Dziewczyny proszę o poradę :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-03, 17:27   #1
patrycja_3991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 15
Unhappy

Dziewczyny proszę o poradę :/


Pisze na forum bo nie mam z kim o tym pogadać ... Jestem z chłopakiem od 2 lat mamy zamiar zamieszkać razem bo jesteśmy z innych miast ok.180km odległości. Ja studiuje dlatego się przeprowadziłam, on natomiast rusza ze studiami od października. Problem jest w tym że teraz mam taką sytuację że jestem tu sama, nie mam z kim porozmawiać no nic całymi dniami siedzę w domu i się uczę (poprawka) no i... gdy był u mnie ostatnio obiecał że pomimo że musi wracać do domu to znajdzie dla mnie czas a znowu jest to samo jak po 2 dniach stwierdził że możemy porozmawiać od 19-20 to strasznie się wkurzyłam, stwierdził że później nie może bo ma UWAGA grilla z rodziną, dzisiaj też rozmawiać wieczorem nie może. Pisząc porozmawiać chodzi mi o popisanie na gg ale nie godzinę ale z 2 czy 3 godziny i teraz nie wiem czy nie przesadzam ? on chyba uważa że ta godzina raz na jakiś czas oprócz codziennej ok.5 minutowej rozmowy telefonicznej wystarczy ja natomiast czuje się taka samotna i niezrozumiana, gdy nie jesteśmy razem czuje się tylko jak dodatek do jego życia...
patrycja_3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 17:35   #2
Miszczyk20
Raczkowanie
 
Avatar Miszczyk20
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: Dziewczyny proszę o poradę :/

z tym grillem to może lekka przesada, że się zloscisz ale faktycznie cos jest nie tak jeśli facet nie chce z Toba spedzic czasu. Standardowa odpowiedz ale najlepsza : pogadaj z nim. Powiedz mu, ze czujesz się samotna i chyba od tego jest, żeby Cie wspierać bo jeśli nie potrafi tego zrobić to niech się lepiej zastanowi nad swoim zachowaniem. Ja ogolnie bym mu pojechala wybuchowa jestem
__________________
od 20.12.2011 aż do dziś
Miszczyk20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 17:40   #3
patrycja_3991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 15
Dot.: Dziewczyny proszę o poradę :/

Ale właśnie o to chodzi że ja rozmawiałam, rozmawiałam z nim o tym jak się czuje siedząc to sama przed jego wyjazdem ode mnie jak i dzisiaj przez telefon. Teraz jestem z nim w fazie nie odzwyania się bo stwierdził że on się kłócić nie chce i jak mi przejdzie to mam zadzwonić (powiem szczerze że nie wiem czemu ale zabolało mnie to mam wrażenie że nie traktuje tego poważnie ).
patrycja_3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 17:52   #4
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Dziewczyny proszę o poradę :/

dlaczego koniecznie musisz z nim gadać wieczorami, kiedy on jest zajęty? Siedzisz w domu, więc jesteś panią własnego czasu, czemu nie możecie porozmawiać o 13:00?

Inna kwestia, że 3 godziny rozmowy na gg to dużo. Dla mnie za dużo, zwłaszcza codziennie.

Nie fochaj się, że ma grilla z rodzicami - od października wyjeżdża na studia, niech spędzi z nimi trochę czasu. Powiedz mu za to, że masz ciężki okres i potrzebujesz wsparcia i więcej uwagi. Poproś konkretnie o to, o co Ci chodzi. Np: poświęć jutro kochanie popołudnie dla mnie, ja sobie też je wygospodaruje wolne - zamiast się obrażać, że ma wieczorem inne plany niż rozmowa na gg.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 18:03   #5
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Dziewczyny proszę o poradę :/

może jest po prostu zajęty, ma wypełniony czas, a Ty się nudzisz i wymagasz od niego, żeby się non stop TObą interesował? Zamaist narzekac i wymuszac od niego różne rzeczy to weź idz na basen, albo jest piekna pogoda, pojedz sobie nad wodę sie uczyc i nie bedizesz miala czasu na rozmyślanie. I zamiast tych rozmów parugodzinnych na ktore moze faktycznie nie ma czasu to niech przyjedzie do CIebie na weekedn znowu i go sobie razem spędzicie. Zorganizuj sobie czas! Jeździj na rowerze, chodź na spacery, no nie wiem cokolwiek! taka piękna pogoda!
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 18:12   #6
patrycja_3991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 15
Dot.: Dziewczyny proszę o poradę :/

Ale on również ma teraz wakacje, nie jest jakoś szczególnie zajęty. Nie chodzi mi o codzienne rozmowy po kilka godzin ale raz na jakiś czas uważam że wysilić się może, zresztą kiedyś to nie był żaden problem wręcz przeciwnie. Nie rozumiecie mnie .... ja nie oczekuje zainteresowania non stop chce tylko, żeby poświęcił mi trochę czasu skoro wie że jestem tu całkiem sama...
patrycja_3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 18:29   #7
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Dziewczyny proszę o poradę :/

