chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-19, 14:28   #1
ovonell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9

chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...


(

Edytowane przez ovonell
Czas edycji: 2013-08-19 o 15:26
ovonell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:36   #2
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez ovonell Pokaż wiadomość
Witam was wszystkich. Mam 16 lat, moja siostra 21, jej chłopak także, jest z nim od 5 lat. Na samym początku nie przepadaliśmy za sobą, jednak z biegiem czasu można powiedzieć, że sie zaprzyjaźniliśmy. Odkąd bardziej można powiedzieć "zżyłam sie z siostrą" czyli gdzies od 2 lat, razem spędzamy dużo czasu (tzn w trójkę). Pierwsza sytuacja zdarzyła się w tym roku podczas Andrzejek. Troche wypiłam, ale nie duzo, jej chłopak był pijany, gdy wyszłam na dwor sie przewietrzyć, on takze wyszedł, zeby zapalić, gdy skonczył, podszedł do mnie i zaczelismy rozmawiac, gdy po chwili (to było bardzo nagłe) zaczał mnie całować, odepchnęłam go i spytałam co robi, powiedział cos tam głupiego i poszedł. Po tym zdarzeniu nie mogłam sie otrząsnąć i mozna powiedziec ze go unikałam, ale przeszło no i znów było normalnie. Wczoraj, całą rodziną, bylismy nad jeziorem. Było bardzo miło i fajnie, do czasu....Po zjedzonym obiadku (grillu) wszyscy sie położyli, moi rodzice zasnęli, siostra, ja takze sie położyłam, on (chłopak siostry) leżał koło mnie, a koło niego ona. Najpierw czułam ze głaszcze mnie po nodze, jednak zasnęłam i obudziłam sie, gdy poczułam, ze włożył mi ręke do majtek.... byłam lekko przykryta kocem i nie było tego widac, strasznie żałuje, ze nie zaczełam krzyczeć albo cos w stylu, byłam sparaliżowana, nie potrafiłam sie ruszyć, byłam w takim szoku i przerażaniu, gdy skonczył, cała przestraszona odwróciłam sie do niego tyłem, próbujac wbić sobie do głowy, ze to był sen, jednak nie... on nadal zaczął mnie dotykac i znow chciał wlozyc ręke, jednak sie nie dałam. Potem, gdy juz wszyscy sie obudzili,wszystko było tak jak wczesniej, on patrzył sie na mnie i głupio uśmiechał, ja nie wiedziałam co robic. Gdy dzis rano sie obudziłam, myslałąm, ze oszaleje....do tej pory nie moge uwierzyć, ze on to zrobił, mam straszne wyrzuty sumienia, ze nie zareagowałam, płakać mi sie chce, mam ochote cos sobie zrobic....nie wiem co mam dalej robic, miec to gdzies, spróbować zapomnieć i to tak zostawić? Powiedzieć o tym siostrze? Mam ochote jej wykrzyczeć zeby go zostawiła, ale sie strasznie boje. Cała sie trzęse. Bardzo kocham moją siostre i obawiam sie, ze on moze ją zdradzać. Mimo, ze juz cała rodzina go bardzo dobrze zna a z moim tatą nawet pije. Co mam robic?(
Cóż za wyznacznik zaawansowania znajomości.

Co do tematu - jak co robić? Powiedzieć jak najszybciej. Od razu trzeba było złapać go za rękę, dać po mordzie i wykrzyczeć co o nim myslisz, a nie 'wmawiać sobie, że to był zły sen' Współczesne kobiety to takie mimozy...
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:41   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Odp: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Po pierwsze powiedz o tej sytuacji rodzicom. Niech zboczenca pogonią. Siostrze oczywiście też, nie wiem jak zareaguje bo jej nie znam, ale mówisz, ze się zzylyscie.
Nie czekaj na nic, po prostu to zrob. Taki zbokol to może wykorzystać sytuację i cię nawet zgwałcić na rodzinnym spotkanku bo widzi, ze wkłada ci rękę w majtki przy wszystkich praktycznie, a ty zachowujesz się już jak ofiarą. Nie reagujesz, milczysz, udajesz, ze nic nie było. Dlatego uważam, ze może w przypływie krwi nie tam gdzie trzeba, porwać się na coś więcej.

