Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-02, 13:27   #1921
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

U nich nie ma wymiany.
Jest tylko zwrot.

Musisz złożyć osobne zamówienie.
I niestety wysyłka jest teraz płatna.

Szybko zwracają kasę (tylko musisz liczyć że paczka idzie około 4-5dni roboczych) i zazwyczaj do 2 dni od otrzymania do nich paczki zwrotnej masz na koncie.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 13:44   #1922
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
U nich nie ma wymiany.
Jest tylko zwrot.

Musisz złożyć osobne zamówienie.
I niestety wysyłka jest teraz płatna.

Szybko zwracają kasę (tylko musisz liczyć że paczka idzie około 4-5dni roboczych) i zazwyczaj do 2 dni od otrzymania do nich paczki zwrotnej masz na koncie.
Uhhh szkoda że nie wymieniają.
Często robią akcje darmowej wysyłki na YOOX?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 13:52   #1923
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
zapomniałam dodać :
ja też chcę do klubu!!! Największym moim hitem jest jak wybierałam sie na wyjazd, stoję już w windzie i odliczam w głowie czy wszystko wzięłam i gdzie włożyłam do torby, po kilku piętrach zorientowałam się że zapomniałam..... torby
nadam się?
Nadasz się , choć tu Prezeska rządzi .

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Zostajesz vicepreziem
A ja co, mam być zwykłym członkiem?
No dobra, nie jestem łasa na stołki i funkcje .

Btw - zdarza Wam się wracać sprawdzać czy drzwi od domu zamknięte albo żelazko wyłączone? Mnie notorycznie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 14:45   #1924
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

w sprawie promo w Douglasie - ja podawałam info, które przysłali mi smsem, że wybrane marki (ha ha ha) -30% w Złotych Tarasach do 30.06.
Potem ktoś pytał o to - ja byłam wczoraj w ZT i widziałam, że ta promocja nadal jest, są pojedyncze zapachy -50%, pojedyncze szt z kolorówki Clinique, Estee i innych marek -20, -30%
A był już lipiec
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 15:03   #1925
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

A ja się dziś wkurzyłam i to mocno. Poszłam do H&M oddać żakiet bo zwyczajnie kupiłam go pod wpływem chwili, a później w domu jakoś nie mogłam się przyzwyczaić, jeszcze TŻ powiedział, że kupiłam żakiet w stylu wczesnych lat osiemdziesiątych, no i stwierdziłam że jednak go nie chce. Paragon of kors miałam, ale potwierdzenia płatności kartą już nie, bo i tak zazwyczaj wyrzucam takie rzeczy, biorę paragony. A babka do mnie mówi, że skoro nie mam potwierdzenia płatności kartą to mi nie może zwrócić kasy, mogę sobie wybrać coś innego za tą cenę albo zwróci mi kasę na kartę podarunkową :/ cudnie. Wyjścia nie miałam, ale do choinki jasnej - ja nie chce karty podarunkowej tylko chce odzyskać moją kasę. Myślałam, żeby zabrać coś TŻ ale on nic nie chce, a ja się tak na nich wkurzyłam, że nie będę u nich kupować. Aaa i najlepsze jest to, że jak teraz "zapłacę" ową kartą i coś mi nie spasuje to znów zwrot na taką kartę dostanę. Kasy niet :/
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/

Edytowane przez Młoda86
Czas edycji: 2013-07-02 o 15:05
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 15:53   #1926
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

To jest normalna procedura, zwroty czy reklamacje zawsze są zwracane na tą kartę którą było płacone.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 16:04   #1927
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Zochawks nie wiem niestety, pierwszy raz tam zamawialam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 16:14   #1928
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
To jest normalna procedura, zwroty czy reklamacje zawsze są zwracane na tą kartę którą było płacone.
Owszem, ale skoro mam paragon, mam przy sobie kartę którą płaciłam, na paragonie też jest wyszczególnione jaka to karta itp. to w takiej sytuacji nie powinno być problemu. Po prostu H&M ma dużo zwrotów bo mają ciuchy lipnej jakości i w ten sposób chronią się przed zwrotem kasy. Wiadomo, że jak Ci dadzą taką kartę to czy chcesz czy nie i tak do nich przyjdziesz.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 16:16   #1929
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
zapomniałam dodać :
ja też chcę do klubu!!! Największym moim hitem jest jak wybierałam sie na wyjazd, stoję już w windzie i odliczam w głowie czy wszystko wzięłam i gdzie włożyłam do torby, po kilku piętrach zorientowałam się że zapomniałam..... torby
nadam się?

