Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-11, 14:34   #1
m3y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 5

Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.


Witam u¿ytkowników/u¿ytkowniczki. Cze¶æ wam wszystkim!
Piszê ten w±tek z jednego powodu. Mam nadziejê, ze wyra¿one przez was opinie pomog± mi w podjêciu odpowiedniego dzia³ania. Bardzo proszê o szczere odpowiedzi, pomocna ka¿da opinia(szczere najwy¿ej punktowane) i proszê bardzo bez g³upich komentarzy i ¿artów. A wiêc zaczynam...
Mam 21 lat, od dwóch lat jestem w zwi±zku z moim ch³opakiem. Co mogê jego temat powiedzieæ? W zasadzie to chodz±cy idea³. Jest moim idea³em mê¿czyzny. Mój Piotrek jest facetem na, którego czeka³am ca³e ¿ycie. Trenuje wiele sportów i jest w tym na prawdê ¶wietny. Wygl±da lepiej ni¿ modele z ok³adki magazynów na prawdê o siebie dba æwiczy po 3 godziny dziennie. W dodatku jest niesamowicie inteligentny na prawie ka¿dy temat posiada przynajmniej szcz±tkow± wiedzê. Inteligentny, niesamowicie oczytany, bardzo opiekuñczy. Tak wiem brzmi to jak troll. Proszê wierzcie mi tak nie jest. Ten ch³opak w razie mojej choroby, czy niedyspozycji zachowuje siê lepiej ni¿ moja w³asna mama. Jest niesamowicie opiekuñczy dla mnie spe³nia na prawdê prawie ka¿d± moja pro¶bê, przy nim czuje siê na prawdê kobiet±. Wiadomo, ka¿da z nas ma w³asne kompleksy w moim przypadku by³ to biust. Jednak gdy widzisz tak przystojnego faceta, który wrêcza Ci kwiaty w najmniej spodziewanym momencie, bez ¿adnej okazji. W ka¿dej chwili potwierdza twoj± urodê, nawet je¶li jeste¶my gdzie¶ na party zawsze powtarza mi, ze piêkniejszej dla Niego od mnie tutaj nie ma. Koniec zachwytów, ale wierzcie mi mog³a bym tak godzinami. Pod ka¿dym wzglêdem przewy¿sza moje oczekiwania. W tej chwili zosta³y one ustalone na jego poziomie (po prostu siê przyzwyczai³am). Czytaj±c ten wylew pewnie zastanawiasz siê jaki jest powód tego postu co mo¿e byæ nie tak? Problem nie stoi po mojej stronie niestety.
Maj±c 17 lat mia³am swój pierwszy raz. Pó¼niej mia³am jeszcze jednego ch³opaka. Ka¿dy z nich okaza³ siê wrednym ch.. Pierwszy z nich bardziej ni¿ mnie wola³ wci±gaæ nosem. Jak pomy¶lê o drugim to mi siê rzygaæ chce czemu to zrobi³am i jak mog³am z nim byæ. Dlatego pominê ten smutny epizod mojego ¿ycia. Dopiero na studiach pozna³am Piotrka z pocz±tku uwa¿a³am go za takiego samego palanta jak moi byli, jednak teraz siê tego bardzo wstydzê, w tym momencie dam siê poci±æ za tego ch³opaka. Problem jest nastêpuj±cy. Piotrek by³ prawiczkiem, nie wiem jak to siê ten ch³opak ma na prawdê wszystko, a to ja by³am jego pierwsz±. Kocham go najmocniej na ¶wiecie, on czuje to samo w stosunku do mnie. Jednak gdy zapyta³am Go, czy mu to przeszkadza(brak mojego dziewictwa). Odpowiada, ze bardzo, ze czasami niechc±cy co¶ opowiem o swoich by³ych. Z jego opowiadania wynika to tak, jakby czu³ siê nie pewnie, ¿e kto¶ przed nim by³, ze jest porównywany, jest strasznie zazdrosny. Tym bardziej, i¿ os³awione dziewictwo w moim przypadku ju¿ dawno ulecia³o zanim pomy¶la³am o kim¶ tak wspania³ym. O ch³opaku, który na to na prawdê zas³uguje!!! Sama siedzê czasami przygnêbiona, nie rozumiem czemu wtedy to zrobi³am. Martwiê siê o to, ¿e po prostu ze mnie zrezygnuje. Czuje, ze nie nale¿y mi siê taki facet i na prawdê je¶li odejdzie to nie wiem co zrobiê. Próbuj±c z nim o tym rozmawiaæ, zawsze odpowiada mniej wiêcej "Kochanie czemu chcesz rozmawiaæ o rzeczach których ju¿ nie ma. Czy chcia³bym? -tak, najbardziej na ¶wiecie, ale niestety nigdy siê tego nie doczekam." zazwyczaj prosi mnie potem, ¿ebym da³a mu spokój zostawi³a go samego. Za jak±¶ godzinê wraca i mnie przytula najpiêkniej na ¶wiecie. Wtedy zawsze p³acze, On swoj± d³oni± ociera moje ³zy... patrzy swoimi piêknymi oczami w moje zap³akane oczy.... i ta martwa cisza... Serce mi pêka... Nie wiem, jak go przekonaæ, ze tamtych ju¿ nie ma w zasadzie nigdy nie by³o. Nie chce go straciæ...jednak czuje, ¿e przez to siê niesamowicie oddala ode mnie. Kocham go najmocniej na ¶wiecie a nie mam pojêcia jak mu to wybiæ z g³owy.
Proszê o wasze opinie. Za b³êdy i sk³adnie bardzo przepraszam pisze to pod wp³ywem emocji. Wszelkie rady mile widziane. Proszê tego nie traktowaæ jak troll. Na prawdê potrzebujê czyjej¶ rady.
