Wyśmiany bo wydepilowany - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 12:23   #31
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez Faxu Pokaż wiadomość
Jakaś niedojrzała ta dziewczyna. To, że jesteś wydepilowany to nie powód do wyśmiewania, nawet jak jej się to nie podoba. Mogła spokojnie powiedzieć, że woli owłosionych i poprosić, żebyś przestał się depilować.
No właśnie. Zamiast pogadać, pójść na kompromis to ona Cię wyśmiała. Zastanów się czy chcesz się dalej spotykać z taką dziewczyną.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 12:35   #32
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja bym nie wyśmiała, bo trochę kultury mam, ale w duchu zapewne miałabym zabawę widząc taką scenę, jak dorosły facet, z włosami na brzuchu i udach i dziewiczym wygolonym siurkiem. Dla mnie to też śmieszne i aseksualne.
zależy co kto lubi, mnie się np to bardziej podoba niż taki zarośnięty busz
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 12:45   #33
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Dla Ciebie nie, dla mnie tak
I właśnie dlatego NIE zapuszczam pach i nóg - by czuć się kobieco.
Wedlug mnie to niedorzeczne Ale kazdy ma prawo do swoich osadow.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 13:05   #34
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Wedlug mnie to niedorzeczne Ale kazdy ma prawo do swoich osadow.
Ale co w tym niedorzecznego? Wytłumacz mi.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 13:08   #35
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Serio? Buraczana dziewczyna, kojarzy mi się z taką wiejską dziołchą i ciasnymi poglądami Jak można kogoś tak wyśmiać? Nie rozumiem kompletnie. Wystarczy powiedzieć, że woli nieco bardziej zarośnięte i tyle. I to też nie w sytuacji kiedy przechodzicie do... sedna tylko trochę później.
Ciekawe jakby ona się czuła gdyby ktoś ją tak wyśmiał Mi by się pewnie odechciało amorów
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 15:57   #36
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

A weźcie. JAK MOŻNA w jakikolwiek sposób USPRAWIEDLIWIAĆ taką chamską i prymitywną reakcję partnerki autora?! Busz, ogolone czy pomiędzy to rzecz gustu, ale śmiać się(!) z kogoś w tak intymnej sytuacji...?

Jakby to dziewczyna napisała, że ściągnęła majtki, a jej chłopak zaczął się z niej śmiać... Już widzę, jak któraś staje w jego obronie Dajcie se siana z tą swoją podwójną moralnością

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Standard - kobieta ma swiete prawo decydowac o tym, jak maja wygladac jej miejsca intymne, ale facet ma byc facet i maja mu klaki wychodzic spod bokserek, bo inaczej jest pipa

Autorze, dziewczyna zachowala sie jak burak cukrowy. Mozna powiedziec drugiej osobie ze sie woli tak albo sie woli inaczej, ale wysmiewac? Zalosne zachowanie. Jesli jest Ci wygodniej bez wlosow i lubisz byc gladki, to badz - jak widzisz tylko ona ma z tym problem, wczesniejsze partnerki nie mialy zazalen. Jak jej sie nie podoba i nie potrafi tego w kulturalny sposob wyrazic, to niech sie buja.
Dobrze napisane

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

DO AUTORA: Dziwię się, że dalej sypiasz z kimś tak prymitywnym. Ja bym takiego kiepa w łóżku nie chciała
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 16:13   #37
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Może Twoja dziewczyna jest zoofilką skoro woli sie kochać z takim futrzakiem? Podrzuć jej szympansa to pewnie będzie zadowolona. Albo lepiej goryla, jest bardziej ''męski''.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2013-08-08 o 16:15
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 16:17   #38
kapagonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Może Twoja dziewczyna jest zoofilką skoro woli sie kochać z takim futrzakiem? Podrzuć jej szympansa to pewnie będzie zadowolona.
Coś w tym jest, strasznie chamska ta dziewczyna, aż dziw bierze, że się dalej z nią zabawiałeś
kapagonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 16:22   #39
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Najpierw wyśmiała , a potem się kochać
Było jej po takim śmiechu powiedzieć , że seks będzie dopiero jak zarośniesz
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 16:34   #40
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

