Uzależniona... od mężczyzn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 10:31   #1
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664

Uzależniona... od mężczyzn


Witajcie! Na początku kiedy zaczęłam się na tym łapać, wydawało mi się to głupotą i tłumaczyłam sobie to tak, że pewnie sobie to wmówiłam. otóż od dobrych 2-3 lat nie było dnia żebym nie miała jakiegoś obiektu w formie mężczyzny (nie wiedziałam jak to ująć) - co dziennie podoba mi się jeden, a za nim już może z dodatkowych 3.. Spotykam się z jednym, głowę mi ciągnie do 2 innych facetów. Gdziekolwiek nie idę na imprezę czy gdzieś oglądam się za facetami, lubię po prostu nacieszyć oko, porozmawiać z nimi (ogólnie sądzę, że lepiej mi się z nimi rozmawia niż z innymi dziewczynami, nie mogę się z nimi dogadać też od momentu kiedy w pracy mam do czynienia przeważnie tylko z mężczyznami). Ostatnimi czasy moje dwie znajome zaczęły już żartować, że sobie nigdy nie znajdę faceta na stałe bo moje myśli latają wokół wszystkich. Sama w sumie też to zauważyłam, bo przez kilka dni potrafię się skupiać na mężczyźnie X, kolejne kilka Y i potem znowu na odwrót... jest to uciążliwe bo chciałabym znaleźć kogoś wartościowego, który będzie przykuwał moją uwagę, a jak na razie po prostu nie potrafiłam się skupić na jednym - zawsze głowa gdzieś się tam za nimi okręcała, oczywiście starałam się to robić jak już ukradkiem, żeby nie zauważył. Dodam też że nie jestem żadną pięknością, która po prostu mogłaby przebierać w facetach (kilka kg nadwagi, w dodatku niska). Proszę o opinie, czy to warto u psychologa poszukać jakieś rady - chociaz nie jestem ich zwolenniczką, czy też poradzę sobie sama z tym..
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 10:35   #2
RenataR23
Raczkowanie
 
Avatar RenataR23
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 222
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Cytat:
Napisane przez pati949414 Pokaż wiadomość
Witajcie! Na początku kiedy zaczęłam się na tym łapać, wydawało mi się to głupotą i tłumaczyłam sobie to tak, że pewnie sobie to wmówiłam. otóż od dobrych 2-3 lat nie było dnia żebym nie miała jakiegoś obiektu w formie mężczyzny (nie wiedziałam jak to ująć) - co dziennie podoba mi się jeden, a za nim już może z dodatkowych 3.. Spotykam się z jednym, głowę mi ciągnie do 2 innych facetów. Gdziekolwiek nie idę na imprezę czy gdzieś oglądam się za facetami, lubię po prostu nacieszyć oko, porozmawiać z nimi (ogólnie sądzę, że lepiej mi się z nimi rozmawia niż z innymi dziewczynami, nie mogę się z nimi dogadać też od momentu kiedy w pracy mam do czynienia przeważnie tylko z mężczyznami). Ostatnimi czasy moje dwie znajome zaczęły już żartować, że sobie nigdy nie znajdę faceta na stałe bo moje myśli latają wokół wszystkich. Sama w sumie też to zauważyłam, bo przez kilka dni potrafię się skupiać na mężczyźnie X, kolejne kilka Y i potem znowu na odwrót... jest to uciążliwe bo chciałabym znaleźć kogoś wartościowego, który będzie przykuwał moją uwagę, a jak na razie po prostu nie potrafiłam się skupić na jednym - zawsze głowa gdzieś się tam za nimi okręcała, oczywiście starałam się to robić jak już ukradkiem, żeby nie zauważył. Dodam też że nie jestem żadną pięknością, która po prostu mogłaby przebierać w facetach (kilka kg nadwagi, w dodatku niska). Proszę o opinie, czy to warto u psychologa poszukać jakieś rady - chociaz nie jestem ich zwolenniczką, czy też poradzę sobie sama z tym..
Może jeszcze nie natrafiłaś na tego właściwego
RenataR23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 10:40   #3
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

a może za bardzo na siłę szukasz? może zdystansuj się i zacznij przebywac więcej z kobietami?
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 10:45   #4
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Pewnie masz jakieś 18 lat.

