Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-26, 20:20   #1
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Unhappy

Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał :)


Szukam kogoś kto mnie wesprze w odchudzaniu
Chcę mieć płaski brzuch-która z Was też chce się odchudzić?
Możemy się razem motywować, kto mnie wesprze? bardzo mi na tym zależy

Podaje moje gg : 45166175
Jeśli chce ktoś podać swoje gg to też fajnie.
Prosze Was ... mam nadzieje że mi ktoś pomoże Chcę wytrwać i spełnić swoje marzenie, do motywacji najlepsze były by osoby od 14 lat (gdyż mam tyle)
WIEM ŻE BYŁY PODOBNE WĄTKI, ALE DUŻO MI NIE POMOGŁY
dlatego błagam Was o wsparcie
Licze na was....:
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 21:11   #2
Gwiazda87
Raczkowanie
 
Avatar Gwiazda87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 235
Dot.: Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał

Droga Ewelko !
Nie wiem czy wiek ma tu takie znaczenie Ale po przemysleniu mysle ze swietnie ze napisalas swoj wiek. Ja mam 26 lat i chetnie bym sie zgłosiła ale wg mnie podczas odchudzania czlowiek ma tylko przemyslen & rozterek & wzlotów i upadków ze jest niestety za duza roznica lat miedzy Nam Dlatego pozdrawiam Cie cieplutko i życze sukcesow i znalezienia kompanki
__________________
(perfekcjonistka,czasem do bólu, ze szkodą dla siebie ) Moje motto : Nic nie jest warte Twojego złamanego paznokcia. - głębokie a zarazem płytkie,czysty obłęd
Gwiazda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 21:32   #3
L_i_b_r_a
Przyczajenie
 
Avatar L_i_b_r_a
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał

Ewelka można wiedzieć ile ważysz? Jestem ciekawa czy rzeczywiście masz się z czego odchudzać.
L_i_b_r_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 11:09   #4
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał

Cytat:
Napisane przez L_i_b_r_a Pokaż wiadomość
Ewelka można wiedzieć ile ważysz? Jestem ciekawa czy rzeczywiście masz się z czego odchudzać.
Waże 50kg,mam 165cm wzrostu, co prawda moje BMI jest prawidłowe ale mam brzuch jakbym była w siódmym miesiącu ciąży

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazda87 Pokaż wiadomość
Droga Ewelko !
Nie wiem czy wiek ma tu takie znaczenie Ale po przemysleniu mysle ze swietnie ze napisalas swoj wiek. Ja mam 26 lat i chetnie bym sie zgłosiła ale wg mnie podczas odchudzania czlowiek ma tylko przemyslen & rozterek & wzlotów i upadków ze jest niestety za duza roznica lat miedzy Nam Dlatego pozdrawiam Cie cieplutko i życze sukcesow i znalezienia kompanki
Dziękuję
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 11:33   #5
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Waże 50kg,mam 165cm wzrostu, co prawda moje BMI jest prawidłowe ale mam brzuch jakbym była w siódmym miesiącu ciąży
W takim razie potrzeba ćwiczeń mięśni brzucha, a nie odchudzania.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 11:59   #6
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
W takim razie potrzeba ćwiczeń mięśni brzucha, a nie odchudzania.
Aham, a znasz jakieś dobre ćwiczenia na mieśnie brzucha? i skuteczne?
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:29   #7
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Aham, a znasz jakieś dobre ćwiczenia na mieśnie brzucha? i skuteczne?
Jak masz idealnie zdrowy kręgosłup to 6 Weidera [ ale wtedy budujesz też mięśnie, niewiem czy chcesz miec je zarysowane, czy efekt zupełnej płaskości ;p ]. Kręcenie cieżkim hula hop.

