Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-30, 18:49   #1
Nikesta
Raczkowanie
 
Avatar Nikesta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 143

Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?


Witam
Mój chłopak zastanawia się nad podjęciem pracy w policji. A konkretnie złożył papiery na tzw. dobór o ile dobrze to nazywam. Jeśli zda testy to dostanie się do szkółki policyjnej na bodajże pół roku. Szczerze to mam mieszane uczucia związane z jego wyborem. Oczywiście do samego zawodu jak i ludzi go wykonujących nic nie mam, choć wpływ na moje nastawienie ma kilka przykrych sytuacji związanych z policją, ryzyko związane z wykonywaniem tej pracy oraz właśnie opinie zasłyszane na temat samej szkółki policyjnej - w skrócie: facet po szkółce zmienia się o 180 stopni. Zapewne nie tyczy się to wszystkich i proszę o nie linczowanie mnie za szerzenie stereotypów.
Chciałabym spytać o opinię przede wszystkim dziewczyny/kobiety które były z facetami zanim poszli do szkółki no i jak związek był kontynuowany. Czy jest w tym ziarnko prawdy?
I jak wygląda prawdziwe codzienne życie u boku policjanta? Mam na myśli charakter takiej osoby czy praca ma wielki wpływ?


Pozdrawiam

Edytowane przez Nikesta
Czas edycji: 2011-11-30 o 19:21
Nikesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:21   #2
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

A ja się podłączę [wybacz] i zapytam, jak to działa na kobiety - przyszłe policjantki? ja mam policjanta w rodzinie i od zawsze byłam namawiana, żeby podążyć tą ścieżką...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:25   #3
krolewnanacynamonie
Raczkowanie
 
Avatar krolewnanacynamonie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Hollywood
Wiadomości: 283
GG do krolewnanacynamonie Send a message via Skype™ to krolewnanacynamonie
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

podczepiam się. Chcę iść do szkoły policyjnej .
Jednak kazdy mi mówi ze zdziczeje Podobno ludzie po szkole policyjnej są nieznośni. Wszystkiego się czepiają, robią się niemili, sądzą że są najlepsi.
__________________
Kobieta jest organizmem ultradoskonałym.

krolewnanacynamonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:29   #4
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

no ciekawe jak to z chłopami jest
moj były Dawid jest po szkołcee he he he he
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:30   #5
Nikesta
Raczkowanie
 
Avatar Nikesta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 143
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

No właśnie też coś takiego słyszałam... Że nawet np. ktoś był wrażliwy, a po szkółce zmienił się. Że odbija mu palma jeśli chodzi o władzę, czuje się bezkarny (no tzw. pener) i zmienia się sposób myślenia takich osób. Mniej więcej takie opinie słyszałam.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
no ciekawe jak to z chłopami jest
moj były Dawid jest po szkołcee he he he he
Stokrotka może napisz coś więcej? Jakieś spostrzeżenia?
Nikesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:32   #6
krolewnanacynamonie
Raczkowanie
 
Avatar krolewnanacynamonie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Hollywood
Wiadomości: 283
GG do krolewnanacynamonie Send a message via Skype™ to krolewnanacynamonie
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Ja słyszałam właśnie coś takiego. To straszne. Szczerze powiedziawszy trochę mnie to zniechęca do pójścia do tej szkoły. Boje się że potem rzeczywiście ludzie będą mnie unikać. Martwię się tym że stanę się " babochłopem-co to nie ja"
__________________
Kobieta jest organizmem ultradoskonałym.

krolewnanacynamonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:38   #7
huginn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Szczerze mówiąc wątpię w jakieś szczególne zmiany charakteru, zwłaszcza na gorsze. Mój tata był policjantem i był super człowiekiem - odpowiedzialnym, inteligentnym, a to tego skromnym i absolutnie nie miał żadnych ciągot do władzy! Z tym, że mój ojciec być inżynierem z wykształcenia i z tego co kojarzę, nie robił szkółki policyjnej a szkołę oficerską.
huginn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 19:49   #8
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez Nikesta Pokaż wiadomość
No właśnie też coś takiego słyszałam... Że nawet np. ktoś był wrażliwy, a po szkółce zmienił się. Że odbija mu palma jeśli chodzi o władzę, czuje się bezkarny (no tzw. pener) i zmienia się sposób myślenia takich osób. Mniej więcej takie opinie słyszałam.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------