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------



czy ja wiem? Wg mnie zniosła to z godnością, na zasadzie: ja lubię róże a Ty fiołki, no i nic na to poradzisz. Każdy lubi co chce, wolność przecież
dobra, luz w temacie już.

no nie ogarnę tych melisek, naprawdę. Szkoda ze zdjęcia nie zrobiłam tego zassania, same byście zobaczyły jaka masakra. Jakbym kulę alwarium na nogę wcisnęła, takie stłoczone się wszystko zrobiło, coś w tym stylu jak na załączniku
ale ja mam stópkę jakby to ująć - ciut szerokawą, może dlatego?

PS> I Durny napis wizaż przysłonił wszystko co chciałam pokazać. Bomba
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nadasz się , choć tu Prezeska rządzi .


A ja co, mam być zwykłym członkiem?
No dobra, nie jestem łasa na stołki i funkcje .

Btw - zdarza Wam się wracać sprawdzać czy drzwi od domu zamknięte albo żelazko wyłączone? Mnie notorycznie .
Mi tez Czy drzwi zamknięte od domu, od samochodu, od piwnicy Czy kuchenka wyłączona, itp.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 16:18   #1930
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
To jest normalna procedura, zwroty czy reklamacje zawsze są zwracane na tą kartę którą było płacone.
Nie wiem jak teraz, ale kiedyś empik zwracał np. gotówkę, mimo, że zapłaty dokonywałam kartą. Wszystko zależy od rodzaju księgowości, jaką ma sklep.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 16:58   #1931
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mi tez Czy drzwi zamknięte od domu, od samochodu, od piwnicy Czy kuchenka wyłączona, itp.
Dziewczyny a propos nie wyłączania sprzętów itp. to ja się zaopatrzyłam w żelazko z tą funkcją samowyłączającą( i nawet raz to się przydała ) a od niedawna mam też taką kuchenkę, na której się programuje czas gotowania , tak więc problem zapominania opanowany, a pamiętam że wcześniej to szczególnie z żelazkiem to miałam schizy

Z drzwiami też spoko, bo mam jedne do korytarza, który prowadzi tylko do mojego mieszkania no i drugie wejściowe do mieszkania, tak więc zawsze któreś z nich zamknę

Zajrzałam do Sephory bo niby mają te wyprzedaże- no ale chyba dopiero rozkładali stand bo był taki pusty, albo już wszystko wymiecione. Z innych rzeczy to standardowo przeceniony Fekkai i Yes to carrots- miał ktoś jakieś rzeczy z tej firmy? Warto coś kupić?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 17:46   #1932
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

