Sklep Dobrarada - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 11:22   #2731
weronika66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: Sklep Dobrarada

Iwonka ty mnie nie pouczaj!! Jak cos ci sie nie podoba to nie czytaj tego!!
weronika66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 15:16   #2732
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Hej kochane!

Piszę żeby (być moze) rozjaśnić kwestie żarowek DC do lampy z sensorem i kolorową osłoną (cyfrowa).
Swoją lampę mialam z kursu, jednak nikt nie dawal mi gwarancji ze dokupione żarowki u DR beda pasowaly- podobnie mialam w salonie gdzie pracowalam- tez lampa z innego źródła i kłopot z żarówkami...
Zamówilam mimo wszystko u DR i pasują! Do obu lamp. Mimo że lampy te mają troszkę inne przyciski, ale obudowa jednakowa, czyli w środku mają to samo
Także jeśli macie lampe z sensorem z innego źródła to będą pasować Wam żaróweczki od Dr
Piszę, bo pamiętam że niegdyś i ja o to pytałam i inni...

Paczuszka oczywiście doszla do mnie ekspresem- po przelaniu pieniążków w ciągu 2 dni była już u mnie

Polecam sklepik z calego serca!
Ps. I gratisy dalej dodają, przynajmniej ja dostalam.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 07:05   #2733
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Sklep Dobrarada

Witam, a co sądzicie o tej lampce FINAILLY Duża dwustronna Lampa UV - Dwużarówkowa 2 x 9W! Hit Cenowy, ???
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 09:20   #2734
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jotka97 Pokaż wiadomość
mnie sie podoba ciekawe tylko czy utwardzi kazdy mozliwy zel na rynku... ja bym zadzwonila do doberka do sklepu i wypytala prywatnie jesli chcesz ja kupic ja myslalam o niej jesliby moja cyfrowa padla
zadzwon, bedziesz wtedy znac jej plusy i minusy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 10:24   #2735
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie sie podoba ciekawe tylko czy utwardzi kazdy mozliwy zel na rynku... ja bym zadzwonila do doberka do sklepu i wypytala prywatnie jesli chcesz ja kupic ja myslalam o niej jesliby moja cyfrowa padla
zadzwon, bedziesz wtedy znac jej plusy i minusy.
....
ja bym nie ryzykowała tylko 2 żarówek,zwłaszcza przy hybrydach i białych gęściochach,o nie...
zwłaszcza,że lampy te najzwyklejsze staniały i za nawet podobną cene można kupić 4-żarówkowe.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 12:29   #2736
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
ja bym nie ryzykowała tylko 2 żarówek,zwłaszcza przy hybrydach i białych gęściochach,o nie...
zwłaszcza,że lampy te najzwyklejsze staniały i za nawet podobną cene można kupić 4-żarówkowe.
niby tak ale jesliby ta 2 zarowkowa jednak wszystko utwardzala?
tanszy koszt uzytkowania jest mniejsza gabarytowo.
do tego podobno utwardza zele ledowe i hybrydy- czyli mocno napigmentowane kolory- wiec mozliwe ze jest naprawde dobra. ja bym mimo wszystko wypytala beatke, przeciez nie oklamie w rozmowie w cztery uszy-oczy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 13:34   #2737
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
niby tak ale jesliby ta 2 zarowkowa jednak wszystko utwardzala?
tanszy koszt uzytkowania jest mniejsza gabarytowo.
do tego podobno utwardza zele ledowe i hybrydy- czyli mocno napigmentowane kolory- wiec mozliwe ze jest naprawde dobra. ja bym mimo wszystko wypytala beatke, przeciez nie oklamie w rozmowie w cztery uszy-oczy
....
gdyby, ale popatrz na logike.... to są zwykłe żarówki 9vatowe...to jakie masz natężenie mocy....połowe tego co w czterożarówkoej no nie ? a i taka przy lekkim zużyciu ma problem z dotwardzeniem hybryd.poza tym liczy sie jeszcze rozmieszczenie żarówek w lampie równomierny sposób rozprowadzania światła ze wszystkich stron. a to sa najzwyklejsze świetlówkiJa sądze,że to bardziej reklama lampy nastawiona od strony niskiej ceny,jako taki hit.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 17:25   #2738
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
gdyby, ale popatrz na logike.... to są zwykłe żarówki 9vatowe...to jakie masz natężenie mocy....połowe tego co w czterożarówkoej no nie ? a i taka przy lekkim zużyciu ma problem z dotwardzeniem hybryd.poza tym liczy sie jeszcze rozmieszczenie żarówek w lampie równomierny sposób rozprowadzania światła ze wszystkich stron. a to sa najzwyklejsze świetlówkiJa sądze,że to bardziej reklama lampy nastawiona od strony niskiej ceny,jako taki hit.
mimo to mysle ze dr sprawdzila te lampy na roznych opcjach skoro podjela sie ich sprzedazy po prostu jej ufam.
nie wierze zeby sprzedawala bubel...
zarowki podobno sa w niej tak rozmieszczone ze wykorzystuja maksymalnie swiatlo do rownomiernego naswietlenia- w przeciwienstwie do lamp zwyklych gdzie polowa swiatla bocznych zarowek idzie w obudowe...

