Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-11, 09:20   #3511
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Chodzi mi o te mini parfumyz Loccitane
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 09:34   #3512
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o te mini parfumyz Loccitane
Kod EDT
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 09:46   #3513
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

ma ktoś kod do bandi ?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 09:51   #3514
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ma ktoś kod do bandi ?
twojstyl20
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 10:01   #3515
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
twojstyl20
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 10:14   #3516
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was stosowała może kremy dermatologiczne Acnatac lub Rozex ? Dermatolog przepisała mi te kremy, mam je stosować naprzemiennie przez okres 1,5 miesiąca, a później do kontroli. Tylko ja się tak zastanawiam, czy w okresie wiosenno-letnim warto zaczynać stosować takie kremy, bo na ulotkach piszą, że należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne, bo te leki mogą powodować fotouczulenie. Wiadomo, że można stosować kremy z filtrami, tylko nie wiem, jak ja miałabym smarować moją mieszaną cerę tłustymi kremami i na to nakładać jeszcze makijaż Może lepiej zaczekać do jesieni? Najlepsze jest, to że lekarka w ogóle nic nie wspomniała o tym, że należy unikać słońca, smarować się filtrami Nie bardzo też wiem, jak miałaby wyglądać pielęgnacja mojej skóry podczas stosowania tych mazideł. Dermatolog napisała tylko, żebym przemywała twarz emulsją Cetaphil i tyle, a przecież muszę jakoś nawilżać skórę, no i nie wiem, czy mogę używać peelingów Ja takich silnych maści nigdy nie stosowałam i strasznie się boję pogorszenia stanu skóry, tym bardziej że mam cerę wrażliwą. Jak poczytałam sobie ulotkę, działania niepożądane tych maści, to Ja to jestem cykor, boję sie stosowania antybiotyków przez tak długi czas, nawet w postaci kremów
Jeśli możesz to na Twoim miejscu poczekałabym z kuracją do września.
Ja używam kosmetyków, które silnie złuszczają skórę i zawsze odstawiam je w kwietniu, właśnie ze względu na słońce, bo ochrona twarzy latem to mordęga.
Kremy z porządną ochroną UV są ciężkie, tłuste i trzeba je nakładać grubą warstwą. Nałożenie na to makijażu graniczy z cudem. Potem trzeba nałozyć kilo pudru żeby się nie świecić. Gdy na dworze gorąco, to wszsytko spływa z twarzy i czuć jak skóra się dusi pod tą centymetrową pierzyną kosmetykow. I biorąc pod uwagę, że słońce świeci przez 12h, to trzeba filtry przynajmniej raz reaplikować w ciągu dnia.
I możesz zapomnieć o spontanicznym wyjściu na spacer/rower/grill. Ktoś Cię wyciąga z domu, a Ty: "poczekaj godzinę aż nałożę kilo tynku na twarz".
Nie stosując ochrony albo nakładając za mało ryzykujesz nieusuwalne przebarwienia a la np Horodyńska. (poczytaj przez kwadrans o usuwaniu przebarwień po kuracjach antybiotykami- kobiety marnują na to majątek u lekarzy med. estet., z marnymi skutkami; centki na twarzy do końca życia i kamuflujący podkład)
Kiedyś próbowałam stosować kwas glikolowy w maju, połączony z filtrami za dnia, ale odpadłam. Szkoda życia.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 11:56   #3517
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o te mini parfumyz Loccitane
grasse
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 13:52   #3518
