cena za paznokcie żelowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 17:41   #31
ladygos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 425
Dot.: cena za paznokcie żelowe

ja zaplacilam 40 zl za french, 35 zl za kolorowe sie placi ale nie bylam zadowolona
ladygos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 21:22   #32
susanna17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: cena za paznokcie żelowe

Ja robię żele za 30 zł zwykły french z perfect beauty trzymaja sie 3 tygodnie jak nic dziewczyny sobie chwalą i ja tez dla mnie to hobby nie praca..
susanna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 21:57   #33
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez susanna17 Pokaż wiadomość
Ja robię żele za 30 zł zwykły french z perfect beauty trzymaja sie 3 tygodnie jak nic dziewczyny sobie chwalą i ja tez dla mnie to hobby nie praca..
moglabys wrzucic zdjecia wykonanych przez ciebie paznokci?? dla wielu dziewczyn to oprocz hobby rowniez praca i mozliwosc zarobku- a laczyc cos, co sie kocha z tym co sie wykonuje codziennie jako prace to czysta przyjemnosc. Za 30 zl to ja bym nie miala co do garnka wlozyc...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:05   #34
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: cena za paznokcie żelowe

ja nawet jak zaczynałam nie brałam 30 zł... min 50 ale to kopa lat temu
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 13:23   #35
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: cena za paznokcie żelowe

A ile kosztuja dzis ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 05:45   #36
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: cena za paznokcie żelowe

o boze :O te paznokcie "studyjne" to jakas masakra, nawet jak ja zaczynalam robic pazury to tak okropnych nie robilam, sory ze to powiedzialam
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 14:28   #37
stylowi21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 46
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Koszt paznokci to około 45-150zł w mojej okolicy
stylowi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 21:12   #38
kosmetikwelt
Przyczajenie
 
Avatar kosmetikwelt
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Paderborn
Wiadomości: 29
Smile Dot.: cena za paznokcie żelowe

Hejka
Ja mam wlasne studio i sporo klientek ,az za duzo ,siedze codziennie od 9 do 21 nawet w soboty tylko niedziela wolna, od roku szukam dziewczyn do pomocy ale niemoge znalesc odpowiedniej pani,u mnie kosztuja pazurki od 30-40 € (120-160zl).Pazurkami zajmuje sie od 11 lat .Kawka oczywiscie tez gratis do wyboru ponad 6 roznych kaw napoje zimne i szampanik .zadne eksluzywne studio,ale lubie jak klientki czuja sie jak u siebie mozna tez w trakcie robienia pazurkow np jak schnie primer wyjsc do pokoju obok i zapalic sobie aha toaleta po opiciu sie tez dostepna

aha moge walnac reklame?albo raczej ogloszenie?szukam pani ktora chcialaby umnie pracowac.wymagania :pazurki frenczyk na formie lub tipsie w godzine, z zachowaniem budowy pazurka(zadne buly lub gory i doliny)
__________________
Mit einer Nagelfeile fing alles an...

Edytowane przez kosmetikwelt
Czas edycji: 2013-04-05 o 21:16
kosmetikwelt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 09:21   #39
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez kosmetikwelt Pokaż wiadomość
Hejka
Ja mam wlasne studio i sporo klientek ,az za duzo ,siedze codziennie od 9 do 21 nawet w soboty tylko niedziela wolna, od roku szukam dziewczyn do pomocy ale niemoge znalesc odpowiedniej pani,u mnie kosztuja pazurki od 30-40 € (120-160zl).Pazurkami zajmuje sie od 11 lat .Kawka oczywiscie tez gratis do wyboru ponad 6 roznych kaw napoje zimne i szampanik .zadne eksluzywne studio,ale lubie jak klientki czuja sie jak u siebie mozna tez w trakcie robienia pazurkow np jak schnie primer wyjsc do pokoju obok i zapalic sobie aha toaleta po opiciu sie tez dostepna

aha moge walnac reklame?albo raczej ogloszenie?szukam pani ktora chcialaby umnie pracowac.wymagania :pazurki frenczyk na formie lub tipsie w godzine, z zachowaniem budowy pazurka(zadne buly lub gory i doliny)
czy byla Pani w serwisie komorkowym na Kamiennej we Wroclawiu? Bo moja mama dostala od pewnej pani kartke z nazwa wlasnie kosmetikwelt a co do godziny w paznokciach...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 488296_645418158817597_769957304_n.jpg (81,7 KB, 113 załadowań)
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 14:40   #40
kosmetikwelt
Przyczajenie
 