no nic... moze ktos kto ma juz ta lampe da znac jak wrazenia.

dziewczyny ja mam inne pytanie- te co uzywaja cosmic white i ultra jaka widzicie roznice w kolorze? bo ja zadnej!
jedynie w konsystencji...czyzbym jakas slepa byla???
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 10:06   #2739
beatar6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny czy któraś z was zamawiała u dobrej rady produkty do rzęs.. polecacie czy nie ..? Podzielcie sie opiną bo ja dopiero zaczynam ..Proszę
beatar6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 16:26   #2740
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez beatar6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was zamawiała u dobrej rady produkty do rzęs.. polecacie czy nie ..? Podzielcie sie opiną bo ja dopiero zaczynam ..Proszę
jezeli chodzi o rzesy to kupilam kilka sztuk w tych woreczkach - brilliant lashes i jestem troche rozczarowana -pracowalam na Secret lashes - te od DR sa sztywne, nie maja tak glebokiej czerni i sa matowe, tzn, nie blyszcza sie tak, jak te z SL, dlatego wrocilam do nich. Dziewczyny tez niepochlebnie wypowiadaly sie nt. ktorys rzes w paskach. Zakupilam tez klej LL (ok.35 zl) i moge go polecic, fajna cena i 12 m-cy od otwarcia mozna go uzywac. I to chyba wszystko co w Dr kupilam do rzes.
Ja startowalam od drogich produktow i moze dlatego mi ie podpasowaly rzesy od DR, ale mozna zamowic 3 rozmiary na probe i samemu sie przekonac..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 18:32   #2741
beatar6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziękuję dla mnie ważne są każde rady ;o**
beatar6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 10:07   #2742
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Sklep Dobrarada

A ja polecam produkty do rzęs i w sumie rzęsy w kasetkach też.
Klej spoko, primer, żel do zmywania, pacynki do zbierania nadmiaru kleju, kamień do kleju, plastry, czarne pęsety itp wszystko jak najbardziej ok. Aktualnie używam rzęs w kasetce tych błękitnych C grubość 15, ale równie fajnie się pracuje na tych kasetkach różowych.
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 13:59   #2743
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Sklep Dobrarada

