Snapchat - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-29, 21:52   #61
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114
Dot.: Snapchat - problemy, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy.

Witam

Mam pytanie odnośnie snapchata. Wciąż nie ogarniam tej apki. Wysłałam wiele videosnapów bo przyjaciółka mi najpierw kilka wysłała z relacjami co u niej i poprosiła mnie o to, żebym tez się nagrała. Nagrałam kilkanaście (no taka jestem, mniejsza) video i jej wysłałam. Natychmiast zaczęłam mieć więcej obserwatorów. O co chodzi? Coś z ustawieniami? Może mam ustawione,że widzą video wszysycy? Snapy mam, że widzą tylko znajomi i nikt po za nimi nie widzi, ale video? Szczerze nie znam się na tej aplikacji, a mam ją chyba ze dwa lata

O co chodzi?
Ustawienia?

Prosze o pomoc
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 23:42   #62
madlen998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Znajomi na Snapchat

Otóż ostatnio pokłóciłam się z pewną osobą i nie jestem pewna czy usunęła mnie ze Snapchata. Mogę wysłać tej osobie snapy, wiadomości. Jest komunikat że "dostarczono". Jeśli wchodzę w profil tej osoby to widzę liczbę punktów ale od jakiegoś czasu ona się nie zmienia. W "Moi znajomi" też ta osoba nie widnieje. Nie znam się zbytnio na tej aplikacji dlatego pomyślałam, że może u was znajdę pomoc. Z góry dziękuję! 🙂
madlen998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 00:42:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.