Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 16:25   #1
Inka987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3

Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy


Witajcie,
Założyłam nowe konto, bo nie chcę zostać zidentyfikowana. Zresztą nigdy nie myślałam, że będę tu opisywać taki problem...

Przedwczoraj gdy byłam w pracy zadzwonił do mnie mąż i powiedział, że do niego do pracy przyszedł mąż jego koleżanki z pracy i oskarżył go że jest ojcem jej dziecka (dziewczyna jest w 7 m-cu). Zaczęłam się z tego śmiać, on powiedział, że facet jest niezrównoważony, że czasem przychodził tam do nich do pracy i jakieś głupoty opowiadał. W każdym razie facet powiedział mu, że wie gdzie ja pracuję i przyjdzie do mnie do pracy albo do domu z tą informacją.

Oczywiście nie przyszedł, a po południu rozmawiałam już z mężem na żywo. Okazało się, że od 2 miesięcy smsuje z tą dziewczyną, dużo rozmawiają w pracy, gdzieś się tam kilka razy całowali po kątach... A w ostatni piątek zadzwoniła do niego i spotkali się (po raz pierwszy podobno) chwilę na mieście. Na koniec tego spotkania pocałowali się i ktoś ich widział i doniósł jej mężowi.

To wszystko wyciągnęłam z niego podczas naszej rozmowy. Powiedział, że zauroczył się, ale to definitywnie koniec i nic do niej nie czuje. Że kocha tylko mnie, nie nie chce mnie stracić i zrobi wszystko żebym mu wybaczyła. W międzyczasie ta dziewczyna zadzwoniła jeszcze do niego, ja wzięłam jego telefon. Powiedziałam jej, żeby dała nam spokój, nie kontaktowała się z moim mężem, nie pisała, nie dzwoniła, bo on mnie na pewno dla niej nie zostawi. I zapytałam, czy to dziecko faktycznie nie jest jego. Powiedziała, że nie, że cały ich kontakt to była pomyłka i zapytała gdzie mieszkamy, bo jej mąż wybiera się do mnie a nie zna dokładnego adresu. Oczywiście go nie podałam, powiedziałam, że liczę na to że jest rozsądna, uszanuje moją prośbę, nie będzie się więcej odzywać i zajmie się swoim dzieckiem, mężem i rodziną.

Z mężem porozmawialiśmy szczerze, może jestem głupia, ale mu wierzę. Powiedział, że ma nauczkę na całe życie i nigdy tego błędu już nie popełni. Po przepłakanym całym dniu już mi trochę przeszło. On się strasznie stara, przytula, mówi że kocha i że był idiotą. Mi serce mięknie i właściwie zachowuję się jak wcześniej. On wie, że mnie to strasznie boli, nie mogę spać w nocy, ciągle mam przed oczami jak on ją całuje...

Rozpisałam się, a miało wyjść tak krótko. Myślicie, że dobrze zrobiłam? Czy jak ktoś okłamie raz, to później oszuka ponownie? Mam mętlik w głowie Planowaliśmy zacząć starać się o dziecko, a teraz sama nie wiem...
Inka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 16:31   #2
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez Inka987 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Założyłam nowe konto, bo nie chcę zostać zidentyfikowana. Zresztą nigdy nie myślałam, że będę tu opisywać taki problem...

Przedwczoraj gdy byłam w pracy zadzwonił do mnie mąż i powiedział, że do niego do pracy przyszedł mąż jego koleżanki z pracy i oskarżył go że jest ojcem jej dziecka (dziewczyna jest w 7 m-cu). Zaczęłam się z tego śmiać, on powiedział, że facet jest niezrównoważony, że czasem przychodził tam do nich do pracy i jakieś głupoty opowiadał. W każdym razie facet powiedział mu, że wie gdzie ja pracuję i przyjdzie do mnie do pracy albo do domu z tą informacją.