Stokrotka może napisz coś więcej? Jakieś spostrzeżenia?
Tzn.jak ja z nim sie spotykałam, to mial w planach dopiero zostac wojskowym...
Jego tata glina
i tak był wychowywany własnie surowo, ostroooo
Rozstalismy się bo własnie miał juz w sobie te cechy.Ma być tak jak ON CHCE, nie lubiał jak mu się sprzeciwiałam,miałam własne zdanie...
Robił z byle powodu awantury, opowiadał,ze tata kilka razy go walnął....
W koncu GLINA.


Rozstaliśmy sie i co teraz nie dawno skonczył szkółke,ma kobite ale po mnie miał dwie kobiety,wiec poprzednia jakosc tez nie wytrzymywała he he
Obecnie jestem z kims i nie jest ani gliną ani wojskowym
Jest coś w tym ze ci mundurowi są po pewnym czasie bardziej surowi,ostrzy,wymagający jednym słowem- gestpowcy,takie moje zdanie...

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

i jeszcze to jak wejde na np.faceboka te jego zdjecia,takie aroganckie,dumny jak nie wiem co,ze studia,ze glina,widac pycha juz na samych zdjeciach...
eh jakoś bycie z mundurowym mnie nie przekonuje
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:53   #9
Nikesta
Raczkowanie
 
Avatar Nikesta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 143
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
Tzn.jak ja z nim sie spotykałam, to mial w planach dopiero zostac wojskowym...
Jego tata glina
i tak był wychowywany własnie surowo, ostroooo
Rozstalismy się bo własnie miał juz w sobie te cechy.Ma być tak jak ON CHCE, nie lubiał jak mu się sprzeciwiałam,miałam własne zdanie...
Robił z byle powodu awantury, opowiadał,ze tata kilka razy go walnął....
W koncu GLINA.


Rozstaliśmy sie i co teraz nie dawno skonczył szkółke,ma kobite ale po mnie miał dwie kobiety,wiec poprzednia jakosc tez nie wytrzymywała he he
Obecnie jestem z kims i nie jest ani gliną ani wojskowym
Jest coś w tym ze ci mundurowi są po pewnym czasie bardziej surowi,ostrzy,wymagający jednym słowem- gestpowcy,takie moje zdanie...

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

i jeszcze to jak wejde na np.faceboka te jego zdjecia,takie aroganckie,dumny jak nie wiem co,ze studia,ze glina,widac pycha juz na samych zdjeciach...
eh jakoś bycie z mundurowym mnie nie przekonuje
Właśnie tego się obawiam... Mój TŻ na chwilę obecną jest kochającym, rodzinnym facetem. Rodzina na pierwszym miejscu. Imprezki schodzą na dalszy plan, uważa, że ukochana osoba jest najważniejsza itd. Z drugiej zaś strony jest niezależny, ma swoje zdanie, którego potrafi uparcie bronić i nie odpuści. Boję się, że późniejsze małżeństwo z policjantem może się okazać męczarnią. Że potem ja będę pod jego dyktando i moje zdanie będzie miało znaczenie drugorzędne... Ogólnie mam sporo wątpliwości co do tej ścieżki kariery...
Nikesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:55   #10
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez Nikesta Pokaż wiadomość
Właśnie tego się obawiam... Mój TŻ na chwilę obecną jest kochającym, rodzinnym facetem. Rodzina na pierwszym miejscu. Imprezki schodzą na dalszy plan, uważa, że ukochana osoba jest najważniejsza itd. Z drugiej zaś strony jest niezależny, ma swoje zdanie, którego potrafi uparcie bronić i nie odpuści. Boję się, że późniejsze małżeństwo z policjantem może się okazać męczarnią. Że potem ja będę pod jego dyktando i moje zdanie będzie miało znaczenie drugorzędne... Ogólnie mam sporo wątpliwości co do tej ścieżki kariery...
hmmmmm a Ty kim jestes z zawodu jesli można wiedziec?
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:58   #11
Nikesta
Raczkowanie
 