m3y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 14:55   #2
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Cytat:
Napisane przez m3y Poka¿ wiadomo¶æ
Witam u¿ytkowników/u¿ytkowniczki. Cze¶æ wam wszystkim!
Piszê ten w±tek z jednego powodu. Mam nadziejê, ze wyra¿one przez was opinie pomog± mi w podjêciu odpowiedniego dzia³ania. Bardzo proszê o szczere odpowiedzi, pomocna ka¿da opinia(szczere najwy¿ej punktowane) i proszê bardzo bez g³upich komentarzy i ¿artów. A wiêc zaczynam...
Mam 21 lat, od dwóch lat jestem w zwi±zku z moim ch³opakiem. Co mogê jego temat powiedzieæ? W zasadzie to chodz±cy idea³. Jest moim idea³em mê¿czyzny. Mój Piotrek jest facetem na, którego czeka³am ca³e ¿ycie. Trenuje wiele sportów i jest w tym na prawdê ¶wietny. Wygl±da lepiej ni¿ modele z ok³adki magazynów na prawdê o siebie dba æwiczy po 3 godziny dziennie. W dodatku jest niesamowicie inteligentny na prawie ka¿dy temat posiada przynajmniej szcz±tkow± wiedzê. Inteligentny, niesamowicie oczytany, bardzo opiekuñczy. Tak wiem brzmi to jak troll. Proszê wierzcie mi tak nie jest. Ten ch³opak w razie mojej choroby, czy niedyspozycji zachowuje siê lepiej ni¿ moja w³asna mama. Jest niesamowicie opiekuñczy dla mnie spe³nia na prawdê prawie ka¿d± moja pro¶bê, przy nim czuje siê na prawdê kobiet±. Wiadomo, ka¿da z nas ma w³asne kompleksy w moim przypadku by³ to biust. Jednak gdy widzisz tak przystojnego faceta, który wrêcza Ci kwiaty w najmniej spodziewanym momencie, bez ¿adnej okazji. W ka¿dej chwili potwierdza twoj± urodê, nawet je¶li jeste¶my gdzie¶ na party zawsze powtarza mi, ze piêkniejszej dla Niego od mnie tutaj nie ma. Koniec zachwytów, ale wierzcie mi mog³a bym tak godzinami. Pod ka¿dym wzglêdem przewy¿sza moje oczekiwania. W tej chwili zosta³y one ustalone na jego poziomie (po prostu siê przyzwyczai³am). Czytaj±c ten wylew pewnie zastanawiasz siê jaki jest powód tego postu co mo¿e byæ nie tak? Problem nie stoi po mojej stronie niestety.
Maj±c 17 lat mia³am swój pierwszy raz. Pó¼niej mia³am jeszcze jednego ch³opaka. Ka¿dy z nich okaza³ siê wrednym ch.. Pierwszy z nich bardziej ni¿ mnie wola³ wci±gaæ nosem. Jak pomy¶lê o drugim to mi siê rzygaæ chce czemu to zrobi³am i jak mog³am z nim byæ. Dlatego pominê ten smutny epizod mojego ¿ycia. Dopiero na studiach pozna³am Piotrka z pocz±tku uwa¿a³am go za takiego samego palanta jak moi byli, jednak teraz siê tego bardzo wstydzê, w tym momencie dam siê poci±æ za tego ch³opaka. Problem jest nastêpuj±cy. Piotrek by³ prawiczkiem, nie wiem jak to siê ten ch³opak ma na prawdê wszystko, a to ja by³am jego pierwsz±. Kocham go najmocniej na ¶wiecie, on czuje to samo w stosunku do mnie. Jednak gdy zapyta³am Go, czy mu to przeszkadza(brak mojego dziewictwa). Odpowiada, ze bardzo, ze czasami niechc±cy co¶ opowiem o swoich by³ych. Z jego opowiadania wynika to tak, jakby czu³ siê nie pewnie, ¿e kto¶ przed nim by³, ze jest porównywany, jest strasznie zazdrosny. Tym bardziej, i¿ os³awione dziewictwo w moim przypadku ju¿ dawno ulecia³o zanim pomy¶la³am o kim¶ tak wspania³ym. O ch³opaku, który na to na prawdê zas³uguje!!! Sama siedzê czasami przygnêbiona, nie rozumiem czemu wtedy to zrobi³am. Martwiê siê o to, ¿e po prostu ze mnie zrezygnuje. Czuje, ze nie nale¿y mi siê taki facet i na prawdê je¶li odejdzie to nie wiem co zrobiê. Próbuj±c z nim o tym rozmawiaæ, zawsze odpowiada mniej wiêcej "Kochanie czemu chcesz rozmawiaæ o rzeczach których ju¿ nie ma. Czy chcia³bym? -tak, najbardziej na ¶wiecie, ale niestety nigdy siê tego nie doczekam." zazwyczaj prosi mnie potem, ¿ebym da³a mu spokój zostawi³a go samego. Za jak±¶ godzinê wraca i mnie przytula najpiêkniej na ¶wiecie. Wtedy zawsze p³acze, On swoj± d³oni± ociera moje ³zy... patrzy swoimi piêknymi oczami w moje zap³akane oczy.... i ta martwa cisza... Serce mi pêka... Nie wiem, jak go przekonaæ, ze tamtych ju¿ nie ma w zasadzie nigdy nie by³o. Nie chce go straciæ...jednak czuje, ¿e przez to siê niesamowicie oddala ode mnie. Kocham go najmocniej na ¶wiecie a nie mam pojêcia jak mu to wybiæ z g³owy.
Proszê o wasze opinie. Za b³êdy i sk³adnie bardzo przepraszam pisze to pod wp³ywem emocji. Wszelkie rady mile widziane. Proszê tego nie traktowaæ jak troll. Na prawdê potrzebujê czyjej¶ rady.