Ja mam kręgosłup do d.. więc dla mnie hitem było inne ćwiczenie - kładziesz się na plecach na podłodze, ręce wzdłuż ciała, nogi zgiete w kolanach podnosisz biodra, tak zeby twoje ciało tworzyło mniej wiecej prostą linię od łopatek do kolan i wytrzymujesz 10 sekund w takiej pozycji. na początek 15 powtórzeń, potem jak się wyrobisz 30, a potem ile dasz radę. - To jest ćwiczenei bardziej na dolną część brzucha.

Na górną polecam płytkie brzuszki [ takie jak na callanetisie ] i zwykłe skośne brzuszki.


I wyprostuj się i wciągaj brzuch non stop - to też baaaardzo pomaga.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 12:31   #8
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał

A może ten brzuch to nie wina tłuszczu tylko, że tak powiem "balona w brzuchu" spowodowanego odżywianiem? Albo zła przemiana materii? Jeśli tak to może jedz lżejsze posiłki, pij więcej wody, więcej owoców i warzyw, ogranicz słodycze, itp.
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 13:05   #9
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Jak masz idealnie zdrowy kręgosłup to 6 Weidera [ ale wtedy budujesz też mięśnie, niewiem czy chcesz miec je zarysowane, czy efekt zupełnej płaskości ;p ]. Kręcenie cieżkim hula hop.

Ja mam kręgosłup do d.. więc dla mnie hitem było inne ćwiczenie - kładziesz się na plecach na podłodze, ręce wzdłuż ciała, nogi zgiete w kolanach podnosisz biodra, tak zeby twoje ciało tworzyło mniej wiecej prostą linię od łopatek do kolan i wytrzymujesz 10 sekund w takiej pozycji. na początek 15 powtórzeń, potem jak się wyrobisz 30, a potem ile dasz radę. - To jest ćwiczenei bardziej na dolną część brzucha.

Na górną polecam płytkie brzuszki [ takie jak na callanetisie ] i zwykłe skośne brzuszki.


I wyprostuj się i wciągaj brzuch non stop - to też baaaardzo pomaga.
Ok,dziękuję za rady, nawet teraz czytając wiadomości wciągam brzuch

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
A może ten brzuch to nie wina tłuszczu tylko, że tak powiem "balona w brzuchu" spowodowanego odżywianiem? Albo zła przemiana materii? Jeśli tak to może jedz lżejsze posiłki, pij więcej wody, więcej owoców i warzyw, ogranicz słodycze, itp.
Spróbuję, a picie 1,5l wody dziennie pomoże coś schudnąć czy efekt będzie przeciwny?
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 09:12   #10
001basia
Raczkowanie
 
Avatar 001basia
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał

14 lat i odchudzanie? Hm.. Gwarantuje Ci, że do 20 rż Twoja sylwetka zmieni się niejednokrotnie i nie wiem czy ma sens się teraz odchudzać. Nie lepiej poprostu zdrowo się odżywiać i dostarczać organizmowi cennych składników?
001basia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 19:08   #11
izkaa84
Raczkowanie
 
Avatar izkaa84
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 162
Dot.: Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał

fajny pomysł z tym wspólnym odchudzaniem.

Znalazłam ostatnio fajną stronę, gdzie dziewczyna udziela bezpłatnych porad dietetycznych oraz prowadzić za darmo korespondencję meilową. Może warto zaczerpną rady fachowca
__________________
"Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy" - mój blog: skuteczneodzywianie.pl. Zobacz w jaki sposób udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę
izkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 19:16   #12
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Szukam przyjaciółki lub kogoś kto będzie się ze mną odchudzał lub mnie wspierał

Cytat:
Napisane przez izkaa84 Pokaż wiadomość
fajny pomysł z tym wspólnym odchudzaniem.

Znalazłam ostatnio fajną stronę, gdzie dziewczyna udziela bezpłatnych porad dietetycznych oraz prowadzić za darmo korespondencję meilową. Może warto zaczerpną rady fachowca
A możesz podać mi tą stronę ?
Bardzo byś mi pomogła ...
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.