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:47   #4
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Skutki mogą być różne, ale musisz powiedzieć siostrze co się wydarzyło. Być może Ci nie uwierzy, weźmie jego stronę, a od Ciebie się odsunie, ale nie wyobrażam sobie w takiej sytuacji nie być szczerą. Siostra sama zdecyduje co z tą informacją zrobi, ale myślę że nie darujesz sobie, jeśli to przed nią ukryjesz.
__________________
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:48   #5
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Skoro dobierał się do Ciebie to pewnie zdradza siostre na prawo i lewo
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:49   #6
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Odp: Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Skoro dobierał się do Ciebie to pewnie zdradza siostre na prawo i lewo
Niekoniecznie. Może jest z siostra bo chce się dobrać do autorki. Też niekoniecznie :-D opcji może być wiele, ale to, ze zdradza siostrem i jest zbokolem to fakty

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:55   #7
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

taa, a świstak siedzi...
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 14:58   #8
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Są ze sobą 5 lat. Siostra pewnie przyjmie wersję, że Autorka go prowokowała, ewentualnie wymyśliła sytuację, żeby im zaszkodzić. Ale nawet przyjmując takie pesymistyczne założenie- powiedziałabym. Może siostra już wcześniej dostrzegała jakieś sygnały i teraz przejrzy na oczy?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:59   #9
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

No tak, tylko siostra i rodzice mogą jej nie uwierzyć. Siostra może np. myśleć, że zakochała się w jej chłopaku i dlatego tak mówi, i straci z nią kontakty. A chłoptaś będzie dalej się głupio uśmiechał i grał niewiniątko. W dodatku jak owinął sobie i jej rodziców wokół palca to również i oni mogą nie wierzyć.

Trudna sprawa, na Twoim miejscu kupiłabym jakąś kamerkę czy coś i jak by się miały święcić jakieś sytuacje w których znów miałby to robić, to włączać kamerkę, a nóż akurat coś zacznie robić i się nagra, a wtedy miałabyś niezbite dowody.

Wiadomo najlepszym sposobem jest jego unikanie, ale co z tego, że będziesz go unikała i niby wszystko będzie cacy, jak on ożeni się z Twoją siostrą, a na boku będzie bzykał inne, bo nie wierze że koleś tak się zachowujący, jest wierny. Szkoda siostry.
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:59   #10
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Patologia na patologii. pijana 16 latka całuje się z dorosłym chłopakiem swojej siostry... Nie mówię że to twoja wina ale ty też powinnaś chyba wiedzieć że twoje miejsce w Andrzejki jest raczej z koleżankami i wrożbami a nie wódą i starszymi znajomymi.
To oczywiście nie usprawiedliwia jego obrzydliwego zachowania, nadmieniam tylko żę ty też powinnaś się trochę ustawić do pionu. W każdym razie po prostu przestań się z nimi spotykać i powiedz rodzicom.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:06   #11
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
Trudna sprawa, na Twoim miejscu kupiłabym jakąś kamerkę czy coś i jak by się miały święcić jakieś sytuacje w których znów miałby to robić, to włączać kamerkę, a nóż akurat coś zacznie robić i się nagra, a wtedy miałabyś niezbite dowody.
Życie to nie film sf. Groźby/rozmowy da się jeszcze nagrać, ale jak wyobrażasz sobie nakręcenie filmu ze 'zbrodnią'? Kamery w całym domu? Kamera na klacie w staniku? Magiczne okulary szpiega?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 15:07   #12
ovonell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Powiedziałam właśnie siostrze, była w szoku. Pojechała do niego porozmawiać. Nie jestem patologią, to, że wypiłam dwa drinki to nie znaczy, że patola. Przykro mi czytając takie rzeczy, bardzo lubię spędzać czas z moją siostrą, organizowała impreze, ja nie miałam co robić, wiec przyszłam. Zawsze mnie zaprasza, bo nie chce zebym siedziała sama. Moi rodzice nie są alkoholikami, mają własną firmę, siostra studiuje i idzie jej bardzo dobrze, do patologii nam daleko....+ siostra w życiu nie przyjęłaby, że sie zakochałam w jej chłopaku, bo on najprosciej w świecie po prostu mi sie nie podoba, do najpiękniejszych nie należy, ona wie jakie mam zdanie o nim jesli chodzi o wygląd zewnętrzny.

