Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 19:15   #2101
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41640176]A kwasy?

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------



Skad wiesz, ze podroby? Ja takie wrazenie odnioslam, gdy sprzedawali paski Hugo Bossa za 99 zl .[/QUOTE]

Co do kwasów to nie wiem, w sumie nigdy nie próbowałam także wiesz, nie wiem czego się spodziewać, co wybrać itp.

TŻ mi wspominał jak to kumpel wziął sobie takiego Kindle'a choć miał możliwość ściągania go z USA, ale wziął ten i się okazało, że jednak się różnią i to niestety podróba. Nie mam pojęcia jak się sprawa zakończyła, fakt, że w ogóle coś takiego się wydarzyło. Poza tym ja zerkałam znowuż na ciuchy i też odniosłam takie wrażenie, że coś jest nie tak.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:33   #2102
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41636473]Wiem, Tiniaczek pisala kiedys . Niestety post domestosowy zostal skasowany i nie dane mi bylo zobaczyc .

Bloga tej pani nie przegladam. Zestawy takie se. Pamietam, ze jeszcze rok temu od stop do glow byla Zara. Nie zrozum mnie zle, lubie Zare. Jestem jednak w stanie ubrac sie tam tak, ze nie wygladam jak manekim. W przypadku tez pani niestety tak bylo.

Do tego nie znosze postow, w ktorych brak info, ze cos autor dostal za darmo. U Tuskowej jest tak samo. Jej bloga zreszta tez nie znosze. Cmokasnie do porzygania. Ostatnio na Pudelku (moja lektura z rana do mycia zabkow ) swietny post byl o tym jak dziewcze sie ceni i ile chce, aby zareklamowac jakis towar. O reklamie ani slowa of kors w tresci posta. Temptalia tutaj jest klasa sama w sobie. Potrafi piatki Diora dostac a i tak walnie "F" . To mi sie podoba.

Do tego nie lubie tez nadmiaru Fotoszopa. Jest pewna wizazowa blogerka, ktora tyle Fotoszopa wali, ze bywalo, ze nie potrafilam po swatchach rozpoznac kosmetykow, ktore sama mam .


Zreszta blogerki polskie to klasa sama w sobie . Bylam raz na nieformalnym mini spotkaniu. Oficjalnie dziewczyny sympatyczne, mile a na zywo tak zaczely dupe innym blogerkom obrabiac, ze glowa mala (wszystkie blogi i obrabiajacych i obrabianych w wizazowych kregach znane, wiec w szoku bylam tym bardziej): dowiedzialam sie, ktorej odbija, bo dzieci miec nie moze, ktora prawdopodobnie w psychiatryku byla, ktora rzucil chlop. Myslalam, ze padne. Dla mnie to nie do pojecia bylo. Tym bardziej, ze one sie znaly a mnie pierwszy raz widzialy.[/QUOTE]

Podczytywalam blogerskie watki, tam takich perelek bylo mnostwo. M.in. ta sama blogerke oskarzono, ze w jej konkursie laptopa wygrala mama A czy to prawda? Fakt faktem sporo wokol niej fermentu

Kevchaa, dobre, pani Podszewka musiala miec nietega mine

James, wspolczuje, buractwo jest wszedzie.

Miss, dobrze, ze mama nie dala sobie wejsc na glowe.

Nigdy z Gruponow nie korzystalam, kilka razy z tutejszego serwisu Buyapowa, nigdy nie mialam problemow.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2013-07-04 o 19:39 Powód: dopisek
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:42   #2103
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Podczytywalam blogerskie watki, tam takich perelek bylo mnostwo. M.in. ta sama blogerke oskarzono, ze w jej konkursie laptopa wygrala mama A czy to prawda? Fakt faktem sporo wokol niej fermentu.

Linkuj .


Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
James, wspolczuje, buractwo jest wszedzie..
Dziekowac. Jutro zadzwonie do Grouponu i zobaczymy .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nigdy z Gruponow nie korzystalam, kilka razy z tutejszego serwisu Buyapowa, nigdy nie mialam problemow.
Bo to Polska wlasnie .

