Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-26, 20:17   #2671
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Widzę, ze jak już tak rozmawiacie o podróbach z tej samej taśmy, to też coś opowiem- nie wierzyłam w takie coś, póki w pracy nie spotkałam gościa, który nadzorował przebudowę pieca w fabryce w Chinach. Jak wrócił, to mówił, że był tam trzaskany pewien model Samsunga. Kiedyś oryginalnego, dla Samsunga, obecnie już "pod chińską banderą" dokładnie z tych samych taśm produkcyjnych tylko w wypadku kosmetyków nie wiadomo, czy nie zmieniają standardów składników do środka, dlatego boję się zamówić coś z ali nawet dla zabawy
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 23:18   #2672
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Światło mi się wszędzie odbija, nie mogę zdjęć zrobić, przy świetle dziennym machnę. W każdym razie... dostałam dziś Relentlessly red, cudowna
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:09   #2673
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie MAC produkuje kosmetyki, na szmince, którą mam przy sobie widnieje Kanada.
Nie przegladalam wszystkich ale u mnie przewija sie przede wszystkim Kanada i USA, mam jeden puder made in Italy
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:15   #2674
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A jednak będzie pomadka Caitlyn Jenner: http://www.temptalia.com/mac-x-caitl...for-april-2016
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:45   #2675
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A jednak będzie pomadka Caitlyn Jenner: http://www.temptalia.com/mac-x-caitl...for-april-2016
Kylie Jenner, Kendal Jenner... Ja juz ich nie ogarniam!
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:50   #2676
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kylie Jenner, Kendal Jenner... Ja juz ich nie ogarniam!
Dużo ich tam, to fakt. Niespecjalnie mnie interesuje ta rodzina, ale pamiętam, że gdy zrobiło się głośno o zmianie płci Caitlyn, to gruchnęła też wieść, że MAC zrobi z nią kolekcję. I okazuje się, że było w tej plotce jednak trochę prawdy
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:02   #2677
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Yyyyy, chyba mnie nie ciągnie do zakupu
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 10:05   #2678
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A jednak będzie pomadka Caitlyn Jenner: http://www.temptalia.com/mac-x-caitl...for-april-2016
Na pewno nie kupiezreszta kolor nie moj
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:15   #2679
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dużo ich tam, to fakt. Niespecjalnie mnie interesuje ta rodzina, ale pamiętam, że gdy zrobiło się głośno o zmianie płci Caitlyn, to gruchnęła też wieść, że MAC zrobi z nią kolekcję. I okazuje się, że było w tej plotce jednak trochę prawdy
A to jest ojciec Kardashian? bo ja trochę mało ogarniam..
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:27   #2680
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dużo ich tam, to fakt. Niespecjalnie mnie interesuje ta rodzina, ale pamiętam, że gdy zrobiło się głośno o zmianie płci Caitlyn, to gruchnęła też wieść, że MAC zrobi z nią kolekcję. I okazuje się, że było w tej plotce jednak trochę prawdy
O kurcze. Moze jestem ograniczona, ale dla mnie to skuteczna antyreklama Chociaz kolor wydaje sie ladny, jednak dosc wtorny i wykonczenie cremesheen tez nie zacheca
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:28   #2681
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A to jest ojciec Kardashian? bo ja trochę mało ogarniam..
Taaaa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:32   #2682
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A to jest ojciec Kardashian? bo ja trochę mało ogarniam..
Z tego co wygooglowalam - jest ojcem Kendall i Kylie, a jego zona z poprzedniego malzenstwa ma Kim i jeszcze trojke dzieci.

Ja totalnie nie ogarniam tych modnych celebrytow, gwiazd. Tyle ich teraz jest. Szkoda, ze MAC nie zaprosi do wspolpracy Beyonce albo Jennifer Lopez... Wykupilabym wszystko, nawet w murzynskich odcieniach
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:13   #2683
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A jednak będzie pomadka Caitlyn Jenner: http://www.temptalia.com/mac-x-caitl...for-april-2016

serio nie ma ciekawszych gwiazd do współpracy

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Światło mi się wszędzie odbija, nie mogę zdjęć zrobić, przy świetle dziennym machnę. W każdym razie... dostałam dziś Relentlessly red, cudowna
podoba mi się,ale wiem czy nie jest zbyt podobna do Impassioned

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Nie przegladalam wszystkich ale u mnie przewija sie przede wszystkim Kanada i USA, mam jeden puder made in Italy
też mam m.in róż z Alluring Aquatic made in Italy

