akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-21, 10:33   #121
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Pokaż wiadomość
ja tam mam opory przed chodzeniem po domach na pazury. Bo niby dlaczego owe Panie nie pracuja w salonie? Ok zrozumiałabym gdyby ktos dorabiał. A tak wole łudzic sie ze pierszy przesiew w niby stylistkach zrobi za mnie pracodawca. oczywiscie nie chce nikogo obrazac bo wiadomo zdarzają sie wyjatki od reguły. A poszłybyscie do fryzjerki ktora nie pracuje w zakładzie fryzjerskim ale ogłasza sie w anonsach? Ja nie
bo caly zysk maja dla siebie?
nie placa za salon, szefowa...
nie musza nigdzie dojezdzac, wstawac na okreslona godzine.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2009-01-21 o 10:35
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:08   #122
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

myśle nie nie ma sensu sprzeczac sie i dyskutowac gdzie kto ma robic paznokcie, kazda stylistaka ustalając cene nastawia sie na określona kategorię klientek, jeśli ktos ma mozliwosc zatrudnienia sie gdzies na lewo , wiec ma opłacane składki itp i nie boi sie ze ktos życzliwy doniesie na niego...
jeden idzie tu, drugi tam...
LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 08:36   #123
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

dokładnie, są salony i są osoby prywatne, nikt nikogo nie zmusza do korzystania z takich czy innych usług, tylko sprawiedliwie by bylo nie grupowac osób prywatnych do tych "złych", bo mysle ze niejedna taka osoba jest o krocie lepsza od tych niby "wyselekcjonowanych" w salonach. Ja mam działalnośc zarejestrowana w domu i zadnych donosicieli sie nie boje. Pozdrawiam.
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 23:57   #124
bzulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 78
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Hej a byłyscie moze w Galerii Fryzur i Urody LAURA na Zielonej?
bzulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:18   #125
kami0012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez czerwony krasnal Pokaż wiadomość
dokładnie, są salony i są osoby prywatne, nikt nikogo nie zmusza do korzystania z takich czy innych usług, tylko sprawiedliwie by bylo nie grupowac osób prywatnych do tych "złych", bo mysle ze niejedna taka osoba jest o krocie lepsza od tych niby "wyselekcjonowanych" w salonach. Ja mam działalnośc zarejestrowana w domu i zadnych donosicieli sie nie boje. Pozdrawiam.
jestem zainteresowana twoja oferta jesli mozesz podaj namiary na siebie moje gg to 8174226 tylko mam male pytanko bo ja obgryzam paznokcie tzn juz od tygodnia nie jaka musze miec dlugosc zebys mnie przyjela odp kamila
kami0012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:24   #126
kami0012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ja robię żel u dziewczyny z okolic Kaliny, 60zł założenie, 40zł uzupełnienie, nic nie odpada, uzupełniam, co 6 tyg-mniej wiecej i jestem bardzo zadowolona
hej masz namiary na ta dziewczyne bo jestem zainteresowana
kami0012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:25   #127
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez kami0012 Pokaż wiadomość
jestem zainteresowana twoja oferta jesli mozesz podaj namiary na siebie moje gg to 8174226 tylko mam male pytanko bo ja obgryzam paznokcie tzn juz od tygodnia nie jaka musze miec dlugosc zebys mnie przyjela odp kamila
Odpisalam na podany nr gg. Pozdrawiam.
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 10:15   #128
unghie
Raczkowanie
 
Avatar unghie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lbn/UK
Wiadomości: 46
GG do unghie Wyślij wiadomość przez MSN do unghie
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

dlaczego stylistyki robia paznokcie w domach u siebie lub u klientek??? odpowiedz jest bardzo prosta: bo cene jaka placi klientka maja dla siebie i nie dziela sie z nia z szefowa- to byl jeden z przykladow. Prowadzenie takiej dzialanosci w salonie wiaze sie z kosztami, pozwoleniami, itp. -a poczatkujaca stylistke nie zawsze jest na to stac...
Skoro wiekszosc piszacych tutaj dziewczyn (szukajacych taniej uslugi przedluzania paznokci) jest studentkami/uczennicami- to nie sadze ze stac je na taki zabieg ktory kosztuje min.100zl.... w salonie


P.S. Moj post o stylizacji paznokci z przed kilku miesiecy jest nadal aktualny- z tym ze aktualnie jestem w UK.... takze zabiegi w Lublinie odpadaja:/