Jak dla mnie przesadzasz i to sporo. Ka¿dy z nas ma jak±¶ przesz³o¶æ i tego nikt nie zmieni. On te¿ pewnie mia³ jakie¶ do¶wiadczenia z dziewczynami (ju¿ nie chodzi o sam seks). Powinna¶ siê ogarn±æ, ¿yæ obecnym zwi±zkiem i nie zaczynaæ tematów na temat swojego dziewictwa, którego nie masz. Nikt nie lubi chyba s³uchaæ zbytnio o eksach swojego partnera/partnerki. Ty ci±gle do tego wracasz i na pewno go tym trochê krzywdzisz.

Zejd¼ na ziemiê. Masz fajny zwi±zek, dbaj o niego i nie dramatyzuj o swojej przesz³o¶ci ci±gle
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 15:09   #3
m3y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

A co w przypadku. Gdy on mówi, ze siê ze mn± nigdy nie o¿eni?
m3y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 15:16   #4
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Cytat:
Napisane przez m3y Poka¿ wiadomo¶æ
A co w przypadku. Gdy on mówi, ze siê ze mn± nigdy nie o¿eni?
Ile jeste¶cie razem?
Jak uzasadni³ swoje zdanie? I w jakiej sytuacji to stwierdzenie wysz³o?
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 15:28   #5
m3y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Poka¿ wiadomo¶æ
Ile jeste¶cie razem?
Jak uzasadni³ swoje zdanie? I w jakiej sytuacji to stwierdzenie wysz³o?
Jeste¶my razem 2 lata. Jeste¶my rówie¶nikami mamy po 21 lat. Mówi³, ze nie chce s³yszeæ o ¿adnym ¶lubie i nigdy siê nie o¿eni. Akcja mia³a miejsce w nastêpuj±cy sposób.
Krzycza³am podczas k³ótni, ¿e chce faceta na ca³e ¿ycie. Pok³ócili¶my siê, o to, ze ci±gle opowiadam tekst mojego by³ego. Traktuje to zupe³nie ¿artobliwie, ¶miejemy siê z moja przyjació³ka z tego g³±ba w ten sposób. Poprosi³ mnie o tekstem "mo¿esz zamkn±c twarz i tego nie mowiæ". kiedy powiedzia³am "czego nie mówiæ?". Zaczê³o siê piek³o. Nie krzycza³, ale jego riposty bardzo mnie bola³y. Kiedy powiedzia³am, ze chce faceta na ca³e ¿ycie. Odpowiedzia³ stanowczym g³osem, ¿e ju¿ 2 mia³am to czemu mam siê z takim ch... jak on meczyæ. Na odchodne powiedzia³, ¿e je¶li on bêdzie mnie chcia³ i bêdzie mi siê podoba³o to mo¿emy byæ razem ca³y czas. Jednak nigdy w ¿yciu siê nie o¿eni. Zdania nie zmienia od roku. Mimo, ze ¶lub dla mnie samej to do¶æ odleg³a fantazja.
m3y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 15:40   #6
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Cytat:
Napisane przez m3y Poka¿ wiadomo¶æ
Jeste¶my razem 2 lata. Jeste¶my rówie¶nikami mamy po 21 lat. Mówi³, ze nie chce s³yszeæ o ¿adnym ¶lubie i nigdy siê nie o¿eni. Akcja mia³a miejsce w nastêpuj±cy sposób.
Krzycza³am podczas k³ótni, ¿e chce faceta na ca³e ¿ycie. Pok³ócili¶my siê, o to, ze ci±gle opowiadam tekst mojego by³ego. Traktuje to zupe³nie ¿artobliwie, ¶miejemy siê z moja przyjació³ka z tego g³±ba w ten sposób. Poprosi³ mnie o tekstem "mo¿esz zamkn±c twarz i tego nie mowiæ". kiedy powiedzia³am "czego nie mówiæ?". Zaczê³o siê piek³o. Nie krzycza³, ale jego riposty bardzo mnie bola³y. Kiedy powiedzia³am, ze chce faceta na ca³e ¿ycie. Odpowiedzia³ stanowczym g³osem, ¿e ju¿ 2 mia³am to czemu mam siê z takim ch... jak on meczyæ. Na odchodne powiedzia³, ¿e je¶li on bêdzie mnie chcia³ i bêdzie mi siê podoba³o to mo¿emy byæ razem ca³y czas. Jednak nigdy w ¿yciu siê nie o¿eni. Zdania nie zmienia od roku. Mimo, ze ¶lub dla mnie samej to do¶æ odleg³a fantazja.
Czyli powiedziane by³o to w k³ótni. Wtedy szargaj± emocje.
Sk±d wiesz, ¿e zdania nie zmieni³? Czy wychodzi to z rozmowy czy znowu z k³ótni?