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A zatem pierwszymi wrażeniami na temat paletki Zaca Posena mogę się już podzielić
Starałam się użyć wszystkich cieni choć troszkę, no ale nie chciałam zrobić sobie z oczu dyskoteki, więc niektórych użyłam tak tylko ociupinę i nie widziałam ich w pełnej akcji. Za parę dni mogę dodać pełniejsze wrażenia - jeśli ktoś w ogóle jest zainteresowany, bo chyba tylko ja się tak mocno zajawiłam na tę paletkę

Kryśka miała rację, że środkowy cień w górnym rzędzie ma słabszą pigmentację i jest dość suchy. Trzeba kilka razy go dołożyć, żeby uzyskać dobry efekt, więc to jest na pewno minus. Za to sam kolor tego cienia jest obłędny (tym bardziej szkoda, że skopali formułę). Pozostałe cienie są kremowe, mięciutkie i nie miałam z nimi żadnych problemów. Nie osypują się (poza tym wspomnianym, bo jego trzeba dołożyć sporo), ładnie się nakładają. Świetnie się blendują i naprawdę pasują do siebie nawzajem (jak to na paletkę przystało ). Oczywiście to totalnie indywidualna kwestia, ale ja osobiście jestem zachwycona kolorystyką - jest po prostu idealna dla mnie, do chłodnej karnacji i zielonych oczu. Pasuje mi tu każdy jeden kolor, więc liczba kombinacji, które można uzyskać, jest spora. Z przyjemnością w najbliższych dniach pobawię się w inne kombinacje kolorystyczne, póki co baaardzo się cieszę, że kupiłam tę paletkę
dziękuję za pamięć
wstępnie czuję się skuszona
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:26   #2684
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wg mnie Impassioned jest bardzo podobna do RR. Różnica między nimi jest ledwo dostrzegalna (przynajmniej na moich ustach, dosyć mocno napigmentowanych), przy przyjrzeniu się bliżej w RR wybijają cieple czerwone w róż podtony, jest mocniejsza, bardziej jaskrawa i ciut cieplejsza. Impassioned jest bardziej w koral a RR mocniej w czerwień. No i różnica w wykończeniu.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:31   #2685
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wg mnie Impassioned jest bardzo podobna do RR. Różnica między nimi jest ledwo dostrzegalna (przynajmniej na moich ustach, dosyć mocno napigmentowanych), przy przyjrzeniu się bliżej w RR wybijają cieple czerwone w róż podtony, jest mocniejsza, bardziej jaskrawa i ciut cieplejsza. Impassioned jest bardziej w koral a RR mocniej w czerwień. No i różnica w wykończeniu.
Impassioned jakie ma? Ja właśnie na retro swoje pierwsze polowalam, teraz chce kolejne, ale najpierw Flaming
Przystępuje do robienia zdjęć
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:33   #2686
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja bym była ciekawa jakiejś odschoolowej kolekcji tematycznej np. filmowej typu Aniołki Charliego (raczej stara wersja) albo Sex w wielkim mieście. Parę różnych szminek "dla kazdego". Fajne też są kolekcje w stylu Faerie Whispers albo Flamingo gdzie jest jeden klimat i coś można sobie wybrać. Fakt, że szminka od kobiety, która kiedyś była mężczyzną, który spłodził i wychował całą rzeszę "wyrafinowanych" celebrytek, średnio zachęca To taka moja prywatna opinia

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Impassioned jakie ma? Ja właśnie na retro swoje pierwsze polowalam, teraz chce kolejne, ale najpierw Flaming
Przystępuje do robienia zdjęć
Amplified. Lubię maty, bo dają fajny efekt i wydaje mi się, że powiększają usta, ale ampli jest jednak praktyczniejsze zwłaszcza jak ktoś ma często "bad lips day"
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:38   #2687
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wg mnie Impassioned jest bardzo podobna do RR. Różnica między nimi jest ledwo dostrzegalna (przynajmniej na moich ustach, dosyć mocno napigmentowanych), przy przyjrzeniu się bliżej w RR wybijają cieple czerwone w róż podtony, jest mocniejsza, bardziej jaskrawa i ciut cieplejsza. Impassioned jest bardziej w koral a RR mocniej w czerwień. No i różnica w wykończeniu.

za retro właśnie za bardzo nie przepadam a i nie lubię mieć podobnych szminek przy takich ilościach kosmetixów

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Impassioned jakie ma? Ja właśnie na retro swoje pierwsze polowalam, teraz chce kolejne, ale najpierw Flaming
Przystępuje do robienia zdjęć
też czekam na Flaminga
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 12:46   #2688
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wybaczcie jakość, ale telefon za nic ne chciał złapać ostrości na tej świecącej naklejce podróbki, w każdym razie napisy ma te same co oryginał, tylko świeci się.

Oczywiście po lewej podróbka, po prawej oryginał.