Oczywiście nie przyszedł, a po południu rozmawiałam już z mężem na żywo. Okazało się, że od 2 miesięcy smsuje z tą dziewczyną, dużo rozmawiają w pracy, gdzieś się tam kilka razy całowali po kątach... A w ostatni piątek zadzwoniła do niego i spotkali się (po raz pierwszy podobno) chwilę na mieście. Na koniec tego spotkania pocałowali się i ktoś ich widział i doniósł jej mężowi.

To wszystko wyciągnęłam z niego podczas naszej rozmowy. Powiedział, że zauroczył się, ale to definitywnie koniec i nic do niej nie czuje. Że kocha tylko mnie, nie nie chce mnie stracić i zrobi wszystko żebym mu wybaczyła. W międzyczasie ta dziewczyna zadzwoniła jeszcze do niego, ja wzięłam jego telefon. Powiedziałam jej, żeby dała nam spokój, nie kontaktowała się z moim mężem, nie pisała, nie dzwoniła, bo on mnie na pewno dla niej nie zostawi. I zapytałam, czy to dziecko faktycznie nie jest jego. Powiedziała, że nie, że cały ich kontakt to była pomyłka i zapytała gdzie mieszkamy, bo jej mąż wybiera się do mnie a nie zna dokładnego adresu. Oczywiście go nie podałam, powiedziałam, że liczę na to że jest rozsądna, uszanuje moją prośbę, nie będzie się więcej odzywać i zajmie się swoim dzieckiem, mężem i rodziną.

Z mężem porozmawialiśmy szczerze, może jestem głupia, ale mu wierzę. Powiedział, że ma nauczkę na całe życie i nigdy tego błędu już nie popełni. Po przepłakanym całym dniu już mi trochę przeszło. On się strasznie stara, przytula, mówi że kocha i że był idiotą. Mi serce mięknie i właściwie zachowuję się jak wcześniej. On wie, że mnie to strasznie boli, nie mogę spać w nocy, ciągle mam przed oczami jak on ją całuje...

Rozpisałam się, a miało wyjść tak krótko. Myślicie, że dobrze zrobiłam? Czy jak ktoś okłamie raz, to później oszuka ponownie? Mam mętlik w głowie Planowaliśmy zacząć starać się o dziecko, a teraz sama nie wiem...
Doszło do zdrady, a Ty masz takie wątpliwości. Czy dziecko jest jego czy nie to on Cię zdradził.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 16:34   #3
wioluusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: pomooorze
Wiadomości: 31
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

szczerze? ja na Twoim miejscu bym mu tak łatwo nie uwierzyła...
__________________
jesteś jak diament, który zawsze będzie miał wielką wartość dla mnie
wioluusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 16:42   #4
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

A ja bym uwierzyła. Od samego początku zagrał w otwarte karty, ba, rozmawiałaś nawet z jego kochanką. Podejrzewam że jakby doszło do czegoś więcej to by się prędzej czy później posypało.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 16:44   #5
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
A ja bym uwierzyła. Od samego początku zagrał w otwarte karty, ba, rozmawiałaś nawet z jego kochanką. Podejrzewam że jakby doszło do czegoś więcej to by się prędzej czy później posypało.
całowanie się po kątach z koleżanką, romans na boku to gra w otwarte karty? Zresztą co miał jej powiedzieć? To co chciała usłyszeć. Oczywiste, że zaprzeczył.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 16:46   #6
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Ja bym chyba nie uwierzyła, mysle, ze nie powinnas od razu wybaczac, za szybko, za łatwo.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 16:52   #7
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Ja bym może i uwierzyła, że dziecko nie jest jego i że się "tylko" całowali po kątach i pisali ze sobą. I właśnie za to "tylko" bym go zostawiła i odeszła.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 16:54   #8
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
całowanie się po kątach z koleżanką, romans na boku to gra w otwarte karty? Zresztą co miał jej powiedzieć? To co chciała usłyszeć. Oczywiste, że zaprzeczył.
Ale czemu zaprzeczył? Nie zaprzeczył że coś między nimi było, że się spotkali i całowali, nie zaprzeczył że znajomość miała miejsce. Do romansu się przyznał.
Zaprzeczył ojcostwu z resztą nie tylko on i to jest bardzo prawdopodobne że żadnym ojcem nie jest.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:00   #9
Inka987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Też mi się wydaje, że to za szybko, tylko po prostu nie wiem jak się zachować. Kocham go bardzo i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Mąż twierdzi, że on beze mnie też nie... Powiedziałam mu, że gdyby to się jeszcze kiedykolwiek powtórzyło, to koniec.