Avatar Nikesta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 143
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
hmmmmm a Ty kim jestes z zawodu jesli można wiedziec?
Na chwilę obecną kończę studia na kierunku ścisłym.
Nikesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 11:25   #12
kasiuletka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuletka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 573
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Autorko długa droga jest do szkółki. Sądzę, że testy sprawnościowe przejdzie, ale na psychologicznych odpada ok. 85% kandydatów, później wywiad zorganizowany, badania, poradnia zdrowia psychicznego( dodatkowe testy u psychiatry), opinia dzielnicowego i na samym końcu szkółka. Mało kto ze składających dokumenty widzi ją na tym etapie. Szkółka jak szkółka. Jeśli Cię kocha to ok, ale dużo związków się rozpada na tym etapie.
kasiuletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 16:11   #13
Nikesta
Raczkowanie
 
Avatar Nikesta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 143
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez kasiuletka Pokaż wiadomość
Autorko długa droga jest do szkółki. Sądzę, że testy sprawnościowe przejdzie, ale na psychologicznych odpada ok. 85% kandydatów, później wywiad zorganizowany, badania, poradnia zdrowia psychicznego( dodatkowe testy u psychiatry), opinia dzielnicowego i na samym końcu szkółka. Mało kto ze składających dokumenty widzi ją na tym etapie. Szkółka jak szkółka. Jeśli Cię kocha to ok, ale dużo związków się rozpada na tym etapie.
Ttego się boję właśnie...
A co do samej szkółki mam na uwadze to, że teraz zbliża się euro, więc pewnie więcej ludzi przyjmują...

A mogłabyś bardziej rozwinąć myśl? Dlaczego wg Ciebie się rozpadają?

Edytowane przez Nikesta
Czas edycji: 2011-12-01 o 16:22
Nikesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 17:20   #14
kasiuletka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuletka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 573
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

A mogłabyś bardziej rozwinąć myśl? Dlaczego wg Ciebie się rozpadają?[/QUOTE]

nie wiem dlaczego. Większość to młodzi ludzie przed 30tką skazani na siebie. Teraz kobiet i mężczyzn w szkółkach jest prawie jednakowa ilość. Ludzie różnie reagują na rozłąkę z ukochaną osobą. Podobne sytuacje mają miejsce na wyjazdach integracyjnych, z tym, że wyjazd to kilka dni a nie pół roku. Wspólne pasje, zainteresowania bardzo zbliżają do siebie, może na tym to polega.
kasiuletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 17:48   #15
Nikesta
Raczkowanie
 
Avatar Nikesta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 143
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

No właśnie szkółka trwa bite pół roku... Przepustki też słyszałam, że różnie dostają. Przeraża mnie to.
Nikesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 05:30   #16
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Moim zdaniem szkolenie podstawowe odbywane przez funkcjonariuszy Policji nijak wplywa na zmiane myslenia czlowieka. To namiastka prawdziwej pracy, chociaz namiastka jest tu slowem uzytym nad wyraz. Nazwalabym to "zabawa" w policjantow bo zderzenie z rzeczywistoscia jest zupelnie inna bajka. Najbardziej prawdziwa ze wszsytkiego jest tam tylko bron. Ale to oczywiscie moje zdanie. Natomiast sama pozniejsza praca zmienia myslenie czlowieka - zarowno kobiet jak i mezczyzn i nie ma konkretnej odpowiedzi w jakim kierunku to idzie. Ma na to wplyw bardzo wiele czynnikow i sytuacji (ale to juz zupelnie innyy temat). Policjanci sa rozni, jak rozni sa ludzie. Chociaz wiekszosc z nich ma podstawowa ceche - ciagle maja wlaczony tryb czuwania (bo policjantem jestes 24 godziny na dobe, przez 7 dni w tygodniu), a to bywa meczace (dla rodziny rowniez).