Edit: niewiele się pomyliłam. Z wiekiem ogarniesz ten temat.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2013-07-24 o 12:56
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 11:05   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Ale ja też lubię sobie popatrzeć na ładnych kolegów, zachwycam się nimi, nawet zakochu.ję i nie widzę w tym nic dziwnego, bo nic z nimi nie planuję i nie robię
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 11:07   #6
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Uzależniona od mężczyzn i psycholog... wyolbrzymiasz i to bardzo - czytając Twój tekst 90% facetów powinno wylądować na kozetce u specjalisty bo nie umieją skupić się na 1 kobiecie podczas rozmowy
Z wiekiem Ci przejdzie albo przestaniesz tak na to zwracać uwagę albo w końcu się zakochasz - teraz po prostu szukasz i chcesz no i nie umiesz się zdecydować
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 11:17   #7
Adne
Raczkowanie
 
Avatar Adne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 364
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Może nie na temat, ale Autorko - w ciągu miesiąca założyłaś 6 wątków, to jakiś konkurs? Z pewnością dało się je scalić w 1, 2.
__________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.
Adne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 12:10   #8
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Adne Pokaż wiadomość
Może nie na temat, ale Autorko - w ciągu miesiąca założyłaś 6 wątków, to jakiś konkurs? Z pewnością dało się je scalić w 1, 2.

Koleżanko, z konta mojego korzystają dwie osoby Pozdrawiam chłodno w ten upalny dzień

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość
a może za bardzo na siłę szukasz? może zdystansuj się i zacznij przebywac więcej z kobietami?

W tym jest problem, bo coraz gorzej mi się dogaduje z kobietami - nie potrafię z nimi złapać wspólnego języka i tyle, z facetami łatwiej mi się rozmawia i w ogóle. Jeszcze bardziej się to pogłębiło kiedy zmieniłam pracę na taką w której kobieta jest jedną na tysiąc

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez enchant Pokaż wiadomość
Uzależniona od mężczyzn i psycholog... wyolbrzymiasz i to bardzo - czytając Twój tekst 90% facetów powinno wylądować na kozetce u specjalisty bo nie umieją skupić się na 1 kobiecie podczas rozmowy
Z wiekiem Ci przejdzie albo przestaniesz tak na to zwracać uwagę albo w końcu się zakochasz - teraz po prostu szukasz i chcesz no i nie umiesz się zdecydować

Tylko, że facet to jest facet, im tak zawsze "było wolno", wiadomo jak to było określane (choć według mnie ciut błędnie, bo w nie wszystkich przypadkach mężczyzn tak jest), że facet to mysliwy a my jesteśmy taką jego zwierzynką.. a u kobiet to mi się wydaje takie dziwne zachowanie..
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 12:17   #9
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Cytat:
Napisane przez pati949414 Pokaż wiadomość

Tylko, że facet to jest facet, im tak zawsze "było wolno", wiadomo jak to było określane (choć według mnie ciut błędnie, bo w nie wszystkich przypadkach mężczyzn tak jest), że facet to mysliwy a my jesteśmy taką jego zwierzynką.. a u kobiet to mi się wydaje takie dziwne zachowanie..
Masz rację - wydaje Ci się Po prostu wcześniej, gdy nie było np. internetu to się o tym tak często nie mówiło. A co to - kobiety to gorsza płeć? To o mężczyznach i zwierzynie to prehistoria od lat. Lecisz stereotypami aż miło

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

I jeszcze jedno - traktujesz takie zachowanie jak coś złego a dopóki nie jesteś w związku (i nie mam tu na myśli 2-3 randek z tą samą osobą) to całkiem normalne.
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 12:54   #10
VVROCLOV
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 45
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

hm może masz taką skłonnośc. ale z czego to może wynikać? może potrzeba bycia w centrum uwagi? czy to Twoja osobowość? a może się niegdy jeszcze nie zakochałaś tak naprawdę..
VVROCLOV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 14:16   #11
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