Tylko teraz wiem, że ciągle będę miała jakieś podejrzenia. Nie chcę go bez przerwy kontrolować, bo to nam zatruje życie. Ale z drugiej strony zaufanie legło w gruzach na długi czas :/
Inka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:00   #10
RubyFaelivrin
Rozeznanie
 
Avatar RubyFaelivrin
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 819
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Zaryzykuję stwierdzenie, że gdyby nie interwencja męża tej pani (który też dowiedział się dzięki uprzejmemu donosowi), Twój mąż do niczego by się nie przyznał. Do teraz byś nie wiedziała, że mizia się z inną po kątach. Nie starałabym się o dziecko. Nie w obliczu takiej sytuacji. Nie z człowiekiem, który mnie upokorzył, oszukał, zniszczył moje uczucia, zaufanie i wszystko to, co dotąd razem zbudowaliśmy. Jak dla mnie, to była zdrada. Nieważne, czy "tylko" się całowali, czy poszli na całość. Czy spotkali się raz, czy sto dwadzieścia razy. Dla mnie, byłby to definitywny koniec związku. Dla mnie. Ktoś inny może by walczył (tylko o co?), wybaczył. Ja nie.
RubyFaelivrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:01   #11
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez Inka987 Pokaż wiadomość
Myślicie, że dobrze zrobiłam?
Ja bym nie uwierzyła. Uważam, że jeśli ktoś potrafi mnie zdradzić, to nie będzie miał najmniejszych oporów przed okłamaniem mnie.

Cytat:
Czy jak ktoś okłamie raz, to później oszuka ponownie?
Nie zawsze tak jest, ale myślę, że najtrudniej okłamać pierwszy raz, kolejne kłamstwa zwykle przychodzą z większą łatwością.

Cytat:
Mam mętlik w głowie Planowaliśmy zacząć starać się o dziecko, a teraz sama nie wiem...
Nawet, jeśli zdecydujesz się zostać z nim, to nie planuj dziecka w najbliższym czasie. Zdrada to nie jest coś, co zdarza się samo z siebie, zdrada z czegoś wynika i myślę, że, jeśli chcesz dać mężowi drugą szansę, to powinniście oboje zrozumieć, dlaczego mąż na zdradę się zdecydował.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 17:03   #12
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

W takich sytuacjach nic nie jest czarne albo białe.

Łatwo się mówi zostaw go bo Cię zdradził i pewnie zrobi to znowu. Być może Twój mąż na prawdę żałuje tego co zrobił i już nigdy więcej Cię nie skrzywdzi. Jesteśmy tylko ludzmi i czasami robimy takie straszne rzeczy osobie którą kochamy.

Jednak z drugiej strony może się przestraszył tego faceta i wolał sam się przyznać. Gdyby nie mąż tej dziewczyny nigdy by Ci prawdy nie powiedział a to już źle o nim świadczy. Być może również gdyby mąż się nie dowiedział to sielanka dalej by trwała

