Golenie w miejscu intymnym... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 16:25   #1
karola1234567891011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 22

Golenie w miejscu intymnym...


Witam
Wiem, że na wizażu jest dużo takich postów na temat: golenia a współżycia, golenia a czerwonymi kropkami i golenia a przyrządem. Też chciałam o goleniu ale trochę w innym sensie. Otóż mam 18 lat i problem z goleniem w miejscu intymnym. Wiem, że niektóre osoby to wyśmieją bo 13 latki wiedzą jak to robić i robią to ale ja nie do końca wiem.
Golę się 'tam' od niedawna. Nigdy mi to jakoś nie przeszkadzało, włosy nie wychodziły poza terytorium majtek, było ok. Myję się tam codziennie, gdy jest ciepło nawet kilka razy dziennie. Ale od kilku tygodni jakoś nie daje mi to spokoju, wydaje mi się, że jestem odludkiem. Pomyślałam, że gdy pójdę w lecie na plaże czy tam gdzieś w stroju kąpielowym to będę czuła się niepewnie, będzie wydawało mi się że coś mi wystaje. Rok temu jakoś wszystko siedziało tam gdzie miało siedzieć, zresztą nie przeżyłabym gdybym zobaczyła, że włosy wychodzą mi poza majtki No i tak jak powiedziałam, w tym roku postanowiłam coś z tym zrobić. Zaczęłam się podgalać już teraz żeby na wakacjach uniknąć swędzenia i przyzwyczajania się skóry. Tak jak napisałam wyżej tylko się podgalam, tzn. tak że 2cm od każdej pachwiny żeby po prostu włosy mi nie wyłaziły Nie wiem czy dobrze robię, pewnie większość z Was napisze - "rób jak chcesz" itd.. A ja chciałabym zdania Waszego na ten temat. Czy to jest niechlujne, że nie gole całego miejsca intymnego co do jednego włoska? Dodam, że nie mam chłopaka, nie współżyję więc tak naprawdę widzę 'to' tylko ja.
Może to idiotyczne ale w tamtym roku leżąc na plaży zastanawiałam się czy na tej plaży tylko ja nie jestem tam pod majtkami zgolona i niektóre panie 50+ , czy może jest ktoś w moim wieku kto nie goli. Na razie wiem tyle, że to okropelnie swędzi, czasami mam ochotę włożyć rękę w spodnie i się podrapać Mam nadzieję, że to tak tylko na początku...
karola1234567891011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 16:39   #2
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Cytat:
Napisane przez karola1234567891011 Pokaż wiadomość
Witam
Wiem, że na wizażu jest dużo takich postów na temat: golenia a współżycia, golenia a czerwonymi kropkami i golenia a przyrządem. Też chciałam o goleniu ale trochę w innym sensie. Otóż mam 18 lat i problem z goleniem w miejscu intymnym. Wiem, że niektóre osoby to wyśmieją bo 13 latki wiedzą jak to robić i robią to ale ja nie do końca wiem.
Golę się 'tam' od niedawna. Nigdy mi to jakoś nie przeszkadzało, włosy nie wychodziły poza terytorium majtek, było ok. Myję się tam codziennie, gdy jest ciepło nawet kilka razy dziennie. Ale od kilku tygodni jakoś nie daje mi to spokoju, wydaje mi się, że jestem odludkiem. Pomyślałam, że gdy pójdę w lecie na plaże czy tam gdzieś w stroju kąpielowym to będę czuła się niepewnie, będzie wydawało mi się że coś mi wystaje. Rok temu jakoś wszystko siedziało tam gdzie miało siedzieć, zresztą nie przeżyłabym gdybym zobaczyła, że włosy wychodzą mi poza majtki No i tak jak powiedziałam, w tym roku postanowiłam coś z tym zrobić. Zaczęłam się podgalać już teraz żeby na wakacjach uniknąć swędzenia i przyzwyczajania się skóry. Tak jak napisałam wyżej tylko się podgalam, tzn. tak że 2cm od każdej pachwiny żeby po prostu włosy mi nie wyłaziły Nie wiem czy dobrze robię, pewnie większość z Was napisze - "rób jak chcesz" itd.. A ja chciałabym zdania Waszego na ten temat. Czy to jest niechlujne, że nie gole całego miejsca intymnego co do jednego włoska? Dodam, że nie mam chłopaka, nie współżyję więc tak naprawdę widzę 'to' tylko ja.
Może to idiotyczne ale w tamtym roku leżąc na plaży zastanawiałam się czy na tej plaży tylko ja nie jestem tam pod majtkami zgolona i niektóre panie 50+ , czy może jest ktoś w moim wieku kto nie goli. Na razie wiem tyle, że to okropelnie swędzi, czasami mam ochotę włożyć rękę w spodnie i się podrapać Mam nadzieję, że to tak tylko na początku...
Spokojnie Gol jak Ci wygodnie. Całość, lub tylko pachwiny. Ja też nie golę całości. Tylko właśnie w taki sposób,żeby w bikini nic nie wystawało. Ewentualnie resztę skracam. Tak na dobrą sprawę żadna nie da Ci recepty. Każda robi tak jak uważa za stosowne czy wygodne.
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 16:43   #3
jaaacek
Przyczajenie
 
