Poznać kogoś w wieku pod 40 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-13, 21:03   #31
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Poznać kogoś w wieku pod 40

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
To nie ma w tym momencie znaczenia, ale: jeśli ktoś mi mówi, że jestem piękna, opowiada mi o swojej przeszłej narzeczonej i całą historię życiową, pyta mnie o przeszłość związkową, pyta jakie wrażenie na mnie zrobił, plus chce się umówić na kolację a nie np. na sport albo coś podobnego to tak, sądzę, że to wszystko sugeruje, że to była randka. Dziwny komentarz.
To moga byc te roznice kulturowe, o ktorych tez pisalas. A z jakiego jest kraju?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 10:06   #32
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Poznać kogoś w wieku pod 40

Chyba najlepiej przez internet. Ja też mam pełno żonatych kolegów a kogoś do związku musiałam szukać przez internet. Jak nie sympatia to może jakiś inny portal? Tinder nie jest taki zły, można lajkować tylko wypełnione profile, a inni nie będa do Ciebie pisać. Nie wiem czy jeszcze jakieś inne portale mogą być sensowne, bo dużo wymaga danych od karty kredytowej i mają podejrzane opinie, że np trudno anulować członkostwo premium.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 10:39   #33
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Poznać kogoś w wieku pod 40

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Chyba najlepiej przez internet. Ja też mam pełno żonatych kolegów a kogoś do związku musiałam szukać przez internet. Jak nie sympatia to może jakiś inny portal? Tinder nie jest taki zły, można lajkować tylko wypełnione profile, a inni nie będa do Ciebie pisać. Nie wiem czy jeszcze jakieś inne portale mogą być sensowne, bo dużo wymaga danych od karty kredytowej i mają podejrzane opinie, że np trudno anulować członkostwo premium.
Mhm, ja obecnie jestem rozczarowana Sympatią.
A dokładniej to facetami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 05:23   #34
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Poznać kogoś w wieku pod 40

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Dosłownie.

A to właśnie o nas kobietach (singielkach w wieku średnim) mówią, że jesteśmy niezdecydowane, wymagające i nie wiemy czego chcemy
Serio?
A dlaczego nikt bliżej nie przyjrzy się poczynaniom panów w naszym wieku?
To jest dopiero kosmos.
Ja przynajmniej wiem czego NIE chcę.
Wiedzieć czego się nie chce to trochę mało jeżeli szuka się partnera .
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 08:12   #35
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Poznać kogoś w wieku pod 40

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Wiedzieć czego się nie chce to trochę mało jeżeli szuka się partnera .

Nie zgodzę się.


Po przez relacje z ludźmi uczymy się z kim się dogadujemy a czego nie tolerujemy. Jeśli już wiesz czego nie chcesz to odrzucasz takich ludzi podczas poznawania. Za to pozostajesz otwarta na resztę cech i dopiero oceniasz co ci pasuje. Zafiksowanie się na kogoś o konkretnym zestawie pożądanych cech jest zgubne bo możesz nigdy nie znaleźć takiej osoby. Można ustalić sobie jakieś priorytety bez których nie jesteś w stanie zaakceptować kogoś, ale nie pełen pakiet cech. I tu mówię bardziej o priorytetach w wartościach życiowych (np komuś może zależeć żeby partner był wierzący, albo rodzinny, albo przeciwnie- wolny duch), ale nie warto ustalać sobie pełnego pakietu co do wyglądu, cech charakteru itp.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 18:14   #36
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Poznać kogoś w wieku pod 40

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Wiedzieć czego się nie chce to trochę mało jeżeli szuka się partnera .
To naprawdę dużo
Jeśli wiem czego nie chcę, nie angażuję się w coś, co mi z góry nie pasuje. Nie dążę do tego, żeby być z kimś bliżej, jeśli np. ten ktoś prezentuje cechy, tudzież zachowanie, które mnie drażni i którego nie będę tolerować.
Nie chcę niunia, maminsynka, maczo, ojca rodziny chcącego się rozerwać itp. - omijam szerokim łukiem. Co mi to daje? Fajniejsze i przyjemniejsze życie bez rozkminiania, że może powinnam, a może by wyszło, a może by jednak spróbować... Nie. Nie jest mi to potrzebne, bo wiem, że tego nie chcę


Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się.

Po przez relacje z ludźmi uczymy się z kim się dogadujemy a czego nie tolerujemy. Jeśli już wiesz czego nie chcesz to odrzucasz takich ludzi podczas poznawania. Za to pozostajesz otwarta na resztę cech i dopiero oceniasz co ci pasuje. Zafiksowanie się na kogoś o konkretnym zestawie pożądanych cech jest zgubne bo możesz nigdy nie znaleźć takiej osoby. Można ustalić sobie jakieś priorytety bez których nie jesteś w stanie zaakceptować kogoś, ale nie pełen pakiet cech. I tu mówię bardziej o priorytetach w wartościach życiowych (np komuś może zależeć żeby partner był wierzący, albo rodzinny, albo przeciwnie- wolny duch), ale nie warto ustalać sobie pełnego pakietu co do wyglądu, cech charakteru itp.
Dokładnie tak
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-07 19:14:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.