Sama znasz swojego męża najlepiej.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:03   #13
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
A ja bym uwierzyła. Od samego początku zagrał w otwarte karty, ba, rozmawiałaś nawet z jego kochanką. Podejrzewam że jakby doszło do czegoś więcej to by się prędzej czy później posypało.
No faktycznie otwarte karty jak juz wiedział, ze sie posypie i mąz tamtej sie wybiera do autorki, wtedy sam wolał uprzedzic. A facet widac ma byc moze jakies dowody na swoje domysły, wie wiecej niz autorka dlatego podejrzewa, ze dziecko jest meza autorki. Ja bym była ciekawa, co ma ten facet do powiedzenia, bo naprawde moze byc roznie i dziecko moze byc efektem dłuzszego romansu. Autorka poznała poki co jedna wersje, super light, niekoniecznie te prawdziwa.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:03   #14
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez RubyFaelivrin Pokaż wiadomość
Zaryzykuję stwierdzenie, że gdyby nie interwencja męża tej pani (który też dowiedział się dzięki uprzejmemu donosowi), Twój mąż do niczego by się nie przyznał.
Też tak myślę. Mam wrażenie, że mąż zwyczajnie wystraszył się tego, że mąż koleżanki z pracy faktycznie odwiedzi autorkę wątku i jej o wszystkim powie. A że miał poczucie, że zdrada i tak się wyda, to wolał sam o niej powiedzieć. Nie mówiąc o tym, że jeśli ma więcej na sumieniu, to duża szansa była taka, że jak sam się przyzna do zdrady, to temat nie będzie dalej drążony, a tym samym nie wydadzą się też inne jego występki.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:06   #15
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

No ja bym mu nie uwierzyła, całowanie całowaniem ale to też jest zdrada i jego tłumaczenie że się zauroczył ale kocha Ciebie i dla niego ta znajomość nic nie znaczy, to żadne tłumaczenie to po co w ogóle zaczynał tą znajomość?
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:15   #16
Inka987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Macie racje, sam powiedział, że gdyby nie mąż tej dziewczyny to na pewno nie powiedziałby mi tego teraz, ale że go tak zjadały wyrzuty sumienia, że już chciał to zakończyć.

Dla mnie to też jest zdrada, nawet bardziej mnie boli to, że coś do niej poczuł, niż to że się całowali. Pytałam go o to, co go w niej tak pociągało, to nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie.

Widziałam na fb jej zdjęcie, obiektywnie uważam, że jestem ładniejsza, rozmawiałam z nią przez telefon, to wydała mi się taką sierotą. I po prostu mnie gryzie, w czym ona jest ode mnie lepsza. Zresztą sama wiem, że koleżanka w pracy wysłucha, przytaknie, nie ma wymagań jak żona i to jest jej przewaga.
Inka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:17   #17
RubyFaelivrin
Rozeznanie
 
Avatar RubyFaelivrin
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 819
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
W takich sytuacjach nic nie jest czarne albo białe.

Łatwo się mówi zostaw go bo Cię zdradził i pewnie zrobi to znowu. Być może Twój mąż na prawdę żałuje tego co zrobił i już nigdy więcej Cię nie skrzywdzi. Jesteśmy tylko ludzmi i czasami robimy takie straszne rzeczy osobie którą kochamy.

Jednak z drugiej strony może się przestraszył tego faceta i wolał sam się przyznać. Gdyby nie mąż tej dziewczyny nigdy by Ci prawdy nie powiedział a to już źle o nim świadczy. Być może również gdyby mąż się nie dowiedział to sielanka dalej by trwała

Sama znasz swojego męża najlepiej.
Zrobi albo nie zrobi. Pewności, że to się nie powtórzy Autorka nie będzie mieć nigdy. Teraz musi zdecydować, czy spróbuje zapomnieć, wybaczyć i na nowo poukładać relacje z mężem, czy zakończy małżeństwo.
Owszem, jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas popełnia błędy, ale nie każdy zdradza.
RubyFaelivrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:25   #18
Linea86
Raczkowanie
 