No ale nie rozumiem, nie masz nad soba kontroli czy co? Bo jesli Ci sie podobaja rozni faceci, to nic złego, no ale chyba mozesz kontrolowac, czy pozerasz ich oczami i sie ogladasz za nimi ?
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 19:16   #12
sayyes1
Przyczajenie
 
Avatar sayyes1
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Czytam i myślę- ale w czym problem? To dobry temat na forum, do rozmowy z kims, ale po co zaraz psycholog, ostatnio ludzie zaczęli traktowac psychologow jako lek na całe zło
sayyes1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 00:41   #13
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No ale nie rozumiem, nie masz nad soba kontroli czy co? Bo jesli Ci sie podobaja rozni faceci, to nic złego, no ale chyba mozesz kontrolowac, czy pozerasz ich oczami i sie ogladasz za nimi ?

To polega na tym, że tu idzie jakiś brunecik to się uśmiechnę, obczaję od góry do dołu i idę dalej. idzie kolejny brunecik to znowu od góry do dołu obczajka, uśmiech hollywoodzki, nagle z krasnala metr sześćdziesiąt staje się o kilka cm wyższa. to gdzieś sobie jeszcze zagadam itp. i tak w kółko
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 02:12   #14
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Cytat:
Napisane przez pati949414 Pokaż wiadomość
To polega na tym, że tu idzie jakiś brunecik to się uśmiechnę, obczaję od góry do dołu i idę dalej. idzie kolejny brunecik to znowu od góry do dołu obczajka, uśmiech hollywoodzki, nagle z krasnala metr sześćdziesiąt staje się o kilka cm wyższa. to gdzieś sobie jeszcze zagadam itp. i tak w kółko
To w takim razie wiele kobiet pewnie Ci zazdrości otwartości i zdecydowania Naprawdę nie masz się czym martwić
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 08:49   #15
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Cytat:
Napisane przez pati949414 Pokaż wiadomość
To polega na tym, że tu idzie jakiś brunecik to się uśmiechnę, obczaję od góry do dołu i idę dalej. idzie kolejny brunecik to znowu od góry do dołu obczajka, uśmiech hollywoodzki, nagle z krasnala metr sześćdziesiąt staje się o kilka cm wyższa. to gdzieś sobie jeszcze zagadam itp. i tak w kółko
Straszne! Pierwszy raz słyszę o tak nieobyczajnym zachowaniu!
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 12:31   #16
32natalia57
Raczkowanie
 
Avatar 32natalia57
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 130
GG do 32natalia57
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Ja też wolę gadać z chłopakami, bo lepiej się z nimi porozumieć, niż z niektórymi kobietami (bez obrazy dziewczynki, ale to może ja mam pecha do takich dziewczyn, z którymi nie da się pogadać, bo są nadąsane, albo zbyt dumne i pewne siebie, co mnie denerwuje) . Po drugie, spróbuj trochę przyhamować może nie natrafiłaś jeszcze na tego jedynego, poczekaj, zajmij się czymś innym, znajdź sobie hobby, będziesz szczęśliwsza i mniej będziesz myśleć o takich głupotkach. Być może z wiekiem to ogarniesz
__________________
28.01.2012 Grześ - moje Szczęście <3

* * *

Po co się przejmować? Nie warto! Ludzie i tak się nie zmienią
32natalia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 14:20   #17
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Uzależniona... od mężczyzn

Cytat:
Napisane przez pati949414 Pokaż wiadomość
To polega na tym, że tu idzie jakiś brunecik to się uśmiechnę, obczaję od góry do dołu i idę dalej. idzie kolejny brunecik to znowu od góry do dołu obczajka, uśmiech hollywoodzki, nagle z krasnala metr sześćdziesiąt staje się o kilka cm wyższa. to gdzieś sobie jeszcze zagadam itp. i tak w kółko
Ja zawsze tak robię, a nie mam 18 lat
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.