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Co do kwasów to nie wiem, w sumie nigdy nie próbowałam także wiesz, nie wiem czego się spodziewać, co wybrać itp.
Ja bym na Twoim miejscu jeszcze kwasow sprobowala.
U mnie oczyszczanie manualne nic nie daje. Nazajutrz zaskorniki znow beda. Jak sie ma tendencje do nich to niestety tak jest.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:48   #2104
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41640862]
Linkuj .




Dziekowac. Jutro zadzwonie do Grouponu i zobaczymy .

[/QUOTE]

Smigam na rower, poszukam pozniej
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:49   #2105
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41640862]
Ja bym na Twoim miejscu jeszcze kwasow sprobowala.
U mnie oczyszczanie manualne nic nie daje. Nazajutrz zaskorniki znow beda. Jak sie ma tendencje do nich to niestety tak jest.[/QUOTE]


A możesz coś konkretnego polecić?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:13   #2106
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A możesz coś konkretnego polecić?
Przyłączam się do prośby. Ostatnio moja cera szaleje i przyzwyczajam się do myśli, ze po lecie trzeba będzie zrobić z nią gruntowny porządek.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:32   #2107
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja się boję, ale ostatnio mi ginekolog powiedziała, że faktycznie coś z tą cerą trzeba zrobić, bo kosmetyki mogą mi nie pomóc. Wysuszam niespodzianki i całą skórę, a ona zaczyna produkować sebum i tak w koło macieju. Potem nawilżanie, potem niespodzianki i tak cały czas. A tu trzeba porządnie oczyścić i będę mieć spokój. No i w sumie tak sobie pomyślałam, że skoro mimo tapety kobita zauważyła to jednak coś jest na rzeczy. Jednakże waham się nadal
nie rób tego
nie będziesz mieć spokoju po mechanicznym oczyszczaniu u kosmetyczki.
Zaufaj mi
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 21:46   #2108
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Co do kwasów to nie wiem, w sumie nigdy nie próbowałam także wiesz, nie wiem czego się spodziewać, co wybrać itp.

TŻ mi wspominał jak to kumpel wziął sobie takiego Kindle'a choć miał możliwość ściągania go z USA, ale wziął ten i się okazało, że jednak się różnią i to niestety podróba. Nie mam pojęcia jak się sprawa zakończyła, fakt, że w ogóle coś takiego się wydarzyło. Poza tym ja zerkałam znowuż na ciuchy i też odniosłam takie wrażenie, że coś jest nie tak.

Mi na cerę bardzo pomogło jedzenie kaszy jaglanej (oczyszcza krew) i krem olay polecany w KWC (ten 100 ml do cery tłustej i mieszanej).
Jak miałam większe problemy to chodziłam do apteki po maść duac (normalnie jest na receptę, ale mówiłam że chcę tylko na plecy i mi zazwyczaj panie sprzedawały bez recepty)
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 22:21   #2109
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41639587]
Daj znac jak znajdziesz to, czego szukasz .[/QUOTE]

Już wszystko wiem
Okazało się, że ten lakier który pokazywałam na pierwszym zdjęciu to Jessica nr 720, to późniejsze zdjęcie gdzie trzyma torebkę z kolcami to Essie- Maximillian Strasse Her.
Dzisiaj zadałam jeszcze raz pytanie i dostałam odpowiedź

Czy ktoś coś wie na temat lakierów Jessica? Bo dla mnie to nowość. Lakiery są po 45 zł. i z tego co się zorientowałam, tak na szybko, chyba tylko można je kupić w salonach kosmetycznych i przez internet.
Tylko tu znalazłam swatche: http://za-wysoko.blogspot.com/2012/0...d-jessica.html
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 22:35   #2110
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja się boję, ale ostatnio mi ginekolog powiedziała, że faktycznie coś z tą cerą trzeba zrobić, bo kosmetyki mogą mi nie pomóc. Wysuszam niespodzianki i całą skórę, a ona zaczyna produkować sebum i tak w koło macieju. Potem nawilżanie, potem niespodzianki i tak cały czas. A tu trzeba porządnie oczyścić i będę mieć spokój. No i w sumie tak sobie pomyślałam, że skoro mimo tapety kobita zauważyła to jednak coś jest na rzeczy. Jednakże waham się nadal



Misian, racja. Wczoraj miałam okazję się o tym przekonać (ponownie i od tej samej osoby) - ma chyba poziom fałszu na levelu 100

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Tak, a propos Grouponu, to powiem Wam, że wiem z pewnego źródła, że np. te bony na koszulki Tommy Hilfiger albo czytniki Kindle, które tam można spotkać to wszystko podróby. A sama spółka też nie jest w najlepszej kondycji niestety.