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dzięki
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 14:37   #3519
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Jeśli możesz to na Twoim miejscu poczekałabym z kuracją do września.
Ja używam kosmetyków, które silnie złuszczają skórę i zawsze odstawiam je w kwietniu, właśnie ze względu na słońce, bo ochrona twarzy latem to mordęga.
Kremy z porządną ochroną UV są ciężkie, tłuste i trzeba je nakładać grubą warstwą. Nałożenie na to makijażu graniczy z cudem. Potem trzeba nałozyć kilo pudru żeby się nie świecić. Gdy na dworze gorąco, to wszsytko spływa z twarzy i czuć jak skóra się dusi pod tą centymetrową pierzyną kosmetykow. I biorąc pod uwagę, że słońce świeci przez 12h, to trzeba filtry przynajmniej raz reaplikować w ciągu dnia.
I możesz zapomnieć o spontanicznym wyjściu na spacer/rower/grill. Ktoś Cię wyciąga z domu, a Ty: "poczekaj godzinę aż nałożę kilo tynku na twarz".
Nie stosując ochrony albo nakładając za mało ryzykujesz nieusuwalne przebarwienia a la np Horodyńska. (poczytaj przez kwadrans o usuwaniu przebarwień po kuracjach antybiotykami- kobiety marnują na to majątek u lekarzy med. estet., z marnymi skutkami; centki na twarzy do końca życia i kamuflujący podkład)
Kiedyś próbowałam stosować kwas glikolowy w maju, połączony z filtrami za dnia, ale odpadłam. Szkoda życia.
Dziękuję za opinię No właśnie sama doszłam do wniosku, że lepiej bedzie odstawić takie kuracje na jesień, bo nie wyobrażam sobie nakładania tłustych filtrów i na to jeszcze fluidu przy 30 stopniach, a przecież trzeba jakoś wygladać wśród ludzi. Mnie to najbardziej przeraża fakt, że lekarz nic o tym nie wspomniał, nawet nie pouczył mnie odnośnie stosowania filtrów , a przecież są ludzie, którzy się tym nie interesują, nie czytają ulotek, tylko ślepo ufają lekarzom i co i zrobią sobie kuku, a lekarz oczywiście się wyprze, bo powie, że trzeba było czytać ulotkę
Astray czy mogłabyś mi opisać jak pielęgnujesz twarz podczas stosowania kremów złuszczających/ z antybiotykami Chodzi mi o wszystko- demakijaż, kremy na dzień, peelingi itp., bo nie wiem czy mogę używać bezkarnie obojętnie jakich produktów w trakcie kuracji, czy są jakieś przeciwwskazania
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 14:55   #3520
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię No właśnie sama doszłam do wniosku, że lepiej bedzie odstawić takie kuracje na jesień, bo nie wyobrażam sobie nakładania tłustych filtrów i na to jeszcze fluidu przy 30 stopniach, a przecież trzeba jakoś wygladać wśród ludzi. Mnie to najbardziej przeraża fakt, że lekarz nic o tym nie wspomniał, nawet nie pouczył mnie odnośnie stosowania filtrów , a przecież są ludzie, którzy się tym nie interesują, nie czytają ulotek, tylko ślepo ufają lekarzom i co i zrobią sobie kuku, a lekarz oczywiście się wyprze, bo powie, że trzeba było czytać ulotkę
Astray czy mogłabyś mi opisać jak pielęgnujesz twarz podczas stosowania kremów złuszczających/ z antybiotykami Chodzi mi o wszystko- demakijaż, kremy na dzień, peelingi itp., bo nie wiem czy mogę używać bezkarnie obojętnie jakich produktów w trakcie kuracji, czy są jakieś przeciwwskazania
Kornelia byłaś u doktor Wilkowskiej? Jeśli tak to coś mi się wierzyć nie chce, że zapomniała o filtrach. W 2013 w grudniu miałam silny antybiotyk na krosty i wtedy kazała mi filtr kupić, a co dopiero teraz wiosną..
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 16:06   #3521
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny,

