Evra w USA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-26, 14:46   #1
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Exclamation

Evra w USA


Zwracam się z tym pytaniem nie tylko do dziewczyn ze "stanów", ale do wszystkich emigrantek, otóż.. zainteresował mnie artykuł ,który pojawił się w amerykańskiej prasie o zgonach i ogromnych problemach ze zdrowiem wśród niektórych dziewczyn stosujących plastry antykoncepcyjne Evra. Napiszcie jak te artykuły zostały przyjęte w waszych krajach? Były jakieś sprostowania? Bo do naszej Polski kochanej doszły już informacje,ze producent plasterków został pozwany do sądu i wogóle strach się ich bać Powiem szczerze,ze jestem troszkę zaniepokojona bo wkrótce sama mam zamiar zacząć ich używać, a obawiam się,że niektóre news'y dochodzą do naszego kraju lekko "zniekształcone"
Dziękuję za wszelkie info.
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 10:44   #2
oranżka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 20
Dot.: Evra w USA

tez swego czasu interesowałam sie tymi artykułami i dotarłam do takich informacji że tak naprawde nie ma wiarygodnych żródeł tych artykułów i że nikt nie przyznaje sie do wykonania jakich kolwiek badan na ten temat.wiem że były jakieś przypadki poważnych chorób ale nie były to powikłania po plasterkach a ogólenie po środkach horomonalnych starej daty, czyli tych z dużą dawka hormonów.mysle że producent nie zdecydował by sie wprowadzic na polski rynek produktu, który w Stanach by się nie sprawdził.
oranżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.