Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-15, 10:24   #4021
zlosnica12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 33
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez asiuniaskc Pokaż wiadomość
Zrób test będziesz wiedziała Ale w ciąży nie jesteś moje okresy na tabletkach są bardzo skąpe Przy normalnych to prawie ich nie ma
Biore tabletki niecale 2 lata i nigdy mi sie nie zdarzylo nie miec krawawienia ani bolu brzucha stad moje pytanie. Dla mnie ciaza tez wydaje sie raczej niemozliwa bo miesiac temu mialam normalne obfite krwawienie i bol. A to i tak nic w porownaniu do tego co bylo jak nie bralam tabletek. Ale zrobie ten test w piatek bo wtedy bede musiala zaczac nowy blister. Ale dla mnie test to ogromny stres nawet jak wydaje mi sie ze to nie ciaza, szczegolnie te pare minut ktore musze czekac dlatego wolalabym nie musiec go wgl robic moze sie jeszcze cos rozkreci

Edytowane przez zlosnica12
Czas edycji: 2015-07-15 o 10:28
zlosnica12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 11:10   #4022
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
cześć, Dziewczyny. miesiąc temu zmieniłam Belarę (0,03 Ethinylestradiolum) na tabletki Naraya Plus (0,02). pani ginekolog nie powiedziała nic o przerwie albo jej braku, w związku z tym zupełnie nieświadoma zrobiłam tę przerwę (czterodniową, bo tak mi akurat pasowało) i zaczęłam nowe tabsy. nie zabezpieczaliśmy się z chłopakiem dodatkowo. czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży? zaraz chyba umrę ze stresu. mam mało rozgadaną lekarkę, ciągnęłam ją za język w innych sprawach, a o tym nawet nie pomyślałam.

z góry dziękuję za odpowiedź.
Jakieś nikłe prawdopodobieństwo jest, ale ja bym raczej się nie przejmowała.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 12:36   #4023
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;52089376]Jakieś nikłe prawdopodobieństwo jest, ale ja bym raczej się nie przejmowała.[/QUOTE]
dziękuję. za cztery dni się okaże. pecha mam z tymi lekarzami - zawsze trafię na jakąś mumię-niemowę.

PS czy 0,03 i 0,02 to spora różnica? czy w tym wypadku Naraya Plus jest dużo słabsza od moich poprzednich tabletek?
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.



Edytowane przez sistermorphine
Czas edycji: 2015-07-15 o 19:32
sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 20:37   #4024
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czy jak zakończyłam brać tabletki całkowicie to po 7 dniach od ostatniej tabletki nie jestem chroniona tak czyli że 8 dnia jest możliwość ciąży?
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 22:05   #4025
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Jak najbardziej, nawet jest mozliwosc ciazy w wyniku stosunku w pierwszych dniach po zakonczeniu blistra, skoro po 7 dniach "przerwy" nie zaczyna sie nowego -lepiej zabezpieczac sie dodatkowo od razubpo skonczeniu blistra a juz w ogole najlepiej poradzic lekarza ;-)
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 17:02   #4026
gingula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 16
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Witam.
W niedzielę biorę ostatnią tabletkę z pierwszego opakowania. Jest to moje pierwsze opakowanie, którego niestety nie zaczęłam brać w pierwszy dzień miesiączki, ponieważ z jakiegoś powodu (prawdopodobnie wagi) nie miałam jej od kilku miesięcy. Idąc do ginekologa, wydawało mi się, że najpierw powinnam dostać coś na wywołanie okresu, a potem zacząć brać tabletki, jednak pani ginekolog kazała od razu wziąć pierwszą tabletkę (Belara).

Czy 5 tabletek przed końcem pierwszego opakowania, jestem w jakimś stopniu zabezpieczona, czy tak jak gdzieś wyczytałam, ochrona pojawi się dopiero z pierwszą tabletką nowego opakowania?

