana w Wawie i dostałam dotację. Tak samo koledzy. W mniejszych miastach jest mniejsza konkurencja.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 08:05   #4987
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
A może to zbyt duża ilość chętnych? .
a nie wynika to z mojej wypowiedzi? wystarczy się domyślić czemu tak a nie inaczej
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 08:32   #4988
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Jak pracodawcy patrzą na zwolnienie po operacji? Bo mam przeczucie, że nie z mojej winy zakończy się tylko na 3 miesiącach próbnych
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 08:55   #4989
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Talisa Pokaż wiadomość
Ja szukałam pracy 3 tygodnie. Wysłałam około 20 aplikacji, zostałam zaproszona na 4 rozmowy, z czego dostałam 2 oferty pracy. Jedną wybrałam, ale to raczej taka praca na przeczekanie, cały czas szukam czegoś na stałe i w zawodzie. Zobaczymy, ile mi to zajmie
To nie jest źle ja wysłałam na obecną chwilę chyba z 30 CV i nikt nie zadzwonił. Co jest we mnie takiego beznadziejnego?
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 09:21   #4990
Talisa
Raczkowanie
 
Avatar Talisa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 180
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
To nie jest źle ja wysłałam na obecną chwilę chyba z 30 CV i nikt nie zadzwonił. Co jest we mnie takiego beznadziejnego?
Tylko nie myśl w ten sposób Na pewno ktoś zadzwoni, do mnie dzwonili wczoraj po 3 tygodniach od wysłania CV. Cierpliwości
Talisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 09:24   #4991
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

ja rozesłałam 50 CV do szkół w moim mieście i czekam ale wiadomo w szkole jest teraz trudno...

teraz chyba zacznę szukać w sieciówkach czegoś na ''przeczekanie'' - czy to prawda że do odzieżówek chętnie biorą studentów? jeszcze nie miałam takiej pracy, więc nie wiem jak to jest, ale chyba będzie mi trudno bez doświadczenia...

CV rozsyłacie zawsze ze zdjęciem? w pliku pdf?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 09:36   #4992
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Byłam dzisiaj w bibliotece bo dostaje w łeb siedząc tylko w internecie i wypozyczyłam sobie 3 książki przy okazji pogadałam z panem bibliotekarzem i jakoś zeszło na temat moich kartek i powiedział że nie mam się zastanawiać tylko uderzać do PUP. Sam nawet mi zaproponował czy byłabym chętna zrobić małe warsztaty dla dzieci na święta u nich w bibliotece więc może powinnam odrzucić swoje obawy i ruszyć na podbój świata?
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 09:38   #4993
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
Jak pracodawcy patrzą na zwolnienie po operacji? Bo mam przeczucie, że nie z mojej winy zakończy się tylko na 3 miesiącach próbnych
zależy od pracodawcy

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
ja rozesłałam 50 CV do szkół w moim mieście i czekam ale wiadomo w szkole jest teraz trudno...

teraz chyba zacznę szukać w sieciówkach czegoś na ''przeczekanie'' - czy to prawda że do odzieżówek chętnie biorą studentów? jeszcze nie miałam takiej pracy, więc nie wiem jak to jest, ale chyba będzie mi trudno bez doświadczenia...

CV rozsyłacie zawsze ze zdjęciem? w pliku pdf?
pdf
zawsze foto
student to wszędzie mile widziany mam wrażenie
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 09:39   #4994
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

ama rusz znajomości np. przejdź się do swojej byłej szkoły i pogadaj z dawnymi nauczycielami.

miałam dziś z samego rana egzamin zawodowy. Zdałam na maksimum pięknie podziękowano mi za pracę, dano wzorową opinię/referencje i w razie jeśli gdzieś pojawi się miejsce będą mnie polecać chociaż tyle
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 09:39   #4995
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w bibliotece bo dostaje w łeb siedząc tylko w internecie i wypozyczyłam sobie 3 książki przy okazji pogadałam z panem bibliotekarzem i jakoś zeszło na temat moich kartek i powiedział że nie mam się zastanawiać tylko uderzać do PUP. Sam nawet mi zaproponował czy byłabym chętna zrobić małe warsztaty dla dzieci na święta u nich w bibliotece więc może powinnam odrzucić swoje obawy i ruszyć na podbój świata?
dobrze facet radzi!!!

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
ama rusz znajomości

miałam dziś z samego rana egzamin zawodowy. Zdałam na maksimum pięknie podziękowano mi za pracę, dano wzorową opinię/referencje i w razie jeśli gdzieś pojawi się miejsce będą mnie polecać chociaż tyle
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 10:02   #4996
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość

Zgadza się, to co wypracujemy, często nic nie daje.
Mam 3 praktyki, staż, nagroda i stypendium rektora, gazeta studencka, akcje na uczelni i praca w międzyczasie. I zamiast HR, kłania się low marketing w postaci sprzedawcy. Ale już niedługo, bo działam.
To zależy od pracodawcy. Ja na studiach też się udzielałam: koła naukowe, starosta roku, praktyki, szkolenia, certyfikaty, stypendium za dobrą naukę przez całe studia. Pierwszą pracę po studiach dostałam w zawodzie nie mając jeszcze obronionego dyplomu, ale mojego pracodawcy nie interesowało nic oprócz kierunku studiów. Jakbym przez całe studia się obijała i zaliczała wszystko na 3 to też by mnie przyjął.
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 10:13   #4997
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
Jak pracodawcy patrzą na zwolnienie po operacji? Bo mam przeczucie, że nie z mojej winy zakończy się tylko na 3 miesiącach próbnych
To wszystko zależy od wyrozumiałości i podejścia pracodawcy oraz pewnie tego jak sprawołał się pracownik na okresie próbnym.
mikados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 10:13   #4998
Talisa
Raczkowanie
 