Avatar Linea86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 366
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Mnie ciekawi skąd mąż tamtej kobity wziął info, że to dziecko Twojego męża? Przecież się tylko całowali? Czemu Ty masz w to uwierzyć a tamten nie mógł?
Linea86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:31   #19
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez Inka987 Pokaż wiadomość
Okazało się, że od 2 miesięcy smsuje z tą dziewczyną, dużo rozmawiają w pracy, gdzieś się tam kilka razy całowali po kątach... A w ostatni piątek zadzwoniła do niego i spotkali się (po raz pierwszy podobno) chwilę na mieście. Na koniec tego spotkania pocałowali się i ktoś ich widział i doniósł jej mężowi.
Wybacz, ale nie wierzę, że tylko się całowali. Dorośli ludzie, szukający przygody i tylko sekretne pocałunki niczym nastolatkowie szkolnej szatni? Do tego wściekły małżonek, który jest tak pewny ich seksu, że aż podejrzewa, że dziecko nie jest jego?
I co niby miała powiedzieć tamta dziewczyna - jeśli zależy jej na małżeństwie a Twojego męża traktowała rozrywkowo, przecież się nie przyzna, że dziecko pochodzi spoza jej małżeńskiego łoża.

Tak czy siak, zdradził. Nie wiem czy bym potrafiła z tym żyć, będąc na Twoim miejscu. Na pewno jednak nie wybaczyłabym tak łatwo jak Ty.

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2013-11-27 o 17:35
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 17:34   #20
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez Linea86 Pokaż wiadomość
Mnie ciekawi skąd mąż tamtej kobity wziął info, że to dziecko Twojego męża? Przecież się tylko całowali? Czemu Ty masz w to uwierzyć a tamten nie mógł?
Może wiedział o romansie żony od dłuższego czasu, ale nie miał konkretnych dowodów? Albo podejrzewał? Albo już go kiedyś zdradziła? Albo ktoś mu tak zasugerował? Opcji wiele

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez RubyFaelivrin Pokaż wiadomość
Zaryzykuję stwierdzenie, że gdyby nie interwencja męża tej pani (który też dowiedział się dzięki uprzejmemu donosowi), Twój mąż do niczego by się nie przyznał. Do teraz byś nie wiedziała, że mizia się z inną po kątach. Nie starałabym się o dziecko. Nie w obliczu takiej sytuacji. Nie z człowiekiem, który mnie upokorzył, oszukał, zniszczył moje uczucia, zaufanie i wszystko to, co dotąd razem zbudowaliśmy. Jak dla mnie, to była zdrada. Nieważne, czy "tylko" się całowali, czy poszli na całość. Czy spotkali się raz, czy sto dwadzieścia razy. Dla mnie, byłby to definitywny koniec związku. Dla mnie. Ktoś inny może by walczył (tylko o co?), wybaczył. Ja nie.
Podpisuje się pod tym!
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:34   #21
chochelka91
Raczkowanie
 
Avatar chochelka91
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 115
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Najdziwniejsze w tym wszystkim jak dla mnie jest to, że twój mąż poleciał na kobietę w ciąży... dla mnie to mega dziwne. Zwłaszcza, że jak piszesz to już 7 miesiąc więc brzuch ma widoczny

Ja na twoim miejscu skontaktowałabym się z mężem tej kobiety. Niech ci dokładnie powie co on wie i sobie porównasz to z wyjaśnieniami męża. Jeżeli facet tak zareagował, to albo jest mega zazdrośnikiem, albo już wcześniej miał jakieś podejrzenia do do niej (może to nie pierwszy jej romans).

