WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 21:34   #31
kaskur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Wink Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Jest kilka osób które robią w domu na lewo, ale chcę zrobić dobry ( tak mi się wydaje - bo z eurofashion) kurs Przedłużania paznokci i stylizacji paznokci w rozszerzonym zakresie ( akryl, żel głównie forma, zdobienia, róznego typu także lakierami) więc chyba moja konkurencyjność będzie całkiem spora.
kaskur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 21:41   #32
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Kaskur jasne że się opłaca, ja póki co robię w salonie ale już mam sporo swoich stałych klientek a mieszkam na wsi. Kobiety na prawdę coraz częściej pytają o przedłużanie itp. także myślę że jak sytuacja "kryzysu" się unormuje to wszystko ruszy jeszcze bardziej. Poza tym ponoć czas kryzysu jest najbardziej odpowiedni na rozkręcanie własnego biznesu dlatego jeszcze w tym roku planuje ruszyć ze swoim salonem
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 19:46   #33
KozMona
Raczkowanie
 
Avatar KozMona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to KozMona
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Ja też się przymierzam Do swojego salonu, ale jeszcze muszę poczekać...
__________________
Pozdrawiam,

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 23:12   #34
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Jak najbardziej tylko musisz się odpowiednio dobrze rozreklamować na początku. Musisz też brać pod uwagę to, że może i jest jedna kosmetyczna, ale na pewno znajdzie się kilkadziesiąt takich, co robią na lewo po domach zabiegi. Musisz rozeznać się w sytuacji.
Obla jesteś taka pomocna
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:44   #35
mariabocz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Witam!!!
Jestem nowa na forum i mam wielką do was prośbę. Mam pytanko chcę otworzyć własne studio paznokci i chcę się dowiedzieć czy są jakieś specjalne wymogi w jego otworzeniu głównie interesują mnie wymogi sanepidu a szczególnie czy potrzebna jest odpowiednia wysokość pomieszczenia (bo wiem że w w gabinecie kosmetycznym jest potrzebne 2,5 metra), i czy jest potrzebny autoklaf ?? Proszę o odpowiedź albo jakąś stronkę gdzie bym mogła się dowiedzieć pozdrawiam
mariabocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 19:17   #36
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Prosta piłka: Czym w przepisach prawnych różni się salon kosmetyczny od studia paznokci?
Prosta odpowiedź: NICZYM
Wymogi są takie same niezależnie od tego czy otwierasz salon (zabiegi kosmetyczne) czy studio paznokci (dla nich to jeden ciul).
Tutaj lekturka: http://www.abc.com.pl/serwis/du/2004/0273.htm
Oczywiście co sanepid to inna para skarpetek, jedni wymagają wykonania każdego punktu, inni przymykają oko na niektóre sprawy, najlepiej iść do tego który jest przydzielony do miejsca w którym studio ma być i szczegółowo wypytać.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:13   #37
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Temacik odświeżam....
Jestem w trakcie wypełniania papierków w sprawie dotacji z UP. Na początek stylizacja pazurków, wszelkie zabiegi na dłonie i stopy, dwa łożka do opalania, przedłużanie włosów.

Niby łatwe pytanka ale jednak mam watpliwosci czy się nie zbłaźnie odpowiadając na nie po swojemu... więc może podam je tutaj i podsuniecie jakąś myśl...

1.Krótki opis zakresu planowanej działalności, jej główne cechy, zalety.
2.Uzasadnienie wyboru dg (dlaczego taka działalnośc)
3.Zakres rzeprowadzonego badani arynku, czy oferowany produkt lub usługa zapełnia istniejącą lukę i zaspokoaja potrzeby nabywców? Prosimy uzasadnić
4.Główni konkurenci na rynku(ich forma działania, usytuowanie i porównanie cen)
5.Czy jest mozliwość przewagi nad konkurencją? czy istnieją trudne do pokonania zagrożenia, podać przykłady.

Może na 4 i 5 wogóle nie pisać? na 17tys mieszkańców jest tylko jeszcze jeden salon stylizacji paznokci...
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 08:09   #38
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Wprost przeciwnie, własnie 4 i 5 wyeksponuj, bo to może byc Twoja karta przetargowa- nie masz konkurencji- znaczy łatwiej znajdziesz pracę, a zafundowany Ci przez UP kurs nie pójdzie na marne.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:18   #39
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Wprost przeciwnie, własnie 4 i 5 wyeksponuj, bo to może byc Twoja karta przetargowa- nie masz konkurencji- znaczy łatwiej znajdziesz pracę, a zafundowany Ci przez UP kurs nie pójdzie na marne.
Staram się o pieniążki na otwarcie działalnosci, a nie o kurs z UP
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:33   #40
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Masz małą konkurencję, więc to wykaż. Wpisz sobie konkurencyjne ceny, może zaproponuj jakiś ciekawy zabieg, którego tam nie mają - duży plus (innowacyjność na rynku). To ma znaczenie. Im mniejsza i słabsza konkurencja tym większe prawdopodobieństwo, że Ci sie uda