Avatar jaaacek
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Nie powiem;>
Wiadomości: 29
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Mówię to jako facet: ja bym się na Twoim miejscu aż tak tym nie przejmował. To prawda, że trochę nieelegancko, jak coś-niecoś widać w lecie na plaży, ale jednak całkowite golenie też nie jest ok, chociażby ze względów zdrowotnych.

No bo chyba po coś te włosy tam są, nie? Brak owłosienia może zwiększyć możliwość różnych infekcji, a jeśli chodzi o facetów, to powiem tak: jeśli kobieta jest zadbana i czysta, to mi to zupełnie nie przeszkadza, a że nieogolona to 'wiocha' -> nie wierz w to, ten wizerunek w internecie kreują gimnazjaliści, który tą część ciała widzieli zapewne jedynie w filmikach w necie

Ja bym się tym nie przejmował, w końcu dorosły facet jest chyba świadomy, że tak wygląda kobieta a dzieciakami nie ma co się przejmować. Bardziej dbaj o swoje samopoczucie i zdrowie, jeśli nie czujesz się z tym ok (jakieś podrażnia, infekcje) to po prostu tego nie rób
jaaacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 16:49   #4
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Skoro i tak nikt nie widzi to co to za różnica jak wygląda? Można skracać żeby było wygodniej po prostu. I żeby nie "wystawało".
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 16:50   #5
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Cytat:
Napisane przez karola1234567891011 Pokaż wiadomość
Witam
Wiem, że na wizażu jest dużo takich postów na temat: golenia a współżycia, golenia a czerwonymi kropkami i golenia a przyrządem. Też chciałam o goleniu ale trochę w innym sensie. Otóż mam 18 lat i problem z goleniem w miejscu intymnym. Wiem, że niektóre osoby to wyśmieją bo 13 latki wiedzą jak to robić i robią to ale ja nie do końca wiem.
Golę się 'tam' od niedawna. Nigdy mi to jakoś nie przeszkadzało, włosy nie wychodziły poza terytorium majtek, było ok. Myję się tam codziennie, gdy jest ciepło nawet kilka razy dziennie. Ale od kilku tygodni jakoś nie daje mi to spokoju, wydaje mi się, że jestem odludkiem. Pomyślałam, że gdy pójdę w lecie na plaże czy tam gdzieś w stroju kąpielowym to będę czuła się niepewnie, będzie wydawało mi się że coś mi wystaje. Rok temu jakoś wszystko siedziało tam gdzie miało siedzieć, zresztą nie przeżyłabym gdybym zobaczyła, że włosy wychodzą mi poza majtki No i tak jak powiedziałam, w tym roku postanowiłam coś z tym zrobić. Zaczęłam się podgalać już teraz żeby na wakacjach uniknąć swędzenia i przyzwyczajania się skóry. Tak jak napisałam wyżej tylko się podgalam, tzn. tak że 2cm od każdej pachwiny żeby po prostu włosy mi nie wyłaziły Nie wiem czy dobrze robię, pewnie większość z Was napisze - "rób jak chcesz" itd.. A ja chciałabym zdania Waszego na ten temat. Czy to jest niechlujne, że nie gole całego miejsca intymnego co do jednego włoska? Dodam, że nie mam chłopaka, nie współżyję więc tak naprawdę widzę 'to' tylko ja.
Może to idiotyczne ale w tamtym roku leżąc na plaży zastanawiałam się czy na tej plaży tylko ja nie jestem tam pod majtkami zgolona i niektóre panie 50+ , czy może jest ktoś w moim wieku kto nie goli. Na razie wiem tyle, że to okropelnie swędzi, czasami mam ochotę włożyć rękę w spodnie i się podrapać Mam nadzieję, że to tak tylko na początku...
Rób tak żeby to TOBIE pasowało. To Twoje ciało i TOBIE ma wszystko odpowiadać.
Nie przejmuj się w tej kwestii zdaniem innych i nie dostosowywuj swojego wyglądu do gustów estetycznych innych osób. Bo i po co? Inni ludzie z pewnością nie dostosowują swojego wyglądu do Twojej estetyki.