prostaczka. ja bym olała i wzgardziła taką kobietą.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 16:39   #41
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ale co w tym niedorzecznego? Wytłumacz mi.
Jeśli zrozumiałam mary_poppins, niedorzeczne są nie twoje preferencje, ale podtrzymywanie stereotypu. O tyle to śmieszne, że tendencja do usuwania owłosienia w XX w. nie wniknęła właściwie z kulturowej ewolucji, a promowanego przez firmy kosmetyczne i media nowego trendu. Niech każdy depiluje sobie co chce i wybiera kompatybilnych w tym względzie partnerów, ale skończmy już z mówieniem, że to takie niekobiece nie depilować x, a takie niemęskie usuwać włosy z y. 'No need to be a dick about it'
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 17:16   #42
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
Jeśli zrozumiałam mary_poppins, niedorzeczne są nie twoje preferencje, ale podtrzymywanie stereotypu. O tyle to śmieszne, że tendencja do usuwania owłosienia w XX w. nie wniknęła właściwie z kulturowej ewolucji, a promowanego przez firmy kosmetyczne i media nowego trendu. Niech każdy depiluje sobie co chce i wybiera kompatybilnych w tym względzie partnerów, ale skończmy już z mówieniem, że to takie niekobiece nie depilować x, a takie niemęskie usuwać włosy z y. 'No need to be a dick about it'
Ależ uważam to za niemęskie i będę tak mówić
Za męskie uważam wielkie dłonie i stopy, zarost na brzuchu i kwadratowe twarze, a za kobiece gładkie nogi, ładną cerę i ciemną oprawę oczu. Za niemęskie uważam gładkie ciało, obcisłe rurki i długie grzywki zaczesywane z tyłu głowy na przód [taaak, ten styl promowany jako seksowny przez 'koncerny', cokolwiek pod tym słowem się kryje]
Nie dopisujcie już do tego wielkich ideologii, jak to koncerny wypromowały trendy, bo tak nie jest. Każdy ma swoją definicję tego co męskie, a co niemęskie. Więc nie umiem pojąc jak można na słowa 'to uważam za ładne' powiedzieć 'ależ to niedorzeczne!'
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 17:20   #43
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez patrzacwniebo Pokaż wiadomość
Serio? Buraczana dziewczyna, kojarzy mi się z taką wiejską dziołchą i ciasnymi poglądami Jak można kogoś tak wyśmiać? Nie rozumiem kompletnie. Wystarczy powiedzieć, że woli nieco bardziej zarośnięte i tyle. I to też nie w sytuacji kiedy przechodzicie do... sedna tylko trochę później.
Ciekawe jakby ona się czuła gdyby ktoś ją tak wyśmiał Mi by się pewnie odechciało amorów
Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
A weźcie. JAK MOŻNA w jakikolwiek sposób USPRAWIEDLIWIAĆ taką chamską i prymitywną reakcję partnerki autora?! Busz, ogolone czy pomiędzy to rzecz gustu, ale śmiać się(!) z kogoś w tak intymnej sytuacji...?

Jakby to dziewczyna napisała, że ściągnęła majtki, a jej chłopak zaczął się z niej śmiać... Już widzę, jak któraś staje w jego obronie Dajcie se siana z tą swoją podwójną moralnością


Dobrze napisane

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

DO AUTORA: Dziwię się, że dalej sypiasz z kimś tak prymitywnym. Ja bym takiego kiepa w łóżku nie chciała
Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
prostaczka. ja bym olała i wzgardziła taką kobietą.
Zgadzam się z Wami. Można mieć swoje preferencje, ale śmiać się z kogoś w tak intymnej sytuacji - trzeba być całkowicie pozbawionym kultury.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 17:22   #44
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez Arkadiuszz Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu poznałem dziewczynę. Kiedy doszło między nami do czegoś więcej, gdy się rozebrałem, to zaczęła się ze mnie śmiać. Byłem wydepilowany w miejscu intymnym na zero. Nie rozumiem jej, wcześniej miałem trzy partnerki, i wręcz same mnie namawiały, żebym golił się tam na zero.
To, że Twoje wcześniejsze partnerki miały takie upodobania, nie znaczy, że każda kobieta takie ma. Bywa. Za to za karygodne uważam wyśmiewanie się z kogoś, zwłaszcza w sytuacji intymnej Obrzydliwe.

Cytat:
Zresztą po wcześniejszym jej zachowaniu zastanawiam się czy nie powinienem zakończyć tej relacji.
Ja bym nie miała najmniejszej ochoty na bliższą relację z kimś, kto potrafi mnie w łóżku wyśmiać
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 17:25   #45
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Wami. Można mieć swoje preferencje, ale śmiać się z kogoś w tak intymnej sytuacji - trzeba być całkowicie pozbawionym kultury.
Swoją drogą fascynujące jest to, że dziewczyna go wyśmiała, a on poczuł się urażony, ale orka szła dalej. Teraz ma rozkminy 'czy ona jest go warta', ale pociupciać w trakcie nie zaszkodzi.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 17:32   #46
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

swoją drogą fascynujące jest to, że mimo że uznała, iż koleś wygląda odrażająco i śmiesznie, tyo zdecydowała się uprawiać z nim seks śmieszny i niemęski, ale pobzykać zawsze spoko.