mam pytanko. Używa może któraś urządzeń do czyszczenia twarzy?
Mnie kusi Foreo Luna:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...nd_796040.html

Ale trochę kaski kosztuję :/ Więc się zastanawiam czy warto i tak czekam na kod 20% zniżkowy do D. jak już. W necie ma dobre opinie, ale nie wiem na ile jest to wiarygodne.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 16:12   #3522
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

mam pytanko. Używa może któraś urządzeń do czyszczenia twarzy?
Mnie kusi Foreo Luna:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...nd_796040.html

Ale trochę kaski kosztuję :/ Więc się zastanawiam czy warto i tak czekam na kod 20% zniżkowy do D. jak już. W necie ma dobre opinie, ale nie wiem na ile jest to wiarygodne.
Dziewczyny chwaliły

Mnie też kusi ale narazie jestem za mało systematyczna ze swoją biedronkową, więc nie kupię
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 16:14   #3523
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny chwaliły

Mnie też kusi ale narazie jestem za mało systematyczna ze swoją biedronkową, więc nie kupię
a widzisz jakieś efekty po tej biedronkowej? działa chociaż coś?
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 16:48   #3524
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
a widzisz jakieś efekty po tej biedronkowej? działa chociaż coś?
Działa bardzo dobrze oczyszcza i zmniejsza pory
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 16:59   #3525
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Witajcie dziewczyny u mnie na razie cisza z zakupami kosmetycznymi, ale za to szaleje z obuwniczo-ciuchowymi
Kupiłam dzisiaj legginsy sportowe z New Balance, parę t-shirtów na co dzień i szpilki skórzane w Bayla

Czekam teraz na otwarcie sklepu EL zużyłam wszystkie zapasy tuszy do rzęs, także jutro oficjalnie otwieram tusz EL z mini zestawu co był w sprzedaży w grudniu

Poza tym, polecacie jakiś dobrze nawilżający krem/balsam do ciała do skóry lekko atopowej?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 17:20   #3526
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny u mnie na razie cisza z zakupami kosmetycznymi, ale za to szaleje z obuwniczo-ciuchowymi
Kupiłam dzisiaj legginsy sportowe z New Balance, parę t-shirtów na co dzień i szpilki skórzane w Bayla

Czekam teraz na otwarcie sklepu EL zużyłam wszystkie zapasy tuszy do rzęs, także jutro oficjalnie otwieram tusz EL z mini zestawu co był w sprzedaży w grudniu

Poza tym, polecacie jakiś dobrze nawilżający krem/balsam do ciała do skóry lekko atopowej?
pochwal się butami ja uwielbiam szpileczki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 17:21   #3527
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny u mnie na razie cisza z zakupami kosmetycznymi, ale za to szaleje z obuwniczo-ciuchowymi
Kupiłam dzisiaj legginsy sportowe z New Balance, parę t-shirtów na co dzień i szpilki skórzane w Bayla

Czekam teraz na otwarcie sklepu EL zużyłam wszystkie zapasy tuszy do rzęs, także jutro oficjalnie otwieram tusz EL z mini zestawu co był w sprzedaży w grudniu

Poza tym, polecacie jakiś dobrze nawilżający krem/balsam do ciała do skóry lekko atopowej?
do skóry atopowej najlepsze są emolienty więc może spróbuj czegoś z Emolium?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 18:23   #3528
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny u mnie na razie cisza z zakupami kosmetycznymi, ale za to szaleje z obuwniczo-ciuchowymi
Kupiłam dzisiaj legginsy sportowe z New Balance, parę t-shirtów na co dzień i szpilki skórzane w Bayla

Czekam teraz na otwarcie sklepu EL zużyłam wszystkie zapasy tuszy do rzęs, także jutro oficjalnie otwieram tusz EL z mini zestawu co był w sprzedaży w grudniu

Poza tym, polecacie jakiś dobrze nawilżający krem/balsam do ciała do skóry lekko atopowej?
Poka, poka

Ja też dziś po zakupach i kosmetycznych i butowo -ciuchowych, kolejna para New Balance dla mnie i męża, mąż dostał też 3 koszule z Wólczanki, potem wkleję co kupiłam w The Body Shop i Organique ( nawet nie wiedziałam, że tm też rozdają próbki ). Jeszcze w Czasie na herbatę poszalałam i kupiłam:
White Ice Tea - biała Pai Mu Tan z dodatkiem truskawki, cytryny, papai oraz kwiatu pomarańczy http://www.czasnaherbate.net/white-ice-tea-p-289.html

Tajemnica Inków - biała Pai Mu Tan z dodatkiem jagody inkaskiej, morwy, bławatka i aromatu http://www.czasnaherbate.net/tajemnica-inkow-p-742.html

Madam Butterfly - zielona sencha z dodatkiem trawy cytrynowej, wiśni, ananasa oraz jaśminu http://www.czasnaherbate.net/madam-butterfly-p-382.html

Japan Gen Mai Che - zielona herbata z prażonymi ziarenkami ryżu http://www.czasnaherbate.net/japan-g...cha-p-293.html

Uwielbiam herbaty

Jutro jadę poszukać jakiś fajnych legginsów albo spodni dresowych takich do latania po domu, bo te moje już tylko do śmietnika się nadają.