I chyba nie jest taki idealny, jak opisywa³a¶ go w pierwszym po¶cie
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 15:45   #7
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1 525
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Z tego co rozumiem, to po prostu nie jest fanem ma³¿eñstwa jako instytucji. W tym wieku macie na to mnóstwo czasu, ¿yjcie i cieszcie siê ¿yciem razem. Jesli za parê lat bêdziecie razem i on bêdzie widzia³, ¿e Ci zale¿y to pewnie siê o¶wiadczy. Na razie nie wieræ mu dziury w brzuchu.
Nie przejmuj siê te¿ przesz³o¶ci±, ka¿dy ma jak±¶. Nie da siê jej usun±æ, ale te¿ nie nale¿y jej ¿a³owaæ bo w depresjê mo¿na popa¶æ przez rzeczy których nie zmienimy. Powinno siê liczyæ jak± osob± jeste¶ na dzieñ dzisiejszy
Bela03 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 15:57   #8
m3y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli powiedziane by³o to w k³ótni. Wtedy szargaj± emocje.
Sk±d wiesz, ¿e zdania nie zmieni³? Czy wychodzi to z rozmowy czy znowu z k³ótni?

I chyba nie jest taki idealny, jak opisywa³a¶ go w pierwszym po¶cie
To wychodzi z rozmowy, nie chce nawet s³uchaæ o tym. Nie akceptuje faktu, ze kto¶ by³ przed nim w ogóle. Co do tego, ¿e nie jest idealny? Powiem szczerze, niemo¿liwe jest dla mnie wyobraziæ sobie lepszego. Jest super cz³owiekiem a ch³opakiem niesamowitym. Ka¿dy ma swoje wady, jednak nawet gdy siê k³ócimy, zazwyczaj to ja na niego siê wydzieram. On mnie zawsze uspokaja i mówi, ze dopóki podnoszê g³os i mam emocje w sobie ta rozmowa nie ma sensu, bo on te¿ siê zaraz zdenerwuje. Wtedy w 90% przypadków uspokaja mnie i przedstawiam mu swój punkt widzenia. On przedstawia mi swój dochodzimy do wniosku, ¿e to zazwyczaj ja robiê ten burdel. Tylko nie widzia³am to tego z 2 strony. Po rozmowie zawsze wyci±gamy jakie¶ wnioski, ¿eby w przysz³o¶ci nie by³o wiêcej niesmaków. Tylko w tym jednym temacie niestety jest nie do przebicia. Ciê¿ko wyobraziæ sobie lepszego faceta i rodzaj w jakim jest w stanie mn± zaw³adn±æ a przyznam, ze jestem strasznie krzykliwa i obra¿alska. Wszystko mi wyja¶nia do momentu, a¿ zrozumiem jak sam to ujmuje "tak d³ugo bêdê ci t³umaczy³, a¿ przekopuje paczkê plików z mojej g³owy do twojej". Prosi mnie, ¿e je¶li co¶ mnie nie pokoi to mam mu mówiæ, wtedy to siê da za³agodziæ, bez emocji. A on sam nie jest w stanie wej¶æ do mnie do g³owy i zobaczyæ co jest nie tak, ¿e nie widzi wszystkiego a ja mu powiem to zwraca uwagê. W porównaniu do moich by³ych to tak jakby siê przesi±¶æ z sk³adaka do ferrari najlepszej wersji.
m3y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 15:58   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Odp: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Nie wiem, dla mnie ten facet jest jaki¶ dziwny .....