Chcialam jeszcze napisac cos na temat samych szkolen policyjnych. Rzeczywiscie zdarzaja sie sytuacje, w ktorych ludzie porzucaja swoje zony czy mezow dla nowopoznanych polowek. Takich par na kompanii ZAWSZE jest kilka. Skad to sie bierze? Nie wiem, ale odsetek jest niewielki i mysle, ze gdyby w takiej szkole zamknac na pol roku kucharzy, artystow czy kierowcow - zdarzalyby sie takie same sytuacje. Ludzie zawsze pozostaja tylko ludzmi.

Oczywisie to co napisalam jest tylko i wylacznie moim zdaniem opartym na wlasnych obserwacjach, przemysleniach i doswiadczeniach. Moj zwiazek rozpoczal sie pare lat przed pojawieniem sie w naszym zyciu tej formacji i trwa "u jej boku" lekko ponad 6 lat. Co sie zmienilo? Bardziej sie o siebie martwimy - bo wiemy co moze sie zdarzyc i co moze oznaczac spoznienie na obiad czy kolacje. I niestety te czarne scenariusze sie zdarzaja.

(przepraszam za brak polskich znakow)
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥





Edytowane przez suzana
Czas edycji: 2011-12-02 o 05:50
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 09:21   #17
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Mój TŻ odrabiał wojsko w policji (z własnej chęci). Siedział w Piasecznie cały rok. Dla mnie to była tragedia, ze względu na rozłąkę. Czy przez ten rok zmienił mu sie charakter? Zdecydowanie. Z tym, ze nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, na ile to była zmiana wywołana siedzeniem tam, a na ile po prostu nasza rozłąka, czy naturalna zmiana charakteru.
Stał sie bardziej szczery, konkretny, zdecydowany no i bardzo pewny siebie. Wiele z tych cech mu na pewno pomogło, ale na poczatku nie było nam łatwo. Przed jego wyjazdem nasz związek wyglądał tak, że to on o mnie bardziej zabiegał, a to ja byłam tą konkretna osobą w nasyzm zwiazku, po jego powoci role sie odwróciły. To ja musiałam zabiegać o jego uwagę, ni że nie bylo jej w ogóle, tylko chciałam, zeby było jej wiecej. Teraz po 4 latach w sumie nie widzę różnicy, moze to przyzwyczajenie się, ale jest anm ze sobą b.dobrze i nie widzę jakis wielkich dziwnych zachowań.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 08:39   #18
maaniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 28
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
Tzn.jak ja z nim sie spotykałam, to mial w planach dopiero zostac wojskowym...
Jego tata glina
i tak był wychowywany własnie surowo, ostroooo
Rozstalismy się bo własnie miał juz w sobie te cechy.Ma być tak jak ON CHCE, nie lubiał jak mu się sprzeciwiałam,miałam własne zdanie...
Robił z byle powodu awantury, opowiadał,ze tata kilka razy go walnął....
W koncu GLINA.


Rozstaliśmy sie i co teraz nie dawno skonczył szkółke,ma kobite ale po mnie miał dwie kobiety,wiec poprzednia jakosc tez nie wytrzymywała he he
Obecnie jestem z kims i nie jest ani gliną ani wojskowym
Jest coś w tym ze ci mundurowi są po pewnym czasie bardziej surowi,ostrzy,wymagający jednym słowem- gestpowcy,takie moje zdanie...

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

i jeszcze to jak wejde na np.faceboka te jego zdjecia,takie aroganckie,dumny jak nie wiem co,ze studia,ze glina,widac pycha juz na samych zdjeciach...
eh jakoś bycie z mundurowym mnie nie przekonuje

widocznie taki charakter i styl bycia. nie szyfladkowałam była każdego "gliniarza" w tych samych kategoriach. widocznie wyniósł to z domu.

Cytat:
Napisane przez kasiuletka Pokaż wiadomość
Autorko długa droga jest do szkółki. Sądzę, że testy sprawnościowe przejdzie, ale na psychologicznych odpada ok. 85% kandydatów, później wywiad zorganizowany, badania, poradnia zdrowia psychicznego( dodatkowe testy u psychiatry), opinia dzielnicowego i na samym końcu szkółka. Mało kto ze składających dokumenty widzi ją na tym etapie. Szkółka jak szkółka. Jeśli Cię kocha to ok, ale dużo związków się rozpada na tym etapie.
jeżeli się kochają to się związek nie rozpadnie, tylko przetrwa trudne chwile.
testy psychologincze są ciężkie- fakt. dużo osób na tym leci. jeśli jest mocny psychicznie to da radę i z testami i z pracą, a praca jest ciężka.