na stronie sephory można już zobaczyc niektóre przecenione produkty, ale konsultantki mówiły, że to tylko część, że w sklepach będzie ciekawsza ekspozycja
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 18:42   #1933
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A ja się dziś wkurzyłam i to mocno. Poszłam do H&M oddać żakiet bo zwyczajnie kupiłam go pod wpływem chwili, a później w domu jakoś nie mogłam się przyzwyczaić, jeszcze TŻ powiedział, że kupiłam żakiet w stylu wczesnych lat osiemdziesiątych, no i stwierdziłam że jednak go nie chce. Paragon of kors miałam, ale potwierdzenia płatności kartą już nie, bo i tak zazwyczaj wyrzucam takie rzeczy, biorę paragony. A babka do mnie mówi, że skoro nie mam potwierdzenia płatności kartą to mi nie może zwrócić kasy, mogę sobie wybrać coś innego za tą cenę albo zwróci mi kasę na kartę podarunkową :/ cudnie. Wyjścia nie miałam, ale do choinki jasnej - ja nie chce karty podarunkowej tylko chce odzyskać moją kasę. Myślałam, żeby zabrać coś TŻ ale on nic nie chce, a ja się tak na nich wkurzyłam, że nie będę u nich kupować. Aaa i najlepsze jest to, że jak teraz "zapłacę" ową kartą i coś mi nie spasuje to znów zwrot na taką kartę dostanę. Kasy niet :/
Jeśli reklamowałabyś towar jako wadliwy domagając się zwrotu gotówki, to uznając reklamację mają obowiązek Ci zwrócić pieniądze. Kiedyś w Kazarze po uznaniu mojej reklamacji butów proponowano mi właśnie coś w stylu karty do wykorzystanie na zakupy tylko u nich, ale stanowczo poprosiłam jednak o zwrot kasy i ją dostałam bez szemrania. Natomiast co do zasady sklep nie ma obowiązku przyjmować w ramach zwrotu rzeczy nie wadliwych (o ile nie jest to sprzedaż na odległość), jest to po prostu dobrą wolą firmy i niestety, wg mnie, mogą stawiać dodatkowe warunki. W H&M dostawałam zwykle przy zwracanych (niewadliwych) rzeczach pieniądze, ale jeśli płaciłam kartą płatniczą, to musiałam ją mieć przy sobie i zwrot kasy dostawałam przez tą kartę na konto. Nie wymagali jednak żadnych wydruków potwierdzenia patności. Ostatnio jednak zamiast kasy dostałam właśnie kartę podarunkową, ale za to ważną dwa lata, więc w sumie luz. Zgadzam się jednak, że zwrot gotówki do ręki to najlepsza opcja, wiadomo, ale chyba nic się na zmianę polityki firmy nie poradzi.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 19:54   #1934
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
....
i dokladnie - bardzo czesto ludzie, ktorzy nie widzieli melissek na zywo - a tylko plastikowe buty, ktorych pelno w sieciowkach teraz - i na tej podstawie oceniaja to mowia, ze "eee tam plastik, bleeeee" i nie rozumieja mej melisskowej milosci.. a melisski wyscielane sa i w srodku ta guma jest taka jakby satynowana


....

a ja z kolei nieznosze trampek. nie ogarne tego fenomenu teraz zwlaszcza po tym jak kilka moich kumpel conversy obtarly tak paskudnie jak nawet szpilki im nog nie zmasakrowaly co jak co - ale dla mnie jak juz but brzydki to niech choc wygodny bedzie u mnie np taka jest milosc do EMU - kocham je mimo, ze sa paskudne - bo sa przewygodne i cieple
ja akurat widziałam i macałam kilka razy (przez Was dziouchy), nie mam skojarzeń z plasticzankami z lat bodaj 80-tych, bo je pamiętam , ale dla mnie... nadal niekoniecznie, niemniej zupełnie dobrze rozumiem, że komuś się mogą podobać

co do trampek, wiesz - kazda noga reaguje inaczej, nie wiem jak u Twoich koleżanek, ale może właśnie chodzi o nagłe przestawienie ze szpilki na trampki, inaczej się jednak noga układa

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
...

dzięki za zrozumienie, dziewczyny w pracy jak kiedyś pierwszy raz usłyszały jak my ze sobą przez telefon rozmawiamy to stwierdziły, że my to się chyba musimy strasznie nie lubić
to jakieś cifne te Twoje kolegówny pracowe - jak widać wyraz twarzy/słychać ton i tembr głosu, to łatwo się zorientować, jaki jest prawdziwy sens słow, w koncu nie od dziś wiadomo, że większość przekazu idzie niewerbalnie

w necie jest gorzej niestety przez te braki niewerbalne, emotki nie wszystko zalatwiają

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
...

A ja co, mam być zwykłym członkiem?
No dobra, nie jestem łasa na stołki i funkcje .

.....
oj tam, oj tam - moim zdaniem Moniq wykazała się tak jak rodzice słynnego Kevina, tyle że refleks miała jednak szybszy

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny a propos nie wyłączania sprzętów itp. to ja się zaopatrzyłam w żelazko z tą funkcją samowyłączającą( i nawet raz to się przydała ) a od niedawna mam też taką kuchenkę, na której się programuje czas gotowania , tak więc problem zapominania opanowany, a pamiętam że wcześniej to szczególnie z żelazkiem to miałam schizy