Avatar kosmetikwelt
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Paderborn
Wiadomości: 29
Dot.: cena za paznokcie żelowe

niestety we wroclawiu jeszcze nigdy nie bylam pochodze z Olsztyna a mieszkam od 10 lat w Paderborn
co do tych paznokietek na dole to moze zdaza sie to poczatkujacym ale ja prycuje juz 11 lat w tym zawodzie i w godzine czasu robie paznokcie na tipsie lub szablonie z takim efektem jak obrazek drugi,trzeba znac tylko produkty na ktorych sie pracuje i udoskonalac sie uczyc i jeszcze raz uczyc,praktyka czyni mistrza,a ja mistrza mam tez juz zrobionego i 2 lata temu mialam 4 miejsce na Beauty Düsseldorf Meisterschaft
__________________
Mit einer Nagelfeile fing alles an...
kosmetikwelt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 12:14   #41
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez kosmetikwelt Pokaż wiadomość
niestety we wroclawiu jeszcze nigdy nie bylam pochodze z Olsztyna a mieszkam od 10 lat w Paderborn
co do tych paznokietek na dole to moze zdaza sie to poczatkujacym ale ja prycuje juz 11 lat w tym zawodzie i w godzine czasu robie paznokcie na tipsie lub szablonie z takim efektem jak obrazek drugi,trzeba znac tylko produkty na ktorych sie pracuje i udoskonalac sie uczyc i jeszcze raz uczyc,praktyka czyni mistrza,a ja mistrza mam tez juz zrobionego i 2 lata temu mialam 4 miejsce na Beauty Düsseldorf Meisterschaft
rozumiem, ze pracuje sie u Pani tylko na zelu, bo w niemczech akryl raczej jest nielubiany.. ja tam nie wiem, ale rozmawialam z dziewczynami, ktore tez maja duze osiagniecia w styliazacji paznokci, staz tez dlugi i kazda jak slyszy o paznokciach w godzine to puka sie w czolo...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 12:52   #42
kosmetikwelt
Przyczajenie
 
Avatar kosmetikwelt
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Paderborn
Wiadomości: 29
Dot.: cena za paznokcie żelowe

teraz tylko na zelu z akrylem mialam wiecznie bol glowy i zrezygnowalam z niego 5 lat temu,i fakt w niemczech akryl jest malo popularny ale to raczej z powodu osob ktore wykonuja akryl czyli azjatki bez przyuczenia otwieraja studia i trzepia buleczki na palcach ,zwykly frencz jest mozliwe zrobic w godzinke ja niemowie tu o ozdobach czy malowaniu po prostu o przedluzeniu pazurka z frenczykiem ,mi osobiscie zajmuje to 45-50 minut wraz z dezynfekcja przygotowaniem primerem itd itd ,zalezne jest jakimi zelami sie prycuja ja pracuje na 3 fazowym z fiberglass wlacznie.

Mam pytanie dlaczego prubuje pani na sile przekonac mnie ze nie mozna zrobic dobrych paznokci w godzine?zapraszam w takim razie do siebie i pokaze jak to sie robi ja znam wiele stylistek naprawde dobrych ktore to potrafia po latach pracy.to sa lata praktyki i dobre nawyki bo naprawde wykonujemy zbyt wiele niepotrzebnych ruchow ,ktore mozna wyeliminowac,czyli szukanie odpowiednich pedzli kolorow przyzadow dobranie odpowiednich akcesori ktore ulatwia nam prace ,np frezarka,oczywiscie dobrej firmy jest wiele zeczy ktore wplywaja na czas naszej pracy.
A jakosc i czas mozna polaczyc -oczywiscie bez przesady
__________________
Mit einer Nagelfeile fing alles an...

