Ja bez Niego. dam rade rozpalić w nim uczucie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 15:54   #1
gtgtgt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18

czy rozpalę te miłość na nowo ?


hej. nie pisałam tu nigdy, więc zaczne mam 19 l, moj były 22, byliśmy z sobą 3 lata, większość czasu razem , ale nie narzucaliśmy się sobie nawzajem, po prostu lubiliśmy spędzać czas sami ... nie wychodziliśmy na imprezy ( raz ja nie chciałam raz on ), aż pewnego dnia ok 3 miesięcy temu zauważyłam że to już ni ejest to samo, brak uczuć z jego strony, nie było jak kiedyś... aż w sobote powiedział " wypaliłem się, nie wiem czy Cię kocham, ale na 90% nie , to koniec.. " płakał.. dlaczego? przecież jak się kogoś nie kocha to odchodzi się spokojnym.. czy mam szanse uratować ten związek? dać mu zatęsknić? zapytałam go dziś czy naprawimy to co było między nami że zmienimy życie i poznamy siebie i wszystko od nowa.. a on napisał że raczej nie bo wie że będzie tak samo, że mnie nie pokocha.. po 3 latach życia razem przekreślił wszytsko jednego dnia, bez próby naprawy, bez rozmowy ! co robić??
__________________
<3

Edytowane przez gtgtgt
Czas edycji: 2013-08-08 o 16:09
gtgtgt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 16:05   #2
Yasemin66
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 8 478
Dot.: Ja bez Niego. dam rade rozpalić w nim uczucie?

Pozwolić mu odejść. Nie zmusisz nikogo do miłości. Myślę, że jego uczucie wygasło już jakiś czas temu,ale albo bal się o tym powiedzieć, albo chciał dać sobie jeszcze trochę czasu, żeby zobaczyć czy coś się zmieni. Nie pozostało nic innego jak pozwolić mu odejść. Czasem to jedyny sposób,żeby przemyśleć sytuację i przekonać się o swoich uczuciach. Swojego czasu mi też się wydawało,że już nie chce być ze swoim facetem, po 2 czy 3 miesiącach wariowałam z tęsknoty, na szczęście on czuł to samo i wrócilismy do siebie. Dlatego różnie może się to skończyć.
Yasemin66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 16:11   #3
gtgtgt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18
Dot.: Ja bez Niego. dam rade rozpalić w nim uczucie?

ja też kiedyś zerwalam i wariowałam po 3 tygodniach, ale ja odchodzilam z uśmiechem, a nie z placzem.. tak się boję że nie wróci, a to miłośc mojego życia..
__________________
<3
gtgtgt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 17:12   #4
Weronka9292
Raczkowanie
 
Avatar Weronka9292
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Ja bez Niego. dam rade rozpalić w nim uczucie?

Dziewczyno, daj spokój. Mój były też raz coś mi przygadywał, że nie wie czy jest gotowy na związek, czy nie woli być sam ale jestem dla niego ważna... Też płakał przy tym, kazałam mu się zastanowić i po 2 dniach przepraszał za to i stwierdził że to sie nigdy nie powtórzy. Żałuję bardzo że już wtedy ostatecznie nie dałam mu kopa w d**ę i wziął mnie na łzy. A ja nie ukrywam że mi na nim zależało i naprawdę wierzyłąm że już będzie dobrze. Okazało się że gorąco przepraszał, płakał i wyznawał uczucia tylko po to żeby miesiąc później wyznać mi to samo, w dodatku przez gadu gadu i rzucić mnie bo "on nie jest jeszcze gotowy na związek"... Ech, krew mnie zalewa jak tylko o tym myślę.
Wniosek? Odszedł, powiedział że nie chce z Tobą być? To znaczy że tak właśnie myśli. A na jego łzy się nie łap, nie popełnij mojego błędu bo oprócz złamanego serca dojdzie Ci upokorzenie... Jak dorośnie, zrozumie.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Fakt, ja ze swoim byłam 8 miesięcy, ale też przekreślił wszystko jednego dnia. I do dziś gdy o tym myślę nie potrafię się doszukać żadnej logiki w jego postępowaniu.
Weronka9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:19   #5
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: czy rozpalę te miłość na nowo ?