Ja mam podobnie, przesusz z przetłuszczaniem. Ale dzis odkryłam cos fajnego, a mianowicie krem na dzień Pat&Rub. Jak nalozyłam to chwile mnie pieklo (wczesniej robiłam peeling), troche sie zaczerwieniłam, a po jakims czasie cera po prostu cud-miód, świetlista, przejrzysta, miękka, nawilzona, zmniejszone pory, az Tż zauwazyl jak z pracy przyszedł, wiec to nie moze byc moje złudzenie jedynie.

Krem ma zasadniczo tylko jedną wadę, która dosc skutecznie odbiera mi przyjemnosc z jego stosowania. Zapach.

Może któras pamieta jak kiedys pisałam, ze próbka kremu koloryzującego śmierdzi według mnie publiczna toaletą, ale nie wiedzialam o co dokładnie chodzi? Otóż juz wiem, bo ten krem niestety pachnie tak samo, wiec to nie moze byc przypadek... Zapach przypomina mi zapach toalet w pociągach PKP. Pewnie gdybym nie jezdziła pociągami najpierw 4 lata liceum, a potem jeszcze kawał studiow to by mi sie tak zle nie kojarzylo, bo sam zapach zapewne obiektywnie patrząc zły nie moze byc, ale po prostu nie moge sie pozbyc tego okropnego skojarzenia. Tż niestety potwierdził, ze również czuje zbieznosc aromatów... Boje sie, ze ktoś obcy równiez poczuje te zbieżność jak wyjde z domu, bo zapach jest dosyc silny

Nie zmienia to jednak faktu, ze krem super działa na mnie i bede go stosowac, ale po posmarowaniu twarzy czuje sie mało higienicznie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 22:55   #2111
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A możesz coś konkretnego polecić?
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Przyłączam się do prośby. Ostatnio moja cera szaleje i przyzwyczajam się do myśli, ze po lecie trzeba będzie zrobić z nią gruntowny porządek.
Ja bym na poczatek jakis delikates sprobowala. Mozesz naturalnie na kwasy sie wybrac do salonu czy dermatologa. Ja bym jednak zaczela od wlasnych eksperymentow.
Moj ulubiony kwas to ten. Nakladalam solo na noc.
Mialam tez kiedys ten. Ten naklada sie co jakis czas na 10 minut. Efekty praktycznie zadne. Mialam jeszcze jakies toniki z ZSK cz BU. Wysuszaly a twarz dalej blee. Lysanel jeszcze kiedys uzywalam. Efekty takie sobie, przesusz i pieklo (musialam suszarka sobie na twarz dmuchac przy nakladaniu). Uzywalam tego sporo wiecej, ale na chwile obecne te mi najbardziej w pamieci utkwily.


Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Już wszystko wiem
Okazało się, że ten lakier który pokazywałam na pierwszym zdjęciu to Jessica nr 720, to późniejsze zdjęcie gdzie trzyma torebkę z kolcami to Essie- Maximillian Strasse Her.
Dzisiaj zadałam jeszcze raz pytanie i dostałam odpowiedź

To dobrze mi sie zdawalo, ze widze wszedzie co innego .

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Czy ktoś coś wie na temat lakierów Jessica? Bo dla mnie to nowość. Lakiery są po 45 zł. i z tego co się zorientowałam, tak na szybko, chyba tylko można je kupić w salonach kosmetycznych i przez internet.
Tylko tu znalazłam swatche: http://za-wysoko.blogspot.com/2012/0...d-jessica.html
Lakiery od lat sa na Feelu. Nie wiem jednak jak z jakoscia.

http://www.makeupalley.com/product/s...Brand/Polishes

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-07-04 o 22:59
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 23:00   #2112
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41644274]Ja bym na poczatek jakis delikates sprobowala. Mozesz naturalnie na kwasy sie wybrac do salonu czy dermatologa. Ja bym jednak zaczela od wlasnych eksperymentow.
Moj ulubiony kwas to ten. Nakladalam solo na noc.
Mialam tez kiedys ten. Ten naklada sie co jakis czas na 10 minut. Efekty praktycznie zadne. Mialam jeszcze jakies toniki z ZSK cz BU. Wysuszaly a twarz dalej blee. Lysanel jeszcze kiedys uzywalam. Efekty takie sobie, przesusz i pieklo (musialam suszarka sobie na twarz dmuchac przy nakladaniu). Uzywalam tego sporo wiecej, ale na chwile obecne te mi najbardziej w pamieci utkwily.