Edytowane przez kosmetikwelt
Czas edycji: 2013-04-07 o 18:08
kosmetikwelt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:22   #43
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez kosmetikwelt Pokaż wiadomość
teraz tylko na zelu z akrylem mialam wiecznie bol glowy i zrezygnowalam z niego 5 lat temu,i fakt w niemczech akryl jest malo popularny ale to raczej z powodu osob ktore wykonuja akryl czyli azjatki bez przyuczenia otwieraja studia i trzepia buleczki na palcach ,zwykly frencz jest mozliwe zrobic w godzinke ja niemowie tu o ozdobach czy malowaniu po prostu o przedluzeniu pazurka z frenczykiem ,mi osobiscie zajmuje to 45-50 minut wraz z dezynfekcja przygotowaniem primerem itd itd ,zalezne jest jakimi zelami sie prycuja ja pracuje na 3 fazowym z fiberglass wlacznie.

Mam pytanie dlaczego prubuje pani na sile przekonac mnie ze nie mozna zrobic dobrych paznokci w godzine?zapraszam w takim razie do siebie i pokaze jak to sie robi ja znam wiele stylistek naprawde dobrych ktore to potrafia po latach pracy.to sa lata praktyki i dobre nawyki bo naprawde wykonujemy zbyt wiele niepotrzebnych ruchow ,ktore mozna wyeliminowac,czyli szukanie odpowiednich pedzli kolorow przyzadow dobranie odpowiednich akcesori ktore ulatwia nam prace ,np frezarka,oczywiscie dobrej firmy jest wiele zeczy ktore wplywaja na czas naszej pracy.
A jakosc i czas mozna polaczyc -oczywiscie bez przesady
ja nie probuje nikogo do niczego przekonywac:/ po prostu mam na ten temat wlasne zdanie, ale rozumiem, ze paznokcie przedluzane tipsem tez zajmuja pani godzine? Jesli tak, to przyznam, ze jest Pani wyjatkowa i nalezy do grona, ktore niestety nie bylo mi dane poznac Pozdrawiam
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:56   #44
kosmetikwelt
Przyczajenie
 
Avatar kosmetikwelt
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Paderborn
Wiadomości: 29
Dot.: cena za paznokcie żelowe

To zapraszam do mojego studia na prubke mojego wykonania albo ja wpadne do pani w lipcu jak bede w polsce i pokaze moje mozliwosci Albo zapraszam na targi do Wiesbaden ,gdzie bede prowadzic pokaz nowych produktow firmy ...... (bez nazwy zeby nierobic reklamy)
__________________
Mit einer Nagelfeile fing alles an...

Edytowane przez kosmetikwelt
Czas edycji: 2013-04-07 o 21:03
kosmetikwelt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 22:27   #45
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez kosmetikwelt Pokaż wiadomość
To zapraszam do mojego studia na prubke mojego wykonania albo ja wpadne do pani w lipcu jak bede w polsce i pokaze moje mozliwosci Albo zapraszam na targi do Wiesbaden ,gdzie bede prowadzic pokaz nowych produktow firmy ...... (bez nazwy zeby nierobic reklamy)
nie, dziekuje, ale nie skorzystam- wystarczy mi moja 1 godzi i 40 minut, a czasami 2 jak pogadamy sobie w miedzy czasie z klientka...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:41   #46
kosmetikwelt
Przyczajenie
 
Avatar kosmetikwelt
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Paderborn
Wiadomości: 29
Dot.: cena za paznokcie żelowe

no przeciez ja tez niesiedze z zamknieta buzia hihihihi ,my sobie tez pogadamy i kawe wypijemy i papieroska zapalimy,na to tez jest czas.
__________________
Mit einer Nagelfeile fing alles an...
kosmetikwelt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 17:57   #47
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: cena za paznokcie żelowe

zaplacilam 110 zl za 2h pracy
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 20:00   #48
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Miejsce nr 1.

Cena za założenie - 140-150 zł.
Cena za uzupełnienie - 110 zł.

Z jakości byłam zadowolona, cena jak dla mnie trochę za wysoka, ale płaciłam. Wkurzyli gdy ostatnio doliczyli mi skrupulatnie (byłam tam stałą klientką) 1 zł za cyrkonię do rachunku, ja wszystko rozumiem, ale dla stałej klientki tę 1 zł za ową cyrkonię mogli by dorzucić gratis, zwłaszcza że nie biorą wcale małych pieniędzy i postanowiłam, że nie wrócę tym bardziej, że to dla mnie druga strona Krakowa i dojazdy tam były dla mnie też trochę uciążliwe.