Cytat:
Napisane przez patrycja_3991 Pokaż wiadomość
Ale on również ma teraz wakacje, nie jest jakoś szczególnie zajęty. Nie chodzi mi o codzienne rozmowy po kilka godzin ale raz na jakiś czas uważam że wysilić się może, zresztą kiedyś to nie był żaden problem wręcz przeciwnie. Nie rozumiecie mnie .... ja nie oczekuje zainteresowania non stop chce tylko, żeby poświęcił mi trochę czasu skoro wie że jestem tu całkiem sama...
ale piszesz, że masz żal, że wieczorem ma grilla, albo inne plany, a nie ma czasu z Tobą na gg rozmawiać. Dlaczego się z nim nie zgadasz kiedy oboje macie czas na dłuższą rozmowę, np koło południa zamiast wieczorem?
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 19:00   #8
patrycja_3991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 15
Dot.: Dziewczyny proszę o poradę :/

Ponieważ to nie jest kwestia spotkania się wieczorem w ciągu dnia jest to samo
patrycja_3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 19:20   #9
YourFashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 96
Odp: Dziewczyny proszę o poradę :/

.

Edytowane przez YourFashion
Czas edycji: 2013-08-11 o 10:24
YourFashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 19:28   #10
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Dziewczyny proszę o poradę :/

Musisz się z nim umawiać na konkretną godzinę i na konkretny czas rozmowy? Bo dla mnie to wygląda na trochę wymuszone, jak wizyta u lekarza. Umawiacie się na godzinę, i macie wyznaczony czas dla siebie. Zagadaj do niego po prostu i niech rozmowa sama się potoczy. Jak będziecie mieli o czym rozmawiać to nawet nie zauważycie, czy minęło 20min czy 2 godz.
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:54   #11
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dziewczyny proszę o poradę :/

a może on po prostu nie lubi pisać na gg itd... mój tez nie lubi :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 22:06   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziewczyny proszę o poradę :/

Z TŻ unikaliśmy pisania przez gg, bo za każdym razem się nam zdarzały jakieś nieporozumienia, spięcia.

Może kupicie sobie po słuchawkach z mikrofonem i pogadacie przez Skype? Ciekawsza forma komunikacji, niż klepanie literek.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 23:44   #13
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Dziewczyny proszę o poradę :/

Cytat:
Napisane przez patrycja_3991 Pokaż wiadomość
Pisze na forum bo nie mam z kim o tym pogadać ... Jestem z chłopakiem od 2 lat mamy zamiar zamieszkać razem bo jesteśmy z innych miast ok.180km odległości. Ja studiuje dlatego się przeprowadziłam, on natomiast rusza ze studiami od października. Problem jest w tym że teraz mam taką sytuację że jestem tu sama, nie mam z kim porozmawiać no nic całymi dniami siedzę w domu i się uczę (poprawka) no i... gdy był u mnie ostatnio obiecał że pomimo że musi wracać do domu to znajdzie dla mnie czas a znowu jest to samo jak po 2 dniach stwierdził że możemy porozmawiać od 19-20 to strasznie się wkurzyłam, stwierdził że później nie może bo ma UWAGA grilla z rodziną, dzisiaj też rozmawiać wieczorem nie może. Pisząc porozmawiać chodzi mi o popisanie na gg ale nie godzinę ale z 2 czy 3 godziny i teraz nie wiem czy nie przesadzam ? on chyba uważa że ta godzina raz na jakiś czas oprócz codziennej ok.5 minutowej rozmowy telefonicznej wystarczy ja natomiast czuje się taka samotna i niezrozumiana, gdy nie jesteśmy razem czuje się tylko jak dodatek do jego życia...
Wybacz, ale dla mnie nie jest to związek. Życzę Wam szczęścia, ale nie sądzę, że uda Wam się zbudować szczęśliwy związek, gdy już zamieszkacie razem.

Spędzacie ze sobą mało czasu - tak naprawdę nie wiecie co Was w sobie wzajemnie drażni,denerwuje - nawet jeśli widzicie się co 2 tygodnie i spędzacie ze sobą całe weekendy to nie poznaliście się jeszcze dobrze. Nie ma (wg mnie) ochoty na rozmowy z Tobą, nie poświęca Ci wiele czasu - oczywiście nie mówię, żeby przez całe dnie pisał do Ciebie smsy/dzwonił, ale jednak godzina rozmowy na dwa dni czy ileś tam to stanowczo za mało.

Zastanów się czy chcesz aby całe życie tak wyglądało; mówiłaś mu tyle razy o swoich uczuciach,a on to zlekceważył, więc jeśli teraz ma gdzieś Twoje potrzeby to co będzie za kilka lat...? Może nawet nie zapyta Cię jak było w pracy? Ja bym tak nie chciała...
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.