Edytowane przez ovonell
Czas edycji: 2013-08-19 o 15:09
ovonell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:08   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Jak najbardziej to znaczy że patola, mamy rok 2013 masz 16 lat, znaczy że w Andrzejki 2012 miałać 14/15 lat. Jak dla ciebie to nie patologia że takie dziecko pije z rodziną, to ja nie wiem co jest patologią
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:26   #14
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Patologia na patologii. pijana 16 latka całuje się z dorosłym chłopakiem swojej siostry... Nie mówię że to twoja wina ale ty też powinnaś chyba wiedzieć że twoje miejsce w Andrzejki jest raczej z koleżankami i wrożbami a nie wódą i starszymi znajomymi.
To oczywiście nie usprawiedliwia jego obrzydliwego zachowania, nadmieniam tylko żę ty też powinnaś się trochę ustawić do pionu. W każdym razie po prostu przestań się z nimi spotykać i powiedz rodzicom.
16 a 21 to tylko 5 lat różnicy. Mam stosunkowo sporo znajomych gdzie są sparowani i mają tyle lat i nie ma problemu. 16lat to przeciez nie jest 13letnie dziecko. To jest już liceum
święta się znalazła, która nie piła alkoholu przed 18 rokiem życia. Łahahaha. Dobre
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:27   #15
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość
16 a 21 to tylko 5 lat różnicy. Mam stosunkowo sporo znajomych gdzie są sparowani i mają tyle lat i nie ma problemu. 16lat to przeciez nie jest 13letnie dziecko. To jest już liceum
święta się znalazła, która nie piła alkoholu przed 18 rokiem życia. Łahahaha. Dobre
Łeheheh zabawne ale nie chlałam z dorosłym typkiem który mnie potem macał bez opamiętania jak dla ciebie to 5 lat różnicy to mało to ciekawe czy tak samo będziesz śpiewać jak ci 14/15 letnia córcia pójdzie do znajomych studentów na bibkę pić
Poza tym moja miła. Ona rocznikowo ma 16 lat. Rok temu w Andrzejki równie dobrze mogła mieć 14/15 i wtedy jak najbardziej pasuje do niej określenie "13 letnie dziecko"

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2013-08-19 o 15:29
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:28   #16
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