__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 17:36   #47
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Przystrzyzone tak, wygolone na zero nie. Kojarzyłoby mi sie z małym chłopcem, a gustuje w mezczyznach. No ale z drugiej strony, wysmianie kogos... cóz, zakonczyłabym znajomosc z tak pusta osoba.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 17:46   #48
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Może Twoja dziewczyna jest zoofilką skoro woli sie kochać z takim futrzakiem? Podrzuć jej szympansa to pewnie będzie zadowolona. Albo lepiej goryla, jest bardziej ''męski''.
Nareszcie piszesz z sensem, to pierwszy raz w tym roku więc idź i kup sobie batonik w nagrodę


A potem głąb jeden z drugim uważa, że jest wielkim mężczyzną bo wyrósł mu wąsik dziewiczy i kępka włosów na jajkach.

Ile można się nauczyć na wizażu myślałem, że prawie wszyscy wolą na zero.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:10   #49
Arkadiuszz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Ja ją bardzo pożądam seksualnie, dla tego uprawiam z nią seks, mimo jej chamskiego zachowania, ale zdaje sobie sprawę, że osobowość też się liczy, i z tego związku raczej nie będzie, a szkoda, bo podoba mi się wizualnie.
Arkadiuszz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 18:21   #50
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ależ uważam to za niemęskie i będę tak mówić
Za męskie uważam wielkie dłonie i stopy, zarost na brzuchu i kwadratowe twarze, a za kobiece gładkie nogi, ładną cerę i ciemną oprawę oczu. Za niemęskie uważam gładkie ciało, obcisłe rurki i długie grzywki zaczesywane z tyłu głowy na przód [taaak, ten styl promowany jako seksowny przez 'koncerny', cokolwiek pod tym słowem się kryje]
Nie dopisujcie już do tego wielkich ideologii, jak to koncerny wypromowały trendy, bo tak nie jest. Każdy ma swoją definicję tego co męskie, a co niemęskie. Więc nie umiem pojąc jak można na słowa 'to uważam za ładne' powiedzieć 'ależ to niedorzeczne!'
To wg Ciebie facet 170 cm z małymi stopami i dłonmi juz nie jest męski? :P Tak nie lubisz stereotypow a tez stereotypujesz. Ale tak na powaznie to tez nie podobaja mi sie tacy z zaczesana grzywką a'la Bieber itp., natomiast golenie klaty czy pach to kwestia higieny bardziej, niz stylu, takze choc tez wkurzaja mnie te chlopki w rurkach i z grzyweczką, to akurat depilowanie sie przez facetów (nieliczac rak, nog) uwazam za w porządku i higieniczne.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:23   #51
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Skoro się nie dobraliście i to jest problem (dla obojga jak widać), to po co ciągnąć świeżą znajomość? Zakończ, masz prawo, a wręcz powinieneś, skoro Cię to frustruje. Nie zmieniaj się dla kogoś, jeżeli w danym wydaniu dobrze się czujesz, bo to nie ma sensu.
Boże, bez przesady. Za taką głupotę już mądre rady, żeby zakończyć związek...
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:26   #52
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
To wg Ciebie facet 170 cm z małymi stopami i dłonmi juz nie jest męski? :P Tak nie lubisz stereotypow a tez stereotypujesz. Ale tak na powaznie to tez nie podobaja mi sie tacy z zaczesana grzywką a'la Bieber itp., natomiast golenie klaty czy pach to kwestia higieny bardziej, niz stylu, takze choc tez wkurzaja mnie te chlopki w rurkach i z grzyweczką, to akurat depilowanie sie przez facetów (nieliczac rak, nog) uwazam za w porządku i higieniczne.
Tak, uwazam go za niemęskiego? I co z tego? Może teraz mi nakażesz pożądać niskich grubasków? Obawiam się, że to bezcelowe, wielka cycasta baba nie byłaby raczej dla małego kurdupelka wystarczająco kobieca, więc nie wyswatasz nas.

Ps. myślę, że dużo dy naszej dyskusji wniosłoby przeczytanie przez Ciebie definicji słówka 'stereotyp'
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:33   #53
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Dla mnie taki tez jest niemeski, ale chodzilo mi o Twoje podejscie, a nie o to ze kurdupel z dziewczyną 170 cm sie umawial na randki. Sensem mojego postu bylo wyjasnienie, ze o ile noszenie przez facetów damskich ciuchow czy fryzur faktycznie jest niemęskie, to golenie pach czy klaty jest zwyczajnym zabiegiem higienicznym i nie ma to nic wspólnego z męskością.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:34   #54
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Dla mnie taki tez jest niemeski, ale chodzilo mi o Twoje podejscie, a nie o to ze kurdupel z dziewczyną 170 cm sie umawial na randki. Sensem mojego postu bylo wyjasnienie, ze o ile noszenie przez facetów damskich ciuchow czy fryzur faktycznie jest niemęskie, to golenie pach czy klaty jest zwyczajnym zabiegiem higienicznym i nie ma to nic wspólnego z męskością.
Dla Ciebie nie ma, dla mnie ma. Tak cięzko ogarnąć, że nie wyznaczasz standardów ogólnoświatowych?