Poza tym - tak naprawdę nie wiesz czy to nie dziecko twojego męża. Ja bym chciała badań na ojcostwo a potem kopnęła go w tyłek.
chochelka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:35   #22
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

autorko, dziwna sprawa, że jak jest temat zdrady, to nagle się okazuje, że na tym świecie całe są tabuny wariatów i świrów: że niby ten facet bezpodstawnie oskarża twojego męża, wymyślił to sobie i jest wariatem.
Jest to klasyczne zagranie zdradzających: robi wariata z człowieka który mówi, że on zdradza. Jednak odsetek wariatów w społeczeństwie wysoki nie jest (na pewno nie tak wysoki jak w "krainie zdradzających", bo tam "wariatów" są całe zastępy: co kto kogoś oskarży o zdradę, to nagle jest wariatem, stalkerem i właśnie zwiał z Tworek... taa).
Brutalna prawda jest taka, że ten człowiek miał jakiś bardzo poważny powód, aby twojego męża oskarżyć. Nie wymyślił sobie tego, żeby robić cyrki - prawdopodobieństwo tego, że jest on świrem, albo psychotykiem jest niewielkie - tylko wg mnie ma podstawy do takich oskarżeń. W tym momencie ja bym w jego ocenę sytuacji jednak jak najbardziej wierzyła: niekoniecznie twój facet musi być ojcem (bo jednak tamten facet w szale zazdrości mógł do takiego wniosku dojść błędnie), ale wierzyłabym w to, że ma podstawy do oskarżeń o romans.

Dobrze, że nie jestem na twoim miejscu, ponieważ ja bym oczekiwała absolutnej szczerości wtedy od partnera... w sumie tylko tego bym od niego wymagała. Ponieważ mi by w głowie już "ruszyło" i bym zaczęła się od niego odcinać, aby puścić go wolno. Widocznie chce wolności, skoro romansuje.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-11-27 o 17:48
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:36   #23
nicelady
Raczkowanie
 
Avatar nicelady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Moje miasto :)
Wiadomości: 165
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Żadna z nas nie podpowie Ci czy zostać z nim czy odejść, bo to jest coś co musisz sama rozgryźć.
Ale to, że zachowujesz się w domu prawie tak samo jak przed tą całą historią to wielki błąd. Jeśli teraz mu pokażesz, że wybaczyłaś praktycznie od razu to twój mąż poczuje się całkowicie bezkarnie! Następnym razem on już może nie mieć oporów przed niczym, bo po co. Żona i tak nie zrobi awantury.
Teraz jest wam potrzebna rozmowa: ustalenie zasad na jakich on odbuduje zaufanie u ciebie, może nawet spotkania z jakimś doradcą rodzinnym / terapeutą, który pokieruje waszą rozmową i wskaże kierunek.
Nie wybaczaj tak łatwo- to nie są TYLKO pocałunki, tylko smsy, czy chowanie się po kątach. To zdrada twoich uczuć.
nicelady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:41   #24
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez chochelka91 Pokaż wiadomość
Najdziwniejsze w tym wszystkim jak dla mnie jest to, że twój mąż poleciał na kobietę w ciąży... dla mnie to mega dziwne. Zwłaszcza, że jak piszesz to już 7 miesiąc więc brzuch ma widoczny
Być może mąż autorki do tej ciąży się przyczynił.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:42   #25
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez chochelka91 Pokaż wiadomość
Najdziwniejsze w tym wszystkim jak dla mnie jest to, że twój mąż poleciał na kobietę w ciąży... dla mnie to mega dziwne. Zwłaszcza, że jak piszesz to już 7 miesiąc więc brzuch ma widoczny

Ja na twoim miejscu skontaktowałabym się z mężem tej kobiety. Niech ci dokładnie powie co on wie i sobie porównasz to z wyjaśnieniami męża. Jeżeli facet tak zareagował, to albo jest mega zazdrośnikiem, albo już wcześniej miał jakieś podejrzenia do do niej (może to nie pierwszy jej romans).