dziewczyny, jaka jest data waznosci zeli kolorowych? mam całkiem sporo kolorków, nie kupowałam ich wszystkich na raz najstarsze egzemplaze moga miec max 1.5 roku. wiekszosc tak ok rok do 6 mcy. zauwazyłam ze niektóre kolory wyglądają teraz inaczej niz na wzorniku ( wzornik robiłam w styczniu). np, pastelowy pomaranczowy zrobił sie bardziej intensywny, terracota bardziej pomaranczowa, nie sprawdzałam wszystkich kolorów ( ale pewnie bede musiała to zrobic) a to co zauwazyłam to przy okazji sytuacji kiedy klientka wybrała kolor z wzornika a potem miała co innego na paznokciach. wiekszosc moich kolorów to paradise, ale mam kilka w podstawowej linii i nails, jesli o trwałosc chodzi to sie chyba nic nie zmieniło, bo nie dotarły do mnie zadne reklamacje.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 13:07   #2744
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
dziewczyny, jaka jest data waznosci zeli kolorowych? mam całkiem sporo kolorków, nie kupowałam ich wszystkich na raz najstarsze egzemplaze moga miec max 1.5 roku. wiekszosc tak ok rok do 6 mcy. zauwazyłam ze niektóre kolory wyglądają teraz inaczej niz na wzorniku ( wzornik robiłam w styczniu). np, pastelowy pomaranczowy zrobił sie bardziej intensywny, terracota bardziej pomaranczowa, nie sprawdzałam wszystkich kolorów ( ale pewnie bede musiała to zrobic) a to co zauwazyłam to przy okazji sytuacji kiedy klientka wybrała kolor z wzornika a potem miała co innego na paznokciach. wiekszosc moich kolorów to paradise, ale mam kilka w podstawowej linii i nails, jesli o trwałosc chodzi to sie chyba nic nie zmieniło, bo nie dotarły do mnie zadne reklamacje.
co do zeli kolorowych to ci nie powiem jak to jest, ale na przykladzie maskeda. mam go juz pol roku po terminie waznosci(czyli odkad w sumie mam u siebie minelo z 1,5 roku) i dalej go stosuje na sobie i nic sie nie dzieje- kolor sie nie zmienil, trzyma sie jak zawsze...i zawsze sie zastanawialam jak to jest z zelami po terminie- przestana sie w koncu utwardzac? beda sie zapowietrzac? czy data waznosci to po prostu czas orientacyjny...
jednofazowke kiedys stosowalam z i-nails rok po terminie az ja skonczylam i do konca bylo z nia wszystko ok.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 14:22   #2745
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
dziewczyny, jaka jest data waznosci zeli kolorowych? mam całkiem sporo kolorków, nie kupowałam ich wszystkich na raz najstarsze egzemplaze moga miec max 1.5 roku. wiekszosc tak ok rok do 6 mcy. zauwazyłam ze niektóre kolory wyglądają teraz inaczej niz na wzorniku ( wzornik robiłam w styczniu). np, pastelowy pomaranczowy zrobił sie bardziej intensywny, terracota bardziej pomaranczowa, nie sprawdzałam wszystkich kolorów ( ale pewnie bede musiała to zrobic) a to co zauwazyłam to przy okazji sytuacji kiedy klientka wybrała kolor z wzornika a potem miała co innego na paznokciach. wiekszosc moich kolorów to paradise, ale mam kilka w podstawowej linii i nails, jesli o trwałosc chodzi to sie chyba nic nie zmieniło, bo nie dotarły do mnie zadne reklamacje.
ja mam u siebie pare kolorowych zelkow, ktore maja juz ponad 2 lata i jest wszystko ok ale co do kolorow to one sie po prostu utleniaja, moga ciemniec, jasniec, zolknac itd - tak jak czasami mamy inny kolor w opakowaniu a inny wyjdzie po utwardzeniu w lampie (jest taki kolor z modeny, dirty pink, w pudelku jest faktycznie dirty pink a po zabiegu robi sie nude).
Generalnie okres waznosci jaki jest przyjety przez producenta (rowniez po to, zeby spelniac normy) to np. 12 , 18, 24 m-ce od otworzenia i jest to czas kiedy sprzedawca daje gwarancje na taki produkt, po uplywie takiego czasu to juz nasze ryzyko i nikt nie da nam pewnosci czy produkt bedzie spelniac nasze oczekiwania Niektorzy pisza na pudelkach okres waznosci..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 15:17   #2746
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Sklep Dobrarada