Zdj 1
podróbka ma większą zatyczkę i bez tych drobinek (wiecie same, jak opakowanie błyszczy), dół jak w oryginale, ale góra jest większa, lekka jak piórko. Napis jest jaśniejszy i dość szybko się ściera, wystarczy solidnie potrzeć palcem. W ofertach często ktoś pisze, że mu się napis starł - to od razu śmierdzi.

Zdj 2
Tak jak wyżej, naklejka jest błyszcząca, na oryginale bardziej matowa, poza tym wygląda identycznie, poza tym, że kod jest nadrukowany. Jak ktoś bardzo by chciał, to może uda mi się aparatem normalnym zdjęcie zrobić.

Zdj. 3
Wielkość ta sama, po prostu nierówno je ułożyłam
Na podróbie zupełnie inny napis, większa i cieńsza czcionka i o wiele wyżej umiejscowiony, wg mnie to najbardziej rażąca rzecz. Poza tym często na tym srebrnym wypukłym na "skuwce" jest takie jakby łącznie, jakby to srebrne nie było jednym kawałkiem.

Zdj. 4
Niby mat, a wściekle się błyszczy aż odbija porządnie światło. Do tego ma tłoczenie, jakie na oryginale nie występuje. Nie robiłam swatcha, ale wykończenie CYY - mat, w podróbce lustre. Do tego taki sztuczny zapach kokosa. W pierwszym momencie ok, ale przy usiłowaniu zrobienia porządnych zdjęć, zaczął mnie dusić.

Największa różnica to ten napis, naklejka może nie robić różnicy, jak ktoś uchwyci ją tak, że się nie świeci. No i ta zakrętka jest inna niż oryginału, odrobinę większa, bardziej pękata. Jeśli za to macie z nimi do czynienia na żywo, to od razu rozpoznacie, MAC oryginalny jest cięższy, tamta jest leciutka, zrobiona najwyraźniej z plastiku gorszego sortu.

Voila. Jak jeszcze chcecie coś zobaczyć, to mogę dorzucić zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160227_132900.jpg (132,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160227_133040.jpg (61,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160227_133138.jpg (89,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160227_133248.jpg (151,9 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez be_zludna
Czas edycji: 2016-02-27 o 16:00
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:26   #2689
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

za retro właśnie za bardzo nie przepadam a i nie lubię mieć podobnych szminek przy takich ilościach kosmetixów



też czekam na Flaminga
ja też,to moje ostatnie zakupy w tym roku jeśli chodzi o róże
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 17:11   #2690
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Wybaczcie jakość, ale telefon za nic ne chciał złapać ostrości na tej świecącej naklejce podróbki, w każdym razie napisy ma te same co oryginał, tylko świeci się.

Oczywiście po lewej podróbka, po prawej oryginał.

Zdj 1
podróbka ma większą zatyczkę i bez tych drobinek (wiecie same, jak opakowanie błyszczy), dół jak w oryginale, ale góra jest większa, lekka jak piórko. Napis jest jaśniejszy i dość szybko się ściera, wystarczy solidnie potrzeć palcem. W ofertach często ktoś pisze, że mu się napis starł - to od razu śmierdzi.

Zdj 2
Tak jak wyżej, naklejka jest błyszcząca, na oryginale bardziej matowa, poza tym wygląda identycznie, poza tym, że kod jest nadrukowany. Jak ktoś bardzo by chciał, to może uda mi się aparatem normalnym zdjęcie zrobić.

Zdj. 3
Wielkość ta sama, po prostu nierówno je ułożyłam
Na podróbie zupełnie inny napis, większa i cieńsza czcionka i o wiele wyżej umiejscowiony, wg mnie to najbardziej rażąca rzecz. Poza tym często na tym srebrnym wypukłym na "skuwce" jest takie jakby łącznie, jakby to srebrne nie było jednym kawałkiem.

Zdj. 4
Niby mat, a wściekle się błyszczy aż odbija porządnie światło. Do tego ma tłoczenie, jakie na oryginale nie występuje. Nie robiłam swatcha, ale wykończenie CYY - mat, w podróbce lustre. Do tego taki sztuczny zapach kokosa. W pierwszym momencie ok, ale przy usiłowaniu zrobienia porządnych zdjęć, zaczął mnie dusić.

Największa różnica to ten napis, naklejka może nie robić różnicy, jak ktoś uchwyci ją tak, że się nie świeci. No i ta zakrętka jest inna niż oryginału, odrobinę większa, bardziej pękata. Jeśli za to macie z nimi do czynienia na żywo, to od razu rozpoznacie, MAC oryginalny jest cięższy, tamta jest leciutka, zrobiona najwyraźniej z plastiku gorszego sortu.