To dobrze mi sie zdawalo, ze widze wszedzie co innego .



Lakiery od lat sa na Feelu. Nie wiem jednak jak z jakoscia.[/QUOTE]


O prosze, mam go, dostałam gratis do zakupów kiedys i nie wiedziałam za bardzo co mam z tym zrobic, bo napis na opakowaniu głosi, ze jest do ultradzwiekow :P i tak sobie leżał Skoro tak polecasz, to dzis sobie zaaplikuje

A czesto go stosujesz? Jakies dodatkowe zabiegi do tego zeby lepiej działał?
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 06:29   #2113
mirella102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 36
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[QUOTE=OlaM;41634004]Namiar na laser się przyda, tylko nie bardzo rozumiem, jak emla ma wpłynąć na wiekszą/szybszą skuteczność zabiegu, jak to tylko preparat znieczulający miejscowo skórę .


Poprzez znieczulenie mamy wyższy próg bólu. A czym wyższa jest moc lasera , tym bardziej boli i wtedy szybciej pozbywamy się włosów. Z tym, że pierwszy zabieg chyba lepiej jest zrobić bez maści, żeby zobaczyć jak wrażliwą mamy skórę.
mirella102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 08:24   #2114
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mirella102 Pokaż wiadomość

Poprzez znieczulenie mamy wyższy próg bólu. A czym wyższa jest moc lasera , tym bardziej boli i wtedy szybciej pozbywamy się włosów. Z tym, że pierwszy zabieg chyba lepiej jest zrobić bez maści, żeby zobaczyć jak wrażliwą mamy skórę.
Aaa, teraz rozumiem .
Ja próg bólu mam wysoki, a jeszcze jak wiem, że dla lepszych efektów warto pocierpieć, to już w ogóle dużo zniosę .

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Już wszystko wiem
Okazało się, że ten lakier który pokazywałam na pierwszym zdjęciu to Jessica nr 720, to późniejsze zdjęcie gdzie trzyma torebkę z kolcami to Essie- Maximillian Strasse Her.
Dzisiaj zadałam jeszcze raz pytanie i dostałam odpowiedź

Czy ktoś coś wie na temat lakierów Jessica? Bo dla mnie to nowość. Lakiery są po 45 zł. i z tego co się zorientowałam, tak na szybko, chyba tylko można je kupić w salonach kosmetycznych i przez internet.
Tylko tu znalazłam swatche: http://za-wysoko.blogspot.com/2012/0...d-jessica.html
Czyli jednak była tak miła i odpowiedziała. Zatem moja wcześniejsza kąśliwa uwaga była na wyrost .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 09:31   #2115
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja się boję, ale ostatnio mi ginekolog powiedziała, że faktycznie coś z tą cerą trzeba zrobić, bo kosmetyki mogą mi nie pomóc. Wysuszam niespodzianki i całą skórę, a ona zaczyna produkować sebum i tak w koło macieju. Potem nawilżanie, potem niespodzianki i tak cały czas. A tu trzeba porządnie oczyścić i będę mieć spokój. No i w sumie tak sobie pomyślałam, że skoro mimo tapety kobita zauważyła to jednak coś jest na rzeczy. Jednakże waham się nadal



Misian, racja. Wczoraj miałam okazję się o tym przekonać (ponownie i od tej samej osoby) - ma chyba poziom fałszu na levelu 100