dzieki dziewczynki za uwagi, myslę ze tylko niektóre kolory oszalały, spodziewałabym sie ze zmieni się to co jest na wzorniku a nie to w słoiczkach, no ale faktycznie, kolorki są nieco inne pomimo solidnego wymieszania. nie mam o to jakis wielkich pretensji bo cena jest bardzo atrakcyjna a jakosc uwazam wysoka, ale jesli odkryjecie u siebie jakies zmiany to piszcie, moze tylko niektóre kolory fixują
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 12:33   #2747
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja na te żele Paradise od ostaniego czasu strasznie się wkurzam. Kolory są piękne, ale z prawie każdym kupionym żelem Paradise mam problem, a to jeden nie może się do końca utwardzić i przy piłowaniu normalnie się 'skorupka' rozrywa i wycieka nieutwardzony kolor( mam tak z nr 94 Salmon), albo się straaassznie kurczy i zrobienie nim frencha jest katorgą ( różowy żarówiasty kolor- prawdopodobnie nr 33 Niebiański róż, ale mam zmazany numerek na nakrętce), no i wszystkie kolory trzeba przemieszać przed użyciem, bo np otwierając pojemniczek z numerkiem 89 Piaszczysty brzeg, przeżyłam szok, byl to jakiś żółtosraczkowaty kolor z osadzonym na dnie pigmentem, po przemieszaniu wyglądał już dobrze. Pisałam już do dobrejrady w tej sprawie, ale zaleciła kłaść kolorówkę na warstwę dyspersyjną cleara i po utwardzeniu kolorówki też kłaść clear, próbowałam, nie działa.
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 13:11   #2748
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
Ja na te żele Paradise od ostaniego czasu strasznie się wkurzam. Kolory są piękne, ale z prawie każdym kupionym żelem Paradise mam problem, a to jeden nie może się do końca utwardzić i przy piłowaniu normalnie się 'skorupka' rozrywa i wycieka nieutwardzony kolor( mam tak z nr 94 Salmon), albo się straaassznie kurczy i zrobienie nim frencha jest katorgą ( różowy żarówiasty kolor- prawdopodobnie nr 33 Niebiański róż, ale mam zmazany numerek na nakrętce), no i wszystkie kolory trzeba przemieszać przed użyciem, bo np otwierając pojemniczek z numerkiem 89 Piaszczysty brzeg, przeżyłam szok, byl to jakiś żółtosraczkowaty kolor z osadzonym na dnie pigmentem, po przemieszaniu wyglądał już dobrze. Pisałam już do dobrejrady w tej sprawie, ale zaleciła kłaść kolorówkę na warstwę dyspersyjną cleara i po utwardzeniu kolorówki też kłaść clear, próbowałam, nie działa.
....
ja robię właśnie taką metodą,na clear i pod clear...w sumie nie mam z Paradisami kłopotóe,oprócz 2 kolorów...ale one były kupowane tak z rok wstecz.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 15:08   #2749
edith2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 20
Dot.: Sklep Dobrarada

eee?

Edytowane przez edith2020
Czas edycji: 2012-08-27 o 15:54
edith2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 11:14   #2750
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Jesli chodzi o Paradisy, też się bardzo nawkurzałam przy każdym kolorze prawie, dlatego już ichg nie zamawiam, preferuję sprawdzone i-nailsy

A teraz powiedzcie mi jak Hybrydy od Dobrej Rady? Czy lepsze Greenstyle czy I-nails? Jak trwałosc ? Mam miękkie i słabe paznokcie i szukam do nich hybryd jest cięzko
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:53   #2751
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
A teraz powiedzcie mi jak Hybrydy od Dobrej Rady? Czy lepsze Greenstyle czy I-nails? Jak trwałosc ? Mam miękkie i słabe paznokcie i szukam do nich hybryd jest cięzko
Mam Greenstyle i mi się nie trzymają, a paznokci nie mam miękkich. Próbowałam je kłaść bez i z primerem. Doradzono mi by spróbować kłaść je na inny żel /bazę/bonder, ale jeszcze nie miałam okazji przetestować
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 19:11   #2752
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o Paradisy, też się bardzo nawkurzałam przy każdym kolorze prawie, dlatego już ichg nie zamawiam, preferuję sprawdzone i-nailsy