Cytat:
Napisane przez gtgtgt Pokaż wiadomość
hej. nie pisałam tu nigdy, więc zaczne mam 19 l, moj były 22, byliśmy z sobą 3 lata, większość czasu razem , ale nie narzucaliśmy się sobie nawzajem, po prostu lubiliśmy spędzać czas sami ... nie wychodziliśmy na imprezy ( raz ja nie chciałam raz on ), aż pewnego dnia ok 3 miesięcy temu zauważyłam że to już ni ejest to samo, brak uczuć z jego strony, nie było jak kiedyś... aż w sobote powiedział " wypaliłem się, nie wiem czy Cię kocham, ale na 90% nie , to koniec.. " płakał.. dlaczego? przecież jak się kogoś nie kocha to odchodzi się spokojnym.. czy mam szanse uratować ten związek? dać mu zatęsknić? zapytałam go dziś czy naprawimy to co było między nami że zmienimy życie i poznamy siebie i wszystko od nowa.. a on napisał że raczej nie bo wie że będzie tak samo, że mnie nie pokocha.. po 3 latach życia razem przekreślił wszytsko jednego dnia, bez próby naprawy, bez rozmowy ! co robić??
może pojawiła się inna? facet nie odchodzi z dnia na dzień, w dodatku z powodem "odkochałem się".
Przypomina mi sie koleżanka, której facet dokladnie to samo powiedzial po 5latach zwiazku. Zapewniał, zę nie ma żadnej innej, ze to sie wypalilo w nim coś. Dziewczyna wierzyla, bo chłopak porządny, wierny (z tą wiernością - świetnie udawał), ale zależało mu na niej. Po miesiącu okazało się, że ma inną. Taaaaaa. A potem chcial wrócic jednak do tej pierwszej i uwazał ze popelnil najwiekszy blad w swoim zyciu, zeby mu wybaczyla itd. Dobrze ze kopnela go w tylek.

Takze u CIebie widzę podobny schemat. Dlatego odpusc. Jak zatęskni to sam przyjdzie.
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 19:34   #6
gtgtgt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18
Dot.: czy rozpalę te miłość na nowo ?

ok dam mu czas i luz niech poczuje wolność , nie ma innej nie on. nie wiem kiedy móglby ją nawet poznać... to nie jest ten typ. nigdy nie zdradził, bylam jego 1 dziewczyną i milością, plany zaręczyny, ślub, poszły w pi...
__________________
<3
gtgtgt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 21:18   #7
Ania3111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 91
Dot.: Ja bez Niego. dam rade rozpalić w nim uczucie?

Tu masz podobny temat:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540864
Ania3111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 21:42   #8
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: czy rozpalę te miłość na nowo ?

Stare przysłowie Indian:

" Jeśli coś kochasz-puść to na wolnośc. Jeśli wróci-jest Twoje. Jeśli nie- nigdy Twoje nie było".
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 08:15   #9
gtgtgt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18
Dot.: Ja bez Niego. dam rade rozpalić w nim uczucie?

to nie jest podobny temat.. On pisał, nie mial rodziny nic.. daje mu czas..
__________________
<3
gtgtgt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 17:12   #10
Ania3111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 91
Dot.: Ja bez Niego. dam rade rozpalić w nim uczucie?

gtgtgt - pomyśl sobie tylko jedną rzecz: MAM DOPIERO 19 lAT, A NIECH IDZIE W CHOLERĘ!

"zapytałam go dziś czy naprawimy to co było między nami że zmienimy życie i poznamy siebie i wszystko od nowa.. a on napisał że raczej nie bo wie że będzie tak samo, że mnie nie pokocha.."

I to powinno wystarczyć za cały komentarz - co tu chcesz ratować?!
Ania3111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 22:32   #11
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Ja bez Niego. dam rade rozpalić w nim uczucie?

a płakał, bo się wzruszył nad sobą jaki jest szlachetny i jak ładnie potrafi zakończyć znajomość.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.