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Tak, a propos Grouponu, to powiem Wam, że wiem z pewnego źródła, że np. te bony na koszulki Tommy Hilfiger albo czytniki Kindle, które tam można spotkać to wszystko podróby. A sama spółka też nie jest w najlepszej kondycji niestety.
Potwierdzam, wszystkie ciuchy na Grouponie to podróby, byłam z Tż w 2 hurtowniach, które zaopatrują sprzedawców z Grouponów i towar MASAKRA, nawet LV za 150zł się znalazła i Pan był święcie przekonany, że to oryginał, TH, lacoste, adidas, D&G.. Byłam w szoku, że tyle rzeczy przez tą stronę się sprzedaje, firmy trzepią niezłą kasę a klienci potem piszą po forach, że ciuchy TH to szajs, co się po paru praniach niszczy;/
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 09:38   #2116
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Potwierdzam, wszystkie ciuchy na Grouponie to podróby, byłam z Tż w 2 hurtowniach, które zaopatrują sprzedawców z Grouponów i towar MASAKRA, nawet LV za 150zł się znalazła i Pan był święcie przekonany, że to oryginał, TH, lacoste, adidas, D&G.. Byłam w szoku, że tyle rzeczy przez tą stronę się sprzedaje, firmy trzepią niezłą kasę a klienci potem piszą po forach, że ciuchy TH to szajs, co się po paru praniach niszczy;/
Jestem w szoku, przeciez sprzedaż faków to przestępstwo, jak to możliwe, że tak dużej firmie uchodzi na sucho?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:51   #2117
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

do kobiet z Trojmiasta: wyprzedaz w Marionnaud z okazji likwidowania sklepu w Tesco w Gdansku
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:57   #2118
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

James, współczuję tej niemiłej (delikatnie rzecz ujmując) sytuacji w gabinecie. Nie wiem co napisać. Chyba tylko tyle, że ręce opadają...

Co do współpracy z firmami typu Groupon/Gruper mam trochę doświadczenia od strony sprzedającego. Szczegółów opisywać nie będę, ale ja nie korzystam z tego typu ofert. A już na pewno nie z usług
Tam firma "wrzucająca" swój towar/usługi albo liczy na szybki zysk, albo na reklamę. Jakość to dla wszystkich "zaangażowanych" w tę współpracę to sprawa drugorzędna (to też tak delikatnie ujmując).
Na pewno są firmy, które postępują uczciwie, ale wydaje mi się, że jeśli ktoś uczciwy być nie chce to Groupon/Gruper mu tego absolutnie nie utrudnia.

Mam nadzieję, że kiedyś to się w PL zmieni.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:01   #2119
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Potwierdzam, wszystkie ciuchy na Grouponie to podróby, byłam z Tż w 2 hurtowniach, które zaopatrują sprzedawców z Grouponów i towar MASAKRA, nawet LV za 150zł się znalazła i Pan był święcie przekonany, że to oryginał, TH, lacoste, adidas, D&G.. Byłam w szoku, że tyle rzeczy przez tą stronę się sprzedaje, firmy trzepią niezłą kasę a klienci potem piszą po forach, że ciuchy TH to szajs, co się po paru praniach niszczy;/
Nie mam doświadczenia z gruponem, ale kiedyś kupowałam tż polo TH z allegro, jak wiadomo też z wątpliwego źródła, pamiętam, że ten sprzedawca miał również sklep internetowy i wystawiał swoje produkty na jakimś gruponie czy gruperze już nie pamiętam dokładnie. Zaryzykowałam zakup, bo tż kupuje również ubrania w salonie TH w Klifie (ale ze względu na ceny głównie na wyprzedażach) i stwierdziłam, że jak otrzymam to polo to porównam z tym które mam z salonu (a kupowałam takie samo bo niechcący zniszczyłam mu je wybielaczem ). Poza tym cena mnie skusiła , coś ponad stówę podczas gdy w salonie ponad dwa razy drożej. Okazało się, że są identyczne, a porównałam dokładnie wszystko, materiał, wielkość, wszywki nawet czcionki na wszywkach. . Więc, albo super podrabiają, albo w salonach też sprzedają podróby .
To się oczywiście tyczy tego konkretnego sprzedawcy, nie uogólniam, bo różnie to bywa .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 11:02   #2120
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, przeciez sprzedaż faków to przestępstwo, jak to możliwe, że tak dużej firmie uchodzi na sucho?
Ja też nie wiem jak ten 'biznes' się kręci.
Chcieliśmy z Tż sprzedawać oryginalne ciuchy 'z wyższej półki' to groupon nie zgodził się na nasze warunki i na cene np 300/500zł, bo 'nie', najwyższą cenę jaką mogliśmy zaproponować to max 150zł, więc jak ten towar ma być oryginalny? Kpina, ja już skutecznie się wyleczyłam z takich okazji
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:07   #2121
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