Miejsce 2.

Cena za założenie 50-60 zł.
Uzupełnienie - 40 zł.

Obsługa miła, za pierwszym razem paznokcie świetnie się trzymały, niestety za drugim w przeciągu niecałego tygodnia kilka poodpadało.

Miejsce 3.

Cena za założenie - 70 zł, ile za uzupełnienie nie wiem bo nie wrócę.
Obsługa niezbyt profesjonalna, Pani średnio co 10 minut odbierała telefon, oczywiście odchodząc od stanowiska pracy, bez żadnego słowa, poduszka nie zabezpieczona niczym (np. ręcznikiem papierowym), ogólnie dość niechlujnie, same paznokcie trzymają się tak sobie, dwa podeszły powietrzem, całość wytrzymała jako tako może niecały tydzień.

Miejsce 4.

Cena założenia 110-120 zł, uzupełnienie około 70-80 zł. Jakość świetna, niestety Pani przestała pracować w danym salonie i później nie miał on w ogóle paznokci żelowych w ofercie. Teraz ponoć mają z powrotem w ofercie i chyba skorzystam ponownie bo ogólnie to dobry salon, więc myślę, że również zatrudnił dobrego pracownika.

Tak to u mnie wygląda.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 07:31   #49
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez kosmetikwelt Pokaż wiadomość
no przeciez ja tez niesiedze z zamknieta buzia hihihihi ,my sobie tez pogadamy i kawe wypijemy i papieroska zapalimy,na to tez jest czas.
to moze off top bedzie (na pewno), ale papieros w rekach kogos kto zajmuje sie kosmetyka ( nie ma znaczenia czy to stylistka paznokci, czy kosmetyczka) nie wyglada zachecajaco- i jak to mowi moj S.- baba, ktora pali smierdzi doslownie cala :/...
p.s. jestem wielka przeciwniczka palenia- zwlaszcza kobiet a juz na pewno takich, ktore pracuja w takim zawodzie:/

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2013-04-10 o 07:33
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 08:42   #50
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Warszawa(strona zachodnia)

Ceny wahają się od 40 do 200 zł. W salonie średnia cena to ok.120 zł za french, ale w większości salonów oszczędza się na czym tylko się da-kiepska higiena, średniej jakości żele, bardzo kiepskie wykonanie, niedokładna praca na akord. Najwięcej zapłaciłam 150 zł za utwardzanie, żele Jasmin, pierwsze zapowietrzenia po 3 dniach. Wizualnie perfekcja, ale po tygodniu straciłam paznokieć, a sporo było zapowietrzonych.

Najmniej zapłaciłam 60 zł za domowe warunki i jak za taką cenę jest bardzo ok-jednorazowy pilnik, dezynfekcja, rękawiczki, czyste stanowisko. Niestety, żele też średniej jakości, ale miałam jedynie drobne zapowietrzenia na wskazujących więc bez tragedii jak na tak niską cenę. Kamuflaż w cenie, na życzenie śliczne kwiatki akrylowe bądź malowanie farbkami za symboliczną dopłatą bądź w ramach tytułu stałego klienta.

Mój ideał stylistki znajduje się w Poznaniu, za 90 zł pełen profesjonalizm z ekstra zdobieniem w cenie, siedziba w fajnym salonie. Zapowietrzeń zero przez 6 tygodni.
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 19:14   #51
kosmetikwelt
Przyczajenie
 
Avatar kosmetikwelt
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Paderborn
Wiadomości: 29
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
to moze off top bedzie (na pewno), ale papieros w rekach kogos kto zajmuje sie kosmetyka ( nie ma znaczenia czy to stylistka paznokci, czy kosmetyczka) nie wyglada zachecajaco- i jak to mowi moj S.- baba, ktora pali smierdzi doslownie cala :/...
p.s. jestem wielka przeciwniczka palenia- zwlaszcza kobiet a juz na pewno takich, ktore pracuja w takim zawodzie:/
nieladnie ,nieladnie,
i tak to sie nowych na wizazu skalpuje
__________________
Mit einer Nagelfeile fing alles an...
kosmetikwelt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 09:15   #52
jamballaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Witajcie, możecie mi powiedzieć dziewczyny jak się te żelówki ściąga? mówicie o uzupełnianiu - ok, a jak już ktoś nie chce miec? myśle czy nie zrobic o ile zdejmowanie nie będzie kosztowne i pracochłonne..
jamballaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 21:05   #53
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez jamballaya Pokaż wiadomość
Witajcie, możecie mi powiedzieć dziewczyny jak się te żelówki ściąga? mówicie o uzupełnianiu - ok, a jak już ktoś nie chce miec? myśle czy nie zrobic o ile zdejmowanie nie będzie kosztowne i pracochłonne..
...
trzeba spiłować i wypolerowac paznokcia,aceton żelu nie rozpuści...dlatego tak istotne jest,żeby ściągac w salonie a nie samemu.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 10:38   #54
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: cena za paznokcie żelowe

