ściąganie w szkole - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-16, 20:14   #271
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: ściąganie w szkole

Moje dzieci nawet nie znaja słowa "ściąganie" czy "odpisywanie".
I żyją
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:19   #272
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Słodkie.
Naprawdę tak uważasz? Bo ja nie.


Cytat:
Napisane przez iris_ek
No wiesz, zależy co przez to rozumieć. Jeśli ktoś jest historykiem to niepotrzebna mu znajomość wszystkich pierwiastków, z liczbami atomowymi itp. ale wypadałoby żeby wiedział, że H2O to woda a nie kwas siarkowy. Tak bardzo ogólnie rzecz ujmując.
Tak bardzo ogólnie rzecz ujmując, to ja nigdzie nie tego nie podważyłam, a nawet napisałam, iż trzeba każdą dziedzinę nauki znać na pewnym poziomie.
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:23   #273
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: ściąganie w szkole

a od czego są profile?
sama byłam na humanistycznym, czyli polski, angielski, historia i WOS
co nie znaczy, ze z chemii na maturalnym nie mam piatki, czy z maty czwórki.
przezylam ciagi, fukcje, prawdopodobienstwa czy tez zadania chemiczne
na wyliczenie zawartosci czegos w czymś
jak rowniez znam tablice mendelejewa.
i wyobrazcie sobie, ze nie sciagałam.

przezylam geografie z naprawde wymagająca nauczycielka, ktorej nie obchodzilo, ze my humanisci, i na sprawdzianie o surowcach wydobywanych w Polsce mielismy pytanie o przyczyny powstawania Tsunami. bo akurat byly.
I co ją to obchodzi, ze z czego innego sprawdzian?
geografia to geografia.

Tak, jak Aete pisala - poziom jest dostosowany do przecietnego ucznia.
i on jest w stanie sobie poradzic z danym materialem.
To az takie cuda nie są.
Nawet na studiach przedmioty poboczne tez nie sa tak ciezkie, jak głowne ale nauczyc sie i zdac trzeba.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:26   #274
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez awia
a od czego są profile?
Ano według mnie od tego, żebym jak jestem na profilu biologiczno-chemicznym nie miała rozszerzonej geografii, a takową mam.
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:28   #275
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Tak, jak Aete pisala - poziom jest dostosowany do przecietnego ucznia.
i on jest w stanie sobie poradzic z danym materialem.
Jeśli o mnie chodzi, nie miałam problemów z "jakością" materiału (no może z wyjątkiem fizyki) ale z jego ilością. Byłam profilu językowym i po prostu brakowało mi czasu na ćwiczenie matmy w wersji zaawansowanej - czego żądała od nas nauczycielka. Być może jestem mniej zdolna, być może długie dojazdy do szkoły zrobiły swoje. nie wiem, ale nie byłam w stanie zapamiętać wszystkich wzorów. Jednak gdy już dostałam wzór umiałam zrobić całość zadania. Ale ściągnięte było. I nie ma się co usprawiedliwiać.
Natomiast na studiach nie odważyłabym się ściągać sama przed sobą.
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:28   #276
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: ściąganie w szkole

Dobrze, gdy po latach ze szczegółowych dat i drzewek genealogicznych zostaje w glowie, że Ramzes to nie jest marka zamków do drzwi , ale jednak myslę, że gdy się ma te naście lat, ten rodzaj wiedzy nie stanowi raczej zagrożenia dla mlodego umysłu.


Ale co tam, lepiej się naogladać Matrixów i przyjść do szkoły z torbą podwędzoną gdzieś na poligonie.

Przykład amerykańskich szkół, skoro już nawiązałam.
Koniecznośc zatrudniania ochrony i kontrolowania, czy młodzież nie przynosi niczego, co mogłaby uzyc jako broni. I podnietapóźniej niektórych filmami w stylu Mlodzi Gniewni, jejq, biale i czarne (asertywne) 'buły' też wolą romansidła pod ławkami.
Kurczę, to chyba efekt masowej rozpaczy nad hormonami i ich działaniem, w umysłach młodych matematyków, którzy nie trawią przecież biologii.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:31   #277
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: ściąganie w szkole

kurde nie wiem po której stronie barykady stanąć
niby oczywiste a jednak

trąbią i trabią jak to polska młodzież bije wiedzą swoich rówieśników z zachodu ;wiemy gdzie Libia leży ,jak kolor ma flaga włoska ale czy ma to przełozenie na gospodarkę ,dobrobyt ... ?
już Einstein powiedział ,ze świat Amerykanina jest wielki jak jego gazeta no fakt -
tam znajdziemy ekspertow/i tylko / od wymiany zaworka o średnicy 4 cm u nas trzeba być ekspertem od wszystkiego i ..od niczego
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 20:35   #278
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: ściąganie w szkole