Ja tam się właściwie w ogóle nie golę, bo moja skóra tego nie lubi. Przycinam włoski nożyczkami, i jest dobrze. MNIE to pasuje.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 16:54   #6
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Rób tak, żebyś Ty się dobrze czuła i żebyś Ty miała komfort.

Ja osobiście golę całość, kwestia osobistego upodobania
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 16:55   #7
xXRudaXx
Raczkowanie
 
Avatar xXRudaXx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 156
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

ja również tylko skracam chodzę na basen więc bardziej zwracam uwagę na pachwiny. Tż lubi całą ogolona ale bardzo nie lubię momentu odrastania i skóra jest strasznie podrażniona więc przestałam to robić. przycinam aby było "tylko tylko" i po sprawie
__________________
Próbuję nie zwariować
xXRudaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 16:58   #8
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

ja zawsze smaruję balsamem opóźniającym odrost włosów ( do nóg ale jakoś mi nie szkodzi) i nie czuję swędzenia, pieczenia i żadnego dyskomfortu. Ale jak już pisałam to każdego indywidualna kwestia, co kto lubi
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 17:04   #9
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Dziewczyny! Tak trochę z humorem i obok tematu, ale w jakiś tam sposób powiązane

http://kwejk.pl/obrazek/1112269/miss,niemiec.html
__________________
My road. My life. My dream.

Edytowane przez lady17
Czas edycji: 2012-04-23 o 17:06
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 17:06   #10
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

o fuuuuuuuuuuuj :/ a ja właśnie jem
__________________
Tylko człowiek mądry, nigdy nie przestaje się dziwić. Dla ludzi głupich jest to zbyt trudne, przyzwyczajeni do szarości dnia nie zauważają kolorów, jakie daje świat