Jeśli chodzi o krem/balsam to spróbuj coś z Biodermy Atoderm lub z La roche Posay Cicaplast lub Lipikar albo SVR Topialyse, ja miałam i bardzo sobie chwalę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-04-11 o 18:27
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 19:02   #3529
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Zamówiłam kremy ze skarbów syberii - zostałam zkuszona przez escapism wziełam krem na noc na dzień i szampon czarna kąpiel
Nie dobijałam do 100zł, bo najpierw muszę wypróbować

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Poka, poka

Ja też dziś po zakupach i kosmetycznych i butowo -ciuchowych, kolejna para New Balance dla mnie i męża, mąż dostał też 3 koszule z Wólczanki, potem wkleję co kupiłam w The Body Shop i Organique ( nawet nie wiedziałam, że tm też rozdają próbki ). Jeszcze w Czasie na herbatę poszalałam i kupiłam:
White Ice Tea - biała Pai Mu Tan z dodatkiem truskawki, cytryny, papai oraz kwiatu pomarańczy http://www.czasnaherbate.net/white-ice-tea-p-289.html

Tajemnica Inków - biała Pai Mu Tan z dodatkiem jagody inkaskiej, morwy, bławatka i aromatu http://www.czasnaherbate.net/tajemnica-inkow-p-742.html

Madam Butterfly - zielona sencha z dodatkiem trawy cytrynowej, wiśni, ananasa oraz jaśminu http://www.czasnaherbate.net/madam-butterfly-p-382.html

Japan Gen Mai Che - zielona herbata z prażonymi ziarenkami ryżu http://www.czasnaherbate.net/japan-g...cha-p-293.html

Uwielbiam herbaty

Jutro jadę poszukać jakiś fajnych legginsów albo spodni dresowych takich do latania po domu, bo te moje już tylko do śmietnika się nadają.

Jeśli chodzi o krem/balsam to spróbuj coś z Biodermy Atoderm lub z La roche Posay Cicaplast lub Lipikar albo SVR Topialyse, ja miałam i bardzo sobie chwalę
Super łowy ja wczoraj skorzystałam tylko z 1 kuponu -20% w C&A na bluzkę, kupiłam jeszcze koszulę jeansową w tchibo ale tam miałam 15% zniżki na ich kartę tchibo
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 19:50   #3530
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zamówiłam kremy ze skarbów syberii - zostałam zkuszona przez escapism wziełam krem na noc na dzień i szampon czarna kąpiel
Nie dobijałam do 100zł, bo najpierw muszę wypróbować

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------


Super łowy ja wczoraj skorzystałam tylko z 1 kuponu -20% w C&A na bluzkę, kupiłam jeszcze koszulę jeansową w tchibo ale tam miałam 15% zniżki na ich kartę tchibo
to -20% w c&a jest tylko stacjonarnie czy też on-line?
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 19:58   #3531
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Tygrysek17 Pokaż wiadomość
to -20% w c&a jest tylko stacjonarnie czy też on-line?
Tylko stacjonarnie.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 20:28   #3532
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kornelia byłaś u doktor Wilkowskiej? Jeśli tak to coś mi się wierzyć nie chce, że zapomniała o filtrach. W 2013 w grudniu miałam silny antybiotyk na krosty i wtedy kazała mi filtr kupić, a co dopiero teraz wiosną..
Tak byłam właśnie u niej i nic mi nie wspomniała o filtrach, ogólnie jakaś taka niezbyt przyjemna była. Fakt, że ja się spóźniłam na wizytę, ale miałam wrażenie, że potraktowała mnie mocno ogólnikowo, może dlatego, ze ja na fundusz poszłam, a nie prywatnie Właściwie nie zleciła mi nic na moje krostki na plecach i dekolcie, nie spojrzała nawet na nogi, a chciałam jej pokazać pajączki i drobne krostki, których chciałam sie pozbyć. Powiedziała tylko, że ona w okresie wiosenno-letnim nie usuwa laserowo ani pajączków, ani blizn na twarzy, ale mogła chociaż zerknąć na nogi, bo w końcu nie wiem, czy te moje pajączki nadają się do laserowego usunięcia czy nie Jedynie co pozytywnego wyniosłam z tej wizyty, to to, że sprawdziła mi znamiona.
Wyszłam z receptą na 2 maści do twarzy i emulsję Cetaphil. Nawet mi nie powiedziała, czy mogę w trakcie kuracji wykonywać peelingi twarzy, nakładać maseczki, ogólnie czym mam pielęgnować tę twarz poza emulsją Cetaphil, do której osobiście nie jestem przekonana, bo to właściwie woda, parabeny i SLS
Never a czy Ty miałaś u niej wykonywany jakiś posiew, antybiogram ? Też używałaś maści złuszczających z antybiotykami ? Ja mam dwie: Acnatac (to chyba jakaś nowość jest) i Rozex (inaczej metronidazol). Ogólnie boję sie użyc tego żelu Acnatac, na ulotce jest napisane, ze nie można przy zapaleniu jelit, a jak ja nigdy tego nie badałam Mam przewlekłe zapalenie żołądka, bo wykonywałam gastro.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 20:38   #3533
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny, ma może któraś kod, który zrabatuje już przecenione ubranka w 5 10 15?
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 20:41   #3534
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