Wysy³ane z mojego SK17i za pomoc± Tapatalk 2
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 16:01   #10
blessya_
Raczkowanie
 
Avatar blessya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 187
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Nie zas³ugujesz na niego? Zdecydowanie nie doceniasz siebie. Skoro taki "idea³" siê w tobie zakocha³, mo¿e powinna¶ patrzeæ na siebie mniej krytycznie I nie wspominaæ o by³ych, byæ mo¿e jest zazdrosny o ciebie, i ¿e jest mniej do¶wiadczony itp. Ale na twoim miejscu zamiast tlumaczyc mu ciagle ¿e jest lepszy od by³ych, w ogole nie wspomina³abym o by³ych. jest najlepszy i ju¿ Nikt nie lubi porównywania, nawet je¶li chodzi o to, ¿e jest lepszy.
blessya_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 16:09   #11
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 759
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Opis tej sytuacji z ma³¿eñstwem troszkê mi siê k³óci z opisem idea³u z pierwszego posta Nie wiem, czy dobrze zrozumia³am, ale facet nie chce siê ¿eniæ, bo mia³a¶ kogo¶ przed nim? Je¶li tak, to daleko mu do idea³u...T¯ jest najwyra¼niej mocno niedojrza³y i zakompleksiony pod tym wzglêdem. Co w przypadku, gdy mu siê to nie zmieni? Kwiatki i komplementy to jedno, ale skoro nie zgadzacie siê w fundamentalnych kwestiach to bêdzie Wam ciê¿ko ze sob±. Inna sprawa, ¿e jeste¶cie jeszcze tak m³odzi, ¿e nie wiem, czy mo¿na tutaj mówiæ o pogl±dach ukszta³towanych ju¿ na ca³e ¿ycie. Nie za bardzo mi siê podoba te¿ ten tekst o "kopiowaniu plików" - kojarzy mi siê z jakim¶ praniem mózgu i ci¶niêciem tematu do momentu a¿ bêdziesz uwa¿a³a dok³adnie tak jak on i do tego jeszcze przyzna³a, ¿e to wszystko Twoja wina. Nieco go chyba idealizujesz...
Ze swojej strony - przestañ wspominaæ i przywo³ywaæ by³ych. Nic to nie wnosi, a jak widaæ szkodzi, pytanie tylko komu bardziej, bo Ty siê tym te¿ zbyt zamartwiasz.

Edytowane przez nadijka
Czas edycji: 2013-08-11 o 16:10
nadijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 16:13   #12
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1 101
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Mo¿e zmieni zdanie? Daj mu spokój z tym ¶lubem. Mój t¿ na pocz±tku te¿ mi mówi³, ¿e ¶lub to nie ze mn±. A d³ugo potem mu siê totalnie odmieni³o. W sensie, ¿e ju¿ tak nie mówi. Teraz jest "zostaniesz moj± ¿on±, zobaczysz". My¶le, ¿ê nei moze sobie poradzic z ta sytuacj±, ale mo¿e zmieni zdanie. Dojrzeje troche. Tylko nie mów mu ciagle o tym, bo tylko mysli niepotrzebnie i jeszcze faktycznie co¶ g³upiego wymy¶li. Daj sobie siana z tym tematem. Dbaj o wasz zwi±zek, a kwesti± ¶lubu bedzeisz sie martwic za pare lat
__________________
"Mê¿czy¼ni s± jak alkohol:
wyrzekanie siê ich jest ascez±, która niesie ze sob± rozgoryczenie,
rozkoszowanie siê nimi jest sposobem na ¿ycie, który rozja¶nia dzieñ powszedni,
uzale¿nianie siê od nich jest... g³upot±."


co Ciê ujê³o/ujmuje w T¯?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 16:15   #13
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Odp: Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Cytat:
Napisane przez nadijka Poka¿ wiadomo¶æ
Opis tej sytuacji z ma³¿eñstwem troszkê mi siê k³óci z opisem idea³u z pierwszego posta Nie wiem, czy dobrze zrozumia³am, ale facet nie chce siê ¿eniæ, bo mia³a¶ kogo¶ przed nim? Je¶li tak, to daleko mu do idea³u...T¯ jest najwyra¼niej mocno niedojrza³y i zakompleksiony pod tym wzglêdem. Co w przypadku, gdy mu siê to nie zmieni? Kwiatki i komplementy to jedno, ale skoro nie zgadzacie siê w fundamentalnych kwestiach to bêdzie Wam ciê¿ko ze sob±. Inna sprawa, ¿e jeste¶cie jeszcze tak m³odzi, ¿e nie wiem, czy mo¿na tutaj mówiæ o pogl±dach ukszta³towanych ju¿ na ca³e ¿ycie. Nie za bardzo mi siê podoba te¿ ten tekst o "kopiowaniu plików" - kojarzy mi siê z jakim¶ praniem mózgu i ci¶niêciem tematu do momentu a¿ bêdziesz uwa¿a³a dok³adnie tak jak on i do tego jeszcze przyzna³a, ¿e to wszystko Twoja wina. Nieco go chyba idealizujesz...
Ze swojej strony - przestañ wspominaæ i przywo³ywaæ by³ych. Nic to nie wnosi, a jak widaæ szkodzi, pytanie tylko komu bardziej, bo Ty siê tym te¿ zbyt zamartwiasz.
Dok³adnie... Mia³am identyczne odczucia co do tego posta. Facet ma jaki¶ bezpodstawny problem i wzbudza poczucie winy jak jaki¶... No