Voila. Jak jeszcze chcecie coś zobaczyć, to mogę dorzucić zdjęcia.
Jeśli ktoś nigdy nie miał pomadki MACa i nie może porównać z innym egzemplarzem, to może dać się nabrać.
Ja trafiłam raz na podróbę różu, mogę też wrzucić zdjęcia poglądowe - bo chyba jeszcze ją mam. Tym, co od razu rzucało się w oczy była jak gdyby wyblakła naklejka na spodzie oraz niedomykające się wieczko. Sam produkt pachniał też bardzo chemicznie, choć np. jeden z moich nabytków z kolekcji Archie Girls (nie pamiętam teraz, czy beauty powder czy róż - ale raczej ten pierwszy) też szczególnie przyjemnego zapachu nie ma Jednak w przypadku podróbki zdecydowanie bardziej rzuca się to w nos.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 18:06   #2691
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Odpuszczam Flamingo Park całkiem. Za to nabywam z Velvetease jednak Reddy to Go. Uwielbiam je za trwałosć, no uwielbiam i tyle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 18:16   #2692
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cori a Ty chyba coś wspominałaś o nowym podkładzie z Chanela? Fajny jest, jak Ci służy?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 18:19   #2693
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Cori a Ty chyba coś wspominałaś o nowym podkładzie z Chanela? Fajny jest, jak Ci służy?
Ano wspominałam, w sumie jest super, ale zbywam, bo jednak wolę bardziej kryjące typu Remarcable, Pro Long, Nourishing
Ale jak ktoś szuka satynowego to szanelka polecic moge z cała moca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 18:23   #2694
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ano wspominałam, w sumie jest super, ale zbywam, bo jednak wolę bardziej kryjące typu Remarcable, Pro Long, Nourishing
Ale jak ktoś szuka satynowego to szanelka polecic moge z cała moca
Dzięki, ale to jest taka satyna w stylu mineralize MAC'a?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 18:27   #2695
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dzięki, ale to jest taka satyna w stylu mineralize MAC'a?
Z tego co pamiętam, to Mineralize mi robił masakre na twarzy - w sensie bombka, słabiutkie krycie plus spływanie po 2-3 h.
Natomiast szanelek krycie od niego ma na pewno lepsze, nie spływa, jest trwały, nie bombkuje, ale daje zdrowy glow, rozswietla buzię. Jesli sie swiecimy w ciagu dnia, wystarczy przypudrowac. Buzia naprawde wyglada bardzo ładnie. Gdybym miała idealna cerę, to byłby mój numero uno
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 18:45   #2696
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Drugie zdjęcie bez lampy.
Moja nalepka jest prawie taka sama, tylko kod jest też nadrukowany białą czcionką (tak samo w Warm Soul).
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Światło mi się wszędzie odbija, nie mogę zdjęć zrobić, przy świetle dziennym machnę. W każdym razie... dostałam dziś Relentlessly red, cudowna

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A jednak będzie pomadka Caitlyn Jenner: http://www.temptalia.com/mac-x-caitl...for-april-2016
Wydaje się być czymś w okolicach Mehr z Cremesheenowym wykończeniem. czyli nic dla mnie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Odpuszczam Flamingo Park całkiem. Za to nabywam z Velvetease jednak Reddy to Go. Uwielbiam je za trwałosć, no uwielbiam i tyle
A ja czekam, lista mi się nie zmieniła na razie Szkoda, że wczoraj nie było jeszcze testerów, to nie miałam jak pomacać.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ano wspominałam, w sumie jest super, ale zbywam, bo jednak wolę bardziej kryjące typu Remarcable, Pro Long, Nourishing
Ale jak ktoś szuka satynowego to szanelka polecic moge z cała moca
Ja Szanela nie polecam, tzn. jest w porządku, ale to nic specjalnego. No i coś mi po nim wyskoczyło

Nourishing wchodzi mi w pory koło nosa w połowie dnia Może powinnam nakładać jakąś bazę?

Ciekawa jestem nowego Touche Eclat
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 19:18   #2697
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja we wtorek zawitam do salonu MACa we Wro z nadzieją, że już będzie FP
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 20:22   #2698
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Zeby nie było ze sie bezpodstawnie zachwycam kredko-szminkami - na focie Anything Goes - perfekcyjny czerwono-rózowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg v1.jpg (47,0 KB, 30 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 20:31   #2699
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zeby nie było ze sie bezpodstawnie zachwycam kredko-szminkami - na focie Anything Goes - perfekcyjny czerwono-rózowy
WOW
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 20:40   #2700
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zeby nie było ze sie bezpodstawnie zachwycam kredko-szminkami - na focie Anything Goes - perfekcyjny czerwono-rózowy
Cudo.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.