....
ja miałam kiedyś prostownicę Braun, też z samowyłączaniem, ale pierwszy raz jak nie miałam pewności czy wyłączyłam, to nawet do Brana się z pracki dodzwoniłam, stanie raczej słyszalnej paniki i upewniałam czy aby napewno się ten model wyłączy(ł)

podejrzewam, że mina pani po drugiej stronie była bezcenna

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
na stronie sephory można już zobaczyc niektóre przecenione produkty, ale konsultantki mówiły, że to tylko część, że w sklepach będzie ciekawsza ekspozycja
byłam dziś w S. na Marszałkowskiej, bo mi po drodze było i raczej niewiele było poza tym co na stronie ale, to może dlatego, że początek
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 20:07   #1935
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41591949]Z tego, co kojarze ubierasz sie bardzo kolorowo. U mnie w szafie dominuje czern, zielen i granat. Wcale sie nie dziwie, ze moje zakupy Ci sie nie podobaja .
Ja przy Tobie pewnie jak zla krolowa z bajki wygladam .

Sama szmina jest przerazajaca; wyglada jakby czarna byla. Przy niej Rebel MACa za delikates robi. Po rozsmarowaniu robi sie "winiasta".
[/QUOTE]

Ja bym ten płaszczyk chętnie przygarnęła, lubię takie i dodatkowo jest w jednym z moich ulubionych kolorów (granat).

A co do szminki, to ogromnie kusi

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dołączasz do klubu?
Jak najbardziej, w końcu warunki spełniam z naddatkiem

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja z kolei nieznosze trampek. nie ogarne tego fenomenu teraz zwlaszcza po tym jak kilka moich kumpel conversy obtarly tak paskudnie jak nawet szpilki im nog nie zmasakrowaly co jak co - ale dla mnie jak juz but brzydki to niech choc wygodny bedzie u mnie np taka jest milosc do EMU - kocham je mimo, ze sa paskudne - bo sa przewygodne i cieple
Mnie prawie każdy nowy but obciera - muszę "frycowe" odcierpieć po zakupie. Ale nie Conversy. To jedyne buty, które po prostu zakładam na nogi i śmigam - nieważne, czy są skórzane czy z materiału.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 20:15   #1936
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Tez sobie kupiłam żelazko z funkcja strażaka bo notorycznie zostawialam włączone po zakupie nowego jakoś zaczęłam pamiętać o wyłączeniu ale komfort psychiczny bezcenny.
Czasami mi się zdarza nie wyłączyć , ale znacznie rzadziej

W ubiegłym roku mialm okres wyjątkowego stresu i byłam tak rozkojarzona i zapominalska jak jeszcze nigdy
Ile ja się auta na parkingach naszukalam, co wcześniej mi się nie zdarzalo.
I ile garów spalilam
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 21:06   #1937
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
na stronie sephory można już zobaczyc niektóre przecenione produkty, ale konsultantki mówiły, że to tylko część, że w sklepach będzie ciekawsza ekspozycja

Znalazłam na stronie S.

ESTÉE LAUDER
DayWear Advanced Multi-Protection Anti-Oxidant Crème
krem na dzień 15 ml
cena regularna 65 zł
cena promocyjna 51,90 zł
-30%

za tą cenę żal nie brać
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 21:32   #1938
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziweczęta, opłaca się kupić z Nuxe ten suchy olejek z drobinkami lub bez?
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 21:39   #1939
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

byłam dziś w S. na Marszałkowskiej, bo mi po drodze było i raczej niewiele było poza tym co na stronie ale, to może dlatego, że początek
no właśnie zapomniałam dopisać, że dziewczyny mówiły, że nie wszystko wyłożą od razu. lepiej zgłosić się za kilka dni
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 21:42   #1940
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Znalazłam na stronie S.

ESTÉE LAUDER
DayWear Advanced Multi-Protection Anti-Oxidant Crème
krem na dzień 15 ml
cena regularna 65 zł
cena promocyjna 51,90 zł
-30%

za tą cenę żal nie brać
cosik mi się nie zgadza: 65 - 30% = 45,5
czy te 30% jest od promocyjnej 51,90?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 21:45   #1941
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

to jakieś cifne te Twoje kolegówny pracowe - jak widać wyraz twarzy/słychać ton i tembr głosu, to łatwo się zorientować, jaki jest prawdziwy sens słow, w koncu nie od dziś wiadomo, że większość przekazu idzie niewerbalnie

w necie jest gorzej niestety przez te braki niewerbalne, emotki nie wszystko zalatwiają