A propos podrób to ja niedawno dowiedziałam się, że w Chinach podrabiana jest nawet karma dla kotów (zwierząt) Royal Canin. Podobnież firma zastanawia się, czy nie przejść wyłącznie na formę sprzedaży w gabinetach wet.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:08   #2122
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie, przesusz z przetłuszczaniem. Ale dzis odkryłam cos fajnego, a mianowicie krem na dzień Pat&Rub. Jak nalozyłam to chwile mnie pieklo (wczesniej robiłam peeling), troche sie zaczerwieniłam, a po jakims czasie cera po prostu cud-miód, świetlista, przejrzysta, miękka, nawilzona, zmniejszone pory, az Tż zauwazyl jak z pracy przyszedł, wiec to nie moze byc moje złudzenie jedynie.

Krem ma zasadniczo tylko jedną wadę, która dosc skutecznie odbiera mi przyjemnosc z jego stosowania. Zapach.

Może któras pamieta jak kiedys pisałam, ze próbka kremu koloryzującego śmierdzi według mnie publiczna toaletą, ale nie wiedzialam o co dokładnie chodzi? Otóż juz wiem, bo ten krem niestety pachnie tak samo, wiec to nie moze byc przypadek... Zapach przypomina mi zapach toalet w pociągach PKP. Pewnie gdybym nie jezdziła pociągami najpierw 4 lata liceum, a potem jeszcze kawał studiow to by mi sie tak zle nie kojarzylo, bo sam zapach zapewne obiektywnie patrząc zły nie moze byc, ale po prostu nie moge sie pozbyc tego okropnego skojarzenia. Tż niestety potwierdził, ze również czuje zbieznosc aromatów... Boje sie, ze ktoś obcy równiez poczuje te zbieżność jak wyjde z domu, bo zapach jest dosyc silny

Nie zmienia to jednak faktu, ze krem super działa na mnie i bede go stosowac, ale po posmarowaniu twarzy czuje sie mało higienicznie
Podlinkujesz mi tego śmierdziuszka?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41644274]Ja bym na poczatek jakis delikates sprobowala. Mozesz naturalnie na kwasy sie wybrac do salonu czy dermatologa. Ja bym jednak zaczela od wlasnych eksperymentow.
Moj ulubiony kwas to ten. Nakladalam solo na noc.
Mialam tez kiedys ten. Ten naklada sie co jakis czas na 10 minut. Efekty praktycznie zadne. Mialam jeszcze jakies toniki z ZSK cz BU. Wysuszaly a twarz dalej blee. Lysanel jeszcze kiedys uzywalam. Efekty takie sobie, przesusz i pieklo (musialam suszarka sobie na twarz dmuchac przy nakladaniu). Uzywalam tego sporo wiecej, ale na chwile obecne te mi najbardziej w pamieci utkwily.[/QUOTE]

Zdecyduję się na ten pierwszy. Oczywiście, lepiej stosować go zimą? I powiedz mi jeszcze czy skóra bardzo się przy nim złuszcza?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, przeciez sprzedaż faków to przestępstwo, jak to możliwe, że tak dużej firmie uchodzi na sucho?
Tego nie wiem, ale niestety to jest fakt. Także, Dziewczyny szkoda nam kasy
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:17   #2123
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, przeciez sprzedaż faków to przestępstwo, jak to możliwe, że tak dużej firmie uchodzi na sucho?
Obecnie w Fasion Days chyba, czy cos w ten desen sa w sprzedazy torebki LV. Cena to na przyklad 1000 zl (!) a podstawowa cena torebki przekreslona to na przyklad 2000 zl (!). Tez mi sie wydaje ze to podroby, bo taka niska cena oryginalnych torebek nigdy nie jest.

Zreszta byla juz jakas akcja z tego typu portalem i UGG okazaly sie podrobkami. Nie pamietam, o ktory to chodzilo.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
James, współczuję tej niemiłej (delikatnie rzecz ujmując) sytuacji w gabinecie. Nie wiem co napisać. Chyba tylko tyle, że ręce opadają...