mam pytanko. Używa może któraś urządzeń do czyszczenia twarzy?
Mnie kusi Foreo Luna:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...nd_796040.html

Ale trochę kaski kosztuję :/ Więc się zastanawiam czy warto i tak czekam na kod 20% zniżkowy do D. jak już. W necie ma dobre opinie, ale nie wiem na ile jest to wiarygodne.
Ja jetem zadowolona, jest delikatniejsza od Mia2 ale ładnie domywa buzię, mam mniej niespodzianek chociaż zmniejszenia porów nie zauważyłam. Na plus nie trzeba wymieniać żadnych końcówek, ładowanie raz na pół roku, czyszczenie proste. Mam mini wersję.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 21:03   #3535
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Tak byłam właśnie u niej i nic mi nie wspomniała o filtrach, ogólnie jakaś taka niezbyt przyjemna była. Fakt, że ja się spóźniłam na wizytę, ale miałam wrażenie, że potraktowała mnie mocno ogólnikowo, może dlatego, ze ja na fundusz poszłam, a nie prywatnie Właściwie nie zleciła mi nic na moje krostki na plecach i dekolcie, nie spojrzała nawet na nogi, a chciałam jej pokazać pajączki i drobne krostki, których chciałam sie pozbyć. Powiedziała tylko, że ona w okresie wiosenno-letnim nie usuwa laserowo ani pajączków, ani blizn na twarzy, ale mogła chociaż zerknąć na nogi, bo w końcu nie wiem, czy te moje pajączki nadają się do laserowego usunięcia czy nie Jedynie co pozytywnego wyniosłam z tej wizyty, to to, że sprawdziła mi znamiona.
Wyszłam z receptą na 2 maści do twarzy i emulsję Cetaphil. Nawet mi nie powiedziała, czy mogę w trakcie kuracji wykonywać peelingi twarzy, nakładać maseczki, ogólnie czym mam pielęgnować tę twarz poza emulsją Cetaphil, do której osobiście nie jestem przekonana, bo to właściwie woda, parabeny i SLS
Never a czy Ty miałaś u niej wykonywany jakiś posiew, antybiogram ? Też używałaś maści złuszczających z antybiotykami ? Ja mam dwie: Acnatac (to chyba jakaś nowość jest) i Rozex (inaczej metronidazol). Ogólnie boję sie użyc tego żelu Acnatac, na ulotce jest napisane, ze nie można przy zapaleniu jelit, a jak ja nigdy tego nie badałam Mam przewlekłe zapalenie żołądka, bo wykonywałam gastro.
O kurde . Tam są dwie może to nie ona? .
Tak miałam antybiogram robiony bo po operacji nosa mialam gronkowca skornego . Nawet nie wiesz jaki ja koszmar miałam na buzi.. bolące gule. Nawet od zwyklej wody do mycia buzi mnie szczypało. Nikomu tego nie życze .
Ja mialam zapisany jakiś antybiotyk doustny i antybiotyk w płynie Aknemycin plus .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 21:13   #3536
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
pochwal się butami ja uwielbiam szpileczki
Szpileczki w załączniku Chciałam zwykłe klasyczne, 9,5 cm obcas, są mięciutkie, po prostu idealne