Powodzenia
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 19:20   #41
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Dodaj jeszcze że w przyszłości planujesz zatrudnienie pracownika, dla nich to będzie na plus bo będziesz niejako walczyć z bezrobociem
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 21:10   #42
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Czyli tak mniej więcej
ad.1 Stylizacja paznokci, kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp, przedłużanie oraz zagęszczanie włosów, oferta solarium. Działalność ta wychodzi na przeciw oczekiwaniom wymagającej klienteli, spełnia ich wymagania oraz pozwala poczuć się wyjątkowo.

ad.2Działalność ta zapełnia lukę w potrzebach dzisiejszej klienteli. Dla mnie nie będzie to praca w której będę mogła się spełniać i rozwijać.

ad.3W miescie w którym zamierzam otworzyć działalność brakuje miejsc z wymienionymi usługami co zapewnia mi klientele

ad.4 Jedynym konkurentem w mieście jest studio "S" oferujące jednak jedynie stylizację paznokci u dłoni, ich ceny są znacznie zawyżone dlatego u mnie będą niższe. Studio to mieści się w innej częsci miasta niż lokal który planuje zająć.

ad.5 Moja przewaga nad konkurencją jest znaczna, dzięki lokalowi na własność mogę mieć niższe ceny, także szeroka znajomość hurtoni pozwoli mi na zniżenie cen bez ryzyka strat. Szersza gama usług rónież stawia mnie w rankingu ponad konkurencją.


I co o tym myślicie??
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 13:07   #43
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

teraz o konkurencję mi nie chodzi, tak jak pisałam w poście #37 są to konkretne pytania na które musze odpowiedzieć w papierach starając się o dotacje. Co myslicie o odpowiedziach?
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 10:42   #44
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

W pkt. 5 nie podkreslałabym tak zanizania cen.To nie brzmi dobrze, zwłaszcza, że wczesniej podkreslasz, że stawiasz na wymagająca klientele.
Zatem urzedniczce może wyjśc sprzecznośc- albo jakośc, albo niska cena. Napisz o tym co piszesz, bez wspominania o cenach, a weksponuj to, ze wasny lokal zapewnia Ci np niezależnośc.

Rozumiem, że to co piszesz, to skrótowe wersje i że to ładnie rozbudujesz w słowa?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:19   #45
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

A ja mam takie pytanie - czy 40 tysiecy wystarczy na otwarcie małego Studia (zakłądając, że trzeba zaadaptować pomieszczenia i kupić praktycznie wszystko) z dwoma stanowiskami na pazury i osobnym pomieszczeniem na pedicure i inne drobne zabiegi (depilacja itp).
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 18:46   #46
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Może ja nie mam salonu(jeszcze) ale myślę, że jest to realne Ja z 20tyś. myślałam otwierać
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 19:22   #47
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Mag zależy kto by miał Ci adaptować pomieszczenie. U mnie za gruntowny remont wzieli by ok 5 tysięcy, więc wezmę się kiedyś w daaalekiej przyszłości za to sama Szkoda kasy, lepiej kupić np. droższą kanape dla klientek a malowanie to nie taka trudna sprawa a i flizowanie to istny czad
Ja liczyłam ok 20 tysięcy. Oczywiście bez wyposażenia produktami.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 22:08   #48
hmm
Raczkowanie
 
Avatar hmm
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 339
GG do hmm
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Cytat:
Napisane przez Violetyna Pokaż wiadomość
ad.2.................. Dla mnie nie będzie to praca w której będę mogła się spełniać i rozwijać................. .......
no nie wiem..................... .
__________________
coś tam sobie tworzę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=433522&page=15
hmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 22:12   #49
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Miało być bez wyrazu "nie" hihi
pięknie by było jakby taki błąd wkradł się w papiery...
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 20:42   #50
agnes030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 92
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Witam Panie,
Dzisiaj zajżałam pierwszy raz na to forum i już od trzech godzin zagłębiam się w lekturę Waszych postów.
Obecnie jestem na wychowawczym i mimo iz jestem zatrudniona na stałe nie zamierzam już z wielu przyczyn powrócić do swojego pracodawcy, chciałabym zmienić całkowicie swój profil zawodowy. Od paru dni siedze jak na szpilkach poniewaz postanowiłam, że chciałabym zająć się czymść na własny rachunek.Pomyślałam na początek o domowej stylizacji paznokci a w dalszym okresie makeup'u slubnym i być może jeżeli okaże się, że czuję się w tym dorze o otwarciu własnego saloniku (usługi wyjdą w praniu).Chciałabym zapisac się na kurs stylizacji paznokcia do ABC Nailstore, czy od tego powinnam zacząć swoję małe kroczki ku lepszemu?Kolejne pytanie doWas później chciałabym pójść na kurs makeup'u czy na terenie Śląska znacie jakąś dobrą szkołę, która zrobi ze mnie-laika dobrą wizazystkę?I w końcu powiedzcie mi prosze z ręką na sercu czy na rynku mam jeszcze szansę zaistnieć w tej branzy zaczynając w wieku 30 lat (z początkową wiedzą równą zeru)???
Pozdrawiam i czekam na szczere odpowiedzi
agnes030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:50   #51
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Agnes! Przede wszystkim CHYLE CZOŁA ZA DECYZJĘ O KURSIE! Decydując się najpierw na szkolenie podejmujesz prawdopodobnie jedną z lepszych decyzji w swoim życiu, jesli chcesz z tym wiązać przyszłość. Oczywiście że masz szansę zainstnieć, dlaczego nie? To nie jest zawód modelki w którym liczy się wygląd, a UMIEJĘTNOŚCI które z czasem na pewno wypracujesz sobie po porządnym kursie, a szkolenie w ABC niewątpliwie takie będzie.
Z całego serca życzę Ci powodzenia
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:08   #52
agnes030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 92
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