Co do współpracy z firmami typu Groupon/Gruper mam trochę doświadczenia od strony sprzedającego. Szczegółów opisywać nie będę, ale ja nie korzystam z tego typu ofert. A już na pewno nie z usług
Tam firma "wrzucająca" swój towar/usługi albo liczy na szybki zysk, albo na reklamę. Jakość to dla wszystkich "zaangażowanych" w tę współpracę to sprawa drugorzędna (to też tak delikatnie ujmując).
Na pewno są firmy, które postępują uczciwie, ale wydaje mi się, że jeśli ktoś uczciwy być nie chce to Groupon/Gruper mu tego absolutnie nie utrudnia.

Mam nadzieję, że kiedyś to się w PL zmieni.
Dziekuje. Wlasnie dzwonilam do Grouponu. Pani byla mila. Powiedziala, zebym swoje zale przelala na maila i zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Zdecyduję się na ten pierwszy. Oczywiście, lepiej stosować go zimą? I powiedz mi jeszcze czy skóra bardzo się przy nim złuszcza?
Niekoniecznie zima. Ja jeszcze w kwietniu go uzywalam. Nie, skora sie nie zluszcza.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-07-05 o 11:19
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:32   #2124
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Podlinkujesz mi tego śmierdziuszka?


dokładnie Ci nie powiem, bo mialam 2 próbki i nie wiem której uzyłam :P

ale stawiam raczej na ten:
http://www.patandrub.pl/sklep/p-113-krem-na-dzien-30+/


Bede jeszcez testowac
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:33   #2125
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

czy ktoś się orientuje czy kuferki na kosmetyki są objęte obecną promocją w sephorze?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:41   #2126
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Co do FashionDays to widziałam na facebooku jak jakaś gazeta Grazia? Czy coś w ten deseń, promowała tą akcję i sprzedawane były tam torebki używane z lat 90.. Ja osobiście bym tam również nic nie kupiła, jak kogoś stać żeby sobie kupić torebkę za 1,2,5 tysięcy to uważam, że powinien się udać do butiku a nie szukać okazji w sieci.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:42   #2127
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
dokładnie Ci nie powiem, bo mialam 2 próbki i nie wiem której uzyłam :P

ale stawiam raczej na ten:
http://www.patandrub.pl/sklep/p-113-krem-na-dzien-30+/


Bede jeszcez testowac
Wlazłam na strone i poczytałam recenzje tego kremu. Nie tylko Tobie zapach jak widać przeszkadza, ale inni użytkownicy czują zapach ziemisty, a nawet słodko-budyniowy . Dodaj i Ty recenzję i koniecznie wspomnij o aromacie kibelków PKP .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:48   #2128
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wlazłam na strone i poczytałam recenzje tego kremu. Nie tylko Tobie zapach jak widać przeszkadza, ale inni użytkownicy czują zapach ziemisty, a nawet słodko-budyniowy . Dodaj i Ty recenzję i koniecznie wspomnij o aromacie kibelków PKP .

Zamierzam tak zrobic, ale wątpie ze to przepuszczą, bo recenzje sa moderowane Byłaby to slaba reklama, bo zły zapach to rzecz względna, ale zapach kibelka to juz brzmi bardzo niedobrze
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:51   #2129
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Zamierzam tak zrobic, ale wątpie ze to przepuszczą, bo recenzje sa moderowane Byłaby to slaba reklama, bo zły zapach to rzecz względna, ale zapach kibelka to juz brzmi bardzo niedobrze
takie recki nie są moderowane
usuwane są tylko niezgodne z Regulaminem/Kodeksem KWC
a zaręczam Ci, że bywają recki z mocniejszymi porównaniami, ale merytorycznie bardzo poprawne i nie są usuwane bo i dlaczego niby
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 11:52   #2130
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
takie recki nie są moderowane
usuwane są tylko niezgodne z Regulaminem/Kodeksem KWC
a zaręczam Ci, że bywają recki z mocniejszymi porównaniami, ale merytorycznie bardzo poprawne i nie są usuwane bo i dlaczego niby

ja mowilam o recenzji na stronie P&R
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.