CELLASENE, INNEOV czy RECELLOX - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 10:09   #1
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898

CELLASENE, INNEOV czy RECELLOX


Witam

Bylam wczoraj u dermatolog i gdy spytalam sie o Inneov to dostalam odpowiedz, ze Cellasene jest duzo lepszy. Jest tez drozszy i nie wiem czy moge wierzyc w jej czyste intencje bo skierowala mnie do apteki naprzciw.
Zastanawiam sie nad waszymi opiniami - ktoras z Was uzywala tych specyfikow? A Recellox, ktory jest najtanszy a sklad ma bardzo podobny?
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 10:52   #2
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: CELLASENE, INNEOV czy RECELLOX

ciezko mi sie wypowiedziec na temat tych trzech specyfiko, poniewaz stosowalam tylko inneov, zurzylam dwa opakowania plus jeden listek, i niestety jedyny efekt to mniej kasy w portfelu kompletnie na mnie nie podzialal

teraz przymierzam sie do kupna Cellasene, poniewaz w dwoch aptekach panie farmacetyki bardzo go polecaly, mowiac ze jest bardzo chwalony przez klientki
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 13:38   #3
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: CELLASENE, INNEOV czy RECELLOX

up
Moze ktos jeszcze sie wypowie.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:00   #4
Caroline23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Smile Dot.: CELLASENE, INNEOV czy RECELLOX

Ja używałam cellasene w zeszłym roku przez 3 miesiące i z efektów jestem bardzo zadowolona. Cellulit zmniejszył się w dużym stopniu, skóra naprawdę się wygładziła no i z udek ubyło też troszkę. W tym roku zamierzam powtórzyć kurację dla podtrzymania efektu chociaż jak na razie nie zmienił się na gorszy
Caroline23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 06:44   #5
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: CELLASENE, INNEOV czy RECELLOX

ja w tamtym roku stosowałam inneov. nie zdziałał cudów, troche schudłam a redukcji cellulitu za wiele nie było. w tym roku łykam recellox tyle ze po nim nawet nie schudłam łykam dopiero 2 opakowanie wiec to może dlatego nie ma takich efektów. z poczatku wydawało mi się ze cell mi sie rozbił ale teraz juz sama nie wiem. wydaje mi sie ze recellox ma troche lepszy skład niz inneov. za rok sięgnę po cellasene
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 10:14   #6
adriaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Dot.: CELLASENE, INNEOV czy RECELLOX

Witam, nie mam doświadczenia w łykaniu, ale sporo poczytałam zanim dokonałam wyboru i postawiłam na inneov. Trzeba go łykać trzy miesiące tj 6 opakowań (może dlatego u niuniiiiii86 nie zadziałał). Biorę go dopiero 19 dni więc nie spodziewam się już efektów (choć obserwuję z nadzieją codziennie czy coś się nie zmieniło). Jeśli chodzi o cellasene mało spotkałam pozytywnych opinii, z tym, że ja czytałam, że jest tańsze niż inneov. I warto pobiegać po aptekach bo są promocje, pierwsze opak. kupiłam płacąc 99 zł, a teraz jest promocja za 2 op. 159 (plus apteka dawała na te kosmetyki 10% upustu). Jakikolwiek preparat wybierzesz, życzę powodzenia ! A także reszcie walczących z paskudztwem!
adriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.