Mój TŻ poszedł od razu po szkole średniej odrabiać wojsko..na rok. przetrwaliśmy, choć było cieżko. później kilka miesięcy pracy i znowu kilku miesięczny wyjazd na szkółkę. było lepiej bo miał wolne weekendy. przetrwaliśmy. czy się zmienił? napewno. praca w tym zawodzie napweno w jakimś stopniu zmienia człwoeika. praca z ludźmi, problemami i przede wszystkim z przełożonymi, którzy nie zawsze mają dobrze w głowie. dajemy radę. TŻ w domu nie rozmawia o pracy. jest w domu po prostu. nie jest źle. ale on ma mocną psychikę, ciężko go wyprowadzić z równowagi ( nieraz jako dziewczyna, narzeczona i żona próbowałam ), ma sowje zdanie. nie jest z kategorii znęcajacych się i wywyższających.

nie masz się co martwić. moim zdaniem dacie radę, trezba być silnym i razem sobie pomagać. rozmawiać.
trzymam kciuki,
maaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 15:47   #19
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Jak myslicie czy dostanie pracy w Policji jest mozliwe bez znajomosci i ukłądów??
Chodzi mi o stanowisko Starszy Specjalista w Wydziale Finansów???
Własnie obserwuję pewną rekrutację i...
Wymogi formalne spełnia pewna dziewczyna która ma narzeczonego gline i przyszłego teścia również policjanta.A ona?????po pielęgniarstwie i nie majac dosw.w dziedzini finansów juz przeszła wymogi formalne!!!To chore.Mogę sie załozyc ze pewno ona dostanie tą robote.Nie powinno TAK BYC.Polska jest chora!!!!
Co sądzicie?????????

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

no i co.Patrze na wyniki i TAK ona dostała tą prace,ZNAJOMOSCI przez ZNAJOMOSCI,ustawiła sie dziewczyna...
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 16:27   #20
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
Jak myslicie czy dostanie pracy w Policji jest mozliwe bez znajomosci i ukłądów??
Chodzi mi o stanowisko Starszy Specjalista w Wydziale Finansów???
Własnie obserwuję pewną rekrutację i...
Wymogi formalne spełnia pewna dziewczyna która ma narzeczonego gline i przyszłego teścia również policjanta.A ona?????po pielęgniarstwie i nie majac dosw.w dziedzini finansów juz przeszła wymogi formalne!!!To chore.Mogę sie załozyc ze pewno ona dostanie tą robote.Nie powinno TAK BYC.Polska jest chora!!!!
Co sądzicie?????????

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

no i co.Patrze na wyniki i TAK ona dostała tą prace,ZNAJOMOSCI przez ZNAJOMOSCI,ustawiła sie dziewczyna...
no cóż.. takie są polskie realia ... ZNAJOMOŚCI.... i tyle..
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 19:55   #21
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

stereotypowo:
mój mąż mnie zdradza, bije i jest alkoholikiem a w szkole jest jeden wielki burdel
tak na poważnie, zależy od człowieka
dużo nauki, malo czasu=rzadki kontakt, szczególnie na początku. Ale daliśmy radę, nawet w międzyczasie wzięliśmy ślub nie pracuej w tej firmie za długo, bo od adaptacji zawodowej minęły niecałe 3 miesiące, ale jest w porządku
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 09:01   #22
kasiuletka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuletka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 573
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
stereotypowo:
mój mąż mnie zdradza, bije i jest alkoholikiem a w szkole jest jeden wielki burdel
tak na poważnie, zależy od człowieka
dużo nauki, malo czasu=rzadki kontakt, szczególnie na początku. Ale daliśmy radę, nawet w międzyczasie wzięliśmy ślub nie pracuej w tej firmie za długo, bo od adaptacji zawodowej minęły niecałe 3 miesiące, ale jest w porządku
tak, tak na szkłóce jest baaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo nauki. hahahah