U mnie jest różnie od 80 w górę. Zależy też od tego czy sam french czy też ze zdobieniami.
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 19:08   #55
NeskaPe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Ja za przedłużanie płacę 100 zł, a za uzupełnianie 80. Jeśli przychodzę ze swoją długą płytką to płacę 70-80 zł, a uzupełnianie wtedy 60.
NeskaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 19:50   #56
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
trzeba spiłować i wypolerowac paznokcia,aceton żelu nie rozpuści...dlatego tak istotne jest,żeby ściągac w salonie a nie samemu.
ja sciągnęłam sama po namoczeniu w zmywaczu z acetonem.

Raczej już się nie zdecyduje - mam nienormowany tryb pracy i życia, a po 2 tygodnia trzeba sie pokazac u kosmetyczki na uzupełnienia po inaczej naprawdę zaczynają źle odrosty wyglądać.

Spróbuje teraz hybrydy.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 07:57   #57
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
ja sciągnęłam sama po namoczeniu w zmywaczu z acetonem.

Raczej już się nie zdecyduje - mam nienormowany tryb pracy i życia, a po 2 tygodnia trzeba sie pokazac u kosmetyczki na uzupełnienia po inaczej naprawdę zaczynają źle odrosty wyglądać.

Spróbuje teraz hybrydy.
normalnie az musze persen forte brac jak czytam takie bzdury- paznokcie zelowe sciagnelas zmywaczem z acetonem?? to albo to byly akryle, albo moczylas paznokcie 2 dni albo totalna sciema:/ zreszta hybryda tez odrasta, po ok. 1,5 tygodnia moze zaczac odpryskiwac od wolnego brzegu i tez ja powinna sciagnac osoba, ktora wie jak to zrobic aby plytka paznokcia ucierpiala minimalnie:/
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 08:31   #58
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
normalnie az musze persen forte brac jak czytam takie bzdury- paznokcie zelowe sciagnelas zmywaczem z acetonem?? to albo to byly akryle, albo moczylas paznokcie 2 dni albo totalna sciema:/ zreszta hybryda tez odrasta, po ok. 1,5 tygodnia moze zaczac odpryskiwac od wolnego brzegu i tez ja powinna sciagnac osoba, ktora wie jak to zrobic aby plytka paznokcia ucierpiala minimalnie:/
miałam żelowe - ale przetrzymałam je 3 tydzień i 2 niestety same 'odkleiły' podczas sprzątania (trochę były napowietrzone). Ponieważ kosmetyczka nie miała czasu (piątek, sobota) to kupiłam zmywacz z acetonem. Najpierw moczyłam ok 5 minut, potem po 2 godzinach ponownie namoczyłam w acetonie i delikatnie odkleiłam - płytka paznokcia oczywiście nie wyglądała rewelacyjnie (bo żel ją trochę ściąga), ale po pomalowaniu delikatnym lakierem nie było śladu.

To nie jest polecany sposób, ale jeśli ktoś ma sytuacje awaryjną to można się poratować. Ja nie poszłabym na wązne spotkanie bez 2 paznokci
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 11:13   #59
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: cena za paznokcie żelowe

ja biore 120 frech 100 jeden kolor odnowa od 90zł uzupełnienie od 60 w salonie i terminow nie mam do sierpnia
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 21:06   #60
natala1512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 121
Dot.: cena za paznokcie żelowe

Ja płacę 45 zł w naprawdę dobrym małym salonie w niewielkim mieście
natala1512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-07 10:25:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.