Pozdrawiam
gingula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 17:05   #4027
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Oczywiscie jestes zabezpieczona juz po piwrwszych 7 dniach, jesli przyjmowalss prawidlowo.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 20:47   #4028
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Jak wygląda sprawa z łączeniem opakowań? Chcę przesunąć krwawienie, a w ulotce piszą, że po rozpoczęciu blistra może pojawić się plamienie lub krwawienie- pojawia się z reguły czy raczej nie?
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 21:44   #4029
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

No zalezy of organizmu. Ja tak robilam ze dwa razy i za kazdym razem bylo ok. Natomiast czesto dziewczyny pisaly na forim, ze łączą a i tak krwawienie wystepuje.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 22:07   #4030
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

U mnie zawsze w połowie drugiego opakowania zaczyna się słabe plamienie, które trwa aż do planowanego krwawienia z odstawienia.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 13:24   #4031
gingula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 16
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Oczywiscie jestes zabezpieczona juz po piwrwszych 7 dniach, jesli przyjmowalss prawidlowo.
Czyli mogę spokojnie, bez nerwów współżyć z chłopakiem?
gingula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 14:49   #4032
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;52147950]U mnie zawsze w połowie drugiego opakowania zaczyna się słabe plamienie, które trwa aż do planowanego krwawienia z odstawienia.[/QUOTE]

Kurczę, połowa to pól biedy, ale wlasnie mi się ma zacząć w drugi dzień wyjazdu, więc jak tak czy siak wystąpi to kiepsko.
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 14:53   #4033
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez gallina1 Pokaż wiadomość
Kurczę, połowa to pól biedy, ale wlasnie mi się ma zacząć w drugi dzień wyjazdu, więc jak tak czy siak wystąpi to kiepsko.
U mnie nigdy nie wystąpiło krwawienie w trakcie, a łączyłam kilka razy

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez gingula Pokaż wiadomość
Czyli mogę spokojnie, bez nerwów współżyć z chłopakiem?
Tak
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 13:51   #4034
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej, postanowiłam tak napisać z przezorności c: .

Mam pytanie a propo wymiotów. Wczoraj byłam na imprezie no i alkohol spowodował wymioty. Wydaje mi się, że to nic takiego bo aktualnie jestem w tygodniu przerwy od yasminelli (w poniedziałek wzięłam ostatnią tabletkę z opakowania, a impreza była we wtotek), ale na wszelki wypadek wolę napisać. Mam we wtorek normalnie zacząć przyjmować kolejne opakowanie i się nie martwić? Plus czy uprawianie seksu w tym tygodniu przez to może być niebezpieczne mimo, że w sumie w piątek mam mieć okres?
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 13:57   #4035
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez angela_6 Pokaż wiadomość
Hej, postanowiłam tak napisać z przezorności c: .

Mam pytanie a propo wymiotów. Wczoraj byłam na imprezie no i alkohol spowodował wymioty. Wydaje mi się, że to nic takiego bo aktualnie jestem w tygodniu przerwy od yasminelli (w poniedziałek wzięłam ostatnią tabletkę z opakowania, a impreza była we wtotek), ale na wszelki wypadek wolę napisać. Mam we wtorek normalnie zacząć przyjmować kolejne opakowanie i się nie martwić? Plus czy uprawianie seksu w tym tygodniu przez to może być niebezpieczne mimo, że w sumie w piątek mam mieć okres?
Jak wymioty miały na cokolwiek wpłynąć jak to tydzień przerwy?
Jeżeli rozpoczniesz następne opakowanie jak trzeba to w tygodniu jesteś normalnie chroniona.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 14:47   #4036
angela_6
Rozeznanie
 
Avatar angela_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 745
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Tak myślałam, ale przezorny zawsze ubezpieczony ;p. A wiadomo antykoncepcja to jednak poważna sprawa.
angela_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 17:38   #4037
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez angela_6 Pokaż wiadomość
Tak myślałam, ale przezorny zawsze ubezpieczony ;p. A wiadomo antykoncepcja to jednak poważna sprawa.
Jasne, czasem dla pewności lepiej zapytać, ale mimo wszystko dobrze podstawy sobie wbić do glowy.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 07:07   #4038
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Biorę tabletki Daylette. Dzisiaj bede brała 4 (z czterech) tabletek placebo i nie wystąpiło i mnie krwawienie. W ulotce jest tylko napisane, ze jesli krwawienie nie wystąpi, moze to oznaczać ciąże, dlatego moje pytanie brzmi: czy w przypadku kiedy białe tabletki były przyjmowane prawidłowo, krwawienie w czasie tabletek placebo moze w ogole nie wystąpić?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 07:21   #4039
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Jasne, że może. Organizm jest nieprzewidywalny, takie sytuacje są normalne. Jeżeli się martwisz, to zrób test dla uspokojenia.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 07:29   #4040
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Jasne, że może. Organizm jest nieprzewidywalny, takie sytuacje są normalne. Jeżeli się martwisz, to zrób test dla uspokojenia.

Dziekuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 07:35   #4041
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cześć dziewczyny, ponad rok brałam tabletki regulon, teraz jestem w trakie 2 miesiecznej przerwy i chcialabym znowu zaczac brac te tabletki - okres za ponad 2 tyg.
I teraz pytanie czy to nie narobi ogromnej szkody w moim organizmie? moj gin jest taki, ze ma wszystko w dupie, powiedział mi ze bedzie wszystko ok i nie mam sie przejmowac, no ale...

ktos, cos?
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 09:51   #4042
mrowcia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Witam oczywiście chyba za bardzo się przejmuje ale to dopiero moje pierwsze przygody z antykoncepcja i w ogole że współżyciem dlatego chyba tak bardzo obawiam się ciąży. Zaczęłam brać pierwsze opakowanie tabletek teenia jednak krwawienie występowało cały miesiac. Nie wzięłam 3 ostatnich tabletek wrzuciłam to do 7 dniowej przerwy w tym czasie bylam u lekrza, powiedział że zrobiłam bardzo dobrze ale powinnam się zabezpieczyć dodatkowo przez 7 dni. Moje pytanie które 7 dni bo oczywiście zapomniałam zapytac, podejrzewam że 7 dni od tego jak nie przyjmowałam tabletek. W sumie nie miałam po co tylko 7 dnia tej przerwy z moim chłopakiem trochę się z sobą bawilismy. Nie doszło do wytrysku tylko pocierał członkiem moje miejsca intymne a następnego dnia zaczynałam już nowe opanowanie. Do zbliżenia następnym razem doszło 5 i 6 dnia nowego opakowania jednak nie skończył on we mnie tylko na moim brzuchu. Wszystkie tabletki przyjmuję codziennie o stałej porze nie miałam biegunki ani wymiotów innych leków też nie bralam. Jednak jest 4 dzień po odstawieniu a Ja dalej nie mam krwawienia. Jedynie lekko jasno brązowy śluz. A nie mam pojęcia kiedy powinno wystąpić bo przy pierwszym opakowaniu jak wspomniałam krwawiłam aż do 6 dnia przerwy. Czy jest jakaś szansa ze jestem w ciąży?
mrowcia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 10:10   #4043
Lubell
Raczkowanie
 
Avatar Lubell
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 470
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Nastepne krwawienie z odstawienia wypada mi akurat na woodstock a jak mozna sie domyslic niezbyt mi to pasuje (glownie ze wzgledow higieny). Aktualnie biore tabletki z 3 tygodnia (pozostaly mi 4) i chcialabym zrobic wczesniejsza przerwe z tym ze aby nie mylily mi sie dni brania tabletek to chcialabym zrobic ta przerwe tylko 4 dni( zazwyczaj mam krawienie juz od 3 dnia przerwy) i wrocicdo tabletek (nowego blistra) juz od poniedzialku. Czyli jak dobrze mysle krwawienie moze przyjsc w czasie tej przerwy ale dalej mam zachowana zgodnosc brania pierwszej tabletki w poniedzialki. Czy to dobry pomysl? Chce zrobic przerwe bo przy ostatnim laczeniu opakowan czulam sie fatalnie a wlasciwie juz mam bolesnosc piersi i czuje ze krwawienie 'nadchodzi'. Lepiej zrobic tak jak pisze czy zrobic normalna przerwe 7 dni?
__________________
When life gives you lemons add vodka.
Lubell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 11:59   #4044
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Lubell Pokaż wiadomość
Nastepne krwawienie z odstawienia wypada mi akurat na woodstock a jak mozna sie domyslic niezbyt mi to pasuje (glownie ze wzgledow higieny). Aktualnie biore tabletki z 3 tygodnia (pozostaly mi 4) i chcialabym zrobic wczesniejsza przerwe z tym ze aby nie mylily mi sie dni brania tabletek to chcialabym zrobic ta przerwe tylko 4 dni( zazwyczaj mam krawienie juz od 3 dnia przerwy) i wrocicdo tabletek (nowego blistra) juz od poniedzialku. Czyli jak dobrze mysle krwawienie moze przyjsc w czasie tej przerwy ale dalej mam zachowana zgodnosc brania pierwszej tabletki w poniedzialki. Czy to dobry pomysl? Chce zrobic przerwe bo przy ostatnim laczeniu opakowan czulam sie fatalnie a wlasciwie juz mam bolesnosc piersi i czuje ze krwawienie 'nadchodzi'. Lepiej zrobic tak jak pisze czy zrobic normalna przerwe 7 dni?
Tak jak piszesz tez bedzie ok
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 12:14   #4045
Lubell
Raczkowanie
 