Moje maluchy

większy maluch
Dawid ur. 28.09.2008 g. 7:58, 56/3030

mniejszy maluch
Liliana ur. 06.10.2012 g. 01:25, 48/2560

Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 17:19   #11
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Dziewczyno Jeśli ci wygodnie, możesz się w ogóle nie golić. to twoja prywatna sprawa, bo przecież bez majtek po ulicy nie chadzasz ja depiluję dokładnie, na zero, bo po prostu tak wolę, wygodniej mi dbać o higienę.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 17:39   #12
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Jeśli ci wygodnie, możesz się w ogóle nie golić. to twoja prywatna sprawa, bo przecież bez majtek po ulicy nie chadzasz
W ogóle nasz wygląd to nasza prywatna sprawa. Nawet jeśli coś (np. fryzura) jest widoczne dla innych
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:38   #13
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Dokładnie Ja znalazłam na to prosty sposób, przynajmniej jeśli chodzi o kolczyki. Ktoś mi mówi, że kolczyk jest okropny, że jestem głupia i takie tam, bo on by sobie nie zrobił. Więc pytam, czy przez ten kolczyk ubywa mi inteligencji, sprawia, że nie mogę się uczyć? "
no nie".
Pytam ponownie, czy ten kolczyk godzi w twoje poczucie estetyki?
"Tak"
I mówię wtedy prosto "a moje w moje poczucie estetyki godzą otyłe osoby, czy mają nie istnieć, bo mi się nie podobają?"

I wtedy ten ktoś już się nie odzywa.
Sprostowanie: z tymi otyłymi osobami, to tylko taki przykład! Równie dobrze mogłam napisać anorektyczki, czy brunetki, blondynki (chociaż sama nią jestem). Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi I przepraszam jeśli kogoś uraziłam
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:13   #14
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Tak jak dziewczyny napisały rób tak jak Ci wygodnie Ja np. nie wyobrażam sobie jakichkolwiek włosów tam, ale jest to kwestia indywidualna. A ile ja razy walczyłam z podrażnieniami skóry
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:23   #15
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Tak jak dziewczyny napisały rób tak jak Ci wygodnie Ja np. nie wyobrażam sobie jakichkolwiek włosów tam, ale jest to kwestia indywidualna. A ile ja razy walczyłam z podrażnieniami skóry
Otóż to Odkryłaś jakiś rewelacyjny sposób na nie? Bo jak sobie tylko pomyślę o świeżo wygolonym całym tym miejscu i obcisłych dżinsach to aż mnie ciarki przechodzą i nie wiem jak dziewczyny to robią, że nie czują dyskomfortu
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:38   #16
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Otóż to Odkryłaś jakiś rewelacyjny sposób na nie? Bo jak sobie tylko pomyślę o świeżo wygolonym całym tym miejscu i obcisłych dżinsach to aż mnie ciarki przechodzą i nie wiem jak dziewczyny to robią, że nie czują dyskomfortu
Ja golę zazwyczaj na łyso (chyba, że się spieszę, a idę na trening to tylko z boków, żeby nic nie wystawało). Dżinsy noszę opięte u góry (tyłek i górna część ud). I nie wiem o jakim dyskomforcie piszesz? Jakie podrażnienia?
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:48   #17
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Ja golę zazwyczaj na łyso (chyba, że się spieszę, a idę na trening to tylko z boków, żeby nic nie wystawało). Dżinsy noszę opięte u góry (tyłek i górna część ud). I nie wiem o jakim dyskomforcie piszesz? Jakie podrażnienia?
Robią się czerwone podrażnienia, swędzi, masakra..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:48   #18
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Robią się czerwone podrażnienia, swędzi, masakra..
Pewnie niektóre z was to przerazi ale ja do golenia używam mydła i maszynki, potem nic nie smaruję, a nie mam żadnych podrażnień, nic nie swędzi. Współczuję wam, delikatnym
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:52   #19
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