jak sie majne watek rozrosl

ja chcialam tylko dorzucic ,ze gospodyni wrocila

i bola ja jelita , o

__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:36   #279
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
kurde nie wiem po której stronie barykady stanąć
niby oczywiste a jednak

trąbią i trabią jak to polska młodzież bije wiedzą swoich rowieśników z zachodu ;wiemy gdzie Libia leży ,jak kolor ma flaga włoska ale czy ma to przełozenie na gospodarkę ,dobrobyt ... ?
już Einstein powiedział ,ze świat Amerykanina jest wielki jak jego gazeta no fakt -
tam znajdziemy ekspertow od wymiany zaworka o średnicy 4 cm u nas trzeba być ekspertem od wszystkiego i ..od niczego
Dziewczyny, nie rozbrajacie. jakie: ekspertem, jakie ekspertem? Po szkole średniej i maturze..??
Ekspertem to masz być (no, wypadałoby, abyś był) w tym, czym się później chcesz zajmować, mieć z tego pieniądze, tytuły , choćby ktoś, kto tylko uprawia kwiatki musi być od nich ekspertem.
Czy to, że człowiek powinien się orientować, że Flamandowie to nie są bohaterowie Świata Dysku () to ma być taki ekszpertyzm..?
^^

Cały Wizaż się śmieje z nagrania sondy ulicznej, gdzie Merykanie ;-) rzucają rewelacje w stylu: człowiek ma 4 nerki...
Hm....
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:36   #280
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: ściąganie w szkole

ŁAJKA- też racja. mamy licea ogólnokształcące, etc. a to w stanach większe zarobki i tym podobne. ale- jeśli te licea są to trzeba się dostosować jakoś. do studiów też, bo sami je wybieramy. a jak ktoś na studiach sie postara to i ekspertem się stanie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:41   #281
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Dobrze, gdy po latach ze szczegółowych dat i drzewek genealogicznych zostaje w glowie, że Ramzes to nie jest marka zamków do drzwi , ale jednak myslę, że gdy się ma te naście lat, ten rodzaj wiedzy nie stanowi raczej zagrożenia dla mlodego umysłu.


Ale co tam, lepiej się naogladać Matrixów i przyjść do szkoły z torbą podwędzoną gdzieś na poligonie.

Przykład amerykańskich szkół, skoro już nawiązałam.
Koniecznośc zatrudniania ochrony i kontrolowania, czy młodzież nie przynosi niczego, co mogłaby uzyc jako broni. I podnieta filmami w stylu Mlodzi Gniewni, jejq, biale i czarne (asertywne) 'buły' też wolą romansidła pod ławkami.
Kurczę, to chyba efekt masowej rozpaczy nad hormonami i ich działaniem w umysłach młodych matematyków, którzy nie trawią przecież biologii.
Zależy, którego Ramzesa masz na myśli, bo było ich 11
I wszyscy byli faraonami


Aha, to, że zdarza mi się ściągnąć, nie znaczy, że się naoglądałam Matrixów.
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 20:41   #282
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Dobrze, gdy po latach ze szczegółowych dat i drzewek genealogicznych zostaje w glowie, że Ramzes to nie jest marka zamków do drzwi
no nie da się ukryć. Tylko po co uczyć się w tym celu wszystkich tych tabelek? Nie lepiej "pogadać" na lekcji właśnie o owym Ramzesie, piramidach, wielkich bibliotekach, latarniach morskich itp.? Po latach u osoby "niezainteresowanej" np. matematyka ciągle zostanie informacja, że ów Ramzes nie jest marką zamków.
Tylko, że to już zależy od nauczyciela.
Mogę podać jeden zabójczy przykład historyka, który uczył w moim LO tylko pół roku (na szczęście) i gdy przyszedł temat Kartaginy, umiał nam powiedzieć, że jak był tam na wycieczce zatruł się kotletami... a potem na sprawdzianie wymagał właśnie tej paskudnej tabelki z tyłu książki... I teraz, po ładnych paru latach, gdy spotykam ludzi z LO i weźmie nas na wspominki nikt nie wie gdzie leży Kartagina, ale za to każdy pamięta te ch***** kotlety... Ludzie są bardziej nastawieni na słuchanie rzeczy ciekawych. I to działa nie tylko przy historii. Gdyby ktoś na fizyce pokazał mi doświadczenia, a nie kazał rysować wagoników w celu oznaczenia sił, pamiętałabym coś więcej niż wiadomości o układzie słonecznym.