A teraz powiedzcie mi jak Hybrydy od Dobrej Rady? Czy lepsze Greenstyle czy I-nails? Jak trwałosc ? Mam miękkie i słabe paznokcie i szukam do nich hybryd jest cięzko
...
ja bym jednak zainwestowała kase w coś innego.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:11   #2753
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

No właśnie zeby to było dla klientek to szukałabym lepszego produktu i zainwestowałabym, ale to tylko dla mnie , dla mojej wygody i moich paznokci i szkoda mi inwestować w Gelisha 300zł za jeden kolor Dlatego szukam czegos dobrego ale troszke tanszego...
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:23   #2754
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
No właśnie zeby to było dla klientek to szukałabym lepszego produktu i zainwestowałabym, ale to tylko dla mnie , dla mojej wygody i moich paznokci i szkoda mi inwestować w Gelisha 300zł za jeden kolor Dlatego szukam czegos dobrego ale troszke tanszego...
...
Indigo<możesz kupic nawet mini pojemności,lub Mistero Milano.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 08:01   #2755
Fanaberia0007
Przyczajenie
 
Avatar Fanaberia0007
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 12
GG do Fanaberia0007
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o Paradisy, też się bardzo nawkurzałam przy każdym kolorze prawie, dlatego już ichg nie zamawiam, preferuję sprawdzone i-nailsy

A teraz powiedzcie mi jak Hybrydy od Dobrej Rady? Czy lepsze Greenstyle czy I-nails? Jak trwałosc ? Mam miękkie i słabe paznokcie i szukam do nich hybryd jest cięzko
Kup sobie testery Indigo. Jeden tester starcza mi na 15-30 stylizacji! Zależy jak dany kolor kryje Weź tester base/top coat i ze 2 różne kolorki = 60zł i sprawdzisz

Co do kolorówki od DR mam odmienne zdanie Ale może ja po prostu trafiłam na te lepsze Paradisy
__________________
Zapraszam na mojego bloga
Nails & Make up
Fanaberia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 08:44   #2756
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Kochane ale Indigo z tego co sie orientuje trzyma się tylko twardych płytek W tej chwili mam jeden zazelowany Gelishem, zelowany był w ubiegłą niedzielę na targach... narazie ładnie się trzyma, a paznokcie mam mega miękkie... JAk potrzyma się jeszcze trochę to chyba zainwestuje w Gelisha... bo nie znajde chyba nic równie dobrego...
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 15:28   #2757
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Kochane ale Indigo z tego co sie orientuje trzyma się tylko twardych płytek W tej chwili mam jeden zazelowany Gelishem, zelowany był w ubiegłą niedzielę na targach... narazie ładnie się trzyma, a paznokcie mam mega miękkie... JAk potrzyma się jeszcze trochę to chyba zainwestuje w Gelisha... bo nie znajde chyba nic równie dobrego...
...
generalnie im paznokcie twardsze tym lepiej sie hybryda trzyma,ale generalnie Indigo nie odstają od średniej wytrzymałości inych marek na słabszych paznokci ,z mojego doswiadczenia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 08:49   #2758
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Sklep Dobrarada

Gelish ma też małę pojemności - ja bym wzięła albo gelish albo shellac... od Dobrejrady bym nie brała - miałąm kiedyś i jeden kolor po 2 aplikacjach poszedł w kosz bo tak zgęstniał, a drugi nadaje się tylko na stopy, bo tylko tam nie odpryskuje... na rękach nie utrzymają się dłużej niż 5 dni na miękkiej płytce...
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:17   #2759
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Sklep Dobrarada

A jakie tipsy poleciłybyście od Dobrejrady? Szukam fajnych przezroczystych.
Mam na oku te:
http://www.dobrarada.com.pl/p20894,i...zroczyste.html

Czy kolorowe z tej serii są dobre?
http://www.dobrarada.com.pl/p16361,t...re-100szt.html

Poleciłybyście mi coś nabłyszczającego do metody akrylowej, ale bez utwardzania w lampie?

Z góry dzięki
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:50   #2760
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

raczej się skuszę na Gelish Dzięki dziewczyny
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.