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

[QUOTE=maaniaa;31028571]widocznie taki charakter i styl bycia. nie szyfladkowałam była każdego "gliniarza" w tych samych kategoriach. widocznie wyniósł to z domu.



jeżeli się kochają to się związek nie rozpadnie, tylko przetrwa trudne chwile.
testy psychologincze są ciężkie- fakt. dużo osób na tym leci. jeśli jest mocny psychicznie to da radę i z testami i z pracą, a praca jest ciężka.

Kochana gdyby testy psychologiczne badały ,,mocną psychikę''( pojęcie, którego nie ma). stosowane byłyby w 40% do innych zawodów.
Zapytaj faceta czy wie co to syndrom BMW, może Ci się coś rozjaśni.
kasiuletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 09:19   #23
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

rozumiem że jesteś Policjantką, albo chociaż niedoszłą, która była w szkole?
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 11:37   #24
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

" syndrom BMW" a cóż to????
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 14:16   #25
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Hej, widzę, że temat ucichnął, a mój TŻ właśnie zastanawia się nad pójściem do policji i zastanawiam się czy coś się zmieniło w tych szkółkach? Tzn. my myśleliśmy, że można do niej dojeżdżać, że nie trzeba tam siedzieć pół roku, ale z tego co czytam to wychodzi na to, że nie można...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 17:50   #26
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

różnie bywa, przeważnie można dojeżdżać
zależy od szkoły - nie szkółki
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 17:52   #27
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
różnie bywa, przeważnie można dojeżdżać
zależy od szkoły - nie szkółki
Szkoły? Wszędzie napisane jest ''szkółka policyjna'' chodzi mi o tą w Szczytnie, Słupsku, Pile i Katowicach
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 21:16   #28
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Szkoły? Wszędzie napisane jest ''szkółka policyjna'' chodzi mi o tą w Szczytnie, Słupsku, Pile i Katowicach
Oj nie wiem jak jest napisane wszędzie, wiem jak jest napisane w ustawach, zarządzeniach, rozporządzeniach itp. i jak funkcjonuje to wśród funkcjonariuszy, nie ma szkółek są szkoły, ale nie o tym było pytanie

pobyt w Szkole Policji odbywa się na zasadach skoszarowania
przepustki dostaje się przeważnie w każdej SP, np. w Słupsku jakiś czas temu wychodziło się po raz pierwszy po miesiącu, ale czy nadal tak jest to nie wiem

w Szczytnie byłam na kursach i wychodziłam kiedy tylko chciałam

problem pojawia się jak np. codziennie o godzinie 22.00 jest apel ...
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥





Edytowane przez suzana
Czas edycji: 2013-01-08 o 21:17
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 14:08   #29
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Oj nie wiem jak jest napisane wszędzie, wiem jak jest napisane w ustawach, zarządzeniach, rozporządzeniach itp. i jak funkcjonuje to wśród funkcjonariuszy, nie ma szkółek są szkoły, ale nie o tym było pytanie

pobyt w Szkole Policji odbywa się na zasadach skoszarowania
przepustki dostaje się przeważnie w każdej SP, np. w Słupsku jakiś czas temu wychodziło się po raz pierwszy po miesiącu, ale czy nadal tak jest to nie wiem

w Szczytnie byłam na kursach i wychodziłam kiedy tylko chciałam

problem pojawia się jak np. codziennie o godzinie 22.00 jest apel ...
Rozumiem, dzięki za odpowiedź
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 12:37   #30
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Jeżeli ma się mocny charakter i odporny na wszelkie zmiany to nic się nie stanie. Jednakże prawda jest taka, że wiele osób po szkółce policyjnej baaardzo się zmienia. Dosłownie czują się bezkarni, wszystko im wolno a odmowa to jak z pięści w twarz. Często mam styczność z ludźmi ze szkółki w wiem jak to wygląda. Niestety zmiany następuję też bardzo szybko.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 10:27:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.