Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 21:18   #31
Margo73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie zrobic szkolenie na pazn. zelowe i akrylowe we Wroclawiu ?

dziekuje bardzo za podpowiedz

pozdrawiam
margo
Margo73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:27   #32
chomik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 85
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez ula_34 Pokaż wiadomość
Dzięki Paula
Już się zdecydowałam na Amazing Studio - kurs indywidualny lub dwuosobowy Zdam relację po Zaczynam 22 marca.
Ja również czekam na wrażenia i pierwsze fotki. Ja na razie odkładam na kursik i myślę, że w kwietniu lub maju też się wybiorę. Udanego kursu i wielkiej satysfakcji

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

No i jeszcze myślę nad Silhouette bo i w Legnicy i we Wrocławiu mają swoje oddziały, czyli w moich miejscach zamieszkania
chomik23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 08:25   #33
marta24lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 198
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

hej.11 trochę poczytałam na różnych forach i activ nie polecam to jest kurs jedno dniowy w dodatku 6 godzinny!! polecam za to asp w krakowie (tak wiem chodziło o wrocław) kurs trwa 4 dni i jest wszystko teoria i praktyka i przemiłe panie!! warto zainwestować i się tam wybrać naprawde!!
marta24lata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:23   #34
Justyna92929292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Dziewczyny jestem zainteresowana kursem wizażu we Wrocławiu, tyle że nie wiem na jaką szkołe się zdecydowac. Z tego co wiem AP Edukacja i Profesja mają przeróżne kursy a w tym wizaż któraś z Was uczęszczała i może podzielic się wrażeniami i coś polecic?
Justyna92929292 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:21   #35
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Polecam Madeleine Studio we Wrocławiu na ulicy Drobnera. madziulkaa jest aktywną forumowiczką, możesz sama zobaczyć jej prace.
Ja odbyłam kurs na początku lutego i uważam, że był super. Wszystkie dziewczyny z salonu są bardzo miłe i pomocne a Magda oprócz tego, że naprawdę przykładała się do nauczenia mnie - laika, stylizacji paznokci to jeszcze mogłam ją o wszystko wypytać. Po prostu czułam, że chce mnie czegoś nauczyć. Duży nacisk kładła na estetykę i idealnego frencza.
Co do samego szkolenia to byłam ja i jeszcze jedna dziewczyna, pracowałyśmy na produktach SPN i takie otrzymałyśmy certyfikaty.
Mam nadzieję, że uzbieram pieniążka i wybiorę się do Magdy w marcu na szkolenie z one stroke .
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 21:07   #36
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Dzięki za miły komentarz i do zobaczyska
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:27   #37
Gocha85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Witam wszystkie forumowiczki!Jestem tu nowa ale mam nadzieje,ze zechce mi,ktoras z dziewczyn udzielic troszku informacji na temat gdzie wybrac sie na szkolenie ze stylizacji paznokci(we Wroclawiu) Zastanawialam sie np nad Madeleine Studio lub Amazing Studio.Aaa! i wzielam tez pod uwage P.Gosie(Klub Paznokci).Konczyla moze ktoras z Was kurs w tych salonach?Moglybyscie podzielic sie swoimi opiniami?Bylabym wdzieczna
Gocha85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 17:48   #38
Gocha85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Aaerin robiac kurs w MS cwiczylas na sobie czy potrzebowalas modelki?Pozdrawiam
Gocha85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:10   #39
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

no najlepiej chyba zrobisz jak zadzwonisz do obu salonow i zapytasz o konkrety. W MS szkola na SPN a ze ja za ta firma nie przepadam to polecalabym Amazing - tam pracuja na Perfect Beauty poza tym czasami biore udzial w warsztatch organizowanych u Justyny i jestem zadowolona
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:10   #40
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Witam mam podobne pytanie jak moje poprzedniczki zatem zeby nie zasmiecac forum tworzac kolejny watek zapytam tutaj Co sadzicie o kursach przedłuzania paznoki w ap edukacja oraz czy ktos słyszał o pani ktora taki kurs roi indywidualnie na szczytnickiej w creatorze?
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 15:01   #41
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Cykl Szkoleń z Zarządzania Projektami za małe pieniądze w www.szkolazp.apulengo.pl

Istotne informacje poniżej:

Zarządzanie Projektami - cykl szkoleń (3 miesiące)

Chciałbyś nauczyć się autoprezentacji oraz tworzenia budżetów projektów? Zgłoś swoją kandydaturę do Szkoły Zarządzania Projektami VI. Rekrutacja trwa do 16 lutego!