Ps. dlaczego Ty masz prawo mówić, że mały facet jest niemęski, a ja nie mam prawa mówić, że wydepilowany taki jest? WTF? Masz Admina w realnym życiu czy jak?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2013-08-08 o 18:37
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:40   #55
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Bo nie ja wszedzie glosze w kazdym watku by nie oceniac stereotypami :P A to ze golenie sie jest elementem higieny to obiektywna opinia bo bez tego facet bardziej smierdzi, mocniej sie poci, jest silniejszy zapach potu itp.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:43   #56
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Dla mnie taki tez jest niemeski, ale chodzilo mi o Twoje podejscie, a nie o to ze kurdupel z dziewczyną 170 cm sie umawial na randki. Sensem mojego postu bylo wyjasnienie, ze o ile noszenie przez facetów damskich ciuchow czy fryzur faktycznie jest niemęskie, to golenie pach czy klaty jest zwyczajnym zabiegiem higienicznym i nie ma to nic wspólnego z męskością.
No dla mnie ma mega duzo z męskoscią. I nie mow, ze nie mozna byc higienicznym z włosami? Jak ktos sie myje, uzywa antyperspirantów, to nie ma problemu.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:45   #57
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Bo nie ja wszedzie glosze w kazdym watku by nie oceniac stereotypami :P A to ze golenie sie jest elementem higieny to obiektywna opinia bo bez tego facet bardziej smierdzi, mocniej sie poci, jest silniejszy zapach potu itp.
W dalszym ciągu przed przystąpieniem do dyskusji zalecam przeczytanie definicji używanych słów, bo nie mam pojęcia jak powiązać mój gust ze stereotypami
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:49   #58
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No dla mnie ma mega duzo z męskoscią. I nie mow, ze nie mozna byc higienicznym z włosami? Jak ktos sie myje, uzywa antyperspirantów, to nie ma problemu.
Nie mowilam ze facet z wlosami jest niehigieniczny, ale na pewno trudniej utrzymac higiene wtedy. Poza tym kwestie estetyczne, ale to juz jest indywidualna kwestia - mi mocno zarosnieci faceci kojarza sie z szympansami i orangutanami i od razu mnie odrzuca
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:53   #59
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez Arkadiuszz Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu poznałem dziewczynę. Kiedy doszło między nami do czegoś więcej, gdy się rozebrałem, to zaczęła się ze mnie śmiać. Byłem wydepilowany w miejscu intymnym na zero. Nie rozumiem jej, wcześniej miałem trzy partnerki, i wręcz same mnie namawiały, żebym golił się tam na zero. Po tym jej wyśmianiu niesmak pozostał, czy ona jest warta mnie. Co prawda dalej się spotykamy i uprawiamy seks, ale ona namawia mnie, żebym "zapuścił tam futro". Ja się golę dalej na zero, bo się przyzwyczaiłem i tak jest dla mnie najwygodniej. Zresztą po wcześniejszym jej zachowaniu zastanawiam się czy nie powinienem zakończyć tej relacji.
dziecko?
ja rozumiem szok,ale wyśmianie?zmień miejsce,gdzie podrywasz takie dzieci
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 19:06   #60
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Wyśmiany bo wydepilowany

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ależ uważam to za niemęskie i będę tak mówić
(...)
Więc nie umiem pojąc jak można na słowa 'to uważam za ładne' powiedzieć 'ależ to niedorzeczne!'
Tak, tylko, że Ty mówisz raczej o tym, co wg CIEBIE jest pociągające/niepociągające, tudzież, jacy mężczyźni CIEBIE pociągają/nie pociągają
"Męski" ma jednak trochę szersze znaczenie i dotyczy każdego mężczyzny. Chyba, że mówimy o potocznym, stereotypowym rozumieniu tego słowa, wszak nie możesz sobie rościć prawa do obiektywnego decydowania o tym co jest, a co nie jest męskie ani też do zmian znaczenia słowa.

Ema, ja generalnie lubię Cię czytać, ale w tym wątku Twoje wypowiedzi i wyłażące z nich podwójne standardy trochę mnie rozczarowały
__________________
(\__/)
{ ^y^}

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2013-08-08 o 19:07
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.