Wysy³ane z mojego SK17i za pomoc± Tapatalk 2
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 16:16   #14
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1 101
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Nie szalejcie mo¿e jest super facetem, ale ma po prostu jakie¶ tam inne swoje pogl±dy. Czy to go od razu skre¶la ca³y jego charakter? S± ludzie, którzy maj± problem z pogodzeniem siê z takimi rzeczami i tyle. G³upie jest przekre¶lanie cz³owieka tylko z powodu takiego my¶lenia. Ka¿dy z nas ma swoje dziwactwa i nie musi to oznaczaæ, ze jeste¶my z³ymi ludzmi
__________________
"Mê¿czy¼ni s± jak alkohol:
wyrzekanie siê ich jest ascez±, która niesie ze sob± rozgoryczenie,
rozkoszowanie siê nimi jest sposobem na ¿ycie, który rozja¶nia dzieñ powszedni,
uzale¿nianie siê od nich jest... g³upot±."


co Ciê ujê³o/ujmuje w T¯?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 16:21   #15
201607111040
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 10 542
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Cytat:
Napisane przez m3y Poka¿ wiadomo¶æ
Pok³ócili¶my siê, o to, ze ci±gle opowiadam tekst mojego by³ego. Traktuje to zupe³nie ¿artobliwie, ¶miejemy siê z moja przyjació³ka z tego g³±ba w ten sposób. Poprosi³ mnie o tekstem "mo¿esz zamkn±c twarz i tego nie mowiæ".
Mo¿e w³a¶nie tu jest problem? ¯e ty ci±gle nawi±zujesz do by³ego, ¿e ci±gle o nim przypominasz? Zamiast odci±æ siê od by³ych, przestaæ o nich wspominasz ty sama mu o nich przypominasz. Przyjemnie by ci by³o jakby ch³opak wspomina³ o swoich by³ych?
201607111040 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 16:24   #16
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Odp: Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Cytat:
Napisane przez just_me Poka¿ wiadomo¶æ
Nie szalejcie mo¿e jest super facetem, ale ma po prostu jakie¶ tam inne swoje pogl±dy. Czy to go od razu skre¶la ca³y jego charakter? S± ludzie, którzy maj± problem z pogodzeniem siê z takimi rzeczami i tyle. G³upie jest przekre¶lanie cz³owieka tylko z powodu takiego my¶lenia. Ka¿dy z nas ma swoje dziwactwa i nie musi to oznaczaæ, ze jeste¶my z³ymi ludzmi
No dla mnie skre¶la, w czym problem :-D

Wysy³ane z mojego SK17i za pomoc± Tapatalk 2
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 16:35   #17
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Dla mnie te¿ jest ten facet dziwny Oczywi¶cie nie znam go i oceniam go tylko na bazie wpisów autorki, ale no.... chyba on ma jaki¶ problem z sob±, a ty Autorko stawiasz go na piedesta³, a sama udajesz jak±¶ grzesznice-mêczennice
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 16:36   #18
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 759
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Cytat:
Napisane przez just_me Poka¿ wiadomo¶æ
Nie szalejcie mo¿e jest super facetem, ale ma po prostu jakie¶ tam inne swoje pogl±dy. Czy to go od razu skre¶la ca³y jego charakter? S± ludzie, którzy maj± problem z pogodzeniem siê z takimi rzeczami i tyle. G³upie jest przekre¶lanie cz³owieka tylko z powodu takiego my¶lenia. Ka¿dy z nas ma swoje dziwactwa i nie musi to oznaczaæ, ze jeste¶my z³ymi ludzmi
No ale tu nie chodzi o przekre¶lanie go, bo jest zazdrosny o przesz³o¶æ. Wed³ug mnie to on j± skre¶la - "nie o¿eniê siê z Tob±, bo nie jestem Twoim pierwszym facetem". Do tego to "kopiowanie plików" i tekst "mo¿esz zamkn±c twarz i tego nie mowiæ" ...Niezbyt mi³e.
nadijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 16:48   #19
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

m3y, rozumiem, ¿e nie jeste¶ dumna ze swojej przesz³o¶ci, ale tak± przesz³o¶æ masz, i tyle. Nie masz, co tego rozpamiêtywaæ, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Najlepsze, co mo¿esz zrobiæ, to przestaæ siê zadrêczaæ przesz³o¶ci± i wyci±gn±æ z tej przesz³o¶ci wnioski na przysz³o¶æ.