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------



oj tam, oj tam - moim zdaniem Moniq wykazała się tak jak rodzice słynnego Kevina, tyle że refleks miała jednak szybszy

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------



ja miałam kiedyś prostownicę Braun, też z samowyłączaniem, ale pierwszy raz jak nie miałam pewności czy wyłączyłam, to nawet do Brana się z pracki dodzwoniłam, stanie raczej słyszalnej paniki i upewniałam czy aby napewno się ten model wyłączy(ł)

podejrzewam, że mina pani po drugiej stronie była bezcenna
1. wiesz, to było w dużej formie, boksy te sprawy więc ani nie słuchały bardzo wszystkiego, ani twarzy nie widziały więc mogły z samego powitania wywnioskować że coś nie teges później je uświadomiłam i juz się nie dziwiły
2. prawdopodobnie jestem ostatnią osobą na Ziemi która nie widziała Kevina (i nie chcę) więc nie wiem co oni tam zmalowali, ale rozumiem że rozgarnięciem się nie popisali
3. z dzwonieniem na infolinię rządzisz w pełni uzasadniony wybór na prezeskę chciałabym usłyszeć nagranie tej rozmowy, na pewno umiliłas dziewczynie dzień w pracy

do żadnych drzwi ani żelazek się nie wracam, drobiazgami się nie zajmuję jak widac ja od razu z grubszej rury uderzam kiedyś wracając z wesela zapomniałam butów ale za to z flaszką przyjechałam więc stratna nie byłam
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 21:50   #1942
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dziweczęta, opłaca się kupić z Nuxe ten suchy olejek z drobinkami lub bez?

Od kilku lat kupuję na lato ten olejek w wersji z drobinkami i bardzo sobie chwalę. Fajnie podkreśla opaleniznę (także tą sztuczną, samoopalaczową) Drobinki są delikatne, ładne się mienią. W pierwszej chwili po użyciu skóra wydaje się być bardzo tłusta, ale to ważenie szybko ulatuje.
Generalnie już nie wyobrażam sobie lata bez tego olejku
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 22:02   #1943
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Co do roztargnienia to mi wczoraj do pracy kurier przyniósł melisski. Po pracy poszłam na rynek kupić warzywa (bob mój ukochany ) idę sobie z nimi idę i na przejściu dla pieszych sie zorientowałam ze czegoś mi brakuje sprintem pognalam do straganu, na szczęście pudło z nimi nadal sobie leżało tam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 22:08   #1944
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
cosik mi się nie zgadza: 65 - 30% = 45,5
czy te 30% jest od promocyjnej 51,90?
30% od promocyjnej to by za dobrze było
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 22:10   #1945
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
30% od promocyjnej to by za dobrze było
czyli nie jest to tak czy owak -30%
S. kłamie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 22:12   #1946
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Misian, wiesz jakie w Polandzie są "promocje", śmiech na sali
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 22:24   #1947
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dziweczęta, opłaca się kupić z Nuxe ten suchy olejek z drobinkami lub bez?
mam z drobinkami i go uwielbiam
polecam na lato, skóra opalona posmarowana olejkiem wygląda bosko
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 22:53   #1948
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Misian, wiesz jakie w Polandzie są "promocje", śmiech na sali
no wiem, tylko jak się pisze 30% to wypadałoby się rachunku trzymać, bo jak widać nawet mnie, artytmetycznie ułomnej, się oczach rzuciło
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 07:36   #1949
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Może ktoś będzie zainteresowany: w sklepie matique.pl na wszystkie kosmetyki marki Madara 20% rabatu.
To bardzo fajna marka, wyższa półka kosmetyków natralnych ostatnio po sieci wyprzedają swoją starą serię - tutaj także najnowsza w promocji, Time Miracle. Miałam z niej krem p/oczy (wprawdzie producent przeznacza tą serię dla przedziału 45+ ale spokojnie mogę go polecić osobom młodszym). Po rabacie wychodzi niecała 100
Także jeśli któraś może szuka akurat dobrej pielęgnacji pod oka, to jest okazja spróbować
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 08:13   #1950
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny, a skoro o trampkach mowa, to gdzie kupujecie conversy? Na gruperze/grouponie jest teraz promo - za 189 zł, ale chciałabym taniej

To będą moje pierwsze trampki od lat
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.