edit
Cytat:
Czy to, że człowiek powinien się orientować, że Flamandowie to nie są bohaterowie Świata Dysku
właśnie, orientować się, wiedzieć, by nie zrobić z siebie idioty lub dla własnej satysfakcji. Ale niekoniecznie trzeba od razu potrafić wymieniać wszystkie stany USA.
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:42   #283
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
a jak ktoś na studiach sie postara to i ekspertem się stanie.
A jak się postara inaczej,to nie będzie.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:44   #284
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie rozbrajacie. jakie: ekspertem, jakie ekspertem? Po szkole średniej i maturze..??
Ekspertem to masz być (no, wypadałoby, abyś był) w tym, czym się później chcesz zajmować, mieć z tego pieniądze, tytuły , choćby ktoś, kto tylko uprawia kwiatki musi być od nich ekspertem.
Czy to, że człowiek powinien się orientować, że Flamandowie to nie są bohaterowie Świata Dysku () to ma być taki ekszpertyzm..?
^^.
Jasne ,dobrze zeby kazdy był ..ekspertem w swojej dziedzienie
Utopia
Dzisiaj ani studia tego nie gwarantują ani ..nic
Cóz z tego ,ze kujon wtenczas wykuje co inny ściagnie a braknie mu .hm instynktu no tego czegos co zycie serwuje i los i przypadek a czego jego skrupalatna rączka nie zanotowała w notesiku
Ekspert <zamyśla się > to wiecej niż 100 % frekwencja na zajeciach
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:47   #285
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ściąganie w szkole

Dziś prawdziwych ekspertów już nie ma i to od niczego.
Każdy swoją robotę odwala na odwal się .
I to dosłownie.
Brzmi śmiesznie,ale śmieszne to wcale nie jest-zwłaszcza,jak przyjdzie co do czego i się ma do czynienia z takim 'pożal się Boże' ekspertem.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:49   #286
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: ściąganie w szkole

Ano, jak to mowią, można przyprowadzić wielbłąda do wodopoju, ale nie można zmusić go, aby się napił.
Nic nigdy ani nigdzie nie gwarantowało bycia ekspertem; nic, poza pracą własną, to chyba jasne. Kujonów nie podziwiam, takich, którzy są zdziwieni, że ktoś ich na egzaminie pyta o coś, czego nie było w zeszycie - też niekoniecznie.
Cytat:
Aha, to, że zdarza mi się ściągnąć, nie znaczy, że się naoglądałam Matrixów.
Wiesz, no, ale grzebiąc w Twoim profilu, bezczelnie zauważam, że na brak czasu to raczej nie powinnaś narzekać.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:53   #287
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ściąganie w szkole

No i co komu po stodole,kiedy wewnątrz pusta .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 20:54   #288
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość

przezylam ciagi, fukcje, prawdopodobienstwa czy tez zadania chemiczne
na wyliczenie zawartosci czegos w czymś
jak rowniez znam tablice mendelejewa.
no patrz...ja tez, mimo tego, że zdarza mi sie ściagać.
zreszta nie widzę związku przyczynowo skutkowego. to, że sciagam nie oznacza, że jestm ograniczonym półmózgiem bez podstawowej wiedzy.

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Tak, jak Aete pisala - poziom jest dostosowany do przecietnego ucznia.
i on jest w stanie sobie poradzic z danym materialem.
To az takie cuda nie są.
Nawet na studiach przedmioty poboczne tez nie sa tak ciezkie, jak głowne ale nauczyc sie i zdac trzeba.
ja nie mówie, że ciężko jest, nie miałam nigdy problemów z uczeniem się, ale cenię swój czas i nie poswiecam go na pierdoły i uczenie sie, że jeden robal ma aparat gębowy kłujaco - ssący, a inny tylko i wyłacznie ssacy, a nie inny (chociaz jak widac i pierdoły w glowie zostają niechcacy).
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:01   #289
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: ściąganie w szkole

nie jestem za ściąganiem takim na maksa i szarpaniem ''wrednej ,nieżyczliwej ''kolezanki -ej no powiedz mi ! ;przymknę oko na takie tyci tyci tyci -jeśli młokos wie ,że na bank będzie elektrykiem i w drucikach będzie siedział to kurde niech luknie przez ramię jak sie pisze skuwka ale wypracowanie niech już sam wypoci - tak to obrazowo przedstawię
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 21:02   #290
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A jak się postara inaczej,to nie będzie.
Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Ekspert <zamyśla się > to wiecej niż 100 % frekwencja na zajeciach
nom.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:05   #291
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: ściąganie w szkole

Wszystko nieważne.