Szkoła Zarządzania Projektami to nie szkoła, w której musisz siedzieć w ławkach i słuchać nudnych wykładów. To miejsce łączące teorię z praktyką. W ramach szkolenia "Zarządzanie Projektami" dowiesz się m.in.:
- jakich narzędzi używać w zarządzaniu projektami;
- jak je finansować i rozliczać;
- co zrobić, żeby stać się mistrzem negocjacji i jak najlepiej się zaprezentować;
- kto może zostać liderem i jak się nim stać;
- oraz jak radzić sobie ze stresem i konfliktami.

Zajęcia w Szkole Zarządzania Projektami prowadzą trenerzy z pasją, którzy nauczą, jak zostać dobrym Koordynatorem oraz co trzeba zrobić, żeby stworzyć swój autorski projekt.

NADSYŁANIE APLIKACJI: 03-16.02.14r.
www.aplikacjaszp.☠☠☠☠☠☠☠☠☠


Szczegóły:
www.szkolazp.apulengo.pl
www.facebook.com/SzkolaZarzadzaniaProjektami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mała wersja plakat.jpg (77,3 KB, 0 załadowań)
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 16:27   #42
asia_ky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Ja zrobiłam w Nova, na Oławskiej. Tzn nie był to kurs samego przedłużania tylko w ogóle stylizacji paznokci ale jak najbardziej polecam
asia_ky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 18:16   #43
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Dziewczyny ja zapisałam się na kurs do Szkoły Marzeny Daleckiej, na sierpień. Czy ktokolwiek coś słyszał o kursach tam organizowanych?
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 21:13   #44
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

<3
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.

Edytowane przez lynx71
Czas edycji: 2015-09-18 o 16:40
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 12:13   #45
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez lynx71 Pokaż wiadomość
TYLKO Magda Żuk z Madeleine. Nikt inny w tym mieście szkolić nie umie.
Słyszałam o Madeleine same dobre opinie i mam ogromną nadzieję że jesienią/zimą uda mi się wziąć udział w jakimś szkoleniu tam!
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 18:29   #46
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez lynx71 Pokaż wiadomość
TYLKO Magda Żuk z Madeleine. Nikt inny w tym mieście szkolić nie umie.
nie zgodze sie z toba . Znam lepsza instruktorke niz Magda Zuk, zreszta osobiscie slysze coraz gorsze opinie o poziomie kursow w Madelein. Ja rozumiem, ze jestescia jedna wilka rodzina SPN, ale moim zdaniem lepiej szkolic sie w Amazing Studio.

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2014-08-15 o 18:33
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 10:33   #47
aga_2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Polecam xxx.
Mają pracownie na miejscu. Dobra lokalizacja w samym rynku. Była metoda hybrydowa, żelowa, kilka rodzajów manicure. I świetna atmosfera. Sympatyczna, radosna prowadząca dużo dała.

Robiłam tam też kurs z dietetyki. Dla siebie. Pomaga mi o siebie lepiej zadbać "od wewnątrz".

Te dwa kursy polecam z pełną odpowiedzialnością!

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2014-09-06 o 11:47 Powód: reklama
aga_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 00:36   #48
makeuplovenow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

A jaka cena? To ważne a rzadko się podaje..
makeuplovenow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:41   #49
lubilubka
Przyczajenie
 