Ca³a reszta nale¿y tutaj do Twojego faceta. Tak naprawdê ma on tutaj dwa dobre wyj¶cia i jedno z³e. Dwa dobre to albo zaakceptowaæ tê przesz³o¶æ i przestaæ zatruwaæ zwi±zek, albo stwierdziæ, ¿e nie potrafi tej przesz³o¶ci zaakceptowaæ i zerwaæ. Z³e rozwi±zanie to trwanie w zwi±zku z osob±, której przesz³o¶ci siê nie akceptuje. I Twój facet na razie wybiera tê opcjê. Ja bym czego¶ takiego nie wytrzyma³a i nikomu nie polecam ¿ycia w takim zwi±zku

Cytat:
Napisane przez just_me Poka¿ wiadomo¶æ
Nie szalejcie mo¿e jest super facetem, ale ma po prostu jakie¶ tam inne swoje pogl±dy. Czy to go od razu skre¶la ca³y jego charakter? S± ludzie, którzy maj± problem z pogodzeniem siê z takimi rzeczami i tyle. G³upie jest przekre¶lanie cz³owieka tylko z powodu takiego my¶lenia. Ka¿dy z nas ma swoje dziwactwa i nie musi to oznaczaæ, ze jeste¶my z³ymi ludzmi
Ja tam nie chcia³abym byæ z facetem, który nie potrafi zaakceptowaæ mojej przesz³o¶ci. Nie chcia³oby mi siê marnowaæ moich nerwów na toksyczny zwi±zek z kim¶, kto mnie w pe³ni nie akceptuje i wzbudza we mnie chore poczucie winy.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 16:59   #20
Ninti88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 196
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Przede wszystkim przestañ zadrêczaæ siê przesz³o¶ci±. Szanuj siê. Wcale nie jeste¶ od niego gorsza. Dobrze,¿e doceniasz faceta, super, ale szanuj tez siebie i nie b±d¼ na jego zawo³anie, nie narzucaj siê. Jeste¶ m³oda, 21 lat to fajny wiek. Spotykaj siê z nim, a czas sam poka¿e co bêdzie dalej. Pamiêtaj tylko, ¿e Ty nie jeste¶ gorsza, nie mów o nim jak o bóstwie, bo facet zazwyczaj jak to zauwa¿y to przestaje siê staraæ, mam podobn± sytuacjê i widzê co siê dzieje.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

No dobra, to jesli on rozsta³by siê z Tob± to te¿ nie by³by ju¿ prawiczkiem dla kolejnej dziewczyny lol niech siê ogarnie, nie mia³a¶ przecie¿ 10 facetów i nie puszcza³a¶ siê z kim popadnie, mia³a¶ nieudany zwi±zek, daj spokój.
Ninti88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 17:11   #21
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 1 284
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Tylko pytanie : uwa¿a³a¶ te rzeczy za b³êdy przed poznaniem jego, czy dopiero pod jego wp³ywem?
Bo wiadomo, ka¿dy ma jakie¶ sprawy, których siê wstydzi, których ¿a³uje, ale mam wra¿enie, ¿e Twoje poczucie winy jest niewspó³mierne do sytuacji.
A na te jego oskar¿enia... No có¿, ciekawe, jak on by siê czu³, gdyby¶ zaczê³a krêciæ nosem, ¿e nie mia³ nikogo i ze ciekawe dlaczego! I te¿ mu zaczê³a mówiæ, ¿e jest super fajnie, ale nie mia³ nikogo przedtem i nie mo¿esz sobie wybiæ tego z g³owy!

I trochê pachnie mi tu... swego rodzaju manipulantem. Wiem, bo w podobnej relacji by³am. Te¿ uwa¿a³am go za cud ¶wiata, najwiêksze dobro, idea³, który pomimo szeregu moich wad ³askawie zechcial ze mn± byæ. I taaak. Szczególnie ten cytat:
Cytat:
Wszystko mi wyja¶nia do momentu, a¿ zrozumiem jak sam to ujmuje "tak d³ugo bêdê ci t³umaczy³, a¿ przekopuje paczkê plików z mojej g³owy do twojej".
Mój te¿ mi musia³ t³umaczyæ i wk³adaæ do g³owy, ¿e noszê za krótkie sukienki, za du¿e dekolty i ¿e pokazuje tym facetom, ¿e jestem chêtna! I oczywi¶cie hit - zero kolegów, na co mi koledzy, jak mam jego? Po co w ogóle z nimi chce wychodziæ? On mi nie wystarcza? I tak. T³umaczy³ mi dopóki nie zrozumia³am, dlaczego on ma racje.
I by³am taaaka wdziêczna, ¿e sprowadza mnie na s³uszn± drogê. Mnie. Biedn±, nieobyt±, która nie wie, co dobre, a co z³e.
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 17:25   #22
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

NIGDY nie zak³adajace, ¿e druga strona zmieni zdanie.
Jesli twierdzi, ¿e nie chce ¶lubu, a tobie na tym zalezy, bêdzie siê to k³ad³o cieniem na wasz zwi±zek a¿ w koñcu które¶ nie wytrzyma i sobie pójdzie.