powiedz to siostrze.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:35   #17
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Łeheheh zabawne ale nie chlałam z dorosłym typkiem który mnie potem macał bez opamiętania jak dla ciebie to 5 lat różnicy to mało to ciekawe czy tak samo będziesz śpiewać jak ci 14/15 letnia córcia pójdzie do znajomych studentów na bibkę pić
Poza tym moja miła. Ona rocznikowo ma 16 lat. Rok temu w Andrzejki równie dobrze mogła mieć 14/15 i wtedy jak najbardziej pasuje do niej określenie "13 letnie dziecko"
nie wiem jak Ty liczysz, ale mamy sierpień teraz, rok temu miała 15lat (16-1=14 wg Ciebie?), więc nie przesadzaj. To, ze Ty nie piłaś alko przed 18 rokiem zycia, albo udajesz świętoszkę no to Twoja sprawa. Pierwsze papierosy, pierwszy alkohol mają miejsce w gimnazjum - przypomnę Ci. Więc nie przesadzaj. Ona sama napisala, ze napiła się dwa drinki, a nie pięc litrów wódy. Ja też mam sporo młodszą siostrę i jak miała 16lat to też mi sie wpychała na imprezy chociaż jej nie chciałam :/
PS. Moja koleżanka była z chłopakiem od 16lat, on miał 20 i teraz są małżeństwem (ona ma już 24) i wcale nie widzę tu patologii.
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:36   #18
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Dobra, mniejsza o to. Pozdrawiam. Dla mnie chlejące z rodziną 15 latki to patologia. Też mam starszego brata ale gdybym wpadła na pomysł pójścia z jego kolegami na imprezę to dostałabym kopa jak stąd do Pragi. Pozdrawiam z mojego dziwnego świata.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:36   #19
ovonell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Łeheheh zabawne ale nie chlałam z dorosłym typkiem który mnie potem macał bez opamiętania jak dla ciebie to 5 lat różnicy to mało to ciekawe czy tak samo będziesz śpiewać jak ci 14/15 letnia córcia pójdzie do znajomych studentów na bibkę pić
Poza tym moja miła. Ona rocznikowo ma 16 lat. Rok temu w Andrzejki równie dobrze mogła mieć 14/15 i wtedy jak
najbardziej pasuje do niej określenie "13 letnie dziecko"
Dziękuję tym, którzy mnie wspierają. Miałam 15 lat, nie mam rocznikowo 16, tylko już skończone,w styczniu będzie 17, nie jestem już "13 letnim dzieckiem". Zresztą.... nie bede sie przejmować takimi jak ty, ja wiem, ze patologii w domu nie mam i to jest najważniejsze.
ovonell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 15:37   #20
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez ovonell Pokaż wiadomość
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Powiedziałam właśnie siostrze, była w szoku. Pojechała do niego porozmawiać. Nie jestem patologią, to, że wypiłam dwa drinki to nie znaczy, że patola. Przykro mi czytając takie rzeczy, bardzo lubię spędzać czas z moją siostrą, organizowała impreze, ja nie miałam co robić, wiec przyszłam. Zawsze mnie zaprasza, bo nie chce zebym siedziała sama. Moi rodzice nie są alkoholikami, mają własną firmę, siostra studiuje i idzie jej bardzo dobrze, do patologii nam daleko....+ siostra w życiu nie przyjęłaby, że sie zakochałam w jej chłopaku, bo on najprosciej w świecie po prostu mi sie nie podoba, do najpiękniejszych nie należy, ona wie jakie mam zdanie o nim jesli chodzi o wygląd zewnętrzny.
No i dobrze uważam, że koleżanka określająca Twoją sytuację jako 'patologię' sama już zapomniała jak to było jak była młodsza. Więc nawet nie zwracałabym uwagi na takie komentarze. A jak się skończyła rozmowa? Wiesz juz coś? Pogodzili się, rozstali? jak sie tłumaczył?
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:39   #21
ovonell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość
No i dobrze uważam, że koleżanka określająca Twoją sytuację jako 'patologię' sama już zapomniała jak to było jak była młodsza. Więc nawet nie zwracałabym uwagi na takie komentarze. A jak się skończyła rozmowa? Wiesz juz coś? Pogodzili się, rozstali? jak sie tłumaczył?
Jeszcze nie wróciła od niego. Jak przyjedzie, od razu zdam relacje co z tego wyszło... chce po prostu zeby z nim skończyła, nic wiecej..
ovonell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:40   #22
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Nie oglądaj się na siostrę tylko powiedz rodzicom o co chodzi. Możliwe że on ją tak zakręci i udobrucha że wróci... wściekła na ciebie i oskarży cię o kłamstwo.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:42   #23
ovonell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Nie oglądaj się na siostrę tylko powiedz rodzicom o co chodzi. Możliwe że on ją tak zakręci i udobrucha że wróci... wściekła na ciebie i oskarży cię o kłamstwo.
Chciałabym... tyle, ze moj tato jest taki, ze jakby sie o tym dowiedział, mógłby mu cos zrobic, no i siostra powiedziała, żebym narazie rodzicom nie mówiła....sama nie wiem, oni i tak mają dużo na głowie
ovonell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:43   #24
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Jak najbardziej to znaczy że patola, mamy rok 2013 masz 16 lat, znaczy że w Andrzejki 2012 miałać 14/15 lat. Jak dla ciebie to nie patologia że takie dziecko pije z rodziną, to ja nie wiem co jest patologią
Dokładnie. Zgadzam się. Jak nawet można pozwolić 14/15 letniej osobie alkohol pić. Patologia jak mówisz. W wieku 15 lat to ja podstawówkę dopiero kończyłam i żądna z moich koleżanek alkoholu wtedy nie piła. Dopiero na 18 się próbowało alkoholu pierwszy raz. Tyma bardziej papierosy próbować jak ktoś wspomniał. Pod dwóch dużych drinkach można się upić. Dwa duże drinki to nie tak mało alkoholu wcale.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2013-08-19 o 15:46
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:45   #25
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez ovonell Pokaż wiadomość
Chciałabym... tyle, ze moj tato jest taki, ze jakby sie o tym dowiedział, mógłby mu cos zrobic, no i siostra powiedziała, żebym narazie rodzicom nie mówiła....sama nie wiem, oni i tak mają dużo na głowie
Nie słuchaj się siostry, ona jest wystarczająco nieodpowiedzialna. A twój tata jest dorosły i nic mu nie zrobi, jest mama, jesteś ty, siłą nie wyskoczy przez okno go zabić. Idź do rodziców. Twoja siostra możliwe że jest taką głupią gąską, że swoim zachowaniem tylko rozzłości tego zboka i nie ochroni cię.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Byłaś molestowana, nie wstydź się o tym mówić rodzicom i naprawdę, ja bym lała na siostrę bo ona wcale a wcale nie jawi się jako odpowiedzialna starsza siostra, tylko jakiś ... głuptas?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:47   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Łeheheh zabawne ale nie chlałam z dorosłym typkiem który mnie potem macał bez opamiętania jak dla ciebie to 5 lat różnicy to mało to ciekawe czy tak samo będziesz śpiewać jak ci 14/15 letnia córcia pójdzie do znajomych studentów na bibkę pić
Poza tym moja miła. Ona rocznikowo ma 16 lat. Rok temu w Andrzejki równie dobrze mogła mieć 14/15 i wtedy jak najbardziej pasuje do niej określenie "13 letnie dziecko"
Zgadzam się z tą panią. Sytuacja nie była winą dziewczyny i tu nie ma o czym dyskutować. Facet to zboczeniec i tyle. Tylko coś mi się wydaje, że wykręci się sianem pt. pijany byłem kochanie i myślałeś, że to Ty, a nie Twoja siostra.