Avatar lubilubka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Ja wszystkim zawsze będę polecać Klinikę Pięknych Dłoni w DH Renoma. Dziewczyny są bardzo pomocne, poza tym masz tam sporo, bo chyba aż 6 stanowisk, więc będziesz miała dużo pazurków do zrobienia Poza tym fajna atmosfera.
__________________
Good Girls Gone Mad !!!
lubilubka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 07:21   #50
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
nie zgodze sie z toba . Znam lepsza instruktorke niz Magda Zuk, zreszta osobiscie slysze coraz gorsze opinie o poziomie kursow w Madelein. Ja rozumiem, ze jestescia jedna wilka rodzina SPN, ale moim zdaniem lepiej szkolic sie w Amazing Studio.
A przepraszam bardzo w takim razie moze byś sie przedstawiła? Kończyłas szkolenie w Amazing? Można obejrzeć Twoje prace?
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 01:04   #51
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Patrycja... daj sobie spokój. Nie warto. A dziewczynom z Amazing mogę tylko pogratulować poziomu. Ile w Was jest jadu... Nie nabrałyście ogłady przez tyle lat. Typowa polska mentalność. Oglaszajcie sie, reklamujcie... i tak nie dacie rady przeszkolić wszystkich potencjalnych kursantów. Dajcie ludziom wybór, a nie tylko wiecznie obrażacie konkurencje. Naprawde proponuję ten czas spożytkować na doskonalenie własnych umiejętności bo od lat stoicie w miejscu. Poziom moich szkoleń jest coraz wyższy Droga Koleżanko Sunniva2007 (zresztą, witaj ponownie)... Od dwóch lat mogę poszczycić się dwukrotnym mistrzostwem Polski, dwukrotnym 3 miejscem w mistrzostwach Polski. W tym roku w marcu rezprezentowalam Polskę na mistrzostwach Świata w Düsseldorfie. Szkolę się u najlepszych i w Polsce i za granicą co sukcesywnie przelewam na moich kursantów, wsród których mam już osoby, które stanęły na podium na mistrzostwach jak i wielu instruktorów. Moim celem jest się tylko rozwijać, a nie cofać więc poziom moich szkoleń będzie coraz wyższy na Wasze nieszczęście. A o poziomie szkoleń w Waszej placówce też mogłabym pisać godzinami, bo na chwilę obecną to ja wkładam ciężką i mozolną pracę w doszkalanie i wyplewianie poważnych błędów technicznych Waszych kursantów i nawet pracowników, którzy zresztą też nasze zdanie potwierdzają.
Powodzenia i naprawdę trochę więcej ogłady


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 18:17   #52
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Patrycja... daj sobie spokój. Nie warto. A dziewczynom z Amazing mogę tylko pogratulować poziomu. Ile w Was jest jadu... Nie nabrałyście ogłady przez tyle lat. Typowa polska mentalność. Oglaszajcie sie, reklamujcie... i tak nie dacie rady przeszkolić wszystkich potencjalnych kursantów. Dajcie ludziom wybór, a nie tylko wiecznie obrażacie konkurencje. Naprawde proponuję ten czas spożytkować na doskonalenie własnych umiejętności bo od lat stoicie w miejscu. Poziom moich szkoleń jest coraz wyższy Droga Koleżanko Sunniva2007 (zresztą, witaj ponownie)... Od dwóch lat mogę poszczycić się dwukrotnym mistrzostwem Polski, dwukrotnym 3 miejscem w mistrzostwach Polski. W tym roku w marcu rezprezentowalam Polskę na mistrzostwach Świata w Düsseldorfie. Szkolę się u najlepszych i w Polsce i za granicą co sukcesywnie przelewam na moich kursantów, wsród których mam już osoby, które stanęły na podium na mistrzostwach jak i wielu instruktorów. Moim celem jest się tylko rozwijać, a nie cofać więc poziom moich szkoleń będzie coraz wyższy na Wasze nieszczęście. A o poziomie szkoleń w Waszej placówce też mogłabym pisać godzinami, bo na chwilę obecną to ja wkładam ciężką i mozolną pracę w doszkalanie i wyplewianie poważnych błędów technicznych Waszych kursantów i nawet pracowników, którzy zresztą też nasze zdanie potwierdzają.
Powodzenia i naprawdę trochę więcej ogłady