Pozdrawiam wszystkie stylistki i te ktore chcialy by nimi byc, klientki i przyszle klientki i zycze tym ostatnim powodzenia w odnajdywaniu stylistek z zamilowania, ktore znaja sie na stylizacji paznokci
__________________
------ Stylizacja paznokci moją pasją -------

Edytowane przez unghie
Czas edycji: 2009-02-02 o 10:17
unghie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 11:29   #129
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez jakas23 Pokaż wiadomość
zle wpisalam ulice UL HETMAN SKA tutaj mam strone salonu www.salonanna2008.republi ka.pl

a ktore to twoje paznokcie?ja mieszkam przy hetmanskiej mam minutke drogi do tego salonu.. strona niestety nie zacheca..

Edytowane przez madziareczka
Czas edycji: 2009-02-18 o 14:15
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 12:25   #130
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

moja mama chodzi juz od dluzszego czasu gdzies na Kunickiego(kolo kosciola) ,niedaleko abramowickiej i jest bardzo zadowolona Dziewczyna u ktorej robi paznokcie to chyba Ewelina
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 17:52   #131
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
moja mama chodzi juz od dluzszego czasu gdzies na Kunickiego(kolo kosciola) ,niedaleko abramowickiej i jest bardzo zadowolona Dziewczyna u ktorej robi paznokcie to chyba Ewelina
możesz napisac ile biorą za akryl? a moze bys fote wkleiła?
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 20:31   #132
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Pokaż wiadomość
możesz napisac ile biorą za akryl? a moze bys fote wkleiła?

za uzupelnienie 50 zl , a zalozenie chyba 100 zl. Jak dowiem sie czegos wiecej to dam znac
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 20:23   #133
unghie
Raczkowanie
 
Avatar unghie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lbn/UK
Wiadomości: 46
GG do unghie Wyślij wiadomość przez MSN do unghie
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez jakas23 Pokaż wiadomość
zle wpisalam ulice UL HETMAN SKA tutaj mam strone salonu www.salonanna2008.republi ka.pl

To co pokazane jest na ich stronie w żadnym wypadku nie świadczy o wieloletnim doświadczeniu i profesjonaliźmie Wręcz przeciwnie...Ja bym tam nie poszła.... Nie wiem czy w salonie mają więcej swoich prac, ale strona woła o pomstę do nieba......
__________________
------ Stylizacja paznokci moją pasją -------
unghie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:47   #134
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

robiła któraś u Tej dziewczyny? http://teczowe-pazurki.blog.onet.pl
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 18:31   #135
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez jakas23 Pokaż wiadomość
rob dalej paznokcie w domu , zaraz grzybica innymi swinstwami, nie oszukujmy sie , robiac po domach 90 % stylistej nie widzialo sterylizatora na oczy, i nie odkaza cazek, dlatego chodze do gabinetow, tam jestem pewna czystosci bo sterylizuja przy mnie
to było do mnie czy koło mnie?

a tak w ogóle to wklej te swoje paznokcie bo coś mnie się wydaje ze to reklama.

Edytowane przez angel109238
Czas edycji: 2009-02-28 o 18:41
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:55   #136
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez jakas23 Pokaż wiadomość
nie jestem kosmetyczka wiec nie mam co wklejac bo nie robie paznokci, a paznokcie jak chce ide do salonu i robie, a nie po domach ! i to sie chyba boli, ze ludzie boja sie chodzic do takich jak ty robiacych w domu , takie jest moje zdanie i tyle , a co do strony tego gabinetu napisalam ze nie wiem czego sie czepiasz, zrob lepsza,albo wklej swoje zdjecia , najlatwiej kogos zjechac nie ?? ech polska zawisc))) takie jest moje zdanie, pozdrawiam
napisałaś ze chodzisz do tego salonu na robienie paznokci wiec chciałam zebyś wkleiła jakie tam robia. i nie wyjeżdzaj mi tu ze do mnie BO JA NIE ROBIĘ PAZNOKCI NIE JESTEM STYLISTKĄ. Ej i osoby ci sie pomyliły bo ja nic na temat strony salonu nie pisałam. i przecież nikogo nie zjechałam. o co Ci chodzi.??
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 20:57   #137
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez jakas23 Pokaż wiadomość
sorki jesli cie urazilam ale tekst nie byl do ciebie tylko do dziewczyny ktora komentowala strone jakiegos gabinetu, napisalam zeby zrobila lepsza albo zeby wkleila zdjecia, skoro uwaza ze ktos robi zle, a tak wogole odbiegajac od temetu byla moze ktoras o wlodka, waldka nie pamietam imienia w tej montowni fryzur na pulawskiej? jak tam strzyga? duzo biora?pozdr i dzikei za odp
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=27727&page=15 Tu była o nim mowa nie raz, przeszukaj watek.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 10:09   #138
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