Natomiast pozwalanie na rozpijanie dziecka / młodej nastolatki, przymykanie oka na jej drinkowanie w towarzystwie starszych od niej i teoretycznie mądrzejszych osób, to już nie jest OK. Jakie "tylko dwa drinki"? Od kiedy alkohol to jest oranżadka? Ja wiem, że nastolatki (w większości) zawsze szukają możliwości spróbowania zakazanego owocu, ale to nie znaczy, że z tego należy robić coś normalnego, bo to normalne nie jest.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Nie słuchaj się siostry, ona jest wystarczająco nieodpowiedzialna. A twój tata jest dorosły i nic mu nie zrobi, jest mama, jesteś ty, siłą nie wyskoczy przez okno go zabić. Idź do rodziców. Twoja siostra możliwe że jest taką głupią gąską, że swoim zachowaniem tylko rozzłości tego zboka i nie ochroni cię.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Byłaś molestowana, nie wstydź się o tym mówić rodzicom i naprawdę, ja bym lała na siostrę bo ona wcale a wcale nie jawi się jako odpowiedzialna starsza siostra, tylko jakiś ... głuptas?
Dokładnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:48   #27
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Zgadzam się z Doris... Dlatego uważam że czym prędzej powinnaś lecieć do rodziców bo ten idiota, debil, nie wiem jak go nazwać, skrzywdzi cię bardziej i wszystko pod okiem starszej siostry.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:49   #28
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość
No i dobrze uważam, że koleżanka określająca Twoją sytuację jako 'patologię' sama już zapomniała jak to było jak była młodsza. Więc nawet nie zwracałabym uwagi na takie komentarze. A jak się skończyła rozmowa? Wiesz juz coś? Pogodzili się, rozstali? jak sie tłumaczył?
Tak to jest jak się sądzi po sobie wybacz, ale dla mnie też picie w wieku 15 lat jest nie do wyobrażenia, pierwszy raz napiłam się mając 18 lat i to tez nie do upadłego. Twoja logika 'pierwsza wódeczka i papierosy są w gimnazjum więc niech chlają' jest co najmniej śmieszna.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:50   #29
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Dokładnie. Zgadzam się. Jak nawet można pozwolić 14/15 letniej osobie alkohol pić. Patologia jak mówisz. W wieku 15 lat to ja podstawówkę dopiero kończyłam i żądna z moich koleżanek alkoholu wtedy nie piła. Dopiero na 18 się próbowało alkoholu pierwszy raz. Tyma bardziej papierosy próbować jak ktoś wspomniał. Pod dwóch dużych drinkach można się upić. Dwa duże drinki to nie tak mało alkoholu wcale.
inne czasy. Kiedys pierwszy raz się przeżywało na studiach, teraz srednia wieku spada. Czy to też patologia? Widzę ze dla niektorych tak. Co kto uważa. To jest normalne niestety. Już nawet za moich czasów tak było, te 10lat temu i to nie było dziwne dla nikogo. Wiec nie wiem czym tu się burzyć.
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:51   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: chłopak siostry, pomóżcie,jestem przerażona...

Cytat:
Napisane przez ovonell Pokaż wiadomość
Chciałabym... tyle, ze moj tato jest taki, ze jakby sie o tym dowiedział, mógłby mu cos zrobic, no i siostra powiedziała, żebym narazie rodzicom nie mówiła....sama nie wiem, oni i tak mają dużo na głowie
Wierz mi, że kochający rodzice będą Ci wdzięczni za to, że im o wszystkim powiedziałaś. Nie dla nich rzeczy ważniejszej od dziecka i jego bezpieczeństwa, dobra. Wyobrażasz sobie sytuację, że Twoja siostra żeni się z tym panem i to Twój szwagier. Będziesz się z nim opłatkiem podczas Wigilii dzieliła, tak? (zakładając, że obchodzicie ŚBN)
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.