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Poka, poka

Ja też dziś po zakupach i kosmetycznych i butowo -ciuchowych, kolejna para New Balance dla mnie i męża, mąż dostał też 3 koszule z Wólczanki, potem wkleję co kupiłam w The Body Shop i Organique ( nawet nie wiedziałam, że tm też rozdają próbki ). Jeszcze w Czasie na herbatę poszalałam i kupiłam:
White Ice Tea - biała Pai Mu Tan z dodatkiem truskawki, cytryny, papai oraz kwiatu pomarańczy http://www.czasnaherbate.net/white-ice-tea-p-289.html

Tajemnica Inków - biała Pai Mu Tan z dodatkiem jagody inkaskiej, morwy, bławatka i aromatu http://www.czasnaherbate.net/tajemnica-inkow-p-742.html

Madam Butterfly - zielona sencha z dodatkiem trawy cytrynowej, wiśni, ananasa oraz jaśminu http://www.czasnaherbate.net/madam-butterfly-p-382.html

Japan Gen Mai Che - zielona herbata z prażonymi ziarenkami ryżu http://www.czasnaherbate.net/japan-g...cha-p-293.html

Uwielbiam herbaty

Jutro jadę poszukać jakiś fajnych legginsów albo spodni dresowych takich do latania po domu, bo te moje już tylko do śmietnika się nadają.
Ale się obkupiłaś

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o krem/balsam to spróbuj coś z Biodermy Atoderm lub z La roche Posay Cicaplast lub Lipikar albo SVR Topialyse, ja miałam i bardzo sobie chwalę
Cytat:
Napisane przez Penny90
do skóry atopowej najlepsze są emolienty więc może spróbuj czegoś z Emolium?
Dzięki dziewczyny za rady Jutro podjadę do SP, bo jest jeszcze promocja i się rozejrzę. Myślałam właśnie o LRP Lipikar. W ogóle drogie są te apteczne balsamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bayla-sa_1745-08_czarny.jpg (44,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bayla-sa_1745-08_czarny5.jpg (29,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bayla-sa_1745-08_czarny4.jpg (35,9 KB, 19 załadowań)
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 22:14   #3537
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

http://pl.loccitane.com/wyjatkowy-ze...715.htm#s=3550

Uwielbiam zestawy z miniaturkami... Poza tym kusi mnie fiolet Chyba znowu popłynę z zamówieniem z Locci tym bardziej że jest -15%
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 22:20   #3538
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Przepraszam, jeśli już było:
http://binmail.smx1.net/clinique/201...wy_tydzien.jpg
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 22:32   #3539
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O kurde . Tam są dwie może to nie ona? .
Tak miałam antybiogram robiony bo po operacji nosa mialam gronkowca skornego . Nawet nie wiesz jaki ja koszmar miałam na buzi.. bolące gule. Nawet od zwyklej wody do mycia buzi mnie szczypało. Nikomu tego nie życze .
Ja mialam zapisany jakiś antybiotyk doustny i antybiotyk w płynie Aknemycin plus .
Współczuję Wiem, że gronkowca nie jest łatwo wyleczyć, także super, że kuracja się udała
No właśnie to ona, Wilkowska-Trojniel
Fajnie, że miałaś chociaż antybiogram robiony, bo mi żadnych badań nie zrobiła, a miałam nadzieję, że zrobi mi jakiś posiew, a tu nic
Kurde, nie podoba mi się to leczenie na oko, bo tak to można i z 10 różnych maści stosować i bez efektu, a w tych maściach są przecież silne substancje i antybiotyki, które też mają jakiś wpływ na ogólne zdrowie. Sama już nie wiem, co o tym wszystkim myśleć
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 22:39   #3540
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jakiś kod na to jest ?;-) bo nie działa
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.