Albo przyjmujesz kogo¶ z dobrodziejstwem inwentarza (wadami charakteru, przekonaniami), albo nie zawraszasz sobie i mu g³owy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 17:29   #23
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Cytat:
Napisane przez Elfir Poka¿ wiadomo¶æ
NIGDY nie zak³adajace, ¿e druga strona zmieni zdanie.
Jesli twierdzi, ¿e nie chce ¶lubu, a tobie na tym zalezy, bêdzie siê to k³ad³o cieniem na wasz zwi±zek a¿ w koñcu które¶ nie wytrzyma i sobie pójdzie.

Albo przyjmujesz kogo¶ z dobrodziejstwem inwentarza (wadami charakteru, przekonaniami), albo nie zawraszasz sobie i mu g³owy.
Bardzo m±dry post
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-11, 21:15   #24
redfoxredfox
Raczkowanie
 
Avatar redfoxredfox
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: poznan
Wiadomo¶ci: 174
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Mo¿e m±dry i oczytany ten T¯, ale strasznie niem±dry ¿yciowo. Skoro Ciê kocha, to powinien akceptowaæ Twoj± przesz³o¶æ. Ty masz prawo j± mieæ. Skazuje Ciê na umartwianie siê, bo nie pasuje mu, ¿e nie masz skrawka b³ony miêdzy nogami, bo kto¶, kogo zna³a¶ przed poznaniem siê z nim i kto¶, do kogo ju¿ nic nie czujesz j± przebi³? Nie jest to weso³e, ale kompletnie ró¿ne macie zapatrywania na przysz³o¶æ i ¿adne zdania swojego nie zmieni wiêc jak s±dzisz, jak chceciê tê przysz³o¶æ razem budowaæ? Robi± sobie ci±gle dym?
__________________
‘lick my red deliciøus’


w³øsomaniaczka-sceptyczka since august 2014
redfoxredfox jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-12, 08:46   #25
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Skoro jest taki "mondry" to czemu nie zrozumie tego, ¿e co by³o a nie jest nie pisze siê w rejestr?
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-12, 20:58   #26
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Oj tam. To typ "wazonika" - dziewczyna ma warto¶c tylko jak jest dziewic±.
Wazonik te¿ rozsta³ siê z dziewczyn±, bo nie mógl znie¶æ my¶li, ¿e kto¶ j± dotyka³, albo on nie stanie na wysoko¶ci zadania i dziewczyna bêdzie porównywac go do wcze¶niejszych partnerów.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-13, 15:58   #27
m3y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Dziêki wielkie, za wasze zdanie. Mia³a bym jeszcze jedno pytanie skierowane do mêskiej czê¶ci.
Panowie, czy na prawdê tak wa¿na dla was jest czysto¶æ. Czy maj±c do wyboru wybraliby¶cie dziewczynê po kilku partnerach czy czyst± i niewinn±? Proszê o szczere odpowiedzi. Nie chodzi mi o jedn± noc tylko na ca³e ¿ycie.
m3y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-15, 12:19   #28
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Cytat:
Napisane przez m3y Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki wielkie, za wasze zdanie. Mia³a bym jeszcze jedno pytanie skierowane do mêskiej czê¶ci.
Panowie, czy na prawdê tak wa¿na dla was jest czysto¶æ. Czy maj±c do wyboru wybraliby¶cie dziewczynê po kilku partnerach czy czyst± i niewinn±? Proszê o szczere odpowiedzi. Nie chodzi mi o jedn± noc tylko na ca³e ¿ycie.
Je¿eli NIE BY£BYM zakochany w jakiej¶ kobiecie to wiadomo WYBRA£BYM dziewicê (jak wiêkszo¶æ facetów - a w 90% dla prawiczków).

Ty jeste¶ w ZWI¡ZKU on siê w Tobie KOCHA (ponoæ) wiêc nie powinno byæ problemem to, ¿e dziewic± ju¿ nie jeste¶.
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-15, 12:47   #29
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomo¶ci: 4 220
Dot.: Problem z ch³opakiem, b³edy m³odo¶ci.

Czasu ju¿ nie cofniesz. Jeste¶cie doro¶li, to chyba logiczne, ¿e wcze¶niej mieli¶cie innych partnerów.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.