byliczka dziękuję za wsparcie
nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie czy muszę posiadać umiejętności manualne, bo z tym zawsze u mnie było kiepsko (nawet głupiego psa nie potrafię namazać...) a jak patrzę na wzorzystość paznokci w folk art, to mdli mnie od zawrotów głowy!!!
__________________
Największy Skarb jaki mam to ten, który przez 9 miesięcy zamknięty był pod moim sercem.


zapraszam na bloga http://agnes030.blog.onet.pl/
agnes030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:25   #53
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Agnes nie proś o szkic psa w moim wykonaniu Wiadome, że smykałka malarska jest bardzo pomocna, co widać po pracach Wilczusia, ale ja jestem malarską lebiodą a coś mi tam wychodzi
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 15:21   #54
Alice5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

hej dziewczyny , jesteście świetne
Ja chciałabym kupić pakiet startowy w firmie Alle Paznokcie , czy znacie tą firmę ? Czy ktoś o niej słyszał ? , abo już pracował z jej produktami ?
Dziękuję za pomoc
Alice5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 19:11   #55
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Zapoznaj się z wyszukiwarką i poczytaj. Jest pełną wątków na których przeczytasz że allepaznokcie i inne nail designy czy neo nailsy to jedne z gorszych żeli na rynku.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:44   #56
Alice5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Dziękuję za radę już się dokopałam
Alice5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 18:31   #57
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

może jakieś masaże?
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 13:54   #58
planetka_30
Przyczajenie
 
Avatar planetka_30
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Z wlasnego 10 letniego doswiadczenia powiem, ze tylko dobra jakosc jest w stanie obronic sie w tej chwili na rynku. Jest masa gabinetów, gdzie paznokcie robi sie BYLE JAK na BYLE CZYM. Zainwestujcie w dobre szkolenie i dobre produkty a klientki znajda sie same.Teraz na rynku pazurkowym wygrywa ten kto dobrze, profesjonalnie pracuje
__________________
MOJ ŚWIAT : www.nails.perfekt.pl
planetka_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:21   #59
ewapi
Raczkowanie
 
Avatar ewapi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k.Zielonej Góry
Wiadomości: 260
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Cytat:
Napisane przez planetka_30 Pokaż wiadomość
Z wlasnego 10 letniego doswiadczenia powiem, ze tylko dobra jakosc jest w stanie obronic sie w tej chwili na rynku. Jest masa gabinetów, gdzie paznokcie robi sie BYLE JAK na BYLE CZYM. Zainwestujcie w dobre szkolenie i dobre produkty a klientki znajda sie same.Teraz na rynku pazurkowym wygrywa ten kto dobrze, profesjonalnie pracuje
Widzę, że dawno tu nikogo nie było-więc odświeżam wątek.
Jestem właśnie w trakcie intensywnego myślenia nad otwarciem własnego małego biznesiku-paznokciowego. Po powrocie z wychowawczego, zostałam zwolniona z pracy. Nie jest łatwo znaleźć ciekawą pracę. a przy pazurkach zawsze lubiłam gmerać.
Koleżanka-fryzjerka wynajmuje spory lokal, w którym jest fajny kącik. Już kilka razy proponowała mi abym go zagospodarowała i robiła u niej pazurki. Ma sporą rzeszę wiernych klientek, z których również mogłabym korzystać . Nadmienię, że 7 lat temu zrobiłam kurs na pazurki żelowe. Siedziałam wtedy na wychowawczym i robiłam w domku. Miałam kilka stałych koleżanek, które były zadowolone. Teraz chciałabym zrobić nowy kurs i zając się tym na poważnie. Mieszkam na dużej wiosce, w okolicy jest również sporo małych miejscowości i duże-prawie 120tyś miasto. Myślicie, że mam szansę? Jestem strasznie strachliwa, że się nie uda.
ewapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 22:18   #60
ArletaKuchta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: WŁASNE STUDIO PAZNOKCI - opłacalny interes???

Jak nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz! Ja 2 miesiące temu założyłam swój salonik stylizacji paznokci też u fryzjerki i nie narzekam. Robiłam wcześniej od kilku miesięcy w "domowych" warunkach pazurki i miałam kilka stałych klientek. Jak otworzyłam salon to coraz więcej mam klientek, które zostają na "stałe". Polecam przełamać się i zrobić pierwszy krok, a potem samo się już potoczy!
__________________
<ciach_reklama>
ArletaKuchta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.