A używasz ostrych, zdezynfekowanych ostrzy ? Golisz na piankę? Swędzi chyba dopiero jak odrasta nie? Sposobem na to jest golenie na tyle częstko, aby nie odrosły :p Ja golę się na zero od 18 roku życia i fakt czy mam, czy aktualnie nie mam faceta różnicy nie robi. Jak dla mnie tak jest higienicznie. Okropnym widokiem są kłaki wystające dziewczynom zza majtek, albo majtki podniesione gąszczem. Przykro mi, nie chcę nikogo urazić, ale odbieram takie osoby za zaniedbane. Tak samo jak obrzydzają mnie owłosione pachy u kobiet, albo kłaczory na nogach. Nie są to rzeczy które chcę oglądać na basenie, plaży czy siłowni.
A tak poza tym, to rób jak chcesz, ale skoro zastanawiasz się, wstydzisz i boisz na plaży, to nie wiem nad czym się zastanawiasz.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 23:47   #20
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Rób jak Tobie wygodnie. Ja też nie zawsze tam się golę. I nawet,aj będziesz na plaży, to bez przesady, raczej nic nie wystaje z majtek, nawet jak jest busz, to wszystko jest w "kupce". Co do swędzenia, to początkowo też bardzo mnie swędziało, przeszło z czasem.
Ja, jak byłam w szpitalu, to ostatni dzień miała być biopsja macicy.. i dziewczyny powiedziały między sobą, że wypadałoby się tam ogolić. I wiecie, mówiły to jakby to był jakiś obowiązek. A ja powiedziałam wprost "Nie golę się na tę okazję, mam gdzieś co ktoś pomyśli". No, ale oczywiście jak one miały poczuć się lepiej, że są ogolone, to Ok . Ja nawet przed partnerem często nie jestem ogolona, on nigdy nie miał nic przeciwko. Zresztą, on też czasem tam nie jest ogolony . Tak nam pasuje i jest dobrze.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-04-23 o 23:50
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 00:08   #21
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Autorko, pamiętaj, że to Twoje ciało, nikt Ci tu nie powie, co z nim zrobić, bo to sprawa indywidualna. ja golę się na zero, bo tak lepiej się czuje, zresztą już do tego przywykłam i nabrałam wprawy; myślę, że ciężko byłoby mi się teraz "zapuścić" ale uważam, że golenie tylko pachwin, czy wzgórka też jest ok, po prostu co kto lubi.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Otóż to Odkryłaś jakiś rewelacyjny sposób na nie? Bo jak sobie tylko pomyślę o świeżo wygolonym całym tym miejscu i obcisłych dżinsach to aż mnie ciarki przechodzą i nie wiem jak dziewczyny to robią, że nie czują dyskomfortu
ja od kiedy pamiętam miałam okropne problemy z goleniem nóg i miejsc intymnych, bo zawsze skóra robiła się podrażniona, wyskakiwały krostki, zaczerwienienia i koniec świata. pomogła ostra maszynka (czyli gdy tylko czuje, że się tępi, to wymieniam!), NAWILŻENIE skóry- smaruje balsamem każdy skrawek, który wcześniej ogolę, a dodatkowo, gdy wyrastają włoski, to albo peeling, albo tarcie gąbką, żeby pomóc włoskom wyjść na zewnątrz i zapobiec ich wrastaniu. mi te trzy zasady pomogły
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 09:10   #22
karola1234567891011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 22
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Dziękuję Wam za te rady i dziękuję, że tak zareagowałyście
karola1234567891011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 09:14   #23
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Arbuziak - to jak miałaś 17 lat to byłaś taką osobą 'zaniedbaną' ? czy po prostu nie miałaś przed 18 rokiem życia włosów 'tam' ?

Autorko - myślę, że powinnaś robić tak jak Ty chcesz, jeżeli źle czujesz się zgolona na zero to tego nie rób. Ja przyznam się, że robię dokładnie jak Ty - golę boki , żeby nie wystawało , a reszta na środku po prostu jest
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 16:55   #24
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Golenie w miejscu intymnym...

Cytat:
Napisane przez Maaja Pokaż wiadomość
Arbuziak - to jak miałaś 17 lat to byłaś taką osobą 'zaniedbaną' ? czy po prostu nie miałaś przed 18 rokiem życia włosów 'tam' ?
Nigdy nikogo nie straszyłam kłaczorami, bo po 1. mam słabe owłosienie, po 2. odkąd zaczęły mi rosnąć włoski tam, to były skracane nożyczkami, a pachwiny goliłam. Nie goliłam się wtedy na zero, bo czasy były inne, a moja mama głosiła głupoty w tej kwestii

Nie interesuje mnie co ktoś ma w majtkach, dopóki nie jestem zmuszona tego oglądać.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.