Avatar Lubell
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 470
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziękuje za odpowiedz
__________________
When life gives you lemons add vodka.
Lubell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 21:50   #4046
lys1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 15
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny pomóżcie... Staram się myśleć racjonalnie, ale ciężko. Właśnie skończyłam 4 opakowanie Belary. 6 tabletek przed końcem zaczęły mi się brązowe bardzo skąpe plamienia - wystarczyła wkładka. Nie pomyliłam się, nie było żadnych wymiotów, antybiotyków, ziół... Skończyłam opakowanie, teraz mam 3 dzień przerwy, a krwawienia jak nie ma tak nie ma, a dostawałam w 3 dzień. Dziś podczas wizyty w toalecie zauważyłam pare kropel krwi ale od tego czasu cisza, regularnego krwawienia dalej nie ma. Czy możliwe że tabletki nie zadziałały, popełniłam jakiś błąd i stąd plamienia i brak krwawienia?
lys1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 21:53   #4047
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez lys1212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie... Staram się myśleć racjonalnie, ale ciężko. Właśnie skończyłam 4 opakowanie Belary. 6 tabletek przed końcem zaczęły mi się brązowe bardzo skąpe plamienia - wystarczyła wkładka. Nie pomyliłam się, nie było żadnych wymiotów, antybiotyków, ziół... Skończyłam opakowanie, teraz mam 3 dzień przerwy, a krwawienia jak nie ma tak nie ma, a dostawałam w 3 dzień. Dziś podczas wizyty w toalecie zauważyłam pare kropel krwi ale od tego czasu cisza, regularnego krwawienia dalej nie ma. Czy możliwe że tabletki nie zadziałały, popełniłam jakiś błąd i stąd plamienia i brak krwawienia?
Bez paniki.. Krwawienie może przyjść każdego dnia, nawet ostatniego. Może też się w ogóle jednorazowo nie pojawić. Skoro mówisz, że stosowałas prawidłowo, to nie masz się czego obawiać.
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 07:06   #4048
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ponad rok brałam tabletki regulon, teraz jestem w trakie 2 miesiecznej przerwy i chcialabym znowu zaczac brac te tabletki - okres za ponad 2 tyg.
I teraz pytanie czy to nie narobi ogromnej szkody w moim organizmie? moj gin jest taki, ze ma wszystko w dupie, powiedział mi ze bedzie wszystko ok i nie mam sie przejmowac, no ale...
ktos? cos?
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 21:27   #4049
Ekahle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 55
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Słuchajcie, jestem w 13dc i zaczynam mieć 'mokre dni'. Czy na hormonach to normalne? Bo skoro owulacji faktycznie nie ma, to dlaczego w środku cyklu pojawia się więcej śluzu? Dodam, że mam nuva ring.
Ekahle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 21:31   #4050
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Ekahle Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jestem w 13dc i zaczynam mieć 'mokre dni'. Czy na hormonach to normalne? Bo skoro owulacji faktycznie nie ma, to dlaczego w środku cyklu pojawia się więcej śluzu? Dodam, że mam nuva ring.
Jak najbardziej ale nie licz dni, bo tylko będziesz wariować
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.