nie moge uwierzyc w to co wciaz tutaj czytam, tak naprawde to nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi, to tak jak z fryzjerem. To co widzialam u klientek wychodzacych z salonow to przechodzi ludzkie pojecie, trudno uwierzyc to ze to byly "paznokcie" pomijajac juz fakt ze trwalo to okolo2-3 godzin. Stronka tego salonu o ktory taka kłótnia faktycznie nie wyglada zachecajaco. Nie wiem skąd tez przekonanie, że robiąc w domu niesterylizuje sie narzędzi??? Moje są zawsze czyste a pilniki często wymieniane, zzajmuje sie paznokciami od 4 lat i zadna moja klientka na oczy grzybicy nie widziala, nie widzi i nigdy nie zobaczy!
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 12:44   #139
unghie
Raczkowanie
 
Avatar unghie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lbn/UK
Wiadomości: 46
GG do unghie Wyślij wiadomość przez MSN do unghie
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez jakas23 Pokaż wiadomość
ogladalam strone i nie wiem czego sie czepiasz? polowa gabinetow w lublinie nie ma wogole strony, probowalam zrozumiec ogladajac strone co nie swiadczy o ich profesjonalizmie??? jak mozna wogole oceniac po kilku zdjeciach?reklama jak reklama, a paznokcie fajnie zrobione, zrob lepsze i wklej to zobaczymy twoje)) pozdrawiam
Gdybyś była stylistką paznokci to wiedziałabyś czego się czepiam na stronie tej jak ja pierwszy raz oglądałam były także inne zdjęcia, których dziś już nie widziałam... Są za to inne- tak samo nieprofesjonalne jak wszystkie na tej stronie. A wiesz dlaczego większośc salonów nie ma stron internetowych? Bo mają tyle klientek, że nie mają wolnych miejsc dla nowych i nie potrzebują sie ogłaszac w necie.....


A to, że ktoś robi paznokcie w warunkach domowych, wcale nie znaczy że nie przestrzega zasad higieny. Jak byś była stylistką to na kursie stylizacji pazokci byś się dowiedziała, że nie ważne gdzie czy w domu czy w salonie powinno się sterylizowac narzędzia...
__________________
------ Stylizacja paznokci moją pasją -------

Edytowane przez unghie
Czas edycji: 2009-03-02 o 12:47
unghie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 09:26   #140
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez jakas23 Pokaż wiadomość
napislaam gdzie bylam i ze jestem zadowolona, i do tego chyba sluzy to forum, do wymiany zdania na temat kosmetyczek i fryzjerow, ale widze ze polowa z was pozjadala wszytskie rozumy , na tematy paznokciowe )) i zna sie lepiej niz ktokowliek inny, a napisalam ze wole paznokcie robic w salonach bo mam pewnosc ze jest sterylnie i takie jest moje zdanie, pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

pewnosc ze jest sterylnie??? około rok temu znajoma wyszla z jakiegos salonu chyba na ulicy milenijnej, a po jakims czasie miala wszystkie paznokcie zielone i odpadaly jeden po drugim...
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 10:25   #141
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez jakas23 Pokaż wiadomość
sa wyjatki od reguly niestety ale wiekszosc salonow dba o czystosc highiene i klienta z tego co zdazylam sie zorientowac a bardzo zawracam na to uwage, , a wracajac do fryzjera bylam dzis : i troszke jestem przerazona , mam deliktanie mowiac awangarde ale chyba kwestia przyzwyczajenia do nowej fryzurki.
No jak idziesz na paznokcie do osoby za 20 zł to cudów sie nie można spodziewać. Ale tak samo w salonie tak samo prywatnie dba sie o czytość i zadowolenie kientki. Takze nie uogólniaj ze jak w domu to odrazu sie czymś zarazimy. A po drugie to jest wątek o paznokciach a nie o fryzjerze. Fryzjer jest w innym watku wiec tam mozesz pochwalic sie fryzurką.