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
... akurat osiagniecia w konkursach nie musza swiadczyc o dobrym przekazywaniu wiedzy... A byli pracownicy z waszej czy innej firmy zawsze beda negatywnie wypowiadac sie nt poprzedniego pracodawcy- dla mnie to zaden argument.. same jaczycie temat i nie mozecie przejsc obok mojej wypowiedzi obojetnie- mam takie zdanie, wypowiedzialam je i na tym bym skonczyla, bo nie tylko SPN na swiecie istnieje.. przy szkoleniu liczy sie rowniez atmosfera w jakiej sie ono odbywa, a ze sprawdzonych zrodel wiem, ze nie zawsze w ciekawej..Poza tym Pani Magdo nie kazdy musi miec az takie parcie na szklo, zeby brac udzial w konkursach i zdobywac mistrzostwa swiata. Patrycjo D. ja nie musze ci nic udawdniac i nic pokazywac, biore czasami udzial w warsztatach w Amazing i zarowno ja jak i inne kursantki zawsze jestesmy zadowolone, ale pamietac nalezy o tym, ze nie myli sie ten kto nic robi- mam nadzieje, ze jestescie na tyle inteligentne, ze zrozumiecie te slowa. Pozdrawiam

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2014-10-26 o 18:19
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 18:30   #53
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Co nie zmienia faktu ze nadal bardzo jestem ciekawa kim jesteś i jaki reprezentujesz poziom, Kultura osobista wymaga przedstawienia sie skoro do nas zwracasz sie po imionach
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 22:19   #54
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Na tym to polega, ze każdy ma swoje zdanie i ma prawo wybrać szkolenie jakie mu pasuje. Atmosfera? U nas zawsze najlepsza wiedzę rownież przekazuje bardzo dobrze, jeśli moje kursantki maja równie dobre osiągnięcia. Liczą sie efekty. Ale nieważne. Ma Pani prawo sadzić inaczej, przeciez mnie Pani zna
Wygrywanie konkursów to nie parcie na szkło, trzeba cos umieć i soba reprezentować zeby na tym podium stawać i przede wszystkim odważyć sie wziac udział w konkursie. Myli Pani pojęcia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 11:03   #55
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez lynx71 Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu ze nadal bardzo jestem ciekawa kim jesteś i jaki reprezentujesz poziom, Kultura osobista wymaga przedstawienia sie skoro do nas zwracasz sie po imionach
Ehh...no bardzo przepraszam Pani Patrycjo, faktycznie jest Pani ode mnie starsza 9 lat- szacunek starszym się należy: )))
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 11:24   #56
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Dziewczęta chyba niepotrzebna dyskusja nam się tu wkradła
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 21:47   #57
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

chyba sie nie doczekam ujrzenia prac użytkowniczki sunnniva2007.. A taka szkoda, chętnie obejrzałabym te efekty licznych warsztatów w Amazing
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 13:09   #58
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez lynx71 Pokaż wiadomość
chyba sie nie doczekam ujrzenia prac użytkowniczki sunnniva2007.. A taka szkoda, chętnie obejrzałabym te efekty licznych warsztatów w Amazing
kobieto, nadal ci się nie znudzilo? Od 2007 roku pracuje u siebie uwierz mi nie narzekam na brak pracy, wyluzuj, bo się administrator zdenerwuje.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 05:16   #59
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Gdzie warto ukończyć kurs - szkolenie - WROCŁAW

Temat jest o szkoleniach we Wrocławiu. Na moim fanpage, którego adres jest w opisie, można obejrzeć efekty szkolenia przez markę SPN Nails, i w tym momencie nie mówię tylko o Magdzie. A gdzie można obejrzeć efekty szkoleń w Amazing? Skoro tak zachwalasz, pokaż, co potrafisz i co osiągnęłaś, a nie od kiedy pracujesz, bo to nie rzutuje kompletnie...
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 18:56   #60
doriss8898
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Gdzie ukończyć kurs stylizacji paznokci

Witam potrzebuję pomocy chcę ukończyć kurs stylizacji paznokci metoda żelowa jestem osobą początkująca gdzie można ukończyć taki kurs we Wrocławiu zależy mi na jakości żeby jak najwięcej się nauczyć chodzi mi żeby pieniądze nie poszły w błoto z góry dziękuje.
doriss8898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-12 14:15:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.