Wrażliwa skóra głowy - ratujcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-30, 17:28   #1
Marchew22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Exclamation

Wrażliwa skóra głowy - ratujcie!


Cześć i czołem wszystkim zgromadzonym. Pozwólcie, że pokrótce przedstawię Wam swój problem.
Rozochocona przed kilkunastoma dniami zakupiłam szampon oczyszczający Garniera, mniejsza jaki, który z początku pięknie, ładnie działał, a po ponad tygodniu regularnego stosowania podrażnił moją skórę głowy. Efekt - łuszczące się płatki naskórka! W poniedziałek wracam do szkoły (ave ferie!), a kochane małe przyjaciółki do złudzenia imitują łupież. Nie za ładnie wyglądają, dzisiaj osiągnęły apogeum.
Już dzisiaj przerzucam się na łagodny szampon dla dzieci. Poradzicie coś, żeby jak najszybciej złagodzić problem?
Cholera mnie bierze
Marchew22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 21:02   #2
Happy_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 31
Dot.: Wrażliwa skóra głowy - ratujcie!

Może warto udać się na początku do apteki i porozmawiać z farmaceutą? Ja miałam też problem z suchą skórą, ale nie był spowodowany żadnymi kosmetykami. Ostatnio w aptece polecono mi serię profesjonalną szamponów L'biotica. Teraz stosuję i póki co jestem bardzo zadowolona.
Happy_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 22:02:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.