_________________________ _________________________ __________

wiosenne odchudzanie cel 70kg

wspomaganie: błonnik i pas neopronowy.
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 11:04   #142
unghie
Raczkowanie
 
Avatar unghie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lbn/UK
Wiadomości: 46
GG do unghie Wyślij wiadomość przez MSN do unghie
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez jakas23 Pokaż wiadomość
ogladalam strone i nie wiem czego sie czepiasz? polowa gabinetow w lublinie nie ma wogole strony, probowalam zrozumiec ogladajac strone co nie swiadczy o ich profesjonalizmie??? jak mozna wogole oceniac po kilku zdjeciach?reklama jak reklama, a paznokcie fajnie zrobione, zrob lepsze i wklej to zobaczymy twoje)) pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez jakas23 Pokaż wiadomość
napislaam gdzie bylam i ze jestem zadowolona, i do tego chyba sluzy to forum, do wymiany zdania na temat kosmetyczek i fryzjerow, ale widze ze polowa z was pozjadala wszytskie rozumy , na tematy paznokciowe )) i zna sie lepiej niz ktokowliek inny, a napisalam ze wole paznokcie robic w salonach bo mam pewnosc ze jest sterylnie i takie jest moje zdanie, pozdrawiam

To co napisałaś wszyscy wiemy, bo czytac umiemy I oczywiście masz rację że to forum sluży do wymiany zdań- ja wypowiedziałam się na temat omawianego wyżej salonu więc nie wiem czego sie czepiasz i kto tu pozjadał wszystkie rozumy
__________________
------ Stylizacja paznokci moją pasją -------
unghie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 11:04   #143
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

wątek został stworzony po to by po kolezensku doradzic po prostu innnym dziewczynom gdzie warto isc na pazurki a gdzie nie w lublinie, i mysle ze chodzi tu o konkretne adresy a nie wolne dywagacje na temat: w domu czy w salonie? to jest indywidualna decyzja kazdej potencjalnej klientki, oba przypadki maja swoje wady i zaleti i nie nawracajmy sie tu moze na wzajem na konkretną opcje bo nikt nie wygra a ktos kto zagląda tu 1 raz niczego sie nie dowie,a jesli to jest az tak palaca sprawa to moze utwozyc nowy watek(albo odszukac, moze juz taki był) i tam rozmawiac na ten temat bo nie tylko w lublinie mozna pazurki robic w domu albo w salonie.

Cytat:
Napisane przez jakas23 Pokaż wiadomość
sa wyjatki od reguly niestety ale wiekszosc salonow dba o czystosc highiene i klienta z tego co zdazylam sie zorientowac a bardzo zawracam na to uwage, ,
jakas23, piszesz ze byłas w wielu salonach , napisz w takim razie gdzie byłas poza salonem na Hetmanskiej, komus sie to moze przyda, a jesli masz uwagi do higieny w któryms z salonów to tym bardziej powinnas napisac, ps..czy ja dobrze zrozumiałam ze wkleiłas pazurki zrobione przez stylistke na konkurs konada?????
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 12:27   #144
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

mysle ze z tej odpowiedzi wiele dziewczyn dowie sie czegos ciekawego. jesli chodzi o fryzury , kosmetyczki i takie sprawy szukaj na innych forach na wizazu, wątek fryzjerski jest bardzo rozwiniety, o kosmetyczkach tez cos było na pewno dowiesz sie wiecej niz tu..
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 13:59   #145
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

hej wrocilam z pazurkow sa tak dlugie ze az ciezko mi sie pisze na klawiaturze. maskara.

jak tylko zrobie foto to wklejam.
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:51   #146
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

moje dzisiejsze. Zapłaciłam 80 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szylecik.jpg (25,6 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imgp4986.jpg (31,8 KB, 133 załadowań)
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:13   #147
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

o kurka ale długie - ciekawe jak długo sie bedą trzymac napisz gdzie byłas, to akryl czy żel?
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:16   #148
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Rzeczywiscie, baaardzo dlugie i ksztalt mi sie osobiscie nie podoba. Ja wole bardziej klasyczne . Ale ładnie, starannie wykonane -gdzie robilas?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:18   #149
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

http://teczowe-pazurki.blog.onet.pl

u tej. i to jest akryl.
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:48   #150
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Troszkę kamuflaż prześwituje ale po za tym nie można się do niczego przyczepić,troszkę szkoda że zdjęcie nie oddaje całej okazałości szpicków
zdobienie to kwestia gustu najważniejsze żeby Tobie się podobały
Myślę że do długości się przyzwyczaisz szybciutko.
Ale chyba wrażenie pozytywne???
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-19 22:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.