Poza tym - tak naprawdę nie wiesz czy to nie dziecko twojego męża. Ja bym chciała badań na ojcostwo a potem kopnęła go w tyłek.
Zgadzam się - po przeczytany posta Autorki miałam te same wątpliwości. I też skontaktowałabym się z mężem tej kobiety, bo, sorry, ale nie chciałoby mi się wierzyć, że to były tylko pocałunki... Fakt, że dziewczyna rozmawiała z kochanką niczego nie zmienia - jej mąż się dowiedział i ustalili razem plan działań - to się nazywa damage control.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:42   #26
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Ciekawy rozwój sytuacji. Facet sobie romansuje, pielęgnuje w sobie to uczucie do innej (bo jak inaczej nazwać smsy, umawianie się, całowanie po kątach?), dopiero jak się gorąco robi i ktoś go straszy, że pójdzie do jego żony wszystko opowiedzieć to nagle skruszony, tłumaczy się, kocha i żałuje.
Mnie by zabolało to, że przerwał romansik tylko dlatego, że musiał, nie dlatego, że chciał. A skoro byli w stanie się całować, to ja kompletnie nie wiem skąd pewność, że i dalej nie zaszli? Facet powiedział tyle ile musiał, żeby wyjaśnić wściekłość jej męza, ale żeby za wiele nie mieś problemów, wyjście idealne.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2013-11-27 o 17:44
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:47   #27
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Być może mąż autorki do tej ciąży się przyczynił.
ano. Według mnie o wiele bardziej prawdopodobnym jest, że romansuje się w ciąży gdy kochankiem jest ojciec dziecka niż to, że nagle, w 7 miesiącu, dostaje się palmy i całuje po kątach z obcym facetem, bo macica oszalała.
Ciężko mi sobie wyobrazić, że jestem w 7mcu i zamiast myśleć o wyprawce, porodzie i cieple domowego ogniska, jakie stworzę dziecku, całuję się z kolegą z pracy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:47   #28
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No faktycznie otwarte karty jak juz wiedział, ze sie posypie i mąz tamtej sie wybiera do autorki, wtedy sam wolał uprzedzic. A facet widac ma byc moze jakies dowody na swoje domysły, wie wiecej niz autorka dlatego podejrzewa, ze dziecko jest meza autorki. Ja bym była ciekawa, co ma ten facet do powiedzenia, bo naprawde moze byc roznie i dziecko moze byc efektem dłuzszego romansu. Autorka poznała poki co jedna wersje, super light, niekoniecznie te prawdziwa.
Dokladnie, on Autorce powiedzial, bo mial noz na gardle. W dodatku musial byc niezle zdesperowany, skoro zalatwil to przez telefon. Nie twierdze, ze to dziecko meza Autorki, ale moim zdaniem on z ta kolezanka ustalili wspolna wersje wydarzen ich romansu..

W dodatku calowal sie z kobieta w 7 mies ciazy?
A ona w ciazy zaawansowanej z mezem, a calowala i obsciskiwala sie z innym..
Jak dla mnie to conajmniej niesmaczne.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:51   #29
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

Porozmawiaj z mężem kochanki Twojego faceta. A nuż dowiesz się czegoś ciekawszego. Byłaś okłamywana przez niezły kawałek czasu, a biednego mężusia zaczęły męczyć wyrzuty sumienia dopiero jak wszystko się wydało. Nic go nie usprawiedliwia, to pie****** oszust i tyle :/ Dziwię się, że pozwalasz mu się nawet dotknąć, mnie by chyba zemdliło :/
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:54   #30
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Mąż i zauroczenie koleżanką z pracy

toć romans mógł trwać od dawna

własnie w pracy mam taką historię: o romansie pewnej mężatki z jednym panem tutaj aż huczy, żeby o tym romansie nie wiedzieć, to trzeba się chyba starać - jednak nie byłabym zdziwiona, gdyby o romansie mąż nie wiedział wcale. Bo żeby on się dowiedział, to ktoś stąd musiałby go znać i go powiadomić. W innym przypadku: jak powiadomić kogoś, kogo się nie zna, nie wie nawet jak ma na imię? Do tego trzeba już konkretnych starań.
Dlatego też w przypadku romansu w pracy nie jest dziwne, że ostatnim, który żyje w niewiedzy, jest zdradzany.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-11-27 o 17:58
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.