Zwyczajnie, nie ma co dorabiac ideologii, gdy czegoś się zrobić nie chce, gdy coś nam się nie podoba i nas nudzi, bo nie jest takie fajne jak francuski serial, że robią z czlowieka w szkole od razu chińskiego robotnika.
Uważam, po prostu, że coś jest nie tak, skoro tak wiele osób (myslę nie tylko o tym wątku), argumentując to różnymi Ważnymi Powodami, uważa, że ściąganie to nie tylko ułatwianie sobie życia, ale - że to jest coś, z powodu czego wręcz głupio by chyba bylo mieć wyrzuty sumienia.
Dla mnie np. to takie trochę spadnięcie nieba na glowę.

eot. Pozdrawiam, i życzę Wesołych.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:10   #292
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: ściąganie w szkole

ojej Ae.. życie
Deweloper moze okraść ludzi na miliony i sobie piknie plajtnąć a glodny może bułkę zwinąć -złodzieje ? zlodzieje !
ja tam nie dramatyzowałabym na luknięcie! na skuwkę -jak ma być ..ekspertem i mi porządnie! piec naprawić w przyszłości
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:12   #293
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ściąganie w szkole

Przykład.
Ktoś umie,a reszta klasy jest w tym konkretnym 'temacie' na bakier i proszą tego kogoś o 'pomoc',czyli podpowiadanie pewnymi 'sposobami',ta osoba się zgadza,przy czym,gdy przychodzi,co do czego-podpowiada na odwrót.
Prawidłowo postąpiła?
Bo przecież każdy mógł opanować to 'coś'.
A może nie fair?
Bo przecież obiecała pomóc.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:13   #294
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Każdy swoją robotę odwala na odwal się .
no wiadomo, poza tym wszyscy kradną!
az chciałoby sie powiedzieć: nie oceniaj innych po sobie...


Cytat:
Napisane przez ŁAJKA

Cóz z tego ,ze kujon wtenczas wykuje co inny ściagnie a braknie mu .hm instynktu no tego czegos co zycie serwuje i los i przypadek a czego jego skrupalatna rączka nie zanotowała w notesiku
Ekspert <zamyśla się > to wiecej niż 100 % frekwencja na zajeciach


nie ma co wydawać jednoznacznych sądów - pilny uczeń to niekoniecznie omnibus i świetny partner do dyskusji, a ściągający nie musi byc od razu ograniczonym ignorantem.
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:18   #295
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ściąganie w szkole

[1=e49053b4781f408f3584008 be78503b2c10ffec8;6054224]no wiadomo, poza tym wszyscy kradną!
az chciałoby sie powiedzieć: nie oceniaj innych po sobie...[/quote]

W takiej,a nie innej opinii utwierdzam się podczas lektury tego wątku.
Jak ktoś w szkole nie przykłada się do nauki,to w przyszłości nie będzie przykładał się do pracy.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:20   #296
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Przykład.
Ktoś umie,a reszta klasy jest w tym konkretnym 'temacie' na bakier i proszą tego kogoś o 'pomoc',czyli podpowiadanie pewnymi 'sposobami',ta osoba się zgadza,przy czym,gdy przychodzi,co do czego-podpowiada na odwrót.
Prawidłowo postąpiła?
Bo przecież każdy mógł opanować to 'coś'.
A może nie fair?
Bo przecież obiecała pomóc.
Bardzo nie fair
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:24   #297
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Bardzo nie fair
Uważam inaczej.
No,bez przesadyzmu.
Dlaczego ta osoba mogła przysiąść fałdów i się nauczyć (nawet,jeśli nie sprawiało jej to trudności,to systematyczną nauką do tego przecież doszła),a ktoś na łatwiznę sobie chciał pójść?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:25   #298
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Uważam, po prostu, że coś jest nie tak, skoro tak wiele osób (myslę nie tylko o tym wątku), argumentując to różnymi Ważnymi Powodami, uważa, że ściąganie to nie tylko ułatwianie sobie życia, ale - że to jest coś, z powodu czego wręcz głupio by chyba bylo mieć wyrzuty sumienia.
No i masz rację.

Cytat:
No,bez przesadyzmu.
Dlaczego ta osoba mogła przysiąść fałdów i się nauczyć (nawet,jeśli nie sprawiało jej to trudności,to systematyczną nauką do tego przecież doszła),a ktoś na łatwiznę sobie chciał pójść?
Jak to mówi poseł Cymański: Hola, hola!
W momencie gdy się zgodziła, a potem robi co innego jest to świństewkiem... i nie dotyczy przecież tylko i wyłącznie ściągania. Jeśli uważa, że to nie fair, że ona się uczyła a inni nie to niech od razu powie, co o tym myśli. Pomijając fakt, ze sytuacja jest sama w sobie dziwna.
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:26   #299
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Uważam inaczej.
No,bez przesadyzmu.
Dlaczego ta osoba mogła przysiąść fałdów i się nauczyć (nawet,jeśli nie sprawiało jej to trudności,to systematyczną nauką do tego przecież doszła),a ktoś na łatwiznę sobie chciał pójść?
Po co obiecywała ?
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 21:27   #300
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez iris_ek Pokaż wiadomość
No i masz rację.
A wiesz,że ściągając-sama sobie wyrządzasz krzywdę ?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-12 19:13:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.