Avatar Talisa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 180
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
Zgadza się, to co wypracujemy, często nic nie daje.
Mam 3 praktyki, staż, nagroda i stypendium rektora, gazeta studencka, akcje na uczelni i praca w międzyczasie. I zamiast HR, kłania się low marketing w postaci sprzedawcy. Ale już niedługo, bo działam.
Dokładnie Ja też mam w CV praktyki, konkursy dla studentów, szkolenia i mam wrażenie, że to nic mi nie daje. Jedyne co mi proponują w zawodzie, to bezpłatne praktyki. Niestety, zwyczajnie nie stać mnie na pracownie za darmo
Talisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 10:25   #4999
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
To zależy od pracodawcy. Ja na studiach też się udzielałam: koła naukowe, starosta roku, praktyki, szkolenia, certyfikaty, stypendium za dobrą naukę przez całe studia. Pierwszą pracę po studiach dostałam w zawodzie nie mając jeszcze obronionego dyplomu, ale mojego pracodawcy nie interesowało nic oprócz kierunku studiów. Jakbym przez całe studia się obijała i zaliczała wszystko na 3 to też by mnie przyjął.
u mnie nikt nie patrzył na studia... pewnie jakbym pracowała w zawodzie to tak, ale że praca inna to zupełnie nie. a teraz to już nikt nie patrzy,bo widzi po doświadczeniu, że jednak coś mam w głowie
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 10:29   #5000
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Heledore, gratulacje!

Swoją drogą, w Wiadomościach mówili, że od nowego roku szkolnego mają zwolnić dobre 7 tys. nauczycieli
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 10:31   #5001
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
zależy od pracodawcy

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------


pdf
zawsze foto
student to wszędzie mile widziany mam wrażenie
okej, zobaczymy
Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
ama rusz znajomości np. przejdź się do swojej byłej szkoły i pogadaj z dawnymi nauczycielami.
gadałam, narazie nic..
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 10:40   #5002
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
student to wszędzie mile widziany mam wrażenie
A ja jak szukałam pracy studiując jeszcze, to miałam wrażenie, że nikt nie chce studentów .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 10:53   #5003
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
A ja jak szukałam pracy studiując jeszcze, to miałam wrażenie, że nikt nie chce studentów .
Nie no, student fajny o ile może pracować na cały etat, jest dyspozycyjny 7 dni w tygodniu i już wszystko umie ;P
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 11:00   #5004
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Oferta na pracownika biurowego do Tarnowa.
"Wymagania: wykształcenie średnie, min. 10 lat stażu pracy w pracach biurowych, dobra obsługa komputera, dobry kontakt z klientem, 1/2 etatu z możliwością pełnego etatu, wynagrodzenie 800zł brutto."

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
A ja jak szukałam pracy studiując jeszcze, to miałam wrażenie, że nikt nie chce studentów .
Bo dawniej tak było, jak studiowałam i szłam na rozmowę , to słyszałam zdanie Pani studiuję, więc jest Pani niedyspozycyjna, my wolimy osoby nie studiujące. Teraz z kolei widzę , szczególnie do sklepów same ogłoszenia, gdzie wymagają status studenta.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 11:03   #5005
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Bo dawniej tak było, jak studiowałam i szłam na rozmowę , to słyszałam zdanie Pani studiuję, więc jest Pani niedyspozycyjna, my wolimy osoby nie studiujące. Teraz z kolei widzę , szczególnie do sklepów same ogłoszenia, gdzie wymagają status studenta.
Kiedy dawniej?
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 11:17   #5006
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

dostałam cv na maila -laska jest mgr inż i naskrobała 4 strony - trochę stażu oraz członkostwo w klubach, osiągnięcia naukowe, kółka ect. paranoja

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
A ja jak szukałam pracy studiując jeszcze, to miałam wrażenie, że nikt nie chce studentów .
bo to zawsze wiatr w oczy człowiekowi i na złość

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość

Swoją drogą, w Wiadomościach mówili, że od nowego roku szkolnego mają zwolnić dobre 7 tys. nauczycieli
nie ma dzieci, nie ma szkół, nie ma nauczycieli...

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Nie no, student fajny o ile może pracować na cały etat, jest dyspozycyjny 7 dni w tygodniu i już wszystko umie ;P
i ma doświadczenie

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Oferta na pracownika biurowego do Tarnowa.
"Wymagania: wykształcenie średnie, min. 10 lat stażu pracy w pracach biurowych, dobra obsługa komputera, dobry kontakt z klientem, 1/2 etatu z możliwością pełnego etatu, wynagrodzenie 800zł brutto."



DZIEWCZYNY PRZEKROCZYŁYŚMY 5000 !!! Idę założyć nowy wątek wstrzymajta się




NOWY WĄTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post41541575


ZAPRASZAM

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2013-06-28 o 11:23
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 12:33   #5007
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez mikados Pokaż wiadomość
To wszystko zależy od wyrozumiałości i podejścia pracodawcy oraz pewnie tego jak sprawołał się pracownik na okresie próbnym.
Nie moja wina, nie chciałam chorować
widać mam pecha
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 08:24   #5008
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5



Wczoraj spędziłam ostatni dzień pracy . Mam nadzieję, że los się do mnie uśmiechnie i szybko znajdę coś innego
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 17:22   #5009
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5


NOWY WĄTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post41 541575
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.