Białe plamki na zębach - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-08, 09:59   #61
^Kocurek^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: Białe plamki na zębach

Posiadam takie białe przebarwienia u podstawy zębów, wydaje mi się że to początek próchnicy (odwapnienia?) ponieważ zęby od wielu lat myję pastą bez fluoru, ale dentysta na przeglądzie parę dni temu powiedział mi, że nie ma nic do leczenia a nie odwiedzałam go od 8 lat i już sama nie wiem co może być przyczyną. Teraz przerzuciłam się na pastę z fluorem, zobaczę czy to coś da.
Znalazłam pastę do polerowania zębów ApaCare Professional home, w opisie jest napisane, że usuwa jasne plamki na szkliwie od przefluoryzowania lub odwapnienia, macie jakieś doświadczenia z takimi pastami?
^Kocurek^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 15:14   #62
GirlInterrupt3d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Białe plamki na zębach

Przekopując czeluści internetu trafiłam na coś takiego: http://tps.elamed.pl/uploads/tps/art...2_10_36915.pdf , i powiem Wam, że trochę mnie to pocieszyło, bo wygląda na to, że jednak da się coś z tym zrobić . Jak tylko zdejmą mi aparat to spróbuję tego wybielania długoterminowego i mikroabrazji (jeżeli plamki mi nie zejdą po samym wybielaniu). Ostatecznie zawsze można zdecydować się na kompozyty. Generalnie, nie zaszkodzi mi spróbować; gorzej nie będzie . Jak tylko coś się zadzieje, bo na zdjęcie aparatu jeszcze trochę sobie poczekam, to podzielę się z Wami efektami .

Czasami mam wrażenie, że stomatolodzy albo nie są zorientowani, albo po prostu nie chce im się i idąc na łatwiznę wszystkich tylko odsyłają słowami, że "taka jest uroda zębów" albo że "wybielanie może tylko uwydatnić przebarwienia" bla bla bla... Jedna dentystka kiedyś próbowała mnie przekonać do tego, że krzywe zęby są piękne, bo wyglądają naturalnie i odradzała mi wybielanie, bo to też wygląda tak strasznie sztucznie o.O
GirlInterrupt3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-26 16:14:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.